Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 15:01-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. 19 Szept. 2024 - 19:11

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. 18 Szept. 2024 - 22:29

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. 18 Szept. 2024 - 21:47

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: You turn my world right upside down

Kaine Parker Szer. 4 Szept. 2024 - 9:30
• doing bad for good reasons •
You turn my world right upside down

Ahogy Romy megosztotta velem az ellenérzéseit a toronyszoba iránt, éreztem, hogy valami mélyebb dologról van szó. Nem erőltettem, hogy feljöjjön oda velem, mert tudtam, hogy felesleges lenne. Sosem voltam az a fajta, aki ragaszkodik ahhoz, hogy mások megtegyenek valamit, ha látom, hogy kellemetlen nekik. De azért furcsa volt. Nekem a nyugalmat jelentette, amikor nem kellett folyamatosan figyelnem a többiekre, hiszen így is többet hallottam belőlük mint szerettem volna. És talán emiatt nem is érti, miért olyan fontos számomra az a hely. Talán legközelebb… vagy talán soha. Az én titkom marad. Sosem voltam az a beszédes típus.
Amikor a táncról beszélt, az arca felragyogott, és ez a fény mintha engem is megérintett volna. Voltaképpen ritkán volt olyan alkalom, hogy éreztem ezt a melegséget. Az a mosoly, az a csillogás a szemében… Meglepett, mennyire szívesen táncolna velem még többet. Ez a gondolat furcsán jólesett, pedig régóta nem hagytam magam közel engedni senkihez. És most, itt van ez a lány, aki nemcsak elfogadja a furcsaságaimat, de még lelkes is miattuk. Nem tudom, hogy kezeljem ezt. De a szívem mélyén… talán vágyom rá.
A kérdése a kilátásról és az érzéseimről váratlanul ért. Szinte senki sem kérdezett még ilyeneket tőlem. Megszoktam, hogy a falak közé zárjam az érzéseimet, hogy senki se lásson bele a valódi énembe. Mégis, most valahogy más volt. Ahogy ránéztem, azon kaptam magam, hogy a válaszon gondolkodom. De nem tudtam mit mondani. Még magamnak sem vallottam be igazán, mi nyomaszt, amikor idejövök. Csak a kilátás… talán a magány, talán a szörnyeteg bennem, ami sosem nyugszik, vagyis nem kellene, most pedig egy ideje nem érzékelem. Nem tudom mit gondoljak. De nem csak ez.
Amikor Romy megkérdezte, mi nyomaszt itt fent, éreztem, hogy egy pillanatra elmerülök a gondolataimban. Az igazság az, hogy néha egyszerűen csak szeretek egyedül lenni és töprengeni. Ez a hely az enyém, egy kis szelete a világnak, ahol senki sem zavarhat. Itt tudok igazán gondolkodni, kicsit eltávolodni mindentől, ami túl soknak tűnik. Nem mintha a nyomás lenne a lényeg, inkább csak az a csendes magány, ami segít összerakni a fejemben kavargó darabkákat. Nem akarom, hogy félreértsen, hogy azt higgye, valami nagyobb súly nehezedik rám, amikor idejövök. Ez egyszerűen csak az én kis visszavonulóm, ahol tisztábban látom a dolgokat. Nem vagyok jó a szavakban, de úgy érzem, ezt most el kell mondanom neki.
– Csak szeretek itt lenni egyedül. Gondolkodni. – mondom, miközben egy pillanatra ránézek. Ez a válasz talán egyszerűnek tűnik, de remélem, hogy megérti, miért fontos nekem ez a hely. És talán azt is, hogy a magány nem mindig egyenlő a szomorúsággal. Néha csak erre van szükségem, hogy újra összeszedjem magam.
Ahogy Romy közeledett felém, és megpuszilta az arcomat, valami megmozdult bennem, amit régóta próbáltam eltemetni. Ez a lány... valahogy más volt minden. Vajon csak hallgatnom kellene a belső megérzéseimre? Megengedhetem magamnak, hogy valami újat tapasztaljak? Hiszen így is már fontosabb volt számomra, mint a többiek, mert mi van, ha… ha végül megbántom?
Ahogy rám nézett, észrevettem a zavart az arcán, és hirtelen úgy éreztem, hogy talán egy kis visszajelzés segítene. Nem vagyok jó a szavakban, sosem voltam, de valahogy éreztem, hogy most mondanom kell valamit.
– Én is... jól éreztem magam. Köszönöm, hogy bevállaltad ezt a helyet, tudom, hogy nehéz leküzdened a tériszonyod. Nekem sokat jelent. – mondtam halkan, talán kissé esetlenül. Ez több volt, mint amit általában mondok, de talán... talán elég lesz. Nem akarom elijeszteni őt, emlékeztetni arra, hogy mégis milyen magasban van, de szerettem volna ha tudja, tényleg sokat tett most.
Romy… ez a lány tényleg más. De mit kezdjek ezzel az egésszel? Hogyan hagyhatnám, hogy közel kerüljön hozzám, amikor én magam sem vagyok biztos abban, hogy ki vagyok valójában? Nem akarom megbántani, de ugyanakkor… talán jobban félek attól, hogy mi lesz, ha tényleg elengedem magam. Ha megnyílok előtte… ha közel engedem. De valami azt súgja, hogy talán… talán érdemes lenne kidrítenem, hogy mi zajlik tulajdonképpen bennem.

