Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

» Egy utolsó fejezet
by Danny Ketch Szer. Szept. 18, 2024 9:18 pm

» two disasters
by Volstagg Szer. Szept. 18, 2024 8:35 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei
Nincs

Re: Teenage disaster

Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm
• doing the best they can •
To: Sigy
Σου έριξα ξόρκι Γιατί είσαι δική μου Σου έριξα ξόρκι Γιατί είσαι δική μου Πρέπει να σταματήσεις τα πράγματα που κάνεις Δεν θέλω να τα αντέξω άλλο Δεν θέλω να σε δω να με τρέχεις Σου έριξα ξόρκι Γιατί είσαι δική μου, εσύ Σταμάτα τα ψέματα που λες Σταμάτα να φωνάζεις έτσι

Nem mintha kérte volna jó tanácsomat, vagy a szolgáltatásaink között szerepelne az ingyenes szerelmi tanácsadás. A tenyérjóslásban és a kusza szívügyek feltárásában úgy is 'Elis nene jeleskedett. Lehet átok ül rajta, hogy pont a sajátjával sikertelen. Bizonyára hasonló korunk válthatta ki belőlem a szimpátiát. Még nem találkoztam más, velem egykorú boszorkákkal korábban.
– Nem mintha én lehetnék a megmondója ennek, de úgy tudom, hogy a kommunikáció és az elképzelések megosztása megoldókulcs tud lenni egy párkapcsolatban. Nagynénim legalábbis rendszeresen ezekre panaszkodik mikor zátonyra fut egy pasival. Lehet érdemes lenne tisztáznotok, hogy mégis hányadán álltok. Ha nem teszitek, az később tuti kínos lesz, nem? Mármint nem rosszból, de személyes tapasztalat – emeltem fel a kezeimet megadóan. – A nagy tiniszerelem nálam elég gyorsan kiégett. Danielről hamar kiderült, hogy egy seggfej. A kommunikáció köztünk megvolt, mindössze az elképzeléseinkben semmi párhuzam nem volt. Neki a foci a mindene, és hogy éljenek-haljanak érte a pomponos csajok. Nekem pedig a boszorkányság, amit amúgy sem reklámozhatok – vontam meg a vállaimat nemtörődöm lezserséggel. Hátha ezzel is lerázhatom, hogy valóban nem érdekel. – Arról nem is beszélve, hogy a mágia tanulás mellett nincs kapacitásom erre.
A kristály peremei szépen le voltak csiszolva, érintésre enyhén meleg volt a mágia miatt, ami átjárta. Az ezüstlánc, amire fel volt fűzve, kitartóan remegett a végén izzó kőtől, mely már egészen világos fényben pompázott a lánytól ki előttem állt.
– Igen, lehet személyes kristályod. Viszont vannak olyan ásványok, amik a keresőmágiához kifejezetten ajánlatosak, mint mondjuk a hegyikristály. Az pedig különböző dologtól is függhet, hogy melyikkel rezonálsz jobban. Ezt például a születésed pontos időpontjából is meg lehet határozni. Édesanyám például a rózsakvarcból készült eszközökkel hatékonyabb, nálam pedig az ametiszt fekszik inkább a mágiához ez alapján. De a rózsakvarccal is éppen úgy elboldogulok. Viszont, ha én keresni próbálnék valakit, akkor biztosan ametisztet használnék – pillantottam le futólag az ingára. Nem is annyira a véletlen műve a választásom. – Meg azt mondják, hogy a családon belül örökölt ásványoknak nagyobb az ereje. Hiszen megannyi máguskézen átmentek már. Az ilyen varázseszközök isszák magukba a mágikus esszenciát – fűztem hozzá ismereteimet. Mi is rendelkeztünk sokféle relikviával otthon, de egyikhez se nyúlhattam még felügyelet nélkül.
– Pedig az csak tündérmese. Meg is lincselték volna szegény írónőt, ha tényszerűn kiteregeti a varázsvilág titkait. De mit is mondhatnánk? Látszik rajta, hogy egy régi boszorkány vérvonal leszármazottja. Azért tudta ilyen jól megeleveníteni és kiszínezni a világot – húztam le a leplet az alkotóról. Mint boszorkány, igazán tudhatott ilyesféle varázspletykákról, ha már a rég áhított levél nem érkezett meg számára bagolypostán. – Viszont egyértelműen annak kell lenned. Nincsen mentorod, vagy a családodban nem volt más, aki szintén konyított a mágiához? – kérdeztem rá. Ritka szerencsés voltam, hogy egy olyan boszorkány család sarja lehettem, mint a Morgan-ok.
