Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


Vampire hunt

Pént. Dec. 01, 2023 11:38 am


BloodyMary



23:50
NYC
David



Örülök, hogy ennyire jól estek neki dicsőítő szavaim, én mindig szerettem mikor apámék megdicsértek. Nagyon ritka alkalom volt, apám nem volt a kedvesség mintapéldánya, ezért tudom, hogy mennyit érhet némi kedves szó. Így ha tényleg úgy vélem megérdemli az illető, szeretem ismertetni vele.
Mikor benyitok a szobába, és elém tárul a szörnyű látvány, kissé begurulok. Direkt kérem meg Davidet, hogy hívja a tulajt, ugyanis mivel az ő házában történt, így muszáj vagyok bemutatni hogy mi történt így, és a büntetés felől is. Mivel nem mindegyik szobában történt ilyen, így lehet ez a rohadék okozta ezt, és ez miatt nem akarnám felégetni a helyett.
- Mi a jó büdös francot csinálsz? Megkértelek valamire! - nézek rá dühösen. Mintha egy teljesen más emberrel beszélnék, és úgy is viselkedik. Még a kiállása, beszéd stílusa, és a kisugárzása is teljesen más. Kibaszott jó, ezek szerint tényleg van valami stikkje, csak nem skrizó?
- David vagy még? - kérdezem egyszerűen. Lehet tévedek, sőt sanszosabb, hogy csak bolond. A vámpír mocorog alattam, én picit jobban rátaposok, közben a szemem Daviden. Vagy kin. Sok mindent láttam már, így nem lepődnék meg rajta.
- Nem hiába kértelek meg, hogy hozd ide a tulajt, ha csak úgy megöljük, felhívom rá a figyelmem, és a tulajnak bizonyíték kell, hogy legközelebb kiküszöbölhessük a problémát. - nézek rá szúrós tekintettel, biztos nem fogom itt hagyni vele, valami nagyon nem stimmel, így rá is figyelnem kell. Nem érzem már azt a jó fej gyereket akivel eddig hülyéskedtem.
________________________
Jelenlegi zene a bárba: Sacred Ground



emme

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Csüt. Dec. 14, 2023 5:17 pm
Bloody MaryI know that this isn’t meant to be

Tudja! Elkapott a hév, lelkesedés, pedig megtanultam eljátszani már őt, kicsit visszafogni, hogy mindent akarok egyszerre, megérteni a világ működését, megkóstolni, amit csak lehet, az összes színt látni, szagolni illatokat, felfedezni még a vámpírokat is.
-Telekinetikus vagyok.
Bököm ki rögtön, csak hogy tudja, nem reagálok arra amit kért, vagy mondott, mert azt hiszem még egy levegővétellel is csak tovább buktatnám magam.
-Ami jól jöhet egy vámpír ellenes küzdelemben. Igazából, ha nekem adod, én elviszem innen és nem kell foglalkoznod vele. Biztos lesznek még a helyen fennakadások, egy vámpírral kevesebb. Nem ölöm meg.
Teszem fel a kezem, mentegetőzve, megpróbálom flegmán, ahogy David tenné, karizmatikusan nézni, hátha igent mond, hiszen neki  kell a vérszopó, hogy megvizsgálhassuk.
Ő nyilván, ő irányít, de majd nézem. Nem szeretném, igazán nem erőszakkal elvinni, én azt hiszem nem is tudnám, megint helyet kellene cserélnünk, mert kiröptetni innen eléggé necces, nem látok ablakot, ha pedig kihúzom, túl nagy feltűnést keltünk. Valószínűleg David rosszul ítélte meg a helyzetet, időnként téved, mert emberi dolog megbízni valaki másban. Rossz vagyok a rábeszélésben, de azért próbálkozom.
-Figyelj, van egy javaslatom. Kivisszük innen együtt, megkeressük a tulajt útközben és mindent elmesélek magamról. Hosszú és érdekes sztory, kár lenne kihagyni.
Vagyis majd David beszél, én mint telekinézis használó sakkban tudom tartani, amíg elintézzük vele a formalitásokat.


