Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei
Nincs

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Rosemarie Morozov Vas. Jún. 09, 2024 11:03 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
Szerettem volna elsüllyedni. Naná, hogy utólag realizáltam mennyire gáz melltartókkal dobálózni, akkor is, ha Csodapók ezt nem tette szóvá. Választhattam volna kevésbé zavarba ejtő hasonlatot. Bár úgy éreztem, hogy csak én készültem meghalni az utólag érkező szégyenben.
– Jó döntés. Mármint kipróbálni őket, úgy meg tudod állapítani mi confy. Hidd el, hogy egy ilyen eseményen fonti, hogy olyanban legyél, amiben nem feszengsz egész este! Nekem tényleg nincsenek elvárásaim a ruhát tekintve, a lényeg, hogy jól érezzük magunkat – sokadszorra ismételtem az utóbbit, miközben lényegében megerősítettem a döntésében. Meg szerintem jót tenni neki, ha szocializálódna a többiekkel is.
Érdeklődve lestem a piros ruhát, amihez visszalapozott. Ujjaim közé csíptem hajamból egy tincset és közelebb tartottam a kijelzőhez.
– Hm... Most, hogy így mondod... Valóban! Felveszem a ruha pro listájára – pironkodva zártam le a telefonom kijelzőjét. Legkevésbé sem számítottam efféle véleményre Csodapóktól.
– Mindegyik ruhának megvan az előnye és a hátránya azok közül, amiket mutattam. De ezek már azok, amikben nem érezném kényelmetlenül magamat. Szerencsére a „feszengősöket” már kizártam – legurítottam a maradék pohár vizet mondandóm után.
– Szerintem eleget chilleltünk. Folytathatjuk a gyakorlást? Most mutatok egy kis electro swinget. Élvezni fogod! – merészkedtem előzetesben kijelenteni.


     
HIGH-TECH SORCERER

     
     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Kaine Parker Vas. Jún. 09, 2024 11:02 pm
• doing bad for good reasons •

Szombat esti láz

Eltűnődtem a hasonlaton. Nem mintha amúgy olyan sokszor lett volna rajtam melltartó, de igazából ahogy a szerkezetét láttam párszor, valóban nem lehetett egy kényelmes darab. Alighanem a melltartóról való értekezést nem nekem találták ki, szóval csak vállat vontam a megjegyzésre. Egyikkel sem nagyon volt tapasztalatom. De belenéztem a következő videóba és valahogy ez kevésbé tűnt balesetveszélyesnek. Mármint a nyakkendőt simán használhatta volna akárki kapaszkodónak is, nem?
Próbálhatok egy ilyet is, fogalmam sincs igazából mi meg hogyan állna jól. Lehet megdumálom a srácokkal- gyorsabban fogyott az étel az asztalról, mint amennyire mi gyorsan pörgettük ki azt a videót. Inkább a ruhákat kezdtem figyelni, amiket mutatott. Az egyiket vissza is pörgettem, amelyik szerintem a legjobban mutatott.
- Ez megy a hajad színéhez a legjobban. - na nem mintha szakértő lettem volna, de ilyesmi színből több darab is volt neki. Aztán nem vagyok nagy szakértő, hogy a lányok mi alapján választanak.
- Te melyikben nem feszengenél?
 


 
 

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Rosemarie Morozov Vas. Jún. 09, 2024 11:01 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
– Szerintem senkinek sem amúgy. Olyan lehet, mint a melltartó. De néha ti is feláldozhatjátok magatokat a szépség oltárán! Különben, ha nem akarsz a nyakkendővel bíbelődni, akkor lehet csokornyakkendőd is. Az gyakorlatilag egy helyes kis masni, nézd csak – mutattam képet a szóban forgó második opcióról is.
– Azt mondjuk nem tudom, hogy mi alapján függ, hogy melyiket viselik, melyik ruhához vagy van-e bármi szabály erre? Lehet, hogy érdemes Ugróegeret vagy Lazet megkérdezned erről. Ők jobban értenek hozzá, mint én – legalábbis bíztam benne, hogy élhető tanácsokat tudnak adni neki. – De a nyakkendő kötésről akad jó pár tutorial weben – fűztem hozzá. Mindössze csak rá kellett keresni.
– Huh, ne is kérdezd – szusszantam fel két falat között. – Még nem döntöttem el igazából, de már csak négy közül vacillálok. Tizenkettőről indultam, szóval az már nagy szó! – felkerestem a lementet ruhákat, hogy megmutassam a szóban forgó esélyeseket.
Nem volt titok, mindössze PTSD-m lett a döntésképtelenségtől, ami a ruhát illette. Különböző fazon volt mindegyik, az egyik zöld, a másik arany, illetve volt egy nagyon szép vörös dressz is.
– Neked melyik tetszik jobban? – kérdeztem rá kíváncsian.


