Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Rosemarie "Romy" Morozov

Rosemarie Morozov Pént. Okt. 27, 2023 11:46 pm
• doing bad for good reasons •
ROSEMARIE VIKTOROVNA MOROZOV


ÁlnévBitBug
BecenévRomy, Glitchy
Szül. idő2001. 01. 01.
Szül. helyOroszország, Moszkva
Foglalkozásegyetemi hallgató
Csoportantihős
PBLuca Hollestelle

FONTOS INFORMÁCIÓK
CSALÁD:
× Édesapja: Viktor Iljevics Morozov || Oroszországi Solntsevskaya Bratva maffia tagja Moszkvában, évekig tevékenykedett New Yorkban. Ott ismerte meg leendő feleségét. Családja előtt titkolja a tevékenységét, emiatt ők úgy tudják, hogy egy szórakoztató elektronikával foglalkozó multicégnél felsővezető.
× Édesanyja: Margarethe O’Connor || Ír származású hölgy. Légi utaskísérő a Delta Air Lines társaságnál.

TULAJDONSÁGOK:
Az a sztereotip kategóriába eső fiatal, aki "mindig a világhálón él". Képességéből kifolyólag a technológiát mindig is közelebb érezte magához, mint az embereket. Ráadásul a virtuális térben egy teljes más személyiséget mutathat, mint amilyen valójában. Emiatt sokkal magabiztosabban mozog az internetes berkekben. Szociális hálója is főleg interneten keresztül megismert személyekre korlátozódik.
A világhálón kívül szociális képességei leredukálódnak, enyhén introvertált személyiség, aki esetenként szarkazmusa mögé rejtőzik. Nehezen oldódik fel az emberek között, de ha sikerül betalálniuk kedvenc témáiba (mint a játékok), akkor le sem lehet lőni és kész előadást tart olyankor a meglátásairól. Mindezt próbálja azzal segíteni magának, hogy már a valóságot is kész RPG-ként próbálja felfogni, hogy könnyebben szembenézzek a való élet történéseivel.
Igyekszik követni a kultúrát és az aktuális trendeket, nem szeret kimaradni semmi újból. Úgy van vele, ami nincs az interneten, az nem is igazi. Mielőtt véleményt nyilvánítana valamiről garantáltan tájékozódik előtte legalább tíz különböző témába vágó cikk elolvasásával és videókritikákból.
A játékok miatt eléggé kompetitív személyiség, rosszul viseli a vereséget. A törvényt igen szélsőségesen fogja fel, különleges erejéből kifolyólag, ha problémája lenne szabályok áthágásával, akkor nem generálna magának csaló kódokat az általa játszott játékokba vagy nem használná az internetet arra, hogy tesztkérdésekre tudjon helyesen válaszolni. Habár igyekszik nem komoly törvénysértést elkövetni vele.

KÜLSŐ MEGJELENÉS:
Középhosszú, vöröses színű haja van, amit sosem hord kétszer ugyanúgy leszámítva a hétvégéket, amikor utál a fésűvel találkozni. Testét több helyen is szeplők fedik. 172 cm magas, átlagos testalkatú.

ERŐSSÉGEK, KEDVELT DOLGOK:
× Számítógépes, konzolos, mobilos játékok, avagy egyéb gépekkel kapcsolatos dolgok - nem csak felhasználói szintén, hanem már mélyebbre is beleássa magát. Imád programozni és (képességéből kifolyólag) hackelgetni, habár utóbbit többnyire apró csalásokra használta programokon belül.
× Virtuális térben remek stratégának mondható, gyorsan átlátja a rendszerek működését.
× Érdeklődik a vezetés iránt, különösképpen a motorok irányába kacsingat, gyakran ül fel édesapja robogójára annak ellenére, hogy nincs jogosítványa.
× Rajong a kutyákért, van is két farkaskutyája (Bow & Arrow).
× Nem tud meglenni zene nélkül, imádja a K-pop-ot és a pörgős számokat.

