Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


Lasedrick Harries

Hétf. Nov. 20, 2023 2:35 am
Lasedrick Harries


Álnév Lycoris
Becenév Rick
Szül. idő2003. május 13.
Szül. helyQueens, New York
Foglalkozásdrogkereksedő
CsoportGonosztevő
PBKJ Apa

FONTOS INFORMÁCIÓK

CSALÁD:
Apa: Ralph Harries, 54 éves, Hydra által alkalmazott tudós
Már fiatal korától kísérletezik, hogy hogyan tudna többet kihozni az emberi szervezetből. Mindig csodálattal nézte a különböző szupererőkkel rendelkező embereket és mutánsokat. Célja, hogy egy nap ő is ilyen erőket adhasson másoknak, mintha ő lenne isten. A kutatásaira hamar felfigyelt a Hydra nevű szervezet. Választás elé állították, vagy nekik segít a kutatásaival, vagy a szervezet célpontjává válik. A kutatásaihoz jól jött a támogatás és sok dologban segíteni is tudtak neki, ezért családjával együtt beköltözött az elhagyatott Maximum Security Prison helyén található Hydra bázisra.


Anya: Susan (née Doyle) Harries, 52 éves lenne, Hydra ügynök 
Mindig is támogatta Ralphot a kutatásaiban. Azoknak köthetően ismerte meg őt és hamar egymásba szerettek. A Ralph iránt érzett szeretette és rajongása vette rá arra, hogy ő is egyike legyen a tudós kísérleti alanyainak. A Hydra-nak köszönhetően sikeres volt a génmanipuláció és Susan vízmanipulációs képességekre tett szert. Nem sokáig tudták ezt együtt ünnepelni, mert a szervezet elkezdte kiképezni a nőt, aki hamar a Hydra egyik mutáns ügynökévé vált. Nem volt ezzel egyedül, gyermekei sorban csatlakoztak hozzá, mikor megkapták a saját képességüket. Ez lett végül Susan veszte is, hiszen az egyik bevetésük után előjöttek az anyai ösztönei és a gyermekei védelmére kelt, amit nem néztek jó szemmel a szervezetnél és megölték.


Báty: George Harries, 26 éves lenne, a lázadó fiú

Az előző kisérletből sokat tanult és fejlődött az apánk. A bátyámnál próbálta kijavítani azt, amit az anyánknál elrontott. Susan nem volt erős, a képességei nem voltak azok az igazán erős képességek, amik a szervezet hasznára váltak volna. A Hydra hatására Ralph igyekezett olyan képességeket adni Georgenak, amitől igazán félhetnek az ellenségeink. Így kapott tűzmanipulációs erőt. Arra azonban senki nem számított, hogy a képességek erősítése a személyiségét is erősebbé teszi. Igazi bajkeverővé vált és rengeteg problémát okozott a szervezetnek, de az erejére szükségük volt. Ő az, aki a legközelebb állt hozzám a családból. Fontos volt nekem és én is neki. Hatással voltunk egymásra. Én kicsit visszább fogtam őt és kimentettem a helyzetekből, amikbe belekeverte magát, ő pedig belevitt engem a rossz dolgokba, amiket egyre jobban elkezdtem élvezni. A forrúfejűségének köszönhette a halálát az egyik küldetésünkön.


Öcs: Samuel Harries, 18 éves, a tökéletes gyermek

Nála sikerült apánknak elérnie azt, amit mindig is szeretett volna. Egy könnyen irányítható gyilkológépet csinált belőle a Hydraszámára. Ő a levegőmanipuláció képességével bír, ami egy egészen gyenge képesség lehet, de Sam úgy bánik vele, hogy senki nem bír vele a családból.

TULAJDONSÁGOK
R, mint ravasz: az abszolút ravasz szupergonosz, aki mindig talál ki valami különleges tervet, hogy elérje a céljait. Az ellenfeleit mindig megtéveszti és kihasználja az alkalmat, hogy kijusson a nehezen megoldhatónak tűnő helyzetekből.

