Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» Basic date with a psycho
by Winifred Wilson Ma 10:56 am-kor

» Deep Water
by Lacey Harries Tegnap 10:08 pm-kor

» Dancin' to the Jailhouse Rock
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:30 pm-kor

» The book thief in action
by Shu Kyoko Tegnap 8:47 pm-kor

» Shadow gave no answer
by Volstagg Tegnap 8:21 pm-kor

» Igénylés
by Cortez Constantine Tegnap 6:42 pm-kor

» Haunted by Me
by Cortez Constantine Tegnap 6:22 pm-kor

» Küldetés teljesítve!
by Vendég Tegnap 1:44 pm-kor

» Mirror stares back hard
by Anna Marie Tegnap 10:12 am-kor


A Nightmare on Elm Street

Kedd Jan. 02, 2024 12:51 pm
Inni kell xanaxra
Hihetetlen, hogy ebben az univerzumban én vagyok az egyetlen létező entitás, aki szerint a kutyák büdösek.
Arckifejezésem, a tömény undorba rándult fintor, hűen közvetíti Lockjaw és az őt felkaroló gazdi felé, hogy nem mindenki a rajongója.
Gondolataikat legalább már kizárom, ugyanis annyira kaotikus minden, egyúttal nyálas és hisztériás, hogy instant hányingerem támad.
Szerencsére jó barátom a xanax és némi alkohol baráti együtthatása orvosolja idecsandázásom problémáját.
Freddyvel például a világon semmi problémám, remek ízlése van humorral fűszerezve, adott esetben még a fejében is komfortos. Most, hogy nem hallom, mégis tudom mennyire tetszem neki, tökéletes a pillanat. Akár van csók, akár majd egy olyan pillanatban lesz, amikor képes vagyok meghegyezni a cerkát. Jelenleg két meztelen, csöcsös öltáncos se tudná életre kelteni. Ráadásul csak az összezavart, depressziós szőke srác van, aki legalább annyira idegesít, mint a kutya. Lili felemelhetné és elvihetné játszadozni az emeletre egy kicsit.
Átkarolom Freddy vállát, szinte számban érzem az édes gyönyört, hogy ez majd mennyire felkúrja a tinibálvány agyát, az összes Bravo girl felsikít az agyában.
-Neked bármikor Freddy, tényleg bírlak és ezt nem sokan mondhatják el magukról.
Nem reagálok arra, hogy túl szép vagyok, borzasztóan hangzana bármi, amit mondani tudnék rá, mert nyilvánvalóan és óriási pöcsnek tűnnék hangosan egyetérteni. Márpedig óriási pöcsnek tűnnek itt helyettem sokan.
Amikor nekem dől, megtartom és belekortyolok abba, amit ad. Máris jobb lesz. Konstans be kéne tépnem.
-Egyre nehezebb nem kérni rajtad számon most azonnal.
Sóhajtok bele a hajába, aztán itat még, tiszta luxus, elvigyorodom az üveg szopós szája mögött.
-Tuti arra hajtasz, hogy én vegyem el azt a csókot.
De egyelőre az üveggel smacizok egy isteneset. Közben a másik szőke srác, aki adott esetben szintén lehetne a barátom, mert teljesen idióta és ez valahol tetszik, a szexi pók lánnyal művel valamit a konyhában. Ha ma itt még orgia lenne, csináltatnék valakivel pattogtatott kukoricát. Ki is tippelem a kissrácot, erre nem beszól az ügyeletes nagyapa?! Franc ne ismerné, az összes zavart tini gondolata megnyomta már a tűrőképességem. Kurva gáz, hogy itt senki sem képes lazítani.
-Azért nem ismertem fel, mert srácnak hívtam? Nem tudtam, hogy neki is spéci beceneve van, mint neked, Csodapók
Amit Romy agyából szedtem ki még…valamikor.
-De elnézést, ha bárki lelki világát megtapostam már megint. Hihetetlen mennyire érzékenyek vagytok.
Valahol nem csodálkozom, hogy a Lance nevű erős harmincas meglép, bár ha annyira zavarja a társaság nemes egyszerűséggel kidobhatna minket a picsába. De sejhajjal, lobbal hátraarcot csinál, mint a sértődős kislányok, akikért rohangálni kell. Romy például beveti magát. Talán még a fénygömb lányban lenne fantázia, szemezek az itallal, amit hordoz, kutya nélkül egészen elviselném. Éppen nyúlnék egyért, amikor a tinibálvány turbó fokozatra kapcsol és magába önti az adagom. Visszatpieg a cica is, valamivel jobb a szaga emberként, úgy csinál, mintha nem fújt volna rám. Már éppen válaszolnék, hogy én leállok, nagy adag nyugtatót is benyeltem előtte és semmi kedvem a detoxban ébredni fejemre húzott alsógatyával, amikor… és ilyen nem létezik!
Bámulok a gyerekre, aztán orbitális röhögés tör ki rajtam. Mekkora mázlija van, hogy Karami épp nyaral és nem tépem le a golyóját, aztán nyomom a szájába a kis szerelme előtt.
-Azért azt tudod, hogy ezért a tehénfejűért megkapnád a 2025 leggázabb beszólása díjat? De gyere, kíváncsi vagyok mit és hogyan dugsz a számba.
Határozottan derogál verekedni, meg kéne mozdulnom hozzá, főleg, mert rám markol, de valami harmatgyengén, már a próbálkozás is megér egy röhögést. Megfogom, lehúzom magunk mellé, Freddy és közém, nekem holt mindegy, rá se fog felállni.
-Na Niel Topsfield, most mesélhetsz arról, hogy mi a fasz bajod van tulajdonképpen. Előtte egyél egy kis szart, hátha kijózanít. Okos barátnőd van, jól mondja, kajálnod kell. Vagyis hoppá nem a barátnőd, valószínűeg a csajozós dumád is legalább annyira gáz, mint a verekedős. Hogy lehetsz te popsztár?
Teszem fel a költői kérdést és annyi erőfeszítésre hajlandó vagyok, hogy felmarkoljak egy adag chipset és istenesen megtömjem vele a srác pofáját, mint egy eltévedt kisgunárt. Még hátba is baszom, hátha elkezd minimálisan fulladozni tőle.





Ne legyünk gázak, igyunk rendesen!



_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •

Rosemarie Morozov, Winifred Wilson, Crystalia Amaquelin and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Jan. 02, 2024 9:55 am
I just wanna die IronyOne variant | Niel
Ködösen nézek el Freddy után, és agyoncsapott légynek érzem magam, főleg amikor David mellett foglal helyet, mert akkor rám is lépnek.
Hát persze, isznak, mindenki szétszéled és szomjazó teveként szlopál valamit és az, akinek több sör járna minden fellépésen ostobán nézi, ahogy majd David bántani fogja.
Tuti, hogy fűzi, ide hallom és egy percre behunyom a szemem, hogy jobban koncentráljak rájuk és tök egyértelművé válik, hogy már nem én tetszem neki.
Laze valami merényletre készül, ebben biztos vagyok, Gwennel és rájövök nekem is innom kell, sürgősen. Laceyre aztán már rá sem nézek, csak magam elé meredek, ő is egyedül van, de legalább megszólítják később és ettől csak még rosszabbul érzem magam, mint egy kurva kölyökjátékmaci, akit elhagytak a játszótéren. Pedig Milest is összeszedte valaki. Plusz a fények, amik inkább pulzálják pocsék hangulatom és szinte követelik, hogy az ember magába zuhanjon. Lili egyszerűen ott hagy, mert nem érdeklem és a legkevésbé sem érzem magam popsztárnak, tulajdonképpen mindenki szarik rám, amire valahol mélyen még vágytam is a saját bandámnak tartott bulikban. Lang, Kopasz, Tom tuti észrevennék…
Próbálom kifizetni a mogorva pasasnak a lakást, különben szertehintettem annó, hogy vehetek egyet én is, miattam költöztünk, meg minden, de a változatosság kedvéért mindenki tojik rám. Vagy a konyhába tömörülnek, gondolom inni, amit nekem is kéne, vagy a tulaj csávót nyugtatni, esetleg Davidtől vannak elájulva.
Lockjaw teljesen belezúgott Freddybe és cseppet sem hibáztatom érte, Chrisre nem is nézek, úgy túrom az alsó láthatárt piáért, mintha 0-ás vér lenne.
Amikor kihozza Chris a valamit, lecsapok rá, aztán nem csak arra, és olyan hamar, de annyira bebaszok, mint életemben még soha, pedig egyes életművészeknek évtizedek maradnak ki és elvileg közöm van Ozzy Osbournehoz zenei stílusban, ha nagyonakarom.
-Van benne alkohol, ugye? Jöhet!
Kérdezem Christ és meg is válaszolom helyette. Érzem, hogy valami durván alkoholosat csorgatok le a torkomon, úgyhogy elveszek belőle még egyet, aztán megint, azt meg totál elfelejtem, hogy nem volt ami felszívja.
-Bocs, aki helyett elveszem, de intéznem kell valamit. Teljesen jól vagyok Lili, sosem láttam még ilyen tisztán!
Vigyorgok rá, bár biztos nem tőlem kérdezi, hanem David dús barna rántotthús fejét akarná simogatni.
-Oké, te most eltakarodsz a közeléből! Csók helyett meg én nyomok le a szádon valamit, mondjuk egy egész kibaszott palackot te tehénfejű!
Valami menőbb is eszembe juthatott volna a tehénnél, de lényegtelen, megragadom a fickót, valahol a pólójánál fogva és megpróbálom felrántani Freddy mellől, mint a régi Bud Spencer filmekben a drabális bunyókirály, mert átmenetileg azt is elfelejtem, vagyok vagy hatvanöt kiló és a srácnak köbö a fele.



dead !



