Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


Kings Die, Realms Fall, But Magic Endures

Szomb. Jan. 06, 2024 12:31 pm





Csipet

csapat



De hát eddig is itt álltam mögötte, nem is értettem, mit ijedezik ilyen könnyen. Vagy talána a lelkiismerete nem tiszta és kighagyott volna valami apróságot? Néha Romy annyira ártatlannak tűnt a többiekhez képest is, hogy az ilyen megnyilvánulásain szabályosan meg szoktam hökkenni, mintha egyébként nem léteztek volna máskor, korábban, akármikor. Mondjuk nem akkor, amikor Arrowból vérkutya vált, annyira meg akarta védeni a gazdáját.
- Gondold el, ha messzebb vagy. - nem, én sem tudtam volna azonnal ott teremni, nem voltak teleportálós képességeim, ennyire nem voltam pro. Ez pedig aggasztott, mert most mázli volt, hogy szólt és időben ugrottunk, de mi van akkor, ha Lilia nem nézi meg a telefont? Akkor itt gyűri össze őket harmonikává ez a három felfújt lufi?
Az szuperképességnek számít vajon, hogy ha valaki mosollyal próbálja meg elfújni a rosszalló grimaszomat? Nem ér, ez így csalás. Mindjárt nehezebben ment a szemezés, de azért álltam a sarat, csak a vonásaim oldódtak egy kicsit - egy igen nagyon kicsit. De a kiállása is volt inkább vicces, mint dorgálandó, aztán teljesen bezavart, hogy a kutyát adja nekem edzés mellé. Mi van?
- Mi? Hogy jött ide Arrow? - akár le is állhattam volna vitázni ebben az ordítóan groteszkül szórakoztatóan (???) furi szituációban, hogy mégis hogy jutottunk el a felelőtlen hősködéstől a kutya edzéséig, ha a srác nem kezd el sugárban vért fakasztani a szemöldökéből és maga köré dongat ezzel boldogot és boldogtalant, egyre több bámészkodót és még több figyelmet.
De volt egy olyan érzésem, hogy nem ez volt a nap legfurább fordulata, mert a napszemcsi megkaparintása után jött egy kellemetlenül tarkónvágó érzés, majd be is igazolódott a megérzés, mert a srác kezében mindjárt könyvvé változott a napszemcsi és már nem is volt olyan törékeny - izé akarom mondani könnyen szakadó - darab. El is felejtettem, hogy épp be lett nekünk mutatva Ugróegér néven, ami mellékesen nem cáfolt rá a magasságaira, de ki is legyek én, ha ezzel kritzálni akarnám? Ezek pusztán tények voltak, ahogy az is, hogy egyre jobban zavart a tömeg, ahogy lassan kiszívják tőlünk a megmaradt oxigént is, annyira körül vesznek minket. Kénytelen voltam ökölbe szorítani a kezem, hogy egy kicsit csillapítsam kitörni készülő frusztrációmat a tömeg iránt.
- Te valami mágus vagy mint Strange? - volt szerencsém a saját világomban a főmágushoz még akkor is, ha kellő iróniával igyekezett rendet tartani a káoszban. Több kérdésre azonban nem futotta, mert a lányok mindjárt intézkedni kezdtek.
- Laze nincs otthon. - dörmögtem, de ettől függetlenül Lili kérdésére csak bólintottam és a srác felé fordultam háttal.
- Gyere pattanj, aztán ha nem bírod a száguldást, akkor csukd be a szemed. - igazából nem megkérni szerettem volna, mert totojázásra nem volt időnk. Arról már lemondtam, hogy ne vérezze össze a ruhám, inkább csak felrántottam a hátamra és már ott sem voltam vele.
Igyekeztem a lehető legrövidebb úton eljutni haza. A tűzlépcső tökéletes érkezési pontnak tűnt és még az ablak sem volt lezárva. Parádés. Mondjuk mostanában sosem zártuk le, legfeljebb Lilivel civakodtunk azon, hogy ki tobzódjon mikor odakint. Gyorsan le is pakoltam a szöszit és már mentem is egyenesen a fürdőbe, hogy ragtapaszt és némi kötszert meg fertőtlenítőt szedjek elő. Én megszoktam a lányok rengeteg pipere cuccát, cserébe én gyarapítottam pár kiegészítővel az elsősegélyt - deal. Magamat pedig már megtanultam leápolni, így egy szemöldök nem jelentett különösen problémát.
- Szóval te valami mitugrász vagy az internetről? - kérdeztem, de közben már fertőtlenítőt is nyomtam a pamacsra és jó alaposan letörölgettem a lassan megalvadó vért a sebről. Majd megmossa az arcát, ha akarja, én most csak a sebbel foglalkoztam, ha akarja ha nem. De jobb ha akarja, mert ő moshat fel maga után.
- Jó nagy zűrt csináltatok odalent, te kezdted vagy Arrow? - az meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg Romy szólt volna be valamit nekik.
Közben már el is tüntettem a legénykedés nyomainak nagy részét és igyekeztem olyan szorosra húzni a vékony tapaszcsíkokat, hogy megfogja a sebet és egy kis rést se engedjen fel. Neki tovább fog tartani meggyógyulni, de már az fél siker volt, hogy nem vérzik instant.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 06, 2024 4:41 pm


Romy&Niel&Kaine&Lili


Zene



Vannak azok a döbbenten pislogó másodpercek, amikor csak lesem a fölöttem összecsapó konverzációt és meghagyom az epic pillanatokat a jó barátoknak. Glitch jó barátainak, mint az hamarosan kiderül, nekem meg lefő közben a holnapi kávé.

Nem is fogok fel belőle konkrétan semmit, ha már pillangó vagyok, elrepül lelki szemeim előtt néhány, azzal a rajzfilmes fütyörésző hanggal, amikor a sivatagban felejtik a szereplőket és totál kiesésük van.

Nincs adás, jel, kép, csak fülzúgás és a fájdalom tompa helloja, ami majd lassan beköszön.

Amin máskor önfeledten nevetnék, így Manhattan, meg úgy, most szájzáras hehek szánalmas sorozatát préseli ki ajkam rejtett zugaiból.

-Jah, de ott esélytelen volt, mert sosem voltam Padme.

Próbálom bizonygatni Battlefront II-béli férfiasságom, azt többet is toltam mostanában, de inkább a sith oldalon Sidiousként aposztrofálva magam. Na mármost ő nem nő. Persze Glith hangja se volt az. Marad a kiszáradt száj, erőltetett nyelés a tompa pánik gombok szirénaszója. Egyszerre több, szóval totál KO vagyok min akadjak ki jobban. Ez az, amikor túl nagy a választék a drogériában.

-Oké. Nem, nincs, én is fura voltam és tini, szóval nincs, meghát te olyannak tűnsz, akire nem lehet.

Itt ugrál meg aranyos, most ki lenne képes leharapni a fejét azért, mert kövér, kocka férfi helyett, nem az? Határozottan mindennek az ellentéte, de ez akkora tótágas a fejemben, hogy úgy érzem “elevenen” csapkodnak betonba a demogorgonok.

A következő csapás az Ugróegérként bemutatás, ránézek a fekete hajú lányra és bármi szívesebben lennék, mint Ugróegér, a muzsikus dolgot pedig… Hagyjuk a fejem, az felfő éppen, vagy rászárad lassan a vér.

Mindenesetre felé fordulok, az alacsonyabbikhoz, mert ő olyan aggódónak tűnt valamiért és könnybe lábadt smiley fejjel (mármint én nyilván nem könnyezek, de az emoji mindenkinek megvan) közlöm, elhaló hangon.

-Niel. Niel. Nem Ugróegér.

Az egy hülye nick volt, amit Glith férfi alteregójának simán felvállaltam volna röhögve, így viszont akkora gáz, hogy inkább üssék ki a másik szemöldököm is.

Az is kurva jó, hogy ezt a zenét nem magyarázhatom most meg, de nyilván nem tehetem, csak nézek, legalábbis addig, amíg ki nem találom, hogy a napszemüveg a halott nagyanyám hamva, nem a coolság miatt hordok napszemüveget, főleg ha tönkrement nagymamák csontjaiból készülne (már hivatalos, nem vagyok ép) hanem mert UV ellen király dolog. Igaz felesleges szerénykednem, mert a coolság pont elkél, főleg ha az ember muzsikus. De a lényeg, hogy tudok trükköket. Úgyhogy nagy nyelés után bólogatok, ez az volt.

-Tényleg nem gond, mármint majd gondolom fájni fog hamarosan, de még nem, úgyhogy!

Nézek a fekete hajú lányra, győzködve, kemény vagyok, mint a kád széle reggel és próbálok pislogni, úgy, hogy ne tűnjön fel mennyire nem vagyok semmilyen helyzet magaslatán, még a bevonzást illetően se.

-De jól vagyok, nem is kell, tényleg. Aha, átvertek, bóvli, és még a könyv is üres. Különben milyen kassza lenne ez?

Mert talán mégis szükségem lenne egy pohár vízre, még ha egyelőre nem is mondom ki hangosan.

Ránézek Pókemberre, aki sokkal magasabb, mint az elvileg élethű figurám, és hőshöz illő módon kendőzetlenül mondja ki amit Glith bűvésztrükknek hívott. Aztán vállat vonva sokat hozzáteszek a dolgokhoz.

-Aha

Csak azt felejtem ki mennyire szar mágusnak, különben is éppen el akarnak szállítani valami Kasszába és nemes egyszerűséggel pattanok a fiúra. Ez a mondat pedig rosszabb, mint amikor gyúrós férfiak lebuziznak.

Mindig az volt az álmom, hogy pókemberrel utazzam, nem feltétlenül rajta, dehát az ember ne válogasson, ha rajongó, viszont ezt tényleg NEM így képzeltem. A pólóját legalább szerintem összevérzem és maga a “repülés” is félhangos kiáltásban hagyja el a földet.

Nem is nagyon fogom fel, hogy ez király, mert a vér nyelés és stressz kombó összerázza a gyomrom ezért komoly erőfeszítésembe telik nem hányni.

-Szóval te vagy Pókember? Az a Pókember?

Nyögöm, amint szilárd talajon érzem magam, bár a fürdőszobából szívesen kitiltanám, mert magamnak szeretem csinálni az ilyet. Főleg, hogy totál mitugrásznak néz, szó szerint, nem csak átvitt értelem vagy ilyesmi.

-Nem. Azért mert nem vagyok akkora, mint te még csinálhatom jól is, amit csinálok, nem? Úgyhogy rohadtul nem!

Teszem még hozzá dühösebben, mert az alacsony, az egérezés és a tény után, hogy engem elvileg megmentettek már megrugdossa az egyébként kemény önérzetem.

Nincs baj a viccelődéssel, mert szívom folyamat a bandatagok vérét és tőlük is kapok, csak ez most túl komolyan hangzik, hogy igaz legyen. A cuccot is próbálom tőle elvenni, de nem hagyja, úgyhogy marad a fog összeszorítás és sziszegés, hősiesen, férfiasan, miközben majd beszarok a fájdalomtól.

A végén mégis kiböfögök egy “köszt” hogy aztán okosan megkérdezzem.

-Ki az az Arrow? Glitch másik nickneve?

De gondolom arra kíváncsi mi a pénisz történt, úgyhogy vállvonva, meg a földön maradt jó sok vércseppet nézve, valamit kinyögök hozzá.

-Jól van, most már mindegy. Elég híres az összevert fejem. Szóval véletlenül nekiütköztem a tagoknak az utcán, aztán belém kötöttek, mert felismertek. Egyébként azt hittem megoldom. Csak közben feltűnt a lány, Glitch. Az igazi nevét nem tudom és utána jöttél te a másik lánnyal. De Pókember nem nevezne mitugrásznak, egyrészt, mert tök jó fej, másrészt, mert ő is az, ezért is szeretem, vili? Tök nagy rajongója vagyok! Úgyhogy most ha lehet itt maradnék a fürdőszobában mosakodni! Egyedül!

Próbálom kitessékelni, bár taszigálni őszintén nem nagyon merem, miután láttam mit művelt az izmos tagokkal, csak finoman kitárom az ajtót, hogy magamra zárhassam, csak pár percre. Basszus! Semmit sem szeretnék jobban, mint eltűnni egy zsebvilágban és ott papírzacskóba lélegezni magzatpózban, de ha ide visszajönnék sokkal rosszabbul lennék, mint vagyok, leszek. Szóval megnyitom a csapot és alaposan kezelésbe veszem jobb napokat is látott képem, még a pólóm is leveszem, de nem azért mert véres, hanem, hogy bevizezve fel tudjam nyalni vele a padlót. Aztán visszahúzom magamra. Úgy nézek ki, mint aki lehányta magát, kap az arcom, nyakam, pofám is rendesen a vízből, szóval, ha ázottan is, de pár fokkal emberibben kászálódom elő.





...

