Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» Metallic taste
by Elsa Bloodstone Ma 1:47 pm-kor

» Vörös találkozó
by Shu Kyoko Ma 1:08 pm-kor

» Wings Of War
by Elsa Bloodstone Tegnap 8:38 pm-kor

» Creepy shits
by Kevin Ford Tegnap 6:18 pm-kor

» It’s okay to be not okay
by Kevin Ford Tegnap 6:12 pm-kor

» Recipe for Disaster
by Winifred Wilson Tegnap 3:38 pm-kor

» The evilest variant
by Lucas Bishop Tegnap 3:05 pm-kor

» Have you eaten enough?!
by Sooraya Qadir Hétf. Május 06, 2024 10:13 pm

» Not scared of giants
by Lucas Bishop Hétf. Május 06, 2024 9:53 pm


Medusalith Amaquelin-Boltagon

Hétf. Nov. 06, 2023 2:05 am
NÉVMedusalith Amaquelin-Boltagon

ÁLNÉVMedusa

BECENÉVMedie

PBSerinda Swan szerintem tökéletes volt a szerepben, de ha mást szeretnél hozni akkor megbeszélhetjük.

CSOPORThős vagy civil

FOGLALKOZÁSAAttilan királynője

VILÁGFöld-6969

KOREldönthető

STÁTUSZszabad

ISMERTETŐ
Itt olvashatsz róla alap információkat angolul. Illetve van itt egy kis információ gyűjteményem az embertelenekről, érdemes azt is megnézned.
A családunk Attilan felső ranglétráján állt mindig is, a szüleink azonban egységet szerettek volna az attilaniak között, megszüntetni a társadalmi rendszereket, őket ezekért a nézetekért kiiktatták. Mi ketten pedig egymásra maradtunk és te voltál az én egyszemélyes családom, amíg te be nem mentél abba az elkülönített szobába, ahová Blackagar el volt zárva önmaga és mások védelme érdekében. (A hangja pusztító hatású). Te nem féltél tőle és attól a naptól kezdve a sorsunk megváltozott. Itt nyugodtan veheted alapul az Inhumans sorozatot. Én annyiban térek el a sorozattól, hogy Crystalia nem ismeri meg Dave-t és az Attilani királyság megmarad, nem semmisül meg és Maximus nem marad ott egyedül a földalatti bunkerben.
Ha érdekel a karakter és hoznád őt arra kérlek, hogy szólj ha megjöttél. Szerintem sok lehetőség van benne és ha te is így gondolod akkor élj vele! Regisztrálj és légy vele aktív, fontos lenne, hogy olyan user kezébe kerüljön aki hosszútávra tervez vele.

—CODING—

_________________



People are Strange, when you’re a stranger.

Crystalia Amaquelin
Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Attilan hercegnője
Ki van a képen? : Saoirse Ronan
Crystalia Amaquelin
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.