Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


I can't stop this feeling

Szomb. Jan. 06, 2024 10:41 pm
I CAN'T STOP THIS FEELING
VIBE CHARACTER SKIN Csodapók & Romy
Halk léptekkel az elektromos borotvával – Agnival – osontam be Kaine szobájába. Szerencsére nem kellett nagy távot megtennem a szomszédba, ellenben az ismeretlen terepet már kevésbé hoztam le.
Először le kellett pisszegnem kiskutyámat, ki mindenáron követni akart. Aztán viszonylag halkan bejutottam (Átkozott ajtó nyílászárója naná, hogy kattant a csukódáskor!), majd belerúgtam valami kemény fémesbe a földön, amit halk sziszegésekkel igyekeztem lehozni. Végül sikerült megközelítenem az ágyat.
Csendesen nézegettem pár másodpercig Csodapókot, hogy meggyőződjek arról tényleg alszik. Elkergettem a futó gondolatot, hogy milyen aranyos közben és mennyivel aranyosabb lenne az orra alatt éktelenkedő nevetséges bajusz nélkül!
Gyorsan elejét vettem ezeknek a gondolatfoszlányoknak és inkább Kaine fölé másztam a borotvával. Pár másodpercig azokon a kérdéseken tűnődtem miként is indítsam be a kütyüt konnektor nélkül és egyáltalán miként is kéne használnom?
Egyébként nem gáz, hogy szinte rajta ülök Csodapókon? (Dehogynem, de ez most fontosabb!)
Lassan pislogtam párat, amikor a kütyü hangos berregésekkel beindult, mintegy teljesítve futó kívánságomat, hogy: bárcsak áram nélkül is működne!
HIGH-TECH CODE SORCERER


     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Rosemarie Morozov
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
Munka/hobbi : IT-szakember, barista, hobbi fotós
Ki van a képen? : Luca Hollestelle
Rosemarie Morozov
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 06, 2024 10:54 pm

Romy & Kaine

Harmadik napja lógtam immár a mennyezetről lefelé, hogy a plafont is rendre kipingáljam, amikor a tekintetem Megakadt a frissen felakasztott óra két mutatóján. Hosszas fixírozás után jutott eszembe, hogy két napnyi hajnalig pingálás után talán megfogadhattam volna a lányok tanácsát és emberibb időben is elmehettem volna aludni. Vagy talán most kellene? Elcsigázottnak éreztem magam, mégis lelkesített a ház "friss" szaga. Befejeztem még a részt, amit elértem, majd zuhanyozni és végül aludni indultam. Nem tartott sokáig, hogy sikeresen is elaludjak.
Annyira azonban mégsem aludtam mélyen vagy inkább csak az ösztöneim kapcsolták be a szirénát, de ahogy az egyik pillanatban még aludtam, úgy a következőben már a kezeim Romy csuklóin landoltak és egy szempillantás alatt gyűrtem magam alá, fordítva a felálláson. Mielőtt azonban bármi rosszra is gondoltam volna, lassan felocsúdtam, hogy valóban őt látom, nem csak tusfürdője illata mászik be aljasul az orromba.
— Mit csinálsz itt?
   


   
   