_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 06, 2024 6:07 pm

   
– Nyugi, nem mondom el senkinek, hogy te is szeretnél ilyen menő rúgásokat tolni, mint én – súgtam le Kainenek halkan, egy kacsintás kíséretében. – Engem Arrow hozott edzésbe – pillantottam le kiskutyámra. Arrow lelkes csaholással vizslatott fel ránk, egy vakkantással kísérve, amiért hallotta elhangozni a nevét.
– Látod, még benne is lenne! – böktem állammal kutyuskámra. – De ezt majd otthon lebeszéljük – én nem bánnám, ha Arrow energiái extrán le lennének kötve napközben. Így is kezdett plusz súlyt magára venni, amiért a meló mellett nem mindig sikerül a mozgásigényét kimaxolnom.
Sajnos muszáj volt ezt a beszélgetést elhalasztanunk hazára, mielőtt Ugróegér idehal nekem! Képtelen lennék tükörbe nézni és IRL nincsen HP poti, amivel feltámaszthatnánk.
Glitch témájára némán tátogtam el Lilinek, hogy majd beavatom (ha ketten leszünk). Arra pedig, hogy valami művész-detektor veszett volna el bennem (hát persze, ahelyett, hogy kincseket találnék…) egy zavart mosoly kíséretében, tarkómat vakarva vizslattam barátnőmre.
– Tényleg olyannak tűnők, akire nem lehet haragudni? – meglepetten vizslattam Ugróegérre. Ha nem is bóknak szánta, nekem akkor is felért egynek! Viszont, ami ennél is fontosabb volt: – Akkor szent a béke? – előre nyújtottam szabad kezemet, hogy egy kézrázással is megpecsételhessük ezt a pillanatot. – DE! Csak akkor fogd meg a kezem, ha tényleg komolyan gondolod, amit az előbb mondtál – és nem az Eszeveszett Birodalom egyik jelenetét majmolom. Minden Disney-re hasonlatos pillanat IRL csak a véletlen műve!
A bemutatkozó kört követően győztem elfojtani egy kuncogást Lili nyervogása hallattán, melyet az Ugróegér megszólítás miatt tolt barátosném.
– Azért ne kergesd meg, lécci – súgtam Lilinek apró vigyor kíséretében, mielőtt tolnának egy real life Tom&Jerry-t. Jerry – aka Ugróegér – pedig ritka előnytelen helyzetből indulna. Vaaagy sem… most szembesültem, hogy az online világi jó haverom egy született Harry Potter! Akkor nem is negatívból indulna.
– Egyszer sem említetted, hogy kaptál levelet a Roxfortba… – motyogtam orrom alatt csüggedten. Holott ez aztán világi nagy plot lett volna a „Mi történt veled az utóbbi öt-hat évben?” – kérdésre. Meg elég jól megmagyarázta ezzel a bűvésztrükkjeit is. Jó, Ugróegér, vagyis Niel (miként szólíttatta magát) pedig nem tudta, hogy lány vagyok, szóval tusé?
– Sebaj!!! – reagáltam pár másodpercnyi kínos csend után a tényre, hogy Poison Ian nincs is otthon. – Csak semmi para! – nehezen, de én is igyekeztem megőrizni a nyugalmamat. De miért van olyan érzésem, hogy egyedül engem kerülget a pánik? – Van elsősegélydobozunk valahol és végszükség esetén tényleg tudok CPR-t, profin lehozom a Bee Gees: Stayin’ Alive számára. A vég-vég-végszükség esetén pedig multifunkciós vércsoportom van: zéró negatív – mutattam fel ujjaimmal egy nullás számot. Bár őszintén reméltem idáig nem fajul el Ugróegér vérvesztesége.

*

Mikor sikerült végig járnom (remélhetőleg) minden telefont, amivel bármilyen mozgó vagy állókép készülhetett a korábbi helyzetről, majd elegánsan kitörölgettem a felvételeket, visszapottyantam bőrömbe.
Mihelyst Lili tájékoztatott, hogy toltunk egy D&D-ben sem előnyös kettészakadást, igyekeztem most sem kétségbeesni (legalábbis nem látványosan). Persze bízzunk abban, hogy nem vár ránk kellemetlen random event a hazaút során.
– Ühüm, a kockaestre vettem őket. De az a sanda gyanúm, hogy elmarad. Ugróegérrel toltuk volna online. Plusz titeket is hívtalak volna, ezért az ipari mennyiség – a korábbi történéseket figyelembe véve nem magyaráztam meg annak miértjét, mi okból is marad el.
– Áh, végül is, tök jó ötlet volt, hogy előre mentek. Viszont rohanni nem fogok! – ráztam meg a fejemet, ami rettentő rossz ötlet volt. Óriási hátránya a gyors munkának és a gépekből való gyakori ide-oda ugrálásának, hogy iszonyú fejfájást tudott okozni. De hé, legalább az orrom nem vérzik!
Alig, hogy átfutott bennem a gondolat, ösztönből töröltem meg orromat kézfejemmel. Ezt követően szembesültem azzal az igencsak kellemetlen ténnyel: de, az orrom nagyon is vérzik. Na banyek, manifesztáltam!
– Van zsebkendőd? – kérdeztem Lilitől. – Bár az se baj, ha nincs, nekem akad a táskámban. Hátul a bal oldalsó kiszsebben. Ha esetleg kihalásznád és odaadnál belőle egy-kettőt, megköszönném – magyaráztam, miközben igyekeztem feltartani az orrom elfolyását. Amint remélhetőleg kezembe került az anyag, immáron azzal és nem a ruhaujjammal itattam fel a vért az orromból.
– Minden oké, gyakran előfordul, ha ugrabugrálok! – nyugtattam meg, hogy csak a talentem kínos utóhatása. – Nem baj, ha te hozod a kávékat és a cuccokat? Már, ami megmaradt belőlük… – értettem a bevásárlásra. – Én viszem Arrow-t – csak az egyik kezemre volt szükségem, hogy ott tudjam tartani a zsepit az orromban/orrom alatt. A másikkal tudtam kezelni kiskutyám pórázát.
– Jöjjön, lehozom! – nyújtottam pórázt tartó mancsomat Lili felé, hogy belehelyezze a kávémat. Szörnyen éhes és szomjas voltam.
– Húha, hol is kezdjem? – egy óriási korty lenyelése után hangoztattam költőinek szánt kérdésemet, mialatt elindultunk hazafelé. – Mintha belecsöppentem volna egy Wattapad-os sztoriba. Ha nem velem történik meg, akkor el se hiszem. Ugróegér, vagyis Niel valójában egy online haverom. A gimi alatt, a Pittyenés előtt szinte minden este játszottunk. Napi szinten trécseltünk. Csak… a helyzet az, hogy sosem adom ki weben a valós személyazonosságomat. Tiniként sem csináltam másképp. Sosem tettem kivételt! Emiatt ismer Glitchként, vagyis egy huszonéves srácként. És még csajozós tippeket is adtam neki… – a kínosságtól elcsukló hangon tettem hozzá az utolsó mondatot. Hogy aztán tarthassak egy hosszúúú másodperces csöndet a kávémba menekülve. Biztos voltam benne, hogy Lili érzi, hogy mitől cringe ez az egész.
– Szent ég, egyszer sem gondoltam, hogy találkozni fogunk!!! Annyira buta voltam tiniként… Szerinted gáz lenne erről beszélni a pszichológusommal? Fel lehet épülni ebből? Huh… És aztán manifesztáltunk itt egy meetinget. Mindezt úgy, hogy éppen csak leegyeztettük, hogy majd… MAAAJD tolunk egy IRL-talit is. Természetesen egy catch-up kockuló este és egy őszinte coming out után. Utóbbit szigorúan megelőzve hetekig tartó álmatlanul töltött éjszakákkal, melyeken azon vergődök, hogy mégis, miként mondjam is el Ugróegérnek az igazságot, miszerint lány vagyok? És el se hiszed, de éppen azon toltuk az XD-t, hogy az is lehet nem csak egy városban élünk, de lehet ugyanabba a boltba járunk. Hát, úgy fest tényleg! Én kipattantam az üzletből és az fogadott, hogy szegényt körbe fogta egy kész szekrénysor! Persze akkor nem tudtam még, hogy ő az. Szúrta az igazságérzetemet, hogy beszólogatnak neki, gondoltam bedobom a „hívtam a zsarukat” – kártyát és ennyi… Majd bumm, ott ültem Alexben aka Ugróegér mobiltelefonjában és szembesültem a valósággal. Arcul csapott, mint mindig. A többit viszont te is tudod. Az nekem is új volt, hogy az „Emotional rollercoaster” Spotify-os lejátszólistám gyakori szereplője IRL. És komolyan mondom, hogy nem egy béna fanfic plotját adtam elő, hanem minden valós történetre alapszik. Szerinted gáz lenne aláírást kérnem tőle ezek után? – zártam le a hosszúra nyúló magyarázatot, mivel amúgy is befordultunk a „Mi casa”-hoz vezető út sarkán. Még én is nehezen hiszem el, hogy mi történt! Pedig azt hittem, hogy engem aztán már semmi sem tud meglepni.
Lili kicsit túlspilázza ezt a szerény orrvérzésemet, mert amúgy szívesen segítettem volna neki elpakolni, de Arrow útjára engedésén kívül maximum a leülésre kaptam engedélyt.
– Hahó, megjöttünk~? – orrhangon szóltam be a lakásba. Annak reményében, hogy a srácok is megerősítik ittlétüket, miközben kénytelen voltam letelepedni a kanapéra, egy csomag zsepi kíséretében. Na jó, annyira telepednem nem kellett sehova sem, szabályosan lerogytam, ahogy látómezőmbe kerültek, mindketten vérrel dekorált… áztatott (!) felsővel.
– Jeez, mi történt veletek, amíg nem kapcsolódtam a világhoz?! – már-már azon voltam, hogy felajánlom a zacskó zsebkendőt a srácoknak, mert határozottan nem nekem volt rá szükségem. – Ennyire nem kellett volna komolyan venni, hogy tudok vért adni… – jegyeztem meg síri hangon. Már csak azért sem, mert az imént hagytam el belőle egy adagot hazajövet.
...

   

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Rosemarie Morozov
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
Munka/hobbi : IT-szakember, barista, hobbi fotós
Ki van a képen? : Luca Hollestelle
Rosemarie Morozov
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 06, 2024 6:09 pm
Bajba jutott mágusok & a patrónusok



Romy kérését “hallva” - ez azért enyhe túlzás, azért ez még neki is félig szájról olvasás volt – csak egy apró bólintással reagált. Értette ő a célzást. Ezek szerint akadtak még olyan dolgok, amikről kedvenc barátnője szívesebben beszélt hatszemközt - Arrow-t értve a harmadik szempárnak.
- Azért én a helyedben jegelném. Nem lesz kellemes, ha kiszáll belőled az adrenalin - húzta el a száját a srác válaszát hallva. Volt szerencséje sportsérülésekhez. Azok mindig sokkal jobban fájtak, amikor már nem volt benne a drukk. Határozottan jobban örült volna, ha Niel, az új ismerős sem marad egyedül a problémájával.
- Mi Casa, nem kassza... Otthont jelent - fordított egy elhaló sóhajjal. Nem gondolta, hogy ez a fajta félrehallás ennyire fájni fog. Különösen a fülének, és az agya spanyolul gondolkodó felének.
- Huh? Miért kergetném? Neki most ülnie kellene, fejsérülése van - válaszolt Romynak, kisebb felháborodással. Fejét csóválva hallgatta a továbbiakat. Dr. Strange, mágusok, Roxfort... Igen, a furasági szint határozottan szintet lépett az életében, mióta a jelenlegi lakótársaival élt együtt. Na de miért kellett kapásból 10-20 szintet feljebb ugrani? Ez biztosan nem volt normális.
- Köszi - villantott hálás mosolyt Kaine-re, amiért ennyire gyorsan vette a lapot a hazarohanással kapcsolatban. Ő csak megpaskolta Romy vállát. - Nem hiszem, hogy annyi vért veszít, szükség legyen az újraélesztésre. Ha pedig igen, akkor hívjuk a mentőket, miközben nyomod - tette hozzá Romy kirohanásához. Nem egészen értette, miért jön mindig a CPR-ral, amikor senkinek nem volt a környezetben sem fulladása, sem hirtelen szívleállása. De inkább ráhagyta. Sokkal jobb ötletnek tűnt hagyni, hogy érvényesüljön.