     
HIGH-TECH SORCERER

     
     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Kaine Parker Vas. Jún. 09, 2024 10:59 pm
• doing bad for good reasons •

Szombat esti láz

Ketten hamar elkészültünk a vacsi utáni vacsival. Voltaképpen tényleg így volt, hiszen ilyenkorra már mindenki aludt, kivéve talán azok akiknek túl vájt fülük volt. Elhessegettem azonban a gondolatot, hogy hallották ezt a beszélgetést is. Kényelmesebb volt a tudatlanságba burkolózni, hogy csak ketten voltunk itt és csak ez számított. Elvettem a sajtból és a példáját követve megkóstoltam az almával. Nem is rossz. Lilivel úgyegyébként is kötöttünk egy paktumot, hogy amit csak hallunk, arról nem beszélünk, legfeljebb némán kommunikálunk szavak nélkül. Volt már így is elég lakónk.
- Szóval nekem is ilyet kell csomózni a nyakamra? - néztem csak a videót, ahogy újra és újra bekötik a hurkot. Ez kinek kényelmes amúgy?
- Rajtad mi lesz? - most már kezdett érdekelni, hogy ha az én szettemnek ekkora jelentőséget szentelt, akkor neki milyen lesz.
 


 
 

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Rosemarie Morozov Vas. Jún. 09, 2024 10:57 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
A nasi alatt végül nem csak csokoládét pakoltam a pultra. Az egészséges életmód látszatát keltve kezdtem különböző gyümölcsöket mosni, ami a hűtőben akadtak. Volt valami luxus sajt is benne, amivel fincsi az alma. Biztos nem rég lett bevásárolva, amiért ilyen gazdag volt minden földi jóval Frida. A végére már hidegtál is volt az asztalon, igazi terülj-terülj asztalka lett a pultból a rövidnek szánt nasi szünet alatt.
– Ühüm, a bálra ünneplőt kell viselni. A srácoknál ez általában szmoking szokott lenni nyakkendővel. Várj, megmutatom! – felcsaptam a telefonomat, hogy prezentáljam a szóban forgó szerelést. – Eskü, hogy nem csak fekete lehet! Szent ég, de gyászos ma a pinti!! De látod? Lehet sötétkék is, szürke vagy akár fehér. A fekete a classic – pörgettem az opciókat olyan sebességgel, hogy azért kényelmesen meg tudja nézni őket.
– Viszont, ha szoknyában jönnél én azért sem ítélnélek el – dobtam be viccelődve. – De nem lehetsz csinosabb nálam! – kötöttem ki az egyetlen feltételt ehhez.


     
HIGH-TECH SORCERER

     
     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Kaine Parker Vas. Jún. 09, 2024 10:50 pm
• doing bad for good reasons •

Szombat esti láz

Tetszett, hogy ráéreztem az elképzelésére. Innéttől pedig nem volt annyira nehéz kicsit elengedni a saját fantáziámat és felvenni azt a ritmust, amit tőle is láttam. Mondhatni egészen egyszerűvé váltak azok a mozdulatok, amelyek elsőre megcsinálhatatlannak tűntek. Most mégis valahogy kontrollálatlanul, de mégis egészen összhangban mozdultam a ritmusra. Különös érzés volt, de tetszett nagyon. Nem tudom Romy ezt hogy váltotta ki belőlem, de a végére már egészen magabiztosan pörgettem őt is és kaptam el, amikor kicsit gyorsan lendült vissza felém.
Figyeltem, ahogy a haját csavargatni kezdi, a vacsi ötletére pedig felcsillant a szemem. Enni mindig tudtam korlátlanul is, ha pedig ezt a társaságában tehettem, az külön öröm volt. Hozzászoktam már ahhoz, hogy ebben a házban sosem tudtam egyedül enni, kivéve ha felvittem a toronyba magammal. De a siserahad mellett is kivételes volt, amikor mi ketten beszélgettünk is közben. Vagyis ő beszélt, én pedig figyeltem és hallgattam. Tényleg mindig érdekelt, amit mondott. Sokkal közvetlenebb és közlékenyebb volt. Nem is haboztam, csak bólintottam a kérdésre.
Segítettem neki némi alapanyagokat összeszedni a hűtőből és nekiláttam én is az elkészítésnek. Közben eltűnődtem a ruhára vonatkozó kérdésén. Erre még nem gondoltam, de nem tudtam elképzelni magam ebben a képben.
- Fogalmam sincs, mit vehetnék fel. Van valami előírás, hogy hogyan nézzen ki, milyen színű legyen?
 