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 06, 2024 10:56 pm
I CAN'T STOP THIS FEELING
VIBE CHARACTER SKIN Csodapók & Romy
Éppen csak felocsúdtam a meglepetésből, hogy Agni fogta magát és beindult, hirtelen a gravitáció vett le a lábamról. Ellenkezni se volt lélekjelenlétem! Kezemből kihullott az elektromos borotva. Berregett néhány másodpercig az ágy szélén, aztán a földön csattant, talán végleg elhallgatva.
Megszeppenten pislogtam fel Kainere, kinek ezt az egész helyzetet köszönhettem és az előbbiekkel ellentétben: nagyon is ébren volt.
– Hát tudod, csak ezt meg azt? – feleltem egy bizonytalan nevetés kíséretében. Leginkább zavarbajövök, amiért ez a pozitúra minden csak nem éppen lakótársakra jellemző. Áldottam a félhomályt, amiért így az arcomra mászott pírt aligha láthatja. Mert nem lát a sötétben… ugye?
– Na jó, gondoltam levágom a bajuszodat. Nem tehetek róla! De néztél már tükörbe? Tökre belekockultált a felújításba, minek eredményeként totál elhagytad magadat. És nevetségesen festesz vele. Képtelen vagyok komolyan venni téged! Szörnyen áll!! Tudod, hogy mennyire nehéz megtartani a hidegvéremet akárhányszor beszélünk? Szóval gondoltam segítek. Nem akartalak felkelteni, sajnálom – hadarva magyarázkodtam.
– Öhm... most, hogy feleltem a miértekre, visszakapom a szabadságomat? – próbáltam megemelni picikét a mancsaimat, melyeket kitartóan leszorított.
HIGH-TECH CODE SORCERER


     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Rosemarie Morozov
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
Munka/hobbi : IT-szakember, barista, hobbi fotós
Ki van a képen? : Luca Hollestelle
Rosemarie Morozov
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 06, 2024 10:57 pm

Romy & Kaine

Már csak akkor vettem észre, hogy a berregő izét kiejtette a kezéből, amikor az tompán puffant a földön. Annyira rá koncentráltam, hogy azt se tudtam volna megmondani mi fogott hirtelen padlót. Romy kezeit csupán a feje fölé dogtam és a zavart választ sem értettem.
- Ezt meg azt? - annyira próbáltam megfejteni ezzel mire céloz, hogy észre sem vettem, igazából kényelmesebb pozitúrára váltottam, vagyis a bal lábam egészen felhúztam szorosan mellé. Próbáltam kivenni a sötétből a vonásait. Még kellően kába voltam ahhoz, hogy teljesen realizáljam a helyzetet, de veszély így nem állt fenn.
-Ez úgy hanzott mint valamelyik sorozatodban a szakítószöveg. - próbáltam követni, hogy mit is akar, közben felvillannyozódtam, amikor rájöttem a borotva eshetett le berregve. Várjunk, ettől miért érzem ezt?
- Miért most jut eszedbe ez? És ha most arra reflektálok, hogy valaki megtámadni akart?

   


   
   

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 06, 2024 11:03 pm
I CAN'T STOP THIS FEELING
VIBE CHARACTER SKIN Csodapók & Romy
Éreztem, hogy a szívem úgy kezd dübörögni, mintha ki kívánna kéreckedni a helyéről, egyenesen Kaine ölébe, hogy személyesen nyilatkozzon zavaromról, mely eluralkodott rajtam. Ami a leghihetetlenebb volt számomra, hogy nem volt fura Csodapók közelsége, sőt, egyenesen jól esett. Csupán a tudatom ordított ennek ellenkezőjéről.
– N-nem akarok szakítani! – tiltakoztam azonnal. Csak a nyelvem akadt össze egy picikét közben.
– Nem tudtam aludni és amolyan jó ötletnek tűnt? Nem is tudom... csak felkerekedtem és nem igazán gondoltam végig a kivitelezést. Azt se hittem volna, hogy támadásnak vennéd. Komolyan, nem akartalak bántani!! - szögeztem le a legfontosabbat. Csak azért nem hadonásztam közben mancsaimmal, mert Kaine továbbra is lefogta a kezeimet.
– O-Oké, most már lehet, hogy tényleg kezd fura lenni. Nem gondolod? – kérdeztem rá, a sötétben fülig vörösödve. Huh, de jó, hogy nem látja! – M-mármint olyan sorozataimba illő – dadogtam hozzá, erősen célozgatva a helyzetünkre.
HIGH-TECH CODE SORCERER


