Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


Let's rock

Szomb. Ápr. 27, 2024 9:19 pm
to Niel
-Az jó, hogy lepereg rólad, de akkor sem helyes így.-Nem, nem örülök annak, hogy miattam fognak olyat állítani róla, vagy akár a bandáról, ami rohadtul nem igaz. Talán majd Kopasszal beszélek egyet. Persze nem szívesen hagynám itt a bandát, de azt sem akarom, hogy a rajongók nem tetszése miatt a fiúknak is rossz legyen. Persze jól érezzük magunkat, de ha a következő koncertre fele ennyi ember fog eljönni nem hiszem, hogy ugyanilyen boldogok lesznek.
-Áh dehogy! Nekünk sosem volt ekkora fellépésünk. Mi inkább kis helyeken léptünk fel. Egyszer mi voltunk egy elő, elő zenekar, de hát akkor még alig voltak nézők.-Rántom meg a vállam. Sosem az volt a célom a zenéléssel, hogy híres legyek. A dobolást szeretem, nem a felhajtást. Róluk sem tudtam, hogy ennyire híresek. Lehet akkor el se jöttem volna… Bár ki tudja…
Végül elmondom neki az igazságot magamról és … Kissé meglepődőm a reakcióján. Most nem tudom eldönteni, hogy bolondnak néz, vagy elhiszi, amit mondok… De végül kisé megnyugszom mikor kijelenti, hogy imádja Pókembert. Bár attól még nem kell hinnie nekem. De talán majd, ha tényleg kettesben leszünk bebizonyíthatom neki.
-Igen. Bár nekem kell egy kütyü a pókhálóhoz. Ha jól tudom Kainenek nem kell. De igen. A falra is tudok mászni, meg nekem is van olyan pókérzékem… Jahm meg a jelmez, bááár nagyon nem hasonlít Pókemberéhez. Az enyém fehér, fekete egy kis sötétebb rózsaszínnel. De ha érdekel majd szívesen megmutatom. - Persze próbálok halk maradni, mert nem szeretném, ha erről a többiek is tudnának. Gondolom nem lenne akkora nagy baj főleg, hogy nem is ennek a világnak a pókja vagyok.
-Nos fogalmam sincs, hogy miért kerültem ide. Éppen „menekültem” a rendőrök elől… Öhm igen… Egy kicsit más a történet. Majd szívesen mesélek, de azt hiszem most túl sokan vagyunk itt.-És azért még mindig nehéz Peterről beszélnem, vagy apáról. Szeretek velük lógni, de sokkal könnyebb lenne, ha közben haza is tudnék menni, ha el tudnám mondani apának, hogy minden rendben van, csak van egy másik életem is. Egy sokkal nyugodtabb, mint otthon.
Mikor Kopasz a közelünkbe jön el is hallgatok. Most a banda a fontos. Ha kell akár nyilatkozom is az idióta újságíróknak, vagy mi. Nem akarom Nielt bajba keverni a jelenlétemmel.
No de irány a party. Bár sose voltam az a nagy bulizós. De most muszáj leszek ellazulni és megpróbálni jó arcot vágni az egészhez a fiúk kedvéért. Ahogy belépek a terembe körbe is nézek. Nekem kissé sok ez az egész, de azt hiszem kénytelen vagyok megszokni ezt.
-Hogy?-Pislogok értetlenül a fiúra, majd elmosolyodom. Nah nem… Nem hagyhatnak magamra vele.
-Ez kedves tőled! Biztosan sokat segítettek a fények is.-Mondom kissé zavartan, majd a fiúkra pislogok.
-Öhm ha nem bánod én most a többiekkel koccintanék egyet.-Azzal bele is karolok Nielbe és elráncigálom őt onnan.
-Mielőtt bármit is mondasz! Nem azért jöttem ide, hogy idegenekkel bájologjak. Persze, ha ti csajozni akartok hajrá, de tőlem ez messze áll.-Vallom be őszintén, majd az italok felé indulok.
-Mit ajánlasz?-


Gwen Stacy
Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Ki van a képen? : Chloë Grace Moretz
Gwen Stacy
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Pént. Márc. 22, 2024 7:34 pm
Gwen & Niel