With Elsa

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •
Vissza az elejére Go down
Pént. Dec. 15, 2023 10:47 am


BloodyMary



23:55
NYC
David



Nem értem mi történik itt igazán, nem értem mit beszél, miért lett teljesen más. Azt meg pláne nem értem, hogy ha kértem valamit, akkor azt miért nem lehet csinálni? Megvannak az ilyeneknek a protokolljai. Mondtam nekem ez a foglalkozásom. Ezzel csak feltart, és hátráltat. Igyekszem felszívni magam, és kedvesnek maradni, de amíg húzza nekem itt az időt, konkrétan egy nőnek a testrészeivel, és vérrel telített szagos, szobában kell lennem.
- Már rég megjártad volna. Nem hiába kértelek erre, mint mondtam ezzel foglalkozom. Elmennél kérlek a tulajért végre, hogy láthassa mit művelt ez a szemétláda, és kivégezhessem végre? - Mi a jó édes francért adjam neki oda? Egy kisfiúnak, akinek úgy tűnik tudathasadása van. Ez az én mázlim.
- Telekinetikus, nagyon jó... de attól még szétfog csinálni két másodperc alatt. Nekem megvan az erőm, és a képességem, hogy kordában tartsam. Neked nincs, nem olyan könnyű, mint hiszed, te nem bírnál el vele, és mégis mi a francért adnám oda? - most már kezdek valósággal kiakadni.
- Fantasztikusan hangzik az ajánlatod, de nem igazán érdekel. A történeted most már igen, mert elég creepy vagy, viszont, nem véletlenül kértelek, a tulajnak látnia kell mit művelt. Ha oda visszük végig kell ez a szarkupacot...   - itt elkezd mocorogni, én jól megtaposom. - ... vinni a vendégek között. Nem éppen logikus döntés.  
Morgom már, minden zsigeremet is vissza kell fognom a szép beszédhez. Nem ő ebben a helyzetben az, aki ajánlatot ad, hanem én. Közben egy férfi vámpír kikerekedett szemekkel megjelenik az ajtóban. Forgatom a szememet.
[b]- Az isten szerelmére, már elnézést... valaki ide hívni a tulajt végre, mielőtt még több vér fog folyni? [b]- most már kezd tényleg elfogyni az a maradék türelmem is, amit évek óta gyakorlok...
________________________
Jelenlegi zene a bárba: Sacred Ground



emme

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Hétf. Dec. 18, 2023 6:24 pm
Bloody MaryI know that this isn’t meant to be

A vitás helyzetek nem az én asztalom, nagyon nem. Már attól megszeppenek, hogy nekem rondít miért nem csinálom, amit mond, ajkam rágom, idegesen, érzem a frusztrációját, ráadásul győzködni kezd, hogy nem bírnénk vele.
Nem bírnánk vele David? Teljesen elbizonytalanít. Meghallgatjuk amit mond, az egészet, aztán dönt úgy, hogy visszatér és én fellélegzek. Jó mélyen, amíg helyet cserélünk és kicsit visszahúzódom elméje ép részének magzatburkába. Ha elég erős lennék egészen biztosan el tudnánk tüntetni Karamit, de most sem hagy elég ideig szerepelni.