     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Rosemarie Morozov
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
Munka/hobbi : IT-szakember, barista, hobbi fotós
Ki van a képen? : Luca Hollestelle
Rosemarie Morozov
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 06, 2024 11:08 pm

Romy & Kaine

Mérges voltam, mert tényleg le is szúrhattam volna. Erre megjelenik valami szakítós dumával meg egy nem bedugott villanyborotvával. Lefogadom Laze kütyüjét vette kölcsön. Vagy valami olyan infót talált arról, hogy ő biztatott ezzel az egész próbáljam ki nyugodtan a borosták különféle formáit.
- Ha álmomból felversz valami berregő izével, akkor márpedig nem tudom mire gondoljak, még rám is másztál. - valahogy rohadt kényelmetlen volt és a másik lábam is kénytelen voltam felhúzni, de közben súroltam őt is. Még mindig próváltam felvenni a gondolatmenete értelmét.
- Fura? - pislogtam rá meglepetten. A sorozatai nem tudom melyik részére kellett volna gondolnom.


   


   
   

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 06, 2024 11:11 pm
I CAN'T STOP THIS FEELING
VIBE CHARACTER SKIN Csodapók & Romy
Nem igazán fogtam fel mit akarnék szakítani vele. A barátságunk fontos volt nekem, ez a helyzet viszont többről ordított. Vagy csak én képzeltem bele többet? Jaj, Morozov, merre jár a fejed? Naná, hogy igen! A vád viszont magáért beszélt.
– Igen, mert úgy közelebb lettél volna. Semmi hátsó szándékom nem volt! O-oké, talán az engedély nélküli bajuszlenyisszantás is éppen beleszámít ebbe a kategóriába, de komolyan nem vezérelt semmi olyasmi – legszívesebben bebújtam volna a tenyereim mögé vagy a pokróc alá.
Az új pozitúrától egyre inkább éreztem a teste melegét, melytől kezdtem meghasonulni. Iszonyúan jól esett és nem tudtam nem arra gondolni, hogy ez mennyire nem lakótársas, hogy mennyire undorító vagyok éppen. Meggyőződésem volt, hogy annak tart csak túl lovagias és nem mondja ki. Kezdtem bánni, hogy nincs világítás. A bajusza lehet, hogy magamhoz térítene.
– Aha... Szerinted nem az? – nagyon picit mozdultam meg alatta. Utána nagyon-nagyon igyekeztem ügyelni arra, hogy ne csak ne mozogjak, de levegőt is alig vegyek.
– Tudod mikor az ML például odafogja az FL-t a falhoz és akkor történnek velük dolgok, beindul közöttük valami, ami istenemneisfigyeljodaamirőlbeszélek!!! – szép lassan fogyott ki a tüdőmből a levegő. Kezdtem végtelenül zavarba jönni, minek eredményeként össze-vissza fecsegek. Honnan tudhatná Kaine, hogy az ML a male lead és az FL a female lead rövidített verziója?
HIGH-TECH CODE SORCERER


     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Rosemarie Morozov
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
Munka/hobbi : IT-szakember, barista, hobbi fotós
Ki van a képen? : Luca Hollestelle
Rosemarie Morozov
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 06, 2024 11:13 pm