Amikor még együtt morgunk Gwennel, minden okés, morgok én is, neveletlen szarok, bezzeg a kislány, hozzáhümmögök minden egyetértést.
Aztán hirtelen megölel és olyasmit mond, több vagyok, szóval zavartan, elvörösödve tántorgok biztatásában.
-Hát igen, az gáz, ha a bandát is besározzák, de majd úgyis ráfogják arra, hogy mert a tesóm otthagyott minket és attól vagyok őrült. Nem számít. Lepereg.
Tényleg a sajtó most a legkissebb bajom, csak őket hagyják, én nagyjából mindennel elbírok. Különben is mi ez? Ostoba muglik gáz pocskondiázása.
Végül megnyugszom kicsit az ölelésében és hosszasat sóhajtok a hajába, ha még nem engedett el közben.
-Igazad van, idő kell nekik és hát féltékenyek. Ezt…sajnálom. Dede, amíg mi jól érezzük, minden rendben van. Ez is igaz, nem hiányoznak. Hé, mennyivel jobban kezeled már! A másik bandával is sok rajongótok volt?
Terelek, hátha és közben elengedem kutatólag vizslatni.
A többiek éppen Kopaszt csitítják, nem figyelnek, miközbe ő lazán közli, hogy természetesen egy másik világból érkezett. Még csak nem is pislogok. Őt SEM én hoztam át. Sok, mély levegő távozik belőlem. Ezek szerint a többiek már tudják, csak én voltam szétcsúszva mindig.
-Oké, várj. A másik világot lazán elengedtem a fülem mellett. De mint pókember? Mint Kaine? Óóóóó baszki!
Tépek kicsit a hajamba és kezdek köröket róni körülötte. Ez kívülről biztos hülyén néz ki. Egy percre megtorpanok, ránézek, mert nem bírom tovább elnyomni.
-Oké, először is, imádom Pókembert! Ezt muszáj volt, van pár…kacatom is a témában. Szóval megy minden, a pókháló meg…minden? Rendesen? Jelmezed is van? És?
Sok, érzem, hogy sok ez egyszerre, ráharapok a piercingemre, csak a portálnál komorodom el. Remélem nem az egyik gonosz variánsom hozta át, mint Kainet. Fenébe…
-Hát, éreztem, hogy gáz van, azért is akartam rádtukmálni egy iphonet.
Határozottan sok voltam és biztos most is.
-Semmi baj, én se mondtam pár dolgot. Pl. hogy vannak gonosz variánsaim és az a dolgom, hogy kiirtsam őket. Kaine is egy ilyen miatt jött át, remélem te nem.
Hadarom kissé feszülten, ha már ez a vallomások pillanata. Igyekszem is elég lazán előadni, mielőtt még Kopasz ideér, szerencsére nincs időm pánikba esni.
Hagyom őket egymással beszélgetni, Kopasz meglepetésemre legyint a rajongók elhanyagolására.
-Amíg szenvedélyből csinálod nincs baj.
Azért szemöldöke van, azt vonogatja, miközben terelni kezd bennünket az after partyra.
-Nem terveztem leüvölteni.
Amióta Liam kilépett hanyagolja a dolgot, de amíg a buli helyszínre érünk, ami egy alagsori pince kocsmában van, meghallgatom a szentbeszédet arról, mennyire fontos a közvélemény és én ne a botrányaimról legyek híres, mint Ozzy.
-Mintha valaha is leharaptam volna egy denevér fejét…
Füstölgök, miközben belépünk a fancy, kivilágított álló fogadással készült, svédasztalos helyszínre, rengeteg csillogó szemű VIP taggal és külön asztalokkal a piáknak. Pia…szökőkutaknak. Mindjárt el is indul az egyik számunk és Kopaszt elkapja egy másik manager néhány nyalizós szóra. Hozzánk pedig egy fickó lép oda, huszonöt körüli lehet, egész jóvágású és Gwent veszi célba.
-Nagyon tetszettél a koncerten.
Hah, méghogy csak kislányok…