*

Ajkamra visszatér az egykedvű kifejezés, átnézek a véren és a nő leszakadt testrészein, sőt sóhajt hallatok, mert ennyire túlmagyarázza a szituációt.
-Rendben.
Közlöm tényszerűen, aztán egészen az ajtóig sétálok, ahol mutatóujjam halántékom széléhez nyomva egyszerűen utasítom az imént elküldött biztonsági őrt, hozza a tulajt. Persze nehezebb lesz három személyt manipulálnom, ha el akarom lopni a vámpírt, de jó lenne először valóban letesztelni, mennyire bírok vele. Nem mintha kételkednék saját képességeimben, de fő az óvatosság.
Aztán nyilván visszafordulok.
-Rögtön jön, már szóltak neki. Amíg megérkezik, kifejtenéd miért nem bírnék vele? A nagy fizikai erőt elvileg megoldja a telekinézis. Vagy az elmemanipulációra gondolsz? Hogy ez a vámpír megbabonáz?
Belenézek a lény szemébe, óvatosan ütögetem halántékom, mintha csak gondolkodnék és ráérősen leguggolok a vadász mellé. Éppen azt vetítem az elméjébe, hogy még vért iszik, ezért teste elernyed és meglehetősen alélt képet vág, nem tanúsít ellenállást Elsa fogása alatt.
-Mert így ránézésre elég ártalmatlannak tűnik.
Talán kell nekik is valamiféle kontakt, hogy meg tudjon babonázni, de egyelőre fontolgathatjuk azt az érdekes elméletet, erősebb vagyok nála.
-Igazad van, nem volt túl logikus, márpedig én általában tartom magam a tiszta ész filozófiájához, sajnálom, ha megijesztettelek.
-Mindjárt itt lesz
Fordulok a férfi vámpírhoz és próbálok szemkontaktust teremteni vele, megparancsolni, várjon kint, mert ha ezt a példányt nem tudom megszerezni, őt leszek kénytelen magammal vinni. A férfi egy percre meginog, rémült pillantást vet rám, roppant rémültet, eleve az egész koncentrációt megzavarja, hogy beront a tulaj, ahogy Elsa kérte. Fenébe, meg kellett volna érintenem a halántékom.
-Megint?
Bődüli el magát a tulaj, egészen olyan arccal, mintha ez már nem az első eset lenne.



With Elsa

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •
Vissza az elejére Go down
Kedd Dec. 19, 2023 6:44 pm


BloodyMary



00:00
NYC
David



Fogalmam sincs mi történik itt, ami azt illeti eléggé bizarr ez az este, és nem a szokásos módon.
Davidről kiderült, hogy mi volt az a fura, amit éreztem rajta. Viszont felbosszant, hogy felvázolom mit kéne ilyenkor tenni, és csak ellenállásba ütközöm. És nem is értem miért. Mindig fura, és egyre gázabb ez az egész. Tényleg már csak szabadulni akarok innen, és minél gyorsabban végezni.
- Köszönöm. - mondom végül.
- Gyorsak és rendkívül gyorsan. Ne haragudj, hogy az adott szituációba, most, nincs kedvem tesztelgetni az erődet. Még ha elég is lenne ellene az erőd, sem tudhatom biztosan. Nem kockáztatom meg, hogy elszökjön, remélem ez érthető, és kielégítő okfejtés.
Arra, hogy a "babonázás" használna e rajta, szintén nem tudom. Fura a srác, és semmit nem tudok róla, sem az erejéről. Nem tesztelgetem egy vérengző vámpírnál.
Nem sok idő telik el, pedig úgy érzem örökkévalóság, mikor a férfi, a tulaj megérkezik... majd kitör belőle a kérdés, én kikerekedett szemekkel nézek.
- Úgy érti, hogy ez többször is előfordult ?? - kérdezem vérben forgó szemekkel.
- Nem Ő, de egy másik idiótát már átadtam két hete a vadászoknak. Mostanában egyre többen térnek be, és ezt nem tudjuk előre kiszűrni.
Válaszolja a tulaj eléggé zavartan.
- Nem tudom, a vérbeforgó szemek nem egyértelműek?- csikorgatom a fogaimat, tudja jól a tulaj, hogy mi forog kockán.
- Hölgyem higgye el, ha mondom: nehéz kiszűrni.- ő is türelmetlenkedik.
Mindenki milyen türelmetlen lett, lehajolok, majd letépem a vámpír fejét, és a fickónak adom.
- Akkor tudja mit kell tenni vele. - kikerülöm őket, és az ajtófejé veszem az irányt. - Faszomat. - morgom közbe, amíg áttörök mindenkinek. Nem tudom David jön e utánam, de őszintén szólva, kissé megrémített a kölyök, és nem tudom mennyire tudnék vele szépen beszélni.
________________________
Jelenlegi zene a bárba: Sacred Ground



emme

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szer. Dec. 27, 2023 3:13 pm
Bloody MaryI know that this isn’t meant to be