Romy & Kaine

- Azt én nem fogom tudni az első pillanattól kezdve, hogy te jöttél be és nem más, ne kísértsd az önvédelmi mechanizmusomat, mert afölött nincs irányításom. - frusztrált ez a dolog, hogy akár bánthattam is volna annak ellenére, hogy erről a jelenségről már beszéltünk a kiránduláson. De én magam sem tudtam igazából mikor lettem ennyire frusztrált? Miért idegesített a helyzet és közben miért nem zavart a közelsége? Próbáltam elnyomni magamban ezt a furcsa érzést, hogy majd később helyére billentsem. De nem sok esélyt adott arra, hogy így legyen.
Kezdtem kapisgálni, hogy mégis csak hozzá lesz köze, hiszen ahogy válaszolt, meg is mozdult, engem pedig kezdett átjárni egyfajta forróság. A magyarázatára felderengett valamelyik sorozat, amiben ehhez hasonlóan volt két szereplő, a férfi pedig ugyanígy fogta satuba a nőt, mielőtt az könyörögni kezdett volna, hogy ne tegyen vele semmit. Vajon Romynak ez az egész inkább zavaró? Annyira ráfókuszáltam erre a képre, hogy közben észre sem vettem mennyire közel hajoltam hozzá. Végül vettem a lapot és elengedtem a kezeit, hogy felegyenesedjek fölötte és kifújjam a levegőt. Nem egészen értettem, mi történik velem, de mindjárt tisztábbnak éreztem a gondolataimat.
- Te tényleg csak megborotválni akartál?

   


   
   

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 06, 2024 11:18 pm
I CAN'T STOP THIS FEELING
VIBE CHARACTER SKIN Csodapók & Romy
– Sajnálom, nem akartalak megijeszteni – makogtam, bocsánatkérő pillantást mellékelve hozzá. Habár a félhomályban gyanítottam az is elveszett.
– Igazából bele sem gondoltam ebbe a kimenetelbe. Azért értékelem, hogy nem kaptam újabb fazonigazítást tőled – utaltam a korábban lenyisszantott hajtincsemre.
Próbáltam egyneművé válni a matraccal, mintha itt sem lennék, mintha nem is én venném szakaszosan a levegőt, mintha nem az én arcom állna lángokban, amit seregnyi tűzoltóval sem lehetne eloltani. Mikor éreztem, hogy elengedte a kezeimet, mancsaimat rögtön mellkasomhoz szorítottam, hogy szívemet a helyén tartsam. Megmozdulni továbbra sem mertem.
– Igen! – vágtam rá azonnal. – Sosem használnék ki egy alvó embert, én nem olyan vagyok! – kértem ki magamnak. Még ha a jelek az ellenkezőjéről is árulkodtak ezzel a bajusznyisszantással.
– Csukd be a szemedet! – javasoltam neki, mikor jobbommal merészkedtem elnyúlni az éjjeliszekrényhez, hogy manuálisan felkapcsoljam a kislámpát. Az sem volt célom, hogy megvakítsam. Tényleg ártatlanok voltak a szándékaim!
Persze a jó tanácsomat én is megfogadhattam volna, akkor most nem kéne hunyorítva hozzászoknom az új fényviszonyokhoz. Gondoltam, ha veszek egy pillantást arra a komolytalan bajuszra minden a helyére áll bennem. Nos, tévedtem. Nem kis meglepetést okozott azzal, hogy szinte pucéran, csak egy kisgatyában volt előttem. A lelkemmel erre nem készültem fel egyáltalán!
– MÉG MINDIG NEM PIZSAMÁBAN ALSZOL?! – bukott ki belőlem, pironkodva rejtve tenyerem mögé az arcomat.
A meglepettségtől felgyorsult szívverésem csak egy tünete volt a sokknak, mely átjárt. A látható jelek közé a kislámpa csatlakozott, mely ránk sötétült.
HIGH-TECH CODE SORCERER


     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Rosemarie Morozov
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
Munka/hobbi : IT-szakember, barista, hobbi fotós
Ki van a képen? : Luca Hollestelle
Rosemarie Morozov
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 06, 2024 11:20 pm