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: You turn my world right upside down

Rosemarie Morozov Vas. 18 Aug. 2024 - 9:19
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
A toronyszobával kapcsolatos ellenérzéseim olyan magasra hágtak, hogy már szóban is kerülni kezdtem. Így inkább nem is feleltem az ötletre, hogy én menjek fel oda. Szerencsére Csodapók nem pedzegette tovább, hogy fura legyen a szitu.
Mikor arról beszélt mennyire szereti a közös táncot, és hogy máskor is szívesen ropná velem, annyira lelkes lettem, hogy szemeim is csillogtak közben.
– Néha én is örömmel benne lennék a táncban – bazsalyogtam fel rá. – Sőt akár többször is, mint néha – fűztem hozzá. Lehet, hogy nem kellett volna ennyire nyomulnom, de hé, ez volt az igazság.
Az új helyszínen, amit tulajdonba vettünk, csak amiatt nem keltem vele táncra, mert annyira még nem mozogtam magabiztosan ebben a magasságban. Pedig micsoda kilátás tárult elénk, komolyan mesés volt.
– Mi szokott nyomasztani, amikor ide jössz? – gördült le ajkaimról a kérdés. Nem tehettem róla, a kíváncsiság nagyúr volt. Szivacsként ittam magamba mindent, amit elárult magáról.
– Ha legközelebb szeretnél társaságot szívesen jövök. Amennyiben tényleg nem zavarok – pironkodva igazítottam egy kósza tincset a fülem mögé. Hízelgőnek találtam, amiért felajánlotta. Mégis csak a titkos zugáról volt szó. Normális esetben ide gondolom azért egyedül szeret járni.
– Kár, hogy ma borongós esténk van. Megnézném a csillagokat. Olyan ritkán látni őket – kémleltem az eget. – Szerinted fog havazni? A levegőnek olyan illata van, mintha havazni készülne – nehéz volt megmagyarázni ezt. De Oroszországban pont ilyen volt az idő, mielőtt leesett volna a hó.
– Kaine – szólítottam meg kisvártatva. Már attól úgy kalapált a szívem, hogy a nevén szólítottam. Pedig nem tűnt egy nagy dolognak, amit tenni készültem. A lakótárs viszonyba tökre belefért. Azt hiszem...
Megvártam, míg felveszi a szemkontaktust velem. De ez így még nehezebbnek érződött.
– E-elfordítod picit az arcod? – kértem rá zavartan, bénán mutatva a kezemmel, hogyan is gondolom. Mihelyst ezt megtette, pironkodva hajoltam közelebb hozzá, hogy megpusziljam az arca oldalát, ha hagyta.
– Köszönöm a mai estét, hogy eljöttél velem a bálba, meg hogy megmutattad nekem ezt. Csodásan érzem magam – zavaromat szavakkal próbáltam ellensúlyozni. Mindenesetre a puszi után csak félszegen mertem felé lesni. Picit tartottam attól, hogy rosszul reagálhat rá.


     
HIGH-TECH SORCERER

     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: You turn my world right upside down

Kaine Parker Vas. 18 Aug. 2024 - 9:09
• doing bad for good reasons •
You turn my world right upside down

– Én vállaltam el, meglehet értetek és a nyugalmatok érdekében, de senki nem tartott a fejemhez pisztolyt, hogy csináljam. – megmosolyogtatott a dacossága és a véleménye, de tényleg el tudtam dönteni magamtól is, hogy mit tartok követendőnek.
– Akkor majd beszélünk a többiekkel. – a témát nem akartam forszírozni, de szerettem volna, ha látja én is komolyan gondolom ezt. Könnyedén mentem bele a témaváltásba vagy épp figyeltem a táncra. Az most engem is lefoglalt és jól esett.
– Vagy fel is jöhetnél. – nem engedtem a témából, láttam ahogy megfeszül az arca. Egyszer minden paranoiáját le kell küzdenie, az pedig amúgy sem egészséges, ha a ház bizonyos részeitől is tart. Míg eleinte direkt oda halmoztam fel a fegyvereket, hogy oda úgysem jön, mostanra már annyi mindennel kibővült az a szoba, hogy már állványokon kezdtem kategorizálni a holmikat. Egyébként is ott gyűlt a sok infó a HYDRA megjelenéseiről.
Megmosolyogtatott a sajnálkozása. Ha csak ezen múlik a rossz kedve, akkor fel kell világosítsam arról, hogy rossz helyen tapogatózik.
– Lehet, hogy úgy indult az egész, hogy a bál miatt tanítasz meg táncolni. De egészen lelazít és jól is érzem magam közben, szóval nem vagyok ellenére, hogy néha táncoljunk. Már ha te is szeretnéd. És tényleg nem csaltam, így akartam megtanulni. – szerettem volna látni a beleegyezését is.
Igyekeztem minél hamarabb túllenni az úton, sőt igazából meglepett mennyivel másabbul is kapaszkodik. Én csak örültem neki, hogy már könnyebben kezelte az utazást. A kérdésére már nyújtottam is a kezem, mi több én fogtam rá az övére, hogy belecsimpaszkodhasson. Engem a legkevésbé sem zavart, sőt soha egyetlen percig sem zavart a közelsége. Egészen addig sétáltam ki vele, amíg még nem volt sok neki. Jó érzéssel töltött el, hogy neki is tetszik a kilátás. Aztán ahogy már sok volt, visszább sétáltunk és hagytam leülni. Én is csatlakoztam hozzá, bólintottam a kérdésére.
– Felhozhatlak egyszer ide. Amikor borongósabb napom van, vagy csak elmélkedni szeretnék, ide jövök fel. Nincs senki, bár nem zavarna igazából a jelenléted sem. Meg valahogy megnyugtat és tényleg nagyon szép. Látnod kellene, innét a csillagokat sem takarja annyira el a város porfelhője.

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: You turn my world right upside down