GYENGESÉGEK, UTÁLT DOLGOK:
× Mivel többnyire gép fölött görnyed, nem igazán bírja a fizikai megterheléseket. Mozgáskultúrája kimerül a K-pop klipek táncainak az imitálásában. Ő tipikusan az személy, aki inkább bevárja a T-Rexet mintsem futnia kelljen előle.
× Allergiás a macskaszőrre.
× Fél mindennemű bogárszerű lénytől.
× Ha nincs internet lefedettség, áramellátás, abba képes belekergülni. Így a túrázás az egyik legutáltabb tevékenység számára.
× A korán kelés a nemezise, igazi éjjeli bagoly, emiatt a délelőtti órákban pótolja be az alvást.
× Rosszul viseli a repülést, mióta egyszer egy Oroszország-Amerika között történő utazás alatt kifogott egy számára igen rémisztő turbulenciát.


KÉPESSÉG
Technopátia. Pszichés úton tud kapcsolatot kiépíteni a technológiával (hasonló az emberi elme olvasásához csak gépekkel). Ezzel a képességgel determinálni tudja egy elektromossággal működő gép jelentétét, irányát, helyzetét és távolságát. Le tudja térképezni az adott műszer mennyiségét, minőségét, felépítését. Gyakorlatilag képes a műszer "érzéseit" értelmezni (Romy emiatt individuális személyként gondol a gépekre, akiknek saját hangulatuk van), illetve társalogni velük a gépek nyelvén. A kapcsolat erősségét fokozhatja, ha fizikálisan is kapcsolatban áll az elektronikus géppel (pl.: kezében fogja vagy hozzáér). Képes ezáltal információk raktározására (maximum 2 terabyte adatot tud "elmenteni"), amit később bármikor előhívhat. Később szelektálhatja ezeket a tárolt információkat. Továbbá ezen adottsága miatt az ő elméje máshogy működik, például gépekhez hasonlóan bináris számrendszerben raktározza el emlékeit az agya.

Technokinézis. Fenti képessége cselekvőbb kiegészítése. Amellett, hogy tud egy gép "tudatában" olvasni, ezzel már képes akár távolról is kommunikálni az elektronikus eszközzel a gépek nyelvén, avagy célzott utasításokkal irányítani őket. Ha parancsot ad egy gépnek, az nem haladhatja meg a műszer rendeltetését, tehát egy egyszerű nyomtatól nem követelheti, hogy atombombákat lőjön Párizsra. Képes a weben rendkívüli gyorsasággal információkhoz hozzájutni. Ennek révén képes egyszerűen meghackelni számítógépeket, noha a jelszavak feltörése és tűzfalak áttörése időbe telik még számára is, habár jóval gyorsabb, mint azon informatikus zsenik, akik ilyen képesség nélkül művelik ezt a törvénytelen dolgot. A vírusokra bár érzékeny, ha egyszer találkozott eggyel, később már tud védekezni ellene.

Elektromos töltés. Elektromos energiával teli aurával rendelkezik, mely kiegészíti a képességeit. Mivel ezzel képes töltést adni egy elektromos műszernek, ami nincs áram alatt vagy feltölteni egy akkumulátort. A hatóereje maximum egy öt kilométeres burokra terjeszthető ki, de nem kötelező a használata során az egész távolságot kihasználnia. Ennek révén több környezetében lévő műszert is elérhet. Ráadásul képes akár fegyverként is használni, amiért képes ezzel a testét körbe ölelő aurával célzottan megrázni valakit.