With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Kedd Márc. 12, 2024 9:27 pm
to Niel
Reméltem, hogy elkerüljük ma a balhét, főleg azok után, hogy a koncert probléma nélkül végig ment és a közönség végig tombolta az összes dalt. De most mégis félbe kellett hagynunk az aláírás osztogatást néhány ostoba p*csa miatt.... Bah nem kellene így beszlnem róluk, de jobb szó most nem igen jut az eszembe.
-Nem, nem jogosítja fel őket erre és nem reagáltak túl éretten a dologhoz. Bezzeg az a kislány... Tauhatnának tőle nagyon sokat. De sajnos van, hogy a nevelés is elmarad... De nah nem akarok senkit sem hibáztatni, csak nem szabad hagyni, hogy ez kiborítson minket. Te ennél több vagy... Most csak okot adtál a búlvárlapoknak arra, hogy egy kis semmiségről címlapsztorit csináljanak.-Nem szeretném, ha miattam rosszat írnának Nielről, vagy a bandáról. Engem ócsárolhatnak úgy ahogy akarnak, de a srácoat ne bántsák már. Nem lehetett könnyű nekik sem ez a változás. Főleg nem Nielnek....
Bár nem vagyok az a nagy ölelkezős fajta, most mégis közelebb sétálok hozzá és átölelem őt.
-Ne foglalkozz az ilyenekkel. Persze nekem sem esik jól, hogy ezt feltételezik rólam, de idővel talán megbarátkoznak a ténnyel, hogy egy lány lett a dobosotok. Nah meg amíg jól érezzük mi magunkat, addig nem mindegy mit hordanak össze?... Jó oké a hírnévnek nem mindegy, de ha mi okosabban viselkedünk, mint ők akkor nem lehet gond... Max csak pár buta libánál kevesebb rajongónk lesz.-Szélesedik ki a mosolyom, majd el is engedem őt.
A kérdésén az én arcomra is kiül a meglepettég. Szóval ő még nem tudja? Nem mondtam el neki?... Ez azért sok mindent megmagyaráz akkor.
-Oh... Azt hittem már tudod... Ha nem is tőlem, akkor a többiektől... De akkor ezek szerint ez valahogy kimaradt... Hú.. Nos tudod én nem e világi vagyok... Nah ez hülyén hangzott. Szóval egy másik univerzum az igazi otthonom... Öhm véletlenül kerültem ebbe a világba... Meg nekem is van különleges képességem, vagy minek lehetne nevezni. Kaine azt mondta, hogy olyan vagyok, mint a ti Pókemberetek, csak lányban... Szóval nem terveztem azt, hogy ebbe a világba látogatok. Éppen a rendőrök elől menekültem, mikor egy lyuk vagy portál, vagy hogy hívjátok megnyílt és ebbe a világba zuhantam... Pontosabban majdnem Kaine fejére... Amikor jelentkeztem dobosnak, körülbelül pár napja lehettem csak itt. Ezért nem volt se telefonom, se iratom.-Miközben mesélek mindvégig a reakcióját figyelem. Legszívesebben bemutatnám a hálóvetést, de most nincs rajtam a kütyü, így kimarad ez, de reménykedem abban, hogy hisz nekem.
-Ne haragudj, hogy ez idáig nem mondtam el. Nem akartam eltitkolni előled.-Tényleg szégyellem magam. Már rég meg kellett volna vele osztani ezt. Szerencsére még időben a történetem vgére érek. Jobb, ha Kopasz nem tud erről az egészről. Nem akarom, hogy azt higyje magukra fogom hagyni őket. Mert ha sikerül is haza jutnom remélem vissza tudok majd ide jönni és továbbra is maradhatok majd a dobosuk. Jól érzem magam közöttük.
A szavai jólesnek, ahogyan az is, hogy ő is inkább mellém állna és nem a rajongók vágyait figyeli... pedig azért az is fontos.
-Igen az a kislány aranyos volt, de őszintén én nem is a rajongókért csinálom. Bocsi.-Pillantok itt Kopaszra, de őszintén mondom. Én már attól boldog vagyok, hogy dobolhatok. Persze azért nem mindegy, hogy milyen bandában. Szóval a Betépett pillangóknak szerintem jó a zenéje. De számomra nem fontos az, hogy hányan is szeretnek engem. Persze jól esett mikor oda jött a kislány, de ha csak ő lesz az egyetlen rajongóm az sem baj.
-De nem üvöltsd le Niel fejét. Nem akart semmi rosszt. Ez volt az első közös koncertünk! Oké lehet holnap reggel minden újságban benne leszünk, de most inkább ünnepeljünk!-Próbálom azért oldani a feszültséget és meglágyítani Kopasz szívét. Nem kell Niellel külön elbeszélgetnie. Engedje el. Tanult ő is a helyzetből. Ennyi pont elég.

Gwen Stacy
Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Ki van a képen? : Chloë Grace Moretz
Gwen Stacy
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Csüt. Feb. 29, 2024 4:52 pm
Gwen & Niel

Azt hiszem a többieknek is feltűnik, hogy ez a koncert utáni hangulat egyre furább. Bár még mindig úgy gondolom az a fontos, hogy a bulit rendesen lenyomtuk és a közönség sem fütyülte ki Gwent. Mivel engem viszont megrohamoznak, nem tudok annyira figyelni, csak a kislány van meg, aki hozza az aranyost. Pozitív élményeink mindig vannak, reméltem Gwennek is lesz egy.
Mosolyom csak akkor málik le arcomról, amikor érkeznek a beszólogatók és én sem bírom megállni, ergó majd egy öblös szalagcím csivitel arról mekkora szar alak vagyok, vagy azonnal összehoznak Gwennel.
Vérnyomásom az egekben és mivel úgyis elkúrtam az egészet, hátraarcot csinálok, fülemben az adrenalin és felháborodás mellett talán még Kopasz odaképzelt lecseszése is dübörög, amikor meghallom Gwenét.
Szembefordulok vele és tanácstalanul széttárom a karom.
-És ez feljogosítja őket arra, hogy szemét módon beszéljenek veled? Rólam úgyis összefirkálnak mindig minden szart, nem érdekel.
Vonok vállat, aztán sok feszkós levegőt sóhajtok ki.
-De kösz. Tudod az igazi rockzenészeknek eleve rossz a reputációja.
Jegyzem meg félvigyorral, ne törődjön vele mit gondolnak mások, Ozzy pl sokkal előrébb tart a denevér evéssel.
A vigyor akkor olvad le az ajkamról, amikor a múltja kerül szóba. Zavaromban még a kezem is zsebre vágom.
-A másik lány bandára gondolsz? Vagy?
Nyitva hagyom a kérdést, meglepetten nézek rá, aztán végülis beletúrok a hajamba.
-Ha van olyasmi, elmondhatod, lakótársak is vagyunk…
Kezdem, de aztán rátér a lányokra és megint elsavanyodok.
-A rossz reklám is reklám. De tudom… Kopasz majd mindjárt jön, leordít, ahogy szokott.
Bár Dominic magánakciója óta kedvesebb velem… El is indul felénk, éppen végszóra érkezik. Goromba tekintetét nekem tartogatja, némileg megenyhül, ahogy Gwen felé pillant.
-Már megszoktalak. Ahogy Topsfield ordenáré stílusát is. Nem kell, hogy ennyire a rajongók diktáljanak. Ha azért pártolnak el tőlünk, mert nő vagy, nem a zenénket szeretik, az egész Stoned Butterflies nem ér semmit.
-A számból vetted ki.
Hunyorgok rá, de Kopasz továbbra mogorván mered rám.
-Veled még külön beszélek.
-Te meg felejtsd el ezt a hülyeséget. Nem hátrálhatsz meg pár hülye kiscsaj miatt. Különben is, szereztél már rajongót.
Célzok sokatmondóan a kislányra, aki nálam nem volt. Talán Gwen tetszett neki a legjobban.






