Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


I never looked for trouble

Vas. Okt. 29, 2023 3:51 pm





Romy
&
Kaine



Először megvallom nem mertem még addig elengedni teljesen, amíg nem realizálta, hogy talajt fogtunk. Néha elfeledkeztem arról, hogy mások esetleg nem bírták annyira a magasságot és ezt az eszeveszett lendületet, ami nekem annyira természetes volt. De az én szervezetem teljesen másképp is reagált minden külső tényezőre, mint egy átlagos emberi szervezet. Romy ugyan mutáns volt, de ez nem garantálta azt, hogy szélsőséges ingerenciákat is könnyedén lehozzon, nem beszélve a fóbiájáról a néhányból. A szavai hallatán megpróbáltam elvonatkoztatni attól, hogy a pánik bizalmi eredetű lett volna, de így, hogy gyakorlatilag nem féltem soha semmitől és nem tudtam mindez milyen érzés, elég nehéz volt realizálnom.
- Pedig nehéz lesz máshogy hazajutnunk. - voltak elképzeléseim arról, hogy miképp tehetnénk meg a legkevésbé feltűnően az utat, mert annak ellenére, hogy este volt, még mindig lézengtek kint, ráadásul nem lett volna szerencsés, ha további kamerák is végigkövették volna az utunkat főleg ezzel a jókora fémdarabbal a hátamon. Kocsit megfújni megint csak rizikós volt, lévén a legtöbbet felszerelték riasztóval, szóval bárhogy is gondolkoztam, még mindig ez a megoldás tűnt a leginkább célravezetőnek.
- Oké, szólok. - ezt még megígérhettem neki és ha már itt tartottunk, akkor az előbb céloztam is rá, hogy érdemlegesebb lenne pontosan ezt megismételve hazajutni. Talán egyszer hozzászokik, majd nem lendülök olyan gyorsan. Igazából ez a helyzet egy olyan megoldatlan feketelyukként tátongott itt fölöttünk és kicsit azt éreztem, hogy bármikor kész lenne beszippantani. Vagyis őt.
Az már jobban aggasztott, hogy megint vérzett az orra. Olyankor esett ez meg, ha nem annyira szándékosan, de túlságosan kifárasztotta valamiben a képessége. Talán kétszer láttam ezt már, ettől függetlenül az már kardinális kérdésnek bizonyult, hogy mennyire maradt még energiája. A telefont is majdnem leejtette, de még idejében elkapta. Ha nem lett volna ennyire szakadt a ruhám és ez főképp arra zsebemre volt igaz, amiben a zsepit is tartottam, akkor most adtam volna neki.
Romy nem kicsit erősített meg a gyanúmban, hogy feltűnő lett volna így csak az utcán csatangolni, meg egyébként is szívesen tudtam volna már magunkat otthon. Bedobni egy kaját, átöltözni, bár a fürdés egyelőre meg sem folrdult a fejemben, enyhén szólva kellemetlen érzés lett volna egy csepp vizet is végigcsorgatni a seben. Bár így is meg kell tisztítani, amihez még fogalmam sem volt, hogy fogunk hozzá. Lehet igazából neki az sok is lenne.
- Volt már rosszabb. - próbáltam menteni a menthetőt, mielőtt még a maradék lélek is kiszökne belőle. Biztos azért nézett ennyire meg, mert nem szokott még hozzá ilyen jellegű sérülésekhez.
Mindjárt jobban éreztem magam a pizza hallatán. Egyből lelkesen bólogattam a felvetésre, végre egy remek ötlet, mire hazaérünk, kaja is lesz. Meg sem fordult a fejemben, hogy amúgy ilyenkor lehet a többiek már alszanak. Romyt is úgy kaptam fel a két kezembe, mintha azzal is már igazából a vacsiidőhöz akarnék közelebb jutni. De közben meg tényleg meg akartam kímélni a további kétségbeesésektől. Nem is értettem, miért a derekam miatt kezdett el aggodalmaskodni, amikor nem volt teher nekem.
- Jól nézel így ki. - az aggodalma tényleg teljesen alaptalan volt, nem is értettem miért gondolta, hogy majd leterhel, amikor nem is olyan rég még egy autóval próbáltam elagyabugyálni a robotot. Lehet, hogy nem is látta azt?
Áthelyeztem a súlypontját az egyik karomra, lévén a másikat szabadon szerettem volna használni és félig rá figyelve, félig pedig a jó kapaszkodókat keresve mértem fel gyorsan a terepet. Azt igazán nem is realizáltam, hogy a "te is" megjegyzést most ironikusan értette vagy arra, hogy annyira mégsem festettek a sebek drasztikusan, de már tovább is gördültünk a kajarendelésre, ami elég gyorsan elvonta a figyelmem. Éreztem, ahogy a szervezetem folyamatosan arról jelez, szeretne lemerülni és erre csak ez az egy lehetőségem volt. Enni és enni.