_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 225
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •

Rosemarie Morozov, Winifred Wilson, Crystalia Amaquelin and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Hétf. Jan. 01, 2024 9:11 pm
Party got real Mood Party set
Káosz. Teljes káosz. Pontosan az volt itt ezekben a percekben. Nem egészen értette Niel ajánlgatását, David ajánlatai Freddy-nek pedig épp csak félig-meddig jutottak el a tudatáig. Próbált a Romytól kapott feladatra koncentrálni, és legalább fejben összeszedni, ki merre volt épp ebben a házban. A létszám felülmúlta az ő családját is, ez pedig önmagában nagy szó volt.
A maga részéről a bemutatkozást választotta Romy régi ismerősének. Nem biztos, hogy ez volt a legjobb ötlet. Túl sok motoszkálást hallott, és meg mert volna esküdni rá, hogy nem lettek ennyien a konyha felé szalajtva. És közben még a jázmin illata is megcsapta az orrát, aminek egyáltalán nem volt szezonja, és legjobb emlékei szerint még csak légfrissítőt sem szereltek be, hogy automatikusan spriccelje az áldást. Ez hirtelen egy kicsit sok volt az orrának. Aprót tüsszentett. A káoszra kellett volna koncentrálnia. Pontosabban annak mielőbbi átlátására.
Szerencsére a szentjánosbogarak mellett azért Kaine is a helyzet magaslatán volt, hogy gondoskodjon a biztosítékról. Eközben Lilinek csak az motoszkált a fejében, hogy Laze barátjuknak nem épp a nappaliban kellett volna-e lennie, és nem csinálni semmit? Azon csak mosolyogni tudott, Miles mennyire megtalálta az összhangot Arrow-val. Még egy thumbs-up-ot is küldött a srác felé. Igazán jól vonta magához a blöki figyelmét és tűntek el konyha iránt többekkel. Arra már csak a szemöldökét ráncolta, ahogy Kaine is arrafelé suhant el, miközben unokanővére régi ismerőse visszautasította a vacsorát és sarkon is fordult - ezt a lényének anyai nagymamája által nevelt része valahol a sértés kategória környékére akarta elkönyvelni, és komoly erőfeszítéseibe került végül csak elengedni. Romy gyorsasága zökkentette ki abból, hogy ismét megpróbálja átgondolni a helyzetet.
- Vettem. Cukor se kell bele, ugye? - kérdezett azért vissza, mielőtt ő is távozott volna a konyha felé. A kanapé ittlétén elsőre hátrahőkölt, aztán feltalálta magát és azon is közlekedve közelítette meg a konyhapultot. Úgyis csak zokni volt rajta.
- Ha lehet, senki ne kerüljön félholt állapotba. Jobb lenne nem tenni egy kört a sürgősségi felé - jegyezte meg, már a konyhában uralkodó állapotokra. Menet közben ellenőrizte, volt-e elég kávé a gépben, és sebtében be is kapcsolta. - Laze, ezerszer elmondtam, hogy ne béleld a szójatejjel a hűtőt. Az a tejnek jobban kell - morrant egyet, ahogy próbált hozzáférni legalább egy normális tejhez. A pultra mégsem akart felugrani érte. Amint kitöltött egy bögrényit, azt berakta a mikróba. Gyorsan elővett egy kevés kakaót, így mire lefőtt a kávé, a tejjel felkevert kakaó volt egy elviteles pohárban, és sebtében át is töltötte a kávét egy másikba. A két poharat Romy kezébe nyomta, és visszatért a terepszemlére.
Nem volt benne biztos, hogy jó nekik, Crystal is a konyhában van. Abban sem, hogy azonnal az ital széttöltögetésébe fogott.
- Véletlen sincs egy sípunk valahol? - tette fel a költői kérdést egy sóhaj kíséretében. Aztán csak a fejét ingatva lépett oda Kaine mellé és tette a vállára a kezét. - Segítesz nekem úrrá lenni a káoszon? A nappaliban most lehet, jobban kéne az irányítás - kérte a srácot, mielőtt tovább állt volna. Nem tudta, miben mesterkedett Laze, de jobbnak tűnt lapozni. - Gwen, Miles, segítenétek bevinni egy kevés ennivalót? Azt hiszem, a többieknek lassan szükségük lesz rá, valaminek fel kellene szívnia az alkoholt - kérte gyorsan a másik két jelenlévőt is egy kis segítségre.
A konyhába levődött kanapén sétált át újra, hogy visszakeveredjen a nappaliba. Lacey kifejezetten józannak és kifejezetten megbízhatónak tűnt. Ezért elsőre őt vette célba.
- Mondd csak, neked hasonlóak a képességeid Laze-zel, ugye? Tudnád nekünk ellenőrizni, nem csinált-e valami butaságot? Csak hogy a káoszt valamennyire kontrolláltan tarthassuk - érdeklődött a nőnemű Harries-től egy kedves mosollyal. Ami persze a Joker festéssel egészen fenyegetőnek is festhetett, de valahogy Liliának nem épp az aktuális arcfestése volt a gondolatai központjában.
Utána jött csak az, hogy vajon a David-Freddy-Niel hármas hogyan folytatta azóta, hogy utoljára látta őket. Mielőtt kiszaladt volna a konyhába, nagyjából három-négy perce. Sokkal hosszabb időnek tűnt.
Gyorsan oda is szaladt Freddy és Niel közé, mindkettejük állapotát alaposabban felmérve. Közben Lockjaw is próbált neki nagyon magyarázni valamit. Azért ebben a káoszban ezt nem igazán tudta felfogni. Főleg, hogy szerinte a kutyus akcentusába bizony keveredtek Crystal furcsa szavaiból is.
- Huh, szerintem ti most egy ideig csak vizet igyatok, ha lehet. Nem lenne jó, ha rosszul lennétek. Nem vagytok éhesek? - érdeklődött tőlük is. Csak remélte, hogy még idejében sikerült megakadályoznia a káosz pokolba fordulását.
   
Meow!

   
   

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.ibb.co/qC9M0Fg/lili-cute.webp
Everybody wants to be a cat.
...
Lilia Volkov
Hozzászólások száma : 82
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Diák
Ki van a képen? : Brenna D'Amico
Lilia Volkov
• doing the best they can •

