Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


What am I looking for in Bayville?

Szomb. Feb. 24, 2024 4:38 pm





Romy, Freddy
&
David



Pillanatok alatt el tudtam feledkezni arról, hogy milyen témákról beszélgettünk, amikor közben a káosz tetőzni igyekezett. Mondjuk lehet gyorsabban kellett volna eldönteni azt, hogy a folyamatosan grimaszolós csávót egyáltalán elhozzuk mint azt, hogy hogyan. De alighanem annyi mindenre mondtam már nemet és mutattam ki a nemtetszésem, hogy lassan én leszek az ünneprontó, ahogy Laze szokott fogalmazni. Bár már többek szájából is hallottam ezt. Igyekeztem úrrá lenni a nyugtalanságomon, amikor a csevegést hallottam, mert a lányok arcáról csak a tanácstalanságot és a kétségbeesést tudtam leolvasni. Az idegent méregettem inkább, miközben füleltem.
- Ő emlegette, én csak megkérdeztem. - vontam teljesen egyszerűen vállat. Bár nekem fura volt Freddy reakciója, talán olvasott a srác fejében, hogy nem megbízhatatlan? Elvégre meglőtték, valahol biztosan mászkált, az is lehet nem csak véletlenül volt a seftes alakok társaságában. De én nem gyártok konteókat, egyszerűen a legtöbb mindenkivel bizalmatlan vagyok. Romy ellenben a számból vette ki a szót, igazából az elgondolás jó is volt, de még mindig azt láttam magam előtt, ha itthagyjuk ezt a szerencsétlenül jártat, akkor az is az én lelkemen fog száradni. Inkább beiktattam a sajátos sebszorítót, az kevésbé vérez össze így bármit.
A nagy összevisszaságban hirtelen témaváltásnak éreztem, hogy Romy kap a negatív példán, hogy miért szeretné mindig tudni merre járok épp. Nem zavart volna, ha tudja, ha éppenséggel nem akart volna minden egyes ilyen megneszelős alkalommal utánam jönni. Történetesen az ő épsége sokkal kérdőjelesebbnek bizonyult ilyenkor mint a sajátom.
- Ha megígéred, hogy csak a vonal mögött maradsz és nem jössz utánam, akkor elmondom. - nem voltam rest előhozakodni az indokommal és ha várhatóan ellenkezést is váltok ki vele, ehhez akkor is tartom magam. De nem sok ilyen jellegű talkra volt lehetőség, amikor mihamarabb le akartuk tudni a dolgokat. Épp csak lenyeltem a kijelentésem, hogy a középső szoba még nincs befejezve, amikor eszembe jutott, hogy Freddy esetében mindegy, hogy üres, amúgy is hamar előkapott itt egy orvosi szobát. Én csak pislogtam. Gyorsabban kellett realizálnom, hogy tudjak segíteni az esetleges sérülésnél, elvégre nekem sokáig magamnak kellett ellátnom mindent még akkor is, ha amúgy a gyógyulási rátám sokkal magasabb, mint átlagosan.
- Akkor nem kell a pirula. - dünnyögtem Romy felé, kezdett megint egészel sápadni. Alighanem a toronynál jobban már csak a pincétől tart, de oda alkalomadtán így is muszáj néha lemenni. Megragadtam az első adandó dolgot, ami a kezembe került, mégpedig a fertőtlenítőt. Arrow után macerás lenne összetapogatnom egy nyílt sebet, de ahogy előkerült egy doboz kesztyű, azt is felhúztam. Az alkohol pillanatok alatt elpárolgott a kezemről. A srác kezébe adtam tovább a fertőtlenítőt, de a megjegyzésére fintorogtam egy sort.
