Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


The alliance between us - Ellie & Ben

Vas. Márc. 17, 2024 10:48 pm
Stay With me
The alliance between us
Jó volna egyértelműen tudni, hogy Elsa tudja, mit csinál. Ő már volt több küldetésen is, nem is tudom, hogy emiatt irigykedjek vagy sajnáljam. Biztos nem lehetett leányálom már kamaszként elkezdeni és belecsöppenni ebbe a világba. Nekem sokszor még most is furcsa. Ha belegondolok, neki nem volt igazán kamaszkora. De mégis annyira tisztelem, mert erős, nem csak fizikailag, hanem mentálisan is. Strapabíró nő és egyszerűen imádom, szeretem, minden porcikáját. Vág az esze, úgyhogy tudom, hogy felkészült minden eshetőségre, vagy ha nem is, az úton felfog készülni. Közben pedig annyira megmelengeti a szívemet mindaz amit mond. Fel sem érhetek a Bloodstone-okhoz, de jól esik tudni, hogy az idősebb, rangosabb vadászok elismernek. De Ellie-nek is igaza van, ideje, hogy bizonyítsak és megmutassam rátermettségemet. – Égek a vágytól, hogy megmutassam, mire vagyok képes, menjünk! – Egy széles vigyor kíséretében szállok be az autóba, amivel a hegyekbe utazunk. Néhol elég rémisztő volt az út minősége, de azt hiszem ezt az autót erre tervezték, mert meg se kottyant neki. Az út nem volt rövid és néma csendben töltöttük el, ami csak emelte bennem a stresszt. Mert sajnos, vagy sem, volt időm agyalni. A lehetséges kimeneteleken, ha elszúrnám. Nem – Hessegetem el ezeket a rém negatív gondolatokat. Ez nem fog megtörténni, nem fogom elszúrni. Az autó meg is érkezik és finom fékkel megáll. Elsa kiszáll, én még nyelek egyet, majd követem ebben a cselekedetében és én is kiszállok. Kérdésére felé fordulok és keresem, kutatom a férfiasságomat. Szívem szerint azt felelném, azt hiszem. De ez most nem nagyon segítene, úgyhogy a legnagyobb határozottságommal vágom rá. – Igen, készen. – Mint katonáéknál szokták az igenis, uram-ot.
Szorosan Elsa mögött haladok, időnként egyik, majd másik oldalra tekintve. Némi neszre pedig magam mögé tekintek, nem-e követ valaki, vagy valami. Túl nagy a csönd és így tényleg abszolút minden állat nesze hallatszik, ami hátborzongatóan hat. Kedvem volna összecsinálni magamat és visszafordulni, de tudom, hogy bátornak kell lennem. Itt most én vagyok a férfi és az én dolgom, hogy megvédjem magunkat. – Ez jó ötlet. – Meg az is, ami azután fog következni, hogy teli a has és letussoltunk. Vagy ami a tussolás közben. Jaj, elkalandoztam. Na szóval, trollok, vagy orkok, vagy tudja a fene mire is vadászunk. A következő pillanatban majdnem hasra esek egy rönkben, de idejében sikerül korrigálnom az egyensúlyomat. A rönk végén valami undorító trutyi fénylik. – Hát ez meg mi a fene? – Időm sem nagyon van, hogy kielemezzem, hogy mi az, mikor egy nagy bömbölés széllökésként éri az arcomat és nem is tudom, honnan. Nyilván a semmiből terem előttem egy hatalmas valami. Reflexből fegyvert rántok és csak remélni tudom, hogy eddigre Ellie is kapcsolt.
@Elsa Bloodstone 436 szó Devil Doesn't Bargain
Ciaran

