Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: You turn my world right upside down

Rosemarie Morozov Hétf. Aug. 12, 2024 10:46 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
– Lehet, hogy így volt. Nem tudom. Sok minden a levegőben maradt számomra, amit Pietrot illeti. Glitch emlékeivel már nem igazán tudom, hogy mit gondoljak róla... – ismertem be töredelmesen. – Talán szeretném azt hinni, hogy volt benne egy kis jó is és nem csak kihasznált. Talán csak a félelem mondatja ezt velem – finoman vontam meg a vállaimat.
Ezt már soha nem tudjuk meg. És nem is vagyok benne biztos, hogy készen állnék rá. Látta, hogy kidőltem Pietro hasonmásától az X-ek főhadiszállásán...
És talán Kaine tényleg nem csak azért hallgat meg és mondja azt, amit, mert nem érdekli az egész, hanem pont az ellenkezője. Pironkodva vettem magamhoz egy újabb szelet pizzát, ami a legjobb ürügy volt arra, hogy miért is tartok kínos csendeket. Mert kivételesen jól nevelt módon lenyeltem a falatot, mielőtt bármit is mondtam volna.
– Amikor úgy felöntöttem a garatra, hogy mindkét öregapám megtapsolt volna, ha még velünk lennének! – feleltem habozás nélkül. – Irtó nagy butaságot csináltam ittasan, amire nincs mentségem. Azóta elhatároztam magamat, hogy soha többé nem iszok alkoholt – hagytam egy kis szünetet, hisz a pezsgők nem erről árulkodtak. – Mármint annyit, hogy az alapozást is megalapozom és kiforduljak önmagamból. Meg azt, hogy sosem tudtuk megbeszélni végül... – lehajtott fejjel meredtem magam elé egy pillanatig. Ebben az aprócska hallgatásban vettem csak észre a lentről felhangzó dallamot. Elvis hangját bárhol felismertem volna.
– Jaj, ez annyira nem ér! Persze, hogy most adják az Elvis zenét – szusszantam fel csalódott ábrázattal.


     
HIGH-TECH SORCERER

     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: You turn my world right upside down

Kaine Parker Hétf. Aug. 12, 2024 10:36 pm
• doing bad for good reasons •
You turn my world right upside down

Nem csalódtam Romyban, ahogy megválaszolta a kérdésemet. Pontosan erre a válaszra számítottam tőle, nem másra. Tudtam, hogy az ő lelkiismerete a helyén van, mindegy milyen sérelem érhette. Eltűnődve figyeltem, ahogy a szemét kezdi el törölgetni. De ha arra kért volna, hogy másítsam meg a véleményem, akkor sem tenném.
– Nem tudom milyen Pietro létezik még más világokban, de ez határozottan rossz ember volt, olyan, aki csak magára gondol és senki másra. – az ilyenektől pedig én is hülyét tudtam volna kapni. Mert pont ezek jártak mindig jól, húzták ki magukat a legkönnyebben necces helyzetükből és rájuk fért volna, hogy minimum a két lábukat eltörjék, de úgy szilánkosra. Most azonban nem hagytam, hogy megint felmérgesítsem magam rajta. Egy picit elmosolyodtam, ahogy felém nyújtotta a pizzás dobozt. Ha nem lett volna gyorsabb nálam, lehet én teszek így. De lehet még lemegyek újabb két pohár valamiért. Rá fért volna valami igazi lazító, most mással sem tudtam volna szolgálni.
– Nem azért mondtam. Azt hiszem nem erősségem, hogy látszat dolgokról beszéljek. – válaszoltam őszintén a megjegyzésére. Ennyire talán már ő is ismert engem, hogy tudja most sem tereltem. De, ami az egészben a legérdekesebb volt, bármennyire is olyan témáról beszélt nekem, amit még csak realizálni sem tudtam a teljes valójában, de igyekeztem beleképzelni magam a szituációba. Őszintén érdekelt a hogyléte.
– Mi az, amit az egészben úgy tényleg megbántál? Egyszer ennek is ki kell jönnie...