Tőlem ugyan nem fog megszökni…. Ahelyett, hogy lassan elmosolyodnék, túlontúl érzékletesen rándulna ajkam szegélye, valami leleplező vigyorba, igyekszem blazírt arccal bólogatni. Az ő szemszögéből végülis logikus, vigyázni kell szegény vámpírokra, akik a lakosság bizonyos részeit abuzálhatják, de nekem szigorúan tudományos célzattal kellene, csupán megfigyelnem, utána nyugodtan meghalhat.
Az érkező tulaj Ellienek nem megfelelően reagál, vagy csak kihozza belőle a stressz, hogy őszinte legyen. Próbálok háttérben maradni és nem túl feltűnő érdeklődéssel hallgatni a kis bisztró éjszakáinak történéseit. Persze, hogy fordul elő ilyesmi, máskülönben nem szaglásznának vadászok a területen.
Én vajon ki tudnám szűrni? Tényleg felülkerekedhetne rajtam egy vámpír? Már éppen levegőt vennék, amikor felkiáltok. Persze minden jelenlévő betudhatja szörnyülködésnek, szegény, fiatal egyetemista nem bírja a stresszt, de baszki, hát ne már, most tépték le a kísérleti alanyom fejét! Kit fogok így megvizsgálni?
Ajkam elé rakom kezem, hogy elfojtsak néhány ronda káromkodást, például hogy anyád játékatit rongáld, ne az enyémet, de még mindig kapargatom Ellie rólam kialakított, szétzilált elképzelését, igaz Jack megint elbaszta, már ami a szereplés részét illeti.
Azt, faszomat, az én faszomat is! Tenyerembe temetem arcom, de csak, hogy meg tudjam parancsolni a bámészkodó példánynak, várjon kint a sarkon. Ha nem jön utánam, muszáj lesz visszajönnöm egyért, vagy megvárni valamelyiket a közelben.
Egyelőre a nő nyomába eredek és úgy teszek, mint akinek lelkiismeret furdalása van, mert jónak pöcsfej volt. Jó rég éreztem már hasonlót, elnyomják a gyógyszerek, különben is túl sűrűn fordul elő, hogy ezzel terheljem magam.
-Ne haragudj, kicsit hülyén kezeltem a helyzetet…
Óvatosan hátralesek, kiszemelt vámpírom mozgásban van, de másféle kijárat felé igyekszik, ott kell érnem.
-Nem is hibáztatlak, ha elment tőlem a kedved, nekem is sok volt a fejletépés. Azért örültem, Elsa és kösz a gyorstalpalót.
Nem tudom merre indul, én a magam részéről a kijáratnak, hogy valahol majd ütközzek az áldozatommal. Valamiféle hátsó kijáratot célozhatott meg.



With Elsa

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •
Vissza az elejére Go down
Kedd Jan. 02, 2024 9:52 am