I, mint intelligens: a kiváló intelligenciával rendelkező zseni, aki mindig képes átlátni a helyzeteket és kitalálni a legjobb megoldásokat.

C, mint cinikus: rendkívül cinikus hozzáállással rendelkezik az élethez és másokhoz. Mindig kételkedik mások jószándékában és nem hagyja magát könnyen befolyásolni. Az optimizmust és naivitást gyengeségnek tekinti.

K, mint kegyetlen: kegyetlensége nem ismer határokat, ha az céljai eléréséről van szó. Nem habozik másokat manipulálni, vagy ártani nekik, akár elpusztítani őket, hogy elérje a céljait. Az ellenfelei számára komoly fenyegetést jelent.

H, mint hízelgős: csak azért használja, hogy másokat befolyásoljon és manipuláljon. Minden szavát stratégiai céllal választja meg, és csak akkor hízelkedik, amikor az előnyére válik.

A, mint arrogáns: rendkívül arrogáns és öntelt, mindig úgy gondolja, hogy ő a legokosabb és leghatalmasabb a teremben. Másokat gyakran lenéz és nem tiszteli mások véleményét vagy érzéseit.

R, mint rejtélyes: mindig a rejtélyes atmoszférát kelti maga körül. A többiek sosem tudják, hogy pontosan mit tervez, és mindig képes meglepetéseket okozni. Az ellenfeleit mindig sötét homályban tartja.

R, mint rettegés: Rick a félelem és rettegés légkörét teremti meg a környezetében. Az ellenfeleit megfélemlíti és manipulálja, hogy kontroll alatt tartsa őket.

I, mint ingerült: gyakran hajlamos a dühös kitörésekre, különösen akkor, ha a tervei meghiúsulnak vagy mások nem hajlandók engedelmeskedni neki. Az ilyen pillanatokban igazi szupergonoszként tombol és megfélemlíti környezetét.

E, mint elvetemült: elvetemült és számára minden eszköz megengedett, hogy elérje a céljait. Nincs morális határ, és mindent megtenne a hatalomért és az uralomért.


S, mint szerető: nem éppen az a hős szerelmes, inkább az, aki mindenkibe szerelmes. Könnyen elcsábul és ha a fejébe veszi, hogy valakit ágyba akar vinni, akkor mindent megtesz, hogy ezt el is érje. Nehéz dolga nincs, hiszen a stílusának és a külsejének kevesen tudnak ellenállni.


ERŐSSÉGEK:

Taktikus: kiválóan alkalmazza a stratégiai és taktikai gondolkodást, mindig lépéseket előre tervez, hogy ellenfeleit meglepje és legyőzze.
Humorérzék: rendelkezik egy sötét humorral, amit ötletesen alkalmaz a megfelelő pillanatokban, hogy elterelje mások figyelmét vagy megtévessze őket.
Manipuláció: A manipuláció terén szinte művész. Képes másokat befolyásolni és az ő akaratát érvényesíteni, kihasználva az érzelmi gyengeségeiket.
Növény szeretet: Érdekli a természettudományok széles skálája, de főleg a biológia, azon belül is a növények. Szabadidejében sokat foglalkozik növényekkel. Igyekszik új fajokat megismerni és tanulmányozni.
Állandó éberség: Bármilyen helyzetben is van, mindig éber és készen áll az esetleges veszélyekre vagy támadásokra.
Szenvedélyes szerető: a kapcsolataiban, amik leginkább csakkalandok, kifejezetten szenvedélyes és kreatív, mindig keresve az új élményeket és partnereket az ágyban.