Rosemarie Morozov Vas. 18 Aug. 2024 - 9:00
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
– Akkor sem szívlelem, ha egyedül mész ilyen helyekre – felfújt arccal pirítottam rá. – Felelősnek érzem magamat, amiért a HYDRA sarkában jársz. Tudom, hogy nem csak engem érint, de ettől még olyan, mintha miattam bajba kevernéd magadat[/color] – fűztem hozzá. Engem az sem érdekelt volna, ha téves nyomon jár. De hát nem kacsa volt, komoly fegyveres összetűzésbe került. – Igazából mindegy, hiszen már megtörtént[/color] – vontam meg a vállaim. Azóta nem győztem hangoztatni, hogy kösse az orromra, ha a témában nyomoz.
– Ettől tartottam – mély szusszanás tört ki belőlem. – Ezt lehet, hogy a többieknek sem ártana elmondani akkor. Mármint, hogy legyenek elővigyázatosak, csak a biztonság kedvéért – vetettem fel. Nem igazán tudtam elképzelni miként lehetne tálalni. Abba pedig most bele sem akartam gondolni, hogy nem túl késő már ez az óvintézkedés? – Majd holnap, nem akarom még kinyírni a bulit – lendültem tovább egyszerűen. Önzőn kisajátítva a tánc minden egyes pillanatát. Nem akartam most Bayville és a hellyel járó gondokkal foglalkozni.
Csak ma este nem.
– Ez nem igaz – húztam fel az orromat a vádra. Oh, pedig, ha tudná mennyire igaza volt! Valóban kerültem a toronyszobát, persze nem miatta, hanem a korábbi lakója miatt. Butaság, tudom, hiszen nagyon érdekelt, hogy Csodapók mit csinál. Csak egyszerűen nem kéne mindent Pietro emlékével összekötnöm. Na jó, mégsem volt ez olyan egyszerű.
– Át is hozhatnád a szobámba – vetettem fel alternatívaként. – Szívesen eldiskurálok a kütyüvel, hátha tudok segíteni valamit – jelentettem ki magabiztosan. Noha félszer nem voltam biztos abban, hogy valóban képes vagyok-e rá. Csak meg akartam kerülni a toronyszobát.  
– Nem is versenyként gondolok rá – ráztam meg a fejemet. – Csak sajnálom, hogy már nem kell órákat tartanom neked. Tök jól éreztem magamat közben – többek között minden ügyes-bajos dolgot elfelejtettem. – Különben sem csaltál! Megígérted, hogy nem merítesz a tudásodból és biztos vagyok benne, hogy nem tettél így. Odafigyeltél arra, amit mutattam és könnyedén ráéreztél. Ez nem azért van, mert így „tákoltak” volna össze – mint mindig, most is pipa voltam, amikor így utalt magára. Szerettem volna, ha látja magában mennyire értékes, spontán magától és nem attól, mert laborban így alakították ki.
Meglehetősen izgatottá váltam, amikor újabb arcát ismerhettem meg Kainenek. A félrevonuló pontjait eddig csak helyszínileg ismertem, de látni nem láttam őket IRL. Szerintem is dicséretre méltó volt, ahogy tartottam magamat. Noha miután megérkeztünk a célhoz nem igazán akaróztam még elereszteni Csodapókot. Először a lábaimnak kellett magukhoz térniük. Jelenleg úgy remegtek, mintha zseléből lennének.
– De fogod közben a kezemet, ugye? – néztem rá kérlelőn. Csak akkor merészkedtem előrébb menni, ha már éreztem a kezét a sajátomon. Az érintésétől csillapodott parázó szívverésem, és könnyebb volt megtenni az első lépéseket ahhoz, hogy a kilátásra fókuszáljak.
– Wow, ez nagyon szép! – lenyűgözötten, csillogó szemekkel pásztáztam az elénk terülő városképet. Bátorkodtam megközelíteni a peremet, bízva abban, hogy Csodapók nem enged el. Teljes három másodpercet bírtam, mielőtt visszatolattam mellé.
– Huh, oké. Le kell ülnöm – jeleztem, mielőtt az lenne a vége, hogy beájulok.
– Szóval ide szoktál elvonulni? – fogalmaztam meg a kérdést, amint ülő helyzetből élvezhettem a panorámát. – Már értem miért. Biztos szép lehet innen egy naplemente vagy egy napfelkelte. Nem mintha láttam volna valaha napfelkeltét, mármint nem néztem végig még egyet sem soha. Tudod, nem bírok felkelni korán – hantáztam. Ismerte éjszakai bagoly üzemmódomat, szóval reméltem, hogy megérti mi az oka ennek. Azontúl, hogy nem volt kivel megnéznem.
– Nem érzed magad magányosnak, amikor egyedül idejössz?


     
HIGH-TECH SORCERER

     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: You turn my world right upside down

Kaine Parker Vas. 18 Aug. 2024 - 8:54
• doing bad for good reasons •
You turn my world right upside down

Csak bólintottam a hasonlatra. Azt már észrevettem, hogy könnyebben választok cuccokat magamnak, néha megfontolom, hogy olyan holmit is beszerzek, amit nem feltétlenül érzek szükségesnek. És mégis. A legutóbbi mini hi-fi is egy ilyen szerzemény volt a toronyszobába, pedig nem volt rá szükségem. Mégis olyan könnyedén telik az idő a rögtönzött háttérzenével. De a szúrkálódó célzása mosolyt csalt az arcomra, naná, hogy tudtam mire gondol.
– Az sem volt biztos, hogy egyáltalán beválik, ha pedig kacsa, akkor fölöslegesen mentünk volna ketten. – az indokom nekem viszont megvolt rá, plusz ő több időt töltött el azokban a napokban Milessal is. Ha nem lettek volna ott mindketten, bizonyára én magam vittem volna haza a cuccot neki, lévén kellett a dekódolás.
Az én véleményem általában szubjektív volt, hiszen sok mindent nem éltem meg úgy, ahogy mostanában elém jöttek. Nem tudhattam milyen tényleg sokadmagammal lakni és mivel megoldottam annyival, hogy gyakrabban vonultam el a többiektől, nem is csináltam nagy ügyet belőle. De meglepett, hogy Romynak is sok a társaság. Ha már ő felsorolta az aggályait, akkor én is megosztottam vele a tapasztalataimat. Azt tudtam, hogy valami roppant különleges a kapcsolata Alverssel, de arról gőzöm nem volt, hogy miért méregetett mondjuk akkor, amikor a kutya megérkezésén civakodtunk össze, de ez csak egy ilyen volt. Mondjuk nekem nem célom, hogy minden áron megkedveljen, ha nem akar, akkor úgysem fog. Nem Laze vagyok, aki más nyakába akaszkodik spanolni.
– Nos... akkor igazából nem csak abban hasonlítunk, hogy mindketten különcök vagyunk, de én is hasonlóképp gondolom ezt a HYDRA ügyet. Freddy majd a többiek érkezése után nem csak sokan vagyunk, de túl sokan is kapcsolódunk ehhez az ügyhöz. Ha egyikünket megtalálnak, akkor mindannyian megleszünk. Szóval amíg nem vagyunk valamiben biztosak, addig ne tegyünk lépéseket. És legfőképp ne keltsünk feltűnést. – ezt nem tudtam nem komolyan venni, de nem akartam elodázni az este hangulatát.
Elgondolkodtatott az, amit Gwennel és Milessal kapcsolatban mondott. Lehet nem kellett volna így tennem, de azzal, hogy megoldottam volna kettejük problémáját, máris elmondhattam volna, hogy annyival kevesebben lesznek, ha beüt a baj.
– Építek nekik egy univerzum nyitót, ami hazaviszi őket. Mivel fogalmam sincs, hogy melyik világban tartózkodnak ők, így arra gondoltam valami DNS-felismerő jeladót is beépítek. De valahogy eddig mindig arra jutottam, hogy portált nyit és nem kaput más világokra. De lehet te többet látnál belülről, csak sosem jössz fel. – célozgattam arra, hogy úgy kerülte a tornyot mintha pestises lenne.
– Pedig ez nem verseny. Én csak a kísérőd vagyok, nem a versenytársad. De tudod, én mindig csalok, ha tanulnom kell valamit, így raktak össze, hogy hamar elsajátítsam. – néha azért hajlamos voltam úgy beszélni magamról, mintha valami gyárban készültem volna, hiszen tényleg összeraktak. De ez már azért egyre ritkább volt. Nem is vártam meg, hogy megdorgáljon érte, inkább hagytam őt lelkesedni. Amint letudtam a pizzákat, megvártam amíg a zakómba bújik. A menetszél miatt kelleni is fog neki, mert én aztán nem terveztem lassítva közlekedni. Ismerve az utazási módszereit és azt, hogy tényleg néha kukkol, inkább jobb letudni a távot.
– Lenyűgöző, hogy nem sikítozol, valóban. Óriási fejlődés, hogy kevésbé szeretne a szíved kiugrani a helyéről. – igyekeztem megdicsérni a bátorságáért, miközben becéloztam az utolsó nagy kanyart, hogy aztán még magasabbra lőjem ki az utolsó kapaszkodót és aztán landoljunk az épület adóvevő tornya alatt. Innét aztán pazar volt a kilátás a Central Parkra, no meg az egész városra.
– Oké, ha készen állsz, akkor most már leléphetsz és körülnézhetsz.