Rosemarie Morozov, Winifred Wilson, Niel Topsfield, Crystalia Amaquelin and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Dec. 02, 2023 5:48 pm
And no one's gonna save you!
ZombiefyOriginal | Mash-up
Minden rendben lesz. Ezt mantráztam magamnak és nagyon szuggeráltam, hogy ezt a többiekre is átragasszam, több kevesebb sikerrel. Többen leléptek a konyhába, ahová óvatosan követték őket a fényeim is, tartva a tisztes távolságot, nehogy leégjen az egyikük haja esetleg. Persze a fények nyugalma nem igazán hatott, kis zűrzavart okozott, de betudtam ezt annak, hogy még nem találkoztak ilyesmivel, csak a filmjeikben, ahol a boszorkánysággal együtt emlegetik ezt a számomra egyszerű próbálkozásomat. Koncentráltam én, lehet egy kicsit görcsösen is, mert amint visszakerült a közelembe Lockjaw egy picit elvesztettem a fonalat, hogy éppen mi történik, ki az, akinek kellhet a fényes kiséret és kinek nem már.
Arra eszméltem fel, hogy hiába könyörögtem némi értelemért, az elhagyta őket, mint Szarumánt, aki az őrületet választotta s, tőlük meg sem kérdezhetem olyan szépen, ahogy Gandalf is tette: "Áruld el barátom, Szarumán a bölcs mikor hagyta el az értelmet az őrületért?" Mert akinek ezt a csodás kérdést címezhetném, odakint van, de itt volt Lacey.
- Minden rendben van az evilági Harriessel? Pár hete még nem volt ennyire zakkant. – vagy legalábbis én nem vettem észre. Mindenesetre, ha Romy rábízza a többieket Lilire akkor a nappaliban kialakuló káosz felé pillantok.
Mi ütött a fiúkba? Egy részem segítene is nekik megbeszélni a dolgokat, kialakítani a tökéletes harmóniát, de aztán megakad a szemem valamin.
- Ezt a furcsaságot kiviszem a teraszra. – irtó furcsa növény volt, amit szépen megfogtam és kivittem az ajtó mellé. Nem ismertem, akár ennek a növénynek a puszta létezése is káoszfaktor lehet. Ezt persze csak azután tettem, miután visszakerült az áram, addig sajnos csillapítanom kellett valahogy Lockjawot aki boldogan téblábolt a Niel-Freddy-Dave hármas közelében és talán Freddy örömére ki is nézte magának a lányt. Persze nem felejtette el megnézni magának a fiúkat se, főleg Davet, de hiába szereti Nielt régebb óta és kerüli Davet, azért az érzékelhető, hogy ma ki a kedvence: Freddy, mert rá bíztam néhány pillanatra és meg is lett a következménye.
- Mi történik idebent? – kíváncsiskodtam és kerültem beljebb én is a konyhába, ha Lockjawot sikerült „biztonságos” helyen tartani a hármasnál és úgy gondoltam, hogy a jelenlétével akár rendet tehet, mondjuk Dave-riasztó vagy bármi hasonlónak elment, de hogy Nielt mi tartja távol a verekedéstől, azt nem tudnám megmondani. Gwennek címeztem a kérdést, láttam, hogy iszogatnak már valamit.
- Segítsek a kitöltéssel? – érdeklődtem tovább, mert azt láttam, hogy valami elkészült itt. – Mi ez? – kérdeznem sem kellett volna, láttam, hogy ez valami innivaló lé és jól is nézett ki. Ha megengedték, hogy töltsek belőle – nem csak magamnak, hanem pár pohárral ki a többieknek is – akkor egy tálcára tettem egy párat belőle és kivittem a nappaliba. Mindenki felé nyújtottam, de aztán a végén úgy voltam vele, hogy akinek kell, az vehet nyugodtan belőle még és letettem a kávézóasztalra. A ropogtatni valót, azt gondolom a lányok hozzák majd, vagy a konyhás fiúk, ha letapadtak egymásról Romy kérésére. Mellettük azért óvatosan lépkedtem el, amikor a puncsospoharakat vittem el a tálcával, nehogy megzavarjam őket.
- Kértek? Nem tudom minek nevezzem ezt, de jól néz ki és… - itt elvettem egy műanyag poharat, hogy megkóstoljam én is s, utána folytattam csak. - …uhh ez ütős. Érzem a… - kerestem a szavakat, mert fogalmam sem volt, hogy az ő nyelvükön minek nevezik, de megint csak a sajátomon tudtam kimondani nekik. – ኆራኖዎሏዎ (mentát) rajta.


D-dance dance dance till you're dead !



_________________



People are Strange, when you’re a stranger.

Crystalia Amaquelin
Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Attilan hercegnője
Ki van a képen? : Saoirse Ronan
Crystalia Amaquelin
• doing good for good reasons •

Rosemarie Morozov, Winifred Wilson and Niel Topsfield a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Dec. 02, 2023 2:19 pm
It's our town,
everybody scream Vibe Character skin
Be kellett ismernem magamnak, hogy az őskáosz roppant gyatra leírása a helyzetnek és a kataklizma jóval találóbb kifejezés. Hiányoltam a többiek rákészítését Lavina érkezésének pillanatára és úgy éreztem, hogy a leges legrosszabb arcunkat mutatjuk éppen neki. Pedig aztán minden joga meglenne kipenderíteni minket a házból!
Noha igyekeztem valami rendszerűt teremteni, a feladatok delegálása azonban nem szerepelt képességeim listáján. Ezt bizonyítandóan sikerességem a zéró felé tendált.
Crystalnak küldtem egy hálás pillantást a hangulatos Halloween-i fényekért, melynek köszönhetően végre láttam is valamit abból, amit talán jobb lenne nem látni. Kiváltképpen Alversnek!
Ugróegér nem kifejezetten akartra elereszteni a macskává lett Lilit. Ne már, Niel, benned bíztam!
David férfi szemekkel természetesen nem látta a kuplerájt a szobában. Pedig ennyire nem kellene erősíteni azt a béna sztereotípiát!
Freddy totálisan betintázott, már csókokban üzletelt és sorra zsebelte be a nappali berendezési tárgyait. A kanapé naná, hogy sehol!
Gwen feladatát meg felülírta Laze... Jaj ne! Csak Posion Ian-t ne!! Mondtam neki, hogy ne csináljon semmit sem!!!
Legalább Poison Ivy mindent megtett azért, hogy kivirágoztassa a teret. Lehet, hogy inkább Laze felügyeletére kellett volna megkérnem?
Nem hibáztathatott érte senki, hogy elkeseredett voltam ezekután. Persze ez nem jogosított fel arra, hogy szegény Csodapókra hajítsam rá a feszültségemet. Holott ő aztán semmit sem tehetett a kint tomboló vihar ellen, a benti forgatagról meg még annyira sem. Bűnbánóan lestem utána és felírtam napirendi pontnak a bocsánatkérést.
– Nem kérsz kávét... – megrökönyödve ismételtem el orrom alatt Alvers válaszát. Szóval ilyen érzés a való életben kritikus balsikert dobni?
Tehetetlenül tipródtam előtte, súlyomat egyik lábamról a másikra helyeztem. Lance megkerült és úgy döntött visszavonul a Kisasszonyhoz. Őszintén nem hibáztattam érte. De mégis, hogy legyek egyszerre két helyen?!
Kétségbeesetten beletúrtam a hajamba, azt reméltem, hogy ezáltal össze tudom szedni szétszórt gondolataimat és meg tudom oldani az elém tárult feladványt.
Tekintetemet futólag körbe vezettem, megbízható személyt keresve. Kaine éppen a lelket rázta ki Lazeből. Vettem egy mély levegőt, hogy visszaszippantsam a kikínálkozó kiáltásomat. Választásom végül Lilire esett, az ő háziasságában nem kételkedtem.
– Átadom a stafétát – jelentettem ki. – Lécci, csak tartsd pórázon őket és ne törjetek össze semmit, oké? – néztem felé kérlelő tekintettel. – Bele tudnád önteni egy elviteles pohárba a kávét légy szíves? Annak van teteje és nem esik bele semmi. Oh, tej nélkül! Meg nekem is tudnál tölteni valamit? – kértem meg rá, míg magamra kanyarintottam a kabátot. Már most száraznak éreztem a torkom, pedig még csak meg sem magyaráztam Alversnek, hogy mi folyik itt.
– Csodapók, kérlek – szólítottam meg, miközben vállammal megtámaszkodtam a konyhaajtó félfáján cipőhúzás végett. – Nahát, itt a kanapé! Izé… Arra szerettelek volna megkérni, hogy Laze rángatása helyett tudnál figyelni Freddyre? Tudod, hogy ne csináljon semmi meggondolatlanságot, amit holnap másnaposan megbánhatna? – hangom könyörgés szintjét ütötte meg. Miután Dimitry gyakorlatilag ránk bízta a felügyeletét, felelősnek éreztem magamat érte. Sajnos osztódni nem tudtam, talentem távol állt ettől az adottságtól.  
Átvettem Lilitől az italokat egy köszönöm kíséretében, majd már siettem is a bejárati ajtóhoz, amit könyökömmel ügyeskedve nyitottam ki.
– Én beszélek Lavinával, majd jövök – jelentettem be, mielőtt kisurrantam volna.
Könyörgőm, csak ne durvuljon el a parti, míg odakint vagyok!
Mindenki nyugodjon meg! Meg tudom magyarázni!!