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: You turn my world right upside down

Rosemarie Morozov Hétf. Aug. 12, 2024 10:20 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
– Nem... Ha így nézzük, akkor valóban nem. Nem tudnék ilyet csinálni – magam elé meredtem egy pillanatra, ahogy próbáltam helyre tenni magamban a dédelgetett illúziót... ami már valójában rég szilánkosra tőrt. Csak nagyon kapaszkodtam ezekbe a darabokba.
Lassan emeltem el arcomtól a kezeimet, ahogy végig hallgattam Csodapókot. Nem erre számítottam, határozottan nem erre számítottam. Éreztem, ahogy felforrósodik az arcom és a szívem gyorsabban kalapálni kezdett. Csak a kobakom hátsó szegletében volt egy hangocska, ami próbált az ellenkezőjéről meggyőzni és egyre csak hangosodott.
– Jaj, ne mondj ilyeneket, mert elkenődik a sminkem! – törölgettem meg szemeim sarkát óvatosan, mielőtt a könnyek valóban elkenhetnék. – Mármint tök rendes tőled, de csak azért nem kell az én pártomat fognod, hogy jobban érezzem magamat... – szipogtam fel. Eh, a végén tényleg elkenődik a sminkem. Nem így akartam zárni ezt az estét.
– Bocsi, hogy így lerohantalak ezzel. Legközelebb nyugodtan szakíts félbe ám, nem fogok megsértődni – hantáztam. Mindeközben felemeltem a pizzás dobozt és Csodapók felé tartottam, hogy megkínáljam. Mintha ezzel semmissé tehetném a perceket, amiben valóságosan coming outoltam neki egy korábbi kapcsolatnak sem nevezhető akármiről.
Nem is tudom mi ütött belém. Bizonyára az a két pohár pezsgő odalent…


     
HIGH-TECH SORCERER

     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: You turn my world right upside down

Kaine Parker Hétf. Aug. 12, 2024 10:15 pm
• doing bad for good reasons •
You turn my world right upside down

Abban igaza volt, hogy nem minden én lehetett egyforma, ő sem volt olyan mint Glitch, de az élethelyzet is teljesen mást hozott le. Mégsem tudtam vitára kelni ezzel az állításával. Azonban ahogy mesélt, erről nem, hogy meggyőzni nem tudott volna, de immár ténylegesen is tartottam magam ahhoz, hogy egy nárcisztikus barom volt, aki ráadásul olyan dolgokat tett, amit abban a helyzetben csak visszaélésnek neveztem volna. Kellett egy nagy levegőt vennem, hogy ne akadjak ki még jobban Romy védelmező reakcióján.
– Várj, ezt most gondoljuk át újra, oké? Ha te teljesen tudatában vagy annak, amit csinálsz és tökéletesen tisztában vagy vele, hogy a cselekedeteddel még jobban a földbe taposod a másikat, megtennéd? Szóval igen, határozottan túlzásba esett. – én megtettem, amikor nem voltam tiszta, de nem is voltam büszke magamra. Egyáltalán nem. Ezzel viszont most nem akartam előhozakodni, mert nem arra akartam kiélezni a dolgot, hogy ebből lehet még jól kijönni. Vagy Romynak tényleg ennyire fontos lett volna az a fickó? Nem tudtam hibáztatni azért, amit csinált. Látszott rajta, hogy most is zavarja. Akármennyire is volt meggondolatlan akkor és bármi is történt akkor a buli után, az ott maradt. Vagyis azt hiszem ez lenne a legjobb szó rá.
– Én nem ítéllek el azért, mert spiccesen belekapaszkodtál valakibe, aki fontos volt neked. Szerintem azé a nagyobb felelősség, aki ezt kihasználja. Azt pedig én sem tudom sajnálni, akit utáltam. Mindenki valahol a maga szerencséjének a kovácsa, nem tudom ki az a Tabitha, de nekem elég zűrös egy csajnak tűnik, ha tényleg soha egyikük sem akart segíteni neked. Glitchet... tudom, hogy nem kell félteni. De ismerniük kellett volna téged és ha ennyire jóban voltatok, nem bántaniuk és kihasználniuk kellett volna téged.

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: You turn my world right upside down