*

A mobil-vipe hadműveletet követően bólintott. Átmenetileg visszaadta Romynak a kávékat, ameddig leguggolt és visszapakolászta a szatyorba a nasikat. Utána visszavette a kávékat, hogy Romynál tényleg csak a póráz maradjon.
- Mármint, még mindig lehet kockaestet tartani, nem? Mindkettőtökre ráfér egy kis pihi és egy kis kiheverése a sokknak, de abba miért ne férne bele a játék? Meg ebből még mindig lehet extrás chipset csinálni. Jut eszembe, van egy adag friss nachos otthon - tette hozzá, miközben a terheket egyik kezébe vette és megsimizte barátnője hátát. - Minden oké? - tette fel a nagy kérdést. Még mindig elég sápadtnak tűnt.
A vér fémes szaga ismét előbb csapta meg, minthogy látta volna megjelenni. Elhúzta a száját és fejét rázva adta meg a nemleges választ a kérdésre. Ebben a szerkóban zsepinek nyoma sem volt. Gyorsan belépett Romy mögé, hogy fél kézzel előhalássza a pézsé csomagot. A kinyitását már foggal kellett abszolválnia, de legalább oda tudta nyújtani a segélyt.
- No problemo. Ha le kell ülnöd, szólj. A srácok nem szaladnak sehová. Remélhetőleg - tette hozzá, miközben kényelmes pozíciót vett fel a vásárfiával. Azért Romynak odaadta a kávéját. Úgy nézte, ráfér. Nem volt benne biztos, hogy vérzésre tökéletes, de a cukor biztosan segített a szédülésen meg hasonlókon. Igazából csak hazáig kellett kibírnia. Azt remélhetőleg így is le tudták hozni.
A sétát lassúra vette, hogy Romy minden gond nélkül tudjon közlekedni. És közben elmesélni a történetet ehhez a különös ismeretséghez. Azért a csajozási tippek adásánál így is kitört belőle a nevetés. Nagyon-nagyon igyekezett elfojtani.
- Ne haragudj, nem kinevetni akartalak... de ez azért kívülről elég viccesen hangzik - állapította meg bocsánatkérő mosollyal. Aztán hallgatta a következő kifakadást. Romy kétségtelenül felvette a családi tempót hadarásban. Szinte levegőt sem vett, így esélytelennek tűnt a szavába vágni és megakasztani. - Nos, ha a pszichológussal folytatott beszélgetés megnyugtatna, akkor érdemes lehet. Az egy biztonságos környezet, nem? De szerintem csak azért, mert kikrindzselted, nem muszáj. Amúgy szerintem jobb, hogy most túlestetek rajta. A hetekig tartó álmatlan forgolódás legalább hármunkat őrjített volna meg. Kaine hallásában sosem vagyok biztos - tette hozzá elgondolkodva. Romy, Arrow és a saját idegrendszerének kicsinálása adott lett volna ebben a szcenárióban. - Héj, nem haragszik a megvezetésért, szerintem még simán benne van a közös fotó meg az aláírás. Lehet, nem azonnal kell lerohanni ezzel. Előtte beszélgess vele. Mármint, úgy tűnt, mindkettőtöknek jót tenne egy beszélgetés. Elrángassam addig Kaine-t edzeni? - ajánlotta egy támogatónak szánt mosollyal.
A háznál már előre engedte Romyt és Arrow-t. És már a lépcsőházban közölte, hogy nem kell neki segítség a vásárfiával.
- Te csak ülj le - adta ki az ukázt, ahogy betámogatta Romyt az ajtón. Még a kanapéig is elkísérte.
Persze a vérszag folyamatosan vele tartott. De emlékezett, Niel-t milyen állapotban hozták haza, meg aztán Romy is épp orrvérzéses volt, ezért eleinte nem tulajdonított neki nagy jelentőséget. Alig rakta le a kávékat és a szatyrot, ahogy jobban végignézett Kaine-en. Már ezen megütközött. Aztán Niel is előkeveredett. Ettől már a fejét ingatta. A konyha és a nappali között állt meg, csípőre tett kézzel.
- No, no, no señores! Kaine, pirospont az elsősegélyért. De miért vagytok még mindig véres göncben? Nem olyan nehéz beindítani a mosógépet. Le azokkal a felsőkkel. Igen, neked is mondom, Kaine. Te is, Niel. Ilyen állapotban nem távozol innen, még ránk fogják, hogy elraboltunk és péppé vertünk váltságdíjért. Egy mosóprogramot mindketten kibírtok - darálta le egy szuszra majd mély levegőt vett. - Oké, pontosítás. Kaine, kérlek szépen cseréld le a felsőd, hogy ki tudjuk mosni. És ha nem nagy gond, adnál egyet Nielnek is? Romy orrvérzése még el sem állt - tette hozzá már egy fokkal kevésbé pattogósan.
Gyorsan visszalépett a konyhába, hogy a mélyhűtőből kihalásszon egy-egy jégzselé pakkot. Mire nem volt jó, hogy tartott ilyesmit a sportsérülések miatt? Fél kézzel felkapta a korábban készített nachost és odavitte Romynak. Az egyik jégzselé párnát odaadta neki, és miután Nielt is sikerült leültetnie, a másikat az ő kezébe nyomta.
- Próbáld kicsit jegelni a homlokod. Nagyon be fog lilulni, talán így kevésbé - magyarázta kedvesen. - Korábban elfelejtettem bemutatkozni, ne haragudj. Én Lilia vagyok, nagyon örvendek. A pólódat viszont kimosnám - tette hozzá egy barátságos mosoly után. És amint sikerült összeszednie az összes véres felsőt, elindult a fürdőszoba felé, hogy valóban elindítsa azt a mosást.
- Csak azt nem értem, miért én lettem az “anyuka”, mikor én vagyok a legfiatalabb? Nekem kéne a felelőtlen döntéseket hozni, nem? - tette hozzá orosz motyogással.

...


_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.ibb.co/qC9M0Fg/lili-cute.webp
Everybody wants to be a cat.
...
Lilia Volkov
Hozzászólások száma : 81
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Diák
Ki van a képen? : Brenna D'Amico
Lilia Volkov
• doing the best they can •
Vissza az elejére Go down
Vas. Jan. 07, 2024 1:38 am





Csipet

csapat



- Na jó, ezt még letárgyaljuk. - nem akartam érveket felsorakoztatni egy bunyó kellős közepén, hogy miért is tartottam annyira veszélyesnek a jelenlegi helyzetet. Egészen még nem voltam képben azzal, hogy mi meg miként történt itt, de gyanítom, hogy ha majd nyugi lesz, minden megmagyarázásra kerül. Nem épp egy mágiával átitatott utcai összecsapásra számítottam, amikor megláttam a kopaszokat akcióba lendülni. Teljesen meg voltam arról győződve, hogy elég lesz néhány pofon és hanyatt-homlok szaladnak a szélrózsa minden irányába. A helyzetet egy kicsit nehezítette, hogy kissé szétszóródtunk és nem tudtam egyszerre mindenkire figyelni, majd az a napszemüveg is csodák csodájára könyvvé vált és mindenki is minket nézett. Kivételesen bosszantott, hogy nem a hacukát kaptam fel, mivel így semmit nem tudtam a fejemre húzni és amihez okvetlenül ragaszkodtam, az az inkognitó.
Az olyan dolgokat pedig mint a most azonnal beszéljünk meg mindent a káosz kavalkád kellős közepén, én sem támogattam a továbbiakban sem, nem csak Lili. Legalábbis erre engedtem következettni, amikor felém intézte a szavait, hogy vigyem el a srácot, aki nem volt a helyzet magaslatán. Ha tippelnem kellett volna, ránézésre úgy festett, mintha ez a kis balhé lett volna élete csúcspontja, már ami az eseményeket illeti. De ki voltam én, hogy ezt firtassam? Csoda, hogy nem a csatornában landolt a becses kis cucca, amire én jobban vigyáztam volna, mint ahogy kiszaladt a kezei közül. Ez a cucc olyan lehetett neki, ami nélkül talán nem is szeretett volna levegőt venni.
- Nem fog meghalni, csak vérzik a szemöldöke. - próbáltam tárgyilagos lenni, mielőtt Romy kétségbe esik a sérülés láttán. Ennek a füstje is nagyobb volt, mint a lángja, ide láttam. A srác lehet másképp élte ezt meg, efelől nem lehettem teljesen biztos, de most ezt nem is voltam elhivatott eldönteni, csak felsegítettem a hátamra, szóltam, hogy kapaszkodjon, toltam a lendületnek egy kis kakaót és hamarosan már a lakásban voltunk. Csak reméltem, hogy a lányok nem keverik magukat nagyobb bajba, hogy otthagytam őket. De a biztonság esetén azért a közelben fogom tartani a telefont, csak lefoglal, hogy a szöszi még mindig úgy fest, mint aki bekokózott és azt se tudja hol van. Mondjuk valóban nem tudhatta, hol van.
Csak egyetlen egy mondat triggerelt be, amikor megkérdezte, hogy én vagyok-e Pókember. Esküszöm csak kicsit kezdett el tikkelni a szemem és szerettem volna bepancsolni a falba helyette is, de azon kívül, hogy kissé befeszültem és ökölbe szorítottam a kezeimet, nem történt más, mert vettem egy óriási nagy levegőt és megpróbáltam kifújni a szuszt, miközben képzeletben már kihajítottam az ablakon is a gyereket.
- Most először és utoljára mondom el, nem vagyok PÓKEMBER! - talán ez utóbbit kicsit indulatosabban is sikerült kiadni magamra, de remélem, hogy eljut a tudatáig, ne is hívjon így. Azzal ott is hagytam, hogy összeszedjem a szükséges holmit, hogy elállítsam a vérzést a szemöldökén. Én már rutinos voltam benne, hisz ha bekaptam valami sérülést, akkor általában magamnak láttam el. Itt persze másfajta farkastörvények uralkodtak, de egyedül is boldogulnom kellett, nem igaz?
Full egyszerű kérdést tettem fel, amire ő látszólag berágott. Ha nagyon pattogni szeretne, akkor szívesen visszanyomom a vállainál fogva abba a helyzetbe, hogy rohadtul ne mocorogjon, mert nem szeretném még visszafésülni is a sebét, ha esetleg rosszul heged be. Azt sem tudtam, hogy ki ő, de úgy fest ahogy az előbb ő nyúlt parázs témába, úgy most én láptem viszont a lábára. Nem szabadkoztam, mert a kérdésem sem volt sértő. Csak nem értettem, hogy mit pattogott rajta ennyire.
- Akkor honnan ismer? - kérdeztem ismét, de most már lényegretörőbben, hátha nem kanyarodik el másfelé, mint az előbb, amikoris kikérte magának a valamit.
- Arrow a kutya. - válaszoltam lényegre törően, de mivel hogy most kivételesen megeredt a nyelve, így nem akartam félbe szakítani újabb kérdésekkel vagy megjegyzésekkel. Mire a végére értünk a leápolásnak, addigra nyugodtan mondhatta akár teljesen szabadon is.
- Rosemarie. - szögeztem le még egyszer közbeszúrva. Nem tetszett, hogy így beszélt róla annak ellenére sem, hogy fogalmam sem volt ők ketten tulajdonképpen mibe is keveredtek. Volt egy sanda gyanúm, hogy ezt ők ketten úgyis megbeszélik, amint visszaérnek. Legalábbis Romyt nehezen tudtam volna elképzelni, ahogy ezek után csöndben és diszkréten majd lecsüccsen egy csésze tea mellett tárgyalni.
- Még egyszer mondom... én nem ő vagyok. Ne keverj össze vele. Kaine, hívj így, oké? - most kivételesen nem gőzöltem annyira be erre a megjegyzésre, még csak nem is akartam a véres pólóján keresztül megrángatni. Na jó, de, egy kicsit.
Erre toppantak be a lányok, amire csak felpillantottam feléjük, elengedve a srácot. Az első, amit kiszúrtam, hogy nem voltak igazán a helyzet magaslatán.
- És ti? - kérdeztem vissza csuklóból, bár a kérdést lehet inkább egyszerűbb lenne egy személyre leradukálni pontosan, aki alig látszott ki a zsepihalomból, de már a hangja is furcsa volt elsőre.
Mielőtt azonban bármit is tenni tudtam volna, eljutottak Lili parancsoló szavai a tudatomig és ki akart ilyenkor ellenkezni, amikor ő rendet akart rakni? Milyen szerencse, hogy Laze nincs itthon, még hallgathatnám őt is. Nemes egyszerűséggel csak levettem a göncöt magamról és gyűrtem a kezembe. Ha most itt ledobom, alighanem halál fia vagyok. Az már jobban érdekelt, hogy mi történt, amíg nem voltam ott abbana röpke pár percben? Mert abban biztos voltam, hogy nem a hazaúton történt még valami. Akkor Lilia is sokkal idegesebb lenne.
A pólót én tényleg a koszosba akartam dobni, de ha már félúton elvette a kezemből, akkor megálltam a kanapé mögött és lesandítottam Romyra, inenn sokkal jobban látszott, mizu, így aztán csak kérdezés nélkül szorítottam rá finoman az orrára ott, ahol kitapogattam a porc és a csont találkozását. Így sokkal könnyebben fog majd elállni az orrvérzése.
- Arról sem volt szó, hogy a véred adod. - dünnyögtem a megjegyzésére, közben pedig néha Nielre sandítottam, aki ennyi után már igazán megmarad.
- Semmi baja. - akkor kapcsoltam, hogy kellene neki valami ruhát adni. Ömm... biztos nem fog leesni róla?
- Fogd ide az ujjaidat, amíg el nem áll a vérzés. - engedtem is el Romy orrát, hogy tovább induljak fel a szobámba keresni két másik pólót, lehetőleg az egyik legkisebbet megtalálva. De érdekelt a sztori, úgyhogy szaporára vettem a lépteim, amennyire csak lehetett. Oké, igazából odafent is sok mindent hallottam a nyitott ajtónál.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Jan. 07, 2024 2:30 pm


Romy&Niel&Kaine&Lili


Zene



Ekkora kavarodást! A kapkodós utolsó előtti pillanatok, mielőtt színpadra lépünk, talán hasonlóak, mert Kopasz mindenkinek egyszerre próbálja elmondani mire figyeljen, én meg a hamisság elől bujkálok gondolatban és arra stresszelek mikor csuklanak félre a félhangok ugrálás közben, vagy veszik el a szólam, mert rohangálva belezihálok.