- Én elhiszem, hogy sebész, nekik vannak ilyen fura perverzióik. - tettem egy megjegyzést én is a szikés kontrára. Figyeltem a srácot, ahogy koncentrált, volt valami nyugtalanítóan bágyadt benne, mintha most érne el a tűréshatára szélére és mindjárt bekómál. Szemem sarkából igyekeztem Romyra is figyelni, aki kérdezgetett, aztán közelebb is jött.
- Szerintem nem kellene látnod. - ismertem a vérfóbiáját, amikor a robottal mancsoltunk össze is épp csak végig bírta asszisztálni, hogy otthon kiszedegesse a darabokat, főleg ahol nehezebben is érném el. Nem kellett, hogy most kidobja a taccsot. De már midnegy volt, mert hiába álltam be elé, épp eleget látott, hogy kizoomolja maga alól a talajt. Pillanatok kérdése volt, hogy a karja után kapjak és ezzel megakadályozzam, hogy a földön koppanjon.
- Figyelj rá, fura ahogy csinálja. Kaphatnék egy kanapét? - intéztem Freddyhez a szavakat és a kérdést, miközben ölbe vettem Romyt, hogy az időközben előkerült kanapéra fektethessem. Egy átlagos kutyasétáltatásból olyan felfordulás lett, hogy aztán fel kell kötnöm a gatyámat, ha most nem szeretném, hogy bármelyik jelenlévő megsérüljön így vagy úgy. Visszafordulva a nagydumáshoz már erősen látszott, hogy inkább nem koncentrál, mint igen, így elvettem inkább a kezéből a szikét.
- Remélem te bírod az ilyet. Segíthetnél nekem, a szépfiúd mindjárt elájul. - vagy már el is ájult, nem tudom, mert pillanatnyilag az jobban lekötött, hogy Freddy kezébe nyomjam a kesztyűs dobozt meg a fertőtlenítőt. A közelembe húztam azt a fém asztalt, amire mindenféle fém eszköz volt elhelyezve. Csak reméltem, hogy kellően sterilek, de azt terveztem, mindet átlocsolom fertőtlenítővel a biztonság kedvéért.
- Kérlek tedd ide közel azt a tálat, amibe a golyó is bele lett helyezve. Meg locsolj, ha ide tartok valamit eléd. - a tál fölé is emeltem ezzel az összefércelésre használatos eszközt és bontottam egy varratot is közben. Igyekeztem szabályos öltésekbe fogni a sebet, ha már összeszikézte nekem. Majd tartottam az ollót is, amivel elvágjam a varrat végét, lehetőleg ne élesen. A tűt is ugyanabba a tálkába pakoltam és felsandítottam kötszer után.
- Egy ragasztós szélű öntapadót és gézt bonts nekem és azt hiszem megleszünk. - igyekeztem szorosan összefércelni a srácot, hogy később ne legyen ebből probléma és még a géz se akarjon átázni. Még egyszer áttörölgettem alkoholos vattával a seb felületét, mielőtt lefedtem volna az alkalmatosságokkal. Aztán a vér felé sandítottam.
- Kellene egy nulla negatív tasak a biztonság esetén meg valami ágy ide neki. - biccentettem a sérült felé. Hogy a saját cuccait Freddy hogy szeretné intézni, eltörölgeti a sok cuccot vagy csak simán elrakja, már rá bíztam, azért ilyen pacek cuccok lehet később is jó ha sterilen kerülnek zsebre. Mindenesetre a bekötést már jó lenne megejteni akkor, ha ágyba került, ne mocorogjon annyit vele. Aztán ha Freddy szeretné, segítek neki összekészülni és Romyt is átviszem a saját ágyába.
Hogy egy lőtt seb mekkora felfordulást tud okozni... mindenesetre még valami kimaradt. Így aztán utolsó szavam jogán Freddyhez fordultam.
- Köszönöm a segítséget.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •

Rosemarie Morozov, Winifred Wilson and David H. Xavier a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Márc. 05, 2024 6:59 pm

Kai&Romy&
Freddy&X



Egészen elképesztő diskurzus alakul ki arról mekkora bűnöző vagyok, miközben lassan elvérzek, egyedül a chibi áll ki a szépfiúságom mellett. Egy pont ide, mert nem hányom magam tükörképen reggelente.
Azért a pánikvörös, kap egy anyád is biztos szokott vérezni, vele szórakozzál pillantást, de ennyiben hagyom, mert nem vagyok olyan helyzetben, hogy beoltsam, aztán az izomagy pasija beljebb bokszolja a golyót a lábamban. Ez nem az a rész, ahol vigéckedhetek az istenkomplxusommal. Aztán mégsem bírom ki.
-Elvileg nem nekem kéne minden hónapban, neked mégsem tetszik az enyém, más az árnyalata?
Kérdezem még fehér, de blazírt arccal, nem nézek a hálós tagra közben, annyira fájdalmasan összeszedettek a gondolatai, ha mázlim van, nem érti meg az iróniát.


Végre elindulunk annak mentén, hogy megmentenek-bármennyire derogál is az elképzelés, hogy egy csapat inkompetens Dawson és a haverok állatmenhelyet nyisson nekem.
A chibi hasznos, még a Winifredet is sikerül megjegyeznem, egyrészt megfelelő helyen lök ki, bár érzek az egészben valami beteg Kanga (Micimackóból) felhangot… Mindegy, mert fogy az ájulásig telő időm és addig még ki akarom venni a golyót, bevarrni a sebet.
-Wow, bármi. De kösz, ez elég kéne, hogy legyen.
Biccentek az italra, mondjuk fájdalomcsillapítóval bevenni… De majd utána.
Vöröske közben megvonná tőlem a gumicukrot, de tudom én kivel kell itt haverkodni, a zsebes csajnál talán tényleg minden van, ami nekem kell. Vörösökkel meg nem barátkozunk, Weasleyk! És kéne gyógyszer, neki is, elég emberes adag.
A komplett infúziós állványra közben döbbentem fókuszálok, eltátott szájjal, hogy ez már sok, dőlök könyékkel az ágyra, remélem az.
-Anyám.
Közlöm a cuccal, bár nem anyámat látom benne, ha nem szédülnék ilyen veszett tempóban, minden pörgősen menne, talán még Dawsonék vérét se innám.
-Jah, persze
Nyögöm a csajnak lazán, még egy verejtékező félmosolyt is kap, mármint az, amelyik megérdemli, nem az ájuldozó vörös, hanem Winifred, aki szerint nem halok meg.
-Most hogy mondod, ha kinyírtok, minden éjfélkor rázendítek a Gollum’s songra a Te szobéd ajtaja előtt! Kurva hamisan énekelek…
Agyam eldobom tőle.
-Nem kösz, megoldom sajátból.
Persze, adná a vörös a vérét aztán összekuszálná a gondolataim. Különben is majdnem olyan szarul néz ki, mint én. Mindenki valami idegen “felnőttet” akar a nyakamba varrni, rohadt életképes társaság lehetnek.
-Egyelőre maradnék, amúgy…
Vállat vonok és arra gondolok mennyire beteg tinisorozat lehet ez, ha a vörös hajú itt a góré. De lehet maradnom kéne az őrületbe kergetni őket.
Kiveszem Póksrác kezéből a fertőtlenítőt és remegő kézzel esek a lyukamnak, ahogy rálocsolom, minden izom megindul arcomban, de igyekszem legyűrni őket és nem hangosan óbégatni. Némi torokhang mégis…kiszökik.
Természetesen képes vagyok elvégezni a műtétet, még ilyen állapotban is, bár odáig már asszem nem jutok, hogy összevarrjam a sebet, legalábbis ahogy beleszúrom a tűt a nyers húsba, megremeg a kezem. Még látom, ahogy a vörös csaj összecsúszik, és elmosolyodom. Mindjárt követem majd.
-Látod, azért csak kiműtöttem magamból
Nézek diadalittasan Winifredre, remélem ettől minimum rendel nekem ide egy lakosztályt, de tényleg csak azért, hogy az agyukra menjek. Ez az utolsó pár gondolatom lebeg agyamban a teljes sötétség előtt.


//Köszönöm a játékot és a befogadást a bandába Very Happy :* //




...

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Pént. Márc. 08, 2024 4:20 pm

Xavior Complex
"He is a bad boy with a tainted heart ~" Outfit Annyira mégsem cuki.
De azért befogadjuk, ugye?

Kicsúszik a mancsomból a fonal, mert becsúszik Romynál a hatványozás, és a felsős matek nem fér meg a fejemben a bajkeveréssel, sem a begolyózott telepatánk véres rosszkedvével. Havi bajokról dumcsiznak itt, pedig nagyobb bajok is lennének, mondjuk a lövedék a srác combjában. Dave ingerült grimasza beszólássá érik. Erre bezzeg van energiája. Ha szóban kellett volna megharcolni azzal a pisztolyos bandataggal, tuti lefegyverzi. Bár most elég random dolgokat hord össze. Miért szeretne bárki ázott betétet nézegetni? És nem mindegy, milyen árnyalata van? Beüthetett az alélás.
Szerencséjére zsebre rakom, mielőtt több hülyeséget hadoválna.
Igyekszem bevetni minden morzsányi fittségemet, hogy Romy meg Kén elé kerüljek, hadd flörtöljék ki magukat hazafelé. Ennyi kárpótlás jár nekik a félbeszakadt kutyás randiért.