– Wow! Tényleg igazán lenyűgöző, hogy egy kínai ócskasággal ilyeneket sikerült kicsikarnod – jelentettem ki őszinte elismeréssel, amikor a kamu pálcával végre hajtottokról mesélt. Lehet, hogy egy felfedezetlen géniusszal van dolgom? – Talán jobb is, hogy veszélyesebb dolgok nem sikerültek, képzeld csak el, annyira nem korrekt varázsfókusz ez a műanyag. Vissza is csapódhatott volna rád egy ilyen varázslat – mondanom sem kell, hogy az miért nem lett volna kellemes. Bár önmagában az is hihetetlen, ha ilyen mesebeli varázslatokat létre tudott hívni.
A kérdései is azt támasztották alá, hogy nagyon nincsen képben a helyi varázsvilággal. Az iskola kérdésére összehúztam a szemeim.
– Én a Midtown gimibe járok – feleltem meg ösztönösen, kicsit későn tudatosult bennem, hogy mégis milyen tanintézményre gondolhatott eredetileg. – Nem szeretnék csalódást okozni, de sajnos nem fogsz olyan mesebeli levelet kapni. Mármint, ha tényleg létezik a suli valahol, akkor ide is elfelejtettek címezni egyet – gesztikuláltam magamra. – Szóval nem, nem járok „abba” az iskolába – rajzoltam idézőjeleket a levegőbe mutató-és középső ujjaimmal.  
– Engem édesanyám tanított meg a varázslás fortélyaira. Most is a mentorálása alatt vagyok, de sok mindent például régi feljegyzésekből, könyvekből sajátítottam el magamtól – avattam be. Nem találtam titoknak, sőt, egyenest büszke voltam arra, hogy édesanyám tanított.
Meg tudtam érteni a lelkesedését a pálcák felé, noha teljesen más varázsfókuszra épültek valószínűleg a mágiáink. Ettől még mosolyt csalt az arcomra a reakciója.
Őszintén? A helyében én is ennyire lelkes lennék.
– Kinyithatod és megnézheted őket, persze. Különben hogyan tudnál választani? És nem, nem a pálca választ. Ez csak mesebeli humbug. De érezni fogod, hogy melyikkel tudsz rezonálni, efelől ne aggódj – hagytam, hogy átlépjen a választás mezejére. Nem szokott egy gyors folyamat lenni, és eszem ágában nem volt feltartani.
– Beismerem, sajnos nem olvastam el mindent. Némelyik nyelvezete eléggé megfekszi a boszorkány gyomrát szerinte – ismertem be zavartan. – De a "Csillagok Suttogása – Asztrális Bűbájok Gyűjteménye" és a "Kristályok Rejtélye – Kőmágia és Gyógyító Varázslatok" remek olvasmányok voltak. De neked inkább "Az Első Varázsige – Kezdők Kalauza a Mágia Világában" és "Varázspálca és Kristálygömb – A Mágia Eszközeinek Megértése" könyveket ajánlanám elsőre – az előbbi egy vaskos könyv volt, de tartalmazta a legfontosabb alapokat. Az utóbbi kicsit vékonyabb, ugyanakkor a vásárolni kívánt eszközök miatt javasoltam neki. –  Ha van konkrétabb elképzelésed ez alapján tudok még javasolni neked néhányat, ha szeretnéd. Gondolok ez alatt, hogy mondjuk inkább a bűbájok felé hajlasz, illúzió varázslatok érdekelnek, ilyenek…
Persze nyitva hagytam a lehetőséget arra, hogy ő maga fedezze fel a kínálatot. Hátha cím alapján megszólítja valami.
– A ház a leadott összeggel állja a pálcát és a két könyvet. De ha nem csak megmutatod, hanem meg is tanítasz a patrónus bűbájra, akkor a kristálygömbről is szó lehet – vázoltam fel a lehetőséget. Csak azért mértékkel ajánlgattam, mégis az én fizetésemből lesz ez levonva! – Sajnos könyvkölcsönzéssel nem foglalkozunk, nálunk vásárolni lehet – tettem hozzá. – Nos, mit gondolsz az ajánlatról. Áll az alku? – nyújtottam ki a jobbomat. Bizakodtam benne, hogy nyitott lesz erre az abszolút nyereséges üzletre.
Türelmesen megvártam, míg az egyik pálcával megtalálta az összhangot. Ahogy kivette dobozából a kiválasztottat, kíváncsian nyúltam bele a tároló alján lévő instrukciós lapocskáért, mely a pálca eredettörténete állt, például tartalmazta azt is, hogy milyen fából készült és miféle mag van benne.
– Szóval hajlékony szőlőtőke fából készült pálca, egyszarvúszőr belsővel, nagyon kecses kialakítással. Biztos, hogy ez lesz? – pillantottam fel a lányra kíváncsian. Ha kicsit is habozott, akkor elég egyértelmű, hogy nem volt olyan erős a rezonancia közöttük. Persze nem sürgetni terveztem, csak tényleg érdekelt az a patrónus. Főleg, ha valóban egy fél istenről van szó. Bár az súgta valami, hogy költői túlzással van dolgom.
– Egyébként megkérdezhetem, hogy mi a neved? Az én nevem Aurora, de szólíts nyugodtan Rorynak, mindenki így hív – annyit csevegünk most már, hogy azt hiszem időszerű végre megismernünk egymást.
abracadabra



