Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


I can't stop this feeling

Vas. Jan. 07, 2024 1:38 am
I CAN'T STOP THIS FEELING
VIBE CHARACTER SKIN Csodapók & Romy
– Ühüm, de emiatt ne aggódj! Igazából, ha egy táncot ismersz, akkor a többit is el tudod járni. Csak az alaplépések kellenek hozzá, amiből tudsz építkezni. Aztán azokat felgyorsítod, lassítod, ezzel-azzal extrázod. Meglátod, ha ráérzel a részletekre egy-kettőre menni fog, mint a karikacsapás – igyekeztem elkergetni az aggodalmát. – És no para, néhány dalra gyakorlunk csak, hogy helytállj az eseményen. Nem fogok tizenötfélét mutatni. Alig egy hónapnyi időnk van felkészülni, szóval az kábé lehetetlen is. Nem szeretném, hogy összezavarodj – fejtettem ki előjáróban a terveimet.
Csodapók nem tűnt úgy, mint akit megviselt a hirtelen rükvercem. Meglehet, hogy csak túlagonizálnom? Lehet, Morozov?! Szinte biztos!
– Azt akarod mondani, hogy tök fölösleges volt, amit mutattam? – megrökönyödve meredtem rá. Én meg még tök menőnek és valahol meghittnek éreztem a pillanatot! Közben meg már ez is ott van a személyes wikipédiájában. Menten elsüllyedek! – Úúú, az cheating! – fújtam fel az arcomat. Szóval tökre lejárattam magamat most?!
Arcom megenyhült és egészen elérzékenyültem, amikor kifejtette, hogy a tánctanulás útján annak rendje és módja szerint lépésekben szeretne haladni. Semmi csalókód, semmi ctrl+F a tudástárában.
– Helyes, mert ha megtudom, hogy igazából pro táncos vagy én meg itt töröm magamat a fehéröves résszel, akkor megharaplak! – fenyegettem meg, a harapást halálosan komolyan gondolva. Meghagyva a kínzó tudatlanságban azzal kapcsolatban, hol is hagynám rajta fogsoromat. Még az kéne, hogy felkészülten érje!
– Kaine – szólítottam meg végül, hátrahagyva a szigorú tanárnénis kiállásomat. Az oktatós hangsúly a holnap zenéje lesz.  – Örülök, hogy így döntöttél, büszke vagyok rád! – tettem hozzá őszinte elismeréssel nézve a szemeibe. – Remélem, hogy jó tanárod leszek – bizakodó mosollyal fűztem hozzá. Hátam mögé húzott kezekkel, mielőtt karjaim önként megpróbálnának úgy dönteni, hogy most megölelik Csodapókot.
Nem kellett tovább kamatoztatni a kínos helyzeteket!
Pillanatokig elvesztem azokban a barna szemekben. Fogalmam sincs, hogy mennyi idő telt el így. Azonban gondolatban már vele táncoltam, pedig hol volt még a holnap?
Aztán tudatosult bennem, hogy már holnap van!
– Oh, már elég későre jár! – ocsúdtam fel hirtelen. Pironkodva néztem körül, zavaromban arról is megfeledkeztem hol jöttem be. Egy dologban voltam bizonyos, hogy Kaine hol áll. De őt tisztán fel tudtam volna idézni magam elé, akár csukott szemmel is.
– Pihenj sokat Csodapók, mert holnap kemény meló vár rád – és szigorúan nem a tatarozásra gondoltam. Szavaim közben az ajtóhoz léptem, hogy kicsusszanhassak rajta, de mielőtt becsuktam volna magam után egy vékony kis rést hagytam magamnak, melyen be tudtam még dugni a buksimat.
– Jó éjszakát, Kaine – halkra vettem a hangomat, miközben széles mosollyal a legjobb álmokat kívántam neki. Addig nem terveztem távozni, míg nem viszonozza az esti köszöntőt.
Ezt követően halk dúdolgatással tettem meg azt a néhány lépést a szobámig, a gyomromban táncikáló pillangókkal lejtettem én is.
Szinte alig hittem el, hogy ez tényleg megtörtént. Megpördültem a szobaajtóm előtt, mielőtt kinyitottam volna magam előtt.
Ki gondolta volna, hogy egy bajuszvágásból ez lesz?
HIGH-TECH CODE SORCERER


     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Rosemarie Morozov
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
Munka/hobbi : IT-szakember, barista, hobbi fotós
Ki van a képen? : Luca Hollestelle
Rosemarie Morozov
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.