Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


Elsa Bloodstone

Szomb. Okt. 28, 2023 1:53 pm
Elsa Bloodstone


ÁlnévBuffy
BecenévEllie, Elsa
Szül. idő1990.05.08
Szül. helyBoston, Massachusetts
FoglalkozásSzörnyvadász
CsoportAntihős
PBKatherine McNamara

FONTOS INFORMÁCIÓK
Érdekességek:
- Eredeti hajszíne szőke: festett vörös.
- Vágyik, de egyben fél is a vérkőtől, és tulajdonságaitól.
- Szeret vadász lenni, de ugyanennyire vágyik a normál életre.
- Szívét elzárta, nem akar közel kerülni senkihez.
- Nem bízik meg senkiben, ha kiakarod érdemelni bizalmát, nagyon hajtanod kell.
- Szeret káromkodni, főleg szorult helyzetekben.
- Imádja a lőfegyvereket, titkos imádata: édesanyja íja.
- Állandó fegyvere kér egyedi sörétes puska: Rose és Jack.
- Beszél Latinul.
- Művész lélek: saját bestiariuma van, amit ő maga rajzolt, festett, és írt.
- Imádja az okkult, mágikus könyveket.
- Gazdag: Bloodstone évszázados vagyon.
- Van egy otthona Bostonban= Bloodstone kúria, Londonban, és Bécsben. De fő otthona jelenleg Manhattan.
- Imádja a csokit, szeret nassolni, még jó hogy nem látszik meg rajta.
- Szeret egy jó tea mellett kikapcsolni.



KÉPESSÉG
Ereje, képességei:
Genetikai örökség / édesapja Ulysses Bloodstone-ba belefúródott évszázadokkal ezelőtt egy vérkőnek nevezett kő, ami emberfeletti képességeket adott a férfinak - túl hosszú lenne felsorolni - /
- Immunis a vámpírharapással szemben: nem változik át, sőt, még vissza is tudja fordítani a vámpírizmus folyamatát, és kitudja gyógyítani őket.
- Jó reflexek: Vérkő előtt is remekül kitért támadások elől, mintha előre látná, őket. Bármit elkap a levegőben.
Közelharc: Ismer pár küzdősportot, és tehetséges is bennük.

Vérkő:
- Sokkal gyorsabb egy átlag embernél: Simán utolérne egy autót ha utána futna. Ha átakar ugarni egyik tetőről a másikra, megvan hozzá a megfelelő lendülete simán átugrik nagyobb távolságokat.
- Rendkívüli az állóképessége: Nehezen fárad el, ha kell egy-két napot alvás nélkül is kibírna.
- Gyorsan regenerálódik: Gyorsabban felépül a sérülésekből, mióta a vérkő nála van a belső vérzések, és szervek sérülése is gyorsabban gyógyulnak, elég ha kialussza.
- Fizikai erőlét: Erősebb fizikuma van egy átlag embernél.
- Nagyon jó reflexek: Gyorsabban kitér a támadások elől.
Energia kibocsájtás: A Kő energiáját képes egy helyre összpontosítani, és egy energia sugár féleséget tud lőni. Ezt egyenlőre egyáltalán nem tudja kezelni, ha nagyon szorult helyzetbe van, akkor bújik elő. A játék előre haladtával úgy tervezem megtanulja irányítani.

Fegyverek:
- Uzi géppisztoly
- Különleges sörétespuska
- Íj és nyíl
- Kézifegyverek: kés, tör, dobókések.
Ezeket néha gitártokba rejve közlekedik. ( nem, nemtud gitározni )