_________________
Tell the stars you'll be right there.
ABRACADABRA

Re: Teenage disaster

Simonette Murray Vas. Aug. 25, 2024 9:29 am
• doing good for bad reasons •
Rory & Sig


Basszus, fogalmam sincs mi a különbség! Kicsit elkerekedő szemekkel, lassan bólogatni kezdek, mint azok az emberek, akik nagyon figyelnek és látszólag pontosan tudják miről van szó. Érkezik hozzá egy elnyújtott “ühüm” is.
Egészen a srácig, mert az inga jellemzésére tényleg figyelek, fel is fogom, lehet nyugodtan kerge, de Lachietől kigyullad az arcom, fülem és megered a nyelvem megint.
-Hátizé, nem is tudom, hogy tényleg járunk-e és inkább lenne szerencsétlen.
Hadarom megszemlélve bármi mást a boltban, egészen a blablámból kivett boszorkányig, amit kb. a patrónusig hittem is meg nem is. Most ő, az igazi, ingás lány is magával egy süveg alá vesz, nézek rá csillogó szemmel, igaz, hogy nem pálca, de egy kristály rám mutatott.
-Hűha és milyen fajta kristály? Minden embernek van személyes kristálya?
Lehet ilyet is kéne vennem és felkutatnom Lachiet, ha kikapcsolja a mobilját.
-Persze
Szökkenek közelebb megnézni, ha engedi meg is bököm a kristály felületét, kíváncsi vagyok milyen állagú. Aztán persze visszahúzom a fejem és magam a közeléből, nem akarjuk, hogy megint megőrüljön.
-Azt hittem csak képzelem az egészet, mert nagyon szeretem a Harry Pottert, de végülis a patrónus tényleg megjelent és valóban történtek “furcsa” dolgok. Ennel ellenére sosem kaptam Roxforti levelet.
Sóhajtom, hatodévesen késő lenne már elkezdeni, még az RBF-ekről is lemaradtam. Lehet, hogy olyan vagyok, mint Harry? Nála is kuriózum volt a patrónus bűbáj. Persze akkor lenne egy Voldemortom, nem a kényes iskolatárs vagy nevelőnők, hanem olyan tényleg para, perverz figura.
A pálcám megmutatom, lehet, hogy pici köze van a lánynak Olivanderékhez és meg tudja mondani…kínai.
Elhúzom a szám. Jobban örültem volna unikornis szőrnek… Az az idegen fókuszos szó viszont tetszik, totál Merlines a hangzása.
-De, világítani tud, az biztos, meg az alohomora is alap nála. Átkokat még nem használtam vele, pedig a stuporral sok mindenkit ki lehetne ütni.
Súgom meg bizalmasan, aztán majdnem a nyakába ugrom. Próbálom nem csinálni, elég fura lenne tőlem.
-Ugye? Valódi fából! Na, olyat kell szereznem! Akkor lehet, hogy menne minden és csak elkeveredett az a levél, vagy valami. Téged ki tanított varázsolni? Honnan tudsz? Jársz iskolába? ABBA az iskolába?