With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Feb. 24, 2024 10:57 pm
To Niel
Nem akarom leégetni őket, hogy egy ilyen béna csajt sikerült bevenniük a bandába. Próbálom a jó oldalamat mutatni a kattogó gépeknek Bár nem vagyok az a bőbeszédű, de azért igyekszem nem kussolni, ha már engem kérdeznek.Milyen fura az élet… Otthon takargattam az arcom, nem akartam, hogy bárki is megtudja ki az a Póknő…. Itt meg egy egész Állam, vagy világ? meg fogja ismerni az arcomat. De a dobolást, a próbákat, a fiúkkal eltöltött időket meg szeretem és nem cserélném el másra. Csak félek innen nagyot fogok egyszer esni.
Az aláírás osztogatás nem éppen úgy telik, ahogy azt gondolom a fiúk elképzelték volna. De nem lepődöm meg a dolgon, meg annyira engem nem is zavar, hogy nem kell annyi embernek körmölnöm. A kislány nagyon kedves velem, ami feldobja a hangulatomat. Amint elkészül vele a közös képem Niel felé pillantok, de a béke hamar elszalad mikor megszólal az a lány. Összeráncolom a homlokom és én is közbe szólnék, de a rajongók sokkal gyorsabbak.
Niel kikel magából, amire azonnal Kopasz felé pillantok. Látom rajta, hogy mérges, de nem is lepődöm meg ezen. Ez rohadtul nem hiányzott a bandának, de nem hezitálok. Utánuk megyek én is és csak akkor szólalok meg, mikor már egy rajongó sincs körülöttünk.
-Niel ezt nem kellett volna. Sejthettük, hogy ez lesz a reakció… Vagy legalább is én sejtettem azt, hogy a lányok nem biztos, hogy örülni fognak nekem… Főleg azok nem, akik a bátyádért voltak oda. De köszönöm, hogy kiálltál mellettem, de nem akarom, hogy e miatt bármelyikőtökről is rosszat írjanak. Idő kell az egészhez. Nem lesz könnyű ez biztos. Gondolom ez után fel akarják kutatni majd a múltamat…-Az más kérdés, hogy nem lesz mit, hisz ebben a világban még nincs túl hosszú múltam.
-Biztos vagyok, hogy nem ez volt az utolsó alkalom, hogy a lányok így beszéltek rólam. Kedves tőled, tőletek, hogy így mellettem álltok, de gondolnotok kell a banda hírnevére is. Nem mondom azt, hogy most azonnal kilépek a bandából, de ha hosszú távon nem fogják tudni elfogadni a döntéseteket, akkor el kell majd gondolkozni azon, hogy esetleg egy fiú dobost kerestek a helyemre.-Itt már Kopasz felé is pillantok. Ő az elején sem akarta, hogy itt legyek. A fiúk beszélték rá őt, de tény elég jól kijövünk azóta. Ő már megbarátkozott a ténnyel. Most a sok rajongónak kell türelmet adnunk.
-
Helena

Gwen Stacy
Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Ki van a képen? : Chloë Grace Moretz
Gwen Stacy
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Feb. 17, 2024 11:57 am
Gwen & Niel