- Valami tartalmasat, sok fehérjével. - fogalmam sem volt hirtelen az melyik pizza volt, mert mindig ők rendelték meg, de igazából most nekem tényleg teljesen mindegy volt, inkább rá bíztam magam. Egészen hozzá is szoktam, hogy Romy a telefont bújva nem rettegett annyira, így kicsit nagyobb tempót is megengedtem magamnak. A panel nála volt, vagyis már nem is, mert miután sikeresen majdnem kilyuggatta a dobhártyám az újabb sikításával, no meg éreztem, hogy szorosabban is kapaszkodik - miért nézett fel a telefonból? - jelezte azt is gyorsan, hogy elfesztette a telefont. Előbb megütközve rá sandítottam, majd le a telefon után.
- Csukd be a szemed. - éppen csak kimondtam a szavakat, máris lejjebb lendültem, hogy legyen bármi esélyem becélozni a telefont, mielőtt tragikusan ripittyára törne a földre zuhanva. Nem is realizáltam, hogy kinek a telefonje egészen addig, amíg újabb kapaszkodót nem néztem ki magamnak és Romy is jelezte, hogy melyik készülékről volt szó. Az jobban aggasztott, hogy szinte egyszerre volt hófehér és vörös, mintha a vérnyomása hirtelen száguldásnak indult volna. Lehet nem ide hányni fog, hanem ide ájulni.
- Akkor csak nézz engem. Vagy a telefont. Kár lenne érte, lehet találunk benne valami követhető nyomot. - kötve hiszem, hogy bemutatnom kellett volna neki a saját talentjét, miért is gondoltam jó ötletnek elhozni egy olyan telefont, aminek esetleg köze volt Oroszlánhoz. Tanácstalanságomat azonban oldotta, hogy ő is próbált beszélgetést kezdeményezni, nem csak én. Nekem nem okozott gondot egyszerre két helyre figyelni, de neki talán nagy segítség volt, hogy legalább szóval tartottam. Ez az egész szitu még nem kellett kinője magát egy ekkora problémává eddig, hogy megoldásokon ötleteljek lazább napjaimon, de egy stratégiát lehet megérne kifejleszteni.
- Örülök neki, hogy nem marad üres a hasad. Nem akartam semmi rossz érzést kiváltani belőled, csak... kár lett volna elveszteni a telefont, akár a tiéd, akár nem. Tudom, hogy neked ez fontos ügy. - pillantottam rá komolyan, de aztán csak elmosolyodtam. Mintha kezdett volna kicsit helyre billenni. Egészen a következő kétségbeeséséig.
- Rákapcsolok, kapaszkodj. - bólintottam ismét az útra figyelve. A kapaszkodj igazából csak formalitás volt, mert én aztán el nem engedtem, de talán ez jobban megnyugtatta, ha érezte, hogy ő is hozzátesz valamit ehhez a számára ijesztő utazási formához.
Gyorsan le akartam tudni az út végét és ugyan megint bennem volt az a furcsa bizonytalan érzés, hogy el merjem-e már ereszteni, végül ő tette meg az első lépéseket és hagytam is, hogy visszanyerje rendesen a lélekjelenlétét, az egyensúlyát, bármit. Vettem a lapot, vetettem még egy pillantást a futárra, majd a tűzlépcső felé vettem az irányt, hogy könnyedén felszökkenjek a szobám ablakához. Az út alatt is folyamatosan gyógyultam, így egyre kevésbé fájt már némelyik sérülés, hogy tudomást vegyek róla. Egyébként is könnyebb volt úgy mozogni, hogy ne azon agyaljak, épp mim sajog. Hozzászoktam már a komolyabb fájdalmak, az ingerküszöbömön sokat dobtak az évek. Épp nyitottam volna be az ablakon, amikor meghallottam lentről a neszezést. Mire Romy megszólalt, már figyeltem, ahogy bepozicionálja magát odalent a dobozokkal, én pedig már biztosítottam is ki magam, hogy némi hálóval lent landoljak nagyjából vele egymagasan. A hónom alá csaptam a dobozokat és a megjegyzésére egy széles vigyort kapott válaszul. Még meggondolom, belekóstóljak-e addig, amíg fel nem ér.
- Ha gyors leszel, jut neked is. - adtam én neki motivációt, aztán már lendültem is fel az előbbi helyre. Most már könnyedén benyitottam az ablakon és hang nélkül léptem a padlóra. A dobozokat letettem a komód tetejére, a robot alkatrészét pedig halkan a padlóra, miközben megszabadultam a rongyos cuccaimtól. Amúgy sem sokat értek már rajtam, csak akadályoztak volna abban minket, hogy minden egyes sérülést átnézhessünk. Ahhoz pedig még túl véres voltam, hogy újat vegyek magamra, így kisgatyában sétáltam tovább az ajtó felé, aminek túlsó végén már hallottam a hangját. Számítottam rá, hogy Arrow is megérkezett, így tágasra nyitottam az ajtót, hogy ő is bejöhessen, mielőtt még mindenkit feltutulna.
- Te aztán alapos vagy. - elvettem tőle a lavórt, hogy ne ő szenvedjen vele és letettem székemre. Nem volt itt még ágyra ülés se semmi más, amíg meg nem szabadulunk minden nyomtól.
- Hagytam pizzát. - annak viszont nem tudtam már ellenállni, hogy ne vegyek el a legfelsőből egy szeletet, mert éreztem, mindjárt éhen halok. Csak miután három falattal eltüntettem az első kört, akkor konstatáltam a helyzetet, vajon mennyire ért az ellátáshoz?
- Segítsek, hogy kell?
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Okt. 29, 2023 3:51 pm