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: You turn my world right upside down

Rosemarie Morozov Vas. 18 Aug. 2024 - 8:53
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
– Szerintem jó úton haladsz. Emlékszel, hogy még azt sem tudtad kifejezni, hogy milyen stílus nem tetszik például a ruhákban? Azóta pedig már meg tudod mondani mit vennél és mit nem vennél fel. És bár nem a ruha teszi az embert, de az az egyik legjobb énkifejezési lehetőség – emlegettem fel példának okáért. Szerintem szép lassan kezdi megtalálni saját személyiségét, ami csak az övé és nem a klón adottságaiból ered. – És szerintem tök jó csapat vagyunk, amikor nem döntesz hirtelen a solo playerség mellett – mint a múzeumnál, amikor nyomra akadt és „elfelejtett” szólni róla.
Bayville-t illetően át tudtam érezni, amit mondott. Egy kollégiumban éreztem magam, nem voltam biztos abban, hogy mindenkiben megbízhatok-e, de legfőképpen nagyon sokan voltunk egy rakáson. Egy rossz szót nem szóltam ezért, hiszen részben miattam duzzadtunk ekkorára. De sosem gondoltam bele, hogy Csodapók is egészen hasonlóan érzi magát ott, mint én. Talán ezért szeret annyi időt tölteni abban az átkozott toronyban?
Dilidoki emlegetésére megfeszültem, ahelyett, hogy bármit is mondtam volna róla inkább csomót kötöttem a nyelvemre.
– Lance lehet azért ilyen, mert a fogadott húgának tart? – töprengtem el hangosan ezen. – Legalábbis Mindy szerint. Ezt szűrte le Lance hamburger evési sebességéből. Mindig is vágytam egy tesóra, szóval nem mondtam nemet rá. Tény, hogy kicsit magának való, de szerintem jól kijönnétek – legalábbis én nagyon örülnék egy ilyen forgatókönyvnek.
– De hidd el, hogy nem vagy ezzel egyedül. Mármint a hirtelen megnőtt létszámmal én sem tudok igazán mit kezdeni – bár Bayville ténye jobban megviselt. – A legtöbben igazán nem tehettek a helyzetükről és ott vannak a közös csomópontok, mint a HYDRA. Én azt hittem, hogy azzal, hogy tetőt ajánlok a fejük fölé segíthetek nekik. Lance szerint feltűnő, hogy ennyien vagyunk Bayvilleben… Azt hiszem igaza van – egy pillanatra lefelé pillantottam, mintha csak szükséges lenne látnom a lábmunkát a táncban, nehogy elvétsem a ritmust. – Viszont nem hiszem, hogy azért felelősséggel tartozol, mert Gwen és Miles is pont ide pottyantak. Mármint rendes tőled, hogy segíteni próbálsz nekik. Hogy gondoltad hazajuttatni őket? Kell valamiben esetleg segítség? – lestem fel rá.
– Szerettem volna tőled hallani – elpirultam, amikor pozitívan nyilatkozott a velem való táncról. Nem számítottam arra, hogy visszaszerválja felém a kérdést. – Hát, megosztó. Mármint alig, hogy megtanítottalak a kezdő lépésekre és már szinte profi vagy benne. Örülök, hogy a táncpartnered lehetek, mert nagyon élvezem. De a mentor-énem részben könnyeket morzsol most bennem, amiért túlszárnyaltál, mint tanítvány – és emiatt milyen ürüggyel vehetném rá otthon a táncolásra? Szinte már nincsen is szüksége gyakorlásra!
– Igen! Lécci, léééccciiii, nagyon szeretném látni – kérlelésem közepette bátorkodtam belecsimpaszkodni a karjába, hogy még inkább kimutassam mehetnékemet.
Míg a maradék pizza sorsa felett tevékenykedett, én összeszedtem a cuccainkat, mint a retikülömet és a pórul járt zakót, melyet a földről kanalaztam fel, majd poroltam le. Ismét kisajátítottam, félig csak azért, mert fáztam. Tetszett, hogy a melegen túl Kaine illata is volt. Noha menten nem fáztam, amikor a kezem helyett Csodapók már a derekamat fogta. Karjaim automatikusan fonódtak a nyaka köré, még mielőtt felhatalmazást kaptam volna rá. De hé, legalább kipipálhattam ezt is a to-do listán!
– Inkább nem néznék le – ráztam meg a fejemet határozottan. Futólag tekintettem le a mélybe, mikor átrugaszkodott a szomszédos épület irányába, az is bőven elég volt, köszönöm!
– Bébi lépések, már szerintem az is elismerésre méltó, hogy nem hangolok magas C-re. Nem? Majd bejelölöm GPS-en mikor odaértünk – inkább Kaine vállába fúrtam az arcomat. Csak annak a ténye nyugtatott meg, hogy Csodapók biztosan nem dob el. Viszont még nem bántam meg, hogy elindultunk. Pedig minden egyes lendületvételnél liftezett a gyomrom.