Kicsit megszorítom Gwen kezét egyik oldaláról, a másikról Lang valami hasonlót csinál, ahogy meghajolunk.
-Ne félj, mindig bevédünk.
Kacsintok rá, aztán sietünk is le a színpadról és végre normálisan tudok lélegezni, ahogy a backstagebe érünk. Egy megvolt, még némi kínlódás a riporterekkel, majd beszél Tom, aztán az afteron már csak egy eldugott sarokban fogom nyomni a switch-t, egyik wc-re menős alkalommal pedig hazasétálok. Előtte lehet megkérdem majd Gwent nem akar-e velem jönni, hiszen egy helyen lakunk, de ha bulizna majd még, a srácok úgyis berakják taxiba.
A fiúknál és még kvázi bennem is tombol a fellépés utáni adrenalin, zsizsegve megyünk öltözni, külön, Lang őszinte bánatára, de én örülök, hogy nem Gwen előtt mutogatom a vézna testem. Persze Bishopnak és a kemény edzéseknek hála (egy kicsit Wong is hozzátett a dolgokhoz) elkezdtem szálkásodni, úgyhogy már akad rajtam izom.
Lang röhögve be is olt, hova akarok még gyúrni.
Gyorsan átvedlünk tiszta ruhába, megállunk felszedni Gwent, aztán kissé lesápadva nézek a srácokra. Megelőzve Tomot, én kezdek el beszélni.
-Nem kell nyilatkoznod, ha nem akarsz. Csak állsz majd, mosolyogsz és mi dumálunk helyetted. Ne aggódj, én is utálok. Általában megoldja Tom.
Az említett bólogat, aztán Lang is hozzáfűzi.
-Ha kérdeznek külön, adhatsz egyszavas válaszokat.
-Vagy mondjuk helyetted, ha úgy van.
Vonok vállat, nem kell emiatt kínosan éreznie magát, viszont hülyén jönne ki, ha bujkálna a riporterek elől, főleg, hogy mint új tag most ő lesz a szenzáció. Én se örülök, mert tőlem is biztosan megkérdezik majd, milyen érzés, hogy Liam elhagyta az együttest.
Szó szerint rivaldafénybe érünk ki, kicsit pislogok a vakutól, de már megszoktuk a random fényárt. Úgy állunk, hogy takarjuk Gwent, aki szerintem teljesen okés válaszokat ad, összeszedi magát, nem kell, hogy elsőre többet beszéljen Tomnál.
Szerencsére nem tart sokáig az egész, a Liamet érintő kérdéseket is kikerülöm valami unalmas klisé szöveggel, aztán már csak az autogram osztás marad.
Írom szorgalmasan, mindenkire rámosolygok, beállok selfizni, közben óvatos pillantást vetek Gwen felé, ami szélesebb lesz, amint megpillantom a kislányt.
Az egyik csaj, olyan 18 körüli lehet, elég feltűnő dekoltázzsal (nem lehet nem odanézni, annyira kipakolja a lökhárítókat) észreveszi. Hátracsapja szoros Ariana Grandes lófarokba kötött haját és elégedetlenül felcsattan.
-Együtt jártok az új lánnyal igaz?
Többen vetnek Gwen felé goromba pillantásokat, én meg elsápadok. Már kezdeném, hogy szó sincs ilyesmiről, de rákap a többi is, kisebb káosz alakul ki körülöttünk.
-Tényleg együtt vagytok?
-Niel, nem illik hozzád, tökre kócos.
-Hol van Liam? Miért cseréltétek le egy kis ribire?
Na itt fogy el a türelmem, elég rendesen felmegy bennem a pumpa.
-Na most álljatok le! Először is Liam lépett le magától, nem járunk Gwennel, ha csak negyed annyira jó fej lennél, mint ő akár az afterra is bevinnélek, de tudod mit? Bekaphatod!
Igazából érzem, hogy elvetem a sulykot, mert miközben rámarkolok Gwen kezére, hogy kirántsam a tömegből, mellettünk terem Kopasz is, aki viszont az én karom ragadja meg. Igaz, hogy többen kifújolják a lányt, akit beoltottam, de baszki, azt hiszem valaki felvette az egészet.