   
      

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Rosemarie Morozov
Hozzászólások száma : 222
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
Munka/hobbi : IT-szakember, barista, hobbi fotós
Ki van a képen? : Luca Hollestelle
Rosemarie Morozov
• doing bad for good reasons •

Winifred Wilson, Niel Topsfield, Crystalia Amaquelin and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Csüt. Nov. 30, 2023 4:28 pm
Otthon,
rémes otthon10+1 kicsi őrült
Vöröske beletrafált az őskáosszal. Esélye sem volt mederbe terelni a helyzetet. Azért díjaztam az igyekezetét, és közben kurvára reméltem, hogy nem visz sírba vele.
Adtam neki három percet. Úgy saccoltam, annyit bírnak itt ki az idegeim.
Biccentettem egyet a gyertyatartó kiscsaj modoros üdvözlésére meg a szétfojt képű srác kurta örvendek-jére. Romy utasítgatásából pont összerakhattam volna, melyik kicsoda, de pont tojtam rá. Zéró okot találtam megjegyezni a nevüket.
A törpemacskával kivételt tettem. Fennakadt a szemöldököm, amikor elém tipegett és kaját ajánlgatott, mintha vendég lennék a saját házamban, ő meg a jól domesztikált háziasszony. Megtettem a tétjeimet: ez a csaj, Romy meg a colos pantomimes vezetik a kócerájt. Három kölyök összefogott nyolc másik lelencet. Elcseszett egy szekta.
– Kösz – morogtam –, de nincs étvágyam.
Mi a fészkes faszomat mesélt ezeknek Romy?
A szöszke tinibálvány béreket akart perkálni, a barna meg arról fogadkozott, egész tűrhető a bagázs. Hatásos kampányarca lett volna az absztinenciának. Épeszű ember nem inná magát olyan mélyre, hogy élvezze ezt az elkúrt babazsúrt.
Mire visszajött az áram, letelt a három perc. Felmértem, hol tartunk.
Hárman átszivárogtak a konyhába, a nyakigláb utánuk rontott, a megmaradt kanapé körül elbaszott drámát készült rendezni pár bebaszott kamasz. És engem annyira hidegen hagyott az egész, hogy meglepődtem. Halál nyugodtan vetettem át a batyut a vállamon. Elmúltam harminc, a büdös istenit. Öreg vagyok ehhez.
Lemeredtem az úttorlaszra.
– Nem kérek kávét, Romy. – Elég éber voltam anélkül is. – Ha dumálni akarsz, a kocsimban leszek.
Megkerültem őt, keresztültrappoltam a kinti vízesésen, majd gázt adtam Kisasszonynak a fűtéshez. Kinyitottam az anyósülés ajtaját Vöröskének. Tartoztam neki annyival, hogy meghallgatom a mondókáját, mielőtt elhajtok.
Újrakezdés meg renoválás, mi, Mindy? Tessék, itt az élet válasza: feldughatom magamnak a terveimet.
Ezeknek elmentek otthonról.



_________________
hzC1HWW.gifaKROn0U.gif"
  Watch out for the cracks.
Rulebreaker & Earthbender
Lance Alvers
Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : asztalos, szerelő, ezermester
Ki van a képen? : Christian Kane
Lance Alvers
• doing bad for good reasons •

Rosemarie Morozov, Crystalia Amaquelin and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Nov. 26, 2023 9:40 pm
Maybe I’m not late. Maybe you guys are early. The Wolf
Kaine nem valami beszédes, legalábbis ritkán beszél, nyolcvan százalékban csak válaszol a feltett kérdésekre, szóval úgy voltam vele kissé kiégetem az agyát, csakhogy valami reakciót csikarjak ki belőle a kocsiban. A szúnyogemberes téma eléggé kiégette, úgyhogy meg is kapom érte a magamét.
- Hüüü…ezután a vérszívás után, úgy vélem ez a szerep rád jobban illene. – jegyzem meg némi késedelemmel, csakhogy meglegyen a drámaisága a rossz viccnek. Jön az ököl pacsira szólítás, ami szokatlan Kainetől, ám az idilli pillanatot megzavarja pár furcsa történés a lakásnál. Próbálunk minél halkabban bemenni a házba, hiszen sokak előéletéhez kapcsolódnak rosszakarók, ezért nagyon elővigyázatosnak kell lennünk, mikor ilyen veszélyes előjelek vannak.
Kaine-vel drámaian betoppannunk, de a rivaldafényt egyértelműen a morcos tulaj viszi el. A Lance csávó váratlan felbukkanásától eléggé megfagyott e levegő, ám Romy gyorsan előkerül, hogy mindent kimagyarázzon. Kis késéssel feltűnik a fotel hiánya, valamint Romy magyarázatával már nem kell azon se gondolkoznom, hogy vajon azért nincs e áram mert a beöltözősdi valami szadomazó játékba ment át, vagy pedig csak simán nincs áram. Crytalia szemfényvesztése mindenkinek ad egy kis világosságot, ami valahogy olyan rémisztően otthonossá teszi ezt a haloweeni partyt.
Romy rám pillant és teljesen megtisztel a kedves hangnemmel.
- Ohhh semmi komoly nem történt. Már kezdek barátságot kötni az itteni boltosokkal. – jövök elő a kissé szarkasztikus humorommal. – Persze Arrowot bízd csak ide. A kutyust jó alaposan megvakargattam, amitől a blöki boldogan vakkant.
- Ezt szereted mi Arrow? Na, ki a jó kutya, na ki?
Lilia jön a közelünkbe, aki még nem is olyan rég macskaként dorombolt a seggre ült Nielhez húzódva. Ha már segg furcsamód a mogorva tulajt invitálja Lilia fogyasztásra. Nem tudom, vajon a csajnak bejön a pali, vagy ennyire jól tudja magát megjátszani? Liliat ezt követően két ittas lakó váltja fel, méghozzá Xavier, valamint Wilson. Amíg elvoltunk az üveg aljára néztek, legalábbis minden jel arra utal. Én még soha se ittam annyit, hogy ennyire berúgjak. Eddig a rekordom két üveg sör volt, azt is a Aaron bácsikám adta titokban. Ő mindig is laza volt, szóval neki jól állt az ivás, én még csak fancsali képpel küzdöttem le a torkomon a keserű malátát. Mindegy is, a két kába lakó közül Davet éri a megtiszteltetés, hogy kapjon egy alapos fejmosást Kaine-től. Tényleg alaposan be lehet rúgva, ha még engem se ismert fel. Szerettem volna kissé lecsillapítani az univerzumos gyámom, azonban végül úgy döntöttem csak jobban felcseszném őt.
Gwen jelenik meg, ami annyira váratlanul ér, hogy Arrow kihasználva az elbambulásom jó alaposan végignyalja az arcom.
- Na Arrow! Csá Gwen! Ugyan az egészet nem...a zöldséges standot érintetlenül hagytuk, csak semmi egészséges tudod. - válaszolok a póknőnek, egy mosollyal az arcomon, miközben a farkasra hajazó blökit próbálom eltolni magamtól. Mint mindig most is olyan fura érzés fogott el Gwen közelségében.
- Hé Arrow most nem segítettél. – a kutya oldalra dönti a fejecskéjét, megjátszva a butát. – Na, gyere. Nézzük meg mit kotyvasztanak a konyhában.
- Hahó, mi készül itt? – Romy kutyája csahol mellettem, és miután kikerültük Laze és Kaine párost és már ott is vagyok Gwen mellett. A szemem sarkában ekkor veszem észre, hogy Kaine megrángatja Lazet. Valaki közbe avatkozik? Esetleg Kaine csak ugratja?
A koccintáshoz gyorsan magamhoz veszek egy poharat, amiben volt valami, csak azt nem tudtam mi. Amint belekortyoltam kiderült, hogy valami rohadt erős ital.
- Huuuu… ez aztán az ütős valami. – mondom pár köhintés közepette.
Cupcake ipsum dolor sit amet pudding liquorice.


