Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Kaine Parker Szer. Jún. 05, 2024 11:50 pm
• doing bad for good reasons •

Szombat esti láz

Én igyekeztem figyelni, sőt fegyelmezni magam, de ahányszor korrigált, inkább csak arra jóleső érzésre tudtam fókuszálni és az egész szétesett. De nem sok értelmet láttam ebben a rengeteg egymás után bedobott gyors mozdulatba sem, mintha rohannánk valahová és túl sok mindent akarnánk kifejezni vele. Lehet azok a csávók is olyanok voltak a videóban, hogy túlságosan meg akarták mutatni, mennyire tudnak táncolni, de az érzés maga nem jött át vele. Ha jót akarok magamnak márpedig rá kell éreznem és nem épp a korrigálásokra.
Te. – bólintottam. Kaptam az alkalmon, hogy rákérdezzek, elvégre ezek az én első lépéseim is voltak. A számok nem is voltak olyan idegenek, hiszen annyiszor hallottam már őket, amikor bekapcsolta, némelyikre még én is éreztem volna a csít. Tekintetemben igen hamar felütötte magát az érdeklődés szikrája, ahogy tovább mesélt. Na nem mintha azzal jól járnánk, ha engem is így tanítana meg, ez tény. Mi több a balettről is az jutott előbb eszembe, hogy nem biztos, ki szeretném próbálni vajon a nagylábujjam mennyi ideig tudna megtartani. De felötlött egy másik dolog is a fejemben.
- És most hogy táncolnál rá?
 


 
 

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Rosemarie Morozov Szer. Jún. 05, 2024 10:30 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
Komolyan bólintottam, mintha a stílus nem ismeretének ténye olyat jelentene számomra, amit tudnék kezelni. Igazából fogalmam sem volt arról, hogyan vezessem be Csodapókot a k-pop táncok világába. Már bántam, hogy nem az egyszerű keringő mellé tettem le a voksomat. De ahogy ez keresztül szaladt a fejemben, menten eszembe jutott az este és azonnal elöntötte a pír az arcomat.
– E-ezt is el fogod „kapni” csak idő kérdése – bíztattam, miután kijavítottam a mozdulatot, amit csinált, hogy aztán megmutassam a következő csípőrázós részt. Ezt lassan elmutogatni iszonyú fura volt.
– Hogy én? – meglepetten pislogtam rá a kérdését hallva. Berekesztettem a mozdulatot, rettentő kínosnak érződött amúgy is. – Hát... Engem Elvis számokra tanított még anno a Papám. A lábfejeire állított és körbe táncolta velem a dolgozó szobáját. Olyan négy-öt éves lehettem akkor. De az alapok abszolút tőle vannak – egészen nosztalgikusan hangoztam, amikor apáról meséltem. – Aztán járattak balettra, amit utáltam – vallottam be, szándékosan csálén fel véve belőle az egyik, egyszerűbb alapállást.
– De a koreai táncokat a tükör előtt tanultam meg videó tutorialokból, magamtól.


     
HIGH-TECH SORCERER

     
     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Kaine Parker Szer. Jún. 05, 2024 10:29 pm
• doing bad for good reasons •

Szombat esti láz

Össze kellett szednem magam, ebben baromira igaza volt. Szépen lassan kezdtem úgy érezni, hogy bármilyen problémát képes vagyok megoldani, de egy táncmozdulattól elhasalok. Nem úgy éreztem a ritmust, ahogy szerettem volna és ettől még szögletesebbé váltak a mozdulataim. Egy darabig még néztem, ahogy csinálja, esküszöm én próbáltam is felvenni az ütemet, de annyira nem éreztem ezt a magaménak. Pedig próbálkoztam, mégis hiányoltam az alapokat. A mozdulat formája nem tetszett. Már ahogy csináltam, mert az pillanatok alatt lekötött, hogy nézzem. Csak úgy vonzotta a tekintetemet, esélyem sem volt levenni róla.
Aztán már csak azon kaptam magam, hogy ő is megáll és néz rám, beszél hozzám, de mintha arra a néhány másodpercre valaki megtalálta volna rajtam a kikapcs gombot.
- Nem, ilyennel még nem. – válaszoltam szűkszavúan, de próbáltam levenni a mozdulatot, mégsem volt olyan tökéletes. Láttam már videót ezekről a nyikhaj srácokról, közel sem az én alkatomnak feküdt a hajladozásuk. Romynak persze annál inkább, de a probléma alighanem nem itt volt keresendő.
- Semmilyen alapom nincs, a tegnapit valahogy elkaptam. – nem tetszett megint a mozdulat, de azért a kedvéért nem hagytam abba. Nincs olyan, hogy egy ilyen tánc dolog kifogjon rajtam.
- Te hogy tanultál meg a kezdet kezdetén?
 