 
 

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Rosemarie Morozov Vas. Jún. 09, 2024 10:42 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
Felkuncogtam a főnök tituluson, melyet kiérdemeltem Csodapóktól. Bele se gondoltam mennyire irányítón hangozhatok míg fel nem hívta rá a figyelmemet. Pedig, ha tudná, hogy miért halogatom, akkor biztos kinevetne. Sőt, lehet, hogy lemondaná még a táncestet is.
– Pontosan, jól látod át a helyzetet – elismerően bólintottam az ügyesen prezentált mozdulatokra. – De ne aggódj, minél több mozdulatot ismersz meg, annál inkább kijön majd a saját styleod! – biztattam a kitartó tanulásra.
A pergő-forgó mozdulatot viszont nem gondoltam végig, alig tudtam megállni, hogy ne bambuljak el akárhányszor szinte a karjaiban landoltam. Szép is lett volna, ha összeakadnának közben a lábaim. A tanárok szégyene lennék!
– Juj, dehogy! Nagyon jól csináltad, csak nekem volt szokatlan az egymást ismétlődő pörgés, kicsit zizi lettem tőle. Pikk-pakk jobban leszek! – hessegettem el aggodalmát. Arról nem is beszélve, hogy mennyire jól éreztem magamat a helyzetben. Igazán tetszett Kainenek ez az oldala.
Arcomat elöntötte a pír a hirtelen jött dicséretétől. Azt se tudtam mit mondjak, annyira váratlanul ért.
– K-köszi, de szerintem még nekem is sokat kell tanulnom. De örülök, hogy így látod – zavaromban ismét ujjam köré kezdtem csavarni egy tincset a hajamból. – Mit szólnál, hogyha harapnánk valamit? Innunk sem ártana, a mozgás közben fontos a hidratálás – mutattam rá erre a bölcsességre. Vagy csak engem kerülgetett sivatagi kiszáradás? Tökre melegem volt!
Ha benne volt, akkor megindultam a konyha felé, hogy aztán italt töltsek magunknak, meg valami könnyed nasi után nézzek.
– Egyébként ha a kövi alkalmak egyikére nézel táncos videókat és megtetszik valami, akkor segítetek megtanulni – ajánlottam fel. – Tényleg, a ruha ügyben gondolkoztál? A gólyabálra mármint. Mikor szeretnéd beszerezni?


     
HIGH-TECH SORCERER

     
     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Kaine Parker Vas. Jún. 09, 2024 10:35 pm
• doing bad for good reasons •


Szombat esti láz

- Oké főnök, akkor mást gyakorlunk. - Eszem ágában sem volt ellenkezni az érvei ellen, ha így látta helyesnek, akkor nem akartam felülírni. Romy márpedig jobban tudhatta, hogy az ilyen bulikon mik szóltak, nekem meg majdnem mindegy, mit tanulok és hogy tanulom meg. Egészen tetszett a dolog, ahogy lassan érezni kezdtem a ritmust, nem tűnt olyan nehéznek. Csak épp a kezeimmel nem tudtam mit kezdeni néha. Olyan mamlaszul omlottak le, pedig Romy épp az előbb mutatta meg, hogy mennyire hasznos dolog is szinkronban lenni.
- Szóval ő csak így táncol. – rogyasztottam a térdem és csúsztattam a lábaimat ki jobbra, majd vissza balra, hogy mutassam is én mire gondolok, mielőtt még teljesen másra gondolnánk. Ellenben az roppant mód tetszett, hogy a következő számtól felélénkült. Nekem is több kedvem lett ismét becsatlakozni hozzá. Az utánzás még mindig jól ment, amit egészen átvett aztán az ösztönös mozdulatsor. Kétségkívül jól magyarázott és mutatta is a mozdulatokat, aztán arra ösztönzött, hogy csináljam magamtól. A kipörgetés különösen tetszett, nem is egyszer ismételtem el, a végén mindig elkapva őt, mintha csak amiatt kellene tartanom, hogy a nagy lendülettel elesne. Pedig Romy nagyon is értette a lépéseket, én pedig tovább lazultam.
- De nem amiatt, mert nagyot pörgettem, ugye? – eltűnődve fürkésztem az arcát, kissé talán aggodalmasan is mielőtt még itt elrontok valamit. Aztán a dicséretre csak kikerekedett a mosolyom.
- Nem cheateltem, ez a te érdemed. Jó tanár vagy.
 


