Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


It’s okay to be not okay

Szer. Május 08, 2024 6:12 pm
It’s okay  
to be not okay





És, amikor már azt hiszed, nincs lejjebb az esélytelenek nyugalmánál, elkezded fullba nyomni a kretént és rájössz túltoltad az egész, szánalmas életed. Nagy levegőt veszek, elengedem az ebolát, búcsúzom a maláriától és elhiszem, hogy a himlő, bizonyos körülmények között még jól is állna.
-Oké
Vágom rá komolyabban, mint szoktam, főleg a vicsor hervasztó, valahol érzem, tényleg túllőttem a célon. A mindenáron vidámság nagy hátránya, muszáj hülyének lenned, mert a nap minden percében képtelenség ezerrel szívni a varázsgombát.
Különben marha szexi helyen vagyunk, mindig is egy sloziba akartam kerülni vele…
Igaz a képzeletemben kevésbé pont pipa, de még az ajtó záródása után is azt hiszem a legutóbbi redvás poén akasztotta ki.
-Hát igen, nem leszek ebolás.
Lazán nekidőlök, óvatosan, kesztyűs kézzel a wc egyik jól szuperáló falának. Csak kicsit behorpad.
-Áh. Azt hiszem igazad van. Amúgy fura, tényleg mindenki, aki mozog, először lő rám és csak aztán kérdezi meg hogy hívnak. Ennek biztosan mélyebb jelentése van…
Fürkészem. Az lesz a baja, hogy nincs veszélyérzetem. Illetve, hogy igazából pont leszarom meghalok-e a következő pillanatban, de nem örülnék, ha ez ennyire nyilvánvaló lenne, úgyhogy megértő fejet vágok és jó kisfiúként bólogatok néhányat. Csúnya rossz golyók, egyszer tényleg megállíthatnak egy rothadó szívet. Pózt váltok, sőt, Cess megnyerte a háborúját (igazából az összes fehér zászlóm az övé) ezzel az ő helyébe képzelősdivel. Olyannyira, hogy tökéletes teste helyett a földet kémlelem, pedig minden elvesztegetett másodperc, amit nem a bámulásával töltök.
-Értem, sajnálom, ebbe nem gondoltam bele. Jaj, ne Julest hagyd ki ebből, csak menőzni akartam. Rosszul kezdtem hozzá, sőt már az ebolával rontottam az esélyeimen.
Gyorsan leveszem karom a wc faláról, ami kezd rohadni. Karkörzés, beszívott enyvszag.
-Egyébként azt nem bánnám, kíváncsi vagyok hogyan büntetnél meg.
Hehhentek fel, hogy oldjam az ebolát és zavartalanul elbambulhassak a hajfelkötős jeleneten. Kicsit kiszárad a torkom és erős késztetést érzek egész alakos szobrot rohasztani belőle. Olyan lenne, mint egy mini Oscar, csak valahogy a nők egyenjogúságára hajazó szlogent váltana ki a látvány, ahogy felköti, kezében a gyeplő, hm…márkát építhetnék belőle. Már ha megmaradok, mert minden egyes imrpómmal jobban felcseszem Cess agyát és azt hiszem a kórház ötlete, meg hogy a karomban viszem a csúcs. Egyszer az életben van ilyen jó napom.
-Tudtam, hogy tetszeni fog az ötlet és nagyon meghatóan szenvedsz.
Vetek fintorára egy vigyort.
-Áh nem, ha bementünk azonnal elájulok én, helyetted.
De ez a pillanat, ahogy elindulok vele egy kórház felé, a karjaimban, még az enyém. Ahogy leintek egy taxit, aki megáll, mintha vészhelyzet lenne, és még érezhetem törékeny súlyát a karomban, óvatosan bepakolhatom, mindezt mértékletes, de számomra mégis fontos közelségben. Persze az idő nem a barátom, ha egyszerre kell lelki dolgokra és cselekvésre figyelnem, nem tudok, inkább arra koncentrálok, ne ejtsem le.
Amikor a taxis elindul velünk, néhány mutáns ellenes kirohan a járdára, kicsit lejjebb húzom Cesst az ülésen.
A pillanat elszáll, három, kettő, egy.
-Csak vicceltem a kórházzal. Juliannek sem kell értünk jönnie, megállunk az X háztól nem messze. Bocs, hogy a hülyeségeimmel traktáltalak, igazából annyira nem vagyok kórház fétises.
Nézem az ülést előttünk, miközben óvatosan feltartom kesztyűttelen kezem.
-Asszem a prof majd karanténba zárat, amíg nem lesz kész az új cucc.
Veszek nagy levegőt, igyekszem nem mozogni és hozzáérni semmihez, egészen egy éles kanyarig….












To: Cessily  It’s okay to be not okay 2764




_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Kedd Ápr. 23, 2024 5:54 pm
Kev & Cessstuck with each other
Kis híján orra bukom benne, akkora hülyeséget kérdez. Nem kapok szikrát. Most még az áramot sem vezetném. Ha ráérnénk, megtorpannék előtte, és merednék rá célzatosan, amíg össze nem kaparja az utolsó agysejtjét.
– Kev – nyöszörgöm –, szervetlen vagyok, rémlik? Nyugodj már le! Ne szürcsölj a csatornaléből, és rendben leszel!
Rántok egyet a karján, aztán meglegyintem a kezét, amivel olyan kergén taperolja össze magát. Néma vicsorgással üzenem: ideje abbahagyni. Utánaolvastam egyszer ennek a hipochondria témának, de Wither különleges eset. Néha abszolút nem értem, miért épp az én esetem.
A lovagiasság mintapéldánya a srác, csak felkérésre kukkolna, mellé extrémen elpirul. Süket meg vak egyelőre nem vagyok, elcsíptem a jeleket; valami fétisre tippelek a bomlásállóság, esetleg a hipoallergén fém-szerkezet miatt. Nem ez lenne a legfurább kattanása. Hiába, pasiból van. Amíg női formára gyúrják, egy konzervdobozra is képesek ráizgulni.
Az különöse macsós, ahogy szarik a testi épségére. Féltem az állkapcsát – ez óvja meg a pofontól. Plusz üldöznek, nekem pedig van fogalmam a prioritásokról, ergo fedezékbe cibálom a slozira, mielőtt áttérek a kiosztásra.
Visszaveszek a lendületből, nem szorítom jobban sarokba, mert fehérednek az ujjpercei az ajtófélfán, és isten mentsen minket attól, hogy nyilvános budival kelljen érintkeznie. A végén megmártózik otthon egy kád hipóban.
Végighallgatom a dumáját, mentségnek nem nevezném, a magyarázattal sincs rokonságban. Végleg a torkomra forr egy sóhaj a reszelős morgás mellé. A szemgolyóm majdnem hátracsúszik a koponyámba.
– Nem leszel ebolás! – dörrenek rá, bár a webbeteg-diagnózisai zavarnak a legkevésbé. – A vécé meg a bacik nem fogják kiloccsantani az agyad. Egy pisztoly viszont képes rá! Tényleg nem érted? Képzeld magad a helyembe! –  Lejjebb tekerem a hangerőt. Sajnos már elsajátítottam a suttogva kiabálás praktikáit. – Te mennyire élveznéd fordítva? Például, tudom is én, fémmaró vegyszerrel lőnének ránk, ami rád tök ártalmatlan, engem meg lazán szétéget. Hálás lennél, amiért hősiesen eléd ugrom?! Annak meg hihetetlenül örülök, hogy Jules külön biztat a baromságra! Ő sem teszi majd zsebre, amit kap tőlem. – Hátrafésülöm a fürtjeimet, kieresztem a fáradt gőzt egy hamis szusszantással. – Nem vagy ebolás – ismétlem el neki, hátha lassan rögzül. – És ne kísérts, mert tényleg keresek valami rosszabb büntetést!
Belefejelek a tenyerembe, de átveszem az anyagdarabot tőle. Én szerencsétlen még össze is kötöm vele a hajam, ha már ez a mamlasz letépte nekem magáról. Próbálom lazán csinálni. Eljátszom, hogy normális póló cafattal lófarkat eszkábálni. Hatalmas előny hozzá az acélos küllem. Kívülről semmi nyoma a zavart szégyennek.
Kev minél lelkesebben győzköd arról, milyen prímán fog tettetni, annál jobban elbizonytalanodom. Kiköt valahogy a kórháznál, ekkor három évre visszamenőleg megbánom az összes döntésemet. A bejelentés és gondolkodás nélkül átlukasztott fal az utolsó csepp, a végső cérnaszál. Lehunyom a szemem. Keresem a lelki egyensúlyomat. Izzasztó lesz így emberi megjelenést meditálni magamra.
Mire megint pislogok, ez a lökött szelfihez pózol. Ha bomlasztana a tekintetem, itt porladna el mellettem.
Átpörgetem magamban a lehetőségeket. Dobbantanunk kell, az száz. Részben a szektások meg a titkosra tervezett küldetés, részben a frissen rohasztott átjáró miatt. Nyilvános helyre nem rendelhetjük oda Julest. Képes és berepül értünk a tömegbe. Nem akarok feltűnést. Kev ráadásul full rápörgött a doki vizitre.
– Nem hiszem el… – motyogom. Átvetem a karomat a nyaka körül, és hagyom, hogy felemeljen. Ismét becsukom a szemem. A mellkasa felé fordítom az arcom. Szenvedősen összehúzom a vonásaimat. Ráfoghatjuk a koncentrációra, amivel kizárom a környezetet és halandó színt öltök, ám valójában a szitu röhejességének szól a fintor.
– Jó, felőlem. Julian onnan is be tud gyűjteni. Vihetsz a kórházba.
Szuper lesz. Rögtön beutalom magunkat a zártosztályra.
– Remélem tudod – figyelmeztetem sziszegve, immár kisimult, eszméletlenséget imitáló ábrázattal –, hogy ha a közelembe engedsz bárkit, nővért vagy orvost, komolyan kitalálok neked valami durvábbat az ebolánál!
Mondjuk kiábrándíthatnám a kórházakból. Józan paraszti ésszel könnyű összerakni, mennyivel több betegség meg kórokozó fenyegeti ott az egészségét, mint a bokáig érő szennyvízben. De megint szerencséje van. Ájult, bőrszínű hölgyet alakítok, és azok keveset pampognak.