Rosemarie Morozov Hétf. Aug. 12, 2024 9:06 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
– Mondjuk egy másik Földről érkezett, gondolom lehetnek eltérések alter-Ének között – tűnődtem el. Bár elég keveset tudtam a másik világokról ahhoz, hogy magabiztos következtetéseket vonjak le.
Kezdett elmenni az étvágyam, annyira megfeküdte a gyomromat a téma. Aztán hirtelen meg akartam enni az egész dobozt, mert azon aggódtam, hogy Csodapók mit fog gondolni rólam ezután. Meglepetten emeltem tekintetemet rá a kijelentését hallva. Tök jól esett, hogy megértette mennyire nem voltam önmagam akkor, hogy még a pártomat is fogta. De azért kicsit túlzásnak érződött tőle a reakció.
– Rendes vagy, hogy így gondolod. De a helyében lehet, hogy én is így reagáltam volna! – keltem a szóban forgó védelmére. – T-tény, hogy félre értette egy kicsit a helyzetet azzal kapcsolatban mi történt a városban Tabithával, de ettől még nem tudhatta, hogy mire számítson tőlem – vettem egy mély levegőt.
– Oké, lehet, hogy túlzásba esett kicsit... – fújtam ki lassan a beszívott levegőt.
Az undorítóságomra visszatérve, majdnem mellé nyeltem. Na nem az undorító lét miatt, hanem a "macskajancsi" miatt. Apró mosolyt csalt az arcomra. Bár jól esett, amit mondott, nehéz volt elhinnem neki, hogy ne lennék undorító. Még nem is hallotta a végét.
– Nem, nem emiatt – ráztam meg a fejemet. – Gondolhatnád, hogy azok után, ami történt elengedtem a témát. De nekem nem volt ez több egy rémálomnál. Vagy csak azt akartam hinni, hogy az legyen. Glitch uralta a testemet, mindössze léteztem benne, nem pedig éltem akkor. Alig egy és fél hónappal később találkoztunk újra. Glitch ekkor kezdett belefáradni a színjátékba, többször voltam felszínen, zavart voltam és elveszett. Jó volt valami biztost látni, akit ismerek... Aztán egy este elmentünk egy partyba, sok alkoholt ittunk és óriási nagy butaságot csináltam. Csináltunk. Miközben ő és a szőke ciklon „együtt voltak”... – még szerencse, hogy megettem a pizza szeletet, mert így eltakarhattam az arcomat. Még elmondani is rettenetesen nehéz volt.
– Nagyon gáz, tudom. Még mindig utálom magamat emiatt... Megbeszéltük, hogy nem beszélünk róla. Vagyis ő nem akart és mentem ezzel a kérésével. Tabithát nem sokkal ezután megölték. A halála padlóra vágta Pietrot, segíteni akartam neki, de miként is tudhattam volna? Szívből utáltam Tabithát, egy kicsit örültem is annak, hogy meghalt, mert azt hittem, hogy így lehet bármi esélyem is. Lássuk be, hogy undorító vagyok…


     
HIGH-TECH SORCERER

     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: You turn my world right upside down

Kaine Parker Hétf. Aug. 12, 2024 9:01 pm
• doing bad for good reasons •
You turn my world right upside down

– Csak abból indulok ki, akit én ismerek. De ha megmentett, annak én csak örülök, mert most itt vagy. – Furcsa volt hallani, hogy Pietro egyáltalán hajlandó volt segíteni. De nem vontam kétségbe Romy szavait, ha ő így élte ezt meg, nekem ezt csak el kellett fogadnom. Végtére is nem volt akkora nárcisztikus barom, csak végtelenül egoista. Aztán ki tudja, lehet ez a fickó mégis hajlamos volt a változásra. Nem ítélhettem úgy el másokat, hogy engem kifejezetten gyilkolásra teremtettek.
Nem egészen értettem, hogy miért volt ennyire rossz érzése a szőke lányoktól, de azt hiszem ez olyan lehetett, mint amennyire én irigy voltam Ben Reillyre, amiért ő normális volt, én pedig nem. Aztán ki tudja, lehet teljesen másról van szó és én értem félre. Inkább döntöttem a bősz hallgatás mellett. Romy egyébként is tudott miről mesélni és nem akartam lemaradni egyetlen egy percéről sem. Kezdtem érteni, hogy miért gondolta magát undorítónak. Mielőtt azonban felszólalkoztam volna a nemtetszésem mellett, akkor megint csak bosszús grimasz ült ki az arcomra.
– Tök mindegy, hogy mennyire voltál veszélyes, nem voltál a magad ura. Ahelyett, hogy segíteni akart volna, inkább kidobott és még jól meg is félemlített. Ha még élne, szerintem nem maradna most ép csontja. – komolyan villant a szemem, de ahelyett, hogy még jobban felhúztam volna magam, inkább egy újabb pizzaszeletért nyúltam.
– Ha emiatt tartod undorítónak magad, akkor gondold ezt újra. Nem, hogy annál a macskajancsinál vagy különb, de a szőke legyezőjénél is.

