Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


Against the world

Vas. Márc. 24, 2024 2:08 pm
I.részNew York
Against the wordKaine, Niel

Sejtettem, hogy Kaine az itteni pozitív “lányos” körülmények között lett viszonylag kezelhető. Azért, pizza evés közben is figyelmesen hallgatom, a tudatmódosítónál rezzenek össze először. És kellene mondani valami okosat, többet egy sajnálomnál, vagy haver, hogy ez mekkora szívás!
Arcom úgy marad, egy odafagyott grimaszban.
-Tudod, hogy miért…akartak bántani?
Fogalmazok kicsit  barátságosabban, illetve magamra erőltetem, lehűteni az ő nyers stílusát a megsemmisítéssel.
-De most már jó helyen vagy, köztünk. Nem is akarsz visszamenni, ugye?
Remélem ennek a máguskajtatásnak nem az a végső konklúziója, hogy visszamászna meghalni.
Az ostoba sérelmeket elengedem, gyorsan meg is rázom a fejem, nem mondott semmi rosszat, és az igyekezetét is értékelem, hogy a variánsom sminkjére gondolt nem amit Kopasz kenet ránk fellépés előtt.
Felhorkantok, aztán kissé megvetően elfintorodom.
-Durva hogyan lehet ennyire szar ízlése a saját változatomnak.
Figyelem mennyire gyorsan eszik hozzám képest, szerintem én a második rágásnál tartok, mire ő még beszéd közben is magába tolja az első szeletet.
Lilire térve bár kétkedőn ingatom a fejem, kénytelen vagyok elfogadni, amit mond, nem hiszem, hogy ez űzné el tőlem. Persze, ha lehetne visszamennék az időben és kicsit állítanék magamon.
Biccentéssel köszönöm meg, hogy biztatni próbál, hihetetlenkedve nézem, már a harmadik szeletnél tart, miközben én lekínlódom az elsőt és sóhajtva szemezek a másodikkal.
A pudlikutya lehet erős volt…
Csak lakótársak. Csak őszintétlen lakótársak?
-Jó. Ahogy gondolod. Hallottam már beszélni, bár erről konkrétan még nem és ahogy gondolod, tényleg. Talán tényleg nincs itt az ideje, meglátjuk nekem itt van-e. Komolyan? Kösz. Szerintem is, helyre kell gereblyéznem a dolgokat, ezt a variáns ügyet. Kösz, hogy segítesz.
Mosolyodom el végül és legyömöszölöm a második szeletet is. Marha nagy az egész, valószínűleg a felét be fogom csomagoltatni. Közben átnézem a Zsurnaliszta összeszedett adatait. Igen, kölcsönösen segíteni fogunk egymásnak, végére járunk annak, ki hozta őt ebbe a világba és miért szeret ennyire sminkelni ez a variáns.

//köszi :3//





Isley








_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Kedd Ápr. 02, 2024 11:50 pm





Niel
&
Kaine



Nielnek még sosem meséltem arról, amit már a lányok és Laze - félig - már tudtak. Hogy miért nem meséltem mégis minderről neki? Egyszerűen nem nagyon került szóba, ráadásul mostanban Niel inkább járt máshol, mint a Mi Casa területén. Most mégis úgy éreztem, hogy ebbe az aprócska dologba már őt is beavathatom. Ugyan az elején nagyon nem bíztam benne, de hallgattam a lányokra és adtam az idegennek egy esélyt. Azóta azt hiszem annyira már nem tart tőlem, hiszen nem tettem rá igazán bizalomgerjesztő benyomást. Most mégis másképp éreztem ezt.
- Persze. Nem hasonlítok Peter Parkerre, a képességeim egészen máshogy képződtek le. Ráadásul teljesen másképp viselkedtem és őszintén szólva elég szembetűnően nem hasonlítok rá. Egyszóval tökéletesíteni szerette volna a klón-projektjét. - nem rejtettem véka alá erről a véleményemet, aminek voltaképpen minden egyes szava igaz volt. Már egészen közömbösen tudtam erről beszélni, bár korábban sem a fájdalom, inkább a harag szólt belőlem. Ahogy a haragot és a zsigeri gyilkolást hozta Peter is elő belőlem bármi meglepő lenne ezt most itt egy pizza mellett realizálni.
A visszamenetel említésére csak Nielre sandítottam. Nem lehettem abban egészen biztos, hogy feltételezte volna a maradási szándékom, de talán inkább azt, mint hogy visszamennék. Meg is rezdölt a szám szeglete, de végül csak megráztam a fejem.
- Nem. Azt hiszem itt érzem otthon magam. Furcsa lehet ezt kifejteni, de amíg ti belenőttetek egy otthonba, ragaszkodtatok egy helyhez ahol felnőttetek, engem az ilyen berögződések elkerültek. A labort nem tekintettem sosem otthonomnak, de azt hiszem közöttetek arra leltem. Egészen különös, de határozottan jó érzés tartozni valahová. - néha igencsak gondban voltam az érzéseim kielemzésével, de ezzel speciel már dűlőre jutottam. Én nem egy helyet tekintettem az otthonomnak, hanem azt az élethelyzetet, amiben most épp benne voltam.
Kényelmesebb volt forszírozni a variánsát aki felbukkant, de Niel reakcióiból én igyekeztem információkat leolvasni. Szemmel láthatóan nem szokott hozzá a jelenséghez. Talán engem is meglepne kicsit ha tulajdon magammal találkoznék, de hazudnék ha azt mondanám, hogy mint klón teljesen váratlanul érne. Nem is hozzászoktam ehhez, hanem ebbe teremtettek bele és ez jókora előnyt adott a jövőre való tekintettel.
Elgondolkodtatott a válasza Romy kapcsán. Ilyen szögből még tényleg nem próbáltam meg értelmezni a jeleit, de legyen ember a talpán, aki néha tudja őt értelmezni. Egyszer azt hiszem, hogy teljesen a bizalmába fogadott, másszor pedig olyannak tűnik az egész szituáció, mintha még nem történt volna ez meg. Csak azt tudtam, hogy a pillanatnyi döntéseimet és a világlátásomat nem kérdőjelezte még meg eddig soha.
- Igazából ezzel te segítesz nekem. Vagyis kölcsönösen segítünk egymásnak. Én neked segítek lerendezni egy nem ide való éned, te pedig nekem lezárni egy tátongó fejezetet a múltamból. - ahogy láttam a pizzával már igen csak birkózott, így csak jobbnak tartottam megkérdezni, hogy besegítsek-e. Elvégre még nem létezett kajamennyiség, ami kifogott volna rajtam. Ez pedig kifejezetten finomnak tűnr, hogy itt hagyjuk. De mennünk is kell, mert még sok dolgunk van az előkészületekkel. Na meg Miles Warrennel...

I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.