Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» Wings Of War
by Elsa Bloodstone Tegnap 8:38 pm-kor

» Creepy shits
by Kevin Ford Tegnap 6:18 pm-kor

» It’s okay to be not okay
by Kevin Ford Tegnap 6:12 pm-kor

» Recipe for Disaster
by Winifred Wilson Tegnap 3:38 pm-kor

» The evilest variant
by Lucas Bishop Tegnap 3:05 pm-kor

» Have you eaten enough?!
by Sooraya Qadir Hétf. Május 06, 2024 10:13 pm

» Not scared of giants
by Lucas Bishop Hétf. Május 06, 2024 9:53 pm

» LazyTown Goes Digital
by Laserian Harries Hétf. Május 06, 2024 5:40 pm

» Metallic taste
by Danny Ketch Vas. Május 05, 2024 7:55 pm


XY Joshua Guthrie

Szer. Jan. 03, 2024 1:29 am
NÉVJoshua Guthrie - a kavarodás elkerülése végett a Joshua legyen a második neve, mégha ő canon is

ÁLNÉVIcarus

BECENÉVJay

PBJosha Stradowski vagy bárki, vörös hajjal

CSOPORThős

FOGLALKOZÁSA Új Mutáns osztagos

VILÁGFöld-6969

KOR20+

STÁTUSZszabad

ISMERTETŐ
Jay Thomas Guthrie fia, akit "Ty" és "Zeke" néven is emlegetnek. Jay idősebb testvérei, Sam és Paige is mutánsok, és mindketten az X-Men tagjai. Egy másik testvérük, Jeb kifejlesztette azt a mutáns képességet, hogy elektromosságot sugározzon a szeméből. Mutáns nővérrét Melodyt egy bevetés során ártalmatlanították. Jaynek több kisebb testvére is van még, és az egész családját általánosságban gyűlölte szülővárosa, mivel mindannyian mutáns képességekkel rendelkeznek. Amikor Sam és Paige elment otthonról, hogy X-Menekké váljanak, Jay átvette az apa szerepét a házban, mert úgy érezte, hogy meg kell védenie öccseit és nővéreit. De teleportációs képességeit nem tudta kezelni, így belátta, jobb ha csatlakozik ő is a Xavier intézethez. Csöndes társ, de lehet rá számítani. Általában ő az, akin csattannak társai konfliktusai, de talán ehhez már hozzászokott a családja mellett.


—CODING—

_________________
underworld •• This is what happens when you listen to the voices of the underworld. They crawl into your soul and rot you from the inside.

 
Josh Foley
Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Tartózkodási hely : Charles Xavier Iskola
Ki van a képen? : Austin Butler
Josh Foley
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Feb. 24, 2024 2:09 pm
Én is várlak!
Kedves Jay,
Az, hogy barátok vagyunk, mindkettőnk részéről hatalmas türelemről tesz tanúbizonyságot. Ami téged illet, sokszor mintha szándékosan nem vennél róla tudomást, hogy éppen átlépsz nálam egy határt. Ellenben nagyon jól viseled, hogy folyton emlékeztetlek erre a folyamatos elutasításommal: hiszen nem vagyok hajlandó négyszemközt beszélni veled, hacsak nincsenek körülöttünk emberek; tőlem sosem számíthatsz baráti ölelésre, sem bátorító vállveregetésre. Emellett természetesen kihúzom magamat minden programból, ami ellenkezne a vallásommal. Még arra sem tudtál rávenni soha, hogy csatlakozzak hozzád a közös étkezéseknél, te mégis töretlenül bombázol a kérdéseiddel, időnként sikeresen kimozdítva ezzel a komfortzónámból. Azt hiszem, nem mondtam még elégszer, milyen hálás vagyok neked emiatt.
Emme's Codes
Sooraya Qadir
Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 18.
Ki van a képen? : Anya Chalotra
Keresem : my Angel
Sooraya Qadir
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.