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: You turn my world right upside down

Rosemarie Morozov Hétf. Aug. 12, 2024 8:54 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
– Nem tudom, hogy milyen a többi világban. De az tény, hogyha ő nincs most nem beszélgetnénk. Már rég elkapott volna a maffia és ki tudja mit csináltak volna velem – megborzongtam. Hálásan pillantottam rá, amikor rám terítette a zakóját. Kellemesen meleg volt.
– Mondjuk azt, hogy nekem nincsenek jó tapasztalataim a szőke modellekkel – húztam el a szám, ahogy belém hasított Tabitha után Gwen gondolata is.
– Azt hiszem már nem – feleltem kisebb hallgatás után. – Mint említettem elég bonyolult volt a dolog. Igazából váratlanul halt meg és emiatt sosem zártuk le ezt az akármit, amit közöttünk volt – felszusszantam.
– Tudod, amikor Bow meghalt besokaltam és elkezdtem bele menekülni Glitchbe. Próbáltam megtalálni a Papámat és amikor egy nyomra akadtam véletlenül Tabitha... Pietro volt „friends with benefitje” is ott volt. Éppen, hogy megúsztuk, nem kimondottan ép bőrrel a helyzetet. Pietro ideges lett. Okkal. Én pedig zavarodott, akkoriban nem igazán tudtam mi történik velem odabent – böktem halántékomra. – Glitch pedig, nos, nem a jó modoráról volt híres és Pietro sem kifejezetten szimpatizált vele... – önkéntelenül is a nyakamhoz emeltem a kezemet. Amikor erre gondoltam, még mindig ott éreztem a fantom fájdalmat.
– Igazából kidobott Bayvilleből. Veszélyesnek tartott, ami tök érthető… Nem voltam ura a testemnek. Búcsú gyanánt pedig eltörte a karomat. Megfenyegetett, hogy megöl, ha ismét „ártok” valakinek, akit ő szeret, aki számára fontos... – összébb húztam magamon a zakót. Jól esett, hogy olyan illata van, mint Csodapóknak. Elkergette a sötét fellegeket, amik az emlékekkel érkeztek.
Lehajtottam picit a fejemet, nem is bántottam senkit.


     
HIGH-TECH SORCERER

     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: You turn my world right upside down

Kaine Parker Hétf. Aug. 12, 2024 7:27 pm
• doing bad for good reasons •
You turn my world right upside down

Laze és Romy kis egyetemi randalírozását szívesen megnéztem volna, jót mosolyogtam az egészen, ahogy újra felrémlett a nagy sztorizás róla. Laze ráadásul biztosan eltúlozta az ő részét, szóval még meglehet a fele sem igaz annak. De hamar tovább lendültem ezen, amikor megint a bál jött szóba. Naná, hogy erről a bálról beszélt, melyik másikról tette volna. Máshová nem is mentek volna, nem? Aprót biccentettem ara, hogy ide tervez járni. Tudom én, hogy is felejthetném el? Ha szeretné és nem érezné magát biztonságban, szívesen benézek párszor, bár nem épp a legjobb élményeim voltak az egyetemekkel kapcsolatban.
– Én itt leszek. – bármi történhet persze, én pedig tényleg szerettem volna elhinni, hogy még teljesen józanul magamnál leszek és nem hatalmasodik el vagy jelenik meg újra az a másik. Rossz lenne ennyi pozitív élmény után.
Már a számban volt a pizzaszelet, amikor letelepedtem mellé. Mintha összehúzta volna magát, így ahelyett, hogy megszakítottam volna a mesélésben, csak szó nélkül levettem a zakót és a vállára terítettem. Én nem fogok fázni, de ő annál inkább, ha nem így teszek. Pietro említésére kiült egy fintor is az arcomra. Sosem bírtam azt a macskajancsit.
– Pietro megbízhatatlan, úgy fest minden világban. – vállat vontam, én a saját tapasztalatomból indultam ki. Nem sokat láttam őt, de épp elég volt nekem az a viselkedés, amit az én világomban Crystal mellett letolt. De nem is ezen volt a hangsúly. Ahogy hallgattam, kezdtem összerakni a dolgokat.
– Attól még, hogy valaki szőke, kék szemű és vékony meg nőies, még nem mindenki ideálja lesz. – ezt jól megmondtam. Akaratlanul is eszembe jutott Gwen, annyira illett rá is ez a leírás. De végül őt nem hoztam fel. Azt már a múltkor megbeszéltük, hogy Romy tévesen favorizál vele.
– És... még mindig így érzel? Mármint... Pietro iránt.

