Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: I've got the magic - Niel & Strange

Niel Topsfield Hétf. Okt. 30, 2023 3:34 pm
• doing good for good reasons •
Ahol még Dominic élNew York
I've got the magicStrange,Kaine, Niel


Hosszú volt ez is, pedig még csak reggel kilenc és elvileg összekapartam 5 óra alvást. Még délelőtt rúgni egyet az életedbe, hogy legalább formája legyen szinte teljesítmény. De végre megvan a terrárium és nagyjából átcuccoltam a szentélybe, most olyan, mintha laknék valahol és ha úgy vesszük feldobhat a tudat, hogy van egy dinoszauruszom.
A Casás chatben egyedül Kaine ért rá megnézni, gondolom mindenki sulizik, ugyanakkor nem is baj, hogy elkerülöm őket ezzel a képpel, mert tuti kitalálnák túlhajszolom magam.
Pedig többről van szó, már megint! Hacsak abszolúte NEM póekember el nem regélte, hogy újabban saját variánsokat is ölök, így kicsit módosulhat a lányokban élő ugróegér képe. Például, hogy kurvára nem egér már. Semmi egeres nincs már bennem, legalábbis most, ha belenézek a tükörbe nem látom, ha csak az időnként felbukkanó borostát (amíg Kopasz kegyetlenül le nem borotváltatja) nem nevezhetjük bajusznak.
Kezdek szálkásodni, most már megvan a szaggatott vonal imázs, a bandában úgy tudják eddzek, erre megy el baromi sok idő és Dominic úgy kikészített, hogy különféle pszichiáterek telefonszámát dugdossák a zsebeimbe titokban.
Elég meredek lenne eléjük állni azzal, hogy mágusok pozitív töltésű protonja lettem, aztán hogyhogy nem elég sok plotszálon vonul az életem káoszba. Mindegy, fő, hogy van terrárium a gyíknak, elméletileg nem fog megdögleni, más kérdés Strange majd milyen képet vág, ha meglátja. Vannak ruháim és átmeneti lakhelyem, kinézhetek embernek, összeegyeztethetem a találkát Kaine-vel és Logannel, utóbbi tök random került a képbe. Wong egy csomaggal jelent meg a szentélyben, hogy ő megbeszélte ezt kell neki átadnom.
Tökre leszarta ahogy morogtam postásnak néznek és valahol savanyúan állapítottam meg, ha ez a variáns gyilok előtt történik nedves smiley szemmel, önként rohannék és autogrammot kérnék, fotóval.
Amikor leesik mennyire redva kedvem van, belátom, hogy mostanában portálból portálba szökkentem, hiányzik a séta.
Úgyhogy minden mizantrópiám ellenére, feketében, kapucnival és a Wongtól kapott szürke csomogalópapírba rejtett tudjaistennel indulok, hogy egy meghatározott időpontban átadjam Logannak, ne kérjek autogrammot, talán csak kicsit fakó tekintettel csikarjak ki belőle egy ökölpacsit, hátha még tud fájni valami. Közben felszedjem Kainet, megmutassam Dartit és édességet küldjek a lányoknak. Fontos!
Séta közben valóban szellőzik a fejem, bár eléggé arcomba húzom a kapucnyit, mert úgy érzem akármelyik tinilányrajongóm caplatna oda, flegmán lekoptatnám. Majd reggel kilenc előtt jópofizok, vagy ha megittam egy doboz kólát.
Már majdnem a találkaponthoz érek, amikor észreveszem, hogy fényes nappal, a kukák mellek, négy mágusruhás alak basztat egy ötödiket.
Előveszem mobilom, mert a casa mellett megtanultam, nem érdemes egyedül harcolni, legalább ennyi hátbaveregetést már!
Kainenak annyi pötyögök: sárga kód, mágusok és egy 3mp-es videót a környékről.


Isley








_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..