Miles Morales
Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 29.
Ki van a képen? : Caleb McLaughlin
Miles Morales
• doing good for good reasons •

Rosemarie Morozov, Winifred Wilson, Niel Topsfield, Crystalia Amaquelin and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szer. Nov. 22, 2023 10:06 pm
Surprise!Blindfolded
Milessel gyakorolni vagy lézengeni egyet jelentett egyben azzal is, hogy igyekeztem megfigyelni, egy ízig-vérig kamasznak hogy telnek a mindennapjai. Lévén nekem minden korábbi életszakasz kimaradt, nem olyan egyszerű gyökereket keresnem. De azt hiszem egész jól elvagyok a kölyökkel, relatíve gyakran fordul hozzám segítségért és ezt kimondottan tudtam díjazni. De amikor a mostanihoz hasonló monológokat tolt le, akkor kicsit kifüstölt az agyam. Egy darabig csak azt figyeltem, ahogy fel és alá jár az ablaktörlő, majd úgy pislogtam rá, mintha azt mondta volna, megmártogatta a kutyaszarban a fánkját. Hogy mivan?
- Te miért töröd ilyeneken a fejed?  Gondolom amiatt, mert pont egy pók csípett meg. De menj és kérdezd meg Peter Parkert, ha ezt annyira szeretnéd tudni. - a szúnyogemberen még egy picit el is mosolyodtam volna, ha annyira nem tenyerelt volna bele a valóságba. Bennem sokkal több pókszerű cucc volt, mint ami beléjük szorult, csak ezt épp nem akartam senki orrára kötni.
- Tudod mit kölyök, ha megtanulsz repülni és közben zümmögsz, te lehetsz az első Szúnyogember, csak nehogy véletlenül lecsapjon valaki egy újsággal. - nem szorult belém annyi komorság talán, mint azt szerettem volna, de egy ideje fontolgattam azt is, hogy megpróbálom levetkőzni ezt a dolgot. Nyújtottam is a kezem egy ökölpacsira.
Már ha az ég hagyná, hogy próbálkozzak, mert otthon egyből világossá vált, hogy valami gebasz van. Miles sem értette, hogy mi történt, de értékeltem az igyekezetét, hogy próbált halk lenni. Csak arra figyeltem hátra, hogy leejtette az egyik zacsit, de nem törődve ezzel mentem tovább. A látvány magáért beszélt, már amit láttunk belőle mert full sötét volt és az ipse is jól berezelt tőlem. El is felejtettem, hogy ki van mázolva a fejem.
- De hát... - már épp akartam kérdezni a fickótól, hogy ha benézte a címet, akkor Romy miért köszönti úgy, mint egy ismerőst, de ővörössége megelőzött a saját kérdésével, amitől egy kissé sikerült lefagynom. A fickó, de még Miles megjegyzése is úgy csusszant el szem elől, hogy észre sem vettem.
- Esik az eső kint. De a következő gondolatom lett volna. - céloztam a biztosítékra, mert fejben volt épp az előbb is. Még vetettem egy pillantást Lance felé, legalábbis ahogy hallottam, hogy így szólították.
- Örvendek. - tettem még hozzá, mert mégsem terveztem tapló lenni. Miles kezébe nyomtam volna a másik két csomagot, mielőtt sarkon fordultam volna, feltéve, hogy Laze nem vette volna ki a kezemből előbb őket. Az új srác, David szavai nem tetszettek ellenben. Miles mint a hozott srác, mi?
- Ja David van pia, de lehet te nem kapsz, épp eléggé le vgy szedálva, hogy Milest se ismerd fel, aki már előtted is itt lakott. - nem is érdekelt, hogy mit szólt erre. Egyszerre ennyi mindenki nekem is épp eléggé leterhelte az idegrendszeremet. Nem szoktam még hozzá ehhez a feelinghez.
- Kösz Laze. - nem terveztem még cipekedni is a biztosítékig. Aztán amíg a kapcsolóval szórakoztam, addig az motoszkált a fejemben, hogy ez a Lance mennyire ismerős volt valahonnan. Már nem is annyira képről, inkább névről.
Persze amíg felnyomtam a biztosítékot meg lecsekkoltam, hogy minden kábel rendben van-e, beugrott. Ő lakott itt, a földszinten. Mielőtt beköltöztünk volna, Romy sokat mesélt róla. Állítólag jó arc, nekem úgy tűnt kissé mint akivel megetettek egy egész szivart, majd lefacsartak mellé egy kiló limeot a torkán. Lehet neki is a tumultus volt sok, de mire visszaértem, már láttam, hogy ez az eddigi még nem volt igazán káosznak mondható, a valódi még meg sem mutatta az arcát. Legszívesebben most mindenkit csak lehálóztam volna valamihez, de vettem egy nagy levegőt. Azt hiszem én ma nem iszok egy korty alkoholt sem, jobb lesz józannak maradni. De miért nem érzem feszt idegesnek magam?
Laze...
- LAZE! - nem voltam olyan hangos mint szerettem volna, de a szőke lakótársam után indultam a konyhába, hogy még ott megragadhassam a grabancát. De még mindig nem voltam mérges.
- Elárulnád, hogy miért szeretnélek annyira megrángatni, de mégsem haragszom? Mit csináltál a gazaiddal?
A Nightmare on Elm Street - Page 2 1w8cnm8



_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 206
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •

Rosemarie Morozov, Winifred Wilson, Niel Topsfield, Crystalia Amaquelin and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Nov. 12, 2023 9:31 pm
I see my path, but I don’t know where it leads Still, round the corner, there may wait, a new road or a secret gate.
Laze persze a mobilkeresésre fogja a „gabalyodást”, de becsületére legyen mondva, nem próbálja húzni tovább az időt annál, hogy az egész egyszerűen csak viccesnek tűnjön, így aztán én is képes leszek egy idő után feltápászkodni végre, mert odalentről, nagyjából a föld felett fél méterről az események talán még kaotikusabbnak tűnhetnek. Így észrevehetem azt is, akinek szerencsére nem vagyok az anyja ~Ezt soha nem fogom neki elfelejteni! ~ és az előbb említett, bár esetünkben Niel névre hallgató „világutazó” „Minden oké?”-ja is kap egy gyors pillantást és egy futó mosolyt. Talán azért is, mert meg kell állapítsam, hogy ő is úgy viselkedik, mint akinek bűntudata van. Persze, lehet is némileg, de azzal sosem fogom megvádolni, hogy ő az oka annak, hogy most itt vagyok. Ezt ugyanis már a Harries-rokonnak is megbocsátottam. Azt hiszem jobb, ha igazságos vagyok mindenkivel és elismerem, hogy a bajt legalább annyira én is kevertem magamnak, mint amennyire ez a két jómadár. Ahogyan annak is nyilvánvalóan én is oka vagyok, hogy most a hatalmas kalamajkában, rémesre festett arccal igyekszem valami rendszert találni. De persze van más, aki ebben sokkal jobb. Még pedig Romy… És bár kicsit sem értem, hogy melyik érkező okozta a ribilliót és melyik volt az, akinek már régen meg kellett volna érkeznie, az azért biztató, hogy hirtelen mindenki kap valami feladatot. 
Poison Ivy… Hmmm… Talán nem a legjobb név, de mindenképpen hatásos lenne, ha… Nem, mégsem az a cél, hogy indák és gyökerek fonják be az egész házat, így valósítva meg Romy kérését, vagyis a „chill’-t. Az ugyanis nyilvánvalóan nem az lenne, sokkal inkább sikoltozás és menekülés, ami most nyilvánvalóan csak rontaná a közhangulatot. A kacsintás is azt szorgalmazza, hogy kevésbé drasztikus, sokkal inkább hatásos megoldásra törekedjek, így gyors körbepillantás a sötétben, növények felmérése az extra érzékekkel megáldott Harries-módon, aztán rövid séta lesz a sorrend Laze kaspóihoz. Ez utóbbi már csak azért is nyerő döntés, mert így mindenkit láthatok hirtelen előtűnni Crystalia fényecskéinek köszönhetően. Amik persze olyan dolgokat is felfednek, amelyek jobb, ha inkább rejtve maradtak volna. Mondjuk Niel és Lili, Xavi és Freddy alkohol- (vagy egyéb) mámorban, Laze, amint a konyha felé igyekszik, sötét és kevésbé sötét alakok, és mindenképpen helloween-i hangulat… A film felesleges volt, a valóság is elég creepy…
Na, így lesz parancs, Romy kéréséből. A döntés gyors, jázmin… Szerintem ez tökéletes lesz… Csak apró érintés Laze virágainak és legyen kaktusz, anyósnyelv, vagy éppen Bloominea, az illat egyforma. Nem tolakodó, inkább csak olyan, amit megérzel és nem is keresgéled az illat forrását, csak egyszerűen csak élvezed… Feladat teljesítve!
A wise girl knows her limits, a smart girl knows that she has none.