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: You turn my world right upside down

Rosemarie Morozov Hétf. Aug. 12, 2024 6:48 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
– Annyira nem volt lehetőségem a titkok mögé nézni. Felajánlottam a segítségemet, hogy offoljam a kocsma túrát. Csak egy kis szeletkéjét csíptem el a háttérmunkálatoknak. A legendás domino dayről pedig már te is tudsz – sosem kérdeztem meg Lazetől, hogy mi lett annak a káosznak a végeredménye. Megtalálták, keresték-e a tetteseket, ilyenek. Jó volt ebben a témában a tudatlanság.
– Akár jövőre ilyenkor... Én ide tervezek járunk suliba, szóval akár minden lehetőség meglenne rá – nyitottan álltam a kérdéshez. Azonban nem mostanában lesz megrendezve. Az elmúlt kicsivel több mint fél évem pedig annyi változást és nyüzsgést hozott magával, hogy győztem lépést tartani vele. Szóval nem tervezgettem, éltem bele magamat ennyivel előtte. – Igaz, addig még bármi történhet – fűztem hozzá. Azért titkon reméltem, hogy a többiek nem fognak hónapokon belül eltűnni. Nem szeretem a változást, utálom a búcsút.
Pironkodva figyeltem Csodapókot, mikor kijelentette, hogy szívesen jönne jövőre is. Velem. Annyira hihetetlen volt, hogy muszáj volt megcsípnem magamat, csak hogy meggyőződjek róla, biztosan nem képzelődőm.
– De-de, mindössze formalitásból kérdeztem – elkezdtem nyammogni a pizza szeleten, mintha a rágással húzhatnám az időt.
– Én voltam... méghozzá Pietróba. Nem az ittenibe, hanem aki egy másik univerzumból érkezett... az ottani énem segítségével – hagytam egy kis szünetet. – Igazából elég bonyolult volt ami közöttünk volt, de elég sok köze van ahhoz, hogy miért tartom magamat undorítónak – azontúl, hogy az vagyok.
Kicsit összébb húztam magamat, ahogy beszélni kezdtem. Picit fura volt Kainenek beszélni erről. Ráadásul kezdett hideg lenni.
– Szóval... Mikor elhintettem, hogy mit érzek, akkor kioffolt. Nekem pedig összetört a szívem, kinek ne tört volna össze? – nevettem fel erőltetetten, hogy visszanyeljem a könnyhullajtó érzést, ami elkezdet megkörnyékezni. – És ahelyett, hogy megpróbáltam volna összeragasztani a darabkáit, kitaláltam, hogy a feldolgozás helyett inkább nem akarok többé ilyet érezni. Plátóian szeretem tovább, hiszen úgy sem viszonozza, én pedig meg vagyok óvva attól, hogy megint belehabarodjak valakibe. Persze oltári nagy butaság volt azt hinnem, hogy a plátóisággal megelégszik a lelkem. Az egész pikantériája az volt, hogy ő eközben kapcsolatot ápolt egy másik lánnyal, aki szöges ellentétem volt, csinos, szőke, vékony, kékszemű, egyszóval nőies és irigylésre méltóan talpraesett...


     
HIGH-TECH SORCERER

     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: You turn my world right upside down

Kaine Parker Hétf. Aug. 12, 2024 6:39 pm
• doing bad for good reasons •
You turn my world right upside down

Az rémlett, hogy nyílt napon sokakkal találkozott, többek közt belefutott Laze-be is. De azt nem fejtette ki különösebben eddig, hogy min mesterkedtek, csak a polcdominóról hallottam legendákat. Igazából még el is hittem, hogy így történt és jól szórakoztam rajta. Ha pedig ezt a rendszert is megpróbálták megszerelni, az tényleg arra engedett gyanakvást, hogy valaki más is belepiszkált. Valami önjelölt DJ lehetett vagy olyasmi. Azt vettem észre, hogy az egyetemisták kifejezetten szeretik nagynak gondolni magukat, olyannak, akik bármit megtehetnek. Sok dumát hallgattam itt már ahhoz, hogy ezt hamar levonjam.
– Legalább megérte a kulisszatitkokba betekinteni? Laze biztos érti itt a dolgokat, ha nyakig benne van. – én még csak próbáltam ezekkel azonosulni, bár elég nehezen sikerült. Valahogy ez a tömeg annyira komolytalan volt.
– Mármint jövőre ilyenkor? – kérdeztem vissza, bár a kérdés maga teljesen fölösleges volt, hiszen említették már, ez évente egyszer van. – Persze, szívesen. – tettem még hozzá mintegy válaszolva az ő kérdésére is.
Így, hogy ketten húztuk fel a dobozokat, hamar megvoltunk a procedúrával, aztán csak hagytam, hogy ellépjen a peremtől. Most már nyugodtabban engedtem el, mert tudtam nem fog megszédülni. Jobban örültem volna, ha valahogy rájövök arra, hogy szüntessem meg a fóbiáit, de az is félsikernek tudható be, hogy mellettem nem félt már annyira.
– De, azért rendeltünk ennyit, nem? – akadt itt bőven olyan hely, ahová nyugodtan letelepedhettünk és a Romy által megnyitott dobozból vettem én is ki egy szeletet. Burkolás közben hallgattam csak a témaboncolgatását. Ezen nem kellett elgondolkoznom, hogy tudjam a választ.
– Nem, még nem voltam sosem. Mármint úgy egyáltalán nem, de nekem nem kell ehhez annak lennem, hogy nem helyénvaló dolgokat cselekedjek. Miért, köze van ahhoz, hogy ezt gondold magadról?