Nagyjából most sem jön ki belőlem semmi más, csak biccentés, amikor Glitch-re bámulok, aki határozottan nőnemű, el is indul felé a kezem, hogy megrázzam, amikor kissé kikerekedett szemmel megáll, mert a De egyszerűen mindent belefojthat az emberbe. Megint biccentek és folytatom a mozdulatot, ha hagyja megrázom kezét, és az a sok minden, amit egyszerre szeretnék kimondani, túlságosan felhalmozódik ahhoz, hogy beszélni kezdjek.

A másik lány is sokatmondó biccentést kap, de a majd a jövő problémája már, először fel kéne fogni mi történik.

Casa szintén bólogatást érdemel, homályosan próbálok figyelni a kiejtésre és poénkodásokra, macskaegér játékokban, a csaj temperamentumából simán kinézem, hogy bekerget a lyukamra, úgyhogy megragadom az alkalmat a fejsérüléshez is bólogatni.

-Nem kaptam. Az úgy volt…

Itt jut el, hogy máskor kéne beszélni róla, kezd zavarni, hogy túl lesz tolva a szemöldök szakadás, és ciki, hogy a lányok ennyire aggódnak, kontrasztban, hogy az igazán menő tag mennyire nem.

-Tényleg jól vagyok, ez még király is, igaz nem annyi xp mint Geralté, de…

Itt fogom be, egyrészt mert Glitchen kívül más nem biztos, hogy gondolkodik xpk-ben, másrészt éppen ráugróegerezem magam egy pókember hátára és a káosz épp ott folytatódik, ahol megakadtam benne.

Pontosan ott, hogy azt hiszem izzasztó közelségbe kerülök egy másik jobbegyenestől, mintha különös érzékem lenne kiváltani az emberekből minden rosszat. De a nem vagyok Pókember meggyőz, annak ellenére, hogy fonálon lendültünk be ide.

Nyelek, kicsit látványosan és kinyögök egy sokkal kevésbé pattogós “oké”-t a dologra. Egészen addig, amíg fel nem kúrja az agyam kicsinyítő jelzővel, tehetségesen, mert közben nem is becéz.

Ráadásul az internetről szóban benne a valóság, úgyhogy összeragasztás közben is nézek rá, a felháborodás lassan megadja magát, távozik arcomból a szín.

-De, az internetről. Még gyerekkorunkból.

Amikor határozottan mitugrászabb voltam, mint most, ráadásul minden ciki dolgot elkövettem, amit egy tini srác csak képes, ha egy másiknak majrézik (nincs nőm, sztár akarok lenni, mert a bátyám szerint jó cucc, hallgasd már meg jó-e - hamis volt és béna, sőt rémlik valami extra gáz diskurzus is arról kinek milyen helyzetben áll fel…)Nagy levegő, oké nem kell pánikolni, Glitch is írt kitalált srácparákat, épp csak ő a kötél másik végéről, de mielőtt elszédülnék szégyenemben, vagy mert már kopog a sokk utáni fájdalom, kitessékelem nem Pókembert pont, hogy a mosdókagylóba ziháljak az arca helyett.

Rosemarie és Arrow, meg Kaine. Mindhárom szót elhelyezem hosszátávú memóriámban egy-egy kézpettársítással, a kutya képe check, de Kaine akkor is Pókemberként villog agyamban Rosemarie meg Glitch memejeivel.

-Oké. Csak Kaine…

Ismétlem jó diák módjára, még szemöldököt is ráncolok, hiába tiltakozik ellene fájdalomérzetem. Meg hogy éppen rángat és majdnem ráhányom az ebédem. Már éppen zöldül a fejem, amikor jönnek. A mosdójukban valamennyire összekaparom magam, már-már azt hiszem megvan a méltóságom is, éppen amikor megjönnek, az első sziákról talán pont lemaradok.

Rosemarie vérzik, de annyian állják körül, hogy azt hiszem tök felesleges harmadik zsebkendőként az orrára tapadnom. A jelenet borzasztóan animés. Csak állok, mint faszent a szélben, mert a mellékszereplő vagyok a jópasi mellett, az aki csak vicces, de nem veszik komolyan, szóval keresem a kutyát, mert az állatok minden helyzetben jó választás. A sötét hajú lány mosógépet emleget, Kaine vetkőzik, Glitch orra vérzik, én meg kurvára megbánom, hogy egy ropi kocka vagyok, aki énekel, ahelyett, hogy olyan testet hoztam volna össze, ami nem lenne ciki ebben a helyzetben. Gondolatban már most gifekkel dobálom Wongot.

-Én jól vagyok, nem érek majd semmihez hozzá, csak hirtelen nem találtam felmosórongyot. A fürdő legalább tiszta, mert amikor bementem véres lett. De köszönöm mindenkinek ezt a nem értem hogyan történt mentőakciót! Tényleg nagyon…

Kezdem magyarázni, közben még a fürdőben ugye nekiestem a padlónak, szóval az egész csuron vizes, egyszer ki is csavartam belőle, de legalábbis a kutyáig biztosan elhátrálok, ennek ellenére.

A lányra reménykedve nézek, hogy kedvesen közelít, még mosolygom is, talán nem harapja le a felsőm itt, mindenki előtt, Lili, én már mondtam, hogy Niel, de még egyszer elhangzik, amikor…KIMOSNÁ! Mert ennyit kibírok még itt? Naná!

Nem pókember pókember teste mellett! Kapja be, hogy így néz ki!

-Amint kapok másikat átöltözöm a fürdőben, eskü. Csak először megsimogatom a Arrow-t!

Jön elő a kutya képzettársítása és akárhol van, ráakaszkodom, mert az állatok kajak mindig bírnak, póló nélkül meg kösz nem vetkőzök sehová nem kell ide összehasonlítási alap. Hátha Arrow kitakar!




...

_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Jan. 07, 2024 6:14 pm

   
– Lehetni lehetne. De itt a nagyobb kérdés az az, hogy Ugróeg… Nielnek lenne hozzá kedve? Például egy kis Among Us-hoz – én abszolút élném a nasi mellé iktatott kockulást. Az Among Us-ban levezetésként pedig simán kicsinálhat. Már ha éppen ő van az Árulóval. Békés konfliktuskezelés rulez! – Imádom a házi nachos-t, csípős szósz is van hozzá otthon?
Megingattam a fejemet. Nem éreztem, hogy az orrvérzés miatt szüneteltetnünk kéne a menetelést. Nagyon szerettem volna már otthon lenni a korábbi tömeg után. A gondolat pedig, hogy netán a srácok elszublimálnak mire hazaérnénk, nem kimondottan lelkesített. Még a lehetőséget sem akartam megadni erre! Ugróegérrel fontos lenne beszélnünk. Feltéve, ha egyáltalán van kedve beszélni… Meg akartam próbálni!
– Ha kívülről hallanám az egészet én is nevetnék rajta. De az én helyzetemből csak tömény cringe. Eddig azt hittem, hogy ilyen csak koreai doramákban történik! – rökönyödtem meg Lili nevetését hallva. Nem haragudtam rá egyáltalán. Csak a cringe ténye szinte kézzel tapintható volt!
– Fair meglátás! Ettől még a lelki rákészülést sajnálom, hogy kimaradt, mert most elképzelésem sincs, hogy hozom ezt le. Az improvizálás nem erősségem – de ezt már Lili is tapasztalta nem egyszer. – Persze, dehogyis most! Én sem örülnék, ha lencsevégre kapnák bucira vert fejemet – sóhajtottam fel. Bár őszintén reméltem, hogy tényleg nem súlyos a sérülése.
– Ühüm… lehet élnék a hatszem közötti trécselés lehetőségével – általában a kétpár szembe Arrow-t is bele szoktam számolni, nem rossz a matekom! Habár ezt szerintem Lili is nagyon jól tudja… – Vagyis majd meglátjuk. Igazából semmi titkolni valóm nincs előtettek, csak ez Ugróegértől… jaj, szóval Nieltől is függ. Nem akarom ezt a beszélgetést erőltetni, ha még ő sem áll készen rá – igazából azt se bánnám, ha most halogatnánk, mert én se kimondottan állok készen. De közben lennék már azon a ponton, ahol a kényes dumcsit megejtettük, mint például a TikTok videókban, előre szkippelve a jó részekhez.