KÉPESSÉGÉNEK KORLÁTJAI:
× Képes információkat kiolvasni nem földi eredetű műszerekből is, viszont azokat 50%-os hibázási rátával tudja csak feltérképezni. Az ilyen gépekkel kapcsolatot létesítenie szintén rizikós, irányításuk kockázattal jár, ha nem látja át a rendszert. Tanulással ez kompenzálható.
× Olyan gépen, ami nem elektromossággal vagy olyan jellegű (nem földi eredetű műszerek esetén) dologgal működik, nem képes használni a technikáját.
× Egyszerre csak egy elektronikus gépre képes rácsatlakozni tudatával, avagy utasítást adni neki. Viszont bármikor átmehet egy másikba, amennyiben a két műszer kapcsolatban áll egymással valamilyen módon (mindkettő internethálózatra van kötve vagy egy hálózaton működnek stb.).
× Ha egyszer kapcsolatot alakított ki egy műszerrel, gyakorlatilag "védtelenné" válik, mert olyankor tudata nem a környezetére, hanem elsősorban a műszerre koncentrál. Kívülről leginkább úgy néz ki, mint aki mélyen elbambult volna. Képes közben mozgásra, viszont ilyenkor az összpontosítását teszi kockára és esélyes, hogy nem képes megfelelő kapcsolatot kialakítani egy géppel, így az utasítás hibás vagy meg nem valósuló lehet.
× Minél távolabb van fizikailag tőle egy gép, amivel kapcsolatot létesít, annál nehezebb fenntartania az összeköttetést vele.
× Ha valamilyen műszeren keresztül vírussal találkozik, annak komolyságától függően emberi betegség formájában vészeli át azt (pl.: nátha, láz etc.). Ha fellép egy ilyen állapot, akkor képességei is kiszámíthatatlanná válnak, nem képes rácsatlakozni gépekre vagy akkor sikerül neki, amikor nem állt szándékában ilyet tenni.
× Amennyiben valamilyen fejsérülés, mentális sokk áldozatává válik, akkor az információkat, amiket képességével szedett össze mind elvesztheti, mintha csak az alap állapotába állítaná vissza.
× Az elektromos töltést maximum 4 órán keresztül tudja fenntartani, mielőtt fizikailag leterhelné őt (pl.: szédülés, orrvérzés, kimerültség stb. jelentkezne), ha maximálisan kihasználja a távolságot, amit le tud fogni vele, akkor ez az időlimit feleződik.
× Elektromos aurája képes a visszájára fordulni. Erősebb érzelmei ugyanis fokozott hatással vannak az energiatöltésére, ilyenkor akarata ellenére is kisülhet egyes műszereken vagy okozhat enyhe áramütést másoknak (pl.: harag vagy félelem hatására).


ELŐTÖRTÉNET
Az érettségi közeledtével egyre inkább tisztában láttam a jövőmet: stream csatornán fogom tolni a különböző gameplayeket. Nem fektettem különösebb effortot ennek eldöntésébe. De nem tehettem róla, még a játékokban is marha nehezen sikerült képességet választanom. Hát a való életben még annyira sem egyszerű, hogy eldöntsem minek a művelésével akarom leélni az életemet!
Persze ez az ötletem kiverte a biztosítékot otthon. Drága szüleim "csak" kisebb elánnal ellenezték a hajmeresztő tervemet és ragaszkodtak ahhoz, hogy tanuljak tovább. Ha megteszem anyagilag is biztosítva leszek általuk. Az nem számított, hogy elég nehezen tudtam elképzelni magamat a legtöbb munkakörben. Ez a való életes EXP gyűjtés sokkal több befektetést igényelt, mint a játékokban. Pedig, ha mindaz a tapasztalati pont, amit eddigi életemben összegyűjtöttem a virtuális térben, most a valóságban is felhasználhatnám, akkor jönne csak az aranyélet! Rögtön elmehetnék tibeti bölcsnek, csak túlságosan aggódnék a wifi hiányán ahhoz, hogy bátorkodjam megugrani ezt.
Naná a szüleim könnyen voltak, ők úgy gondolták, hogy szuperokos kislányuk számára az MIT kismiska. Nos, a szupert nem vitattam. Tini koromban nem egy ciki szituból szembesültem azzal, hogy kütyükből olvasgatni cseppet sem természetes dolog. A pszichológussal tolt egy-két session a Napnál is világossá tette számomra, hogy ezzel igenis egyedül vagyok. Így hát eljátszottam a kigyógyultat, holott ez a furcsaság, ami köztem és az elektronikus gépek között volt idővel csak feszültebb lett. Azóta Jeremy (a kávéfőzőnk) az egyik legjobb barátommá vált a házban. Nem tűnt ártalmas dolognak, de azért óvatosan éltem a különös erőm használatával. Már amikor sikerült alkalmaznom és nem kisütöttem a fél elektronikát a háztartásban, mikor egyszer elkaptam egy igen makacs influenzát és nem volt elég a nátha, fokozottan szikráztam is.
Meg hát ki ne élne a lehetőséggel, ha „apró” befolyása van a kódok futtatásában és bármikor átírhatja az adatokat egy játékban? Vagy minimális tanulással tud így hibátlan dolgozatot írni? A világháló jobb helyeken elérhető és a suli sem volt kivétel ez alól. A színjeles érdemjegyeimet főleg ennek az adottságnak köszönhettem és a nonstop elérhető wikipédiának. Mivel sosem kellett különösebb energiákat belefektetnem a tanulásba, ezért a motivációm is elapadt. Ezt a tényt pedig aligha volt bátorságom felfedni a számtalan elvárást tanúsító szüleim előtt. A végén megint elküldtek volna Dr. Livingstone-hoz terápiára.
Mindezért rá googliztam néhány informatikai képzésre, hogy lenyugodjanak odahaza a kedélyek, mielőtt beszüntetnék a havi zsebpénzem utalását. Nem most akartam ugyanis kriptovaluta bányászatba ásni magamat, mert ahhoz enyhén erősebb gépre lett volna szükségem. Így bukkantam rá néhány prosztó szakra, melynek otthoni prezentálásával az lett a vége, hogy anyuka talált egy, a Stark Industries által meghirdetett ösztöndíj programot. Mit ad isten? Természetesen az MIT-n keresztül!
Szó mi szó, menő lett volna, ha valóban rendelkeznék azzal az IQ mennyiséggel, ami oda kellene és nem csak a világhálón keresztül tájékozódom. Azonban pillanatok alatt kicsúszott a kezem ügyéből az irányítás, a végén már nem is jöhetett más szóba csakis ez az ösztöndíjas képzés. Mire észbe kaptam már a jelentkezést is benyújtották helyettem.
Miután megírtam a felvételis tesztet, száz százalékig biztos voltam benne, hogy ez bukta lesz a részemről. Először bátorkodtam megtenni azt a lépést, hogy tudatosan a képességemet használva bejussak egy irtóra védett rendszerbe, a Stark Industries hálózatába, hogy megbuheráljam az értékeimet. Csak háromszor akartam kiájulni a suli könyvtárban lévő számítógép elől. Úgy éreztem, hogy végtelen nagy bűnt követek el a társadalommal szemben nem is sejtve, hogy mindez idő alatt egy másik bolygón egy önbíráskodó személy tömegirtásba kezd és elcsettint minket a végtelenbe. Instant karma? Meglehet, mivel én is az áldozatok között voltam.