_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..
Lacey Harries
Hozzászólások száma : 56
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Mostanában leginkább magamon kívül
Munka/hobbi : Növényorvos, kert és önkéntes ideiglenes szállás-tulaj
Ki van a képen? : Chrissy Costanza
Lacey Harries
• doing good for good reasons •

Rosemarie Morozov, Winifred Wilson, Niel Topsfield, Crystalia Amaquelin and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 07, 2023 8:11 pm
Want a balloon? Jelmez
Elég nagy káoszba torkollott ez az egész este. pedig igazán jónak indult. Egy jó kis horror film a többiekkel, egy kis lazítás… De most ott tartunk, hogy nincs áram, eltűnt a kanapé, Lili szétkarmolja Davidet, egy idegen fickó itt terem… Ennél furcsább történetet kitalálni sem lehetne. Figyelem a többieket, de nem igen tudom, hogy kinek és hol tudnék segíteni. Így inkább csak csendben maradok és próbálom felfogni az eseményeket.
Szóval a fickó a ház tulajdonosa? De nem Romy nevén van? Ez nekem kicsit már túl keszekusza, de így igazából akkor teljesen érthető a kiakadása. Én sem biztos, hogy örülnék annak, ha hazatérve egy csomó fura alak tartózkodna a nappalimban. Az illem azt diktálná, hogy bemutatkozzam neki, de nem hiszem, hogy most annak örülne, ha mindenki letámadná és elkezdené ráncigálni a kezét.
Ahogy Rony elkezdi kioasztani a munkát érdeklődve várom, hogy vajon nekem mit is talál ki, de ahogy kimondja a nevem el is hallgat. Összeráncolódik a homlokom. Szóval ezek szerint még mindig nem szívlel engem annyira. Bár az okát nem teljesen értem, de elfogadtam a dolgot és igyekszem nem piszkálni őt. Vagyunk elegen, hogy esetleg mástól kérjek segítséget, ha úgy adódik.
Crystal kis fénygömbjei engem is elvarázsolnak, aminek köszönhetően teljesen megfeledkezem arról, hogy én is kaptam egy feladatot végül Romytól. Milyen jól néznek ki. Az embernek tényleg kedve lenne megérinteni őket, de mielőtt megmozdulnék már jelzi is felénk, hogy nem a legokosabb ötlet. Basszus… Nem gondoltam volna, hogy egyszer ennyire hiányozni fog a jelmezem és hogy a házak között repkedjek, vagy a gonoszt üldözzem. Szinte alig eresztettem ki a pók énemet ezen a világon.
A gondolataimból Laze zökkent ki. Először csak értetlenül pislogok rá, majd leesik, hogy mit is mondott. Irány a konyha.
-Szia Miles! Az egész boltot felvásároltátok?-Kérdezem tőle egy mosoly kíséretében, ahogy megpillantom azt a rengeteg szatyrot, amit Kainenel hoztak. Oké sokan vagyunk, de ez nem lesz túl sok?
-Te jó ég mennyi kaja…-Pillantok az asztalra, miután kipakoltuk a zacskókból a vásárolt nasikat. Nem hiszem el, hogy mind ez egy este alatt el fog fogyni. Nem lehetünk egy ennyire éhen kórász társaság.
-Gondolom elég először max egy három tálnyi nasit kiönteni.-Pillantok a fiúkra, majd elő is veszem a mélyebb edényeket, amikbe bele tudjuk önteni a chipseket. Mivel ez nem jár túl sok munkával, így önhatalmúlag megfogom a gyümölcsöket és miután alaposan megmostam őket elkezdem karikákra vágni. Még sose csináltam puncsot, de a filmekben mindig karikákra szokták vágni.
Nem szólok bele abba, hogy Laze mit is csinál. Fogalmam sincs, hogy mi a recept, így csak bízni tudok abban, hogy ő képben van a dolgokkal.
-Tessék itt vannak a gyümölcsök.-Tolom mellé a felkarikázott narancsot, citromot, almát, majd kidobálom a gyümölcsökről levágott részeket. Ahogy Laze a kezembe nyomja az italt beleszagolok, majd meglepődve pislogok rá.
-Én miért alkoholmenteset kaptam?-Nekem nincs bajom az alkohollal, bár tény nem sokszor rúgtam be tőle. Egy póknak mindig ébernek kell lennie, ha szólítaná a kötelesség. Viszont ebben a világban nem én vagyok a hivatalos pók. Így talán kicsit lazíthatok a gyeplőn.
Ha engedi visszaöntöm a pohár tartalmát az adott edénybe, majd töltök magamnak az alkoholosból.
-Nos akkor egészségetekre!-Emelem fel a poharam koccintásra, majd bele is kortyolok. Ahogy lecsúszik az első korty elfintorodom. Kissé erősre sikeredett. Fura egy íze van, de igazából annyira nem is rossz.
A Nightmare on Elm Street - Page 2 Nzovte14


Gwen Stacy
Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Ki van a képen? : Chloë Grace Moretz
Gwen Stacy
• doing good for good reasons •

Rosemarie Morozov, Winifred Wilson, Niel Topsfield, Crystalia Amaquelin and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 07, 2023 7:07 pm
Don't you want to feel alive?
Frostify Freaks | Evil Folk | No Fun
Őszintén szólva szívesen maradtam volna még Laceyvel összegabalyodva de az sehogy se nézett volna ki túl jól. Ezért amint lehetett a markomba vettem a mobilt és róla is leszálltam. A káoszból csak annyit értettem, hogy meg se moccanjak, ne csináljak semmit, de mindenki más kapott valami feladatot. Amíg félhomály volt senki se látta, hogy szemet forgatok erre a kérésre. Inkább füleltem, ha kellett bevetettem az indákat a két illetékes ellen vagy legalábbis Nielt biztos visszafogták, nem túl erősen ha kell, de annyi szent, hogy csak akkor engedi el őt az inda, ha Lacey úgy látja lecsillapodott, mert én nem maradtam egy helyben (Ez csak akkor ha kellenek az indák persze, másképpen nem történik meg!). Hülye volnék, ha nem kapnék egyből azon a lehetőségen, hogy mindenki el van foglalva valamivel.
- Pszt Gwen. Gyere velünk a konyhába! – somfordáltam oda hozzá az éppen kialakuló tűzufószentjánosbogárutánzatok teremtődése közepette. Akkor hallottam meg, hogy Kaine is megérkezett, meg Romy valamilyen kávéval nyugtatja az érkező pasast, kétlem, hogy egy sima kávé megteszi a dolgát szóval úgy döntöttem, hogy szépen átsuhanok a látóhatárukon és elveszem Kainetől a szatyrait.
- Kösz, azt hittem utánatok kell mennünk valamivel. – ennyivel kommentáltam csak a késését, közben biccentettem Milesnek is, hogy kövessen minket a konyhába. Laceyt nem féltem ott hagyni a többiekkel, neki ugyanis Romy nem felejtett el feladatot adni. Csodálatos. Jobban megbízik már benne, mint bennem. Ez jó jel. Remélem Lacey is annak veszi és itt akar maradni majd.
Kimentem a konyhába, remélem jöttek a többiek is. Ha a két pók itt volt mellettem azt fél sikernek könyveltem el.
- Lefőz valamelyikötök kérlek egy kávét majd az úrnak? Hallottam, hogy Romy azt ígér neki, de mielőtt kivinnétek neki, felerősítem a babszemeket. Vagyis miután Kaine hajlandó lesz visszakapcsolni az áramot. – azt nem mondtam meg, hogy mivel, fogom a kávét felerősíteni. Egyelőre kipakoltam azokat a dolgokat, amiket hoztak. Volt itt minden, ami kellett egy tökéletes puncshoz. A mobilt persze letettem az asztalra bekapcsolt lámpával, hogy legalább lássunk valamit idekint is. Bár jött ide pár ufótűzbogár a többiek után, de nem ártott a fény se. Lehet ijesztő külsőm lett így, de nem számít. Bárcsak a külsőm volna ilyen, nem pedig az a szándék, amivel a kávébabszemekhez léptem és azon a pár szemen, ami bekerülne a kávéfőzőbe módosítottam egy kicsit. Nem, hogy hiperaktív lesz tőle Romy ismerőse, hanem lemegy tőle chillbe. De ezt nem hangoztattam.
- Elkészítem a puncsot. Ti a sós chipset és az egyéb rágcsákat intézitek? – vettem elő legkedvesebb és leginkább gyanút keltő mosolyomat. Persze, hogy nem akartam szemtanukat, miket töltök bele az italba! Hát legalább ők mondhassák azt, hogy nem az ő hibájuk, hanem az enyém! Akit érdekel annak bátran fogom mondani, hogy semmi ijesztő nem került bele, csak a szokásos: rum, méz, vanília, fahéj, citromlé, narancslé, szegfűszeg, kardamon és módosított menta levél, amit remélem nem láttak a pókok, hogy épp formálódik az ujjam alatt. Ha pedig ez nem tűnt elég alkoholosnak, akkor még töltöttem hozzá víz helyett egy jó adag whiskeyt. De még mielőtt alkohol kerülhetett volna bele az egészbe nem felejtettem el kimenteni egy adag alkoholmenteset a puncsból. Attól is megfognak őrülni, de az részletkérdése, hogy mennyire, még nem próbáltam ki senkin, hogy hat a módosított menta másokon. Lehet, hogy sehogy. Ki tudja?
Vettem elő magunknak három poharat, ha mindketten elkísértek és Gwennek az alkoholmentesből töltöttem, Milesnek pedig az alkoholosból.
- Romynak ne szólj róla, csak sima gyümölcslét isztok mindketten. Valószínűleg nem fog emlékezni rá, de jobb is. – ha közben visszanyertük a villanyt Kaine jóvoltából akkor a kávéfőzést átengedtem valamelyiküknek. De ha még nem, akkor nyilván én megvártam idekint a felvilágosodást és csak azután szólaltam meg újra.
- Cukrot és tejet majd mellékelünk hozzá, Lance ízvilágát nem ismerem. még, tehettem volna hozzá. – Ha itt készen vagyunk, kimehetünk szerintem. Reméljük nincs nagy káosz odakint. - egészítettem ki ezzel.
- Van sima tej is! Ott a bedobozolt kaják mögött. – szólalok meg még mielőtt megkapnám tőlük, hogy de hát csak szójatej van. Persze, van szójatej is, jól látható helyen, de van olyan is, amit ők szeretnek, csak azért meg kell küzdeni egy kicsit.