KEDVELT DOLGOK:

Ételek:imád enni, sose mondana nemet egy finom ételre, de az édességek a legnagyobb gyengéi.
Technológia és fegyverek: Az innovatív technológia és halálos fegyverek mindig elnyerik Rick tetszését.
Árnyékvirágok: különleges növényeket kedvel, kifejezetten azokat, amelyek sötétségben virágoznak vagy mérgezőek.
Tudatmódosító szerek: ezen a téren nagyon finnyás és csak az igazán jó minőségű, leginkább saját termesztésű, szereket fogyaszt.
Mások kontrollálása: érdeklődik a pszichológia és az emberi viselkedés iránt, hogy másokat tudjon befolyásolniés irányítani.

GYENGESÉGEK / UTÁLT DOLGOK:

Saját maga rabja: túlzott önbizalma gyakran vezet arroganciához, ami hátráltathatja őt az együttműködésben és mások támogatásában.
Állandó hajsza: Mindig a következő nagy kihívás után sóvárog, ami néha azt eredményezi, hogy túl sok terhet vállal egyszerre és elveszítheti a fókuszt.
Érzéketlenség: Az érzelmi távolságtartás és az érzéketlenség, magányossághoz vezetett, ami sokszor hátrány.
Gyanakvó természet: Hajlamos gyanakvó lenni mások szándékaival kapcsolatban, ami bizalmatlansághoz vezethet és nehezítheti az őszinte kapcsolatok kialakítását.
Nem tud veszteni: Nehezen viseli a kudarcokat és ezek gyakran rosszul hatnak az önbizalmára, amikor nem ér el minden tervezett célt.



KÉPESSÉG

Képesség megnevezése: Növénymanipuláció

Leírás:
A legtöbb növénymanipulációra képes mutánssal ellentétben Rick képes az általa termelt vérből növényeket növeszteni. A vér egyfajta táplálék és energiaforrás a növények számára és ezt a kapcsolatot használja ki. Így képes akár a kezéből indákat kinöveszteni, de ezek hatalmas fájdalommal járnak, hiszen ilyenkor ezek a növények átszakítják a bőrét. Nem csak a saját, de mások véréből is képes növényeket növeszteni. Jelenleg ezt nem tudja tudatosan irányítani és csak a már elhunyt ellenfelei testéből nőnek ki japánliliomok.

A növények gyorsan nőnek és mozognak, engedelmeskedve akaratának. Képes létrehozni mérgező és tüskés növényeket, amelyeket szándékosan irányít a célja felé. Emiatt jártas a mérgekben, hiszen a manipulált növények képesek különböző mérgező anyagokat termelni, amelyeket az ellenfelei legyőzésére használ. Ő maga immunis ezekre a mérgekre. A mérgező növények mellett a saját testéből is képes mérgező anyagokat kiengedni, amelyeket akár feromonokkal is kombinál, hogy befolyásolja mások érzéseit és szimpátiáját.

Sok növényt ismer és termeszt, ezért vannak olyan ritka növényei is, melyekkel a regenerációját tudja fokozni és hamarabb gyógyítani sebeit.

Rick képessége tehát nemcsak támadásra, hanem manipulációra és befolyásolásra is képes, kifinomult módon kihasználva a vér és a növények közötti egyedi kapcsolatot.

Gyengeségek:

Vér szükségessége: Képességét jelenleg csak vérrel tudja aktiválni. Tehát nem tud minden növényt irányítani csak azt, amit a véréből növesztett ki. A vére pedig véges, ezért nem tud sokat növeszteni egyidőben.

Érzelmek fokozása: A saját magából kibocsátott anyagokkal nem csak pozitív irányba tudja befolyásolni az embereket. Inkább az iránta érzett érzelmeket tudja fokozni. Tehát ha például valakinek külsőre szimpatikus Rick, akkor a feromonokkal akár azt is el tudja érni, hogy szerelmes legyen bele, de az ellenkezőjét is el tudja érni, például ha valakinek valami miatt nem szimpatikus, akkor a feromonok hatására akár Rick életére is törhet.

