Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Lacey Harries Ma 11:56 am-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


Benjamin Warlock

Vas. Nov. 05, 2023 5:30 pm
NÉVBenjamin Warlock

ÁLNÉVMist

BECENÉVBen

PBDominic Sherwood

CSOPORTantihős v. gonosztevő

FOGLALKOZÁSASzörnyvadász

VILÁGFÖLD-6969

KOR35

STÁTUSZFOGLALT

ISMERTETŐ

Amit én tudok róla:
Szintén egy szörnyvadász családból származik, talán voltak olyan híresek,min a Bloodstone-ok. Együtt nőttünk fel, közösen edzettünk, versenyeztünk. Barátok voltunk, sok titkomat tudtad, sok mindenen mentünk keresztül. Évekre eltűntél mikor 11 évesek voltunk, és komolyabb kiképzéseken vettünk részt. Öt évvel később tértél vissza, és ismét sok időt töltöttünk együtt. Jó fej voltál, önbizalommal teli, kicsit már lenéző volt, de akkor én ezt még szexinek találtam. Aztán több lett közöttünk barátságnál. Alkalmiból komoly kapcsolat lett, én pedig boldog voltam.
Mindaddig a bizonyos napig. Az apám ellen összeszövetkeztél, és megöltétek... kiszedtétek belőle a követ, ami viszont titeket is elpusztított...
Elárultál, megtörtél, félre ismertelek... miattad nem tudok többé bízni senkiben, és nem volt normális kapcsolatom. Miattad nem is akarok, jobb nekem egyedül... persze kérdés ez meddig jó nekem.
Meghaltál.. bosszút nem tudok állni rajtad. Legalábbis azt hittem...


Nos ennyit gondoltam a múltjukról. Viszont minden mást rád bízok. Azt hogy valójában milyen a személyisége. A családjának mi volt a célja, miért fordultak a Bloodstone-ok ellen. Tényleg szerette e Elsa-t, vagy csak megjátszotta.  Mennyire vannak elvei, milyen irányba halad, hogy élte túl. Mivel Elsa nem volt ott, csak később tudta meg mi történt az apjával, így hallomásból tudja hogy a támadók meghaltak.
Ami fontos a jövőben NEM szerelmi szálat szeretnék vele. Lehet hogy ő még mindig szereti esetleg Ellie-t, és ebből is lehetnek bonyodalmak, egy olyan psycho-s szeretett XD vagy már nem, de őt is megakarja ölni, mint az apját. Ilyenekbe gondolkodom :3

Ha megtetszett a karakter ne habozz, és írj rám, megbeszéljük. Szerintem marha izgalmas, és tök jó dolgokat ki lehetne hozni belőle :3 Csak kérlek ne tűnj el, én törzstag vagyok, szóval rajtam nem fog múlni :3  Több szálon is tud futni, több emberrel tud plotolni ^^

—CODING—

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •

Danny Ketch a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Jan. 21, 2024 9:29 pm
Rivális, ellenség...
.... mocskosan játszó rohadék
Nem éppen államtitok, hogy velem nehéz kijönni, de bűntudat nélkül mondhatom, hogy te még rajtam is túlteszel. Örülsz, hogy ezt hallod, mi? Nos, nyugodtan bekereteztetheted, mert ez lesz az egyetlen szövegkörnyezet, amiben ilyesmit fogsz hallani! A helyzet az, hogy mi már a kezdetektől fogva nem jövünk ki jól... talán túl különbözőek vagyunk... talán (és azt hiszem, ezt egyikünk se ismerné be szívesen) túl egyformák. Igazából nem számít, nem vagyok Freud, hogy random pszichoanalízist végezzek rajtad, a lényeg, hogy a munkánk során már többször egymás útjába sodort bennünket a balsors és egy-egy célpont kiiktatása után olykor még egymással is megmérkőztünk. Miért? Nos, ez a része legalább egyszerű és letisztult: te nem tudod elengedni a rögeszmés ragaszkodásodat ahhoz, hogy jobb legyél nálam, én pedig nem engedek abból, hogy szimplán jobb vagyok. Egyébként tűrhető lövésznek tartalak, nem vagy rossz stratéga és nem lennél rossz vadász sem, ha nem volnál ennyire mániákus és borderline szociopata. Nincsenek olyan illúzióim, hogy a kapcsolatunk ezután bármilyen szinten is javulna, már csak azért sem, mert jelenleg Ellie házában élek. Vajon elég elborult vagy ahhoz, hogy őt is célba vedd valami gyerekes bosszú címszóval?
Akárhogy is, ha úgy érzed, hogy bármilyen számlát szeretnél velem rendezni, jobb, ha összekapod magad és mielőbb felkeresel, mert nálad jóval nagyobb halak járnak a nyomomban és ha sokat töketlenkedsz, elképzelhető, hogy mire megtalálsz, olyasmivel lesz dolgod, amivel nem bírsz majd el!

//Danny úton van afelé, hogy Szellemlovassá váljon, de az egész természetfeletti teher mellett sosem jöhet rosszul egy olyan nemezis, aki emlékezteti kissé az emberi oldalára. És ki tudja, lehetsz az is, aki egy számító tervvel éppen afelé sodorja, hogy elfogadja mindazt, ami elől jelenleg menekülni próbál. Igazából rajtad áll, ahogy az is, hogy mi lesz végül a karakter sorsa (bár azért ebben a kérdésben érdemes felkeresned a hirdetődet!), személy szerint nem gondolnám, hogy valaha világi cimborákká válnának ilyen alapokkal, de hosszabb távra enemyből kifordult frenemy szál még simán beleférhet a képbe. A lényeg, hogy idetold a nagy arcodat, úgy Danny nem lógna ki annyira a sorból!//
VÁRUNK!
Danny Ketch
Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : New York, USA
Munka/hobbi : Démonvadász
Ki van a képen? : Matthew Daddario
Danny Ketch
• doing bad for good reasons •

Elsa Bloodstone a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.