   
Kaine & Romy
Vibe Character skin
„So, there's no need to be terrified or tense...”
   
     
Annyira hihetetlen volt számomra, hogy Kaine ennyire komolyan veszi a problémámat, mely Oroszlánhoz kapcsolódik. Egész meghatódottan lestem fel rá, hiszen valójában foglalkoznia sem kellene ezzel az egésszel, nem az ő ügye. Aztán eszembe jutott ki is állt így hozzá kezdetben a nyavalyáimhoz. Felélesztve minden reményemet, hogy aztán többnyire egyedül nézzek szembe a veszéllyel.
– Köszi, rendes tőled – picit erőltetett mosollyal, némi vegyes érzésekkel a mellkasomban hajtottam vissza a fejemet egy-két percig a vállára. Nem akartam hálátlannak tűnni, csak megijesztett a gondolat, hogy az ő nagylelkűsége is mullandó lesz. Emlékeztettem magamat, hogy semmi esetre sem szabad beleélnem magamat.  
Szerencsére időközben hazaértünk, így az Oroszlán problémáját odébb tehettem egy félreeső kis sarokba, ahol majd egy másik napon, egy másik – kevésbé mélabús – pillanatban majd foglalkozhatok vele. Helyette pedig a legújabb pizza-krízissel törődtem. Óriási mázli, hogy Csodapók is látta, miért nem lenne ideális, ha a futár felrázza az egész házat. Kapaszkodni pedig nem voltam rest. Sőt, igazából az volt a külön kihívás, hogy ne hajszoljam fulladás közeli állapotba Kainet.  
Végül sikerült megszerezni a pizzákat, amit a gyors szállítás érdekében Csodapókra bíztam. Hát, már a mosolyában is volt valami helyes gyanús, ami aggodalomra adott okot. Aztán tényleg beütött a baj! Hát nem a Hawaii pizzámra fájt a foga?!
A döbbenettől enyhén elnyílt ajkakkal néztem végig, ahogy simán visszahúzta magát a tűzlépcső tetejére. Lehetőségem se volt visszaszerezni a pizzákat!
– Kaine! Hékás, Csodapók!! Meg ne merd enni az összeset, hallod?! – szóltam utána méregtől felfújt arccal. Fúúú, csak érjelek utol!
Mérni kellett volna, hogy mennyi idő alatt tettem meg a bejárati ajtótól – egészen Kaine szobájáig a távot. Szerintem rekordot állítottam, még egy Speedster is eltörpült volna mellettem!
Csodapók ajtajában már nyelvem hegyén ült a kijelentés, hogy: „Remélem nem etted meg az összes Hawaii pizzát!” Melyet szépen vissza is szívtam, amikor megláttam szinte zéró öltözetben. Nem mintha ideúton sokkal több lett volna rajta, meg hát a sebei miatt valahol érthető is volt a ledérség, de lelkileg egyáltalán nem voltam felkészülve erre a látványra. Mármint semmi gond nem volt a látvánnyal, sőt! Csak kezdett aggasztani, hogy óriásira tágult szemeimet alig-alig tudtam levenni róla.
Éreztem, hogy a lavór fogantyújánál izzadni kezdenek a tenyereim és egyre nehezebben sikerül tartanom. Szerencsére azelőtt átvette tőlem, hogy a tartalmát szépen kiöntöttem volna a szobája ajtajába.
– Köszi! – préseltem ki magamból a hála szavakat. Végre elvonva róla a tekintetemet, mármint én őszintén próbálkoztam! Szemeim viszont csak-csak vissza akartak nézni rá, többet követelve a cukormázas látványból.
– E-ez csak természetes – dadogtam válaszul az alaposságra. Éreztem, hogy arcom egyre csak melegszik és melegszik minden egyes lépéssel, amit a szoba belseje felé tettem. Szemeim ismét Csodapókon legeltek… Természetesen Kaine hátát kellett bámulnom, miközben lehelyezte a székre a lavórt, ahelyett, hogy az orrom elé koncentráltam volna. Eredmény? Megbotlottam a földön heverő súlyban.
Az elvesztett egyensúlyommal nekiütköztem a komódnak, melynek tetejéről sorban potyogott le minden apróság. Az egyik hangosabban koppant, mint a másik. Behúzott nyakkal, szisszentem fel néhánynál. Aztán a hónom alá csaptam az elsősegélydobozt, hogy legalább az egyik kezem szabaddá váljon.
– Bocsi… bocsika… – kértem elnézést a lehulló berendezéstől. Felszabadított mancsommal eközben már azon voltam, hogy megfogjam a bútort és visszatoljam a helyére. – Nagyon sajnálom – eldönthetetlen volt, hogy ezúttal Kainenek vagy a szekrénynek szántam bocsánatkérésemet. Végül elkezdtem visszapakolni a dolgokat a helyükre. Igyekeztem egyiket sem tüzetesebben megfigyelni, hiszen én sem szerettem, ha engedély nélkül a cuccaimmal matattak.
– Igen! – kaptam Csodapók felé a tekintetemet. Azon tűnődtem, hogy mit is mondhatott az előbb? Sajnos a hangja előbb elért hozzám, mint a szavak jelentése. Szégyelltem magamat, hogy ennyire nem tudtam koncentrálni! – P-pizza? Tényleg? Sz-szóval nem etted meg mindent, szuper vagy, köszi – zavaromban a földet bámulva indultam el a pizzákhoz. Viszont három lépés után megtorpantam. Rájöttem, hogy az elsősegélydobozzal a kezemben nehéz lesz étkeznem. Tétován néztem körül, hogy hová is tehetném? Mintegy ürügyként, hogy alaposan szemrevételezhessem a szobáját. De tekintetem minduntalan vissza-visszavándorolt Kaine felé. Tekintetünk találkozott én pedig gondolkodás nélkül nyomtam a kezébe.