 
 

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Rosemarie Morozov Szer. Jún. 05, 2024 10:25 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
Már javában benne voltam a tánclépésekben, amikor Kaine megpróbálta leutánozni. Már a közepén tartottam, mikor észrevettem, hogy berekesztette. Volt valami kínos abban, hogy csak én lejtem a koreográfiát, mire szép lassan én is befejeztem a mozdulatsort.
– Lassabban csináljam? Megmutassam először az első három lépést? – hangsúlyom ugyan kérdő volt, de hamar cselekvésbe is fogtam. Szépen fokozatosan mutattam el Csodapóknak, hogy mit kell csinálnia.
– De ha te nem csinálod utánam, akkor nem fog menni – tettem szóvá a hiányzó részletet a képletből. Berekesztve ismét a prezentálást, melytől kezdett újra elönteni egy enyhe zavar. Olyan vizsgálóan tud időnként nézni, szinte most is úgy éreztem, hogy valójában azt is látja miért ezzel traktálom.
Megráztam a fejemet, hogy kiverjem kobakomból ezt a gondolatot, elkergetve ezzel együtt futó zavaromat is.
– Naaa, most te jössz! – pillantottam rá és megvártam, hogy elismételje a korábban bemutatott lépésszakaszt. Ha úgy látom, hogy rosszul csinálná természetesen azonnal ugrottam, hogy korrigáljam, mielőtt rosszul rögzítené magában a lépést.
– Nem volt ilyen stílussal dolgod korábban, igaz?


     
HIGH-TECH SORCERER

     
     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Kaine Parker Szer. Jún. 05, 2024 10:24 pm
• doing bad for good reasons •

Szombat esti láz

Amit nem érthettem tisztán, azt igyekeztem elengedni vagy elfogadni a maga módján. Ilyen volt a kusza válasz is, amit Romytól kaptam, mielőtt leértünk volna. De tényleg szerettem volna magam odatenni a tánctanulásban, szóval inkább figyeltem, hogy mit csinál, mit kapcsol és mit kezd el mutatni.
- Ez? – valahogy nem csengett teljesen össze a mozdulat az ütemmel, de igyekeztem én megérteni a lényegét. Vagy lehet, hogy nem megérteni kellene, csak ráérezni? A mozdulatok egy ponton jobban lekötötték a figyelmem, mint a zene dallama, de én elhittem volna ebben a pillanatban azt is vakon, hogy nem olyan nehéz a koreográfia. Mégis az első pár mozdulatom annyira darabosra sikeredett, mintha épp ütni vagy rúgni szeretnék valami képzeletbeli fantomot. Oké, az ilyen mozdulatok nem szerepeltek a tudástáramban, így aztán még most puskázni sem nagyon tudtam volna. Elég hamar abbahagytam és maradtam abban, hogy figyeljem.
- Gondolom nem így….
 


 
 

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Rosemarie Morozov Szer. Jún. 05, 2024 10:22 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
– De – helyeseltem rá a szédelgésre, bár inkább csak a túlbuzgó gondolatoktól szédültem be. – Vagyis izé… nem – ráztam meg a fejemet, sebtében kijavítva magamat. – Tényleg csak megbotlottam – lepillantottam, hogy rábökjek mégis miben. Csakhogy nem volt egyetlen kézenfekvő bűnbak sem, akire blameshiftelhettem volna az egészet.
– A-a lényeg, hogy jól vagyok! Köszönöm, hogy elkaptál – pironkodva tettem hozzá. Őszintén reméltem, hogy sikerült zavaromat az emeleten hagynom és nem csak testben, de lélekben is belevetnem magamat a táncolás folyamatába.
A helyszín megvolt, tér is akadt bőven hozzá. A zene adott volt, már csak a mozdulatokkal kellett előrukkolnom. Egy pillanatra megtorpantam, mikor a bálon is adaptálható mozdulatsorokat kért. Eszembe jutott a múlt este, amikor némi ízelítőt adtam neki a keringő alap lépéseiből, melyet túlságosan jól lehozott, annyira, hogy azóta sem tudok nem gondolni rá. Arcom ilyenkor jellemzően lángokba borult, akárcsak most is.
– Ennek a zenének például ez a hivatalos koreográfiája! – jelentettem ki hirtelen, hogy elkergessem kislányos zavaromat. Csakhogy rá kellett jönnöm, roppant mód nem emlékeztem mik is voltak a mozdulatok ehhez a dalhoz. Ezért a Butter című számokból hánytam oda egy kezdők számára picit bonyolult szakaszt. Hogy ez mennyire fog megférni a bálon? Nos, az remek kérdés.
– A bálon nem csak keringőzni szoktak, hanem van after party is pörgősebb számokra – magyaráztam, mintha ez lenne az oka annak, hogy ilyenekkel traktáltam és nem a keringővel.
– De nem is nehéz – dehogynem az, Rosemarie! Kit próbálsz meg áltatni ezzel? – Csak jobban oda kell figyelni a kéz-és láb mozdulatokra is.