With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Feb. 04, 2024 10:06 pm
To Niel
A koncert valóban jól sikerült, de azért még nem tudtam teljesen megnyugodni, hisz ez után jön az igazság. Az újságok biztos fognak írni a mai koncertről, nah meg gondolom van rajongói oldaluk is. Ott a rengeteg csaj biztosan kivesézik majd a témát. Csak abban reménykedem, hogy nem fognak mindennek alhordani engem. Meghajolok én is. Azt gondolhatná az ember, hogy egy dobos nem fárad el annyira, mint a többiek, hisz ő csak egész végig ül… Hát azoknak az embereknek azt mondanám, hogy próbálják meg. Kimerítő nagyon is. Nah meg nekem sem fog ártani egy ruha csere. Lehet lány vagyok, de mi is tudunk ám izzadni, főleg ilyen nagy lobonccal a fejünkön.
-Tényleg nem volt vészes, de azért még félek a dologtól.-Vallom be nekik őszintén. A riporterek hallatán meg kicsit kikerekednek szemeim. Ezt teljesen elfelejtettem. A csajokkal nem kellett ilyeneken részt vennünk, csak felléptünk, csaptunk egy jó nagy bulit és utána csendben elvonultunk, hogy teret hagyjunk az „igazi” bandának.
Az ajtóm előtt megállok s egy ideig csak a fiúkat nézem, ahogy tovább haladnak a saját szobájukba. Őszintén szólva kicsit fura, hogy külön vagyok tőlük, de nyilván megértem. Bár lehet meg lehetne ezt máshogy is oldani. Majd valamit kiagyalok velük.
Ahogy bezárom az ajtót magam mögött egy üveg vizet veszek a kezembe, amit szinte azonnal ki is ürítek, majd  a tükörbe pillantok. Borzalmasan nézek ki! A smink mondjuk kibírta, de a hajam… Igyekszem sietni az öltözködéssel, nem akarom megváratni a fiúkat, így mikor kopogtatnak az ajtón már készen is állok.
-Mehetünk!-Lépek ki a szobából és követem is őket.
-Nem lehetne a riportereket kikerülni? Azt hiszem még nem készültem fel rájuk.-Ez most komoly Gwen? Otthon mindenféle gonosszal képes vagy felvenni a harcot és félsz pár riportertől? Vagy talán csak a kérdéseiktől. Még nem dolgoztam ki, hogy mégis mit mondok nekik… Bah… Szedd össze magad!!!
Ahogy kilépnek a fal mögül már kattognak a gépek, villannak a vakuk, tapsvihar, ujjongás. Én viszont egy pillanatra lefagyok és még takarásban maradok, de nem sokáig. Egy kis késéssel, de én is kilépek az érdeklődő tekintetek elé. Egy pillanatra úgy érzem meg is vakulok a sok fénytől, így kezem felemelem, hogy jobban lássak és megtaláljam a fiúkat. Meg is állok mellettük, majd egy kissé rémült tekintetet vágok Niel felé. Igyekszem minél értelmesebb választ adni a riportereknek. Nem akarok sok mindent kiadni magamról, de sokszor a fiúk felé pillantok segítséget kérve tőlük.
Aztán végre végül jön a nyugisabb rész. Vagy legalább is számomra az. A lányok a fiúknál sorban állnak egy-egy autogrammért, de az én sorom teljesen üres. Ahogy figyelem őket észreveszek néhány rosszalló pillantást. Azt ugye tudják, hogy nem miattam ment el Liam?
Már azt gondolnám, hogy az én tollam beavatatlan marad, mikor egy kislány kissé bátortalanul lép oda hozzám. Meglepődve pislogok rá, majd igyekszem kedves mosollyal fogadni őt, majd nyújtja is a kis füzetecskéjét, amiben már ott vannak a fiúk aláírásai. Elveszem tőle, majd egy kis lelkesítő szöveget is írok neki mielőtt aláírnám én is.
-Köszönöm szépen.-Adom vissza neki, majd hagyom, hogy az anyukája közös képet készítsen rólunk. Esküszöm ez a nap fénypontja nekem. Nem is kell a többi csaj. Így már teljesen elégedetten ülök tovább és várom meg, hogy a fiúk befejezzék az autogram osztogatást.
-
Helena

Gwen Stacy
Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Ki van a képen? : Chloë Grace Moretz
Gwen Stacy
• doing good for good reasons •

Niel Topsfield a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 13, 2024 3:40 pm
Gwen & Niel

Őszintén szólva tartottam tőle, valami kurva nagy gebasz lesz, ha az eddigiektől szokatlan, női hang viszi végig LiamDominic szólóját.
Az izgulás megvan, egész koncert alatt, ha nem is akkora taroló erővel mint a variáns problémák előtt és most már hozzá csapódik az is, mi lesz ha kifütyülik Gwent.
Szinte látom lelki szemeim előtt, ahogy leoltom saját rajongóimat, mert sosem tudom befogni a pofám, aztán Kopasz lekap a tíz körmömről és a koncert végi interjúztatók olyan kínos kérdésekkel taperolnak le, hogy kanapé alá süllyedek.
De nem így lesz. Igaz, hogy van az a pár másodperces csend utána, de ahogy folytatódik a dal, magára találnak a lányok (általában azok jönnek koncertre, a melegek kevesebben vannak) és a tapsot ugyanúgy megkapja új tagunk, ahogy mi, többiek is.
Meghajláskor már verejtékező homlokkal, de szélesen vigyorgok Gwenre és kifelé menet, a kulisszák mögött mindenki egyszerre kezd el beszélni.
-Ez egész jól ment
Fúj ki Lang pár hosszú levegőt, én is féloldalasan somolygok dobosunkra.
-Látod, mondtam, hogy nem lesz gáz, el fognak fogadni. Na, még öltözés után vár ránk egy autogram osztás, aztán átszállítanak az afterparty helyszínére. Ilyen mindig szokott lenni a nagyobb bulik után. Előtte pár riporter kérdésére készülj fel, olyan baromságok, mint hogy érzed magad a bandában, hát persze, hogy királyul, aztán a bulin már addig maradsz, ameddig szeretnél.
Mesélem Gwennek és Tom aggódva hajol közelebb, hogy nagy józanul kiegészítsen.
-Az Afteren pedig nem kell innod semmit, ha nem szeretnél.
-Vagy ha szar a buli, tudod, nekem egy karkörzés hazavinni.
Hunyorgok rá sokatmondóan az öltöző irányába menet, már bevallottam miféle vagyok, szeretnek is csatornafedélnek használni.
Gwennek nyilván külön öltözője van, mi hangosan, marhulva (Lang nekicsap a folyosó másik szélének, hogy mi az, hogy nem volt totál tökéletes a hangom?) de bevonulunk egy közösbe.
Hamar átvedlünk utcai ruhába, igazából én is csak pólót és farmert cserélek, bár Tom például a seggét mutogatja, mondván az ő alsója átizzadt.
Mielőtt kimerészkednénk a hiénákhoz, azért bekopogunk Gwenhez, készen van-e már.




