Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» Kén(y)es Ügy
by Winifred Wilson Ma 3:23 pm-kor

» Metallic taste
by Elsa Bloodstone Ma 1:47 pm-kor

» Vörös találkozó
by Shu Kyoko Ma 1:08 pm-kor

» Wings Of War
by Elsa Bloodstone Tegnap 8:38 pm-kor

» Creepy shits
by Kevin Ford Tegnap 6:18 pm-kor

» It’s okay to be not okay
by Kevin Ford Tegnap 6:12 pm-kor

» Recipe for Disaster
by Winifred Wilson Tegnap 3:38 pm-kor

» The evilest variant
by Lucas Bishop Tegnap 3:05 pm-kor

» Have you eaten enough?!
by Sooraya Qadir Hétf. Május 06, 2024 10:13 pm


Gabriella

Csüt. Feb. 08, 2024 10:11 pm
NÉVGabriella

ÁLNÉVrád bízom

BECENÉVGabi

PBEmeraude Toubia

CSOPORT antihős, bajkeverő

FOGLALKOZÁSASzörnyvadász

VILÁG Föld-6969

KOR35

STÁTUSZszabad

ISMERTETŐ

Nos Gabriella volt, az aki után nyáladzottak mindig a férfiak, aki már tinikorában is igazi nőnek számított. Ellentétben velem, aki inkább fiús volt, és bunyózott, ő kecsesen harcolt, szinte tánclépésekkel kerülte meg a csapásokat, míg én a földre kerültem, vérző orral, és neki futottam harci üvöltéssel az ellenfelemnek. Mi négyen Én-Ben-Cullen-Gabi többször is edzettünk, illetve kezdő küldetésekre együtt mentünk.
Mindig is volt egy lányos féltékenységem felé, de ő sosem volt beképzelt, vagy épp lekicsinylő. Ő segített megtalálnom magamban a belső nőt. Ő tanított meg minden nőies dologra. Az egyetlen barátom aki máig kitartott mellettem, és mindig velem volt, mikor más hátat fordított nekem. Ne tévesszen meg a külső, épp olyan bájos, mint halálos.

Infók:
Nagyon mást nem szeretnék vele megszabni. Rád bízom a családnevét, esetleg becenevet, de nem kötelező. A háttértörténetét, családját, hobbit, van e munkája a vadászaton kívül, és a többi. Mindenképp ajánlom az ET-k elolvasását  @Danny Ketch ,  @Benjamin Warlock (és enyémet persze)  világunkkal, és karakterekkel nagyjából tisztában legyél ^^
Egy vidám lányt képzeltem el, aki imádja az életet, és igazán nőies, de annál harciasabb, és vakmerőbb. Egy jó barátot Elsa-nak, hogy ne csak fiúk vegyék körbe jó dolgába XD.
Mindenképp kérlek egyeztessünk, ha megtetszett a karakter :3 A PB-t szeretném fix-en megtartani, mert nagyon jól illik a leírt karakterhez. Nagyon várom, Plotban szerintem nem lesz hiánya  :szív:
Baby groot dancing


—CODING—

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Csüt. Feb. 08, 2024 10:49 pm
Én is várlak!
Ben-től szeretettel:
Őszintén? Utállak, rühellek. Te is engem. Mi kell még? Ja, hogy fejtsem is ki? Na jó, csak miattad...

Szóval te voltál mindig is az, aki ellenezte az Elsa-val való kapcsolatomat. Állandóan azzal tömted a fejét, hogy valami nem stimmel velem, ne kezdjen velem. Talán azért voltam számodra annyira ellenszenves, mert a földkergeségen én vagyok az egyetlen, aki sosem látta benned igazán a nőt. Engem nem tudtál elcsábítani sosem, mert én úgy tekintettem rád, mint egy idegesítő pattanásra, amit ki kell nyomni. A harctéren is ez jellemzett kettőnket, mindig próbáltalak elnyomni, habár gyengének bizonyultam. Amíg részt nem vettem egy katonai kísérletben. Utána gond nélkül lenyomtalak. Tulajdonképpen mindenkit elsöpörtem, aki az utamba állt. De legnagyobb örömödre Ellie kidobott, győztél. De majd meglátjuk ki nevet a végén kislány Wink
Emme's Codes

_________________
If our most precious memories were
really stored away safe and untouched, we wouldn't need souvenirs. What really matters when cherishing memories is not the result, but the love and the determined effort.
Benjamin Warlock
Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 03.
Tartózkodási hely : ◆ New York City
Munka/hobbi : ◆ monster hunter
Ki van a képen? : Dominic Sherwood
Benjamin Warlock
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.