_________________
ax3Fg8n.pngPkHOwn8.png5N2eqwj.png"XPZ8ZWn.pngm1Bw3V.png
sharp edges and a malleable heart
Cessily Kincaid
Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Xavier Magániskola
Munka/hobbi : X-men mutánsosztagos; YouTuber
Ki van a képen? : Madelaine Petsch
Cessily Kincaid
• doing good for good reasons •

Kevin Ford a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Márc. 26, 2024 4:56 pm
It’s okay  
to be not okay





Nem csak néha gondolom, hogy egy tízezres skálán hány tizedesvessző híján nézhet marha nagy baromnak, hanem ez állandó problémám. Pedig lehetnék normális, mert ha el tudom játszani a bohócot, biztosan menne egy mérsékeltebb változat-és rá elvileg nem hatok. Nade mi van, ha mégis? Különben is meglepődne, hogy nem nullhuszonnégy nyomom fullban a kretént.
-Oh persze, mocsok, jut eszembe. Te be vagy oltva ebola ellen? Úristen, tuti elkapunk valamit!
Ki ne maradjon az akkut hipochondria és egy percre komolyan veszem, hogy pánikolnom Kell, megijedek, forgok össze vissza, még jobban összekoszolom karom kesztyűs kezemmel, amit pont nem fog.
Rövid ideig eljátszom a gondolattal, hogy gentleman vagyok, aztán megfontolásra bocsátja a kérdés, megremeg kezem az övében, hogy ez még mindig álom valahol.
-Á, igen, azt nem szívesen engedném. Persze, elhiszem, de nem lesnék, ha nem akarod.
Mosolygok, aztán lesunyom tekinteten, kész, vége, nem láthat ennyire vörösen és mi volt ez a béna feltételes mód? Persze, hogy nem akarja. Legközelebb flörtölésből gyúrom ki magam humor helyett.
Egyébként életem legszebb pillanata közben engem speciel nem zavar, hogy lőnek ránk. Ő nem tud meghalni, nekem meg lehet ez az utolsó pillanatom, a csúcson kell abbahagyni és nem hiszem, hogy lesz szebb. Úgyhogy a lövéseket mélységesen leszarva meredek rá, azon gondolkodom hány centire lehet az ajka, ami most nem bádog, illetve élőbb, mint a szemét szobromon. Dehát megment, én pedig hagyom magam sodorni a bomlással ebbe a random térbe, dobozok közé, szerintem ezekkel eljátszanánk, hátha nem bújj bújj zöld ágaznak utánunk a résen. Már épp felvetném, nézzük meg mi van bennük, amikor megint megfogja a kezem, úgy, összekulcsolva, és az univerzum szaktózik egyet gyomromban. Jó nagyot. Bele is szédülök és olyan okosan nézek rá, mint anyám tyúkja, ha volna neki.
-Ó, oké, így már, dehogy.
Főleg hogy az ajtót is kirúgja. Ha nem lennék rohadásból sem mernék ellenkezni. Nem is értem hogy kötünk ki klotyóban, de nem túl romantikus.
Lökdösni kezd, elég aranyosan, mármint a wc-ig, ott kicsit megijedek mennyire lenne ciki beleesni, megkapaszkodom az ajtóban.
-Hát, eddig még nem találtak el, szóval úgy gondoltam kitart a mázlim, főleg, ha te fogod a kezem. De az ebolától még mindig félek. És a wc kórkozóitól is.
Figyelem a lyukát, mármint a kezén, szívesen átölelném, nem csak mert lehet.
-Ugyan, Jules-el is néha nekik megyünk ketten. De igaz, védenem kell téged, felelőtlen voltam, a kezdődő ebola lehet az oka. Akkor mondjuk többet nem fogod meg a kezem? Ne haragudj, de ez a legrosszabb, amit fel tudsz ajánlani, a harapás nincs sehol. Ugyanis te nem vagy ebolás, ha az lennél, akkor talán elgondolkodnék rajta, hogy az rosszabb, mint elengedni a kezed.
A haja szép, a haja… Bárcsak lenne nálam hajgumi. Letépek egy csíkot a pólómból.
-Próbáld ezzel.
És bólogatok mennyire emberszíne lesz majd. Bár nekem így is tetszik, ha zöld lenne, akkor is bejönne.
-Úgy érted a karomban? Hát persze és csak ott, ahol nem bomlasztalak tovább, világos. Azt is el tudom játszani, hogy orvoshoz viszlek, bármit el tudok. Különben is tudod, hogy bírom a kórházakat, a közelükben totál feltöltődöm, mindent intézek, majd meglátod.
Bomlasztok egy ajtót, máris besüt ránk ránk az utca fénye. Így egyszerű, gyorsabb, fel akarom emelni.
-Mindig van nálam telefon, csinálok egy szelfit.
Veszem elő és vigyorgok bele.
-De Jules ráér, előbb érjünk a kórházba. Gyere!
Vagy az csak egy fedősztori volt? Mert én tényleg menni akarok! Ez eddigi életem legszebb élménye lenne, Vele egy Kórházban!















