Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: You turn my world right upside down

Kaine Parker Vas. Aug. 11, 2024 10:58 pm
• doing bad for good reasons •
You turn my world right upside down

Egy apró mosolyt csalt az arcomra, ahogy megköszönte az előre engedést. Fura egy szokásokkal ismerkedek meg folyamatosan a mai este folyamán, de igyekszem mindegyiknek rendje és módja szerint megismerkedni a miértjeivel is. Már amennyire ez lehetséges. De ha belegondolok, akkor ilyeneket a mesékben is előszeretettel animáltak meg.
Csak szólj, hogy mit szeretnél. Engem annyira nem zavart az sem. Igazából fel sem tűnt egy idő után, hogy van ott más is. - feltéve amikor épp valaki lábára léptem vagy megpróbált becélozni a könyökével. Lassítottam, ahogy felértünk és csak azt figyeltem, ahogy Romy kimászik egészen a peremig. Néha egészen úgy tűnt, hogy tériszonya van, néha pedig nagyon nem.
– Megpróbáljuk még egyszer? – ajánlottam végül fel az opciót. Csak kíváncsi voltam, hogy belemegy-e vagy ma már ne túráztassam. Kezemet kinyújtottam felé és egészen mögé léptem.
– Segíthetsz felhúzni is a vacsit. – ajánlottam ezt is fel neki. Akaratlanul is az az este ugrott be erről, amikor versenyt sprinteltünk a lakásig a sok doboz pizzával, csak épp én az ablakon keresztül, ő pedig az ajtón át. Most vajon ki terel?
– Itt némiképp élvezhetőbb a zene. Hallani még, de már nem olyan hangos. Nem nagyon van viszonyítási alapom, de jó volt táncolni. Tényleg teljesen más itt.

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: You turn my world right upside down

Rosemarie Morozov Vas. Aug. 11, 2024 10:53 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
Berekesztettem a hajtű kiműtését a frizurámból és lovagiasan előre engedtem Kainet, hogy átadjam az ajtónyitás büszke feladatát. De szerintem zárva volt...
Alig pislogtam egyet, már szabad volt az út a tetőre. Nem tudom miből gondoltam, hogy Csodapókot feltartóztathatja egy vasajtó. Biztos a ruha, ami nem csak elvarázsolt, de arról is megfeledkeztetett, hogy hobbiból pókkosztümben váltja meg a világot. Egy teljesen más arcát ismerhettem meg Kainenek ezen az estén.
– Köszönöm – az udvariasságát egy pukedlivel háláltam meg, majd átléptem a küszöböt. Hűvös volt idekint, de a benti zárt helyiség után rendkívül üdítő volt beleszippantani a friss levegőbe.
– Még nem, de mindjárt az lesz – azonnal lelöktem a lábaimról a kényelmetlen cipőt. – Igen, most már sokkal jobb – szusszantam fel megkönnyebbülten, óriásit nyújtózkodva. – A srácok irtó mázlisták, annyival kényelmesebb a cipőtök. Nem fair!
Nem érdekelt a hideg vagy hogy koszos lesz a talpam amiért mezítláb járkálok a tetőn. Így is odaoldalaztam a tető szélére és megpróbáltam lenézni, hogy lássam itt kering már-e a futár a vacsoránkkal.
Rossz ötlet volt.
Kettőt fordult a világ körülöttem, ahogy belém rúgott a tériszony. Hátrább tántorodtam és csak Csodapóknak köszönhettem, hogy nem dőltem fel.
– Oké, ezt a magasságot nem gondoltam végig – kínomban felnevettem. Nem tudtam eldönteni, hogy a hidegtől vagy Kaine közelségétől pirosodik-e az arcom. Mindenesetre szívesen átadtam neki a feladatot a futár ellenőrzésére.
– Egyébként, hogy tetszett? Bocsi, hogy miattam ki kellett jönni. Nem számoltam a tömeggel – pillantottam fel rá bocsánatkérő tekintettel.