     
HIGH-TECH SORCERER

     
     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Kaine Parker Szer. Jún. 05, 2024 10:20 pm
• doing bad for good reasons •

Szombat esti láz

Volt igazság abban, amit mondott, elvégre már mindenki a saját lakrészét csinosítgatta csak az én szobám állt még ugyanúgy pár bútorból és ágyból. Egyelőre elképzelésem sem volt róla, hogy rendezzem be, annyival nagyobbnak és tágasabbnak is éreztem, mint a Mi Casában. A kettőt nyilván közel sem lehetett volna összehasonlítani és összeszedtem ugyan néhány cuccot azóta, de sok lehetőség nyílt meg azzal is, hogy befoglaltam a toronyszobát a vackaimmal.
A kérdésére lepillantottam a vödörre, majd vissza rá. Azt hiszem a megerősítést várta, hogy nem zavart meg. De ez így volt, csak épp benéztem az időt.
- Festegetés közben mindig elvesztem az időérzékemet, de megígértem, hogy ma táncolunk. – ez tényleg így is volt, nem kellett, hogy füllentsek neki, nem volt miért. Még mondtam volna neki, hogy ezt tényleg bármikor be tudom fejezni, de jó volt az észrevételem – na meg a reflexem -, hogy inkább elkapni akarjam. Már ismertem azt a mozdulatát, ami olyan instabillá tette őt. Hogy zavart volna? Nem, én bármennyit próbáltam figyelni az embereket, az ilyen dolgokat inkább az egyedi sajátos jegyekhez csatoltam, mint valami rossz tulajdonságnak. Vagy gáznak. Márpedig már mondta, hogy zavarja őt az ügyetlensége, bizonyára most is ettől jött zavarba.
- Nem szédülsz? – eleresztettem a kezét, amikor már stabil helyzetbe tudtam őt állítani, nyilván nem itt akartunk gyakorolni. Megint millió gondolatom támadt, ahogy eszembe juttatta az esti kis gyakorlást és akaratlanul is mosolyt csalt az arcomra. Talán ezeknek a gondolatoknak nem is lenne itt most helye, így megtartottam magamnak. Leginkább azzal tudtam volna leírni, hogy kellemes érzés volt. Kellemes, de másképp.
Szótlanul követtem csak a nappaliba, ahol hagytam, hogy összekészüljön. Én most tanulni voltam itt, megfigyelni és leutánozni, ha kell. Valahogy más volt a ritmus, lehet mert figyelnem kellett rá, nem csak úgy háttérzajként ment a háttérben. Romyt figyeltem, ahogy megfordul, ahogy a fejét kezdte rázni az ütemre, újfent mosolyt csalt a számra. Mire kapcsoltam, hogy lehet nekem is kellene, szóval lassan fejrázásban felvettem az ütemet.
- Akkor mutass olyat, amit lehet táncolni a bálodon.
 


 
 