To: Cessily  It’s okay to be not okay 2764




_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szer. Márc. 13, 2024 9:00 pm
Kev & Cessstuck with each other
Yep, épp erre céloztam. Képtelenség sokáig dédelgetni a sérelmeimet, amikor heherészést kapok a szarkazmusomra, miközben lebeg utánam, mint egy lufi, amiből ereszt a hélium. Furák a stresszreakciói, tényleg. Fura az egész srác. Belemártották a fiúságát egy kiadós furaságba.
Valakinek észnél kell maradnia. Már hozzászoktam, hogy a Hellions különítmény hímjei mellett én vagyok ez a valaki. Éljen a hűvös, higgadt higany, amiről lepereg a szennyvíz meg a lányos pironkodás. Kiáltsunk érte egy hip, hip, hurrát!
Távoli agymenés, emberként mit reagálnék Kev tisztálkodós kitérőjére. Esetleg eltűnődnék, mennyire macerás, eszembe jutna, hogy talán segíthetnék, és belevörösödnék a puszta a gondolatba. Jelenleg a zavaromnál erősebb az undor, amit a vádlimra csapódó, mocsoktól sűrű cseppek keltenek.
– Ezután ötször is átsikálom magam – jegyzem meg fintorogva. Túl aranyos az ajánlata, és mivel kötelez az ígéretem, figyelemmel vagyok a fiúságára, nem közlöm vele, hogy bazi lassan haladnánk, ha most ölbe kapna, ráadásul ennyi erővel rég polimorf tócsa lennék a plafonon, úgy biztosan elkerülném a trutymót a földön.
– Cuki tőled, de ahhoz el kellene engednem téged – lebbentem feljebb az összekulcsolt kezeinket. – Morcosabb lennék egy véletlen baleset után pucéran, mint koszosan, ruhában.
Remélem, nem veszi sértésnek. A rövidnaci meg a sportmelltartó egy szakadó cérnaszállal tartja bennem a méltóságot. Elkomposztálna rólam a gönceimmel együtt minden látszatot és emberit. Azt még neki sem hagyhatom. Főleg neki nem.
Rosszul mérem fel a szituációt. Abban a hitben húzom félre, hogy nem szúrtak még ki minket, és amíg nem ragyogok nekik diszkógömbként, addig nem is fognak. Engedek az oda nem illő nyugalomnak meg szórakozott örömnek, amit a közelsége gerjeszt bennem, és hagyom őt hadoválni. A mennydörögve visszhangzó lövések döbbentenek rá, mekkorát hibáztam.
A számat tátom és a szememet meresztem Kevre. Szobrozik fölöttem, ráérősen csonkítja a falat mögöttünk, fikarcnyi ijedelem nélkül. Sutba vágom a lányságom meg az ő fiúságát. A halandósága pöppet fontosabb. Nekem legalábbis. Őt láthatóan kevéssé izgatja. Helyet cserélek vele, fitogtatom az acélos izmaimat meg a méretemet, a varrás első reccsenéséig nyúlok, eltakarom a marconák elől, mialatt utat tör nekünk.
Átbotladozunk a következő random térbe. Polcrendszerek között landolunk, tele felcímkézett, katonásan rendszerezett dobozokkal. Mi ejtjük az első foltot a makulátlan padlólapon. Ez már egy másik épület lesz. Valami üzlet raktárhelyisége. Vagy egy irattár. Nem mérem fel közelebbről.
Elpattan bennem az utolsó ideg, ami még nem volt fémből. Visszarendezem magam a szokott formámba, és karon ragadom Kevet. Visszasiklanak az ujjaim az ujjai közé, szinte megszokásból.
– A frászt mész vissza! – csattanok fel, élesebben, mint szeretném. Előrevonszolom magam után és kirúgom a fém ajtót. Balra kémlelek, aztán jobbra. Megpillantom a felfelé vezető lépcsősort.
Megiramodom felé, útközben elterelésként szétcsapom a kilincset pár ajtón. Átveszem Kev csupasz tenyerét az ellenkező kezembe, úgy tolom fel magam előtt a következő szintre. Ha utolérnének, engem próbáljanak átlyuggatni azokkal a töltényekkel.
Nyomorékok. Büdös szektás pöcsök.
Ránk kacsint Fortuna. A személyzeti vécé mellett kötünk ki az emeleten. A látóterem szélén felvillan egy világoskék ing, de nem foglalkozom vele. Benyitok, és eltekerem magunk mögött a zárat.
Sziszegősen, halkan esek neki Kevnek, a mutató ujjammal a mellkasát böködöm, és minden dühödt mondat után közelebb trappolok hozzá. Távolodunk a mosdókagylótól, közeledünk a klotyóhoz.
– Mi az ördög volt ez?! Eszednél vagy?! Amint valaki meghúzza a ravaszt, fedezékbe kellene vonulnod! Kettőnk közül én vagyok golyóálló! – Feltartom a tenyerem és lyukasztok a közepébe egy kört. Aztán rögtön összeforrasztom. – Higany! Szervetlen! – Tovább inzultálom, ezúttal teljes kézzel. A szegycsontja körül találom el. Tudatosan visszafogom magam. Vigyázok, ne érje túl kemény csapás. – És nem állunk le húsz embert ketten szétverni! Mentő akción vagyunk! Nem azért küldtek, hogy bárkit likvidáljunk! Különösen téged nem akarunk likvidálni!
Ökölbe szorítom a combom mellett a kezemet. Hátra vetem a fejem, újabb, frusztrált nyögést hallatok.
– Ha még egyszer ilyesmit művelsz, nem csak a szellemed lesz kettéharapva.
Összefogom a hajam, feltekerem, majd gumi híján hagyom ismét szétbomlani a fürtöket a vállamon. Ráhunyorítok Kevre, és odanyújtom neki a kezemet.
– Szemtanúk előtt nem puffantanának le. Innen már kisétálunk. Megpróbálok emberi színt erőltetni magamra. Sokat gyakoroltam. Csak baromira összpontosítanom kell hozzá.
Elvégre mi sem egyszerűbb, mint ezek után lemenni alfába…
Csukott szemmel könnyebben menne. Csinálhatnánk például úgy, mintha rosszul lennék, ezért pánikolva sietne velem valahova. A színjáték elvonná kicsit a figyelmet a csatornaszagunkról, meg arról mit keresünk itt tök ismeretlenül és miért vagyok ennyire alulöltözve. És amint végiggondolom, rádöbbenek, mennyi sebből vérzik az ötlet. Örülnék egy értelmesebb tervnek. Kevtől viszont hiába várok ilyet a háromszázhatvan fokos rohasztás meg az öngyilkossági kísérlete után.
– Áll még a korábbi ajánlat? Ki kellene vinned. Eljuttatni minket egy biztonságosabb, szabadtéri helyszínre, ahonnan Hellion összeszedhet. Bárki megállít, rohanásban vagy, nincs időd magyarázkodni, mert orvoshoz cipelsz. Kizárólag ott érj hozzám, ahol nincs rajtam ruha! Menni fog? – Mihelyt felteszem a kérdést, felötlik bennem a következő bökkenő. Riadóztatni Julest. Szuper stratégia. Na és a kivitelezés? – Kérlek, mondd, hogy van nálad mobil vagy kommunikátor!

_________________
ax3Fg8n.pngPkHOwn8.png5N2eqwj.png"XPZ8ZWn.pngm1Bw3V.png
sharp edges and a malleable heart
Cessily Kincaid
Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Xavier Magániskola
Munka/hobbi : X-men mutánsosztagos; YouTuber
Ki van a képen? : Madelaine Petsch
Cessily Kincaid
• doing good for good reasons •

Kevin Ford a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Hétf. Márc. 11, 2024 4:34 pm
It’s okay  
to be not okay



Ha kérné, feltenném az életem Cess szórakoztatására, magamon hagynám a vidám bohóc álarcát és arcomra festeném a mosolyokat akkor is, ha minden eső lemosta már róla.
Kezem a kezében megnyugszik, nem viszket, ég, vibrál, akar nyúlni tovább tehetetlenül, ez most szép és nyugodt pillanat, olyasmi, amit elő fogok venni éjjel a plafonnak és felfelé bámulás közben idézni vissza, újra meg újra, mintha sosem engedné el.
Lebegek, tojok a veszélyre ártalmatlan és csúnya szavakkal, mintha romantikus koraesti sétát tennénk a parkban, nem koszos alagsorban bujkálnánk.
Lélegzetem is fura, álmodozik, tekintetem réveteg, hülyén rebben rá, tőle el, mosolyog, nem sejti gondolatait, de annyit biztosra vesz, nem utál. Különben nem fogná a kezem.
Mosolyt kölcsönzök neki, vigyorgom minden rezdülésén, de igyekszem visszafogni belőle a mesterséges idiotizmust.
Fiúság, hülyén hehegek tőle, mintha plecsnit adott volna, mert lehetnék lúzer és annak fura szinonimái, megjátszások ostoba tömkelege, de még fogja a kezem és ez elég kéne hogy legyen a rohadásomnak.
Nehézkesen nyelek mellette, mert megfordul fejemben a kézfogás folytatása normális esetekben, ölelés, csók, de az már nyomulás lenne a bomlásnak.
Legalább nevet agyrohasztó hülyeségeimen, kezemre sandítok nem álom-e, hogy még mindig fogja, lassan olyan romantikusnak érzem magam, hogy én csöpögök a padlóra.
Fürdünk. Egyszer, mi együtt, vagyis ő, én majd a medence szélén próbálok magamhoz térni, de valószínűleg teljesen külön gondolta, amikor nem jár fejünkben a másik.
-Fürödni remek dolog lenne, az egyik legjobb a világon, nekem néha érdekes procedúra, de azért megvan minden nap kétszer-háromszor.
Elkapnék mindenféle nyavalyát különben, rá kell áldozni az időt, főleg kesztyűben. Baromi fontos volt ezt most közölni vele. Majdnem megkérdezem ő szokott-e, de valami hasznos gát a fejemben végül nem mondatja ki. Van isten! Vagy legalábbis félig, ahogy mocsárba lépünk már szidom magamban az anyját.
-Ha gondolod felkaplak és átviszlek a latyakon.
Jut eszembe a hirtelen ötlet, ahogy bele trappolok. Persze ez már túl szép lenne, karácsony.
Egészen a reflektorig erről álmodozok, megjön a vészvillogás, gonosz morze és talán még mosolyogni is elfelejtek.
Tudom, hogy az egész csak arra megy ki, ne haljak meg, de ahogy fal mellé ránt beleremegek a hirtelen közelségbe és totálra nem érdekel ha engem hátulról éppen kilyuggatnak.
Annyira nem tetszik hogy nincs lehetőségem tovább fűzni ezt az idillt, mert megjelenik a Kuklusz klán.
-Várj, ne rohamasszam magunkat inkább le és kirohadunk oldalt? Neked hogy lenne kényelmesebb, merrefelé? Mert igazából én háromszázhatvan fokos szögben rohasztok, szóval mindegy és foghatlak is, úgy, hogy érted semmi szekta mocsok ne érjen.
Variálok, túl sokat variálok, elérnek az első lövések és elé predülök, miközben lazán nekitámaszkodom a falnak és múmialyukat rohasztok belé.
Na fenébe, rá fog jönni, hogy amúgy abszolút nem féltem az életem, sőt leszarom. És akkor hogy függ mindez össze a hipochondriával, meg hogy majd beszartam egy kis zuhanástól? Végülis simán oldalra bomlunk, be a falba, ha nem talál ki mást. Én akarom megmenteni, de miért nem Jules vagyok? Csoda, hogy ezzel a rohadt szarral, amire büszkének kéne lennem bevettek egyáltalán az osztagba.
-Ó tudod mit kellett volna? Őket rohasztani a föld alá, miért mi menjünk? Bocs, nem jutott eszembe, visszamegyek.
Mert igazából egy oldalsó szobába bomlottunk ki, de onnan simán ki tudok kandiálni lejjebb rohasztani őket. A föld alatt meg marha jó helyen lesznek.