– Elsősegélydoboz! – magyaráztam, mintha a vörös kereszt szimbóluma nem lenne elég árulkodó. – Gondoltam kelleni fog – fűztem hozzá. Szemeim a szoba összes pontját bejárták, csak Csodapókot próbáltam kerülni velük. Némán köszöntem a sarokban lakó pókcsaládnak, az ágynak és a pizzáknak. A pizza!
Sebtében feléjük vettem az irányt, hogy lecsapjak a tartalmára. Azonnal enni kezdtem egy Hawaii szeleteset és reménykedtem, hogy az ételbe tudom fujtani a cringe érzést, melyet ez a roppant kínos intró okozott.
– M-még sosem csináltam élesben a sebkötözést! – ismertem be, miután megrágtam a számban lévő falatot. Nagyon-nagyon lassan. Nehéz volt az evésre koncentrálnom ilyen látvány előtt, aminél a szívem sem igazán akart a helyén maradni. – EÜ-vizsgán inkább az elméletet kérték számon, de ne aggódj, megoldom! – tettem hozzá.
Tétován toporogtam, majd inkább lehalásztam a húsos pizzáról egy kevésbé fűszeres részt kiskutyámnak. Arrow addig nem hagyott volna nyugton minket, amíg legalább egy fél fogra valót nem kap abból, amit mi is eszünk. A megdézsmált husis pizzát Hawaiival helyettesítettem. Kiskutyám a megkapott falatok után békésen áttelepedett Kaine ágyára. Irigyeltem kiskutyám bátorságát!
– De biztos vannak fent tutorial videók YouTube-on! – jelentettem ki hirtelen. Lopva lestem el Csodapók felé a pizzám felett. Kezemben már ott volt a mobiltelefon, hogy ezzel is leköthessem a figyelmemet. Most már csak a légzésemet kellett volna normalizálni, mielőtt azt hiszi, hogy rosszul vagyok. Mármint rosszul voltam magamtól, hogy miért reagálok ennyire nagyon kínosan arra, hogy szinte pucéran jár-kel előttem?!
A videók nézése közben egymásra helyeztem a húsos és hawaii pizzát, aztán mint egy szendvicset egyszerre elkezdtem betolni őket. Ha pizza evésről volt szó, számomra nem voltak határok. Aztán már a felénél tartottam a videónak és a pizzának is, amikor rájöttem, hogy itt disznólkodom Kaine előtt… Mit gondolhat most rólam?!
Szégyenemben elvörösödtem, aztán ahogy felé néztem azon pironkodtam, hogy még mindig nincs rajta ruha. Végül már csak azért is, tüntetőleg megettem így a pizzát, mert már túl késő volt bármit is tenni ellene. Magamban morzsoltam el vagy egy tucat könnycseppet, amiért ilyen felelőtlenül viselkedem, megástam a síromat és még szépen bele is feküdtem.
– Szóóóval… mivel kezdjük? – töröltem meg alaposan kezeimet az elsősegély dobozból halászott nedveskendővel. Mintha nem én lettem volna az, aki eddig a vidit nézte.
– Nem szeretnéd esetleg kényelembe helyezni magadat addig? Egyébként, hogy érzed magad? Így evés után jobb egy kicsit? Melyik sebed fáj jobban? Uh… a hátad még tiszta vér. Várj, hadd segítsek! – szinte kikaptam a kezéből a vizes törölközőt, hogy mögé suhanhassak.
Arra gondoltam, így hátulról majd jobb lesz… Tévedtem. Mik ezek a vonalak? Ne már! Hogy lehet valaki hátulról is ennyire vonzó? Jeez Morozov, mi van veled és a hátakkal?!
Vettem egy mély levegőt, becsuktam a szemeimet és úgy próbáltam meg először letörölgetni a sebek körül a koszt. De hát hogyan is láthattam volna így, hogy hol kezdődik a sebesülés és hol ér véget? Sehogy. A szisszenésre berekesztettem a törölgető mozdulatot és felpattantak szemeim.
– Juj, nem akartam! Ne haragudj!! Nagyon fájt? – érintettem meg finoman a felkarját, miközben oldalt kiléptem félig elé, hogy aggódva pillanthassak rá.
– B-bocsánat, hogy ilyen ügyetlen vagyok! Eskü, hogy jobban odafigyelek – zavaromban ide-oda gyűrtem kezemben a törölközőt. Pironkodva visszavonultam a háta mögé, hogy ezúttal a feladatra koncentrálva folytathassam a sebek körüli részek letakarítását. Gondolj arra Morozov, mintha a Szépség és a Szörnyeteget imitálnád. csak itt te vagy a Szörny!
– Tudod… – kezdtem bele tétován. A beszéd valamennyit segített oldani ezen az iszonyú zavaron, amit bőröm alatt éreztem. – Regenerálódás ide vagy oda, tényleg jobban kéne vigyáznod magadra! – szólaltam meg komoran, ahogy a vér alól egyre inkább láthatóbbak lettek a sebei. Finoman vezettem végig mutatóujjamat az egyik különösen csúnya sérülés körül.
– Nagyjából mennyi időt szokott igénybe venni a gyógyulás?
Letettem a törölközőt, hogy aztán a videó instrukciói szerint megpróbáljam kikeresni a szükséges eszközöket belőle. A kötszer megvolt, a gézlappal szemeztem, aztán a fertőtlenítővel, majd tanácstalanul pislogtam Csodapók felé. Alsó ajkamat rágcsálva temettem vissza figyelmemet a doboz tartalmára, hogy találomra kikapjam belőle a kötszert.
– Hol kezdjem? – fordultam szembe vele. Bár a „Hogy?” – kezdetű kérdés jóval helytállóbb lett volna.