     
HIGH-TECH SORCERER

     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: You turn my world right upside down

Kaine Parker Vas. Aug. 11, 2024 10:47 pm
• doing bad for good reasons •
You turn my world right upside down

Jó ötletnek tűnt Laze véleményét is kikérni a ruháról, mert ennyi idő után sem éreztem kényelmetlennek. Csak megszokni kellett az elején, aztán már annyira átlagos göncnek tűnt, mint egy szorosabb szettem. A csokornyakkendő pedig nem volt útban és meglepő módon nem is szorongatott. Meglehet túlságosan is elengedtem magam ennyi tánc közben, mert egy idő után már az sem érdekelt, ha mégis kényelmetlen lenne bármelyik darab. A tömegben könnyű volt elvegyülni, mondhatni nem is nagyon érdekelt, hogy ki meg milyen táncokat mutat be, én csak Romyra figyeltem és arra az ütemre, amit vele táncoltunk. Már egészen belejöttünk és ugyan néha Laze is beoldalgott a környékünkre, nem nagyon vettem másról tudomást. Ebben a hangerőben viszont még azt is nehezen hallottam ki, hogy kényelmetlenné vált neki a cipő és levegőre van szüksége. Szerencsére nem volt rest kézen ragadni és kihúzni a tömegből. Ellenkezés nélkül bólintottam rá a pizzára. A kaja mindig jöhet. Az ötlet is tetszett, hogy függetlenítettük magunkat mindenki mástól. Lili és Laze jól meglesznek nélkülünk is, itt ugyan már mi baj történhetne?
– Had nyissam én. – egy darabig figyeltem Romy erőlködését az ajtónál, de aztán inkább átvettem én. Nekem nem okozott gondot kinyitni az ajtót, ha zárva volt, ha nem. Mivel a kutyát sem érdekelte, így csak benyitottam és előre engedtem őt. Nem győztem elégszer végigmérni ebben a ruhában, annyira passzolt hozzá. Na meg még nem is láttam hasonlóban sem, ami újdonság volt. Határozottan tetszett, amit láttam.
– Most már jobb, hogy eljöttünk a tömegtől?

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

You turn my world right upside down

Rosemarie Morozov Vas. Aug. 11, 2024 10:36 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
Büszke voltam magamra, majdnem több mint negyven percet kibírtam odalent. Imádtam a bál gondolatát, örültem a táncoknak, viszont nem volt minden mese habbal, miként azt a doramák vagy Hollywood reklámozni szokta.
A rózsaszín köd azonnal halványulni kezdett a tömeg miatt, amitől alig volt levegő. Bár mióta eljöttünk otthonról időnként küzdöttem az oxigénnel, amikor Csodapókra néztem. Olyan volt, mint egy Male Lead bármelyik filmben. Én pedig szégyelltem magamat, amiért lakótársként ennyire megnéztem és olyanok jártak a fejemben, melyek cseppet sem voltak helyénvalók. Azontúl, hogy milyen helyes volt, eszméletlenül jól állt neki az öltöny.
A svédasztalt megközelíteni is csak óriási sorok végig várása révén volt lehetséges. Kínomban inkább pizzát rendeltem magunknak, mert eszem ágában sem volt megvárni azt a sort. Ráadásul ott volt a cipőm is! Naná, hogy ennyi ácsorgás után a magassarkú kezdte kikezdeni a bokámat… Hála az égnek, nem csak nekem készült felkerülni cseresznye a hab tetejére.
– Azt hiszem ez lesz az. Ez az ajtó vezet a tetőre – szóltam hátra a vállam felett Kainenek, majd neki feszültem az ajtónak. Először toltam, majd kénytelen-keletlen elengedtem a kezét, amit észre se vettem, hogy eddig fogtam nehogy elveszítsük egymást a tömegben. Nagy erővel neki nyomultam az ajtónak, de csak lepattantam róla.
Kínomban húzni is megpróbáltam. Semmi. Nem mozdult.
– Ne már! – elégedetlenül toppantottam lábammal. A cipellőm sarka élesen koppant a lépcsőházban. Már készültem kihalászni egy hajtűt a hajamból, ami egyben tartotta a fejemre varázsolt csodát. – Ki kell jutnunk! Mindjárt itt a pizzánk – osztottam meg Csodapókkal a tényeket. Még a telefonomon kijelzőjét is felé fordítottam, hogy ő maga is lássa a futár trackinget. Ha kijutottunk, utána időben le kellett csapnunk a dobozokra. Szerencsére kettőnk közül egy valakinek volt hálója, amivel fel tudtuk húzni magunkhoz.


     
HIGH-TECH SORCERER

     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: You turn my world right upside down

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.