To: Cessily  It’s okay to be not okay 2764




_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Kedd Márc. 05, 2024 6:27 pm
Kev & Cessstuck with each other
Levegősen, sóhajtásokba burkoltan nevetek a kettéharapott szellemeken, és mert minden rendben, most már. X pályafutásom alatt ebben a pillanatban élvezek a legjobban hős lenni. Wither ezüst páncélos megmentője. Valaki, akinek megkönnyebbülten beleremeghet a közelségébe. Valaki, aki után kiálthat zuhanás közben. Kész előadást improvizál hozzá. Rombolja a meghatottságom, viszont építi a jókedvem. Ezúttal én takargatom a számat, hátha visszatuszkolhatom belé a kacajokat, amik a legkevésbé sem illenek ebbe a poros, sötét alagsorba vagy bármilyen krízishelyzetbe. Szorosan fogom a kezét, puha és meleg, főleg az enyémhez képest.
Megacélozom az idegeimet – jaj, de utálom ezt a kifejezést –, és a küldetésre koncentrálok. Visszarángatom magamra a komolyságot a ruhámmal együtt, bár Kev mellett hamar le fog rólam hullani. Mármint a komolyság. A gönceimet nem féltem. Béklyóba zártam Wither ujjait a sajátjaim közé, fedett kézzel pedig ő a legártalmatlanabb srác a világon.
Először a mocskos folyosón ütközöm meg, utána a dumáján. Máshol, más körülmények között kifaggatnám róla, mégis mire gondol, mivel ejtene csorbát a lányságomon. Felháborodnék azon, az én lányságomat minek kell külön óvni másokéval szemben, és egyáltalán hogyan merült ez fel benne. Miért? Mi vagyok a szemében? A kemény csaj, akivel éreztetni kell, hogy azért csaj formába öntötték azt a higanyt, szóval nyugi van, vigyáznak a legtörékenyebb részemre, az önbizalmamra.
Néha az a benyomásom, a fém az érzelmeket is túl jól vezeti, nem csak az elektromosságot.
De nem érünk rá. Könnyed, szarkasztikus megjegyzést faragok a sértettségből.
– Gáláns tőled. Igyekszem én is odafigyelni a fiúságodra.
Nem engedi sokáig dédelgetni a duzzogást. Hiszen róla van szó. Hallgat rám, követ, és még így, kicsit bután meg sután is helyes. Egy korty friss levegő ebben az asztmásokra szabott kínzókamrában. Az a szívesen, bármikor, a mai napom legőszintébb szólama.
Éles váltás hozzá képest a nyekkenő, alélva nyögő produkció, amit a kikloffolt marcona előad. Nekem kellene vigyáznom a lányságomra, basszus.
Szerencsére itt van Kev, hogy megtörje a feszültséget. A kommentjeitől kevésbé emésztem magam rajta, mennyire küldtem padlóra azt a hapsit, feláll-e valaha, megússza-e agykárosodás nélkül, vagy élete végéig nyáladzik azokra a nyanyákra. Wither elbomlasztja a szövegével az aggodalmam, a kezével pedig utat rohaszt nekünk, át egy újabb ajtón, keresztül az épületen. Nem kéne kacagnom olyan alpári hülyeségeken, mint a péniszarcú meg a kilencvenéves nénikre csurgatás, főleg nem ilyenkor, de kicsúszik. Ha Josh vagy Jules hallaná ezt… Temethetném az imázsom.
– Annyi baj legyen. Majd megfürdünk – nyugtatom magunkat, és hagyom, kivételesen hadd vezessen ő engem.
Nyakunkba borul régi jó barátunk a félhomály. Ezeréves, málló beton zárul körívesen fölénk, mint a világ leggusztustalanabb vízi csúszdájában. A lábam mocsárlébe toccsan. Áporodott, penetráns szag tölti be a teret, ha éreznék ízeket, a nyelvemet marná a bukéja. Távoli, lassan sodró csobogás, cseppek őrülten visszhangzó piszmogása között csapódnak vissza ránk Kev légvételei.
Rohanunk előre a legocsmányabb terepen, amit el lehet képzelni, és szívem szerint kiköpnék egy adagot magamból, rókázás címén.  Öröm az ürömben: Kevin társaságában, a kezével a kezemben tocsogok a szennyben. Juhé?
Reflektor vakít el szemből. Oldalra lendülök, felsimulok az íves falra, és magamra rántom Kevet, mielőtt visszatükröződne rólam a lámpafény. Pipiskedve, a válla felett kémlelek előre.
Hát ezt nem hiszem el. Megtaláltuk a csuklyásokat. És mindjárt ők is megtalálnak minket. A cirka tíz fős csőcselék középkori szerzetes jelmezben vonul felénk.
Nem mondod… Ezek a föld alatt portyáznak mutánsok után? És mi a fészkes franc van az öltönyös alakulattal a felszín felett?
Loccsanások, dübörgés harsan mögülünk válaszként. Masíroznak utánunk a fegyveres gorillák. Túl lelkesen és gyorsan végzik a munkájukat. Nem ehhez vagyok szokva.
Egy szekta, egy biztonsági különítmény és két mutáns besétál a csatornába – így kezdődik az évezred legkínosabb poénja.
– Ha nincs jobb ötleted, most jön az, hogy felemellek, és átrohasztasz minket a plafonon keresztül a felszínre – szűröm a tervet a fogaim között Withernek. Körbefogom a derekát. Felkészülök az átalakulásra. Hiszen ki ne szeretne daruvá változni a srácnak, aki tetszik neki? Nincs is szexibb egy több méteresre nyúlt higanynyalábnál...

_________________
ax3Fg8n.pngPkHOwn8.png5N2eqwj.png"XPZ8ZWn.pngm1Bw3V.png
sharp edges and a malleable heart
Cessily Kincaid
Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Xavier Magániskola
Munka/hobbi : X-men mutánsosztagos; YouTuber
Ki van a képen? : Madelaine Petsch
Cessily Kincaid
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Feb. 25, 2024 6:41 pm
It’s okay  
to be not okay



