Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» Wings Of War
by Elsa Bloodstone Tegnap 8:38 pm-kor

» Creepy shits
by Kevin Ford Tegnap 6:18 pm-kor

» It’s okay to be not okay
by Kevin Ford Tegnap 6:12 pm-kor

» Recipe for Disaster
by Winifred Wilson Tegnap 3:38 pm-kor

» The evilest variant
by Lucas Bishop Tegnap 3:05 pm-kor

» Have you eaten enough?!
by Sooraya Qadir Hétf. Május 06, 2024 10:13 pm

» Not scared of giants
by Lucas Bishop Hétf. Május 06, 2024 9:53 pm

» LazyTown Goes Digital
by Laserian Harries Hétf. Május 06, 2024 5:40 pm

» Metallic taste
by Danny Ketch Vas. Május 05, 2024 7:55 pm


Lasedrick Harries

Pént. Nov. 17, 2023 1:42 pm
NÉVLasedrick Harries

ÁLNÉVNettle/Csalán

BECENÉVRick, Lase, Laze?

PBKJ Apa

CSOPORTantihős, gonosztevő, bajkeverő

FOGLALKOZÁSArád bízva, Laze még egyetemista

VILÁGFöld-26496

KORHuszonéves ő is

STÁTUSZszabad

ISMERTETŐ
Az agymenéseimről itt olvashatsz. Lehetséges, hogy vele kapcsolatban több infót fogsz kapni ott, mintha ide írnám le ugyanazokat.
Hogy miként kerül ide? Elég egyszerű, szerintem az ottani Nielt tökéletesen magadra haragítottad a csodás jellemeddel és belökött téged egy portálba. Kellett neked kikezdeni az ottani Niel barátnőjével! Ez történhetett akár egy évvel ezelőtt is, vagy pár hete. Lényegében rád van bízva. Egy biztos: a te világodba valahogy átjutott a Föld-8311-es kutya variáns Laser (golden retriever), nyilván szerencsétlen kutya nem tud beszélni, de mindenhová követ téged és rájöttél a turpisságára. A nyakörvén lévő Laser névtől először nem jöttél rá, hogy variáns lehet, mert egyszerű kölyökkutyának tűnt. Kerested is a gazdáját, de nem találtad meg a te világodban. Hiába adtál fel hirdetést, hogy megtaláltál egy kutyát. Sok olyan komment érkezett, hogy ha a te helyedben volnának akkor megtartanának egy ilyen helyes kiskutyát. Senki nem jelentkezett érte, aki pedig igen, az nem tűnt az igazi gazdájának, a kutya morgott rá. Persze, hogy morgott! A te világodban lévő HYDRA-tag akarta eltűntetni Lasert és tanulmányozni őt. Még jó, hogy intő jelnek vetted a kutya jelzését.
Miután azonban ide kerültél vele... - a kutya a terhedre van, de ne aggódj, ha leadod nekünk, jó kezekben lesz, tényleg (macskapárti vagy?) - nyilván veled volt, amikor Niel megharagudott rád, hidd el az ő helyénben én is így tettem volna, mintha minden megváltozott volna, bár te nem voltál elveszett. Már az elején felszedtél valami csajt, aki megsajnált téged és most is nála vagy, mert azt mondtad neki, hogy nem emlékszel arra mi történt veled és ki vagy. Pedig nálad van a személyid, csak egyértelműen nem ebből a világból származik. Mindegy is, még nem tudod, hogy hol vagy, ám az újdonsült csaj akinél meghúzódtál Stoned Butterfly fan, a banda neve a te világodban eltérő, de Niel Topsfield neve ismerősen cseng a számodra.

// Ha van saját ötleted ne tartsd magadban, a karakter nagyon képlékeny, vannak alapok amik szeretném ha maradnának, de azon kívül bármi betehető. Az a fő, hogy a saját karakterednek érezd őt.
Várlak! Ha érdekel a karakter keress fel bátran pm-ben, vagy jelezd szándékodat a kis chaten, igyekszem válaszolni rá. Szerintem Lacey is vár téged és biztos vagyok abban, hogy a többiek is szívesen megismernének, kivéve ha nem akarsz kikezdeni valaki olyannal akivel nem kéne. XD Na jó, csak viccelek. Ha megjöttél és maradnál szólj, nem kezdjük el a visszaküldési akciónkat még. Azt se tudjuk melyik Földről jöttél! De idővel kiderítjük, ha ez megnyugtat. Very Happy //

—CODING—

_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)
Laserian Harries
Hozzászólások száma : 296
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Sosehol
Munka/hobbi : egyetemista
Ki van a képen? : Rudy Pankow
Laserian Harries
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.