Sok energiára van szüksége: Testének a képesség használata során nagy mennyiségű energiát kell biztosítania a növények növekedéséhez és irányításához. Ezért hosszabb ideig tartó folyamatos használat esetén kimerülhet. Hatalmas fájdalommal jár, mikor a növények felszakítják a bőrét, mikor a véréből kinöveszti őket. Ezt sem tudjaa végtelenségig csinálni, hiszen saját magának okoz ilyenkor sérüléseket.




ELŐTÖRTÉNET


18 éven aluliaknak nem ajánlott
Helyenként trágár szavakat és szexualitást tartalmaz, megtekintés csaksaját felelősségre.


Bevetésen Harriesék

A Hydra rendszeresen használt fel minket a küldetéseik során. Legtöbbször együtt küldtek minket, az anyámmal és a testvéreimmel, hiszen kiegészítik egymást a képességeink és jól össze tudunk dolgozni. A szervezet tábláján mi is csak egyszerű bábuk voltunk, akiket kedvükre használtak és könnyen feláldozhatónak tartottak minket, ezért küldtek lehetetlennek tűnő akciókba is. Ez is pont olyan volt. Az épületbe való betörés után hamar észrevettük, hogy nem fog ez nekünk sikerülni.
- Srácok forudljatok vissza! Nincs esélyünk. - adta ki az utasítás a legkisebb Harries, Sam. Hiába ő volt a legfiatalabb, mindig neki voltak a legjobb stratégiái. Apánk tényleg profi harcost csinált belőle. George sosem hallgatott senkire, éppen ezért most sem akart engedelmeskedni. Kivette a fülhallgatót a füléből és a markában összetörte.
- Tényleg hallgatnunk kéne rá. Túl sokan vannak. - próbálom rávenni én, ha már Samnek nem sikerült.
- Csak figyelj! Van egy új trükköm, amivel kicsinálom a rohadékokat. - határozott volt és makacs, de én ezt tiszteltem benne. Én is olyan akartam lenni mint ő. A tenyerét mutatta nekem, amiben hirtelen lángok jelentek meg. A lángok nem csillapodtak, hanem elkezdtek elterjedni a bátyám testén, addig amíg az egészet be nem borította.
- Ez fantasztikus, de kicsit copyright gyanús, nem gondolod? - nevetve ráztam meg a fejem. Ő erre már nem reagált csak elrugaszkodott a földtől és a lángoló testével áttörte az előttünk lévő falat. A fal túloldalán egy hatalmas terem volt, tele az ellenségeinkkel. George nem ijedt meg, a levegőben repkedve dobálta tűzgolyókkal a katonákat. Én sem sokáig tétlenkedtem, karomból hosszú, barnás zöld, tüskés indákat növesztettem és csatlakoztam a harcba. Meglepően könnyen sikerült legyőznünk őket, de nem tudtunk örülni a győzelemnek, mert a felettünk lévő üvegtető darabokra robbant és valami az égből leereszkedett hozzánk.
- Szerintem titeket nem hívtak meg ebbe a bulilba - szólt az idegen.
- Ez Vasember! El kell húznunk innen! - próbáltam ismét meggyőzni, mert ellene már tényleg nem volt esélyünk, de nem érkezett válasz. A testvéremre néztem és láttam rajta, hogy még csak meg sem fordult a fejében lelépni.
- George, ne baszakodj most! Csak megöletjük magunkat -
- Élve megsütöm ebben a fémkoporsóban - a hangja dühös volt és már bele is kezdett a támadásába. A szuperhős közeledett felénk, amíg a bátyám hátrahúzta a kezét, hogy energiát gyűjtsön, majd egy hirtelen mozdulattal előre lökte kezeit és két lángsugár indult a népszerű hős felé. Ez nagyon kemény támadás... lett volna, ha az a páncél nem lett volna tűzálló.
- Erre rábasztunk - először hallodtam aggódást George hangján. Tony nem tétlenkedett, a kezéből egy lézert lőtt ki, amivel átlőtte a testvérem gyomrát.
- Ne! - kiálltottam miközben elkaptam őt, nehogy a földre essen. Teljesen védtelen voltam, könnyű célponttá váltam. Az volt a szerencsém, hogy az öcsém a levegőmanipulációs képességeit használva kiemelt  engem a szorult helyzetből. Végül egy helikopterbe repített, amivel elhagytuk a helyszínt.
- Vissza kell mennünk érte! - kezdett el veszekedni az anyám az egyik Hydra katonával.
- Járulékos veszteség - zárta rövidre az a barom. Erre Susan csak még dühösebb lett és egy vízgömböt formált a katona felé, aki emiatt nem kapott levegőt.
- Anya ne tedd - sóhajtotta Sam. Mintha előre tudta volna, hogy mi lesz ennek a következménye. A Hydra-nak nincs szüksége egy hisztis anyukára, aki elvesztia kontrollt. A pilóta hátra fordult és egy lövéssel sikerült eltalálni anyánk homlokát, aki párat még hátrált lyukat koponyával és kiesett a helikopterből. A szívem és az öklöm egyszerre szorult össze, de Sam az erejével visszatartotta az enyémet, hogy bármi meggondolatlant csináljak.