Még szoknom kell a tényt, hogy léteznek az univerzumban olyanok, akik immunisak rám és hogy nem álom most ilyen közel lenni hozzá. Valakihez, aki ennyire lágyan képest tudtomra adni mennyire jól van, még egy rohasztó fickó közelében is. Újra levegőt merek venni, újra álmodozni arról, hogy megérintem.
Egy mosolyon kívül mégsem történik más, belém sülnek a mozdulatok és az akarat csak agyam ostoba peremén kapargat, mint egy hörcsög, ami ki akar szökni terráriumából. De ez a késztetés mégis más. Alapvetően is hozzá akarok érni mindenhez, mint egy elcseszett, nyúlkálós vámpír, de Cesshez emberfeletti késztetéssel. Tudnék erre béna Twilight hasonlatot nyomni. Nem tetszene neki.
Minden fizikai szarom múló rosszullét, bár normális esetekben tuti egyfelvonásos drámát csinálnék ebből az esésből, beképzelnék pár bokaficamot. Cess jelenlétében mégis erősebb késztetést érzek férfinak lenni.
-Az biztos, hogy képes lennél ketté harapni még a szellememet is. De minden rendben. Most már.
Hogy itt van. Teszem hozzá és bár jobban emlékeznék Jules egyik csajozós dumájára, valami hatásos, cseppet sem klisés szarságra. És hogy nem beszélünk csúnyán gondolatban! Főleg ha Cess itt van mellettem, az lényegtelen, hogy nem telepata.
Remélem nem veszi észre, hogy beleremegek egy kézfogásba és nagyjából úgy ugrál a vérnyomásom, mint egy Oscar gálán a legesélytelenebb jelöltnek. Hátha mégis…történik csoda. Száraz a szám, de nem merek nyelni, csak mosolygom, fogak nélkül, mert az egyik le van törve oldalt, bár csak akkor venni észre, ha valaki nagyon nézi és nem hiszem, hogy Cess valaha úgy vizsgált volna, mint egy lovat.
-Abszolút. Sőt, ha lett volna lélekjelenlétem kiabálni zuhanás közben biztosan azt visszhangozták volna a csövek: Cessily
Tátogom lassabban a nevét, eljátszva a néma kiabálást. Egyébként marha nagy feladat nem leselkedni, amikor a világ legjobb nője öltözik becsukott szemhéjad előtt. Ha nem lenne akaraterőm, ami egyszerűen kinőtt, mint a sosem volt humorérzékem, esküszöm már, csak egy kicsit… De nem! Úgy teszek, mintha úriember lennék és csak magamban képzelem el.
Aztán ismét megfogja a kezem, kell néhány másodperc, mire meg tudok utána szólalni és ez sem frappáns.
-Áh, azért mégis szeretnék. Tudom, hogy kemény csaj vagy, de lány és nem szívesen tennék semmi olyat, ami bántaná a lányságod.
Megyünk ki a mocsokba, így, szerintem romantikusan. Még a por is kerigőben porzik, Cess mindjárt meg is jegyzi minden koszos, elmosolyodom az orrom alatt és futó pillantást vetek a lépcső felé.
-Hallgatok rád, ne legyünk koszosabbak.
Szívesen Kev. Bármikor. Dobogja a szívem, mint egy dallamot. Aztán megismétli, mert ez a refrén, hogy szívesen, bármikor. Most már nyelek, mert a torkom kezd vállalhatatlanul száradni. Biztos mindent tönkretennék, ha most megcsókolnám. Azt hinné hála, vagy ilyesmi.
Ekkor rontja el az idilt egy kövér ember, megint. Ezen már a női terroristával való harc során is kiakadtam. Te jó ég ezek mindenhol ott vannak, hatalmasak és muszáj fegyvert fogniuk az emberre, mutánsra. Ráadásul nem tetszik, ahogy stíröli Mercuryt. Szívesen kirohasztanám a szemét.
-Csukd be a szád pénisz arcú, mert…
Ekkor éri el Mercury ökle, így módosul az eredetinek szánt szöveg.
-Ő csukja be neked. Woow, ezt megérdemelte. Most egy ideig magától fog nyálazni és még a kilencvenes öregnyanyákra is csurog majd neki.
Próbálom hozni a formám és baromságokat beszélni, miközben ajtók mögött landolunk.
-Semmi baj, akkor csatorna, bár talán mégis kicsit koszosak leszünk. Szerintem pont a lépcsőn vannak. Hallom az elefánt dübörgést. Gyere.
Húzom be a nos…csatornába.


To: Cessily  It’s okay to be not okay 2764




_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •

Cessily Kincaid a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Csüt. Feb. 22, 2024 2:42 pm
Kev & Cessstuck with each other
Irtó cuki. Azt kérdi, jól vagyok-e, mintha kettőnk közül nem ő lenne a törékeny halandó, én meg a kvázi elpusztíthatatlan fémszörny. Átszalad a fejemen, mennyire stírölhettem félreérthetően, hogy még a sötétben is kiszúrta és úgy döntött, inkább eltakarja előlem az ajkát. Aztán koppan a tantusz. A velőmig hatol a cringe.
Hogy lehetek ennyire gyerekes? A képességétől félt! Én meg ilyen faszságok miatt aggódom. Megérdemelnék ezért egy áramütést.
– Soha jobban – felelem neki gyöngéden.
Elveszi a kezét a szája elől, és én megszokásból, ösztönösen fellélegzek. Kész imposztor vagyok. Nincs is szükségem oxigénre. Tömény higany a tüdőm. Bomlaszthatatlan, sérthetetlen. De Kev nevet, és Kev nevetése azok közé a ritka kincsek közé tartozik, amiktől embernek érzem magam.
Felegyenesedem, félresöpröm a giccses gondolataimat, és visszaterelem a figyelmem a feladatra: felmérni Wither sérüléseit, felmérni a terepet, kijuttatni magunkat.
Akármilyen szívesen játszok mankót neki, a szédülésnek nem örülök. Aggodalmasan grimaszolok, és összekocogtatom a fogaimat.
Kev rögtönzött tornagyakorlata közben én is megmozgatom a vállamat és eligazítom a fölsőm pántját. Segít fókuszálni.
– Ajánlom is, hogy túléld! Kinyírlak, ha meghalsz – morgom neki.
Addig szórakozott, míg belesétált a szellőzőaknába. Simán kitörhette volna a nyakát. Mindig ilyen? Vagy Elixír mellett szabadult el? A fals biztonságérzettől? Nem lehet annyira őrült, hogy Joshra bízza az életét!
Kevre mégsem akadhatok ki. Lenyelem a békát. Ez van. Itt vagyunk. És nincs baj. Utóbbit megerősítem neki még egyszer, mialatt magamra vállalom a kesztyű szerepét.
– Nincs. Kézben tartom a dolgokat. Látod? – Összefűzött ujjainkra biccentek.
Ironikus, hogy semmi máshoz nem érek nyugodtabban, mint Wither biológiai fegyveréhez. És kiábrándító. Megnyugodni attól, hogy kizárólag én nyúlhatok hozzá, ezért mindegy, mennyire vagyok rideg, hideg és élettelen.
Tudod, mi durvább, Kev? Bírom, nem csak kibírom.
Milyen laza vallomás lenne. Lenyelem a béka mellé. Békésen megférnek a kitalált gyomromban. Kev őszinte válasz helyett mosolyt és bátorító szorítást kap.
Mercury majd megoldja. Formázható, alakítható, törhetetlen, legalábbis amíg nem azt kérik tőle, hogy hús-vér élőlénnyé változzon.
Úgy tűnik, Kev ki van békülve a szituációval, Juliannel ellentétben nem vitatkozik, nem kötekedik, teszi, amit kérek tőle. Zagyva, aranyos kommentárt is fűz mellé. Nevetőset szusszanok.
Teljes agytorna, hogyan képes a jelenlétével tompítani a tócsává folyás és a pucérkodás kínosságát, fordítva kéne működnie. De ez Kev. Hulladékból műalkotást, szar helyezetekből várat épít.
– Persze – biztosítom az épségem felől.
Lopok egy pillanatot magamnak, amikor már ruhában állok előtte a világosságban, és még nem nyitotta ki a szemét. Eszméletlen hangzavart csapna a szívem, ha nem derült volna ki Ózról, hogy annyira sem varázsló, amennyire én ember vagyok a bádog mögött. Aztán zuhanna egyet a gyomromig attól, milyen engedelmesen, kitartóan tartja maga mellé Kev a karját, hiába remeg bele.
Visszacsúsztatom egymásba a tenyereinket.
Vigyorgok a reakcióján, alaposan megrágom a sajátomat. Vigyázok, ne leplezze le, belül mennyire bomlok, és közben mégis elég nyílt, egyértelmű maradjon.
– Nem kényelmetlen. Egyáltalán nem az. – Ismét szorítok egyet a kezén. – Velem felesleges óvatoskodnod.
Értem ezt az érintésére, a leheletére, az udvariaskodásra, az összes félszeg gesztusra. Sokkal több mindenre értem, mint amit be mernék ismerni.
Szétmállik a fa, és feltárul előttünk a folyosó, a mögülünk kiáramló lámpafény körülbelül a felét világítja meg. Mindkét oldalán ajtók sorakoznak. A szektások raktárfélének használhatják. Bár az, hogy használják, túlzás. Kint ugyanolyan por fogad, mint ami a benti dobozokat borította. Tökéletes lábnyomokat hagyunk a retekben. El is fintorodom tőle.
– A lépcsőre szavazok. Túl nagy feltűnést keltenénk a bontással, és én sem szeretném összekoszolni magunkat. – Oldalra sandítok rá. Édesem. Tényleg baromi hálás lehet nekem, vagy baromi kiszolgáltatott félig kesztyű nélkül. Egészen belepirult. – Szívesen, Kev. Bármikor.
Már majdnem elhiszem, hogy ennyi lesz a szökésünk: kéz a kézben andalgás a lépcsőig, utána ki az utcára. Ám ekkor világosság gyullad a folyosó végében. Kirajzolódik egy kanyar, léptek dobbannak, és a zajukhoz hamarosan öltönyös marcona társul. Befordul a leágazásból. Megtorpan.
Kev elé pördülök. A biztonsági őr forma pasi leesett állal méreget, szeretném a sportmelltartónak betudni, de az a gyanúm, az ezüstös csillogásnak szól. Az, hogy rögtön a pisztolyáért nyúl, megerősíti a gyanút. Buzogányt formálok a szabad öklömből, és előre lendítem, addig nyújtom a karom, amíg találkozik az ürge állkapcsával. Reccsen egyet. A következő pillanatban tapéta a falon.
Basszus… Remélem, nem törtem be a koponyáját.
Sürgető, zaklatott kiáltások dörögnek abból az irányból, ahonnan a verőlegény érkezett. Jön az erősítés. Hurrá.
– Lehet, mégis csatornázunk – nyögöm kelletlenül, és oldalra rántom Withert a legközelebbi ajtó felé.