     

     
     
     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Rosemarie Morozov
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
Munka/hobbi : IT-szakember, barista, hobbi fotós
Ki van a képen? : Luca Hollestelle
Rosemarie Morozov
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Okt. 29, 2023 3:52 pm





Romy
&
Kaine



Őrült egy este volt ez a mai, alig hogy felszusszanhattam a sok idióta miatti fárasztó agyzsibbasztásból, kellős közepén találtuk magunkat egy robot támadásának. Romyt jobban féltettem, mint magamat, elvégre bíztam abban, hogy rálelek a behemót gyenge pontjára. Őt biztonságban tudni az összecsapás minden egyes momentumában igencsak nagy kihívás volt, korábban már nem egyszer okozott nekem komoly fejfájásokat.
Örültem neki, hogy biztonságban hazaértünk és nem jött szembe több kihívás. Ahhoz már elég fáradt voltam, mi több, a szervezetem szinte ordított, hogy vigyek be valami tápanyagot most már. Nem volt az erőm olyan múlandó, de ez a robot alaposan próbára tett így, hogy folyamatos fókuszban kellett tartanm. Romy terelését értékeltem, de ha bármi baja lett volna, azt nehezen számoltam volna el jelenleg magamban. De szerencsére hamar orvosoltuk a poblémát, én pedig már felfelé is tartottam a pizzákkal. Nem mondom, hogy az illatoktól nem éreztem úgy magam, mint egy tolvaj aki épp most szerezte meg a zsákmányát, de azért a tűzlépcső tetejéről még lepisszegtem a válaszra. Nem lett volna szerencsés, ha itt kajairigység miatt felverjük a fél háztömböt, Lilinek egyébként is legalább annyira jó a füle, mint nekem.
Inkább bent a szobában nekiláttam saját magam rendbetételének, bár igazából eszköz híjá igazából csak levetkőzni tudtam meg egy szelet pizzát ellopni, mielőtt nyitottam volna az ajtót. Szabályosan jól esett minden egyes falat, de a hallottak alapán inkább nem késlekedtem tovább, hanem beengedtem a most már kéttagúra nőtt társaságot. Ha Arrow feltrombitálna mindenkit, az valóban nem lenne a legszerencsésebb. El is álltam az ajtóból megkaparintva a lavór tartalmát. Nem akartam magam teljesen rátukmálni, így az összekészített vizet csak a székre pakoltam le. Már fejben átgondoltam, hogy mit mi után kellene csinálni, de elsősorban természetesen a rászáradt vér letörölgetése volt a feladat, így mocskosan mégsem kötözhettünk be egyetlen sebet is. Igazából a kötözést is teljesen fölöslegesnek tartottam volna, ha nem kell azzal számolni, hogy ebben az állapotomban még az ágyat is lazán összevérezném, állva, függve pedig nem akartam volna pont most aludni.  Kérdő pillantással néztem végül el Romy felé a hirtelen robajra, amit a komóddal indított el és a rajta heverő néhány tárggyal folytatott. Még a fejhallgatóra sikerült kidobnom egy kisebb ragacsot, hogy ott fogja, de a zajt teljesen csak akkor sikerült megszüntetni, amikor lábbal is oda támasztottam neki. Nem tudtam eldönteni, hogy a sebek zavarják ennyire vagy a szituáció, esetleg a szokásos zavartság lenne ez, amit több reggel is megtapasztaltam.
- Ha erre Lili nem kel fel, akkor semmire. - ismertem már a lakótársunkat, hogy annyira mélyen nem aludt, képes lett volna bármi felébreszteni. De bizakodtam abban, hogy nem így lesz, mi pedig koncentrálhatunk két dologra, a kötözésre és az evésre. Nem haragudtam én a zajokért, sőt semmiért, a levert cuccokat is segítettem inkább összeszedni. Volt egyfajta fura feszültség, amit érzékeltem az ő részéről és nem egészen értettem miből fakad.
- Minden rendben? - tettem fel az ártatlan kérdést, hátha ezzel is előrébb leszek, de Romy már a pizzáról beszélt meg az elsősegélyeről. Kelletlenül vettem el és éreztem, hogy inkább most nem kellene semmi mást firtatnom, mi több jobb ha ellátom magam, addig is tud enni pár falatot. Azt még én is hiányoltam, de előbb a munka, aztán a kajálás. Visszatértem hát a lavórhoz és a már jó ideje benne ázó ronggyal elkezdtem áttörölgetni a sebeket. Nem mondom némelyik még elég eleven volt, így az érintésére csak próbákat tettem, hogy ne szisszenjek fel reflexből. Volt már ennél sokkal durvább sérülésem is amit elláttam, mondjuk tegyük hozzá úgy, ahogy. Nem akadt sosem társaságom, aki ellásson vagy legalább segítsen és ez a szituáció nekem is új volt. De kiváltképp tetszett és egyáltalán nem zavart.
- Én sem születtem ilyen ismeretekkel, ez kimaradt az én tutorialomból. - Romy szavaiból úgy vettem le, hogy kényelmetlennek érzi a tétlenségét. Én sem voltam sokkal előrébb és úgy gondoltam, ha ezt megosztom vele, azzal talán ő sem érzi magát ennyire vacakul. Elpillantottam az ágy felé ahová letelepedett, majd rosszallóan állapodott meg a tekintetem a kutyán. Ágyra nem megyünk fel, ezt ő is nagyon jól tudta. De többre most nem futotta, mint pár kósza csúnya nézésnél.
- Arrow fent alszik veled az ágyban? - tereltem végül a kérdésre a témát, mert egyet tippelhettem volna és ez az volt. De miután befejeztem a teljes áttörölgetést - már ahol elértem magam - csak megtöröltem a kezem és egy újabb pizzaszeletért nyúltam. Láttam, hogy ő miképp ette videózás közben, így gondoltam én is kipróbálom milyen úgy enni. Meglepően finomra sikeredett ez a forma, így amilyen hamar betoltam egy adagot, úgy jött a további két párosítás is.
- Nem tudom hogy jött az ötlet, de így tök jó a kaja. - mondtam éppen csak lenyelve a falatot, na meg beburkolva a maradékot is. Így hamar kiürült az első doboz, hogy aztán a következőt bonthassam. Csak akkor hagytam abba, amikor Romy befejezte a videót. Letettem a lavórt a földre és úgy ültem le a székre. Az ágyat még nem mertem volna megkockáztatni főleg a kijelentése után, miszerint a hátam még elég véres. Ott már nem értem el, így csak hümmögtem elsőnek. Még a kezemben volt két összefordított pizza, így felváltva próbáltam meg enni és beszélni is.
- Határozottan érzem, hogy van energiám. Szerencsére gyorsan regenerálódok főleg ha eszek, szóval inkább csak amiatt kell a kötözés, hogy le tudjak dőlni. Elég későre jár. - pont én mondtam ezt, aki egyébként tök sokáig fent volt és elég nehezen aludtam el, de most tudtam volna úgy igazán. Ellazítottam minden porcikámat, ahogy nekilátott a törölgetésnek, de még mindig nehezemre esett pár szisszenést visszafojtani. A hátam jobban érte azt a házfalat, mint szerettem volna. Biztos volt még pár szilánk is, ami karistolta, szóval nem lepett meg, de Romy reakciójára csak felpislogtam rá.
- Nem olyan tragikus. Tényleg. - komoly gondokat okozott felmérni, hogy mi zavarta jobban, a látvány, a szituáció, hogy fájt vagy minden egyben. Biztosan traumatizáltam most, amire némi bűntudat is telepedett az arcomra.
- Holnap már néhány karcolás fog csak borítani, az rosszabb amikor eltörik valamim. - póbáltam menteni kicsit a menthetőt, de utólag belegondolva ez inkább hangzott morbidabbul mint a jelen állapot, így inkább csak arra jutottam, jobb ha hallgatok.
- De én vigyáztam magamra, különben is az sokkal fontosabb, hogy neked nem lett komoly bajod. - újból felpislogtam rá, komolyan is gondoltam a mondanivalóm. Neki sokkal tovább tartana felépülnie és fogalmam sincs, hogy jelenleg az ő tűréshatára meddig terjed ki. Nem akartam nagyon lestresszelni, annyira legalábbis biztosan nem, hogy instant elriasszam.
- Előbb a fertőtlenítő. - kivettem a kezéből a kötszert és belenyomtam a dobozból a kis tubust. A súlyán érződött, hogy majdnem tele van, talán legfeljebb néhány vágásra használhatták. Tanácstalanul pislogtam fel rá az iménti bocsánatkérési hullám miatt.
- Ha fájni fog se hagyd abba, ez szükségszerű. - summáztam végül a gondolataimat. Csak ne álljon meg, hanem tudjuk le a kötözést, biztosra veszem a végére már egészen bele fog jönni. Végül nyújtottam felé a csúnyábbik karom.
- Kezdd itt, mire az oldalamhoz jutsz, már menni fog. - küldtem egy biztató mosolyt is felé és addig leraktam a megkezdett pizzát is a kezemből.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Okt. 29, 2023 11:35 pm