Új barátság

- Ez kevés lesz - megráztam a fejem miközben számoltam a pénzt.
- A múltkor kevesebb volt - értetlenkedve nézett a fiatal srác. Nehezen tudtam kivenni a szavait a hangos zenétől, hiszen egy szórakozóhely mosdója előtt üzleteltünk.
- Igen, de már a duplája. Egyre jobban kezd elterjedni és többen akarják - határozott voltam és  nem tudtam, hogy itt az lesz, amit én akarok.
- Legyen, csak add már! - látszik rajta, hogy teljesen ráfüggött. Miután odaadta a pénzt, elővettem a zsebemből egy kis kémcsövet. Levettem róla a kupakot és jöhetett a varázslat. A kémcső alján pár csepp vér volt, ami tőlem származott. Abból a vérből elkezdett kinőni egy virág. Amint kifejlődött elkezdett megdagadni. A srác már tudta mit kell csinálni, rögtön odahajolt.
- 3...2...1 és... - a virág már nem tudott tovább dagadni és kinyílt. A kinyílás pillanatában olyan anyag jött ki belőle, ami a legkeményebb drogokkal is felveszi a versenyt. Az ügyfelemen szinte rögtön meglátszott a növény hatása.
- Egy isten vagy - már tágra nyílt pupillákkal és hatalmas vigyorral nézett rám.
- Tudom - vágtam rá, de addigra el is rohant a tömegbe. A gyerekkoromat a Hydra rejtekhelyén töltöttem. Iskolába sosem jártam, ott próbáltak tanítani, de a legtöbb dolgot apámtól tanulta. Emiatt rendes iskolai végzettségem nincs és nem is tervezek szerezni, mert találtam mást, amiből megéljek. A képességem és a tudásom a növényekkel kapcsolatban tökéletes alap ahhoz, hogy növényi alapú tudatmódosító szereket tudjak árulni. Ebből nagyon jól meg lehet élni.
- Van ebből minta, amit ki lehet próbálni? - kérdezte egy női hang.
- Egy csinos hölgynek bármit, de drága dolog ez. Talán meg tudunk egyezni valamiben. - végigmértem és igen, egyértelműen akartam őt. Elég nagy étvágyam van, nem nehéz nekem megfelelni, de ő kifejezetten bejött.
- De tőlem jobb drog nem létezik. - és ez nem is teljesen hazugság. A mondatom közben el is kezdtem magamból olyan feromonokat kiengedni, amivel fel tudtam erősíteni a lány érzéseit irántam.
- Egy feleségnek szabad ilyet csinálnia? Nem várják otthon a gyerekek na meg a szerencsés férj? - rá is mutatok a gyűrűjére, mikor megfogom a kezét. Foglalt volt, ez csak még inkább izgatott.
- Inkább kísérj ki cigizni. Ott talán kapsz valamit - láttam hogy kicsit zavarba jött az előző kérdés miatt, ezért inkább rögtön félrevonultam vele. Kimentunk a szórakozóhely hátsókijáratán, ami egy sötét sikátorba nyílt. Nem volt ott más csak fura szagok,patkányok és rengeteg szemét.
Odakint elővettem a zsebemből egy füvescigit, ami szintén házi készítésű volt.
- Úgy látom már csak egy van - a hangom kicsit szomorú volt, de a számba vettem a cigit és meggyújtottam.
- Gyere - utasítottam mielőtt beleszívtam. Tudtam hogy ő is akart, ezért közel húztam és ő már tudta mit akarok. Finoman átfújtam a füstöt az ő résnyire nyitott ajkai közé. Tudtam, hogy nyert ügyem van, ezért nem is húztam tovább. Nem távolodtam el az ajkaitól, hanem megcsókoltam. Ízletes ajkai voltak, ezért nem is engedtem el hamar. Nem tudom, hogy a fermonok hatása vagy tényleg ennyire megkívánt, de a következő csók  már sokkal hevesebb volt és még a pólóm alá is benyúlt. Egyre jobban beindult, de én még húzni akartam az agyát, ezért kicsit elhúztam az arcom.