Kérdezem bizalmas, nekem bátran elmondhatod fejjel. Megtörténik, léteznek csodák, igazi az a világ! Felsikkantok, aztán könnybe lábadt szemmel meredek a valódi varázspálcákra.
-Jézusom…úgy értem Merlin szent szakállára. Igazi…pálcák.
Suttogom, azt mondja válasszak, túl hevesen dobog a szívem, rohamot fogok kapni.
-De a pálca választ…hogy? És…milyenek? És…ki szabad nyitni?
Gyorsan megtörlöm a szemem, csak nagyon indokolt esetben szoktam sírni, de ez pont olyan, mint amikor Hagrid rátört Harryre.
A varázskönyvek már igazán csak hab a tortán, kicsit csillagokat látok, ahogy körbeforgok levadászni tekintetemmel párat. Nem lesz rájuk pénzem, már előre fáj.
-Te ezeket olvastad?
Kap még egy pillantást az inga, bár megtalálni nem lenne annyira sürgős, mint IGAZI pálcát szerezni , a jóslástan talán nekem is másodlagos lenne, bár végülis érdekel mi lesz ez a dolog Lachie és köztem, hátha meglátnám valahogy mit érez, hogy is van ez…
Szédülten kapaszkodom a pult szélébe, mert tudtam előre, hogy ez iszonyat kevés lesz.
-A pálcára legalább? Vagy arra se? Várj, hogy érted, hogy a ház állja? Mi mindent áll? Vagy legalább lehet kölcsönözni a varázskönyveket? És a kristálygömbbe is épp csak belenézni?
Nagy, szédült levegőt fújok ki, de kihúzom magam. Ha egyszer sikerült, megint fog, ki is nyújtom a kezem.
-Igen, mutasd, biztosan megérzem majd melyik az enyém és aztán megmutatom a szexy félisten patrónusomat. Tényleg nagyon helyes.
Vigyorgok rá, aztán, ha lehet elhúzom tenyerem párszor a pálcák felett, behunyt szemmel, koncentrálva, hátha az egyik magától a kezembe ugrik. Valami unikornisos, pegazusos, varázslényes igaziiiii fűzfából.




Tiniboszik márpedig léteznek! És szőkék!
Helena


_________________
“My mother always used to say: The older you get, the better you get, unless you’re a banana.”
Hye Ri codes

Rosemarie Morozov a Nap Hősének tart

Re: Teenage disaster

Aurora Knightley Vas. Júl. 21, 2024 9:57 pm
• doing the best they can •
To: Sigy
Σου έριξα ξόρκι Γιατί είσαι δική μου Σου έριξα ξόρκι Γιατί είσαι δική μου Πρέπει να σταματήσεις τα πράγματα που κάνεις Δεν θέλω να τα αντέξω άλλο Δεν θέλω να σε δω να με τρέχεις Σου έριξα ξόρκι Γιατί είσαι δική μου, εσύ Σταμάτα τα ψέματα που λες Σταμάτα να φωνάζεις έτσι