_________________
If our most precious memories were
really stored away safe and untouched, we wouldn't need souvenirs. What really matters when cherishing memories is not the result, but the love and the determined effort.
Benjamin Warlock
Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 03.
Tartózkodási hely : ◆ New York City
Munka/hobbi : ◆ monster hunter
Ki van a képen? : Dominic Sherwood
Benjamin Warlock
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Márc. 16, 2024 9:20 pm
The Hunt
Mikor mindennek tétje van...
mélhetőleg minden nálunk van, és nagyon remélem pozitív kimenetele lesz az estének. Tudom nem lesz könnyű dolgunk, egyikünknek sem. Dacára annak, hogy tapasztaltabb vagyok, ennyire még az én kezem se volt soha elengedve. De igyekszem, mint mindig magabiztosnak tűnik, és hogy tudom mit csinálok.
Igen gondoltam, hogy ilyesmi miatt késhetett. Már nem is nagyon rovom fel neki, teljesen felesleges. Én is vigyázok az öcsémre, így is pár óránként küldök neki üzenetet, hogy minden rendben van.
- Akkor hát, így nyugodt lelkiismerettel indulhatunk neki. - már csak abban reménykedem, hogy ketten nem leszünk e kevesen. Nem akartam a tervek ellen lenni, hogy aztán én tűnjek gyávának. De akkor is úgy vélem, sokkalta felelősségteljesebb lett volna, inkább több újoncnak mennie, mint kettőnek.
- Hát ezt meg mire véljem? Miért gúnyolnálak ? Komolyan a jó Luciferre, ezt hányszor beszéljük még át? Az én családomat nem nézzük ha erőről van szó. Nekünk a vénánkban van, és sokkal hamarabb bevágnak a mély vízbe. Ha Bloodstone-okat leszámítjuk, te vagy a legjobb, ezt mindenki tudja. És most be is bizonyíthatod, végre. - de tudom, hogy mi a véleményük. Senkit nem fognak itt dicsérni a szemtől szemben, kapunk egy "szép munkát" , vagy "ez nem volt rossz", de attól függetlenül mindenki fejében van egy rangsor. Történetesen tudom, hogy az újoncok között, Ő a legjobb. És azért is örültem ennek a küldetésnek, hátha végre ő is elhiszi.
- Menjünk, a végén még megtalállak fojtani. - forgatom a szemeimet.

Kocsiba ülünk, és felmegyünk a hegyekbe, három órás volt az út. Az autóból kiszállva összecuccolunk. A telefonomba beírom a koordinátákat, amiket megkaptunk a szemtanuk szerint. A falu innen nincs messze, ami azt illeti, valóban eléggé közel merészkedett az a csíntalan. A puskámat, tört, kést, mindent felfegyverkezek. A hegyekbe készülünk, de itt egész jó a klíma, azért bármi történhet, így egy hátizsákkal teli túlélőfelszerelésünk van. Mély levegőt veszek.
- Na készen állsz? - kérdezem izgatottan. Jár a gyomrom, de még mennyire. De végig csináljuk, ráadásul hibátlanul.
Út közben azért be dobtam egy erős kávét, tuti ami ziher, bár ennél jobban biztos nem tudnék pörögni, különben túlpörögne a szívem.
Végül neki iramodunk az erdőnek, és gps vezérel minket.
- Ha végeztünk benézhetnénk a faluba. Biztos fáradtak leszünk, meg éhesek. Bizonyára szívesen látnak, miután a veszélyt elhárítjuk. - hm, arról nem is beszélve, hogy bizonyára egy panziót is üzemeltetnek, ki tudja meddig tart ez a balhé, és végre teljesen kettesben lehetnénk Ben-el. Persze ez csak álmodozás, így nem is akarom további ötleteimmel felcsigázni őt. Most teljesen koncentrálnia kell.



_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •

Benjamin Warlock a Nap Antihősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Márc. 16, 2024 3:21 pm
Stay With me
The alliance between us
Nem szeretném, ha Elsa úgy érezné, meg kell védenie, de hiába is áltatom magamat, ha a szituáció megkívánná, kettőnk közül még mindig ő az erősebb, ami azt illeti, jóval erősebb. Pletykák is járják rólam, hogy kettőnk családja közül én vagyok a leggyengébb. Az edzéseken is jóformán mindig alul maradtam és arra gondolva, hogy nem tudom megvédeni a saját barátnőmet, elég kellemetlen. Szeretnék én erősebb lenni, de hiába az a rengeteg edzés és gyakorlás, semmit sem segít. Valahogy mentálisan sem vagyok a toppon, mikor fegyvert ragadok. Ahogy a sötét termen haladok át, úgy érzem magamat, mint egy égi csillag. A vak is észrevenné lépteimet. Mondhatnám azt, hogy nem is próbáltam magamat álcázni, de ennél halkabban aligha tudok közlekedni. – Sosem tudok elindulni anélkül, hogy ne bizonyosodjak meg róla, hogy Josie-val minden rendben-e. – Ez sokaknak nyűg és igen, ez azzal jár, hogyha nem kelek hamarabb, akkor bizony kések. De ő szinte a másik felem, képtelen vagyok enélkül elindulni. Tudom, hogy sokkal erősebb, mint amilyennek látja mindenki. Rettentően vágyik az elismerésre és tele van tenni akarással, de apánk elnyomja a tehetségét. Nem hagyja, hogy kibontakozhasson.
Ahogy megfordul Ellie, viszonozom a csókját. Jó lenne ezt valahol máshol folytatni, mondjuk a vadászat helyett. Tény és való, jól esik a bók, de tágra nyílnak a szemeim. Még hogy én a legjobb? Hát ez nagyon vicces. – Most gúnyolódsz? – Mire is gondolhatnék, tudom mik a képességeim és azt is, hogy lenéznek, amiért férfi létemre ennyire gyenge vagyok. Olyan, mintha rossz családba születtem volna, mintha nem arra lennék hivatott, hogy vadász legyek. – Te is tudod, hogy nem ez a véleményük. – Még szép, hogy nem.
Megfogom Elsa kezét és elindulok vele. – Gyere, induljunk. – Nem mondhatom, hogy én nem vagyok fáradt, de majd a hideg levegő felébreszt odakint. Minél hamarabb túl vagyunk ezen, annál hamarabb illan el az az idegesség, amit okoz ez a mai akció. Amennyire vártam Ellie miatt, most annyira van gyomorgörcsöm is tőle. Félek-e? Talán kicsit az is benne van a pakliban. De őt sokkal jobban féltem. Tudom, hogy erős és tud magára vigyázni, de mi van, ha visszatartom, ha lehúzom a gyengeségemmel?
@Elsa Bloodstone 352 szó Devil Doesn't Bargain
Ciaran