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Rosemarie Morozov Szer. Jún. 05, 2024 10:04 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
– Szinte már mindenki el tudta foglalni a saját szobáját. Szerintem feleslegesen aggódsz emiatt. A lényeg, hogy mindenkinek meglegyen a saját szférája, a többit meg fokozatosan tudjuk csinálni – jegyeztem meg. Mondjuk nem bántam, hogy nem kint lófrál ezúttal, ki tudja merre? Mert az üzenethagyás sajnálatos módon nem volt erőssége.
– Pontosan mit szeretnél még befejezni? – remélem nem a szobára gondol, aminek a tatarozása közben sikeresen megzavartam. Vagy de? – Rosszkor jöttem, igaz? – helyeztem súlyomat egyik lábamról a másikra. Nem kéne emiatt aggódnom, már tegnap belevésettem magamat a napirendjébe. Bérelt helyem volt!
Arcomat elöntötte a pír, amikor Kaine lovagiasan elkapott. Jobban ki volt élezve az ilyen helyzetekre, mint saját tulajdon reflexeim, melyek vakációzni voltak éppen valahol a Bahamákon. Egészen belefeledkeztem a pillanatba és átadtam magamat a doramákba illő életérzésnek.
– Tökéletes – szökött ki a számon, na nem arra értve, amire Kaine gondolt. Merthogy a tökéletest neki szántam, igen, de nem olyan értelemben. Utólag koppant le, hogy a kéztartásra gondolhatott, ami annyira jól eső volt pedig külsőleg egy kis apróságnak tűnik.
Nekem többet jelentett, annyival többet, hogy azonnal a tegnapi napra gondoltam és az utólag tett eskümre: hogy igyekszem mellőzni a testi kontaktust, mert a szervezetem megőrül tőle. A szívem máris felkapcsolt, azt, hogy pólóban melegem volt húsz fokban, ne is említsük.
Hirtelen kaptam ki a kezemet a mancsából, először fülem mögé tűrve hajamat, megvillantva lángoló füleimet. Sebtében igazgattam vissza vörös tincseimet és kezdtem ujjaim köré csavarni őket.
Vajon Kainenek egyértelmű volt, hogy ez a tökéletes nem annak szólt, amire ő értette? Jaj, és ez a heves reakcióm?! Olyan buta vagy Rosemarie, hát ezt biztosan félreérti!
– P-p-pontosan így volt tegnap – bólogattam hevesen. – Megjegyezted! – meghatódva pillantottam fel rá, hogy aztán újabb torokköszörülés kíséretében hozzátegyem: –– Bocsi, nem tudom mi történt az előbb, akkor mehetünk? – ezúttal különösen odafigyeltem arra, hogyan teszem a lábaimat, megelőzve a korábbi pillanat megismétlődését, mert nem tudnám úgy lehozni most, hogy ne legyen látványos a zavarom.
A nappaliban kifújtam a levegőt, amit észre se vettem, hogy eddig visszatartottam. Odaléptem az előre bekészített hordozható hangszóróhoz, hogy összeházasítsam a mobiltelefonommal a megfelelő hangzásokért. Meg így legit indokom volt az időhúzásra is. Belőttem egy best of zenelistát a BTS-től, melyből rögtön a Permission to Dance kezdett szólni.
– Ilyen zenére gondoltam gyakorolni – fejem automatikusan mozogni kezdett a dal ütemére, miközben szembe fordultam Kainenel. – Tiniként tök sok koreográfiát betanultam hobbiból, jobbak voltak, mint a tesi órák.


     
HIGH-TECH SORCERER

     
     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Kaine Parker Szer. Jún. 05, 2024 10:03 pm
• doing bad for good reasons •

Szombat esti láz

Igyekeztem érdeklődést mutatni a koreai koreográfia iránt, mert akármennyire is szerettem volna, az én fejemben nem álltak annyira össze a lépések, mint szerettem volna. Lehet csak az én hibám volt, hogy csak néztem, de nem igazán kapcsolódtam erre a vonalra rá. Sokkal több értelmet láttam a többi mozdulatban ellenben, meglehet azért is, mert az emlékeim egy része oda kapcsolódott. De megígértem, hogy nem az emlékekből merítkezek, hanem a saját tapasztalatokból. Hát itt volt az alkalom, hogy ezt megmutassam.
Azért egy mosolyt máris csalt az arcomra, akármennyire igyekeztem teljesen felvenni a gondolatfonalat vele. A tánccal úgy voltam, hogy majd lesz ahogy lesz, de hogy csak akkor éreznénk jól magunkat…
- Efelől nincsenek kétségeim. – éreztem némi célzás dolgot a szavai mögött, de ha az estére gondol, egészen más volt. Mármint még igazán én sem ébredtem fel és fogtam fel, hogy mit csinálunk, noha miután kiment egész éjjel éber… vagyis ébren voltam. Folyamatosan bevillantak azok a mozdulatok, de eltökéltem magam, hogy most figyelni fogok.
- Kényelmesebb lenne letudni a felújítást, nekem is sok mindent kell még befejeznem. – odafent. Persze ezt már nem tettem hozzá, mert ahányszor a torony szóba került, Romy hideglelést kapott tőle. De dolgoztam a ketyerén is, hogy vissza tudjam juttatni Gwent és Milest a saját világába, mielőtt még valaki komolyan aggódni kezdene értük. Értem úgysem fog senki, nekem teljesen mindegy lenne, mikor leszek meg a cuccal. De valami nem volt teljesen kerek és nem jöttem rá, miért nem tudom átvariálni.
Az öltözésemet nem spiláztam túl, így mindenkinek kényelmesebb volt, Romyt sem koszoltam össze most már. Azért ahogy láttam, hogy nem áll a helyzet magaslatán, utána kaptam, hogy legalább a kezét megfogva visszahúzzam. Eszembe jutott megint az esti, valahogy akkor is így fogta meg a kezem, nem?
- Így jó lesz?
 