In the dead of night, do your demons come alive?



_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)
Laserian Harries
Hozzászólások száma : 320
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Sosehol
Munka/hobbi : egyetemista
Ki van a képen? : Rudy Pankow
Laserian Harries
• doing bad for good reasons •

Rosemarie Morozov, Winifred Wilson and Niel Topsfield a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Csüt. Nov. 02, 2023 9:09 pm
HoppáJelmez is kell? Uh... Ez jó lesz?
Belekancsalítok az üres papírpohárba. Romy hiányolja a kanapét, úgyhogy visszabüfizem neki. Gondolatban hátba veregetem magam, amiért eszembe jut a konyhába lerakni, oda, ahol senkit nem lapít ki. Közben blökit pakolnak a karomba. Vííííí! És gyertyát gyújtanak az égen, szeánszosan, mágikusan. Nielre nézek, mert ő itt a szőke Harry Potter, de lefoglalják egymást Lilivel. Komolyan vették a romantikus hangulatot. Úgy felforrósodik körülöttük a levegő, hogy előbukkan a zsebemből egy poroltó.
– Juj! – fordulok el a párostól, hadd kapjanak annyi magánszférát, amennyi elfér egy tömött nappaliban.
Kristály a fénycsóvákról magyaráz, nem érti, hogy itt a Nielli-féle szenvedélytől fogunk felgyulladni. Lángokban áll a ship!
Zsibbad a szám, és korog a gyomrom. Vennem kellett volna Lili nasijából, mielőtt így egymásra találtak Niellel. Most már inkább nem kunyerálok. Krisz viszont kéri vissza Lockyt. Teringettét. Durcásan pillantok rá, és szorosabban ölelem magamhoz a kutyust. Aztán jobb belátásra térek, mert mégsem szép elszeretni más házi kedvencét.
– Jóóó – válok meg bánatosan az ebtől. – Máskor is megfoghatom majd? Úgy szeretnék egyszer vele aludni! – vallom be bátran. A zsibbadás elérte az agyamat.
Hirtelen mindenki úgy fest, mintha egy hollywoodi filmből toppant volna elő. Van rajtuk valami szépítő filter. Talán Kristály világítása teszi?
Arrébb sompolygok, kikerülöm Nielliéket, meg eltávolodom a ház dühös urától, akitől Romy óvva intett. Körülöttem kétszeres sebességen pörög a film, mialatt én feles tempóban keresem a székem a mozi teremben.
Végül Dulifuli Dave mellett kötök ki, és menten megtorpanok.
– Juj!
Lehunyom a szemem, mert a speckó fényjáték jót tesz a morcos ábrázatának és rosszat a szívemnek. Aztán olyat mond, hogy muszáj megbámulnom őt. Valószínűleg az állam is leesik, nehéz megmondani így, elgémberedett arccal.
Kedvel? Hű, az váratlan. Megugrik a hírtől a pulzusom. És kitaláltam a gondolatait? Hú, az fullos tőlem. Pedig mérget vettem volna rá, hogy a sajátjaimat sem találom.
Elrakom a tűzoltókészüléket, és idézek egy üveg… Jaj, mit is vedelt a papa reggelente? Nagy nehezen kibogarászom a feliratot a címkén. Ja, igen! Pálinka. Az íze sem rémlik, úgyhogy ráhúzok. Bleh. Édes meg keserű egyszerre, kimarja a torkomat, kitisztítja az orromat. Gyorsan leöblítem még egy korttyal.
Dave ördögi arckifejezését angyali homályba vonják Krisz tündérégői. A smárolás kérdése még mindig ott lóg köztünk, libabőrt borzol a karomra. Átengedem a választ a pálinkának.
– Kérhetem később? A csókot. Jó lenne emlékezni rá. Mivelhogy te túl szép vagy, én meg most túl részeg – lóbálom kettőnk között az üveget. Meginog a térdem, szóval leülök, aztán kiderül, hogy maga a világ inog, ezért nekidőlök Xavi vállának. Adok neki a piámból engesztelésül.
Romy takarítást emleget, Niel meg béreket akar kifizetni. Eljött az idő megdolgozni a lakhatásért.
Kinyújtózom, és a szőnyeg sarkához érintem a lábujjam. Hipp-hopp megtisztul a padló. Keine szőnyeg, keine kosz.
– Eltakarítottam helyetted – tájékoztatom Dave-et. – Ezt is írd fel a csókszámlára!
A fél liter pálinka azt duruzsolja nekem, én el fogom felejteni.
Behűtött jégakkut nyomok a tarkómhoz, mert kezdek túlhevülni. A végén még iderobban a zsebdimenzióm, és agyon nyomja a lakótársaimat az X-jet meg a kamion. Akkor kin fogom behajtani a puszikat?!
Álmélkodom rajta, Xavi milyen kedvesen nyilatkozik rólunk, az új tagot is rögtön inni hívja.
Megragadom a srác lábát, a térdére célzok, de a combján landol a tenyerem. Mindegy. Mélyen a szemébe nézek.
– Jól áll neked az alkohol. Ne hagy abba! – biztatom, és tolom az ajkához a flaskát.
Még pár korty és totál lemegyek chillbe.

   

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •

Rosemarie Morozov, Niel Topsfield, Crystalia Amaquelin and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Csüt. Nov. 02, 2023 6:12 pm
Inni kell xanaxra
F
ú anyám, és még én kételkedtem saját épelméjűségemben, egyszer, egy gyenge pillanatomban, amikor húsz másik hang válaszolt fejemben egy általam feltett konkrét kérdésre.
Nem, ez nem fog menni, itt mindenki idióta, ki kell ütnöm magam és a xanax kevés lesz legyőzni, hogy egy felnőtt nőt hoztak világra, meg a szőke gyerek azon picsog melyik csaj nem festette ki!
-Komolyan mondom, téged kedvellek. Esküszöm! Egyrészt ja, nagyjából fáj, de ők csak doromboljanak, teljesen normális. Másrészt ja, kitaláltad a gondolataim és ez nálam valahogy üdítő változatosság. Szóval kérsz cserébe csókot?
Ott tartottam, hogy Freddy szerint állati helyes vagyok, amit nyilván egy fogyatékos is könnyen megállapít, de mivel van nálam sok plusz pontja ezzel a random piával egy számomra kezelhetetlen helyzetben, tehetek neki egy szívességet, vagy lehet a pár bő korty miatt ajánlom fel a dolgot ilyen hirtelen, mert rosszul reagál  a bevett xanax mennyiségre. De! Már! Jól vagyok! Nem hallom a többieket, csak nézem és kívülről, egy alternatív világban lehetne mindenki normális. Játsszuk is azt, hogy barátok vagyunk és kedvelnek! Persze, egy egy halloween party, tök oké, hogy kifestik magukat a srácok, vagy sikolt az egyik lány egy értékelhetetlenül gyenge horroron, fényeket idéznek, egy másik nyomot hagy rajtam és még neki áll feljebb, dehát macska, ki szeldítítene macskákat? Az ősember se volt akkora barom, csak Egyiptomban nyalták ki a seggüket. Na ott is mindenki festette magát! Asszem végzek Freddy italával, kérek tőle még egyet, amikor a vörös, Romy, hogyne, kutyás, meg ott volt, amikor meglőttek, rögtön megjegyeztem - és dejó, hogy most nem hallok tőle semmit, na hogy én takarítani? Ezt most hangosan kimondta?
-Mit?
Valid kérdés, mert nem látok semmi takarítani valót, ellenben a spanja, az öreg fószer elég zabosnak tűnik. Ki tudja milyen baszó ördögűző és ebben az állapotban képes lennék-e lenyomni vele egy szkandert.
-Annyira nem gázak, mint amennyire első látásra tűnnek. És tényleg igyál, látom, hogy veled lehet. Kaine, hoztál te is, nem?  A srácon felül.
Eggyel több vagy kevesebb, nekem aztán… Fizethetik a lakbérem, meg is hívhatnak rá.