Nevetségesnek érzem magamat, ököltusát vívok egy kristályingával egy leendő vásárló előtt. Ennyit a legendásan fontos ügyfélélményről, amiről ’Elis nene folyton papol. Élménynek, élmény az tény. De kétlem, hogy műsoros vásárlásra gondolt volna.  
– Nem egyszerű kő, hanem kristály – válaszoltam meg készségesen a kérdését. Legalább ebben normális eladó látszatát keltsem, ha már a körülmények nem azt sugallják.
– Nem hiszem, hogy rendelkezne efféle önálló gondolattal az inga. Komolyan megkergült szerintem. Elég régi, családi hagyaték, szóval nem lenne meglepő. Szóval a srácnak mázlija van, nem most született meg a vetélytársa – hessegettem el a szcenáriót, miszerint a kristályinga a kegyeit keresné. Kivéve egyetlen okból.
Megszeppenten vizslattam a lányra, ki önbevallása szerint boszorkány. Ha nem lett volna az inga reakciója, valószínűleg szkeptikusan kezelném a kijelentését. Így viszont nem volt miért kételkednem benne.
– Komolyan boszorkány vagy – lenyűgözötten gördült le az ajkamról.
– Igen, így van. Kiváló egyébként emberek felkutatásához, gyakran használják kereső mágiák manifesztálásához. Éppen nagyobb mágikus lenyomatot próbáltam felderíteni Európában. De úgy fest valamit elronthattam és minden mágikus energiát mutat éppen, ami a közelben van. Esetleg… szeretnéd megnézni közelebbről? – kérdeztem rá. Elég érdeklődve leste az imént, ahogy kitessékeltem a képből az ingát.
– Hogyhogy nem vagy biztos abban, hogy boszorkány lennél? Mármint a patrónus idézés az elég komoly varázslat. Még én sem tudok olyat – na jó, nem lehetetlen. Anyu varázslatai között leltem ilyenre, csak nem a kezdők fejezetében szerepelt az igézés. Bár igazán megnéztem volna, ahogy titkos alagutakat, ajtókat és fényt bűvöl. Ráadásul úgy fest, hogy mindezt zsigerből.
Kíváncsian vettem a kezembe a pálcát és vettem szemügyre. Még sosem varázsoltam pálcával, az én terepem az üveggolyók voltak. Egészen addig mustráltam a fát, míg ujjaim furcsa kidudorodást nem értintettek. Egy pillanatra megfagytam, aztán jobban szemügyre vettem az érintett részt, a „made in China” – felirat mosolygott vissza rám.
– Hogy működhet egy kínai gyártású műpálca rendes arkana fókuszként?! – fakadtam ki a helyzet abszurditásán. Ez egy egyszerű műanyag, semmi valódi nem volt benne. – Ezzel lehetetlen akár egy egyszerű világítóvarázst is kicsikarni! – frusztráltan nyújtottam vissza neki a kamu pálcát. – Csoda, hogy egyáltalán tudtál vele varázsolni! – sőt, egészen lenyűgöző. Ez azt jelenti, hogy rengeteg mágikus energia van benne. Az inga nem tévedett. – Talán azért működnek kiszámíthatatlanul a varázslataid, mert egy csepp valódi fát nem látott. Az igazi pálcákat tényleges fákból faragják – hitetlenül ráztam meg a fejemet.
Kiléptem a pult mögül és határozottan a varázsfókuszok felé indultam. Magamhoz vettem egy nagyobb méretű dobozt, amit odacipeltem a pulthoz, hogy kinyitva felfedjem neki a tartalmát.
– Nos, ezek igazi pálcák! – prezentáltam a különböző színű, méretű és mindenekfelett valódi fából faragott varázspálcákat. – Javaslom, hogy elsőként ebből válasz egyet. Egy jó mágiafókusszal kevésbé fognak meglepetésként érni mikor sikerülnek és mikor nem sikerülnek a varázslataid. Miután választottál, megmutatom a varázskönyveket is – azokat nem terveztem idehozni. Egy egész falnyi könyvespolcon várt gazdára mindenféle kötet.
– Biztosíthatlak róla, hogy igazi igézetek vannak bennük. Akiben meg van a szükséges energia és ért hozzá, az képes működésre bírni őket – feleltem. Rajta állt, hogy hitt-e bennük vagy mégsem. Amennyiben valóban igazi boszorkány, akkor tudhatja, hogy a mágiák tényleg működnek, ha hisz bennük.
– Ha szeretnél valakit megtalálni, akkor a kristályinga egészen hasznos eszköz tud lenni, csak megfelelően kell használod hozzá az inkantációt. Persze nem egyszerű varázslat, ezért könnyű elrontani – félig magamat védtem a kijelentéssel. Hiszen korábban eléggé felsültem a használatával.
– Kristálygömböt abban a sorban találsz, ha szeretnéd szívesen megmutatom pontosan hol – böktem a bejárattól a második sor felé. Nem volt egy nagy üzlet, ellenben a polcok roskadtak a portékáktól és nem vitatom, nehéz volt megtalálni a dolgokat.
– De… – pillantottam le a pultra kiszórt pénzére, gyors fejszámolást végeztem. – Nem akarlak letörni. Viszont, ha csak ennyi van nálad sajnos kevés lesz hozzá. Még az eheti 10%-os kedvezményünkkel is. Viszont – pillantottam fel rá – ha bebizonyítod, hogy tényleg boszorkány vagy, akkor a ház állja – széles mosoly jelent meg az arcomon.
– Szóval, hogyha kiválasztottad az új pálcádat, megmutatod, miként kell patrónust idézni?
abracadabra