     
HIGH-TECH SORCERER

     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: You turn my world right upside down

Kaine Parker Szomb. 17 Aug. 2024 - 23:21
• doing bad for good reasons •
You turn my world right upside down

Elmosolyodtam csak azon, amit Romy mondott. Az sem volt egy halott gondolat, hogy esetleg félreértette a jeleket, sőt igazából amikor ebbe a világba csöppentem, egyáltalán nem számítottam rá, hogy "megint" keresztezi az utamat. Sokat töprengtem azon, hogy miért pont ő villant be előttem ahogy elüti az az autó, de mindig csak arra tudtam következtetni, hogy talán mert nekem is ilyen jellegű változásra volt szükségem még ha nem is láttam ezt be.
– Belátom nekem is változásra volt szükségem, meg rátok, hogy megismerjem azt én milyen vagyok, milyen rátok számítani és közösen tervezni. Remélem mindezzel nem járok rossz úton. – néha ugyan vannak aggályaim, hogy nem a megfelelő irányba tartok, de úgy gondoltam tisztának ha én is megosztok vele valamit. Ez is újdonság, szavakban kifejezni mindent.
– Hirtelen lettünk nagyon sokan. Ami azt hiszem nem baj, de én sokakkal nem tudok mit kezdeni azóta sem. Titeket négyeteket ismerlek úgy igazán, Gwen és Miles miatt pedig csak úgy érzem, hogy felelősséggel tartozom amiért nem a saját otthonaikban vannak. Ha rajtam múlik, akkor valahogy hazajuttatom őket. Crystalt sosem értettem, ahogy itt sem, Freddy pedig azt hiszem fél tőlem. Legalábbis nagyon kerül. Lacey és David számomra nagy kérdőjelek, Alvers pedig csak legalább annyira nem társasági figura, mint én, ha nem jobban. Látszik, hogy jót akar neked, mondjuk engem néha furcsán méreget. – ha már ne mondjam el a többieknek, akkor kicsit mindenkire is kitértem. Aztán ha már másabb volt a tánc, akkor pörgettem is egyet rajta. Amit hamar megtanultunk, az a beszélgetés volt tánc közben, nem nehéz egyszerre mindkettőre figyelni.
– Tetszik. Vagy nem úgy látod? És neked tetszik, hogy nem neked kell vezetned? – kérdeztem vissza a táncra, hogy ő miképp látja. Sem a módszereivel, sem a kreativitásával nem volt sosem baj. Viszont meglepett a hirtelen megállása.
– Biztos dobjalak oda? – most rajtam volt a sor, hogy mosolyogjak. Ritkán kért ilyet. Elpillantottam a pizzás dobozok felé, aminek nagy részét már azért sikerült elpusztítani, de azért még maradt. Alighanem nem fog elfogyni. Arra már nem akartam reagálni, hogy nehéz vagy sem, mert akkor sem lenne az, ha tele enné magát. De úgysem fogja elhinni. Szóval elengedtem a kezét, hogy még egy kis hálóval összefogjam a dobozokat és leengedjem oda nem messze a kint cigizőktől, egye meg aki megtalálja. Én pedig már ismét Romy kezét fogtam, hogy a perem felé húzzam, vagyis már nem is a kezét fogtam, hanem a derekát.
– Akkor kapaszkodj, indulunk. Jegyezd az utat. – azzal már nem is haboztam nekilendülni az első nagyobb épülethez vele, hogy célba vegyük a legkedvencebb helyemet.

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: You turn my world right upside down

Rosemarie Morozov Szomb. 17 Aug. 2024 - 18:00
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
– Biztos vagyok benne, hogy akkor abban a pillanatban másra lett volna szükségem. Csak a bajt jobban sikerült vonzanom. De ha az ember elkeseredett, nem látja az opciókat, azt hiszem. Vagyis nekem ez volt a tapasztalatom. Amikor visszaköltöztem a belvárosba, tiszta lap jeligével, akkor jöttetek Ti. Tök hirtelen robbantatok be az életembe. Mármint te főleg, cseppet sem számítottam a furgonos esetre, amikor megmentettél. Akkor szükségem volt a segítségre és örülök, hogy téged vonzottalak be – pironkodva fejtettem ki ezt a részt. Jaj, remélem nem veszi észre, hogy elpirultam!
– Aztán ott volt a Mi casa. Az is szimpla bevonzás volt szerintem. Bevallom, először picit megijedtem, hogy megint sokan leszünk. Lili a tanúm rá, hogy mennyit görcsöltem a skill szettünk rejtegetése miatt. Most pedig Bayville miatt görcsölök egy kicsit – ismertem be töredelmesen. A „kicsit” elég gyér kifejezés volt, de nem akartam tovább rejtegetni. Legalább Csodapók előtt nem. – De lécci ne mondd el ezt a többieknek – pillantottam rá kérlelő tekintettel.
A bakancslistára keveredett beszélgetés közben nem is zavartattam magamat, hogy már Whitney Houston felszűrődő akkordjaira táncoltunk.
– Igazad van. És hogy tetszik? – egy pillanatra elhallgattam, majd égő fülekkel gyorsan hozzá biggyesztettem: – Mármint a tánc velem? – én élveztem minden egyes percét. De érdekelt Csodapók véleménye, mégis csak ő volt a táncpartnerem.
– Ne aggódj, szívesen osztom meg veled a bakancslistámat. Főleg, ha ilyeneket mondasz a kreativitásomra – somolyogva vizslattam felé.
A következő teljesítendő tétel hallatán felcsillantak a szemeim.
– Rendben, menjünk! Már régóta látni akartam a helyeket – vágtam rá azonnal, berekesztve a tánclépéseket. Bár a kezét így sem engedtem el. Sőt, egy kicsit határozottabban fogtam rá. Ha kell, el is húzom odáig! – Az Elvis számnak amúgy is vége. Messze van innen? Nem ettem sok pizzát, szóval nem leszek nehéz – rögtön a gyors utazás megoldására gondoltam, mivel légvonalban biztosan jóval közelebb van.