Ne legyünk gázak, igyunk rendesen!



_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •

Rosemarie Morozov, Winifred Wilson, Crystalia Amaquelin and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Csüt. Nov. 02, 2023 4:29 pm
I just wanna die IronyOne variant | Niel
Intek Gwennek egy ördögvillával, örülök, hogy a lakás része, mint értelmes és bandatag, az sem hátrány, hogy tudom hány szobával arrébb kell megdumálnunk az együttes dolgait. Durva, hogy a többiek mennyit mókoltak arcfestéssel, én kijelentettem púder nem éri ezt a felületet, kösz, aztán máshová teleportáltam magam. Nem vagyok vicces kedvemben hülyét csinálni magamból, de Lazenek például egészségére. Lacey, akit konkrétan én hoztam erre a világra -jóég, mekkora mázli, hogy senki nem olvassa a gondolataim
//Dave telekinetikus mutánsnak mondja magát, a telepátiáról még nem tudtok XD//
-mert ez kurva hülyén hangzott, mégha átvitt értelemben igaz is. Bár Laze próbálja vidítgatni, ott és akkor nagyon bezsongott a lányszobában, lehet terjengett bent valami afrodiziákum, azért mégiscsak az én saram, hogy temporálisan tönkrevágtam az életét.
-Minden oké?
Nem tudom a többieknek mondtam-e már, hogy a csaj az én saram. Bár közvetve Lazacnak is nagy köze van hozzá, francért dumált lyukat a fülembe terminátor asszonyokról…
Túl sokan lettünk ebben a házban és nem minden új lakónak tetszik a képe. A gyilkos szótól lemerevedek, sápadok is azt hiszem, mintha valami sátánista barom lenne, aki kiűzi belőlem a lelket, meredek rá, egészen, amíg nem helyesbít, utána jut eszembe levegőt venni és vigyorfintort vetni rá, mert “nagy” arc és a filmet kritizálja. Mi a szart is nézünk? Még jó, hogy megy a levegővétel, mert megint megfeledkezek róla, csak ezúttal Freddy miatt, aki energiaitalt hűt a képembe, ettől felébredek, kicsit megugrok, de mivel róla van szó fáradt, lefagyott mosolyt kap.
-Kösz
Ölelem át én is, belenevetve Kén-be, mert valahogy elég találó neveket szerez nempókembernek, a Kín viszont jobban illett a reggeli fejéhez.
-Kell neki a séta. Most, hogy már kaptam hidegből ilyet, mindenem van.
Vetek rá hálás pillantást, tíz pont Freddynek, hogy észrevett, meg minden, mínusz húszezer az új srácnak, akire Lili sikítás után ráugrik. Azt hiszem, ha odacsapja valamihez, megölöm. Ha már rámragasztotta a gyilkost nem árt hűnek lenni hozzá.
Legjobbkor esik be az említett Kén, baszki Kénként fogok gondolni rá, valami sráccal, ezek szerint eggyel több lakó, meg a főnök is ott tolong döbbenten, meg kéne tőle venni a kócerájt és akkor levan a gond.
Azt hiszem akkora elánnal fogtam fel Lilit, ergó mentettem meg a fura gyerektől és tartom még mindig, hogy csak akkor veszem észre, eltűnt a kanapé, amikor Romy mondja. Meg hogy tegyem le a macskát és nyugtassuk le Lancet. Nem teszem le. Különben most dorombol? Macska… Kicsit kikattan az agyam, ahogy a vállamnak dörgölőzik, meg hogy ő most Lili és próbálom összekötni a kettőt, amikor például a fények felé nyújtózik, úgy fogni, hogy le ne essen és bambulni furán a mancsaira, aztán a jobb kezemre, amivel tartom-le ne essen a… seggét! Na ekkor elengedem és úgy teszek, mintha nem hátraesnék, csak leülnék az eltüntett kanapéra. Különben is mindenki a maszkos Kénre figyel, a srácra, akit még sosem láttunk és 12 dühös emberre egy tekintetben. Az én seggem bezzeg fáj. Lili közben már ember, csak a tenyerem ég, lehet nem is a hátsója volt, csak a combja feletti rész. És mondanom is kéne valamit, mert hülyén jön ki, hogy a semmitől ültem seggre.
-Kifizetem mindenki bérét, duplán, ha ez a probléma.
Vagy most nem vágom mi baja. Közben Crystal fényei na azok cikáznak rendesen a pofám előtt, mint ezernyi betépett szentjánosbogár. Baszki! Ezt kellett volna adni bandanévnek, de hülye vagyok! Stoned Fireflies. Mikor leszek már stoned?


dead !



_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 225
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •

Rosemarie Morozov, Winifred Wilson, Crystalia Amaquelin and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szer. Nov. 01, 2023 10:32 pm
Party got real Mood Party set
Crystal definíciója valahogy még mindig nem igazán elégítette ki a kíváncsiságát, de az eseményeket figyelembe véve ezt jobbnak látta ráhagyni. A film akkor is elindult, ha igazából senki nem szavazott amellett, hogy menjen. És a jumpscare plusz őszi zivatar kombinációjában betoppani személy igazán nem javított a hangulaton.  
Új lakótársuk kommentárjára csak egy morcos fújással tudott reagálni. Igen, sejtette ő, hogy nem kellemes, de ettől még kellett neki pár másodperc, hogy rájöjjön, hogyan is tudja visszahúzni a karmait. Akkor viszont ezer örömmel engedte el David-et és ugrott át Niel ölébe. Mivel általánosságban érzékelte a feszültséget, amitől még egy kicsit pufibb is volt a bundája, mint általában, hangos dorombolásba kezdett és a fiú vállához dörgölte a kobakját. Onnan szemlélte a nappaliban elburjánzott őskáoszt.  
Kaine betoppanására önkéntelenül is fújt még egyszer. Persze, elszégyellte ő magát, amint tudatosult benne, ki is áll az ajtóban. A káosz még mindig nem tűnt úgy, mintha csillapodni akarna. Romy pompásan összefoglalta a helyzetet a messziről jött idegennek.  
Közben hallgatta az elhangzó utasításokat is. Boldogan készült volna teljesíteni, venni pár mély levegőt, lenyugodni, és emberi alakot ölteni, ha már macskaként eddig még nem sikerült emberi nyelven megszólalnia (emberi formában már egészen kezdte érteni Arrow szavait). Crystal fénybűvölése viszont egy kicsit őt is megbűvölte, épp mikor készült volna leugrani Niel öléből. Ennek eredményeként mellső mancsaival a fiú vállára támaszkodott, és egyik mancsával elkezdett a mögötte lévő fényre vadászni. Nem hallotta a figyelmeztetéseket, hiába radarozott a hangok felé a füleivel. Azok most épp csak dísznek voltak a fején.  
Azért valahol Freddy és a poroltó tájékán kezdte kapiskálni, hogy itt feladata is lett volna. Szépen, okos cicaként visszatelepedett Niel ölébe mielőtt erőt vett volna magán, hogy visszaváltozzon emberi alakba. Ő olyan apróságokkal nem foglalkozott, hogy innen le kéne ugrani, így ha Niel netán vonakodott volna teljesíteni Romy korábbi kérését, neki bizony teljesen mindegy volt, hol foglal helyet a művelet végén.  
- Tulajdonképpen mit is delegáljak, Romy? Szerintem kiosztottad a feladatokat - állapította meg, ahogy szétnézett a terepen. Aztán azért felállt és nyújtózott egyet. Még rámosolygott Nielre, egyfajta köszönetképp, amiért ott lehetett nála az elmúlt két percben. Ami tulajdonképp két órának tűnt. De most dolog volt, úgyhogy közelebb somfordált az ajtóhoz és az érkező úrra is villantott egy széles mosolyt - bár ezt a Joker jelmezzel át kellett volna gondolnia.  
- Üdv itt! Én Lilia vagyok, örülök, hogy végre megismerhetlek személyesen is. Tegeződhetünk, ugye? Ha éhes vagy, van kaja a konyhában. Igaz, ez most inkább partikaja filmezéshez, de Romy nem szokott panaszkodni.
   
Meow!

   
   

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.ibb.co/qC9M0Fg/lili-cute.webp
Everybody wants to be a cat.
...
Lilia Volkov
Hozzászólások száma : 82
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Diák
Ki van a képen? : Brenna D'Amico
Lilia Volkov
• doing the best they can •

Rosemarie Morozov, Winifred Wilson, Crystalia Amaquelin and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.