ELŐTÖRTÉNET
Ellie The Monsterhunter
Nem tudom mit keresek itt. Az egész fejem kavarog a hatalmas nagy ürességtől. A fejem bevertem, megcsúsztam, erre emlékszem. Szakad az eső, ahogy felnézek a szemerkélő szemekre, és megvakítanak, mély levegőt veszek. Arcomat megmosom az arcomat ért esővízzel. A sminkemnek úgy is lőttek.
Miközben bicegek Manhattani otthonom felé, megdörzsölöm az ütés helyét, így jön vissza némi emlékem. A kúrva vámpír... komolyan, egy szörnyvadásznak NYC egy valóságos aranybánya. Csak kár, hogy én már kiszálltam. Szeretnék kiszállni, de ha egy ilyen rohadékot meglátok, nem tudok csak elmenni.
A tetőtéri luxus lakásomba beérve, lerúgom mocskos cipőmet.
Fenébe is. Nem tudok soha ettől szabadulni? Akarok én egyáltalán?
Emlékszel arra a kúrva mumusra, ami az ágyad alatt volt? Ja soha nem láttad mert anyádék elkergették a fénnyel, és azzal, hogy az ágy alá néztek? Nos az én apámék direkt tettek szörnyeket az ágyam alá, hogy mindig éber legyek, és ahogy a jó öreg szarházi mondaná: álmomba is kitudjak nyírni egy szörnyet.
A jó öreg Ulysses Bloodstone nyugodjon békében... édesapám, aki jó sokáig élt, ami azt illeti tízezer évig, amit egy vérkőnek nevezett misztikus kőnek köszönhetett, ami belefúródott. Bosszút állt falúján, majd szépen lassan... nos Ő lett a leghíresebb szörnyvadász. Nem kevés vagyont, és ereklyét, ezekkel együtt ellenséget szerzett magának.
Öcsémmel Cullen-el elég kemény kiképzést kaptunk. Mind fizikailag, mind lelkileg. Nekünk a rémálmok természetesek voltak. Kemény fizikai edzéseink voltak már akkor, mikorra nagyobbak lettünk, hogy elvégezzük... körülbelül hét éves lehettem, azt hiszem. Mint idősebb gyerek, én voltam az örökös, így több figyelmet kaptam apánktól, mint az öcsém, és keményebben bánt velem. Néha már túlzottan is. Nem kedveltük meg, nem is engedte, hogy kedveljük. Viszont olyan szinten mindig is tisztelni fogom, és hálás leszek neki, hogy megtudom védeni magam, és nem leszek soha védtelen. Anyánkat, Elise-t nagyon szerettük, próbált, mikor tudott kiállni értünk, de apámért egyenesen rajongott, így sok mindenbe nem igazán volt beleszólása, amit a gyereknevelést illeti. Így eléggé megszenvedtük, apánk nem lett a kedvencünk. Anyámat sajnáltam csak, mikor elég nagy voltam, és eljöttem. Húsz évesen hagytam ott őket. Fellélegeztem, új életet kezdtem. Tetováltattam, leginkább védőrúnákat , vörösre festettem szőke hajamat. Teljesen új ember akartam lenni. Egyedül üldöztem a rosszt, zsoldosként éltem, párszor összetalálkoztam apámmal, vagy fivéremmel. Apám fejben kitagadott, de papíron soha, és ezt is tisztelet benne, és hálás leszek. Titokban Cullan-el tartottuk a kapcsolatot, voltak közös ügyeink is.
Mielőtt kérdeznéd: igeeen létezik Drakula ( utálom ha túlissza magát vérrel, szar a humora ), Nosferatu ( rémunalmas egy alak ), vérfarkasok és a többi. Csak mi jól végezzük...vagyiiiis végeztük a dolgunkat, ezért nem találkoztál még eggyel sem.
Feloltok minden villanyt, és átázott,szakadt ruháimat dobom a földre, vér kerül a padlóra. Sóhajtok, holnap feltakarítok. A sebeim valószínűleg már összehúzódtak, érzem a bizsergető, enyhe viszkető érzést a helyükön. Csak a mocskot kell lemosnom. A zuhany alá állok, megtámaszkodom a falon, amíg a víz teszi a dolgát... befejeztem...
Mint ahogy korábban is említettem, apámnak megannyi ellensége volt. Röviden tömören összeszövetkeztek páran ellene, és ez lett a végzete. Kitépték belőle a követ, az pedig az ő végzetük lett. Az enyém az öröklés. Apám temetésén láttam utoljára a családom, meg kellett küzdenem a kúrva örökségemért, egy kis versenyt rendeztek, de megnyertem. Anyám mint megtudtam nem akarta ezt, viszont többen is ráakarták tenni a kőre a kezüket. Ha tudnák...
Apám halálával örökös lettem: vérkőé, megannyi ereklye, pénzé. Vérkőt magammal hoztam, ereklyék egy részét, de minden ott maradt a Bloodstone birtokon, ami szintén az enyém. Anyám ott él, karbantart mindent, a testvérem is örökölt, de tisztáztam a helyzetet, hogy gondoskodom róla, bármi van szóljanak. Apám halála volt az utolsó csepp a pohárba, amiért úgy döntöttem, hogy abba hagyom ezt az egész szarságot.
Miután megmosakodom, felöltözök, és felnyitom a hűtőt. A kőnek köszönhetően nem halok éhen, vagy szomjan, viszont energiával tölt el, és jól esik, így annyit ehetek amennyit akarok. Ki is pakolok a pultra.
Nem tudom mitől jött rám ez a nosztalgia hullám, de ez soha nem vezet semmi jóra. Felteszek vizet forralni. Majd tekintetem az egyik vitrin felé vándorol, ahol egy bizonyos tőr van. Ő volt az első, akinél elhatároztam a tőr birtokosa, hogy abba hagyom...
És most itt vagyok, a padlóm csupa vér....
Ez a munka soha nem fog békén hagyni, soha nem szabadulok és soha nem lesz normális életem. A festményre pillantok, amit elkezdtem, elég szépen kelnek el árveréseken Bloodymary álnéven. Tudok festeni, van idő rám, tudok segíteni a pénzemmel. Nem akarom keresni a bajt, a baj valamiért mégis megtalál.
Emme


_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •

Percike a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Csüt. Nov. 02, 2023 2:33 pm
Kedves Alkotó!

Ha ezt a szöveget olvasod, örültünk a karakterednek, lapodnak, személyednek és minden X molekuládnak. El vagy fogadva! Először is üdv az őrültek világában, ne fogd vissza magad, írj rá bátran a régi motorosokra, vagy bárkire, aki szimpatikus.  

Foglalj avatart, univerzumot, vagyis nyilatkozz róla, hogy helyi 6969-os földi, vagy másvilágbéli, galaxisbéli utazó vagy-e, és engedd szabadjára grafomániád!  


Percike
Hozzászólások száma : 178
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Pillanatnyilag itt
Munka/hobbi : Minden perc számításba vétele
Ki van a képen? : Ms. Minutes
Percike
• doing everything in your service •
https://marvelmadnessreturns.hungarianforum.com
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.