     
HIGH-TECH SORCERER

     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: You turn my world right upside down

Kaine Parker Szomb. 17 Aug. 2024 - 8:48
• doing bad for good reasons •
You turn my world right upside down

Nem akartam ide keverni, hogy ezt a helyzetet mennyire átéreztem, hiszen csak akkor döbbentem rá, hogy a magány fojtogat, amikor megtapasztaltam az ellentétjét. Bizonyára neki másképp alakult a dolog, mint ahogy én megtapasztaltam.
– Könnyen meglehet, hogy nem is rá volt szükséged. Nem vagyok igazán erős az ilyen tapasztalatokban, de amikor valamire szükséged van, azt bevonzod. Mint én titeket. Nem tudtam, hogy mire van szükségem, míg át nem éreztem. – igyekeztem a saját példámmal azért alátámasztani, mire is gondoltam, de nem voltam teljesen biztos benne, hogy jó ez az irány.
– Ha van ilyened, akkor élj vele. – elmosolyodtam a dicséretére. Őszintén jól esett, mert az ilyen visszajelzésekre volt igazából szükségem. Őszintén hatott és annak is éreztem. Ha azt mondom egyszer a régi önmagamnak, hogy igen is szüksége van neki is a kritikákra legyen az pozitív vagy negatív, akkor nem hisz nekem. De bő két hónap alatt is óriási előrelépést éltem meg azzal, hogy nem éreztem céltalannak az életemet és kezdtem megtapasztalni az én személyiségem egyediségét, ami már nem Peter emlékeitől függött.
A filmes utalással nem értettem egyet, de valamiért a reakciójától úgy gondoltam, nem firtatom tovább. Általában, ha elvörösödött, akkor sikerült valami kényelmetlen témába tenyerelnem és ettől zavarba jött.
– Mondjuk. A részletek már csak tervezés kérdése, de emberibbnek érzem én is ezt az élethelyzetet... mármint átlagosabbnak, mint amilyen szokásaim nekem vannak. Amúgy sem jövök rá, hogy mi tetszik nekem, ha nem próbálom ki, nem? A tánc meg te is mondtad, önkifejezés. – egészen jól boldogultam már, főleg, amikor Laze vagy Niel vagy mindketten belerángattak valami hülye fogadásba, hogy dobjak én is egy lejtmenetet a Just Dance játékban. Mindennek a legalja, mégis alkalomról alkalomra egyre kevésbé éreztem kínosan magam.
– Mert jó ötleteid vannak. Nekem nem ilyen élénk a fantáziám. De mit szólnál, ha a következő az lenne, megmutatom az egyik kedvenc helyemről a várost?

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: You turn my world right upside down

Rosemarie Morozov Csüt. 15 Aug. 2024 - 18:39
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
Alsó ajkamra kellett harapnom, hogy ne szakítsam félbe Csodapókot. Nem tudtam eldönteni, hogy mitől tartottam jobban, hogy ilyet mond Pietroról és meg sem vétózom, vagy attól, hogy túlságosan is igaza van. Féltem bízni, féltem mások felé nyitni, mert tartottam attól, hogy újra fájni fog.
– Nem tudom, hogy szándékosan akart-e rosszat. Abban az időszakban tényleg nagyon vágytam arra, hogy valaki gondoskodjon rólam, foglalkozzon velem. Aztán valahogy mégis csak magányosnak éreztem magamat – habozva osztottam meg ezt Kainenel.
Most ugyan nem éreztem magányt, ellenben olyan volt, mintha egy maroknyi pillangó csapkodna a hasamban, amiért Csodapók még a korábban elmondottak ellenére is a pártomat fogta. Ráadásul a könyvolvasási szokásom miatt sem hagyott faképnél, ami fel is derített. Sokat jelentett őszintesége és ha lakótársas, ha nem, valahogy még helyesebbé nőtt a szememben.
– Örülök, hogy nem tékozlod el az új esélyeket – dicsértem meg az igyekezetét. Meg is rekedhetett volna a régi önmagánál, ugyanúgy vadászhatott volna Pókemberre, de inkább a pozitív változás mellett döntött.
– A filmjeim és sorozataim tömény fantazmagóriák, távol állnak a valóságtól – meglepetten hápogtam el a választ. Hirtelen nem tudtam hová tenni ezt a hasonlatot a koreai sorozatokba passzoló párokat illetően. De arcomat telibe vörösre színezte. Azon töprengtem, hogy vajon mire próbálhatott célozgatni ezzel. Vagy csak én komplikálom túl?
Szent ég, ez nem is kérdés! Szimplán lakótársak vagytok, meg bakancslista teljesítő partnerek, Rosemarie!
– Normálisnak lenni amúgy is mainstream – feleltem egyszerűen, így legalább ketten lehettünk furák. – Miért, bakancslistás tételed volt Elvisre táncolni velem a suli tetején? – lestem fel rá. Nem emlékeztem arra, hogy leírtunk volna ilyen tételt a listájába. Miként azt sem tűnt fel, hogy már nem Elvis szólt.
– Különben is, inkább a te listád hasonlít az enyémre – szívtam a vérét szándékosan. Természetesen minden komolyságtól mentesen. – De a bálon való táncot mindketten kipipálhatjuk – fűztem hozzá.
– Mit szeretnél, mi legyen a következő tétel, aminek a teljesítését megcélozzuk?