   
Kaine & Romy
Vibe Character skin
„So, there's no need to be terrified or tense...”
   
     
Nem kicsit égett a szégyentől az arcom, amiért a halkság kihívását nem sikerült teljesítenem. Murphy természetesen ellenem volt! Sejtettem, hogy a korábbi hangzavar valószínűleg Lili füleinek felért egy metálegyüttes aláfestésének.  
– Tényleg sajnálom – behúzott nyakkal, fojtott hangon tátogtam el Kainenek. Őszinte megbánással vizslattam felé, amiért ilyen ügyetlen voltam. Habár Lilinek kéne továbbítanom ezt a bocsánatkérésemet, hiszen az ő hallójárata itt az áldozat.  
Szerencsére hamar az evés (amihez hála az égnek értek) és az elsősegély (ami pechemre elég rejtélyes tényező) részére térhettem. Előbbit profin lehoztam, utóbbiról halvány elképzelésem se volt még, hogy miként fogom kivitelezni.  
– Hogy láttad el akkor korábban a sérüléseidet? – kérdeztem vissza megilletődve, amikor kijelentette, hogy nála ez kimaradt. Utólag gondoltam bele, hogy talán csak azért mondja, kevésbé érezzem cefetül magamat. Vagy pedig…  
– Korábban nem sérültél le ilyen durván még, ugye? – megrökönyödve tettem fel a kérdést. – Jaj, tudtam, hogy haza kellett volna jönnünk, amíg még lehetett! Sőt, ki se kellett volna vinnem a szemetet!! Eleve nem lett volna szabad megengednem, hogy oda hajítsd a problémás vendégeket!!! Ha a Főnököm megtudja, biztosan kicsinál... Miért kapcsoltam ki azt az átkozott kamerát?! – fel-alá járkálva, hadarva kezdtem önostorozásba. Szerencsére mielőtt végleg elsüllyedhettem volna benne, Kaine kiskutyámat érintő kérdése kizökkentett belőle.
– Hogy tessék? – pillantottam el Arrow felé, ki békésen heverészett Csodapók ágyán. – Igen, szokott. Mármint ott van a saját kényelmes, pihe-puha ágya, de szeret feljárni mellém és ott durmolni. Bevallom, hogy én szoktattam rá, amikor New Yorkba költöztem. Bár általában Bow elhódította előle a jó helyeket, vagyis ő feküdhetett mellettem, Arrownak csak a lábszint jutott. Miért? – kérdeztem vissza érdeklődve. Utólag csordogált le, hogy esetleg Kaine kevésbé értékeli, hogy kiskutyám az ágyában fetreng. Gáz, ha kicsit irigynek érzem magamat, amiért Arrow ilyet szabadon megtehetett? Vajon milyen illata lehet Csodapók kispárnájának? Szeeent ég, Morozov! Ébresztő! Kutya az ágyon probléma még mindig aktuális!
– Nagyon zavar, hogy ott van? Mármint persze, hogy zavar. Gondolom, hogy zavar, mert akkor nem kérdezted volna – alsó ajkamba harapva tipródtam előtte, mialatt azon tűnődtem miként tudnám megoldani a helyzetet? Ha már ilyen profin megválaszoltam a saját kérdésemet. – Attól félek, hogy nem tudnám csendben eltávolítani onnét. De tegnapelőtt fürdettem meg. Nem koszos! – jegyeztem meg. Abban reménykedtem, hogy ezzel elnézi kiskutyám neveletlenségét.  
Nem hittem volna, hogy a pizza reformot – aka disznólkodást – Kaine le fogja utánozni. Meglepetten néztem végig, ahogy a metódust követve elkezdett burkolni. Lehet, hogy nem kellett volna ilyen példát mutatnom? Mármint ez nagyon nem a követendők közé tartozik.
Kaine kommentjénél nehéz volt meghatároznom, hogy most kifigurázni akart vagy tényleg forradalminak ítélte a megközelítést? Behúztam nyakamat, már-már a felsőm mögé rejtve vöröslő arcomat.  
– Pizza szenyó – mondtam ki végül. – Kockulás közben gyakran eszek így. Tisztában vagyok vele, hogy nem valami csábos, viszont több tápértékhez lehet jutni így – magyaráztam annak a hitében, hogy komolyan gondolta a korábbi megjegyzését. Nem is tudom miért? Ki gondolná komolyan, hogy oké így pizzát enni? Biztosan Csodapók is csak azért mondta, hogy kevésbé érezzem magam offosan.– Cs-csak egy butaság... Azért nagy közönség előtt ne fogyaszd majd így a pizzát, oké? – fűztem hozzá gyorsan, egy gyöngén sikerült mosoly keretében.
Szerencsére a videó végig nézése segített túltenni magamat az aktuális zavaromon, hogy utána valamennyire koncentrálni tudjak. Legalábbis ezzel hitegettem magamat, miközben kezelésbe vettem a sebeit.  
– Tehát a pizza segít? Nyugodtan ehetsz az enyémből is, ha kell! – ajánlottam fel. Ha tényleg segített a gyógyulásban, akkor nem az én mohóságommal akartam az útjába állni. Sőt, kifejezetten örültem, hogy legalább ebben segíteni tudtam.  
– Íjuj – kétségbeesetten bukott ki belőlem a háta tisztítása közben, amikor beleakadtam az első szilánkokba. – Ezekkel mi történik, miközben gyógyulsz? –  mutattam felé a rongyot, melyen ott virított egy üvegdarab. – Ki kell szedni, igaz? Jaj, de buta kérdés ez tőlem! Naná, hogy ki kell szedni! – ráztam a fejemet. Istenit, Morozov, nagyon nem alkalmas a pillanat a pánikra!
Miután megbeszéltem ezt magammal, sebtében kerestem csipeszt a dobozból. Aztán a fertőtlenítőért nyúltam, hogy a végét jól beleáztassam, mert senki sebébe nem nyúlkálunk bele csak úgy. Immáron tisztában voltam vele, hogy pihenni akart, de ezeket mégsem hagyhattuk benne!  
– Csak azért mondod ezt, mert nem látsz rá a hátadra! – pirítottam rá, amiért ilyen könnyelműn kezelte a helyzetet. – És még szerencse, hogy nem tört el semmid sem! – akadtam ki kicsit hangosabban, mint szerettem volna. Nem rá haragudtam, sokkal inkább az frusztrált, hogy ott voltam és semmit sem tudtam tenni az ellen, hogy bántsák. Most pedig könnyű volt Csodapókon levezetni. Persze tök igazságtalanul, hiszen ő csinálta az oroszlánrészét az egésznek. Kaine adta vérét azért, hogy most itt legyünk.
A dühöm instant elillant következő kommentjétől. Arcom nem a korábbi haragomtól, hanem újabb zavartság hullámtól színeződött el. Meghökkenve méregettem, hogy ezt most direkt csinálta vagy netán komolyan gondolta? Nekem úgy nézett ki, mint aki komolyan gondolta. De talán csak azért, mert megint olyan áthatóan nézett...
– Miért fontos neked, hogy ne essen bajom? – hozakodtam elő a kérdésemmel. Mindeközben tovább ténykedtem és csak bízni tudtam abban, hogy egy szilánkot sem hagytam ki közben. Elég nehéz volt koncentrálnom.  