_________________
ax3Fg8n.pngPkHOwn8.png5N2eqwj.png"XPZ8ZWn.pngm1Bw3V.png
sharp edges and a malleable heart
Cessily Kincaid
Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Xavier Magániskola
Munka/hobbi : X-men mutánsosztagos; YouTuber
Ki van a képen? : Madelaine Petsch
Cessily Kincaid
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Feb. 11, 2024 1:18 pm
It’s okay  
to be not okay


Még fenn, a tetőn, miközben elhasználom a magaslati levegőt, arra gondolok mennyire nem tudom fejben összehozni Mercuryt a bádogemberrel. Sőt ha lenne két ellentétes fogalom, akkor egy tepsiseggű pasi és a világ leggyönyörűbb nője lennének a pólus két oldala. Sikeresen nyelek és arra gondolok a hülyéskedés majd megint elintézi, még véletlenül se legyen rossz kedvem, erre Cess közelében triplán figyelek, még akkor is, ha elvileg immunis rám. Elvileg. Sosem lehet tudni.
Meg is csinálom életem egyik leggázabb produkcióját és ha járna kitüntetés, mennyire vagyunk bénák egy százas skálán, verném a 999-et.
Igaz, hogy zuhanás közben-főleg mert a legkevésbé sem számítok rá, hogy bárki utánam jön éppen szenvedek és nem azon mennyire voltam gáz, hanem mi mindenem fáj és hol mindenhol lesznek lila foltjaim.
Aztán egy röpke pillanatig még azon, hogy fél másodpercig, amíg ki nem rohasztom a testem innen, sötét, idegen helyre leszek bezárva. Kalitkába, ahová való vagyok. Hogy majd egy ronda pillanatban, amikor szabad bomlani, kifejezetten rosszkedvű legyek a hasonlat miatt.
Aztán Cess igazából töröl az agyamból minden felesleges gondolatot. Főleg, mert az ölemben ül és lefogadom még az idő is visszafelé sunnyog, nem csak megtorpan átélni életem fénypontját. Mert azért tegyük hozzá, Az, hogy Ő az ölemben van életem csúcsa. Az az egy másodperc, A pillanat. Szóval rálélegzem. Rövid, pöffeteg kis “hah” aztán el is takarom a szám, mintha nőne a bölcsességfogam.
-Jól vagy?
Tudom, hogy valamivel jobban bírja másoknál, de azért mégis, bizonyos állapotaimban még a leheletem is halálos, nem a bacilusok miatt hordok néha maszkot, ahogy gondosan hazudom…
Amikor hátraveti a haját, pont úgy néz ki mint az eredeti Ariel, akibe nyolcévesen szerelmes voltam. Örülök, hogy csukva van a szám és nem látja, hogy tátom, csak kis fáziskéséssel veszem el onnan a tenyerem, ha biztos leszek benne nem szédül a leheletemtől. Nevetni, mert nem szakadt le semmim.
-Rendben.
Nem mászom, vagyis életem nagy pillanata tovább tart egy másodpercnél. Ha eltelik még öt és mozog kicsit az ölemben, komoly bajban leszek. Igaz, hogy csak a fejem fogdossa, de… Pont jókor áll fel, mielőtt altájékon követném és összeráncolt homlokkal azon gondolkodom szédülök-e. Végül bevallom.
-Hányinger nincs, de szédülés igen. Viszont azt hiszem működnek a tagjaim…
Sötét van, nem volt ideje működésbe hozni, meghát látványosan meglengetem a karom és lábam, aztán úgy teszek mint aki bírja a fizikai fájdalmat.
-Csak néhány semmi komoly zúzódás, amit túlélek.
Viszont kesztyű nélkül mások nem fogják és életem Nagy pillanata után rendesen elönt a pánik is. Elöntene, ha nem akadályozná meg. Hűha, elég csak nézni a száját, miközben beszél, hogy az ember rájöjjön hogyan hajlik a tökéletes ív…
-Nincs?
Életem második nagy pillanata, amikor ujjait az enyém között érzem. Sőt, annál is több, mert idejét sem tudom mikor fogták meg a kezem utoljára, még amikor én csinálom saját magamnak is belebetegszem. Meg is szűnik körülöttem az univerzum, nézek rá nagy szemekkel, enyhén tátott szájjal és amikor rájövök egy tízes skálán mennyire tűnhetek értelmi fogyatékosnak, hozzányögöm:
-Wow, nagyon durva, hogy te ezt kibírod.
Kár, hogy nem tart tovább, csak még hatvan másodperc könyörgöm, de a maga tökéletesen nőies lágyságával máris azon dolgozik, hogy életben tartson.
A várj után egy pillanatig még szerelmesen meredek magam elé, aztán bámulom vadul reszkető kezem.
-Jó, persze, óvatos leszek és csak nézem. Hunyjam be? Ajjaj, mit látsz? De oké, behunytam.
Csinálom, kezem mint egy atombomba felemelve, én meg behunyom és csak némán reszketek tovább annak hatása alatt, ami történt. Nem érzem magam túl viccesnek most, sürgősen változtatnom kell rajta… MEGFOGTA A KEZEM. Most, csukott szemmel olybá tűnik mintha csak álmodtam volna. Vajon ha megkérném újra képes lenne rá? Megfogná megint? Mennyire tartana szánalmasnak, ha felvetném, menjünk ki kézenfogva innen, nehogy hozzáérjek bármi máshoz? És hogy adjam ezt elő úgy, mintha bók lenne?
-Cess, jól vagy?
Valami motoszkálást hallok, de elég sok idő eltelik, szerintem, amikor még mindig csukott szemmel tartom a karom a levegőben. Elzsibbad, nagyon.
Ekkor megint megtörténik és én zavartan meredek rá.
-Ezt már épp kérni akartam. Tudom, hogy neked nagyon kényelmetlen, hogy hozzám kell érned, de…
Ajkamra harapok, kissé reszketve megteszem vele azt a pár lépést az ajtóig, csak mert összeforrtak az ujjaink. A következő szobrom ez lesz, két teljesen eggyé olvadó fémkéz. Majdnem kimondom, hogy szeretlek. Van egy pillanat, amikor rámosolygok mielőtt együtt kirohasztanánk az ajtót, amiben bevallom magamnak, hogy ez életem legszebb pillanata és szeretem. De aztán kirohasztom az ajtót és rájövök, hogy muszáj mondanom valami értelmeset, hogy ép elméjűnek tűnjek.
-Tehát le…köhm jöttem az alagsorba, akkor most ha egyenesen előre bomlasztom a rendszert, elvileg kijutunk valahol. Vagy sétáljunk fel inkább? Keressünk valami lépcsőt? Hátha elbomlik valami csővezeték és magunkra engedem a szennyvizet? Nem akarom, hogy koszos legyél. Mondtam már mennyire hálás vagyok, hogy itt vagy?
Rá kéne néznem, de érzem, túl sokat beszéltem ahhoz, hogy csak úgy visszabámuljak és ne vegyen észre az arcszínemen semmi különöset.