     
HIGH-TECH SORCERER

     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: You turn my world right upside down

Kaine Parker Csüt. 15 Aug. 2024 - 7:06
• doing bad for good reasons •
You turn my world right upside down

Nem azért nem tetszett, ami jót mondott róla mert valótlannak tartanám. Én elhittem, hogy Pietroban valahol legmélyen volt némi jóindulat is. De csak ha nagyon magába nézett. Az egész helyzet viszont számomra inkább hajazott egyfajta Stockholm-szindrómára.
– Eljátszotta a bizalmadat. Nem is csak ezt tette meg. A bizalmadba férkőzött, megkedveltette magát, majd visszaélt a hatalmával szándékosan. De tovább megyek, az még rosszabb, ha még arra is befolyással van, hogy másokban ezért nehezebben bízol meg. Ez görénység és nem érdemel mentegetést. – nem láttam értelmét annak, hogy több szót pazaroljak egy olyan személyre, aki igazából többet ártott a létezésével is mint segített. Tapasztalatból gondoltam így, mert ahonnét jöttem, ott sem viselkedett másképp.
A könyveken úgy fest jobban eltémáztunk, mint azt gondoltam, de nem is bántam mert addig sem kanyarodtunk vissza a korábbira. A mosolyom csak jobban szélesedett, ahogy figyeltem őt. A gödröcske a szája szegletében egészen lekötött, olyannyira, hogy mire ismét felpillantottam a szemeibe, már az ismerős dallam csendült. Választ ugyan nem adtam, de egy pillanatra sem fordult meg a fejemben, hogy elhúzódjak vagy ne akarjak a kedvére tenni. Oké, igazából a sajátoméra is tettem. Nem is hagytam, hogy mint a gyakorlások megannyi alkalmakor ő mutassa a lépéseket, most én önállósítottam magam és meglepődtem azon is, hogy ez mennyire jól ment. Még kicsit közelebb is léptem, mint azt a beállásnál mutatta.
– De, valami olyasmi. Sokadszori második esély. – céloztam egyúttal arra is, hogy nem csak Peterrel, voltaképpen mindenkivel tiszta lappal indultam. Legfőképp vele és összehasonlítani sem lehetett volna a vele töltött időt azokkal az alkalmakkal, amikor Glitch részletezte, hogy éppen mit és hol és hogyan oldjunk meg. Talán kicsit túlontúl őszinte voltam, de nem szívtam volna vissza.
– Ha most azt mondod, hogy fura vagyok, mert te fura vagy és nem így kellene gondolnom, akkor csak szólok, az összes filmed és sorozatod arról szól, hogy két fura jól kijön egymással. Szóval, ha ez az ára, szívesen maradok fura. Hogy normális vagyok-e, azt döntsd el te. De nem azért jöttem ide, hogy kiszórakozzam magam ahogy Laze teszi, akkor lent lennék. De most itt jobb fent, csak így kettesben. Úgy fest a bakancslistád jobban hasonlít az enyémre, mint azt elsőre gondoltuk.

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: You turn my world right upside down

Rosemarie Morozov Szer. 14 Aug. 2024 - 18:52
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
Meghatódva vizslattam Kainere, szerintem azt sem tudja, hogy mennyire jól esik számomra, amikor ilyen oltalmazón nyilatkozik. Szinte látom rajta ilyenkor a csillogó páncélt, amivel kiáll értem. Már önmagában az is hihetetlen, hogy ilyet tenne értem valaki.
Pont értem.
A kegyetlen valóság viszont szétpukkasztotta a jó érzést, Pietro emléke aljasul túrta ki belőlem.
– Azért, mi most tényleg nem beszélgetnénk, ha nem menti meg a bőrömet – árultam el. – Többszörösen. Szóval annyira nem zavarnak az emlékek, vagyis csak bizonyos részei. Utálom, hogy az emberi agy úgy működik, hogy a rossz dolgok jobban belénk égnek és álmatlan éjszakák képében kísértenek. Szóval lehet, hogy nem is Pietroval van a gond, hanem velem. Túl sokat kattogok azon, ami történt – ismertem be.
– Be kell vallanom valamit – apró mosolyt csalt arcomra a könyves riposztjával. – Nem szeretek annyira olvasni, a hangoskönyveket jobban adom – hajoltam közelebb hozzá, hogy felmérjem miként reagál erre a hírre. Elég nagy vízválasztóként éltem meg eddig akárhányszor elárultam.
Lehet, hogy inkább meg kellett volna őriznem magamnak.
Lelkesedtem a táncért, amire meginvitált. Főleg, hogy az egyik kedvenc számom szólt. Úgy, hogy nem kellett az irányítással foglalkoznom pedig volt időm kattogni. És mint kiderült, ahhoz nagyon jól értek.
– De itt van lehetőséged segíteni neki – próbáltam vigasztalóan hangzani. – Mint egy második esély, nem? – tettem hozzá bizonytalanul. Nem tudtam elképzelni, Kaine ezt hogyan éli meg, ezért megvártam, hogy ő mondja el.
Fülig vörösödtem, amikor a velem töltött időt emlegette. Zavaromban jobb híján a mellkasára hajtottam a fejemet és elfordítottam az arcomat, hogy ne lássa mennyire egyértelműen belepirultam ebbe. Szedd össze magad Rosemarie, biztos, hogy csak vigasztalni próbál!
– Fura vagy – jelentettem ki hirtelen. – Sokkal több szuperebb dolog van a világon. Hogy nem unod a társaságomat ezek mellett? Mármint ne érts félre, tökre megtisztelő... csak... – te vagy az első, aki ilyet mond nekem? – Csak kérdem.