_________________
If our most precious memories were
really stored away safe and untouched, we wouldn't need souvenirs. What really matters when cherishing memories is not the result, but the love and the determined effort.
Benjamin Warlock
Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 03.
Tartózkodási hely : ◆ New York City
Munka/hobbi : ◆ monster hunter
Ki van a képen? : Dominic Sherwood
Benjamin Warlock
• doing bad for good reasons •

Elsa Bloodstone a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Pént. Márc. 15, 2024 1:21 pm
The Hunt
Mikor mindennek tétje van...
Utálok korán kelni, de a vadász létnek többek között, sokszor ez az ára. Nehezen kelő vagyok, mert sokáig fent szoktam lenni. Este rajzolgatok, zenét hallgatok, tulajdonképpen akkor lehetek csak egyedül, és csinálhatok amit akarok. Én már 15 éves korom óta terepen dolgozom, apám nem igazán adta meg számunkra azt a lehetőséget, hogy betöltsük a 18-at. Előtte kemény edzések, megfigyelések, testi-lelki felkészülés. Bár ez család válogatja, van ahol nem is kényszerítik gyermekeiket a vadászlétre. Mai nap különleges, mivel egyik nagyobb vadász sincs a környéken, apám engem és Ben-t kért meg nézzünk utána, hisz a közeli hegyekbe elvileg Trollhoz hasonló leírást kaptak. A környékbeliek természetesen tisztában vannak a foglalkozásunkkal, sok a kis falu az erdők körül, illetve városok, akik közül az erdő szörnyei, mik körülveszik otthonaikat, előszeretettel mennek vadászni. Soha nem is értettem, hogy tudnak ilyen helyeken élni... A szokásos öltözékemet vettem fel, fekete testhezálló farmer, hozzá fekete bakancs, egy sárga-fekete felsővel, ami különleges anyagból készült, hála mesteremberünknek, nem szakad olyan könnyen, és enyhe páncélnak is megfelel. És a kihagyhatatlan bördszeki, ami már a védjegyemmé válik lassan.
Tehát azért is különleges ez a nap, mert Ben nem rég töltötte be a 18-at így ez az első melója, amit önállóan végezhet terepen - nagykorú felügyelet nélkül. Ideges vagyok, mert én magam ugyan sokszor jártam már terepen, de mindig volt ott egy tapasztaltabb vadász is. Úgy érzem, hogy a tapasztaltabb fél nevén, Ben épsége is rajtam múlik.
A hajnali órák csípősek, torzak, mondtam már utálok korán kelni? Kint várom Bent míg ellenőrzöm a fegyverkészletemet, és mivel az erdős, hegyekbe megyünk fel, mindent hoztam e magammal. A kedvenc puskám is Miss,velem van Gabriella és Cullen is velünk tarthatott volna, de Gabi belázasodott reggel, valami szörnyméreg, de hamar felgyógyul, drága öcsém pedig apánkat kísérte el, mázlista... .
Hallom lépteit, hogy ne hallanám, direkt nem fordulok meg, és nem mozdulok. Kíváncsi vagyok mit tervez, illetve tényleg azt hiszi nem veszem észre? Majd érintését érzem meg csípőm körül, majd nem sokkal a lehelete csiklandozza a nyakamat, beleborzongok,és a széles vigyort nem lehet lecsalni semmivel az arcomról. Hát nem ilyenek a szerelmes tinik?
- Állandóan várni kell rád, már nem igazán izgat. - mondom egyszerűen, majd megfordulok, hogy szembe lehessek vele, egy csókkal folytatva.
- Na és mennyire izgulsz. Te vagy a legjobb az idősebbek szerint, persze csak utánam... most be is bizonyíthatod. - vigyorgok rá, vannak bizonyítási vágyai, hogy ne lennének. Tudom azt is, hogy kissé feszélyezi, még ha nem is köti az orrom alá, hogy mivel örököltem, erősebb vagyok egy átlag embernél, és strapabíróbb. De még sem sérthetetlen.