*

Az otthoni helyzet viszont messze volt a jótól. Kezdett hányinger kerülgetni a vér látványától, meg enyhe szédülés. Bár az se kizárt, hogy nem is a látványa, hanem igazándiból a vesztése okozza ezeket a tüneteket.    
– Ötvenen voltak! – feleltem zsigerből Kainenek, habár igazából csak hasamra csaptam, mert húsz után már nem számoltam a készülékek mennyiségét. – És majdnem mindegyik Androidos! – szóval okkal eredt meg az orrom. Habár túlkapásnak éreztem a reakciót (már az orromtól).
– A mentőakció az én indítványozásom volt – emeltem fel kávés poharamat. Szabad mancs híján az itallal jelentkeztem. – A boltból kijövet láttam, hogy piszkálnak azok a fazonok és nem bírtam szemet hunyni a dolog felett. Reflexből dobtam egy SMS-t itthonra, a többit pedig meg már te is tudod – révén aztán Lili és Kaine elegánsan betoppantak körünkbe. – De az egyiket én ijesztettem el! – harangoztam be büszkén. – És hé, tényleg egy boltba járunk shoppingolni – nevettem fel, annak reményében, hogy kicsit oldok a hangulaton.
Lili úgy rendre intette közben a srácokat, hogy még én is megszeppentem. A mexikói vérmérsékletet hallva azonnal Mi Amor jutott eszembe és menten egyenesbe vágtam magamat a kanapén ücsörögve. Sőt, én is készen álltam volna levenni a felsőmet, holott még csak nem is nekem szólt az ukáz! Kicsit megkésve jutott el hozzám Lili mondandójának valódi jelentése, miszerint szóban vetkőztette éppen a srácokat.
Vaaagyis téves! Szó szerint vetkőztek!! Mármint Kaine habozás nélkül nekiállt!!!
Óriásira nyílt szemekkel meredtem az ingyen sztriptíz showműsorra, amire nagyon nem álltam készen. Kis késéssel vöröslő arccal vetettem hátra a fejemet és néztem fel a mennyezetre. Annak ellenére is, hogy a Dr. Google által összeállított „Soha ne csináld, ha vérzik az orrod!” – lista elsőszámú szabályát hágom át ezzel. Viszont meg akartam hagyni a srácoknak a privát szférát a vetkőzésre. Elmozdulni pedig nem mozdulhattam sehova, révén kanapén való ücsörgésre lettem kárhoztatva. (Lili pedig már spanyolul beszélt, eszem ágában sem volt még jobban kihúzni nála a gyufát!)
Persze miután éreztem a lefolydogáló vért a torkomon, azonnal előre döntöttem fejemet és krákogva próbáltam meg nem halni. Szóval ezért nem szabad! Ekkor jöttem rá, hogy igazándiból diszkréten elfordulhattam volna mondjuk az ellenkező irányba, csodálva Laze Sokaprótüskés Talán-egy-kaktusz (?) dísznövényét. Mihelyst megvoltam a saját vérem majdnem letüdőzésével, ezután felváltva fogtam a zsebkendőt orromhoz, illetve törölgettem bekönnyezett szemeimet vele.
Meghökkenve tapasztaltam perifériámból elcsípett mozgást. Csak akkor raktam össze, hogy Kaine az, amikor megéreztem orromnál lenyűgözően hosszú ujjainak az érintését. Szabályosan bekancsalítottam, ahogy követni próbáltam mit csinál. Pont kellemesen hűvös volt az érintése, ahogy befogta az elfolyó orromat. Vagy csak nekem van melegem? Nem tudtam eldönteni. És hé, az előbb tényleg lenyűgözőnek gondoltam az ujjait?! Húha, biztos túl sok vért vesztettem…
Annyira nem kaptam szikrát a gesztustól, hogy nem csak szólni nem mertem, de levegőt venni sem. Lassú pislogásokkal vizslattam fel rá, már-már majdnem hátra hajtva ismét a buksimat (nem, tényleg nem tanultam az előző malőrből vaaagy csak nem volt elég vér a fejemben gondolkozni). Azonban Kaine nem hagyta, hogy újra megismételjem a korábbi hibámat. Így hát maradtam a szemmagasságba eső pontnál… ami azt jelentette, hogy a hasát bámultam. Sőt, zavaromban már a kockáit számolgattam rajta és egy kezem nem volt elég hozzá.
– Hogy? – meglepetten kérdeztem vissza Kaine kommentárjára. – Jaaa… a véradás… áh, ez semmi! Előfordul, ha használom a special talentemet. De már majdnem elállt – igazából számmisztikai művelet hatásától szerintem csak extrábban megindult az orrom, mintsem csillapodott, deee ezt most hagyjuk is.  
Tétován fogtam rá Kaine útmutatása alapján az orromra, mikor ruhavadászatra készült indulni. Habár közel sem sikerült ugyanazt a nyomást leutánoznom, mint amit ő csinált. Ellenben most már mertem rendesen levegőt venni.  
– De nem kell aggódnotok, hogy bármi is kikerül rólatok a webre! Mindent bizonyítékot kitöröltem – tájékoztattam az elmenetben lévő Kainet és Ugróegeret is a véghez vitt elhárításomról. El is felejtve, hogy Niel még csak nem is tudja, hogy lehettem erre képes.
– Lili, ne haragudj… De mielőtt elrohansz te is. Nem láttad véletlenül valahol a légkondi kapcsolóját? – pillantottam el az említett felé, szabad mancsommal legyezgetve magamat. Nem mintha technopataként szükségem lenne rá, de nem akartam ennél jobban sokkolni Ugróegeret. Plusz az orrom miatt nem tűnt a legokosabb műveletnek gépekbe ugrálnom. – Nektek nincs melegetek? Baj lenne, ha bekapcsolom? – a legyező mozdulat ugyanis semmit sem segített a hőháztartásom mérséklésében.
– Gyere és ülj csak le ide nyugodtan! – fordultam Niel felé, az óriási kanapénkra gesztikulálva. Igazából még válogathatott is hová teszi le magát. – Ha elhelyezkedsz, akkor Arrow is ide fog jönni. Imádja a friss húsokat – kaincsottam rá. – Izé… persze csak képletesen! Tényleg nem eszik embert, csak cipőket. Remélem eltettétek jó mélyre a lábbelidet a cipőtartóba! – ha élt az ajánlattal, kiskutyám valóban hamar megérkezett, hogy körbe vizitálja vendégünket.
– Hát… végül is, taliztunk IRL – kezdtem bele lassacskán. Beszéd közben felhajtogattam magam alá lábaimat, mielőtt a helyzet okozta zavartól dobolni kezdek velük a padlón. – Bevallom… neeem így képzeltem az első offline meetingünket. Kicsit olyan, mintha heal poti nélkül megjártunk volna egy katakombát, nem? – próbáltam egy apró nevetéssel a geek hasonlattal elütni a helyzet komolyságát.
– Öhm… De ha már így alakult és ha szeretnél, akkor nyugodtan maradhatsz estére. Kockás pizsi partizni. Mármint nem az alvóruci lesz skótkockamintás, hanem a játékra értettem… – biztos feleslegesen magyarázkodom, de a kényes témák előtt hajlamos voltam mellébeszélni. – Amúgy is kell idő mire megszárad a ruhád. Plusz több kontrollerünk is van, meg gép is akad a házban. Szóval tényleg tudunk kockulni, ha van hozzá kedved. És van házi nachos is! Azt mindenképp meg kell kóstolnod. Lili készítette! De rendelhetünk be pizzát is. Ital is van, akár erős is, ha esetleg arra vágysz. Legit korban vagy az alkoholizáláshoz, igaz? – igyekeztem rendes házi gazda lenni az ajánlatokkal.
– P-persze semmi sem kényszer! Mármint tökre megértem, ha ez az egész túl gyors neked és fura. Tényleg ne haragudj, amiért hazudtam neked arról, hogy ki vagyok valójában – böktem ki kisvártatva. – Nem szándékosan csináltam. Na jó, de, tiniként igen. Tudod, egy csomó veszély van/volt a weben. Jobbnak láttam óvatosnak lenni. Anno a kocka-csajokat sosem becsülték meg és nem tudtam mire számítsak tőled. És… igazából roppant jól esett, hogy valakivel tudok felhőtlenül beszélgetni. Gimiben a furalány, kevés baráttal halmazban voltam és gyakran menekültem az online világba. De valójában a weben sem volt sokkal több barátom… Sőt, mély barátságom rajtad kívül nem is volt online. Aztán tartottam attól, hogyha most azonnal elmondom, hogy lány vagyok, akkor kighostolsz. Nagyon megörültem, mikor kerestél ma és nem akartam eljátszani egy őszinte vallomással az egészet – hallgattam el egy levegő vételnyi időre.
– Szóóóval… te is a Mágiaügyi Minisztérium tagja vagy? Született Harry Potter? Irigykedem. Én pedig... ne akadj ki, de... képzelj ide dobpergést... én... drámai hatásszünet... mutáns vagyok! – el se hiszem, hogy sikerült kimondanom! Bár lehet, hogy várnom kellett volna ezzel?
...

   

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Rosemarie Morozov
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
Munka/hobbi : IT-szakember, barista, hobbi fotós
Ki van a képen? : Luca Hollestelle
Rosemarie Morozov
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Jan. 07, 2024 6:38 pm
Bajba jutott mágusok & a patrónusok

 


- Az Among us még jó partijáték is lenne, ha benne van abban, hogy beszélgessünk és a végén nevessünk az egészen - a játékválasztás tetszett volna neki, abban még ő is egészen jól elvolt. Romy legtöbb játékához nem nagyon tudott hozzászagolni. A Genshint is csak az állatfüles karakterekért pörgette. - Csak bolti szósz van, meg egy befőttes üvegnyi szeletelt jalapeno - tudatta a szomorú tényt. Ő most nem állt neki speckó szószt csinálni. Kivételesen a guacamole-ból sem, mert a bolti is egészen ehető volt. Nem is beszélve arról, hogy tovább bírta a hűtőt. Nem mintha ez annyira jó lett volna, de spórolni kellett.  
- True, de a random eventekből amúgy is extra talentünk van. Mármint az is szappanoperás dolog, ha random véres pasi keveredik a lakásodba és beköltözik, meg az is, hogy a háziúr fenn felejtett hirdetésére újabb srác jelentkezik, aki mellesleg egy gyerekkori barátod... Szerintem lassan maxoltuk a fura események bevonzását. A következőnél lottózunk - jelentette ki, miután végigvette az elmúlt egy hónap random eventjeit. - Bocsánat, a halott dyadya megkerülését kihagytam. Az már egyenesen telenovella - tette hozzá az egész láncolatot elindító eseményt. Legalábbis érzései szerint onnan indult meg a domino, bár maga a Los Angeles-i trip is triggerelhette a dolgot.  
- Majd ha hagyjunk titeket kettesben, adj jelet és megoldom - kacsintott Romyra, miután hagyta kifejteni a félelmeit.  

*

A lakásban hamar leültette Romyt és inkább a kipakolásra koncentrált. A saját kávéjából is volt ideje kortyolni egyet, mielőtt feltűnt nekik a fiúk állapota. Kaine kérdéseinek megválaszolását inkább barátnőjére bízta, ő amúgy is jobb volt ebben. Miután ismertette saját követeléseit, és a jégzseléket is kiosztotta, kérdés nélkül vette el a levett felsőt Kaine-től. Már egészen megszokta a látványt. Oké, még mindig kellemes látvány volt, de rá nem gyakorolt rövidzárlatos hatást, mint Romyra. Nem is értette, Niel miért cirkuszol az egészen.  
- Jaj, ne bolondozz már. Nem lehet kényelmes benne, főleg ha – Dios mío, te komolyan a felsőddel mostál fel?! ¿Estás loco? - tette fel a költői kérdést. Nem számított, hogy ezt csak Kaine fogja érteni. Nem várt választ. Abszolút nem várt választ. Szusszant egyet és figyelte csak a kibontakozó jelenetet. Romy kérdése zökkentette ki a lábával való ütemes dobogásból, miközben a második véres felsőre várt.  
- Nem szoktuk használni a távirányítót - szaladt ki a száján a tényközlés. Aztán ahogy végigmérte barátnőjét, lecsorgott neki a kérdés indoklása. - Máris előkerítem - válaszolt, miközben Kaine felsőjét a vállára dobta, mintha csak törcsi lett volna, és máris elfoglalta magát a nappaliban való körülnézéssel. Tudta, hogy ott lesz valamelyik polcon vagy fiókban. - Csak ne állítsd nagyon hidegre, nehogy megfázzunk - tette hozzá, amikor végre megtalálta a kapcsolót. Odaadta Romynak azt is, bár szerinte ehhez már négy kéz kellett volna minimum, hiszen a tál nacho is nála volt már.  
Mivel ez már kezdett az intimebb beszélgetésre hajazni, a felső dolgot egyelőre ráhagyta Niel-re. Legalábbis Kaine visszatéréséig, de azért az elég közismert kézmozdulattal jelezte, hogy szemmel tartja a srácot. Egyelőre viszont visszavonulót fújt a fürdőszobáig, hogy bekészíthesse a mosást. És a felsőt is ennek megfelelően. Azért fél füle továbbra is a nappalin volt, hogy figyelemmel követhesse a beszélgetést.  
Kishíján hanyatt is vágódott a nedves kövön, mikor Romy vallomása megütötte a fülét. Bár... Kaine-nel közös belépőjük, majd Kaine és Niel kilépője után ez talán a legkevesebb volt. De ettől még kissé korainak tűnt. Nem gondolta, hogy ne bízhatnának a fiúban. Sőt, valami megmagyarázhatatlan oknál fogva kifejezetten szavahihetőnek gondolta. De az esze azért azt diktálta, hogy ennél óvatosabbnak kellene lenni. Főleg a családi ügyeik miatt. Úgyhogy ő nem is készült most azonnal színt vallani. Még nem ismerte a fiút eléggé.  
Megkönnyebbülten sóhajtott, mikor Kaine visszatért később a nappaliba a váltófelsőkkel. Ő is visszatért a fürdőből.  
- Na akkor sipirc átöltözni. Jobb ha minél előbb kiszedjük a vért a cuccodból - biccentett fejével a fürdőszoba felé. Aztán azért egy enyhültebb mosolyt is megejtett. - És ha élnél Romy ajánlatával, vendégünk vagy - tette hozzá a mihez tartás kedvéért. Amúgy is kajás társaság voltak. Még egy fő igazán belefért, akár rendelték a pizzát, akár együtt raktak össze valamit a konyhában.  
És amikor Niel elfoglalta a fürdőszobát, közelebb sétált lakótársaihoz.  
- Minden rendben? Annyira nem tűntetek felhőtlennek, mikor hazaértünk - érdeklődött Kaine-től. Nem tudta, mi hangozhatott el a távollétükben, bár a mentőakciójuk után azt is megértette volna, ha nem történt semmi és Niel úgy érzi magát ennyire feszélyezve. Őszintén szólva még ő sem találta volna a helyét a történtek után. - Meg mesélhetnétek mit tudtok a varázslókról. Mármint az igaziakról. Mindketten úgy tűntök, mintha már lett volna kontaktotok velük - jegyezte meg óvatosan. Ő egyelőre még tartotta a távolságot. Bekapcsolt az agyában az önvédelem, ami teljes gőzzel igyekezett felülírni az ösztönök adta zöldlámpákat.  

...

 

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.ibb.co/qC9M0Fg/lili-cute.webp
Everybody wants to be a cat.
...
Lilia Volkov
Hozzászólások száma : 81
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Diák
Ki van a képen? : Brenna D'Amico
Lilia Volkov
• doing the best they can •
Vissza az elejére Go down
Hétf. Jan. 08, 2024 7:51 pm





