Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» Wings Of War
by Elsa Bloodstone Tegnap 8:38 pm-kor

» Creepy shits
by Kevin Ford Tegnap 6:18 pm-kor

» It’s okay to be not okay
by Kevin Ford Tegnap 6:12 pm-kor

» Recipe for Disaster
by Winifred Wilson Tegnap 3:38 pm-kor

» The evilest variant
by Lucas Bishop Tegnap 3:05 pm-kor

» Have you eaten enough?!
by Sooraya Qadir Hétf. Május 06, 2024 10:13 pm

» Not scared of giants
by Lucas Bishop Hétf. Május 06, 2024 9:53 pm

» LazyTown Goes Digital
by Laserian Harries Hétf. Május 06, 2024 5:40 pm

» Metallic taste
by Danny Ketch Vas. Május 05, 2024 7:55 pm


Lyra Bloodstone

Vas. Nov. 05, 2023 6:04 pm
NÉVLyra "Bloodstone"

ÁLNÉVnincs

BECENÉVLi, Lyra

PBLily Collins

CSOPORTcivil

FOGLALKOZÁSAKönyvtáros

VILÁGFöld-6969

KOR36

STÁTUSZszabad

ISMERTETŐ
Nos a képregénybe eléggé bonyolúlt, de én ide szeretnék belőle egy egyszerűbb karaktert:

Lyra a mi féltesónk, akiről semmit nem tudunk. Apánk Ulysses Bloodstone  nagyobbik gyereke. Az anyja ismeretlen, még felesége előtt volt valakivel viszonya volt. ( ennek történetét rád bízom)
Eléggé rossz időket élt Ulys, épp sok ellensége volt, és sok dolga. Lyra az anyjánál nevelkedett, amíg biztonsági okokból el nem vitte Eric Simon Payne-hez. Ő egy jó barátja volt, bár külön utakon jártak, de régi megbízható ember. Sötét Démonvadász, akinek a gondozásába adta a lányt. Egy ideig nála volt, megtanult önvédelmet, fegyverekkel bánni. Ezt hogy Lyra mennyire élvezte, szerette, és mennyire merült bele, rád bízom.
Tovább került egy másik családhoz, a lány tudta ki az igazi családja, de soha nem mert beállítani. Egy kedves szerető családja lett, és úgy élte életét. Akkor döbbent rá ismételten, hogy ki is ő valójában, mikor tíz évvel később kapott egy levetett Payne-től, hogy az édesapja meghalt.

Innentől kezdve teljesen rád bízom. Arra gondoltam lehet könyvtáros a foglalkozása, ebből kifolyólag lehet az is akár, hogy mindig is foglalkozott a szörnyek, vallások, okkultizmus dolgaival, vagy csak simán történelemmel. Mennyire szeretne ennek a világnak a részese lenni esetleg, vagy nem. Illetve ő is Bloodstone örökös, én úgy képzeltem el a lánykát, hogy inkább a család vonzza, mint a vagyon. Persze Elsa nem vonna meg semmit tőle, ahogy bizonyítva lenne, hogy ki ő. De nem ilyen ármánykodós karakterre gondoltam ^^

Ha megtetszett írj rám, megbeszéljük a továbbiakat :3
PB-hez nem ragaszkodom, ha van egy jó ötleted ^^
Bloodstone helyett kell egy vezetéknév is, azt is rád bízom :3

—CODING—

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.