_________________
Tell the stars you'll be right there.
ABRACADABRA

Simonette Murray and Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: Teenage disaster

Simonette Murray Vas. Júl. 07, 2024 5:09 pm
• doing good for bad reasons •
Rory & Sig


Szóval, a pasik hasfala, amikor kemény olyan, mint a csokoládé kockái, mielőtt megolvadnak a szádban.
Amikor belépek a boltba kipotyognak fejemből a csokikockák olyan izgis, túlvilági zene szól, hogy kedvem lenne szellemhangon hú-gatni. A szag is pont olyan kellemesen nagyszerű, mint McGonagall dolgozójában lehet. Mágia buké. Túl boldog vagyok, izgatott és pörgős, erőszakkal kell sok, nagy levegőt vennem, hogy lecsillapodjak, mert ilyenkor képes vagyok magamból totál idiótát csinálni. Főleg a fiatal lányok nem szoktak szeretni és aki a pult mögött lóbálja azt a mikropénisz szerű izét, elég fiatal. Wow, a cucc azonnal reagál rám, olyan kis kövér, mint az angyalszobrok bögyörője, lebeg, igazán varázslat lehet a dologban, mert kiválaszt! Eltátom a szám, próbálom nem túlmimikázni, de azért boldogan tátom, azt hiszem. Aztán gyorsan becsukom, nem azt azért nem szeretném, ha belerepülne.
-Szia
Szóljak neki, hogy rámizgult az eszköze? De úgy csinál, mintha normális lenne, mondja a bolt címét, ráharapok alsó ajkamra, hogy ne visítsak fel milyen menőőőő neve van. Bűűűvös kincsek, juuuuj!
-Az egy kő?
Lépek közelebb, mert már nem bírom tartani a kíváncsiságom és jobban megfigyelve a lebegő tárgyat, kőnek látszik. Kispöcs alakú kőnek, de ezt nem mondom meg a lánynak. Elkezd villogni, egyébként nagyon szép, csak fogalmam sincs mire használják. Lehet, hogy él?
-Tetszem neki? Nagyon fura lenne, csak egy fiú van ezen a világon, akinek tetszem. Óh, Kristályinga? Akkor ez valami mágikus tárgy, igaz? Szerinted azért, mert tényleg boszorkány vagyok? Nem vagyok benne teljesen biztos. De már idéztem patrónust meg titkos alagutakat, ajtót, vagy fényt, ilyesmit.
Azt hiszem, ha ő is boszi, nem feltétlenül fog utálni és nagyon tetszik, ahogy viaskodik ezzel  kristály ingával, beljebb ugrálok megnézni hogyan vágja fiókba.
Egészen behajolok, aztán ha csattanna a fiók, gyorsan kihúzom onnan kíváncsi felsőtestem.
-Ja igen, bocsi. Hát, varázskönyveket és eszközöket főleg. Egyelőre csak ilyenem van, pálca a Harry Potterből, de csak néha működik.
Rázom meg előtte a kínából rendelt műanyagdarabot. Harryé, de megvan a bodzapálca, Lunáé és Roné. Mindegyik működött már néha, máskor viszont egyáltalán. Leteszem elé a polcra.
-Ha te igazi boszorkány vagy, tuti tudsz vele varázsolni. Próbáld ki nyugodtan. Szóval ez a kristályinga hasznos dolog? És van kristálygömbötök és varázskönyv igazi igézetekkel?
Nézelődök körbe a boltban és gyorsan kikotrom a zsebpénzem is, elé rakom a pultra, hogy lássa nem valami csaló fruska vagyok.