☇ ☇ ☇

Aztán visszapittyentem, mintha mi sem történt volna, holott ennek jóvoltából klafán letagadhatok most öt évet. Szerencsére a szüleim jobban örültek annál, hogy visszakaptak, mintsem fennakadjanak azon, hogy hol akarok tovább tanulni (végre volt előnye annak, hogy solo gyerek vagyok). Így sosem jártam utána mi lett az eredménye annak, hogy feltörtem a Stark Industries rendszerét öt évvel ezelőtt. Jobb volt a tudatlanság számomra.
Így keveredtem Kaliforniából egy egyszerű Informatikai szakra a New York-i egyetemen. Ahol idestova két éve, hogy sikerül előadnom a prosztó amerikai állampolgárt. Mondjuk előfordulhat, hogy egy hajszálnyit volt hozzá közöm a legutóbbi vizsgaidőszakban a gépes teremben lévő komputerek komplett kisülésének... Nem tehettem róla, jó? Izgultam és a vizsgadrukk ellen még nem találtak fel semmiféle gyógyszert!
Emme


_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Percike a Nap Hősének tart

Re: Rosemarie "Romy" Morozov

Percike Csüt. Nov. 02, 2023 2:32 pm
• doing everything in your service •
Kedves Alkotó!

Ha ezt a szöveget olvasod, örültünk a karakterednek, lapodnak, személyednek és minden X molekuládnak. El vagy fogadva! Először is üdv az őrültek világában, ne fogd vissza magad, írj rá bátran a régi motorosokra, vagy bárkire, aki szimpatikus.  

Foglalj avatart, univerzumot, vagyis nyilatkozz róla, hogy helyi 6969-os földi, vagy másvilágbéli, galaxisbéli utazó vagy-e, és engedd szabadjára grafomániád!  


https://marvelmadnessreturns.hungarianforum.com
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.