 
 

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Rosemarie Morozov Vas. Jún. 09, 2024 10:34 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
– Nem olyan gyakoriak – vágtam rá szemrebbenés nélkül. Éreztem az arcomra kúszó pír melegét. – Vagyis néhány ilyet le szoktak játszani. De nem tudom, hogy itt mennyire lesz jellemző – fogtam bele ujjaim közé csippentett hajam végének csavargatásába, kitartóan fürkészve mindeközben a padlót. Testem magától ingott a Love me tender dallamára ezalatt.
– Gondolom itt is elő fog fordulni… – nyeltem egyet, ahogy belém villant a tegnap este emléke, amitől még zoknimba is képes lettem volna belepirulni. – De még nem állsz készen arra, hogy olyan táncot gyakoroljunk! – hoztam fel védekezésképpen. Félig volt igaz. Inkább én nem álltam készen rá.
– Egyelőre meg kell tanulnod elengedni magad és érezni felszabadultan a ritmust – indokoltam meg.
Elengedtem kislányos zavaromat és a tánctanár szerepre összpontosítottam. Kezdve azzal, hogy megértően bólintottam a kezeit illető problémára.
– Elvis általában valami hangszert tartott a kezében, így nem igazán voltak kifejezetten aktív mozdulatai a karjával, azt az egy két ikonikust leszámítva, mint a léggitározás. Inkább a lábmunkára épített – avattam be ebbe az Elvis factbe.
Mikor önként léptette át a zenét megihletődve néztem felé.
– De akkor mutatok párat! Ez mondjuk inkább swingesebb jellegű elemek lesznek – kinyújtottam felé a kezeimet, hogy mutassak pár, néhány, de egyszerűbb kar mozdulatot ami a páros táncnál jellemző. Finoman vezettem rá a karjait, beleszőve azt is például, hogy tudja megpörgetni a táncpartnerét, nem is egy féle módon, ez esetben engem.
A szám végére kísértetiesen kezdett rá érezni.
– Huh, de elszédültem ennél – nevetgélve jegyeztem meg. Csupa jó értelemben szántam a kommentárt. – Indokolatlanul aggódtál. Szerintem nagyon jól rá érzel a ritmusra. Ugye biztosan nem cheatelsz közben az emlékekkel? – szórakozottan tettem fel a kérdést, játékosan oldalba bökve közben.


     
HIGH-TECH SORCERER

     
     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Kaine Parker Vas. Jún. 09, 2024 10:30 pm
• doing bad for good reasons •

