Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» Kén(y)es Ügy
by Winifred Wilson Ma 15:23-kor

» Metallic taste
by Elsa Bloodstone Ma 13:47-kor

» Vörös találkozó
by Shu Kyoko Ma 13:08-kor

» Wings Of War
by Elsa Bloodstone Tegnap 20:38-kor

» Creepy shits
by Kevin Ford Tegnap 18:18-kor

» It’s okay to be not okay
by Kevin Ford Tegnap 18:12-kor

» Recipe for Disaster
by Winifred Wilson Tegnap 15:38-kor

» The evilest variant
by Lucas Bishop Tegnap 15:05-kor

» Have you eaten enough?!
by Sooraya Qadir Hétf. 6 Május 2024 - 22:13


Dr. Miles Warren

Pént. 24 Nov. 2023 - 11:24
NÉVDr. Miles Warren

ÁLNÉVSakál

BECENÉVDr. Warren

PBGary Oldman (Bár nekem teljesen lényegtelen, aki csak megihlet)

CSOPORTcivil

FOGLALKOZÁSAKutató professzor

VILÁGFöld-6969

KOR45-60

STÁTUSZszabad

ISMERTETŐ
Drága teremtőm!
Oké, ez így nem teljesen igaz, mert nem a te műved lennék. Az én univerzumomban a variánsod már nem él, hiszen én magam öltem meg a két kezemmel. A labor rommá lett és nem egy kérdés maradt megválaszolatlanul, mielőtt megléptem volna a te világodba. Abba a világba, ahol Dr. Miles Warren még javában a jó cél érdekében kutat és noha a Sakál már egyszer tiszteletét tette köreinkben, Peter Parker megváltotta a lelked. Én magam is alig hiszem el, hogy ez itt így volna, noha valóban semmi jelét nem mutattad annak, hogy esetleg rossz útra tértél volna. Még nem látogattalak meg, halogatom, hiszen szembenézni a múltammal, teremtőmmel és egyben majdnem pusztítómmal (legalábbis egy rá nagyon hasonlító személlyel) kíván némi erős elhatározást. Peterrel dolgoztál már, most nem szeretném megszabni, hogy épp mennyire tartod vele a kapcsolatot. De amióta találkoztam vele az egyetemen és hallottam felőled, a kíváncsiság furdal, milyen ember lehetsz. Eredendően egy kellemes megjelenésű, a magánéletét épp összeszedni igyekvő kutató professzor volnál, aki noha már megszerezte Peter DNS-ét, még nem döntötte el, hogy ezzel kezdjen-e valamit. Egyszer már kacsintgattál a rossz oldal felé, a kezeid nem tiszták. Te mégis igyekszel a sajátos elveid szerint haladni életed munkásságával.
Volt már szerencséd más tudósok munkájába is betekintést nyerned, ahol az x-gén megteremtését szolgáló kutatásokba is beleláthattál, emiatt esetleg talán másokkal is összeköttetésbe kerülhetnél.

—CODING—

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 198
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.