Csipet

csapat



Nem egészen értettem, miért kellett ennyire felfújni ezt a szemöldökvérzést, nem azon az apró felszakadt seben keresztül fog lassú kínkeserves halált halni a gyerek, de inkább elengedtem a dolgot. Az már sokkal hasznosabb tényezőnek bizonyult, hogy lekopjunk a környékről is, főleg mielőtt a zsaruk ideérnének. Némi hezitálással indultam el, nem akartam ott hagyni a lányokat, bíztam bennük annyira, hogy tudjam, ketten azért megoldák ezt a káoszt nélkülem is. Amire a legkevésbé számítottam, az, hogy nagyon hamar leszek Pókembernek szólítva. Csak egy kicsit ütött meg a guta, végtére is simán összekeverhetett vele, sőt. De a hideg kirázott, hogy a legtöbb mindenki rá asszociált, ahogy látták, mire vagyok képes. Ki kellett fújnom lassan a levegőt, hogy elengedjem és inkább faggatózzak a kétes hátteréről. Én honnan tudhatném, hogy igazat mond-e bármiről? De Romy minden áron segíteni akart neki és ez elég hitelt adott a szavainak is. Talán. Még eldöntöm. Egy tömör hümmögés volt a válaszom. De az újabb Pókember már határozottan nem tetszett. Most már nem segített a nagy levegővétel, mi több, még más is csúszott ki a számon.
- Rajtad tartom a szemem, ha sumákolsz. - sziszegtem még egyet, mielőtt elengedtem volna. Részemről általában így indultak az ismertségek zömmel, leginkább nem is akartam meghazudtolni magam. Hamar elvonták a figyelmem a lányok, na meg a vér szaga, ami megcsapta az orrom és egyből keresni kezdtem a forrását. Egy pillanatra megbántam, hogy ott hagytam őket a felfordulásban, már ami Romy látványát illeti. Mintha még egy kör bunyóra beugrott volna, csak elfelejtettek visszahívni. Nagyszerű.
- Gyanítom nem volt olyan könnyű velük, mint Gwennel. - csóváltam meg a fejem az ötvenre. Tudtam én, hogy nem a szám volt a lényeg, inkább az, hogy így is elég bonyolulttá tette a sok telefon felkutatása a helyzetet. Beszélgettünk mi már arról, hogy miképp viszonyul a telefonokhoz, de az teljesen más, amikor véletlenül belezoomol.
- Oké, te voltál. Meg az árnyékom. - eszembe jutott, hogy mit kardoskodott Romy amellett, hogy miatta oldottak kereket azok a fickók, bár legalább így már kerekké vált a történet, hogy miképp is jött a zűr. Ami pedig mindenképp díjazandó volt, az a help leadása.
- Legközelebb is szólhatsz, ha gáz van. Szép munka volt. - nyomatékosítottam is a dolgot, mielőtt még azon bízná el magát, hogy legközelebb egyedül is el tudná ijeszteni azokat az alakokat. Maradjunk a realitás talaján. Azért jó húzás volt a törölgetés.
- Pont így volt. - válaszoltam Lilinek, miközben lepasszoltam neki a ruhát. Nem cirkuszoltam én egyesekkel ellentétben, hogy keresik a kifogást. Nem is értettem, de nem különösen érdekelt, az már inkább, hogy pontosan mi történt.
Kellett pár másodperc, mire Romy egyáltalán felvette a szemkontaktust, de annyira zavart, hogy így lazán hátradöntötte a fejét, muszáj volt valahogy korrigálni. Senkinek nem volt arra szüksége, hogy egy tényleges elsősegélyt kelljen részesíteni vérveszteség és kimerülés kombója miatt. Láttam ám én azokat az árnyalatnyi különbségeket és határozottan sápadtnak ítéltem meg.
Végül megszántam a srácot és felmentem egy kisebb pólóért, de abban teljesen biztos voltam, hogy ez is úgy fog állni rajta, mint egy kosaras póló. Kétszer kinyújtva. Nem voltam amiatt válogatós, hogy most más fogja viselni, de azért jó lenne, ha a maradék maszatot is letörölgetné magáról, mielőtt felveszi. kicsit az első estémre emlékeztetett a szitu, de ő nem tocsogott annyira a vértől, mint én, ellenben kényelmes cuccot kap.
Ismét teljes szettben kapcsolódtam már be a lépcsőn a beszélgetésbe, bár igazából egy részét odafönt is hallottam, figyelve arra, hogy mi forog szóban. Nekem még a kis mitugrász nem nyerte meg a bizalmam, bárki is betehetné ide a lábát, tényleg bárki azok után, amiket megtudtam... nem árt az óvatosság.
- Nekem jöhet a nachos. - szólaltam meg ismét, aztán a srácnak dobtam a pólót. Nincs több kifogás, de nem kezdtem el Lilit utánozni. Én csak leültem a kanapéra és vetettem még egy pillantást Romyra.
- Jobb? - ennyi idő alatt csak apad vagy valami. Eszembe jutott, hogy talán nem kellene ennyire ezen pörögni, elvégre többen is voltunk itt, inkább a klímára vettem egy pillantást, majd Nielre, ahogy a fürdőbe távozott. Egészen addig persze, amíg Lili hozzám nem intézett egy kérdést. Egy pillanat kellett, hogy felocsúdjak.
- Álomvilágban él a gyerek. Én még rajta tartanám a szemem. Biztos megbízható? - nem tudtam hová tenni, hogy lelkesedésében, meglepettségében vagy szándékosan akart-e bosszantani ezzel a Pókember dologgal. De nem akartam kétségbe vonni a régi ismertséget is, egyszerűen csak nekem ehhez több kellett. Én nem ismertségekre alapoztam, hanem megérzésekre elsősorban.
- Az én világomban sok mágussal akadt konfliktusom, leginkább amiatt, mert szeretik a hatalmat a kezükben tartani és istent játszani mások élete fölött. Én is azért vagyok itt. - ezt már Romy tudta, de még nem volt alkalmam így felvetni, nem sűrűn beszélgettünk mágusokról.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Jan. 14, 2024 2:52 pm


Romy&Niel&Kaine&Lili


Zene



A büdös életbe nem fogom tudni magamról lemosni, hogy én vagyok a véres szemöldökű srác-és így oldalt pillanva nem pókember Kainere abban is holtbiztos vagyok, ha nekimenne egy tank, lazán leporolná a combjába fúródott repeszeket és kiköpne a betonra. Ezzel összehasonlítva én lehetek a szemében a világ legbénább “netes haverja” - ez pedig kurvára sérti minden férfiúi büszkeségem-az összeset!

Úgyhogy kabepöcsöm arccal nézek rá, de csak fél hunyorítással, le ne tépje az enyém, még ha nem is túl férfias dolog arrafelé nyúlkálni.

-Remek, kösz. Majd én is.

Mi az istent sumákolnék? Egyáltalán hogy és mit lehetne ebben a helyzetben, főleg, hogy ő vetkőzik, én nem, max a vézna, kockák nélküli hasam rejtegetem.

Úgyhogy Glitch vérzik, amíg Kaine körbeugrálja és kódnyelven lekommunikálják, hogy mi a franc? Visszafogottan vágok értetlen fejet és meredek a kutyára, biztos, négylábú mozgó pont az odafagyott káoszban.

A kávéspohár és Glitch hangja aztán magukra vonják figyelmem és laza mosollyal meg is rántom a vállam, ez akart lenni a reakció, a köszi később érkezik, de megjön.

-Rendes volt tőled. Azt meg igazán nem kellett volna, illetve fordítva, én vagyok a fiú, te…ti a lányok és jah shoppingolni!

Ez kurvaférfias megint, kínlódó vigyorom kissé megremeg, úgyhogy nézem a barnát, Lilit.

Főleg, hogy leolt a picsába egy félspanyol mondattal és kissé bugos fejjel biccentek neki, hogy naná, voltam ilyen idióta!

Érzem, hogy Glitch-t elveszítjük néhány percre, ennek függvényében én biztosan nem vetkőzöm, a lelkem kocka nem a testem, utóbbi egy egyenes vonal.

-Letöröltél mindent?

Pislogok, amíg járkálás van, felbőszült Lili, Kaine kockástul, pólóstul és kicsit tudok csak Glitch-re figyelni. Egészen addig, amíg a légkondi kapcsolója nem kerül szóba és némán nézem a földet, mert vagy én lettem baromi büdös a póló, vérszag izzadtság kombótól, vagy ennyire kikészült nem pókembertől.

-Amíg ilyen redvás a pólóm inkább csak elé ülök…és ja, örülök, hogy nem eszik egereket, a cipőm meg nem gáz, lehet a gumiállata.

Odavánszorgom a kanapé elé, de azért felé fordulok, mert kurvanagy taplóság lenne közben a szemközti akármit nézni. Fél fejjel legalábbis felé, köztes megoldás.

-Én se így, áááh, pont olyan! És rögtön critical damage-t kaptam, nagyon nem fer, ha elképzelem az IRL talit, főleg hogy lány vagy minimum normálisan szerettem volna festeni. Maradhatok, ha nem baj a többieknek. Azt hiszem Kaine nem kifejezetten kedvel.

Súgom neki, mert elég jól hangzik a felajánlás, de nem egyedül lakik, mint ahogy képzeltem és a kis spanyol sem tudom mennyire értékelné a társaságom, nagyon mondta a…valamit.

Egészen úgy érzem kezdek magamra találni, főleg amikor elhangzik a pizza és nachos szó, amire szerelmesen rávágnám, hogy imádom, amíg…baszki nem nézek ki 21-nek! Már megint minek borotválkoztam? Végigkaparok szőrtelen gyermekállamon és egy kicsit szeretnék meghalni.

-Februárban leszek 21, szóval… A managerem szerint a rajongók miatt fontos, hogy fiatalabbnak nézzek ki, 14-18 az átlagkorosztály.

Sóhajtom fanyarul és baromira elmegy a kedvem a bebaszástól ez pedig valahol nagy szó. Bár az ijedtségre szoktak koccintani. Mindegy.

Aztán igazából hallgatom és hüledezek, magamban, hogy tőlem félt. De hisz…küldtem neki felvételt a nyomi 14-15 éves énemről!

-Valószínűleg kighostoltalak volna, vagy, ami még reálisabb, beléd zúgok. Tudod 15 évesen nem sok kocka lányt ismertem, szóval nem is alakult volna köztünk ki semmiféle barátság, ha bevallod. Így jobb… Mármint most a sokk után és átgondolva tényleg jobb így, felnőtten azért ezt már lehet értelmesen kezelni és rengeteg esővíz hullt már gondolom mindkettőnk életében a Hudsonba, fel tudjuk ezt dolgozni.

Nyújtom felé öklöm vigyorogva, nyugodtan lepacsizhat vele.

-Ha számít az, hogy ott nőttem fel, mondhatni születettnek is, szóval nekem is te voltál a legfontosabb kontaktom az irl világgal, sőt sokáig az egyetlen! Hogy mutáns?

Pislogok előre a dobpergés után, most nem rá nézek, jön az előre és valahova, aztán a sokatmondó reakció:

-Wow és akkor úgy csináltad azt a törlés dolgot? Pontosan…

Kezdeném faggatni hebegve és totál bénán, de szerencsére megjön a pólóm és az alibi hiperventillálásom a fürdőben. Fel is pattanok, majdnem beszédülök tőle, de aztán ránézek Kaine-re.

-Kösz és megyek…és ha akarjátok maradhatok. Ha neki sem gáz.

Vonok vállat Kainenek, aztán átveszem a pólót, félmosollyal búcsúzom Lilitől és magamra zárom az ajtót. Megmosom az arcom is, lélegzem, eltart egy darabig, de nem merem sokáig húzni, mert még azt hiszik telefosom a wc-t és azért ott még nem tartok. Bár nem pókemben hátán utazni Pókeber style-ban, kapni egy szemöldökpacsit és Glitch-t lánynak elképzelni…ki hibáztatna?



...