– Ugye tudod, hogy én is képes vagyok vigyázni magamra? – tettem fel a kérdést, mely akár költői is lehetne, ha lenne bármi írói affinitásom. – Jóóó, többnyire. Abban a helyzetben nem kimondottan tudtam volna eldönteni, hogy mit csináljak. Legközelebb viszont tényleg át kéne gondolnunk mi után megyünk! Főleg terv nélkül. Mármint tök jó lenne, ha nem lenne ilyen legközelebb, de ha mégis, akkor tervvel mennénk bele. Sokkal rosszabbul is járhattunk volna! Főleg te! Te voltál a legközelebb a bajhoz – tipródtam tovább a témán. Mindeközben az útmutatása szerint nekiálltam a sebellátásnak. Kérése szerint a kezembe adott fertőtlenítővel a rettentő állapotokban lévő karjával kezdtem.  
Próbáltam óvatos lenni és nem megugrani, akárhányszor felszisszent a fájdalomtól. Mindig azt hittem ekkor, hogy elrontottam valamit. Igyekeztem korábbi kívánsága alapján nem berekeszteni az ellátását ilyenkor. Viszont nem gondoltam volna, hogy ez ennyire nehéz lesz. Azért a sajnálkozást nem hagytam le egyszer sem!
– Biztos, hogy nem lesz kevés ennyi fásli? Upszi... – kérdeztem rá, mikor már az oldalánál kezdtem mókolni a kötéssel. Az anyagot véletlenül pont kiejtettem mancsomból. A karjait jóval egyszerűbb volt ellátni. Ott csak a bicepszével kellett szemeznem, itt viszont olyan kilátás tárult elém, amit nem hiszem, hogy prosztó lakótársként nekem egyáltalán szabadott néznem.  
– Azt mondtad mire ideérek már menni fog – kínos nevetésekkel vettem fel a padlóra esett kötszert. Mikor visszafordultam ténykedni, hirtelen nagyon szembetűnő lett nekem a közelség, ami ehhez kellett, illetve nem tudtam nem észrevenni azt az érdekes anyajegyet a mellkasán.
– Ez igazi? – érdeklődtem kíváncsian. Naná, hogy nem tudtam megállni közben, hogy ne matassak ott, ahol nem kéne. Rosszabb volt, mint egy piros színű gomb “Ne nyomd meg!” – felirattal. Utólag döbbentem rá arra, hogy lehet ezt nem kellett volna. Lehet?! Nagyon nem kellett volna, Morozov!!! Egy lakótárs sem csinál ilyet...
Füleim lángba borultak, ahogy fejem búbjáig is elpirultam. Próbáltam úgy előre dönteni az arcom, hogy a hajam némiképpen függönyként takarja árulkodó arcomat.  
– B-bocsi! – kértem elnézést, mialatt gyorsan a fáslival kezdtem mókolni. Igyekeztem minél gyorsabban, de rendesen nekiállni a kötözésnek. – Nem direkt csináltam! – tettem hozzá az első kör felvitele előtt. – E-emeld fel egy kicsit a karod – dadogva kértem meg rá az egyik fordulatnál.  
Kezeim remegtek, de minél előbb végezni akartam ezzel az egésszel. Annyira fura volt a szituáció, mármint egész szervezetem különösen viselkedett. Lehet, hogy éppen haldokoltam? Hiszen a szívem őrült mód kalapált, melegem volt és egy picit még szédültem is. Szóval jobbnak láttam menni, egyébként is Kaine pihenni szeretett volna! Én pedig nem igen tudtam, hogy nézzek a szemébe.  
– Remélem, hogy így jó lesz így és nem szoros sehol sem – léptem hátrébb egy lépést. – Öhm... akkor szerintem jobb, ha most megyek – sarkon fordultam, hogy elinduljak, de a lábaim nem vittek előrébb. Olyan buta vagyok! Még meg sem köszöntem, hogy megmentett és segített!
– Csodapók – fordultam vissza felé. – Nyugodtan burkold be a maradék pizzaszeleteket, én már nem vagyok éhes és neked szükséged van az energiára. Ne maradj fent sokáig és pihenj sokat, oké? Semmi esetre se erőltesd meg magadat! Holnap nem dolgozom, szóval örömmel csinálok neked reggelit. Mondjuk blinit? Hogy állsz a blinihez? Vagy inkább valami sósat ennél? – rágódtam az alábbi kérdésen. Egyhelyben tipródva vizslattam felé. Persze, hogy nem jött ki belőlem az, amit leginkább mondani szerettem volna!  
– És... én... nagyon köszönöm, hogy megmentettél és nem hagytad, hogy bajom essen – visszaléptem elé abból a szándékból, hogy megöleljem. De aztán több okból is megakadtam a mozdulatban...  
Egyrészt Kaine meg volt sérülve, lehet, hogy még mindig fájdalmai vannak, másrészt pedig LAKÓTÁRSAK vagyunk! Ami még nem hiúsítaná meg az ölelést, végül is ez a hála kifejezése vagy mi, nem? DE! És én szigorúan csak emiatt adnám neki. Viszont! Az előbb tapogattam le, ráadásul olyan helyen, ahol lakótársak nem nyúlkálnak. Tehát az egész hihetetlenül félreérthető lenne!
Ügyetlenül visszahátráltam a megkezdett ölelés szándékától és inkább kitartottam jobb kezemet egy... kézfogásra.  
Alsó ajkamba haraptam, hogy magamban tartsam elmémben zengő sikítás minden akkordját, mely arról szólt, mégis mi a fenét művelek?! Egy kézfogás, Morozov?! Ez volt a legjobb, amivel elő tudtál rukkolni?!  
Túl késő volt a visszavonásra. Pedig örömmel tértem volna vissza egy tíz perccel korábbi mentésre!  
Lopva néztem fel Kainere, egyenesen bele azokba a mindenen is áthatoló szempárba. Időnként olyan szomorúan tudott nézni velük és ebben a pillanatban is így nézett. Miért kell ezt csinálnia velem?! Persze, meg tudtam érteni, hogy szomorú volt, mármint milyen ciki vagyok már? De azért lehetett volna olyan kedves, hogy inkább ezt nem próbálja most némán közölni velem. Vagy más az oka? Egyébként tök aranyos is tud lenni ilyenkor. Most is az. Oh, jaj, szent ég, annyira nem tudok tisztán gondolkozni ilyenkor!  
– Sz-szerintem jobb, ha most megyek! – jutottam sietősen elhatározásra, mielőtt teljesen megőrülök. (Vagy még jobban beégetem magamat.) – Jó éjszakát! – préseltem ki magamból, aztán lehajtott fejjel kiviharoztam a szobából.  
A szobámig meg se álltam. Minden egyes lépésemnél legalább kettőt dobbant a szívem. Még hátra sem mertem nézni. Mindvégig azon pörgött az agyam, hogy mégis mit műveltem az előbb és miért hagytam ott azokkal a szomi, kiskutya szemekkel Csodapókot? Megpróbálhattam volna megmagyarázni, hogy mit miért csináltam. Bár jobban belegondolva nem ment volna.  
De egy kézfogás? Miért is vagyok ennyire cringe?!
Újabb szintet értem el a szociális bénaságban...
Hogy fogok ezek után a szemébe nézni?

