Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» Metallic taste
by Elsa Bloodstone Ma 1:47 pm-kor

» Vörös találkozó
by Shu Kyoko Ma 1:08 pm-kor

» Wings Of War
by Elsa Bloodstone Tegnap 8:38 pm-kor

» Creepy shits
by Kevin Ford Tegnap 6:18 pm-kor

» It’s okay to be not okay
by Kevin Ford Tegnap 6:12 pm-kor

» Recipe for Disaster
by Winifred Wilson Tegnap 3:38 pm-kor

» The evilest variant
by Lucas Bishop Tegnap 3:05 pm-kor

» Have you eaten enough?!
by Sooraya Qadir Hétf. Május 06, 2024 10:13 pm

» Not scared of giants
by Lucas Bishop Hétf. Május 06, 2024 9:53 pm


Lasean Harries

Csüt. Nov. 16, 2023 4:47 pm
NÉVLasean Harries

ÁLNÉVStem/Szár (növényszár)

BECENÉVSean? Lase? Laze?

PBJonathan Daviss

CSOPORTantihős, bajkeverő, civil

FOGLALKOZÁSArád bízva, Laze még egyetemista

VILÁGFöld-1610

KORHuszonéves ő is

STÁTUSZszabad

ISMERTETŐ
Az agymenéseimről itt olvashatsz. Lehetséges, hogy vele kapcsolatban több infót fogsz kapni ott, mintha ide írnám le ugyanazokat.
A Föld-1939-ben (Lazeverse*) élő  Dr. L. R. Harriest ismerheted akár, ő az aki a fejébe vette, hogy felkutatja az összes variánst, talán egy véletlen során talált rád is, perpillanat azon munkálkodik, hogyan gyűjtse egy helyre a variánsokat. Sikere persze nem lesz, ettől függetlenül elküld téged, hogy keress meg engem. Viszont a kütyü ami ide hozott téged elromlott és vissza sem tudsz menni. Arról ne is beszéljünk, hogy még nem is találtad meg a Föld-6969-es Lazet. Facetookon keresnéd őt, de itt nincs, hanem helyette Facebook van vagy Instagrammon, ami nálatok Pictogram volt. Nagy a káosz a fejedben, de megpróbálsz hasonlóságot keresni az otthonod és az új hely között. Kevés van. De eljutsz az egyetemhez ahová Laze jár. Először nem fogod felismerni őt, de amikor "véletlenül"* meghallod, hogy miről magyaráz Laceynek, egyből tudod, hogy kit keresel.

* Pókverzum után szabadon, egy Lazeverzumos világ, saját találmány. Itt a doki lehet olyan pozícióban, mint amiben ott Miguel O'Hara volt (jellemileg, történetileg nem azonos az én dokim Miguel-el).
* Az ő képessége a növényidomítás mellett az is lehet, hogy a növényeket mások lehallgatására is tudja használni, épp akkor próbálkozik bemérni a lehetséges Lazet az egyetemről kifele igyekvők közül. Arra nem számít, hogy Lacey is itt van.

// Ha van saját ötleted ne tartsd magadban, a karakter nagyon képlékeny, vannak alapok amik szeretném ha maradnának, de azon kívül bármi betehető. Az a fő, hogy a saját karakterednek érezd őt. Mivel ő Laze afro-amerikai variánsa szeretném ha a pb maradna, a közös gifek miatt is.

Lasean Harries 5834902e3d3e24d93bfc21cac9bfef9f8ddb9ccf

Várlak! Ha érdekel a karakter keress fel bátran pm-ben, vagy jelezd szándékodat a kis chaten, igyekszem válaszolni rá. Szerintem Lacey is vár téged és biztos vagyok abban, hogy a többiek is szívesen megismernének. Nem kell beköltöznöd Bayvillebe ha nem akarsz. Van egy csodás, kihasználatlan szobám "otthon" a tiéd lehet, amíg nem találsz vissza a világodba.//

—CODING—

_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)
Laserian Harries
Hozzászólások száma : 296
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Sosehol
Munka/hobbi : egyetemista
Ki van a képen? : Rudy Pankow
Laserian Harries
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.