Tiniboszik márpedig léteznek! És szőkék!
Helena


_________________
“My mother always used to say: The older you get, the better you get, unless you’re a banana.”
Hye Ri codes

Rosemarie Morozov and Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: Teenage disaster

Aurora Knightley Vas. Jún. 16, 2024 12:05 am
• doing the best they can •
To: Sigy
Σου έριξα ξόρκι Γιατί είσαι δική μου Σου έριξα ξόρκι Γιατί είσαι δική μου Πρέπει να σταματήσεις τα πράγματα που κάνεις Δεν θέλω να τα αντέξω άλλο Δεν θέλω να σε δω να με τρέχεις Σου έριξα ξόρκι Γιατί είσαι δική μου, εσύ Σταμάτα τα ψέματα που λες Σταμάτα να φωνάζεις έτσι

Ametisztből készült kristályingát lengettem egy országtérkép felett. Ezzel is elütöttem az unalmas perceket az üzletben. Most, hogy anya hetek óta eltűnt, ’Elis nenére maradt egy csomó teendő. Az alkalmi beugrásaimmal biztosítottam neki, hogy az aggodalmas, egészségtelen körömrágás helyett, inkább másba ölje a stresszt. Foglalkozzon magával, a háztartással vagy az állandó zátonyra futó szerelmi életével, hátha kivételen révbe ér.
Én kísérleteztem anya régi varázskönyvével, amit a padláson találtam és megpróbáltam felkutatni az elmésen „Kereső mágiának” – keresztelt varázslattal. Az ingának elvileg éreznie kéne hol sűrűsödik mágia. Azt reméltem, hogy ezzel anya nyomára bukkanhatok, de eddig egy helyre sem bökött rá a megbűvölt inga. Talán elrontottam a varázst, vagy rosszul csinálok valamit, például elbénázom a tartást?
Újra átnyálaztam magamat a fejezeten, hogy apró módosításokkal, de elölről kezdjem az egészet.
Az üzlet halk neszei töltötték ki a teret, a telefonomról indított halk, meditatív hangvilág aláfestése mellett, miközben a térképre koncentráltam. Lassan vettem a levegőt. Az illatgyertyák illata cirógatta az orromat, elöntötték a tüdőmet. A mennyezetre rögzített álomfogók lassan lengedeztek a légkondicionáló meleg fuvallata alatt. Az kristály kezdett egyre közelebb és közelebb lengeni a térképhez.
Hirtelen éles, fémes csilingelés jelezte, hogy valaki belépett az üzletbe. Megrezzentem a váratlan zajtól, teljesen kizökkentem az összpontosításból. Csak azért nem vettem le a tekintetemet a térképről, mert az inga hirtelen megmerevedett, aztán szép lassan emelkedni kezdett, egyenesen az ajtó irányába mutatva.
Szemeim követték a kristályinga mozgását, rá a szőke lányra, ki az imént tért be az ajtón. Nagyon mellé lőtt a kristály, határozottan nem anya volt az.
– Szia! – apró, barátságos mosoly kúszott arcomra. Sebtében lepakoltam az ingát a térképre. – Mi szél hozott a Bűvös Kincsek és Csecsebecsék Birodalmába, tudok esetleg segíteni? – mondtam a betanult szöveget, ami már olyan természetesen hangzott a számból, mintha kifejezetten neki címeztem volna.
Mindez alatt szemem sarkából szemtanúja lehettem, ahogy a varázsinga szép lassan újból felemelkedik és a kristály határozottan a lány felé bök. Az ásvány szép lassan fényleni kezdett, ezzel jelezve nekem, hogy mágikus energiát érzékelt.
– Kopernikuszra, mégis mi a francot csinálsz?! – szidtam az ingát. Másodpercek tört része alatt vetettem rá magamat az önálló életet élő kristályra. Két kezem börtönébe zártam és leszorítottam az asztal lapjára, mielőtt újból varázslatosan felemelkedne.
– Ne haragudj, fogalmam sincs mi üthetett ebbe a kristályingába! Talán hibás a termék – pillantottam fel a lányra zavart mosoly kíséretében.
Mivel az inga csak-csak nem akart csillapodni, egy elegáns mozdulattal kinyitottam a pult alatti fiókot és szépen belehajítottam.
– Nem jössz ki! Ott maradsz!! Mondom MARADSZ!!! – vívtam ökölharcot az ingával, mire maradásra késztettem legalább annyira, hogy rácsukhassam a fiókot.
Fellélegezve sepertem hátra arcomba szökött szőke tincseimet, majd újult erővel fordultam a vevő felé. Aki – ha hihetek az ingámnak – nagyon is mágikus erővel bírt.
– Ne haragudj, szóval mit is mondtál, mit keresel? – ismételtem meg a kérdésemet. Reméltem, ha ráterelem a hangsúlyt, akkor hátunk mögött hagyhatjuk az előbb történt nevetséges közjátékot.
abracadabra