     
HIGH-TECH SORCERER

     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: You turn my world right upside down

Kaine Parker Kedd 13 Aug. 2024 - 22:09
• doing bad for good reasons •
You turn my world right upside down

Valahol baromira át tudtam érezni, hogy mennyire viszolyog Pietrotól. Attól a nárcisztikus seggfejtől kinek ne ülne ki egy savanyú fintor a képére? Én is biztosan csomót kötöttem volna a lábaira aztán fusson ahová akar.
– Ha egy mód van rá, akkor megtalálom a megoldást rá, hogyan likvidáljam mielőtt veszélyeztetné a testi épséged. Annyit sem érdemel, hogy az emlékeidben őrizd, nemhogy még befolyásoljon a tetteidben. – talán némi dac és düh is árnyalódott a szavaimba, de őszintén érdekelt, hogy Romy jobban érezze kicsit magát.
– Egyébként is egy könyvet nem megunni szokás, hanem újra és újra elolvasni. – picit vállal meg is löktem, miközben elmosolyodtam a könyves hasonlatán.
Kaptam az alkalmon amikor megszólalt az a lassú szám, hogy felrázzam ebből a betespedt állapotból. Ez az ő estéje volt és készült rá eleget, láttam rajta mennyire fontos neki.
– Akkor töröld le. – nagyjából nem sok időt hagytam neki erre, mert épp csak megtörölte a kezét már húztam is a tágas részre, ahol se szellőző se más nem akadt az útba, mégis jól hallatszódott a zene. Úgy döntöttem, hogy most én fogom vezetni őt és nem fordítva. Ha most nem lennék kezdeményező, nem lett volna értelme az eddigi gyakorlásainknak. De egyébként is szerettem volna most meghálálni a fáradozásait.
– Talán az, hogy nem tudtam Peternek időben segíteni. – meglepett a téma, amit feldobott, de nem akartam hazudni neki. Ahogy aztán a továbbit is komolyan gondoltam.
– Sok mindent másképp csinálnék és nem is. De azt például nem bánom, hogy rátok bukkantam és azt sem, hogy ennyi időt töltök veled.

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: You turn my world right upside down

Rosemarie Morozov Kedd 13 Aug. 2024 - 18:41
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
– Eh, igen... Még szerencse, hogy nem Pietro volt valóban. Irtó ciki lett volna így reagálni rá. Mármint így is kínos volt, de legalább ott voltatok – szerintem, ha nem ugornak be akkor, kevésbé hoztam volna le úgy, ahogy.
– Nem akarom örökké emészteni magamat emiatt. De nem tudom egyszerűen csak úgy lezárni, mint egy megunt könyvet becsukni – rekedtes sóhaj hagyta el az ajkaimat. – Köszi, hogy ezt gondolod. Tök sokat jelent nekem – meghatódva vizslattam Csodapókra. El akartam hinni, hogy tényleg nem tart undorítónak. Mert talán igaza van. Bár már azzal is megelégednék, ha Kaine nem tart annak.
Illet volna kifaggatnom őt arról a pillanatról, amire legkevésbé büszke, miután én is kimondtam a sajátom. De jobban lekötött Elvis felszökő hangja. Meghökkentem, ahogy Csodapók talpra ugrott mellettem majd a kezét nyújtotta felém, táncra invitálva.
– Juj, de pizzás a kezem! - pánikszerűen tettem le a félig megevett szeletet a dobozra, majd halásztam elő kistáskámból a papírzsebkendőt, hogy megtöröljem a mancsaimat, és szélsebesen magamra kapjam a lábbelimet, mielőtt elfogadtam volna a felém nyújtott kezét. Villám gyorsan csináltam, még egy speedster is megirigyelte volna!
Hagytam, hogy talpra húzzon, a lendülettől a zakó is leszaladt rólam, halkan huppant a földön. Szerencsére most nem volt rá szükségem. Az arcomat elöntő forróság átjárta az egész testemet, amiért ilyen közel voltam Kainehez. Már neki készültem, hogy nekem kell vezetnem Csodapókot, de végül nagyon meglepett a határozott indulással.
– És neked mi az? Amit a legjobban bánsz – bátorkodtam megkérdezni. Nem volt kifejezetten üdítő a téma választásom. De szerettem volna, ha ő is mesél magáról.


     
HIGH-TECH SORCERER

     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: You turn my world right upside down

Kaine Parker Kedd 13 Aug. 2024 - 0:16
• doing bad for good reasons •
You turn my world right upside down

Nem tudtam olyan dologért hibáztatni, hogy a jó dologra próbált inkább koncentrálni. Meglehet még értelmetlenebb lett volna a kötődése, ha közben végig egy olyan ember váltja ki belőle mindezt, aki egy gátlástalan pöcs. Valahogy ezt éreztem az egész szituációból. Ezzel nem is lehetett volna semmilyen érvvel felvenni a versenyt, így addig is csak bólintottam és betoltam még egy szelet pizzát. Volt itt épp elég doboz ahhoz, hogy még bőségesen elég legyen akkor is, ha most meglepően gyorsan fogy.
– Igazából megértem, hogy sokkolt a múltkori. – bátorkodtam felhozni az esetet, amikor ez a kedves hasonmás az én kezembe adta az épp elájulófélben lévő Romyt. Ha előbb ocsúdok fel, lehet még tévesen be is mosok neki. Már volt szerencsém Pietrohoz, ismertem a skilljeit, hogy az érzékeimet kihegyezzem a mozdulataira. De a srác határozottan más volt.
– Talán valamit jobb lezáratlanul hagyni, mint hogy végleg összetörnél az igazságtól. De igazából rajtad áll, hogy ebből ki tudsz-e lábalni vagy hagyod, hogy az életed hátralévő részében kihasson rád az, amit elhintett benned. Nem vagy undorító azért, mert meggondolatlanul cselekedtél. Én itt sem lennék, ha folyamatosan azon emészteném magam, mit követtemel eddig. Sok rosszat, amire nem vagyok büszke. – látszott rajta, hogy mennyire emészti és szerettem volna, ha látja, hogy nem egy olyan hibát követett el, ami örök billogot éget rá. Még épp a pizza maradékát toltam magamba, amikor Romy felkapta a fejét a zenére. Én is így tettem, noha elég hamar meghallottam mi szól odalent. Egy picit elmosolyodtam, ahogy eszembe jutott a tabu dolog. Itt most nem mondhatja ezt. Kaptam is a lehetőségen, gyorsan a nadrágomba töröltem a kezem és már húztam is fel.
– Akkor gyere, le ne maradj róla. – megálltam most vele szemben, egészen fellelkesedtem a helyzeten. Most nem akartam emlékből cselekedni, csak abból, amit tanultam. Tartottam a kezem neki pont olyan szabályosan, ahogy mutatta. És csak reméltem, hogy nem most fogja megvétózni.

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: You turn my world right upside down

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.