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: You turn my world right upside down

Rosemarie Morozov Hétf. Aug. 12, 2024 5:58 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
– Ez volt az első bálom nekem is. De a filmekben nagy kultusza van, szóval gondolom igen – mosolyodtam el a bál király és királyné kérdésén.
– Ne bántsd a hangosítást nagyon. Próbáltam nekik megszerelni, de szerintem lehetett egy tag, aki rendszerint elállította. Pedig eltarott egy ideig a lelkére beszélnem a rendszernek – szusszantam fel. – Akkor történt mikor a nyílt napon itt voltam – tettem hozzá. – Volt lehetőségem betekinteni így a kulissza titkokba. Ha csak egy picikét is.
Meglepett a vissza kérdezése. Nem egészen erre gondoltam, de ha már témánál voltunk, megragadtam az alkalmat.
– Akár úgy is. Eljönnél velem másik bálra is? - kíváncsian néztem rá, miközben a válaszra vártam. Én élveztem a közös táncokat, azt hiszem azért, mert akkor nem éreztem, hogy gáz, ha megérintem. Mert akkor nem szegek meg semmi lakótarsas dolgot. Nem úgy, mint a kijelentésemmel.
Segédkeztem felhúzni az ételt, ez pedig jó ürügynek szolgált, hogy ellépjék mellőle, el az életveszélyes peremtől. El mellőle, mert komolyan tartottam attól, hogy mit gondolhat most rólam.
– Mert az vagyok – tördeltem a mancsaimat. – Mert a lakótársad vagyok és közben ilyeneket papolok, hogy mennyire helyes vagy. Nem akarom, hogy félre érts – pillantottam rá bocsánatkérőn.
Bővebb magyarázattal illet volna szolgálnom, de nem tudtam, hogy kezdjek bele. Nem volt egyszerű erről beszélnem, és nem mentegetőzni akartam.
– Te nem vagy éhes? Én éhen halok! – ugrottam rá a pizzás dobozra, hogy picit tereljem a témát. Pedig csak macska módjára kerültem a forró kását. – Mondd csak, Csodapók... Voltál valaha szerelmes valakibe, aki nem viszonozta az érzéseidet, sőt, nagyon nem helyén való dolgokat cselekedtél miatta?


     
HIGH-TECH SORCERER

     


_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: You turn my world right upside down

Kaine Parker Hétf. Aug. 12, 2024 1:06 am
• doing bad for good reasons •
You turn my world right upside down