With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Pént. Jan. 05, 2024 9:40 pm
to Niel
-
Amikor jelentkeztem dobosnak nem gondoltam arra, hogy majd énekelnem is kell. Na jó akkor éppen túl sok mindenre nem gondoltam. Inkább csak az járt a fejemben, hogy valamivel pénzt kell szereznem és a dobolásról meg nem könnyen tudok lemondani. De végül csak kibújt a szög a zsákból. Na jó ez nem is olyan hatalmas szög, de nem kicsit döbbentem le, mikor közölté velem, hogy vannak olyan számok, amikben nekem is énekelnem kellene. Persze semmi sem kötelező, vagy kényszer, de persze éreztem a hangjukban, hogy örülnének neki.
Soha nem énekeltem mások előtt. Nem is tudtam, hogy a hangom jónak számít e. A fiúk azt mondják az. Gondolom akkor hinnem kell nekik, hisz ők sem akarják, hogy a koncertek káoszba fulladjanak a borzalmas hangomtól.
Mindenesetre megbeszéltük a fiúkkal, ha beparáznék az énekléstől ők fogják közösen énekelni a soraimat. Remélem nem fog megtörténni a dolog, főleg nem az első koncerten. Nem festene túl jó képet rólam, bár tény a rajongók nem tudják a eredeti tervet… Mondjuk azt sem tudom mit szólnak majd ahhoz, ha egy női hangot fognak hallani. Ha utána síri csend lesz akkor nagy a gáz, de ha tovább tombolnak, akkor minden rendben nem?
A szívem a torkomban, ahogy én is a helyemre sietek. Fura ilyen távol lenni a többiektől. Egy pillanatra körbe nézek és eláll a lélegzetem is a tömeget látva, majd összekapom magam, kezembe veszem az ütőket és már kezdődik is a buli. Az elején még érzem az izgalmat, de végül el tudom magam engedni és csak a dobolásra koncentrálok. Persze ott belül azért ott van az a picike manó, ami nem hagyja elfelejteni a szóló részemet. Lehet pár másodperces késéssel, de végül eléneklem a soraimat. Nem kapok akkora üdvrivalgást, mint a többiek, sőt talán egy pillanatra a teljes döbbenet hallatszódik, de Niel hangjára úgy tűnik megint minden a legnagyobb rendben lesz.
A végére egészen elfáradok, több üveg vizet is kiürítettem. Ilyen hosszú koncerten még nem vettem részt. A csajokkal rövidebbeket toltunk. De Spider Gwen vagyok. Milyen hős lennék, ha még egy koncertet se tudnék végig tolni? A végén csak akkor megyek le a fiúk mellé, ha Niel felém pillant és jelez. Őszintén szólva nagyon is tartok attól, hogy sok negatív kritikát kapnak miattam. A koncert pörgött és jó volt a hangulat, de ha elmúlik ez a varázs akkor is ugyanolyan boldogok lesznek?

Ciaran
Gwen Stacy
Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Ki van a képen? : Chloë Grace Moretz
Gwen Stacy
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Csüt. Dec. 21, 2023 7:27 pm
Gwen & Niel