Romy & Kaine

-Nem megijedtem, az jobban aggaszt, amit te szenvedtél volna el, ha nem kapcsolok. - ezt már akkor is megbeszéltük, hogy vannak ösztönös cselekedeteim, akár ténylegesen veszélyben vagyok akár nem. Én pedig tényleg nem akartam még egy karcolást az arcára. De ha már hirtelen a másik meglepéséről lenne szó, gyanítom ő sem arra számított, hogy majd így lefogom, így aztán szépen lassan elengedtem azzal a rossz érzéssel, hogy most az ő szabadságát korlátoztam. Bár ez a továbbiakban is így volt, mert ott gubbasztottam fölötte és szinte satuba zártam a két lábammal.
- De ez annyira nonszensz... ki jönne be éjszaka kellős közepén megborotválni? - pislogtam rá értetlenkedve, bár kettőnk közül én láttam egyelőre őt, fordítva nem működött. Vagy legalábbis erősen kételkedtem ebben.
- Kapcsold... - lehunytam a szemem, miközben ismét előre görnyedtem, hogy megtámaszkodjam a két tenyeremen. Azért ráülni mégsem akartam. Arra azonban nem számítottam, hogy mire kinyitom a szemeimet, addigra az arca valóságos lángba borul és épp eltakarja az arcát. Nem értettem a kiakadása miértjét, elvégre mikor kiléptem a szobából, jobb esetben olykor már húztam pólót.
- Miért, baj? - a lámpa elsötétülésére csak felsandítottam a szóban forgó tárgyra és még továbbra sem értettem, hogy pontosan mi folyik most. De megint meg kellett mozdulnom, mert kezdett ez a pozitúra egészen kényelmetlen lenni.
- Ez most te voltál? Mert így kétlem, hogy látni fogsz valamit.

   


   
   

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 06, 2024 11:27 pm
I CAN'T STOP THIS FEELING
VIBE CHARACTER SKIN Csodapók & Romy
– De nem azért támadt volna az ösztönöd, mert valami rendellenesett érzett, ami veszéllyel van feléd, tehát nyersen szólva megijedtél? Nem ciki egyáltalán, de ha megnyugtat, ígérem, hogy nem mondom el senkinek – igyekszem nyugtatóan hangozni. Nem láttam értelmét egyébként sem lovagolni ezen, hiszen semmi baj nem történt, én pedig megjegyeztem, hogy többet nem osonok rá csak úgy Kainere. A jelenlegi roppantul zavarba ejtő helyzet elkerülése érdekében.
– Hiába tettem utalásokat a napokban, nem csináltál ezzel semmit – próbáltam a bajuszára gesztikulálni, a sötétben viszont csak tippelni tudtam merre van.
Szívem különös koncertet tartott, ahogy próbáltam felfogni mi is történik. Hirtelen annyira mininek tűnt a köztünk lévő távolság és ha valaki más látja ezt a helyzetet tuti, hogy félre érti. Azt hiszem, még én is félre értem. Csak azt nem értettem, hogy Kainenek mi célja ezzel? Megölni?! Azt hiszem a szívem kezdi a végét járni. Meg lehet egyáltalán halni a zavartól? Dr. Google szerint biztosan.
– Cs-csak nem számítottam rá – hebegtem a választ.
Csodapók fészkelődése miatt bele kellett harapnom az alsó ajkamba, mikor egy kontrollálatlan sóhaj tört fel belőlem. Tökre nem voltam ura a testemnek, a képességemről pedig ne is beszéljünk.
– Nem én voltam! – vágtam rá azonnal. Azt hittem, hogy éles hallása már a furi reakcióimra kagylózik. Utólag koppant le, hogy az offolt megvilágítás van szóban.
– J-jaaa, hogy az! Az lehet. Nemisigazánvagyokbennebiztos, hogyfelakaromkapcsolni – hadartam el. Főleg azért, mert nem akartam, hogy Kaine így lásson. Teljesen oda voltam az egésztől, mint egy tinilány.
– Hidd el, hogy te sem akarsz, így látni – tettem hozzá megremegő hangon.
HIGH-TECH CODE SORCERER


     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Rosemarie Morozov
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
Munka/hobbi : IT-szakember, barista, hobbi fotós
Ki van a képen? : Luca Hollestelle
Rosemarie Morozov
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 06, 2024 11:28 pm