I've got the magic - Niel & Strange

Kaine Parker Hétf. Okt. 30, 2023 3:18 pm
• doing bad for good reasons •





Niel &
Strange



Kedves szavak, mosolygó eladó, nyüzsgő emberek. Ez jellemző a legtöbb pékséget egy verőfényes reggelen. New Yorkban mindenképp. Ritkán szoktam oda járni. A boltba belépve a frissen sült termékek illata csapta meg az orrom, pofátlanul kínálva magukat ropogós aranybarna árnyalatban. Egyébként sem ártott, ha ragadt rám némi szociális kenet.
- Csak lassan, kisfiam. - szólal meg egy szőke, alacsony, de annál életrevalóbb hölgyemény hárommal előttem a sorban. Bizony reggel sorban állás van a pékségnél, mindenki a jussát, az első még frissen gőzölgő cipóját, vagy épp talán valami nyalánkságát várja. A pufók arcú kisgyerek, aki eddig egy hajtogatott papírrepülővel türelmesen várta a sorát az anyja mellett, most szaladgálni kezdett. Csak ment a repülő után. A város ébred, ez kétségtelen. Ez után mindenki munkába, vagy egyéb más dolgára megy. Én nem, majd csak hazafelé igyekszem. Az órámra nézek és megállapítom, hogy még épp időben vagyok. De már haladhatna a sor. A legelöl álldogáló nénike megkapja a hatalmas papírzacskóját. Én kettővel szoktam hazavinni, úgyis elfogy. Én ismét az órámra pillantok.
- Csak lassan, kisfiam. - az iménti hölgy most már nyomatékosabban szól tökfilkó porontyára, aki egyre elmélyültebben hajszolja álomvilága sárkányait. A néni épp csak pár centire sétál el előtte, a kellemetlenség baljós szörnye pedig csalódottan vánszorog vissza zugába. A sor halad egyet. Most egy pocakos bajszos, amolyan irodaharcos állja sorát a két csokis kakaós csigájáért. Megfordul a fejemben, vajon csak kettőt eszik meg?
Az órámra pillantok. Lassan már haladhatnánk, máskor ilyenkor rég sorra kerültem. Úgy fest a hétfő mindenkire rá vetíti nyomasztóan egyhangú és álmos hatását. Megkezdődnek a szürke hétköznapok. Már akinek. Az állandó robotolás, a visszatéri napi programok engem nem fenyegetnek.
- Csak lassabban... - a mostanra már oly' ismerősen csengő megszólítás már nem hangzik el. Felpillantok a kölyök felé, aki épp egy vele hasonló korú kislány triciklijének hátsó kerekén esett át. A papírrepülő elszáll a kezéből, ahogy csúszik pár centit a fényesre felmosott járólapon. Felül lassan, pirospozsgás arca most hófehér, majd lassan vörösödni kezd. Ijedtében szája sírásra görbül, anyja pedig kiállva a sorból hozzá sétál és vigasztani kezdi. Ígér neki minden jót, nyalánkságot, amit csak el tud képzelni.
- Kisfiam... - az ajtó csengője megszólal, hátra pillantok. A belépő idős szemüveges úr már ismerős a számomra. Hirtelen ér a felismerés, Warren. Figyelem, ahogy az újsággal idegesen int is felém és felkiált. De várjunk csak. Miért kezd az az újság hullámozni? Majd teszi ezt ő maga is, mintha csak ragályos lenne a mozgás. Aztán az ébresztőm fülsüketítő zaja térít észhez. Nem a professzor volt furcsa, csak álmodtam. Szép napnak indult. Ellentétben a maival, ami borongós. Kaine, hé Kaine, ideje, hogy összeszedd magad! Nem lesz semmi baj, csak ne legyél ennyire negatív. Nem történt meg, Waren kibaszottul csak az álmomban szerepelt. A mellkasom csak szaporán emelkedett fel és le, amíg fel nem ocsúdtam úgy igazából.
- Niel. - motyogtam magam elé, ahogy felpattantam az ágyból. Megígértem neki, hogy találkozunk. Azt nem, hogy pontosan hol, gondolom annál a szentélynél. Gyorsan összeszedtem magam és már úton is voltam a lehető leggyorsabb módon, mert fel akartam pörgetni magam. Kellett volna valami ébresztő, de erről most lemondtam. A szentély közeléhez érve végül egy mellékutcában landoltam és onnét már gyalogszerrel tettem meg az utat.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.