Gwen feldobta a csapatot. A srácok zsizsegnek a közelében, a tesóm akciózása óta jót tesz, hogy van nálunk a próbán valaki, aki előtt úgymond produkálni kell, mégiscsak lány, el kell hagynunk a hangos böfögéseket és az idióta viccek számát is csökkenteni, ergó jobban figyelni a próbákra és talán csak ennek köszönhető, hogy nem esett még szét a banda.
Főleg miattam és mert próbák előtt pár perccel szoktam random helyeken feltűnni, újabban portálokból kisétálni. Még azt is bevallottam, mindenkinek, mágus vagyok és egy ilyen belső hatalmi harc miatt vesztettük el Liam-et.
A magyarázkodást néhány tőmondatra korlátoztam és inkább azzal vágódtam be, ha turnéra megyünk nem kell majd órákat egy buszban zötykölődnünk, elég, ha átsétálunk a portálomon. Lang például örömujjongással fogadta.
Elvállaltuk a mai fellépést, mert Gwen már remekül belesimult a bandába, nem volt fura, hogy velünk dobol, mintha régebb óta csatlakozott volna. Még Kopasz is megszokta, sőt ő jött ezzel a nagyobb bulival New Yorkban, és hogy aztán karácsony után hosszabb turnékra is megyünk majd, sőt szilveszterre is lefoglaltak bennünket. Elég szoros lesz. Így, hogy tudják, igazából két perc alatt ott lehet venni velem, lehet elnézik, hogy néha élőhalottként érkezem a próbára.
Most kicsit jobb a helyzet, megittam vagy három energiaitalt és aludtam hét órát, vagyis közöltem Wonggal, nem, fellépés van, holnap idézünk tükördimenziót és a számításaim is félreraktam.
A sminkes eltüntette karikáim szemem alól, mintha ép és egészséges lennék, kiosztottam pár autogrammot a bennünket körbelihegő staff tagoknak és meg sem hallottam már a fojtott sugdolózást, vagy az odakint őrjöngő lánytömeg moraját.
Hamarosan berobbanunk az elsötétített színpadra, amikor vége a visszaszámlálásnak teljes erőbedobással kell nyomulnunk. Rávigyorgok Gwenre.
-Elég kemény volt megszokni, az első előtt kb. pánikrohamom volt.
Lang felhorkan és már nyitná a pofáját, hogy elkotyogja, amit Lazenek is, de fél pillantással megbeszéljük, ezt lányoknak nem így tálaljuk. Vállat is vonok, mert mi az isten számít már, ha az ember a világot próbálja megmenteni szabadidejében önmagától, vagy a családjától?
-Megszokod majd. Bár egy kis gyomorideg talán mindig lesz.
Bámulok a reflektorokba, amik hirtelen villannak fel és még vetek Gwenre egy utolsó vigyort.
-Persze, hogy nem lesz baj.
Aztán kilépek a vad üdvrivalgásba. Igazából kicsit tartok tőle hogyan fogadják majd Liam helyett, hiszen lányok, de az ugrálás, lézershow meg az orbitális sikoltás, amivel a kezdő akkordokat, úgyis elveszi az eszüket, mindig el szokta.
Mivel betanult koreóval kezdünk, mi hárman, le is uraljuk a színpadot rögtön, Gwen meg addig nyugodtan elfoglalhatja a helyét a doboknál. És persze én kezdek énekelni, de alatta vagyok. Kurvaélet! Baromi nehéz az ugrálás és tiszta hang fifikáját kijátszani, csak a második versszaknál hozom fel magam, aztán már visz, rohan velünk a lendület. Van, amit hárman éneklünk, addig, Lang kezdi a következő szakaszt és rohanunk a rajongókhoz, aztán vissza, hogy a refrént már teli torokból toljam és végre… Gwen is elénekelheti a pár sor szólóját, hiszen Liam részei mind neki maradtak.
-Tényleg?
//Egy percnél kezdődik kb. Very Happy A szőrös, férfias csávó helyére képzeld Gwent, a többi ugyanaz XD//



With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Dec. 16, 2023 8:04 pm
to Niel
-
Eljött hát ez az idő is. Rengeteget gyakoroltam, próbáltam a fiúkkal. Meg kellett tanulnom az összes dalukat. Adtak egy esélyt nekem, hogy én legyen az új dobosuk. Bíznak abban, hogy megállom a helyem, hogy a rajongóik nem fognak csalódni az új jövevény miatt.
Most itt vagyok mellettük és várjuk, hogy végre elkezdődjön a koncertünk. Most még az előzenekar van a színpadon, de hamarosan befejezik és utána mi jövünk. Te jó ég… Ennyire rég nem izgultam már. A csajokkal más volt. Ott sokkal magabiztosabb voltam, mint most. Most azt hiszem sokkal több a tét. Ha elrontom nem csak magamat égetem le, hanem lehet az ő jövőjüket is tönkre teszem. Jónak kell lennem ennyi.
-Ti hogy bírjátok ezt? Vagy már nem idegeskedtek a fellépések előtt?-Pillantok rájuk kérdőn, majd kezembe veszek egy palack vizet és jó nagy kortyokkal ki is iszom annak a tartalmát.
-Basszus sose voltam még ennyire ideges. De összekapom magam. Nem lesz baj.-Mind a mellett, hogy őket is próbálom nyugtatni magamnak is címzem ezeket a szavakat. Kopaszra nem is merek ránézni. Ő nem akarta, hogy én legyek az új dobos. Persze jól kijövök vele és végül elfogadta a tényt, de nem… Nem lesz igaza. Minden a legnagyobb rendben lesz!
Ordibálás és tapsvihar. Nincs visszaút. Mi jövünk. Van még pár perc, mire lecserélik a dobokat és beállítanak egy-két dolgot, de most már tényleg mi jövünk. De vajon mit fognak szólni hozzám? Azért bármennyire is próbáltam nem túl lányosan felöltözni azért a szemfülesek láthatják majd, hogy nem éppen egy fiú ül a dobok mögött. Hajamat befontam, fejemre húztam egy baseball sapkát, ami mellé egy sima fekete pólót és egy kissé szakadt farmert választottam.


Ciaran
[/quote]
Gwen Stacy
Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Ki van a képen? : Chloë Grace Moretz
Gwen Stacy
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.