_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •

Benjamin Warlock a Nap Antihősének tart

Vissza az elejére Go down
Pént. Márc. 15, 2024 12:24 am
Stay With me
The alliance between us
Izgatott vagyok. Remeg a lábam. Fel alá járkálok és izgatott vagyok. Újra és újra lejátszom magamban a pillanatot, mikor Ellie felkért, hogy kísérjem el vadászni. Annyira boldog voltam, hogy ki tudtam volna ugrani a nadrágomból örömömben. Régóta vágyok már erre, de eddig senki sem kért fel. Igen, én még sosem mentem ki nyílt terepre. Emiatt mondjuk kissé ideges is vagyok. Kissé...inkább nagyon. De leplezem az izgatottságommal. Nem láthat gyengének, akkor biztos visszamondaná és inkább elmenne egyedül. Azt nem hagyhatom, egyedül túl veszélyes. Az öltözékem illik a napszakhoz, amit választott, késő este megyünk. A nadrágom fekete és a bőrdzsekim is. Egyedül a pólóm világosabb valamivel, az szürke. Koszos szürke. Jobb combomon egy penge pihen, a bal vádlimon szintén. A hátamon pedig tartójában a kedvenc kardom. Van több is, igazi gyűjtő vagyok. De ezt nagyon szeretem, ezt a húgomtól kaptam, Josie-tól. Mikor betöltöttem a 18. életévemet.
Ránézek a húgomra, már az igazak álmát alussza, óvatosan behajtom magam mögött az ajtót és elindulok a nagyterembe, ahol edzeni szoktunk. Ott beszéltük meg, hogy találkozunk. Kicsit úgy érzem magam, mint kamasz koromban, mikor bulizni szöktem el otthonról. Akkor is igyekeztem mindig nem lármát csapni, mert ha felkelt valaki lőttek az egésznek. Most is így érzem, ja Josette felkelne, biztos lebeszélne. De nem akarom, hogy lebeszéljen, vágyok erre a vadászatra és az csak bónusz, hogy Ellie-vel mehetek. Életem szerelme, szívemnek választottja. Elhagyom a házat és azonnal megkönnyebbülök, mondhatni egy nagy kő esik le a szívemről. Felkelteni már nem fogom a családomat, ez biztos. Üresek az utcák, így talán belém kötni sem fog senki az utcán.
Beérek a nagyterembe, melyben sötétség honol. Nem kapcsolok fényeket, mert biztos vagyok benne, hogy Elsa nem vágyik feltűnésre, így nem örülne neki. Ahogy elindulok beljebb, meg is pillantom. Kellett némi idő, míg a szemeim hozzászoknak az abszolút sötétséghez, ahhoz, hogy láthassam a körvonalait a sötétben. Hátulról karolom át és letakarom kezeimmel a szemeit. – Régóta vársz rám? – Lejjebb engedem a kezeimet és átkarolom a derekánál, jó végre átölelni. Egy orkról kaptunk hírt és elindult a hajtóvadászat ellene. Még soha életemben nem találkoztam orkkal, de azért még otthon utána néztem, legalább felismerjem, ha szembejön egy. Nem mintha nem lenne majd egyértelmű, hiszen nem valami barátságos lények. Valószínűleg előre sem fog kelleni támadnunk és tudni fogjuk, ki a célpont.
@Elsa Bloodstone 377 szó Silence
Ciaran

_________________
If our most precious memories were
really stored away safe and untouched, we wouldn't need souvenirs. What really matters when cherishing memories is not the result, but the love and the determined effort.
Benjamin Warlock
Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 03.
Tartózkodási hely : ◆ New York City
Munka/hobbi : ◆ monster hunter
Ki van a képen? : Dominic Sherwood
Benjamin Warlock
• doing bad for good reasons •

Elsa Bloodstone a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.