Eszem ágában nem volt magasabbra menni, így is kellően magasan voltunk neki. De végső soron ő szeretett volna feljönni a tetőre és az ő ötlete is volt, hogy ide hozzuk fel a pizzát. Hát akkor vártunk a futárra. Romy megjegyzésére elmosolyodtam egy picit. Az utóbbi időben elég sokszor kaptam meg azt, hogy ne érezzem magam ennyire különcnek és noha még sok minden számomra teljesen újdonság volt, valahol ezt elhittem már.
– A hangosítás nem volt az igazi, de Laze bekiabálása vicces volt. Minden bálon van ilyen eredményhirdetés? – nem értettem ugyan mi alapján hirdettek bálkirályt meg bálkirálynőt, de utána még nagyobb buliba csapott át az egész esemény, mintha erre a vezényszóra mindenki egy kicsit megőrült volna. Valami azt súgta, hogy a jövőre megtartandó is valami ilyesmi hangulatban fog eltelni, a kérdés csak az, hogy mi mind pont így leszünk itt vagy valami változni fog addigra. Egyébként sem tudhatom, hogy nekem mit hoz a jövő, itt leszek-e még és ha igen milyen formában.
– Úgy érted, hogy több ilyen bálra eljutni velem? - meglepett a kijelentés, aztán az is lehet ő amúgy tök máshogy gondolta. De az tény, hogy élvezte a bulit, a táncot, a mindent. Ez pedig engem is elégedettséggel töltött el.
Csak hallgattam a szavait, közben pedig elkezdtem felhúzni a pizzásdobozokat. Azért kellett ő is hozzá, mert véletlenül sem engedtem volna el itt a peremen. Da már co-opolás, akkor voltaképpen folyamatában is beiktathattuk. Eltűnődtem a válaszán. De a következő megnyilvánulása lepett csak meg igazán. Igazából jól estek a szavai. Azt hiszem most megdicsért. Hezitáltam is, hogy rákérdezzek, de végül mégis csak arra jutottam, hogy megtegyem mert valami nem hagyott nyugodni. Ez a mintasor...
– Miért mondod ilyen sokszor magadra, hogy undorítónak tartalak? Vagy tart valaki valamiért...

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: You turn my world right upside down

Rosemarie Morozov Vas. Aug. 11, 2024 11:16 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
– Azért most magasabbra ne menjünk – a gondolatra is kirázott a hideg. Már ebben a pár méteres magasságban is megszédültem. Valahol még mindig hihetetlen volt, hogy Csodapók kifejezetten az ilyen spotokat favorizálta.
– Nagyon magasra volt tolva a hangosítás eleve, még én is beleszédültem mikor elmentünk a hangfalak közelében. Szóval ne érezd magad emiatt "kilógva" – szerettem volna, ha ilyen események során nem arra gondolna, hogy mennyire más hozzánk képest és megpróbál kicsit emberként lazítani.
Megejtettem egy zavart mosoly az arcom szegletében. Tetszett a cinkostárs kifejezés.
– Lehetnék többször is tudod... cinkostársak. Nem árt gyakorolnod a co-op módot – elég bátor megnyilvánulás volt tőlem ez a kijelentés, mikor gyakorlatilag tőle függött most az életem. Ha elenged tuti leszédülök a tetőről!
Bár lehet, hogy önként kellene levetnem magamat! A cseppet sem lakótársakhoz illő kijelentésem ott lebegett a levegőben és azt sem tudtam miként válaszolhatnék visszakérdezésére. Ha letagadom egyrészt megsértem őt, másrészt cseppet sem lenne igaz.
– Igen! Nagyon jól áll neked a csokornyakkendő és az öltöny. Nagyon kiemeli a... – most légy óvatos Rosemarie, légy óvatos! Nem segített, hogy valahogy még közelebb éreztem magamat hozzá. Hogy gyakorlatilag félig átölelt, ha már nem kezeimmel kapaszkodtam belé. – A-a széles vállaidat! Mindig lenyűgöznek – miért érzem azt, hogy ez távol volt az óvatosságtól?!
– Uh, vigyázz a pizzára! – vörös képpel gesztikuláltam lefelé. Szerettem volna elsüllyedni szégyenemben. A leugrás mint opció annyira nem vonzott, de még mellé nyelhetek egy pizza szeletet...
Mit gondolhat most rólam? Ugyan kit ámítok? Igazából sejtettem, hogy mit gondolhat...
– Most biztos undorítónak tartasz – vállaim beestek, ahogy megfogalmaztam ezt. Lehajtottam fejemet és mindent megtettem, hogy kerüljem a tekintetét. Legszívesebben hajam végét csavargattam volna, hamar eljutnék a kitépéséig, ha tovább folytatjuk ezt a témát.


     
HIGH-TECH SORCERER

     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: You turn my world right upside down

Kaine Parker Vas. Aug. 11, 2024 11:12 pm
• doing bad for good reasons •
You turn my world right upside down