Romy & Kaine

- Nem ijedtségről van szó, hanem arról, hogy váratlan volt, mert aludtam. - próbálnám ténylegesen is elmagyarázni, miképp értettem ezt, de valahogy ez most nem az én asztalom volt. Az igazság az, hogy túlságosan összezavart és olyan dolgok jobban lekötöttek, mint az amit most éreztem. Nem egészen értettem, hogy lassan miért szeretnék én is felgyulladni és miért nem lelem a megfelelő választ rá.
- Ez nem igaz, mondtam, hogy majd megborotválkozok, de... valahogy mindig elnapolódott, mert festegetés után inkább aludtam. - ez igaz is volt, de attól még valóban kihagytam a lényeget, ami eszerint ennyire zavarta is. Erre a sóhajra nem számítottam, de valami azt súgta, hogy az iménti megmozdulásom volt a kiváltóaja. Nem úgy hangzott, mintha rossz lenne, sőt valami nagyon erősen kezdett motoszkálni a tudatom legmélyén. Kellemes, borzongató érzés futott át rajtam.
- Miért? - csúszott ki a kérdés végül a számon, de már nyúltam is hogy megpróbáljam felkapcsolni a lámpát.

   


   
   

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 06, 2024 11:34 pm
I CAN'T STOP THIS FEELING
VIBE CHARACTER SKIN Csodapók & Romy
Nem értettem miért ragozzuk túl, hogy váratlanul érte jöttöm, ergo megijedt tőlem. Mindenesetre nagyon határozottan biccentettem, mint aki érti, hogyan érti.
– Látod? Mondtam, hogy bekockultál a felújításba! Csak aggódom érted, jó? Nem szeretném, hogy túl hajtsd magad! Tök szuper, ahogy a házzal haladsz, de magadat nem kell közben elhagyni – öntöttem szavakba az aggodalmamat, arra gondolva, hogy nagy vész nem lehet a lekommunikálásából. Legalább ameddig beszéltem úgy éreztem, hogy a kezemben van a kontroll. Holott józan eszemnek is csak integethettem a süllyedő hajóról.
– Mert, mert... – dadogtam a roppant koherens választ. Csak a lényeget hagytam ki, hogy undorítónak találom magamat. Nem akartam a barátságunkat tönkre tenni ilyen butaságokkal, miként egész lényem reagált rá.
–V-várj! – próbáltam késleltetni a lámpa felkapcsolást, mely igazából abból állt, hogy megpróbáltam kicsúszni alóla, de csak hasra fordulnom sikerült, félig lelógva az ágyról.
Félszer nem volt jobb a szitu. Távozott belőlem egy frusztrált sóhaj, amikor orromat csiklandozta az ágyneműjéből áramló illat, mely olyan kellemes volt és biztonságérzetet keltett. Töményen Kaine volt.
Legalább hajam függönyként omlott elém, hogy takarja arcomat elfestő pírt az új helyzetben.
Lopva pillantottam fel és mikor megláttam az eszközt, mellyel érkeztem, elnyúltam a ledobott borotváért, aminek csak a kábelét sikerült elérnem. Ügyetlenül belekapaszkodtam a mutatóujjammal és közelebb húztam, majd megpróbáltam felrántani magamhoz. A kütyü a gravitációnak engedelmeskedve lendült tovább. Majdnem eltaláltam vele Csodapókot!! Még szerencse, hogy időben elhajolt.
– B-bocsi. Csak meg akartam mutatni, hogy mi volt nálam. Agni igazából ártalmatlan – habár miként rángattam éppen életveszélyes volt. Részletkérdés. Zavarban vagyok!!
HIGH-TECH CODE SORCERER


     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Rosemarie Morozov
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
Munka/hobbi : IT-szakember, barista, hobbi fotós
Ki van a képen? : Luca Hollestelle
Rosemarie Morozov
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 06, 2024 11:43 pm