Szombat esti láz

A mozdulat csak adta magát. A dallam valahogy csak úgy bekúszott a fülembe. Lehet csak a hozzáállásom volt eddig teljesen más, na meg nagyon sok mozdulatot nem tudtam még. De most megpróbáltam pöccre pontosan lemásolni Romyt és talán csináltam valami olyasmit. A tanulásom kreatív oldalát nem domborították eddig ki, ideje volt, hogy kezelésbe vegyem. Még a léggitározás is egész jól ment, mi több minél tovább mozdultam a ritmusra, annál jobb kedvvel vettem a következő lépést. Még akkor is, ha Romy lassított. Én is így tettem. Megpróbáltam a betóduló emlékeket kizárni és csak úgy rögtönözni. De Romy végül megállt. Valamit rosszul csináltam volna? Az arcvonásait figyelve azonban rá kellett jönnöm, hogy talán mégsem erről lenne szó.
- Pedig azt olvastam ezek a dalok gyakoriak az ilyen bálokon. – igen, abszolút utána jártam. Ha már valamibe belevágtam, akkor szerettem volna megismerni és megérteni az ilyeneket. Nem kellett ahhoz alapos kutatómunkát tartanom, hogy nyilvánvalóvá váljon, ez neki, nekik fontos. Tényleg fontos.
- De ha mindenképp szeretnél váltani, akkor mutass valami másik klasszikust is, aminek a mozdulatai egyediek. Azt hiszem zavaró, hogy nem tudom mit kezdjek a kezeimmel. – a lábaim nagyjából könnyedén követték a ritmust, de elnagyoltnak éreztem a kézmozdulatokat. Visszapateroltam az összes emléket az agyam legmélyebb szegletébe, hogy még csak véletlenül se csalhassak.
-Na lássuk azt az önkifejezést. – gondoltam egyet hirtelen és most én nyomtam tovább a zenét. A Little Less Conversations gyors üteme pörgött fel, én pedig ahhoz mérten már az ütemre kezdtem is a bólogatást előbb előre, majd oldalra, közben pedig lassan mozdult hozzá el a vállam is a ritmusra, amíg már egész törzzsel mozdultam.
 


 
 

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Rosemarie Morozov Vas. Jún. 09, 2024 10:27 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
Meglepett, hogy Kaine mennyire beleélte magát a cigis hasonlatba, mely szerint egy képzeletbéli csikken dolgozott. A hozzá társított lábmunka és csípő mozgás láttán egy pillanatra elbambultam és berekesztettem saját táncomat egy olyan fél percig. Ekkor realizáltam, hogy lehet túl feltűnő a merev nézésem, így visszatértem ropni Elvis dalára. Bele-beletoldottam pár ikonikus rock n' roll király mozzanatot, mint a látványos léggitározást.
Alig, hogy a Jailhouse rock utolsó akkordja felzendült és átváltott egy határozottan kevésbé pörgős dalra, még bennem volt a boogie, mire felfogtam, hogy a Love me tender szólt. Fokozatosan lassultak be a mozdulataim, míg hirtelen meg nem álltam.
– Öhm... Ez már nem a Jailhouse rock – jelentettem ki az egyértelműt hirtelen feltámatt zavaromban.
Jobbra-balra illegettem magamat, rendkívül tanácstalanul, hiszen fogalmam sem volt mit kellene most csinálnom. Mit kéne mutatnom úgy, hogy a tegnapi tabu volt?
– Elég színes Elvis zenei palettája. Sok ilyen dalt énekelt – nevettem fel habozva megtörve a csendet. De még mindig nem tudtam mit kezdeni tagjaimmal, így már kezeimmel is lassan hullámoztam, mint egy szétszórt, rögtönzött tánc a lassú darabra, hogy kevésbé tűnjek szerencsétlennek.
– Mire táncoljunk még? – dobtam be a lehetőséget a skipelésre. Lehet, hogy mindkettőnknek jobb lenne, ha átváltanék egy gyorsabb muzsikára.


     
HIGH-TECH SORCERER

     
     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Kaine Parker Vas. Jún. 09, 2024 10:18 pm
• doing bad for good reasons •

Szombat esti láz

Egy cigarettát. Az egész úgy hangzott, mintha csak egy sima eltaposást kezdene el magyarázni, de talán csak nem volt bevett szokásom cigicsikkeket oltogatni. Mindenesetre úgy figyeltem minden egyes mozdulatát, csípő és lábrázását, hogy azt nekem is meg kell ismételnem. Nem tűnt nehéznek, bár volt a mozdulatokban valami végtelen lazaság. Ezt hiányoltam eddig a saját mozdulataimból, de most az elbambuláson kívül tényleg próbáltam figyelni. Nem bambulhatok már el megint, mert semmit nem fogok produkálni. Ehhez kellett pár kör mantrázás, hogy össze is szedjem magam és a mozdulatom olyan hirtelen volt, ahogy két ujjamat a számhoz emeltem és annál hirtelenebb mozdulattal hajítottam el a képzeletbeli csikket. A csuklómozdulatom még jó is volt és annyira Romy reakciójára figyeltem, hogy elfelejtettem eltaposni, így aztán egy hirtelen mozdulattal léptem ki és követtem az imént látott mozdulatot. A lábam kicsit önálló életre kelt, de még túlságosan egyben voltam, így aztán csak hagytam, hogy a lendület vigyen kicsit. Mintha kezdtem volna ráérezni, de erre nem mertem volna megesküdni teljesen.
 