Vártam, hogy Romy mit fog szólni az ötletre, de igazából ráértünk ahhoz, hogy sürgetnem kellene őt. Az idő a mi oldalunkon volt, ráadásul annyi minden történt odalent, hogy kétlem mostanában lenne ő is fáradt. Végül élt a lehetőséggel, hogy még egyszer letekintsünk. Ha valamire, hát arra rájöttem, hogy nála türelemmel lehetett sok mindent elérni és ez alól a fóbiái sem voltak kivételek. Ahogy türelmesen asszisztáltam végig neki a parfümszaglászást is, úgy ez már igazán semmiség volt. Szorosan de mégsem satuba fogtam a kezét, hogy aztán vele együtt lépjek előrébb is a perem felé. Most úgy fest nem félt úgy, mint amennyire az előbb visszahőkölt.
– Dehogy engedlek. És egyébként nem. Szerintem idefentről tök szép ilyenkor a város kivilágítva. Még onnan magasabbról főleg. – biccentettem el a távoli felhőkarcolók felé. Már arról alaposan kifaggatott, hogy merre voltak azok a zughelyek, ahol néha eltöltöttem csöndesebb perceket is - mind magasan volt.
– Igazából én vagyok az, aki kilóg a hallásával a tömegből, megszoktam a különbséget. – ha úgy nézzük Lili is épp így járt. Aztán eszembe jutott egy tök jó érv.
– Szeretek a cinkostársad lenni. – értem ez alatt azt is, hogy most itt voltam egyáltalán a bálon és azt is, hogy végül feljöttem vele. Semmi sem tart örökké, nem? Sem a tánc odalent, sem az a hangulat. Néha tudni kell lassítani, azt hiszem.
Egészen eltűnődve figyeltem a futárt, ahogy lepakolta a megfelelő helyre a dobozokat és el is feledkeztem arról, hogy fel kellene húzni annyira meglepett Romy kérdése. Ekkor vettem fel vele a szemkontaktust, amitől aztán egy picit lefagytam.
– Tényleg? – kérdeztem én is vissza, hiszen néha egészen félreérthető megjegyzéseket kaptam akár Laze-től akár mástól, de valahogy sosem illett rá a csak lakótársak vagyunk sztorira. Fura volt, annyi szent. Ahogy azonban elengedte a kezem, ösztönösen fogtam rá a karjára, ezzel pedig kaptam az alkalmon is, hogy becélozzam a pizzásdobozokat.

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: You turn my world right upside down

Rosemarie Morozov Vas. Aug. 11, 2024 11:01 pm
• doing bad for good reasons •
TO: CSODAPÓK
Meglepetten szemeztem vele, amikor megpendítette azt a hátborzongató ötletet, hogy lépjek megint a peremhez és nézzek le. De volt valami megnyugtató abban, ahogy ő ajánlotta fel. Tudat alatt pedig tisztában voltam vele, hogyha ő itt van, akkor cseppet sem kell tartanom a kalandtól.
– Igen – bólintottam rá. – De el ne engedj! – csak a biztonság kedvéért hangoztattam. Eddig sosem élt vissza azzal, hogy rettegtem a magasságot.
– Csak azért ajánlod fel, mert ha ketten csináljuk és összekutyulódóik a feltét, akkor nem kenhetem rád, igaz? – cukkoltam a felajánlása után.
Pedig izgatottan álltam a feladat előtt. Mindössze valamivel lepleznem kellett zavarom, amit a közelsége miatt éreztem. Pedig a közös tánc órák miatt azt hittem már teljesen leépítettem ezt a tinis reakciót. Most pedig úgy reagáltam rá, mintha félmeztelenül állna mögöttem.
A dobozokat most tette le a futár a megjegyzésbe írt helyre. Fogalma sem volt arról, hogy fölötte álltunk és a mi rendelésünket helyezte el a fal tövébe.
– Bele sem gondoltam, hogy neked nagyon hangos lehet majd a zene – pedig tudtam az éles hallásáról... Nagyon ügyes vagy, Rosemarie!
– Én is élveztem, de örülök, hogy benne voltál a meglógásban. Egyedül komolyan ciki lett volna lépni – nevettem fel zavartan. – Köszönöm, hogy eljöttél velem – megpróbáltam úgy fordítani a fejem, hogy legalább a szemeit láthassam. Emiatt a megmoccanás miatt realizáltam igazán, hogy mennyire közel vagyunk egymáshoz. Az arcom centikre volt Csodapókétól!
– Tudtad, hogy nagyon helyes vagy ebből a szögből is? – fogalmazódott meg bennem a kérdés. Bár valahogy már nem is volt annyira hideg idekint... mégis lefagytam. Várjunk csak... – Szent ég, én ezt komolyan kimondtam?! – bukott ki belőlem a kérdés. Szám elé kaptam a mancsaim, félig arcomat is takarva közben. Mozzanatommal még a felhúzandó pizzáról is megfeledkeztem.


     
HIGH-TECH SORCERER

     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: You turn my world right upside down

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.