- Ezt még gyorsan el kéne szívnom... - ismét kicsit csalódott volt a hangom és közben a cigire böktem. - De ha nem bírod ki addig akkor... - nem fejeztem be csak lefelé tekintettem. Egy rugóra járt az agyünk, mert ő már le is térdelt és a nadrágommal kezdett el babrálni. Én csak nekidőltem a korlátnak és átadtam magam az élvezetnek.
Már majdnem sikerült a cigi végére érni, amikor egy hang megzavart minket.
- Emma? Te mit művelsz? - kiabálta egy magas, testépítő alkatú mérges férfi.
- Bryce, mit csinálsz itt? - kérdezett vissza a lány, miután hirtelen felpattant a térdéről.
- Nem is mondtad, hogy ilyen jó pasid van. Hárman is nyomathattuk volna - jegyeztem meg, de ezzel senki nem foglalkozott akkor valmaiért.
- Azt mondtad hogy csak mosdóba mész, erre egy vörös kissráccal csinálod? Engem meg sose akarsz leszopni - egyszerre volt csalódott és mérges, kicsit majdnem meg is sajnáltam, főleg az utolsó mondata után.
- Na jó, van mit megbeszélnetek, szóval magatokra hagylak - próbáltam elsétálni, miután visszahúztam a nadrágom, de a pasi elkapta a vállam és maga felé fordított. Olyan volt, mintha mondani akarna valamit, de nem jött ki hang a száján, csak ökölbe szorította a kezét és behúzott nekem egyet. Nem lepett meg hogy erős, de nem gondoltam volna, hogy hátra is esek. Az orromból el is kezdett folyni a vér, az ellenfelem szerencsétlenéségre.
- Oh haver most nem tudod mit tettél - a mutatóujjammal töröltem le a vért majd felé mutattam. Értetlenkedve nézett rám, de nem várattam sokáig. Az ujjamon lévő vérből hirtelen egy vékony inda nőtt ki, ami felé haladt a levegőben. Teljesen ledermedt ettől és ez csak még nagyobbelőny volt nekem. Az inda belekúszott a szájába. A lány csak sikongatott én pedig lassan elindultam a fuldokló felé. A növény tovább nőtt a szervezetében, egészen addig, amíg végül alul, a nadrágját átszakítva, jött ki. Már a könnyeit sem tudta visszatartani, de nem hatott meg. A lány egyre hangosabban kezdett el sikítani, amit nem tudtam elviselni, ezért döntöttem úgy, hogy nem kínzom sokáig. Az indából tüskék kezdtek el kinőni. Először az ujjamnál és fokozatosan végig az egész növényen, miközben az áldozat belső szerveit átszúrták. Az ujjamról levált, mikor Bryce eldőlt. A halott testéből japánliliomok kezdtek el kinyílni. A test mellé léptem és leszakítottam egy virágot, amit aztán a lány kezébe nyomtam. Már nem sikított, teljesen lesokkolódott a történteket látva.
- Én azért élveztem - egy apró puszit leheltem a homlokára és elsétálltam mellette.
Hazafelé vettem az irányt, de megszédültem. Nem használtam sokat a képességem, de valamiért legyengültem. Kénytelen voltam egy másik sikátorba bevonulni és egy kicsit leülni a földre. Nem voltam egyedül, a kis pihenésem hangos lihegések zavarták meg. A tekintetemmel kerestem, hogy honnan jön és olyat láttam, amire nem számítottam. Egy golden retriever épp egy tőle kisebb kutyát próbált maga alá gyűrni, hogy kiskutyákat csináljon neki, de nem hagyta magát. A kicsi meg is harapta a végén a nagyot, aki emiatt elengedte és így el tudott menekülni. Úgy gondoltam, hogy segítek neki, ezért még egy indát növesztettem, ami a kicsi kutya köré tekeredett, hogy lefogjam.
- Ha már én nem tudtam befejezni, akkor legalább neked legyen egy jó estéd- jegyeztem meg nevetve, de a kutya inkább hozzám jött és végig nyalt. Nem az volt a célom, hogy egy új barátot szerezzek, de ezek után le sem tudtam vakarni magamról őt.