 
 

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Rosemarie Morozov Szer. Jún. 05, 2024 9:34 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
– Nem, ha koreográfiákról van szó – főleg, ha koreai koreográfiákról! Nem mertem újra egy olyan közeli keringőre hívni, mint legutóbb, mert nagyon-nagyon furcsa érzéseket ébresztett bennem, ami nem volt a leglakótársasabb.
– Hát főleg a ritmusára, a szövegére meg ezekre nem igazán. De ne aggódj, könnyű lesz! – nyugtattam meg, mielőtt rágörcsölne az egész táncolásra. Azt azért nem akartam, hogy teljesen feszülten álljon egy szórakoztató jellegű programhoz. – És nem a pro tánc a célunk. A lényeg, hogy jól érezzük magunkat, oké? – emlékeztettem azért a múlt este elhangzottokra is.
– Komolyan? Szóval megint rákockultál a renoválásra? - húztam el a szám. Örültem, hogy ennyire lelkes a felújítás miatt. Viszont nem lelkesedtem azért, hogy ennyire túlhajtja magát emiatt.
Meglepett Kaine vetkőzése, annyira, hogy pislogni is elfelejtettem, így telibe végig néztem az egészet. Illett volna mondjuk elfordulnom vagy legalább nem ennyire feltűnően őt bámulni, miközben nekivetkőzött, hogy aztán visszavegye a felsőjét kifordítva.
– O-oké, menjünk! – dadogtam, ahogy próbáltam leküzdeni a zavaromat. Mitől lett ennyire meleg?!
Előjáróként terveztem megindulni, de zavaromban majdnem megbotlottam saját lábamban. Olyan béna romantikus filmekbe illően!
– Jaj, de ügyetlen vagyok – bugyuta nevetéssel kommentáltam bénaságomat. Pontosan úgy, mint azok a karakterek. Szent ég, Rosemarie, szedd össze magad, ez nem Hollywood!


     
HIGH-TECH SORCERER

     
     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Kaine Parker Szer. Jún. 05, 2024 9:33 pm
• doing bad for good reasons •

Szombat esti láz

- De a tánc nem olyan, amit egyszer megtanulsz és mindig tudni fogod? – ez meg még millió más kérdés villant fel a fejemben ennek elképzelésére. De lehet csak én voltam tapasztalatlan és lehet ha egy hét múlva próbálnál újra meg, akkor nem ugrana be semmi rá.
- Zenére akkor arra is figyelni kell, meg rád is, igaz? – oké, ha már azon túllendültünk, hogy ma megejtjük, akkor próbáltam tudatosítani magamban, hogy mégis hogyan fog ez zajlani. A vödör festékre rátettem a tetőt mielőtt még itt bármerre is elindulnék, csak azután bólintottam az ötletére.
- Nem, majd holnap folytatom. A napokban semmit nem terveztem be, hogy minél előbb meglegyünk. – nekem nem okozott problémát, remélem ő sem fog rajta évődni, ha mást nem majd a zene elvonja a figyelmét.
- Oké, de ez potyog… várj… - eszem ágában sem volt átöltözni, ha már így nekikészültünk a táncnak. Inkább csak lekaptam a pólót és kifordítottam, hogy újból felkaphassam magamra.
- Most már mehetünk.
 