***
Árgus szemmel lesem, milyen és mennyi pirulát szopogat el David. Romy bogarat ültetett azzal a túladagolással a fülembe. Mennyire lenne necces felbukkanni a kórházban, előkapni a semmiből a pasit, és rendelni egy gyomormosást meg egy sebészt? Baromira
– Engem kísérthetsz – mondom neki nyomorultul, két szájcsócsálás között. Egyrészt eldöntöttem, hogy nem dobja fel a tappancsát, másrészt gonosz lenne lerázni a szellemét, miután hazacipeltem, és nálam úgysem dalolhat hamisabban.
Romy egészen megenyhült, biztos észrevette, hogy a zsörtölődésen és a zombiságon túl cuki a srác, vagy rájött, tényleg buli lenne egy zsonglőrködő telepata a házba, meg általában mennyire hasznos agyal dolgokat mozgatni meg orvostant hallgatni, szóval élve is meginvitálja hozzánk lakni. Átmenetileg. De azért számít! Romy szava az enyémmel szemben sokat nyom errefelé. Kvázi ő a főnök. Hiába nem doktor és nem is Evil.
Meghökkenek Kén kérésétől. Nem azért, mert fura lenne kanapét kívánni, hanem mert egyáltalán kért valamit. Tőlem.
– Persze! Azonnal! – perdítem neki oda a legcsinosabb, legkényelmesebb darabot. Mélykék bársony, egy öt csillagos, frissen nyitott hotelből csórtam!
Hápogok kicsit azon, hogy az én szépfiúm. Összeszedtem, nem fel. Mindegy, nem kötekszem, mára lehet a szépfiúm. Inkább az legyen, mint hulla.
Összeszorítom a fogam, lefertőtlenítem a kezem, és kesztyűt húzok. Határozottan bólintok Kénnek.
– Bírom.
Odaállok segédkezni, bár sok dolgom nincsen. Adogatom az eszközöket, elrakom, ami már nem kell, kötszert bontok, és együtt fintorgok Daviddel, mert áucs, ez irtóra fájhat.
– Adjak valamit harapni? – ugrik be a filmes praktika. Amikor nem érkezik rá olyan szikés válasz, ami még Kén szerint is perverz, akkor válik totál egyértelművé, hogy a szépfiúm a végét járja.
Még eldicsekszik nekem a golyójával, aztán csatlakozik Romyhoz bárányokat számolni.
– Ügyes vagy. – Kiosztok neki egy buksisimit, közben csekkolom a hőmérsékletét. Úgy tippelek, nincsen láza. Kén hangja zökkent vissza az ápolósdiból. Megpiszkálom a fülemet, biztosan nem képzeltem-e.
– Szí… szívesen. Én is köszönöm… hogy segítettél. – Küldök felé egy bátortalan mosolyt, majd visszafordulok Dave-hez. – Innentől megoldom. Te gondoskodj nyugodtan Romyról!
Csendben, ráérősen eltisztogatom az eszközöket. Követem az X-rutint, mindent sterilen pakolok be, külön zsákba gyűjtöm a véres ruha meg ágyneműféléket, extra intenzív mosásra. Letörölgetem a sebesültet is egy nedves törcsivel, ne izzadtan és koszosan aludja az igazak álmát. Végül berendezem neki a szobát, rakok kényelmesebb, tágasabb ágyat, azon takargatom be. Kap szekrényt, ruhákat, íróasztalt, laptopot, szőnyeget, polcokat, dekort. Teljes IKEA kiállító teret. Végül fotelt, amibe belekuporodhatok.
Előveszek egy tabletet, berendezkedem pár óra őrködéshez. Anyutól azt tanultam, súlyos betegeket nem hagyunk magukra, veszélyes lehet, plusz ki tudja mikor, milyen állapotban ébred. Inkább legyen itt valaki. Bébi monitort mégsem csaphatok ki mellé az éjjeliszekrényre.
– Épülj fel gyorsan, Dulifuli! – suttogom.






_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.