_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Jan. 14, 2024 6:26 pm

   
– Gwen IOS. Persze, hogy könnyebb volt vele – magyaráztam, mintha ez annyira evidens lenne. Persze egyáltalán nem gondoltam végig riposztomat. Ezzel gyakorlatilag elárultam, hogy lazán olvasok a mobiljában. Holott csak arról van szó, hogy képességem miatt jobban ráállt az iPhone készülékekre az agyam, mivel nekem is az volt. A felismerés után igazán örültem volna, ha megnyílik alattam a föld és elnyel. Ami persze nem történt meg, szóval mindenki szeme láttára kellett lehoznom kislányos zavaromat.
– És a srácok nem sírhatnak? Jeez. Ez roppant visszamaradott gondolkodás! Nem? – pillantottam rá Lilire megerősítésre várva. Benne biztos voltam, hogy egyet fog érteni. – Egyébként rá se ránts, túlerőben voltak! Kész szerencse, hogy arra jártam és tudtam hívni a többieket – hessegettem el Ugróegér fellibbenő bánatát, amiért nem ő volt a hős megmentő a szituban. – Egyébként is, katonásan beleálltál egy pofonba, amit én is kaphattam volna, ha keményebbet csattan rajtuk a bevásárlásom – mutattam a nem kis karcolásra, amit bezsebelt tőlük.
– És pszt, Kaine, ne irigykedj ilyen látványosan. Nem illik! Ne orozd el az én érdememet! – fojtott hangon szóltam meg, amiért az árnyékával akarta eltulajdonítani ijesztőségemet. Farkasszemet néztem azzal a szekrénnyel, még a riadalmat is láttam az arcán. Én voltam a forrása! Utólag belegondolva tök durva, hogy tényleg megijedt tőlem.
– Letöröltem bizony! Ez a…képességem. Kimondhatnám így kerek-perec, csak nem találtam a legjobb ötletnek in medias res kezdeni, inkább kéne ehhez valamiféle felvezető. – Ez a specialitásom! – fejeztem be levegőben hagyott szavaim egy nagyon gyönge, nagyon béna erőltetésszagú mosoly kíséretében.
Kíváncsi lennék, ha a mostani elvérző orrú állapotomban látna az a kétajtós szekrény, akit elijesztettem, vajon most is megfutamítanám-e vagy gyászosan felsülnék? Sajdítottam, hogy az utóbbi. Kaine közelsége pedig egyáltalán nem segített az állapotomon! Ha meg mertem volna mukkanni, akkor rögtön visszaszívtam volna korábbi kommentáromat és ódákat zengtem volna az árnyékról. Bármit, csak ne nézzen rám! Hát még az a korábbi félajtós szekrény is kisírná látványomat… Miért most kell ilyen közel lennie, amikor éppen elvérzek?!
Szerencsére Lili nem kért tőlem definíció jellegű leírást, hogy minek is szorulok rá a légkodni távirányítójára. Olyan képet vágtam, mint az az emoji, amelyik könnyes szemmel mosolyog. Ez a nonverbális jelzés elegendő volt arra, hogy a szükséges eszközt megkapjam tőle.
– Életmentő vagy, köszönöm! – hálásan vettem át, hogy belőhessem manuálisan a hűtést. Ügyelve a korábbi intelmekre, nem terveztem jégvermet csinálni a helyiségből.
– Ha esetleg fáznál, akkor szólj és lekapcsolom – mondtam Ugróegérnek még Lili füle hallatára. Szavaimmal prezentálva, hogy mennyire tekintettel vagyok én mások hőérzékelésére!
Eszem ágában sem volt kifogásolni, hogy Ugróegér hova ül. Egyébként is, aligha tehettem volna megjegyzést erre, hiszen én sem tudtam soha rendesen letenni magamat egy ülőalkalmatosságra. Minimum egy lábamat magam alá kellett hajtogatnom, mert a rendes ülés túl mainstream.
– Jobb, ha Arrowt nem hagyod cipőt rágni, éppen leszoktatni próbálom róla, több-kevesebb sikerrel – pillantottam el kiskutyám felé. A hátráltató tényezőket pedig inkább hagyjuk is! Én szeretném leginkább tudni az okát.
– Szerintem normálisan festesz – jelentettem ki rögtön, némi önbizalom-boost gyanánt. – Mármint, oké, egy kicsit véresen. De no para! Láttalak már egy csomó zeneklipben korábban… izé… – alsó ajkamba haraptam, hogy megfékezzem mondandóm. A végén azt hiszi, hogy valami elvetemült rajongó vagyok, holott nem is! – N-ne aggódj! Senkinek nem fogok titkos paparazzi fotókat készíteni a jelenlegi állapotodról. Tiszteletben tartom a magánszférádat – amúgy se posztolnám ki sehova. Nem lenne egy túl bőrbarát húzás, amikor az embert maffiózók keresik.
– És várj! Miből gondolod, hogy Kaine nem kedvel? Picit marcona fizimiskája mögött óriási szíve van! Képzeld, engem megmentett egy gázolástól – meséltem el neki első találkozásunk pillanatát. – Persze utána jól leteremtett, hogy miért nem figyelek… Aztán pedig kidőlt a sérüléstől. De ez Kainehez jár. Kicsit kiszámíthatatlan, azonban ha hozzászoksz, akkor egy elég megbízható haverra lelsz benne! – örültem volna, ha esetleg ki tudnának jönni egymással. De nem terveztem egyiküket sem erre kényszeríteni, még kevésbé kényelmetlen szituációba hajtani őket. Egyébként se beszéltem le szabály szerint azt, hogy ma vendéget fogadok.
– Huszonkettő, komolyan? Sokkal fiatalabbnak látszol… Elképesztő, hogy idősebb vagy nálam, vagyis megélt évek alapján. Az elpittyenésről nem lódítottam, tényleg megevett az űrlény csettintése. Szóval elméletben már huszonöt lennék – nem azért licitáltam rá, mert nyerni akartam a témában. Na jó, kicsikét azért is. De, hogyha szeretné, ebből már biztosan ki tudja matekozni, hogy hány éves is vagyok a gyakorlatban.
– Jóóó, tini-Romy-slash-Glitch-ellenem-van-az-egész-világ-énem nagyon gáz volt és nem a végig gondolásáról volt híres. Viszont akkor ezt most feljegyeztem a plusz pontjai közé – megkönnyebbülten lélegeztem fel, amiért Niel nem bánta, hogy így alakult. – De hé, gondolj csak bele! Egy másik univerzumban lehet tökre máshogy alakult az ismeretségünk. Lehet, hogy ott sose tudtuk meg mi fán terem a másik. Szóval én nagyon örülök, hogy végül így alakult! Nem bánom, hogy nem fogok hajnali háromkor azon virrasztani, hogy miként kéne ezt előadnom neked. Az eredeti forgatókönyvem ugyanis így festett volna. Bár fogalmam sincs, hogy felnőttként tudom-e kezelni, mert én nagyon nem érzem azt a minőségi változást, amit a felnőttévállásnak tulajdonítanak, azért igyekszem okos lenni… Huh és igen! A Volga nálam is megáradt már párszor, annyi mindent befogadott és elvitt magával – bólintottam rá egyetértően. – Pound it! – Naná, hogy nem hagytam lógva Ugróegér felém nyújtott öklét!
Szívesen éreztem volna büszkeséget azért, hogy sokáig fontos kontakt voltam számára anno. De ez a kijelentése valahogy hihetetlenül szomorú is volt.  
– Megkérdezhetem, hogy miért menekültél az online világba? – kérdeztem rá meggondolatlanul. – Öhm… P-persze megértem, ha nem szeretnél erről most beszélni! – tettem hozzá sietősen. Nem titkolt szándékom volt elmismásolni a mutáns kérdést ezzel. Utólag gondoltam csak bele, hogy lehet nem kimondottan a legjobb terelést választottam ehhez.
– Aha… mutáns. Mi is emberek vagyunk, csak valami genetikai mizéria miatt képességgel rendelkezünk. Tini voltam, amikor kijött. Tök sokáig járattak dilidokihoz, hogy kikúráljanak abból a gógyiból, hogy beszélgetek az elektronikával működő gépekkel – azt inkább most kihagytam, hogy a doki egy kókler volt. – Aztán idén szembesültem a ténnyel, hogy ez nem betegség, hanem fact, hogy ilyen erővel rendelkezem. Menő… ugye? – bátortalanul fűztem bele a visszakérdezést. De miután ő varázsló volt, így bizakodtam, hogy kicsit talán befogadóbb is lesz ezzel. Szerettem volna fenntartani az online világban ápolt haverságot, ahhoz pedig elengedhetetlennek tartottam az őszinteséget.
– E’yup – bólintottam rá a szedett-vetett kérdésére. Áldottam Kaine időzítését, mert nem egyszerű feladat körbe írnom képességem működését és azt hiszem, hogy ezzel is csak sokkoltam volna Ugróegeret. Lehet, hogy nem ártana fokozatosan adagolnom és nem mindent ráönteni egyszerre? Ezt a bizonytalan gondolatomat csak megerősítette, amikor rendkívül sietőssé vált számára az átöltözés.
– Hm, tessék? – ugrottam meg picit, amikor realizáltam, hogy Kaine hozzám beszélt. Csak a szavak jelentése pár másodpercnyi késéssel érkeztek meg hozzám. – Jaaa, igen! Sokkal jobb, köszönöm. Sőt, nézd csak, el is állt! – mosolyogva emeltem el orromtól a zsebkendőt.
– A „mi történt, miután landoltatok a Mi casaban” – rész engem is érdekelne! – persze meg se vártam Kaine válaszát, már rögtön mondtam az általam elképzelt szcenáriót… – Uh, lehányt menet közben, igaz? Ha Tarzanpókosan utaztatok ne legyél meglepődve! Én is megtettem volna Ugróegér helyében, emiatt lécci, ne haragudj rá!! – vizslattam Kaine felé kérlelő pillantással.
– Én tök régóta ismerem Ugróegeret!!! Oké, online. De nem ártana senkinek sem! És egyébként… – hirtelen abbahagytam a beszédet, körbe vizslattam, mintha csak azt csekkolnám, hogy bárki is lenne a szobában rajtunk kívül. – Ezt ne mondjátok el neki lécci… De véletlenül leolvastam Alexet, a mobilját. És bizton állíthatom, hogy tiszta – nagyon halkan osztottam meg ezt a tényt velük.
– Megértem, ha ez nem kellő bizonyíték nektek. Nem is várom meg, hogy megbízzatok benne. De én bátran kezeskedem érte! – tettem hozzá nagy elánnal. Szerettem volna megadni Nielnek azt az előzetes bizalmat, amit a többiek annyira nem akartak. Nem tagadtam, hogy engem nagyban befolyásolt gyerekkori ismeretségünk.
– Én ismertem Wandát. Igen, azt a Wandát, aki a westview-i incidensről tehetett. Rajta keresztül hallottam Dr Strangeről, akinek egyébként köze van a helyi Mágiaügyi Minisztériumhoz is. Szóval összességében leginkább közvetve ismerek varázslókat. Ja, és unfair, hogy nem küldtek meghívót, amikor betöltöttem a tizenegyet – futó sértettségemben felfújtam az arcomat.
Oké, ez jóval elenyészőbb kontakt volt, mint amit Kaine tudott felmutatni. Noha erről már mesélt nekem és emiatt nem volt egy hű, de nagy újdonság. Viszont most is ugyanolyan érdeklődéssel hallgattam, mintha most hallanám először. Továbbra is döbbenetesnek találtam, hogy mennyire kemény világból érkezett! Mindenesetre nem szóltam közbe, hanem hagytam, hogy Lili felzárkózzon ezzel kapcsolatban, ha szeretne. Kaine világa bár zord volt, valahol érdekes is!
– Szerintetek elsiettem ezt a nagy színvallást? – tettem fel kisvártatva a kérdést, cseppnyit elbambulva magam elé. Észre se vettem magamon, ahogy kissé magamba fordulva kezdtem gyűrni-csavarni a vérrel áztatott zsebkendőmet. – Biztos nagyon sok volt neki, hogy így lerohantam azzal, hogy nem csak kocka-nerd vagyok, de lány is és pepitában mutáns – motyogtam orrom alatt. Igen, ez így kimondva biztos, hogy nagy sokk lehet egy kívülálló számára, legyen szó éppen Harry Potterről vagy Merlinről.
– De akkor tényleg nem zavar titeket, ha itt marad game-nightra? Tudom, hogy korábban kellett volna bejelentenem és nem ilyen ad-hoc. De ez egyszer el tudtok tekinteni a szabálytól? – miközben várakozón vártam a többiek válaszát, magamhoz vettem némi nachost a szósszal egyetemben, hogy berekesszem a zsebkendő tépkedés hadműveletét. Oké-oké, muszáj volt, mert semmi nem maradt belőle. A szósszal először megkínáltam Kainet, mielőtt letettem volna magunk közé a fotelra. Nem terveztem teljesen kisajátítani a nasit, amíg sok volt belőle.
Bizakodtam a pozitív válaszban és ha ezt meg is kaptam, örömmel kezdeményeztem Nielnél, mikor előmerészkedett a fürdőből.
– Hé, Ugróegér! Gyere, van nachos! – integettem felé bátorítóan. – És mivel te vagy a vendég, te választhatsz hozzá játékot. Én a LOL-t javaslom!
...

   

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Rosemarie Morozov
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
Munka/hobbi : IT-szakember, barista, hobbi fotós
Ki van a képen? : Luca Hollestelle
Rosemarie Morozov
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Jan. 14, 2024 6:37 pm
Bajba jutott mágusok & a patrónusok

 