_________________
Tell the stars you'll be right there.
ABRACADABRA

Simonette Murray and Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Teenage disaster

Simonette Murray Szomb. Jún. 15, 2024 3:29 pm
• doing good for bad reasons •
Rory & Sig


Napszemüvegben közelítem meg Brooklyn belvárosát, akkorában, mintha híresség lennék és érdemes lenne titkolni szépséges arcom, de nekem tapírfejem van és egyáltalán senki sem tudja, hogy én vagyok a világ legszexibb meleg Siriusa, írásban.
Kicsit el is álmodozom az egyik posztonomon, ahogy ugrándozva nézelődöm a bolt után kutatva, amit google mapson kinéztem magamnak.
Amikor végigsimított James feszes mellkasán abban az üres osztályteremben és James először megzavarodott, elkapta vörösödő tekintetét. Úh, nagyon tudok forróvérű bikát játszani! Igazából soha nem is vagyok passzív, vagy kislányos! Ha Lachie lenne a lány, akkor tuti fognám és… Nade visszatérve! Sirius elkapta elfelé hanyatló állát, maga felé fordította az alélt ajkú Jamest, aki előtte már nem játszotta a nagymenőt. Valójában Pitont is azért kínozta, mert Sirius előtt akart felvágni, neki borzolgatta a haját. Valójában mindig…
Hoppá, majdnem nekimegyek valakinek, elbillen a napszemüvegem, de még szerencse, hogy megtorpanok, ideérek ugyanis az ezo bolt elé.
Széles mosollyal rakom félre homoerotikus gondolataim, kicsit meg is paskolom arcom, hogy most már a való életre fókuszáljak.
Anyutól kértem zsebpénzt, azt hazudtam iskolai dolgokra kell, ilyen, hogy könyv, foglaló, meg az új félévre szótár, de én valójában rúnaszótárat akarok venni, álomfogót, mágikus köveket, ugyanis szent meggyőződésem, hogy nem vagyok mugli! Egyszerűen nem lehetek az. Most már totál biztos vagyok benne, hogy anyuék hányták el annak idején a baglyomat, hiszen a varázspálcám is működik, szexi, szőke patrónusokat idézek, szembe kell néznem vele, tudok varázsolni és meg kell tanulnom rendesen csinálni. Semmi közöm ehhez a szürke, porfelhős, unalmas élethez, az irigy osztálytársakhoz, azokhoz, akik nem szeretik a fiúkat és a Harry Pottert!
Úh, ha létezne bárhol egy bármennyire mágikus eredetű iskola, tuti otthagynám azt az idióra lányveleőt Ulrica nénivel, meg a seprűarcú Monicával, aki szerint Lachie lánynak néz ki! Varanggyá fogom változtatni!
Benyitok a boltba, boldogan és készen arra, hogy Olivander, vagy valaki hasonlóan mágikus ember vár bent, akinek rögtön mesélhetek nagyszabású terveimről és tud segíteni a pénzköltésben.



Tiniboszik márpedig léteznek! És szőkék!
Helena


_________________
“My mother always used to say: The older you get, the better you get, unless you’re a banana.”
Hye Ri codes

Rosemarie Morozov and Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: Teenage disaster

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.