A szex az oka mindennek

Hangos nyögéseket és csattogásokat hallottama szomszéd szobából. Ez máskor nem zavart, de ekkor épp egyedül unatkoztam a szobában és semmivel nem tudtam elterelni a figyelmem. Niel, a legjobb haverom egyre kevesebbet volt otthon, de amikor igen, akkor minden feszültségét kiadta. Nem figyeltem arra, hogy pontosan mit is mondanak közben, de egy szó, pontosabban egy név megütötte a fülem.
- Ricky - nyögte hangosan a lány.
- Basszus - homlokon csaptam magam. Nem hittem el, hogy tényleg elszólta magát. Időm sem volt kitalálni mit mondjak, a szobám ajtaja kivágódott és Niel lépett be rajta.
- Ti tényleg dugtatok? - sok megcsalt pasit láttam már, de ő mindegyiket felülmúlta.
- Tudod hány Rick lakik még a városban rajtam kívül? - hiába próbáltam menteni magam, ő már oda is lépett hozzám és meglökött. De nem egy sima lökést kell elképzelni, ő úgy meglökött, hogy átestem egy másik univerzumba. Nem, ez nem költői túlzás, tényleg egy másik világba csöppentem. Ha nem lett volna ez elég nagy büntetés, a kutyámat, Lasert is utánam lökte, hogy még itt se hagyjon nyugton.
- Laser, úgy érzem, hogy most egy másik világot is meg kell hódítanunk.
Emme

Vendég
Anonymous
Vendég
Vissza az elejére Go down
Szer. Nov. 22, 2023 5:45 pm
Kedves Alkotó!

Ha ezt a szöveget olvasod, örültünk a karakterednek, lapodnak, személyednek és minden X molekuládnak. El vagy fogadva! Először is üdv az őrültek világában, ne fogd vissza magad, írj rá bátran a régi motorosokra, vagy bárkire, aki szimpatikus.  

Foglalj avatart, univerzumot, vagyis nyilatkozz róla, hogy helyi 6969-os földi, vagy másvilágbéli, galaxisbéli utazó vagy-e, és engedd szabadjára grafomániád!  


Percike
Hozzászólások száma : 178
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Pillanatnyilag itt
Munka/hobbi : Minden perc számításba vétele
Ki van a képen? : Ms. Minutes
Percike
• doing everything in your service •
https://marvelmadnessreturns.hungarianforum.com
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.