Mély levegőt kellett vennie, ahogy hallgatta a beszélgetést. És bősz helyesléssel bólogatott Romy kijelentésére.
- Legalább annyira, mint hogy a nőknek a konyhában a helye és kuss a neve - tette hozzá, csak hogy érthető legyen a hasonlat. Aki pedig ebben a házban így gondolta, az bye-byet integethetett a vacsorának és megfőzhette magának. - Szerintem inkább örüljünk, hogy köreinkben ennél nagyobb sérülés nem történt. Ez is megrázhatta volna a fejetek sokkal jobban - ingatta a fejét a két bajba keveredő irányába. Igazából a mázlifaktor abban volt, hogy Kaine is itthon leledzett és volt lélekjelenléte kérdezni. Ő képes lett volna egyedül odarohanni, de mind tudták, hogy a bunyó oroszlánrészét Kaine vitte le.
A nagy pakolás közben is egekbe szaladt a szemöldöke Romy majdnem-vallomását hallva. Ő azért még nem vallott volna színt. Igyekezett nem túl látványosan kifújni a levegőt és inkább arra koncentrálni, hogy megkeresse azt a távirányítót a klímához. Megadta a pontot lakótársnéjának, hogy nem most akarta még prezentálni is a specialitását a srác előtt.
Elégedetten bólintott Romy figyelmességére a vendéget illetően. Mondani akart még valamit, de mivel Kaine elment a felsőkért, ő meg megígérte korábban, hogy meghagyja majd nekik az intim beszélgetést páros mutatványnak, inkább eltűnt a fürdőszobában, hogy bekészítse a mosást.
Fürdőszobai tartózkodása alatt igyekezett csak diszkréten fülelni. Tényleg szerette volna meghagyni nekik a négyszemközti beszélgetést. De Romy színvallására tényleg majdnem hanyatt dobta magát. Szerencsés volt, hogy nem egy helyiségben tartózkodtak. Csak akkor tért vissza a nappaliba, amikor hallotta Kaine-t is megjelenni.
- Neki sem gáz - rázta meg a fejét Niel megjegyzésére. Azért küldött egy figyelmeztető pillantást Kaine felé, tényleg ne legyen gáz neki sem a maradás. - Úgyis gaming nightot terveztetek Romyval, nem? Fogd fel helyszínváltásnak. A menüt meg majd kitaláljuk - tette hozzá, aztán hagyta a srácot eltűnni a fürdőben. Ő visszasomfordált a többiekhez. Őt it érdekelte, Romy jobban van-e már. És még egy-két dolog. Például a fagyos hangulat a két hím között.
- Ezt az álomvilágot kifejtenéd? - vonta fel a szemöldökét. Ketten is rákérdeztek, ez nem volt sok magyarázat. Közben azért elment a konyhába, hogy Keine-nek is szerezzen egy tál nachost, ő pedig ismét magához vette a kávéját. Most már végre szerette volna elszürcsölni.
Érdeklődve hallgatta a magyarázatokat, a két teljesen eltérő álláspontot a srácról. Talán egy kissé magába is merült a nagy gondolkodás közben. Próbálta helyretenni magában, mit is kellene mondania. Többnyire összhangban volt saját magával. Nem szerette azokat a pillanatokat, amikor az esze az ellentétét akarta annak, amit az ösztönei.
- Most mit kellene mondanom? - nézett tanácstalanul Romyra. Ő kezességet vállalt volna a fiúért. - Az eszem Kaine-nel ért egyet. Ösztönszinten viszont Romy álláspontján vagyok, minden érzékem zöld lámpát adott neki - tette hozzá, hogy mindketten megérthessék. Itt nem ő volt a mérleg nyelve. Ha pedig igen, akkor Romy érvei nyertek. Nem szeretett szembe menni az ösztöneivel. Annak ritkán volt jó vége. Az esetek többségében rá kellett jönnie, hogy nem véletlen voltak ezek a megérzései.
A varázslókkal kapcsolatban bólintott. Ő korábban még eggyel sem találkozott. Úgyhogy ez most új élmény volt, és ismét két eltérő álláspontot kapott. Romy szavai legalábbis nem félelmet tükröztek, sokkal inkább barátságot.
- Ez a fiú nem tűnik olyan veszélyesnek, mint a te mágusaid - jegyezte meg óvatosan Kaine történetét hallva. - Te miért tartanád szemmel? - ez őszintén érdekelte. Hátha Kaine elcsípett valamit, amit ő nem. Minden itt lakónak megvolt a maga keresztje. És leginkább a maga neonnal rögzített célkeresztje a hátán. Itt most nem engedhette meg magának ő sem, hogy legalább ne járja körbe az esze által nehezményezett feketelyukakat.
- Én még nem fogom elmondani a sajátom, az biztos. De titkot titokért. Ő is bevallotta, hogy mágus. Akármennyire tartom elhamarkodottnak, ez így volt korrekt - ismerte ez egy szusszanással, és ezzel a lendülettel a kávéja felét le is húzta. Kellett már az a koffein. Aztán csak Romyra nézett, csaknem tátott szájjal. El kellett számolnia háromig, majd sóhajtott.
- Ha zavarna, nem álltam volna melléd. Fontos neked, és szerintem jót tenne neki a társaság - állapította meg elmésen. Aztán átengedte Romynak a terepet. Ő egyelőre csak hátradőlt a kanapén, hogy a maradék kávét nyugodtan elkortyolhassa.
- Előre szólok, LOL-ban csapnivaló vagyok még mindig - figyelmeztette a vendéget Romy felvezetője után. Aztán azért rávillantott egy mosolyt. - De szívesen hozok még nasit. Kérsz valamit inni? Meg megegyezhetnénk a vacsiról is. Én pizzára szavazok, azt az étterem kreálja - tette hozzá a tisztánlátás végett. Ha buli volt, nem volt annyi indíttatása főzni. A pizza mindig elfogyott. A nasiért vállalta a felelősséget, ha kellett, és ez éppen elégnek tűnt ebben a szituban.  

...

 

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.ibb.co/qC9M0Fg/lili-cute.webp
Everybody wants to be a cat.
...
Lilia Volkov
Hozzászólások száma : 81
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Diák
Ki van a képen? : Brenna D'Amico
Lilia Volkov
• doing the best they can •
Vissza az elejére Go down
Szer. Jan. 17, 2024 9:54 pm





Csipet

csapat




- Mindent értek. - vagyis igyekeztem érvként elfogadni Romy válaszát, a programozás aztán annyira nem volt az asztalom. Peteré sem, így aztán totális vakfoltnak éltem meg ezt jelenleg. De már az megnyugtatott, hogy nagyobb baj nem lett orr és szemöldök vérzésen kívül. Niel arca majd idővel visszanyeri a kevésbé kalács formát, emiatt aztán nem is sokáig érdekelt, mennyire marad meg. Ennyit csak el tud viselni.
Nem nagyon kellett beleszólnom a beszélgetéseikbe, lerendezték ők a srácot. Mondjuk nekem azzal sem volt különösen bajom, hogy ha nem akart sírni. Éreztem már magam én is magatehetettlennek, dühösnek, frusztáltnak és elkeseredettnek, de soka egy könnycsepp nem jött. Pedig lehet jobb lett volna, mint így magamban őrlődni alkalomadtán.
- Meg se szólaltam. - emeltem magam elé védekezőn a mancsaimat az újabb nekem szánt megjegyzésre. Sosem volt tisztem dicsekedni érdemekkel, főleg olyanokkal nem, mint az enyémek. Ki volt az a barom, aki azzal hencegett volna, hogy hány embert ölt meg eddigi élete során. Nem akartam emiatt igazából rájuk hozni a frászt, de ez a négy tag tényleg nem okozott különösebb gondot.
A maradással kételyeim támadtak, de nem Niel személye miatt, inkább csak ösztönösen nem tetszett, hogy egy idegen lógott itt velünk, holott egy órával ezelőtt még csak hárman hesszeltünk itt, hisz Laze lelépett valahová. Lili megjegyzésére végül visszanyeltem a kitörni készülő nemtetszésem és inkább csak bólintottam egyet. Akárhonnan néztem a helyzetet, Romyt ismerhette már jó ideje és ha ő bizalmat szavazott neki, ki voltam én, hogy ezt kétségbe vonjam? Egyébként is a pólóért fordulás és a fürdőbe elvonulás egyvelegében már lassan azt sem tudtam, hogy most akkor megy vagy marad vagy mi lesz. Laze pont ennyire váratlanul toppant be, igaz a kezében lobogtatta a hirdetést, amiben a lányok lakótársat kerestek. Az más volt.
Meg is lepett, amikor hirtelen a figyelmük középpontjába kerültem Niel fürdőbe távozása közben. Nem tudtam, hogy mit is mondjak hirtelen, de most az ellenérzéseim utat törtek. A srác kicsit fura volt, nem is azzal, hogy itt dekkolt, hanem azzal, ahogy kiakadt rám.
- Először nehezményezte, hogy így hoztam ide, aztán lePókemberezett... vagy fordítva. Vagy megint megsértődött, nem tudom, nem kell kedveljen. - vontam végül vállat. Igazából én magam is csak azt tudtam visszhangozni, hogy olyan apróságokon sértődött meg, ami részemről inkább segítő szándék lett volna és ezt nem tudtam hová tenni. De igazából azt sem, hogy probléma volt, ahogy hazahoztam. Konzekvencia, tényleg legvégső esetben szállítok el bárkit legközelebb, Niel meg mehet gyalog ha azt jobban preferálja.
- Nekem ő alapvetően egy idegen, ti nem tartanátok szemmel valakit, aki idegen? - hiába mondta Romy, hogy kezeskedik érte, ezen azért nem egyik pillanatól a másikra szándékoztam továbblendülni. Alighanem ebben a pillanatban kudarcot is mond minden társas interakcióm, de tényleg nem voltam egy nagy bizalmakat osztogató személy.
- Ha nektek rendben van, részemről maradhat. De ti akartátok, hogy dobjam haza. - világítottam rá az egyértelmű problémaforrásra. Nem hordok magamnál éjszakai szemtakarót, hogy ezzel ne legyenek gondok. Mármint a magassal. Vagy velem.
Niel visszatéréséig én nem szándékoztam további magyarázatokat adni, inkább csak visszavonulót fújtam az egyik babzsákfotelre és hagytam őket érvényesülni, miután megkaparintottam a nasis tálat. Lili ajánlatára már lelkesebben emeltem fel a kezem.
- Én a szokásos duplát kérem, de játékban csak néző leszek.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Kedd Jan. 30, 2024 3:19 pm


Romy&Niel&Kaine&Lili


Zene



Nem elég, hogy beégek a szemöldökömmel most még derült égből bőgés is szóba kerül, pedig épp semmi affinitásom hozzá. Mármint szoktam, de ha csak nem gondolatolvasók, az életbe nem jönnek rá mit hoz ki a stressz és nyomás egy poprocksztárból.

-Jah, persze, elavult felfogás.

Legyintek gyorsan és bólogatok Glitchnek is a túlerőre, majdnem belenyúlok a repedt szemöldökbe, de még idejében eszembe jut, hogy EZ lett a “harci” sérülésem.

Romy felvetésére gyorsan megrázom a fejem, hogyne, persze pont az hiányzott volna, hogy szekrénynek ütközzön. Még ha az a kétszáz kilós, kopasz kocka lenne, akinek elképzeltem…

-Nem, lányok helyett bármikor sorban állok, beverhetik bármim.

Ennyi van bennem.

Romy képességére megilletődötten, de nagyon eredetin pislogok, próbálom összerakni a mutációját, engem megvett vele azonnal. Sejtem, hogy a többiek bizonytalanok, méregetnek, mint almás kosárban a körtét, ráadásul csak egy ereklye eredetiségével tudok büszkélkedni.

-Wow, ez azért nagy dolog, de kicsit meg is nyugodtam. Szóval ezért vagy sokkal nagyobb kocka nálam. De ha lehetsz ready player one, akkor egy ready player two?

Nézek Romyra, asszem csak ő fogja érteni miről hadoválok. Nem nagyon tudok segíteni neki vérző orrát illetően, vannak itt jobb testű hősök nálam, úgyhogy tökéletes vegetációs állapotot veszek fel a hűlő szobában és csak intek, nem érdekel a légkondi.

Miután lerakom ülepem, bizonytalan tekintettel nézgetem Arrow-t, mennyire szeretné megrágni a cipőm és Romyra is zavart pillantást vetek, mert jónéhány klipben elég gyerekesen festek. De nevezzük normálisnak, így elég csak felhehegni erre a megállapításra.

-Azt megköszönném.

Nézek rá gyorsan, mert pont az kéne, hogy Kopasz meglásson így.

Nekem elég világos, hogy Kainenek nem én vagyok a favoritja, ezértis hallgatom pislogva a megmentetéses sztorit, ami odáig rendben is, hogy hősiesen megpókozta a lányt, de hogy utána kidőlt? Ki tud dőlni? Emberből van? Szövet, csont, hús, minde.? -Akkor talán csak idő kell nekünk? Mondjuk hagyom nyerni akármilyen játékban?

Gondolkodom hangosan, aztán visszatérve hozzá végigsimítok borotválatlan képemen.

-Huszonkettő leszek februárban.

Pontosítok.

-De majd növesztek borostát asszem. Szóval idősebb vagyok, a blipp nem számít.

Vigyorodom el, vagyis annó ő már tinilány volt, amikor én kis csíraként beszélgettem vele és küldtem azokat a ciki videókat…

Végül megegyezünk Romyval, hogy Glitch és Ugróegér a lehető legjobb helyzetben ütközött még ha nem is volt hétköznapi találkozás.

-Ha tényleg ekkora agyalást hoztam volna és ébren töltött időt, akkor jól alakult, a lehető legjobban.

Öklözök vele, bár finomabban, mint eredetileg tenném, mert lány és ez a vészcsengő egyelőre újra és újra megszólal fejemben, amíg fel nem fogom, hogy tényleg az, egy est, vagy a következő napok valamelyike során.

-Ha nem baj, most nem mesélnék a menekülésről, majd máskor.

Terelek, mégiscsak idegen helyen vagyok, idegenül szétvert szemöldökkel, viszont a mutánsokról szívesen hallanék többet.

-Nagyon-nagyon menő!

Vágom rá lelkesen és teljesen őszintén, amikor a képességéről mesél.

-Tényleg te vagy a legmenőbb kocka lány, de nem is gondoltam volna, hogy ilyen szinten. Figyelj, ha nekem is lenne mutáns képességem, lehetne választani én is ezt választanám.

Persze Harry Potter vagyok, az más.

Amikor megjelenik a nem pók, mégis az, kimászom a fürdőbe összeszedni magam, gondolom úgyis rólam beszélnek. Biztos azt mennyire béna vagyok és nyeszlett. Mindegy. Nem is tudom maradjak-e, a fekete hajú lány szerint nem gáz, de bizonytalan vagyok.

Amikor visszatérek, készülök elmenni, mert a világért sem akarnék belerondítani a társaságukba, de…Glitch olyan élénken kínálja a nachost, hogy odamegyek venni belőle és pislogva bólintok.

-Oké, ha a többiek is benne vannak, legyen a LOL.

Bár a másik lány, Lilia visszakozik, úgyhogy csak megvonom a vállam.

-A pizza is jó ötlet, mi meg megmutatjuk hogy lehetsz benne jó, nem?

Pillantok Glitchre, játszani sem muszáj, ha nem akarnak. De asszem leépni bunkóság lenne, majd kifizetem a vacsorájukat.

 

 

//Köszönöm szépen az első játékom Smile))//



...

_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.