BloodyMary



00:00
NYC
David



Próbálok több felé figyelni, amitől kezd lassan szétmenni a fejem. Figyelek a főnökre, Davidre és a lábam alatt szenvedő idióta vámpírra. Végül elmondom a helyzetet, letépem a vámpír fejét, amire David... felkiált? Oké ebbe nem gondoltam bele, hogy ő csak egy egyetemista kölyök, akinek ahogy látom valószínűleg több ember lakozik benne ahogy kéne, vagy nem tudom ez a sűrű hangulatváltozás annak e az oka. De lehet ez egy kicsit sok volt neki. Én mindig is igyekeztem igazságos vadász lenni, azt tanultam, hogy minden szörnyet le kell vadászni, akik gondot jelentenek az emberekre. Viszont az évek folyamán sok olyannal találkoztam, akik csak túlakarják élni. Megfigyeltem a másik oldalt is, sokan nem akarnak szörnyként élni, ellenállnak természetüknek. És nem bántanak embert. Ezt viszont nehéz kiszűrni, mert főleg egy vámpírnál az intelligenciának köszönhetően jól megtudja játszani magát. Így ha be kell valljam magamnak, lehet nehéz lehet kiszűrni, csak az én sok éves tapasztalatom az ami kitudja. Viszont tudom, hogy mennyire fontos lehet egy bár, ahova eljárhatnak, jól érezhetik magukat a fajtáikkal, így még jobban felhúz a dolog, mikor ilyen történik. Nem akarok én lenni a gonosz, igazságtalan vadász aki miatt be kell zárni.
- Az idegesít fel, hogy egy ilyen megtörténik még mindig. Nem csak maga, és egy ártatlan nő életére veszélyes. Ha más vadász lett volna itt, leszarnák kik vannak a bárba, az egészet már felgyújtották volna, elzárva minden kijáratot. És nem David az se érdekelt volna, hogy te, mint csak egy kíváncsi ember itt lenne. Az ő szemükbe te csak egy vérszajha lennél, aki oda adja magát önszántából egy szörnynek. - sóhajtok, majd igyekszem megnyugtatni magam, és végre felé fordulok.
- Fura egy kölyök vagy, azt meg kell hagyni, felkeltetted az érdeklődésemet, és ez nem sűrűn fordul elő. De szerintem kerüld az ilyen helyeket. Hát ha bármit tanultál tőlem szívesen. - imádom a névjegykártyákat, így átadom neki teljesen öreges, tudom. - Ha bármire szükséged lenne, ha szörny dolgot illeti. - azért mosolygok, végülis nem rá vagyok mérges. Viszont nekem mihamarább szükségem van friss levegőre.
________________________
Jelenlegi zene a bárba: Sacred Ground



emme

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 06, 2024 8:53 pm
Bloody MaryI know that this isn’t meant to be




Még mindig nem eresztem a reményt, hogy fogok itt egyet és megvizsgálom alaposabban, minden további muri vele úgyis a jövő zenéje lesz.
Persze, elviekben van lelkem és jobb lett volna egy olyat fogni, aki eleve halálra van ítélve, már tudom, hogy erőszakoló pöcs és nem kell magam visszafognom, de akit a hátsó kijárathoz csábítok még lehet bármilyen.
Talán ez a stressz látszik meg rajtam, ahogy szaporán rágni kezdem a körmöm, miközben Elsa okfejtését hallgatom kifelé menet.
-És a vámpírok érdekeit nem képviseli senki? Hiszen nem mind tart szajhát.
Francba már, Karami kéne ide, én még képes vagyok baromságokat belelátni, legalábbis agyban most párhuzamot vonok a mutáns vonulattal, minket is irtandó szörnyeknek vélnek egyesek. Hogy felgyújtani a picsába? Felettébb véglegesnek tűnik.
-Aha, annak ellenére, hogy eszemben sincs semmilyen formában azonosulni a szajha szóval?
Fintorodom el, aztán gyorsan és megnyerően biccentek, megigazítva egy elkóborolt tincsem a homlokomon, még akkor is, ha kifejezetten fáj a “kölyök” megnevezés.
-Köszönöm, azt hiszem.
Többet viszont nem mondok, mintha hirtelen megfeledkeztem volna fogadkozásomról, hogy mesélek magamról. Hogyne tanultam volna, jó előre nézd ki a vámpírod, mert mielőtt észbe kapnál felgyújtják, vagy letépik a fejét.
Még névjegykártyát is kapok, hát nem ugrálgat örömömben a szemöldököm? Gyorsan elrakom, ha esetleg mégsem sikerülne befolyásolnom a dögöt még jól jöhet.
-Köszönöm, gondolni fogok rád.
Eresztek hasonlóan sármos kacsintást mint Jack infantilizmusa elején. Fejlődnöm kell…ebben is, jobban kontroll alá vonni a személyiségeket, még azokat is, akiket elvileg irányítok.
-Hát akkor, vigyázz magadra és a tanácsod is igyekszem megfogadni.
Szalutálok, amikor kiérek az épületből, hogy aztán megkerüljem és egy vámpír sétáljon az Én karmaimba.
Annyiban nem hazudtam, hogy valószínűleg nem leszek gyakori vendég, ez persze a vámpír regenerációs képességein is múlik… még a végén jönnöm kell majd…utánpótlásért.




With Elsa

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.