Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» Wings Of War
by Elsa Bloodstone Tegnap 8:38 pm-kor

» Creepy shits
by Kevin Ford Tegnap 6:18 pm-kor

» It’s okay to be not okay
by Kevin Ford Tegnap 6:12 pm-kor

» Recipe for Disaster
by Winifred Wilson Tegnap 3:38 pm-kor

» The evilest variant
by Lucas Bishop Tegnap 3:05 pm-kor

» Have you eaten enough?!
by Sooraya Qadir Hétf. Május 06, 2024 10:13 pm

» Not scared of giants
by Lucas Bishop Hétf. Május 06, 2024 9:53 pm

» LazyTown Goes Digital
by Laserian Harries Hétf. Május 06, 2024 5:40 pm

» Metallic taste
by Danny Ketch Vas. Május 05, 2024 7:55 pm


Blackagar Boltagon

Hétf. Nov. 06, 2023 2:16 am
NÉVBlackagar Boltagon

ÁLNÉVBlack Bolt - Fekete Villám

BECENÉVVillám

PBAnson Mount szintén tökéletes Fekete Villám volt, de ha másra szeretnéd cserélni meghallgatlak.

CSOPORThős

FOGLALKOZÁSAAttilan királya

VILÁGFöld-6969

KOREldönthető

STÁTUSZszabad

ISMERTETŐ
Itt olvashatsz róla alap információkat angolul. Illetve van itt egy kis információ gyűjteményem az embertelenekről, érdemes azt is megnézned.
Blackagar sosem akart király lenni, ezt a terrigenesise előtt sokat hangoztatta, ám akkor még nem tudta, hogy milyen nagy áldozatot kell hoznia a képessége miatt. Az Inhumans sorozatot nála is lehet alapul venni, a családi háttere és a kapcsolata Medusával szerintem szépen be van mutatva, nem beszélve arról, hogy Maximussal milyen testvérek. Itt is kiemelem, hogy az utolsó részben történtektől eltekintve Attilan megmaradt "virágzó királyságnak" a Holdon. Nála is csak azt tudom kérni, hogyha szeretnéd a karaktert gyere bátran, én várlak és biztos vagyok abban, hogy más is szívesen plotolna veled, még akkor is ha a karakter mutogatni tudna csak és a jelnyelvet használná. Blackagar alapból visszafogja magát, nem beszél szándékosan, azért, hogy megóvja a körülötte lévőket így ha erősnek is számít van annyi sütnivalója és belül akkora félelme, hogy a képességét ne használja. A sorozatban nagyon jól látszik, hogy nyomasztja őt az amit a szüleivel tett és nem akarja újra átélni azt. (Különben kiderül a sorozatban, hogy egy aláírás miatt történt meg a baj, mert Blackagar azt hitte, hogy a szülei képesek volnának aláírni egy olyan beavatkozást, ami árthat neki. Maximus írta alá, mert féltékeny volt rá, amiért a testvére elvállalta azt, hogy király lesz, miközben neki azt hajtogatta, hogy nem akar az lenni.)

—CODING—

_________________



People are Strange, when you’re a stranger.

Crystalia Amaquelin
Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Attilan hercegnője
Ki van a képen? : Saoirse Ronan
Crystalia Amaquelin
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.