To: Cessily  It’s okay to be not okay 2764




_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •

Cessily Kincaid a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Feb. 03, 2024 9:23 am
Kev & Cessstuck with each other
Ilyen komoly, kiszámolt köszt életemben nem kaptam. Az első természetesen, könnyedén röppent el köztünk, biccentettem rá, és annyi. A második viszont oktávokkal lejjebbről érkezett, fáziskéséssel. Értetlenül vigyorgok rajta. Kev néha úgy viselkedik, mint a simek, amikor nem adsz nekik feladatot.
Szerencsére letettem az óvónői karrierről és a genetikám letett helyettem a családalapításról. Mekkora szívás lett volna későn szembesülni vele, hogy nem értek a gyerekekhez? Mivel a fiúkba zéró anyai ösztön szorult, így is rám hárul a csőszködés.
– Van mozitermünk, uszodánk – húzogatom az ikrek előtt a mézesmadzagokat –, teleportáló manóink. És tőlem sem kell félnetek. Láttátok az Óz, a csodák csodáját? Gondoljatok rám úgy, mint abból a bádogemberre. Csinosabb kiadásban. – Rájuk kacsintok és megkongatom nekik a mellkasom. A lányból kicsalogatok egy mosolyt. Már majdnem megmukkan, ám ekkor Kev kong egyet, jóval zajosabban, le a szellőzőn. Hosszan visszhangzik az üvöltése.
Siklás közben tudatosul, mekkora logikai ziccer épp engem leküldeni, Jules mégsem avatkozott közbe. Talán mert egy gyenge pillanatomban beismertem neki, hogy szervetlenül is bomlok Wither után. Jó döntés volt-e vagy giga nagy malőr, az mindjárt kiderül.
Egyelőre a malőr felé húzunk.
Elfogy a fém a kezem alól, zuhanok az utolsó pár méteren. Nadrágig folyósítom a lábam, hogy tompítsam az esést. Kevin alattam tekereg, mire rendesen megül, megszilárdul mellette a combom. Selejtes sztriptízesként térdelek az ölében. A rozsda nyers szaga és az erjedés tömény, édes bukéja terjeng a levegőben. Még érzem. Arra is emlékszik a testem, hogy émelyegnék tőle, ha lenne gyomrom. Hihetetlen megkönnyebbülés jár át.
– Azért örülök, hogy nem szakadt le – sodrom hátra a hajamat.
Olyan butaságokat hord össze, hogy enyhe agyrázkódást sejtek nála. A pokolba. Jobban járt volna Elixírrel, mint a Bádogemberrel.
– Nem, ne mássz semerre! – Megtapogatom a koponyáját. Nem érek vele sokat. Legfeljebb hűsítő borogatást produkálok neki. – Szédülés? Hányinger? – kérdezek rá a tipikus tünetekre. Felkászálódom róla, és elkezdem óvatosan felsegíteni. – Működik minden tagod? Semmi ficam, repedés vagy törés?
Egyértelművé kellett volna válnia a problémának az aknában, de minimum a málló padlólapoknál. Pechemre nem gondoltam bele. Most pedig késő visszanyúlni, a sötétben tapogatózni a kesztyűért, ami jó eséllyel elszakadt és használhatatlan.
– Nincs baj – cáfolok rá határozottan Kevre. Megfogom a csupasz kezét, az ujjai közé csúsztatom az ujjaimat, nehogy komposztálja valamelyikünk ruháját vagy ránk omlassza az épületet. Micsoda áldozatokat hozok. Látom magam előtt Julian mindentudó ábrázatát, és hálát adok az égnek, amiért másnak nem teregettem ki a szennyest. Akárhonnan nézzük, épp kihasználok egy krízishelyzetet, hogy kettesben legyek a sráccal, aki tetszik. Ezért még a gimis csitrik is körbekuncognának.
Megemberelem magam, már amennyire a higany engedi.
– Gyanítom, a pincében vagyunk. Inkább ne ess neki az alapzatnak. Megkeresem az ajtót. Várj itt egy pillanatot! És… – Elbizonytalanodom. Elég mély a sötétség körülöttünk, de valami homály mégis bedereng, plusz találhatok villanyt. Jobb, ha biztosra megyek. – Hunyd le a szemed, oké? Szólok, amikor kinyithatod.
Hátrébb lépek, kiszivárgok a ruhámból és kiterjedt pocsolyaként fedezem fel a terepet. Hatékonyabb, mint a fal mentén botladozni. Rábukkanok a küszöbre, azon túl borongós folyosó vár. Bent meglelem a kapcsolót. A pislákoló, pőre villanykörte poros dobozokat fed fel és egy krátert ott, ahol Kev korábban a földre tenyerelt.
Idegesít a lépteim fémes koppanása. Puhítok a talpamon, hogy minél csendesebben iszkoljak vissza a gönceimért. Kevinnek háttal felcibálom őket magamra.
– Kinyithatod.
Visszakapaszkodom belé, védőréteget képzek a kesztyű helyett, és odavezetem a kijárathoz. Eleget tököltünk, nem érünk rá zárakat piszkálni. Felpillantok Kevre.
– Lebontod nekünk? – lendítem az összekulcsolt kezeinket az ajtó elé.

_________________
ax3Fg8n.pngPkHOwn8.png5N2eqwj.png"XPZ8ZWn.pngm1Bw3V.png
sharp edges and a malleable heart
Cessily Kincaid
Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Xavier Magániskola
Munka/hobbi : X-men mutánsosztagos; YouTuber
Ki van a képen? : Madelaine Petsch
Cessily Kincaid
• doing good for good reasons •

Kevin Ford a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Jan. 28, 2024 4:14 pm
It’s okay  
to be not okay


Oltári mázli, hogy tüsszögéssel vagyok elfoglalva, mert ahányszor Cessre nézek a tetőn, meg-megrándul egy izmom meglehetősen intim helyeken.
Próbálom feltűnés nélkül lekommunikálni ki a legjobb csaj a világon, Josh kap tőlem egy érzékletes “majd ki esik a szemem” guvvadást, hogy attól félek kelleni fog szemcsepp, ha hazaértünk.
Ha meg Jules flörtölni kezd, esküszöm pánikrohamot imitálok. Annyira nem is kéne megjátszani.
Úgyhogy adott ez a küldi, pattanásig húzott idegeim, a tető hűvös atmoszférája, két döbbent mutáns lurkó és nem csak viszketés kínoz, húzzam le a kesztyűt és fogdossak meg valamit, hanem komoly késztetés is valami őrültséget csinálni, amit fejben valamiért menőnek titulálok. Csak mert Ő sportmelltartóban van? Nagy levegő Kev, gáz lenne hiperventillálni!
-Kösz
Rezzenek össze, amikor éppen tőle érkezik mi ez? Jókívánság? A fú de gáz vagy eufemizmusa? Megköszörülöm a torkom, olyan arcot vágok, mint aki éppen számol és összeráncolt szemöldökkel, rekedten közlöm:
-Kösz.
Vagy ezt már mondtam? Mélyebb hangom, mint beszélni szoktam, vagy épp bolondozok a tűzijátékkal. A cuccal, ami végül visszakerül fekete bőrdzsekim belső zsebébe, ahol eddig nyugodott.
Miért ennyire jó fej? Fél füllel hallgatom, ahogy nyugtatja a kicsiket és egy percre szeretnék én is odamenni, hogy kapjak belőle. Egy privát, nekem szóló biztonságban-t. Nem nézek a fiúkra, csak bohóckodok a szellőző mellett, miközben hasadoznak bennem a feldolgozatlan gyerekkori traumák. Apa is hasonlót mondott mielőtt elrohasztottam volna. Még egy mosoly jut előre, talán, aztán nagy izgagáságomban, vagy csak mert hozom ezt a borzasztó stílust, belezuhanok a szellőzőbe.
Esés és kiabálás közben (ha most nem neszelik meg a szektások, akkor soha) még arra gondolok milyen arcot vághat Jules és Josh, aztán már azzal törődöm nekem mennyire szar. Beütöm a könyököm és biztosan számos ponton leszek kék zöld, sőt ahogy az esést próbálom tompítani, két kesztyűs kezemmel, az egyik beakad egy kiálló szögbe, ami lerántja rólam.
Szerencsére ez már a cső vége felé történik, ezért csak kisebb részen rohasztom ki. Valahol az épület belsejében majd galibát okoz.
Pofára esek, valami koszos pincehelyiségben, ahol teljesen sötét van és iszonyatosan sajnálom magam. Illetve elkezdeném, de nem nagyon van rá időm.
Nem, ez nem az a rész, amikor játszani kellett volna az eszem. Vagy menőn játszani legalább, kötelet lőni egy ellenkező épület falára és átlendülni az ikrekkel.
Úgy sajnálom magam, hogy Cess hangja sokkal később jut el, hamarabb ér el a teste.
Megfordulok, vagy legalábbis megpróbálok, erre késztet a kedves megszólítás, amit most nem a tizenhárom évesek kapnak. Ha pedig így van, lehet belecsusszan az ölembe. Na az elég hoppá lenne. Az ölemnek.
-Most, jelenleg? Az sem számítana ha leszakadt volna a karom.
Akár az ölemben kötött ki, akár nem, közel van.
-Hogyhogy utánam jöttél? Szeretnéd, hogy arrébb másszak ugye? Vagy megmozduljak legalább?
Mert nagy hirtelen erre sem vagyok képes.
-Baj van, elhagytam az egyik kesztyűm. Remek dolog, hogy ki tudunk jutni, mármint te rohasztás nélkül is ki tudnál. Más kérdés hova rohadunk ki. Megint más, hogy ilyenkor kicsit…
Beszélek! Minek beszélek? Noha a félbahagyott mondat szapora pontpontpontjai után utálatos dolgok következnének. Ilyenkor kicsit kevésbé vagyok “önmagam” és így nem fogok tudni jó benyomást tenni Cessilyre.