 
 

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Rosemarie Morozov Vas. Jún. 09, 2024 10:17 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
Széles mosoly bontakozott ki az arcomon, mikor Kainet érdeklődéssel töltötte el a zene. Nem gondoltam volna, hogy benne is egy Elvis rajongó veszett volna el! Örömmel vettem a kihívást, bár tudtam, hogy Papám által használt módszerek itt fabatkát sem érnek, szóval improvizálnom kellett majd.
– Képzelj el egy cigarettát, amit éppen elszívtál valami tilos zónában és gyorsan el kell oltanod, mielőtt a fakabátok észrevesznek – miközben magyaráztam én magam úgy csináltam, mintha bele slukkolnék a láthatatlan bagóba, amit aztán a földre dobok. Jobb lábujjhegyeim érintették csak a padlót, mellyel széttrancsíroztam éppen a kamu dohányt. A zene ritmusára rázva közben a csípőmet. – És a kezeiddel pedig nagyon átéled közben a pillanatot – fűztem hozzá, ahogy sikerült szerintem kifejezetten profin visszaadni Elvis kultikus táncmozdulatát.
Cseppet sem volt komplikált, legalábbis nem annyira, mint egy koreai koreográfia. Így vártam, hogy Csodapók is becsatlakozzon, mialatt nagyon vibeotlam a zenére.


     
HIGH-TECH SORCERER

     
     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Kaine Parker Vas. Jún. 09, 2024 12:41 pm
• doing bad for good reasons •

Szombat esti láz

Bármikor szívesen hallgattam a történeteit, mert azzal is sikerült egy picit jobban megismernem őt. Minden egyes vele töltött percet tudtam értékelni, mert közben én is úgy éreztem, hogy tudok végre önmagam lenni és ami még különösebb, úgy éreztem, mintha hazaérkeztem volna. Ezt az érzést nehéz lett volna megfogalmaznom vagy bekategorizálnom, amikor a szavai csak úgy beszippantottak és nem esett egy pillanatig sem nehezemre érdeklődést mutatni. Mert érdekelt. Annyira más volt, mint a másik világban, de lehet talán pont ettől volt minden annyira jó. Bólintottam csak a kérdésére, még mindig mosolyogtam. Az ismerős dallam felcsendülésére pedig levonhattam a következtetést, nem mindegy, hogy ismerős vagy számomra idegen számmal tanulok meg táncolni. Legalábbis ezt ismertem, az ütemét, a dinamikáját, talán még el is tudtam volna képzelni valamit.
-Akkor taníts meg rá. - tetszett a felvetés, nem éreztem elcsépeltnek, mi több, most én kezdtem a ritmusra rázni picit a fejem.
 


 
 

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Rosemarie Morozov Csüt. Jún. 06, 2024 6:13 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
Egészen belemerültem a sztorizásba. El is felejtettem közben mutogatni a mozdulatsor következő elemét, hogy szép lassan összeállhasson a nyolc mozzanatból egy. De jól esett a Papáról beszélni, még ha belém is mart az a keserű érzés, amikor valaki leírhatatlanul hiányzik.
– Mármint mire, hogy táncolnék? – homlokomat ráncolva próbáltam követni Kaine gondolatmenetét. – Elvisre? Szeretnél rá megtanulni táncolni? Mondjuk kiváló választás lenne, mégis csak a rock n' roll király! Ő aztán tudott csípőt rázni – kezdtem rajongók lelkes beszédébe.
Annyira megörültem ennek a szcenáriónak, hogy szinte észre se vettem, amikor elugrottam bőrömből arra a röpke néhány másodpercre a mobilomba, hogy elindítsak egy Elvis lejátszó listát róla. Mire visszaértem, már a Jailhouse Rock kezdett szólni belőle. Épedig továbbra is vártam Kaine válaszát, mintha döntést tudna hozni, miután genre-t váltottunk.


     
HIGH-TECH SORCERER

     
     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: Dancin' to the Jailhouse Rock

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.