Romy & Kaine

- De sosem leszünk kész egy ekkora házban, legalább a szobákat rendesen meg akarom csinálni. - nem értettem a késleltetését, az ő érdeke is volt, hogy minél hamarabb készen legyünk, az én energiáim pedig nem voltak annyira végesek csak elálmosodtam. De meglepett, hogy ennyire aggódik értem. De nem volt visszakérdezni rendesen időm, mert épp csak felkapcsoltam a lámpát, máris tök máshol volt, félig lecsúszva az ágyról. Megemelkedtem egy kissé, hogy a hasa alá nyúlhassak és megemelhessem, mielőtt teljesen leesne az ágyról. Épp csak volt időm elhajolni a masina elől.
- De én nem ilyennel borotválkozok. Látom milyen ártalmatlan. - pislogtam vissza rá szkeptikusan. Igazából magam sem értettem egészen, nem kellett volna ilyen kellemesnek érezni ezt a pozitúrát is, kaptam már el máskor is. De most meg kellett erőltetnem magam, hogy elengedjem.
   


   
   

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 06, 2024 11:44 pm
I CAN'T STOP THIS FEELING
VIBE CHARACTER SKIN Csodapók & Romy
– Én nem bánom, ha lassan haladsz vele. A többieket pedig, ha zavarja, akkor elagyabugyálom őket! Nem sietünk sehova, ha pedig olyan van, akkor szívesen elalszom a kanapén, hogy valakit elaltassunk mondjuk a szobámban. De komolyan, ne pörögj túl, oké? – kértem meg rá, remélve, hogy így hatása is lesz kérésemnek.
Már majdnem hozzá értem az arca jobb oldalához, hogy végig simítsam, de szerencsére időben kapcsoltam. Zavartan húztam vissza a kezemet, majd beszéddel próbáltam elütni a majdnem nagyon fura, cseppet sem lakótársas eseményt.
– Lehet, hogy rád kéne járnom takarodót fújni? – pedzegettem.
– Mármint nem úgy értem, hogy rád másznék, mint az előbb is. Hanem csak úgy képletesen, ugyeértedhogyértem?
Szent ég Morozov, minek álltál neki egyáltalán magyarázni?
Nem értettem, hogy sikerült az egyik zavarba ejtő helyzetből a másikba zuhannom. Most, hogy magamon éreztem Kaine kellemesen meleg kezét csak még rosszabb volt. Mármint annyira jól esett, hogy az már tuti nem normális. Biztos hallja, hogy mennyire nagyon ver a szívem!
– H-ha nem ezzel, akkor mivel? Oh... A manuális fajtával, igaz? Sajnálom, de abból csak női változatom van. Olyat nem tudtam hozni és egyébként sem tudom miként kellene használni egy bajusz ellen. Agnit… sem igazán, de legalább hozzám ő beszél – pillantottam le inkább az elektromos nyíróra.
– Persze, nem mintha nekem kéne használnom, most, hogy ébren vagy...
Mikor éreztem, hogy Kaine fogása lazulni kezdett, igyekeztem felkászálódni az ágyából, mert képtelen voltam elvonatkoztatni az illatokról és az érintésről. Na meg a tényről, hogy sosem tartózkodtam egy ágyban... egy sráccal... józanul.
– A-azért remélem, hogy nem haragszol a korábbiért – pillantottam felé bocsánatkérőn. Reményeim szerint az ágy mellett strázsálva, durván feszengve a korábbiak tudatában. A szívem továbbra is több száz lóerővel szaggatott. Lehet, hogy orvoshoz kéne mennem?
HIGH-TECH CODE SORCERER


     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Rosemarie Morozov
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
Munka/hobbi : IT-szakember, barista, hobbi fotós
Ki van a képen? : Luca Hollestelle
Rosemarie Morozov
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.