To: Cessily  It’s okay to be not okay 2764




_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •

Cessily Kincaid a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 27, 2024 10:32 pm
Kev & Cessstuck with each other
Megint egy nyomi szekta. Eddig ez a legfertőbb. Konverziós táborokban utaznak, mert a homoszexualitás ellen olyan perfektül beváltak, és miért is nem jutott még senki másnak eszébe? Izoláció, sokkterápia meg oktatófilmek. Az majd semlegesíti az X-gént. Hol lógtak ezek bioszóra helyett?
Nem érdemelték meg, hogy Kev kesztyűs kézzel bánjon velük, mégis finomkodtunk. Nem igazi szektáról beszélnénk, ha nem lapulna a csuklyák alatt pár befolyásos fószer, akivel tilos ujjat húzni. Ergo észrevétlenül kellett távoznunk. Itt sem jártunk.
A bagázs biztonsági rendszere annyira követte a kort, mint a nézeteik. Lézeres mozgásérzékelőkön meg rácsokon csordogáltam keresztül, és mechanikus zárakba öntöttem kulcsot. Hagyján, hogy hangyányi lakk sem maradt a körmömön, a végén megint sportmelltartóban meg rövidnaciban villoghatok a tetőn.  Mint a kellék-nőci egy akciófilmből.
– Egészség – felelem csípőből a hapcira. Először azt hiszem, az ikrektől jön, aztán kiszúrom Kev vacogását. Ha nem folytam volna ki a dzsekimből az egyik biztonsági teremben, most kölcsönadhatnám neki. Vagy legalább a kedvenc dzsekimben, az alakváltó ketyerével a csuklómon, emberibb formában játszhatnék el a gondolattal.
Kikémlelek mellette a perem mögül. Persze, hogy ma tartják a konferenciának álcázott hitgyülit. Öltönyös figurák serénykednek a talajszinten, némelyik hozta a kigyúrt, napszemüveges haverját. Az a gorilla komolyan itt szelfizik? Visszavonulok, mielőtt véletlenül lekap, aztán néz egyet, mi ez a konzerv Bond bige a háttérben.
Kev mondja a tervét. Meghallgatom, mert cukin adja elő. Egy romantikus vígjáték végén hatalmas hangulata lenne a lila kis szikráinak. A szememet forgatom, de megengedek magamnak egy mosolyt mellé. Várom, hogy Julian elkobozza a rakétát, és felvázolja a valódi tervünket.
A testvérpár szeppenten kapaszkodik egymásba. Tizenhárom évesen mi vagyunk nekik a felnőttek. Jó lenne fenntartani az illúziót.
– Ne aggódjatok, biztonságban lesztek – nyugtatom őket. Már amennyire az ólomhölgy vállveregetése megnyugtató tud lenni. Biztos PTSD-jük van az oktatófilmektől. A fiú totál lesápad, a lány meg úgy mered a kezemre, mintha kést fognék a bátyja nyakához. Inkább elengedem.
Kevin közben odaígéri nekik a lila szikrákat. Meglovagolom az ötletet.
– Klassz helyre viszünk. Halljátok, még tűzijáték is lesz.
A dübögő, csikorgó robajra kapom vissza a fejem. Odasietek Jules mellé. Leguggolok, megkapaszkodom a szellőzőakna szélében, és lenézek a mélybe. Mennyi esély van rá, hogy Kev a haláltusáját vívja odalent? Lehet valaki ennyire balszerencsés? Hallgatózom. Végül a zajok alapján arra jutok, túl fogja élni. Felesleges ráuszítanunk Josht.
Arrébb fújom a szemem elé hullott hajtincset.
– Kihozom. Ti menjetek előre az ikrekkel. – Leveszem a bakancsom, és Hellion markába nyomom. Legalább az élje túl a bevetést, ha a dzsekim már kuka.
Előre lógatom a lábam, a járat falához nyomom, lágyítok rajta, hogy jobban tapadjon. Megismétlem a kezemmel is. Így ereszkedem le Kevhez.
– Hé, jól vagy? Nem törted össze magad?
Szűkös a hely, és későn jut eszembe követési távolságot tartani. Belecsúszom szépen az aurájába. Alultözve, a sötétben. Kész mázli, hogy egy hűvös fémdarab vagyok, aki csak hírből ismeri a pirulást és rendszeresen elfelejt levegőt venni. Oldom vele a szitu intimitását.

_________________
ax3Fg8n.pngPkHOwn8.png5N2eqwj.png"XPZ8ZWn.pngm1Bw3V.png
sharp edges and a malleable heart
Cessily Kincaid
Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Xavier Magániskola
Munka/hobbi : X-men mutánsosztagos; YouTuber
Ki van a képen? : Madelaine Petsch
Cessily Kincaid
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 27, 2024 5:59 pm
It’s okay  
to be not okay


Amikor a bevetések egész nagy bulik lennének és nem csak mert itt van Cess, éppen mert itt van Cess is. Szóval a dolgot még kevésbé tudom komolyan lenni, mint amikor szólóban nyomom, vagy legnagyobb bajom, hogy vajon hármunk közül kinek van lábszaga (naná, hogy Julesnak)
Mondhatni az agyam méginkább szeretne felvágni a dögös vörös előtt, eljátszani, hogy én találtam fel a spanyol viaszt mielőtt valaki ürülékként hivatkozott volna rá.
Ezért nem szereti Jules, ha lányok is jönnek velünk. Vagy egy bizonyos dögös vörös.
Én a magam részéről, készültem. Fekete bőrdzseki, amit menőnek gondolok, lánc a nadrágon, hogy csörögjön bevetés közben és jól leszúrjanak érte, vagy legalábbis szemforgatva vigadjanak, ha miattam figyel fel ránk, akinek nem kéne.
Azok a tűzijátékok nem is tudom hogy pattantak ki az agyamból, de Julesre fogtam, mert egyszer magyarázott valamit jelzőfényekről, amiket jó lenne megtanulni használni, ha esetleg bajban van a másik. Határozottan nem tüzijáték volt a téma tárgya, de én komolyan vettem a dolgot és beszereztem néhányat, amit úgy gondolom most, hogy csaknem vége a küldetésnek, mert a mutáns ikrek (az egyik extra kemény, a másik extra nyúlóssá tud válni) itt vannak velünk a tetőn és csak le kell jutnunk észrevétlenül.
Itt toporgunk már fent, kezd hűvös lenni, érzem ha sokáig tökölünk, kérnem kell majd hársfateát kölcsön a füvestől, vagy betévedek valamelyik gyógyszertárba, csak hogy minden vagyonom otthagyhassam. Mivel lányok közelében gáz tüsszögni, főleg olyanok mellett, akiknek nagyjából a világ legmenőbb képessége jutott, elvonulok prüszkölni a tető szélére.
-Na. Mondom a tervet! Van egy olyanom, ami sok kis lila szikrára robban, meggyújtom, eldobom, két házzal odébb fog landolni és mindenki arra néz, így lesurranhatunk.
Jules valamiért ezzel nem ért egyet és megindul felém, miközben én roppant meggyőző arccal veszek elő egy öngyújtót, hogy jó lesz eez.
Ahogy nyújtja felém tenyerét, mint egy tanár, aki elvenné a játékot, röhögni kezdek.
-Jól van, csak gondoltam legyen nagy BUMM a sikeres küldetés vége, de fellőjük az iskolában. Nem gondoltam komolyan, Jules, hiszen ismersz. Különben is látom az ikreken, hogy fáznak, szóval vezess főnök, te vagy a góré, csak siess mielőtt lefagy a húgycsövük.
Úgy csinálom, hogy ez utolsó szót Cess ne nagyon hallja, vagy ha igen menő röhögéssel vegyem el a fontos szerv “nemi” élét. Szóval toporgok egyet hátra, amikor konkrétan eltűnik lábam alól a talaj és csúszni kezdek. Nem olyan hangtalan, mint szeretnék, nem is olyan óvatosan, úgy csörömpölök, mint egy véletlenül rossz országba küldött, japán zenélőképeslap.



To: Cessily  It’s okay to be not okay 2764




_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •

Cessily Kincaid a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.