Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» Metallic taste
by Elsa Bloodstone Ma 1:47 pm-kor

» Vörös találkozó
by Shu Kyoko Ma 1:08 pm-kor

» Wings Of War
by Elsa Bloodstone Tegnap 8:38 pm-kor

» Creepy shits
by Kevin Ford Tegnap 6:18 pm-kor

» It’s okay to be not okay
by Kevin Ford Tegnap 6:12 pm-kor

» Recipe for Disaster
by Winifred Wilson Tegnap 3:38 pm-kor

» The evilest variant
by Lucas Bishop Tegnap 3:05 pm-kor

» Have you eaten enough?!
by Sooraya Qadir Hétf. Május 06, 2024 10:13 pm

» Not scared of giants
by Lucas Bishop Hétf. Május 06, 2024 9:53 pm


Nicky the variant

Hétf. Nov. 06, 2023 3:26 pm
NÉVNicky Topsfield

ÁLNÉVEzt majd nyugodtan találd ki

BECENÉVTopy

PBTaylor Momsen.

CSOPORT antihős, gonosztevő, bajkeverő, civil

FOGLALKOZÁSAmágus/metálénekesnő

VILÁGEarth-TRN454

KORMennyi idős most a karakter

STÁTUSZszabad

ISMERTETŐ


Nickyt sokan keresik, noha nem is tud róla.
Először is legjobb barátnője és lakótársa Lacey, akit Nicky variánsa, Niel elteleportált egy másik valóságba.
Nicky lehet nagyon dühös emiatt, mégis mit képzeltek, rá maradnak a számlák, egyedül hagyják, lenyúlják a barátnőjét?
Hiszen egy kemény metálbanda a Death Butterflies tagja, akiknek tagjai Tamara, Lulu és nővére Dominica igazán kétes alakok.
Topy, ahogy Lacey nevezi legjobb barátnőjét Niel többi variánsához képest egészen rendben van. Igaz nőhöz képest kicsit túl kemény, nagyszájú és öhm…extrém, mégsem lett egy világokat szívesen romba taszigáló elvetemült willain.
Inkább csak meg nem értett tehetség, akit az anyja túl korán hagyott el, hogy ereklyeszerzési babérokra törjön, így ő és nővére Dominica egymásra voltak utalva.
Dominica mostanában kimaradozik, mert felkereste az anyja és Nickynek barátnője Lacey is nagyon hiányzik.
Ki keresi még?
Laze, mert //imádja a pb-t// ő az aki miatt Lacey, azaz Bloom átkerült abba a valóságba, ahol Te is játszani fogsz. Ha még akad hely a Baywille-ban mire érkezel, akkor egy csodás kis csapat tagja lehetsz.
Ki más keresne?
Én, mint egyetlen olyan variánsomat a multiverzumokban, akit NEM kötelező megölnöm.
Lehet neked is ereklyéd, pl mit szólnál egy olyan pengéhez, ami megmutatja a túlvilágot és az ott élő lelkeket? Meg is tudod őket ölni, el is visz a szellem dimenziókba és még irányítani is képes vagy?
Na hajrá, gyere, biztos vagyok benne, hogy utat találsz elveszett barátnődhöz és szívesen szívnád a vérem.

Kedvcsináló:
Nicky the variant Tumblr_lzlemhCp1p1qeopx8o3_250

Nicky the variant Taylor-momsen-singing

Nicky the variant Tumblr_mvl04q6Od21smowcao1_500




—CODING—

_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 220
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Hétf. Nov. 06, 2023 6:11 pm
Én is várlak!
Szövegem:
Ha rád nézek új értelmet nyer a "sosem kaphatom meg" kifejezés az életemben. Egyrészt még nem is találkoztunk, másrészt te az én variánsom legjobb barátja vagy, ugyanazokkal a csodás képességekkel rendelkezel te is, mint Niel, ennél fogva megvan hozzá az erőd, hogy megkeress és kinyírj, amiért az én világomba rángattam Bloomot. Biztos vagyok abban, hogy hiányzik neked, nem tudod hol lehet szerencsétlen lány. Talán mindenre gondolsz, csak éppen arra nem, hogy mi Niel-el elhoztuk (raboltuk???) a mi Föld-6969 nevű világunkba. Először minden bizonnyal felelőtlennek fogsz gondolni, majd kicsinálsz. Vagy lehet az, hogy örülsz! Hát ki tudja milyen fejfájást okoztunk neked és állítottuk fel életed legnagyobb rejtélyét ami a "hol van Bloom?" és ehhez hasonló, talán trágárabb kérdésekkel kezdődhetett. Bár ez utóbbit hidd el, kétlem. Minden esetre, én örülni fogok neked ha jössz. Ha kinyírsz, ha nem.
Emme's Codes

_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)
Laserian Harries
Hozzászólások száma : 296
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Sosehol
Munka/hobbi : egyetemista
Ki van a képen? : Rudy Pankow
Laserian Harries
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.