 
 

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Rosemarie Morozov Szer. Jún. 05, 2024 9:19 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
– Hát már ezer éve nem táncoltam! Na jó, utoljára akkor mielőtt fenekestől felforgatták volna az életem a HYDRA maffiózók. Szóval át kellett néznem pár dolgot – magyaráztam. Meg azért a koreai együttesek táncai annyira nem egyszerűek.
A múlt este felemlegetésével azonnal pír öntötte el az arcomat.
– Cs-csak nem akartalak tovább fenntartani – dadogtam össze a választ. – De most más lesz! – győzködtem, égő fülek kíséretében. – Most már zenénk is lesz! - adtam elő úgy, mintha csak ezen múlott volna a múlt esti tánc 0. órája.
– Hát, gondolom itt nem akarunk, mielőtt a végén belelépünk valamibe. Szóval a nappaliban? De nem gáz, hogy abba kellett hagynod miattam a renoválást? – azért mégis a festés közepén volt benne. – Engem nem zavar a szetted, autentikus a foltokkal. De ha kényelmesebben éreznéd magadat egy kevésbé festékes szerelésben, akkor megvárom, míg átöltözöl – ajánlottam fel. Szinte észre sem vettem magamat, hogy mennyire megbámultam, míg a ruhájáról beszéltünk.


     
HIGH-TECH SORCERER

     
     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Kaine Parker Szer. Jún. 05, 2024 9:12 pm
• doing bad for good reasons •

Szombat esti láz

- Felkészülni? – még egy darabig visszhangzott a fejemben a megjegyzése, mert egyszerűen nem bírtam rájönni, hogy mennyire kellett erre pont most, pont ilyenkor felkészülni. De nála sosem lehetett tudni, mit mi szerint csinál, így csak lepillantottam a kezemben lévő festékes hengerre, amit nemes egyszerűséggel belelógattam a megfogott vödörbe.
- Persze, áll még, ha most szeretnél táncolni. Csak a múltkor sem tartott sokáig este. – céloztam arra, hogy talán álmos volt vagy fáradt volt vagy csak éppenséggel furcsállta az esti táncot. De most direkt így jött ide, szóval ki voltam én, hogy megkérdőjelezzem a kedvét?
- Jó, akkor menjünk. Hol gyakoroljunk? Na meg… átöltözzek? – pislogtam le a festékcseppes pólómra, ez talán zavaróbb tényező volt, mint a hol meg a hogyan.

 


 
 

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Rosemarie Morozov Pént. Május 31, 2024 9:30 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
– Fel kellett készülnöm – vágtam rá, csak félig volt lódítás. Más tészta, hogy direkt megvártam, míg a többiek benyomják az alvó módot. Egészen olyan volt, mintha rosszban sántikálnék, ezért minden kis neszezésre megugrottam. Még arra is, amikor Arrow tiszteletét tette közöttünk. Csak most nem sétálni terveztünk.
– Azt mondtad anno, hogy akár este is zavarhatlak – emlékeztettem. – Én pedig nem tudok aludni – vallottam be ezt az apróságot. Igazából mióta itt vagyunk Bayvilleben nehezen hajtottam alvásra a fejemet, szó szerint üldözött a nem is olyan kései múlt.
– Nos, készen állsz? – kérdeztem rá kisebb torokköszörülés után. Pedig még csak nem is kapart a torkom! – Hoztam zenét is.


     
HIGH-TECH SORCERER

     
     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Kaine Parker Csüt. Május 30, 2024 10:44 pm
• doing bad for good reasons •

Szombat esti láz

Már egész jól álltunk. Mind a hetünk szobája javában száradt, így aztán már lassabban és kényelmesebben mázolhattam a többit anélkül, hogy gond lett volna. A földszint persze még sehol nem volt, de azért a konyha már félkész állapotban, az egyik fürdőben pedig rögzültek épp a csempék. Teljesen jó irányban haladtunk. Miután Romy kiejtette a száján, mennyire nem szereti ezt a házat, nekem nem volt kérdés, hogy akkor egy teljes újrafestést kapjon minimum, hogy a legkevésbé se emlékeztesse régi fénykorára. A zenével a fülemben mázoltam a felső sarkot fejjel lefelé, amikor hallottam azt a nagy koppanást. Igen, azt is hallottam. Reflexből fordultam hátra és lőttem ki egy köteg hálót a festékesvödör irányába, hogy mielőtt ki találna folyni egy csepp is belőle, visszanavigáljam a helyére, ahová való. Majd csak utána eresztettem el, vettem ki a fülest a fülemből és sandítottam fel, azaz le rá. Aztán pillanatok alatt már nem fejjel lefelé néztem, hanem szemből.
- Ilyenkor? – hacsak nem vesztettem el az időérzékemet, egészen későre járt, olyannyira hogy ők ilyenkor már javában aludni szoktak.
 


 
 

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.