Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» Kén(y)es Ügy
by Winifred Wilson Ma 3:23 pm-kor

» Metallic taste
by Elsa Bloodstone Ma 1:47 pm-kor

» Vörös találkozó
by Shu Kyoko Ma 1:08 pm-kor

» Wings Of War
by Elsa Bloodstone Tegnap 8:38 pm-kor

» Creepy shits
by Kevin Ford Tegnap 6:18 pm-kor

» It’s okay to be not okay
by Kevin Ford Tegnap 6:12 pm-kor

» Recipe for Disaster
by Winifred Wilson Tegnap 3:38 pm-kor

» The evilest variant
by Lucas Bishop Tegnap 3:05 pm-kor

» Have you eaten enough?!
by Sooraya Qadir Hétf. Május 06, 2024 10:13 pm


Maximus Boltagon

Hétf. Nov. 06, 2023 2:21 am
NÉVMaximus Boltagon

ÁLNÉVŐrült Maximus

BECENÉVMax

PBIwan Rheon is tökéletes volt ebben a szerepben szerintem, de ha mást szeretnél hozzá nem gond.

CSOPORTantihős, gonosztevő vagy bajkeverő

FOGLALKOZÁSAAttilan hercege

VILÁGFöld-6969

KOREldönthető

STÁTUSZszabad

ISMERTETŐ
Itt olvashatsz róla alap információkat angolul. Illetve van itt egy kis információ gyűjteményem az embertelenekről, érdemes azt is megnézned.
Maximus egy kicsivel árnyaltabb karakternek tudom elképzelni, attól függ, hogy kinek a szemszögét nézzük, van aki szerint gonosz és hataloméhes, mert király szeretne lenni és ezért bármit megtesz. Ezért is szervezett katonai puccsot a testvére Black Bolt és Medusa leváltása ellen. Az Inhumans sorozat egy nagyon jó alapot ad hozzá, viszont a sorozattal eltérően nem szeretném ha a Holdon lévő bunkerben kellene tengetnie az életét egyedül, ezért azt a részt szívesen felülírnám ha az őt megalkotó is benne van. Azt viszont szerintem megtarthatjuk, hogy egy földi tudóssal akar rájönni, hogy ő miként válhat embertelenné és eshet át egy második terrigenesis szertartáson, a bátyja hajlandó lett volna megengedni neki ezt, még akkor is ha ez túl veszélyes rá nézve. Ez akár megtörténhetett már vagy a jövőben fog, mindenesetre nem fogja abba hagyni a királyi trón utáni áhítozást azután sem, hogy a testvére támogatja őt ebben. Maximus paranoiás, senkiben sem bízik meg, mindenhonnan az árulást véli látni, ezért könnyen szövetkezik olyanokkal akikkel nem volna tanácsos. Függetlenül ettől nagyon várom őt, kell valaki aki veszélyezteti az életemet a Földön.

—CODING—

_________________



People are Strange, when you’re a stranger.

Crystalia Amaquelin
Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Attilan hercegnője
Ki van a képen? : Saoirse Ronan
Crystalia Amaquelin
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.