     

     
     
     

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Rosemarie Morozov
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
Munka/hobbi : IT-szakember, barista, hobbi fotós
Ki van a képen? : Luca Hollestelle
Rosemarie Morozov
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Csüt. Nov. 02, 2023 12:15 pm





Romy
&
Kaine



Engem nem zavart egy percig sem, hogy hangoskodott, amiatt már voltak kételyeim, hogy a többieket mennyire verné fel egy komplett szekrény megbolygatása. De nem akartam ezt a témát feszegetni, mert tényleg csak még nagyobb bűntudatot ébresztettel volna Romyban csak és azt nem akartam. Egy apró biccentéssel vettem tudomásul a szavait.
A sérülésekre irányuló kérdése már jobban szöget ütött a fejemben, de a kérdés maga jogos volt. Voltaképp ha nem kaptam alapból tutorialt, akkor valahogy mégis csak meg kellett oldanom egy csúnyább sérülés esetén, hogy lehetőleg ne vérezzek el. Eddig ez volt a legnagyobb problémám és ez kicsit megnyugtatott azért.
- Kénytelen voltam ellátni magam. Persze nem lett túl szép a fáslizás mindenhol, de meg kellett oldanom valahogy, hogy minimalizáljam a sérüléseimet. Csak magamra számíthattam. - ez utóbbit már csak azért tettem hozzá, mert most fordult elő először az, hogy ez nem így volt és most kifejezetten kíváncsi is voltam arra, Romy miképp viszonyul a helyzethez. Ha kell, segítek neki tanácsokkal, de végső soron eddig is ő aggódott jobban a sérülésekért kettőnk közül.
Egy idő után nem tudtam levenni a tekintetem a mászkálásáról, miközben a folyamatos önostorozását hallgattam. Elgondolkoztam azon, hogy közbelépek inkább hagytam az évődésben. A kérdését viszont nem akartam figyelmen kívül hagyni, ennyire nem is akarnék paraszt lenni, hogy azt gondolja, mindez az ő hibája. Inkább éreztem úgy, hogy én nem teljesítettem a megfelelően a munkahelyén. Végtére is neki kell oda folyton visszamennie, én ha nem akarok holnaptól már kerülhetném is messziről a helyet. A bűntudat felráncolta a homlokom is.
- Voltam már nagyobb slamasztikában, de megoldottam. Most is meg fogjuk. De mondhattad volna, hogy neked bajod lesz abból, ha kiszórom a vendégeket. - annyiból nem értettem a kontextust, hogy voltaképpen ezt a feladatot kaptam. Vagy nem? A problémás vendégek eltávolítása lehetőleg a kezük, lábuk, de legfőképp a fejük épségének meghagyásával.
Úgy fest a kutyát érintő kérdés jobban érdekelte, így hagytam is a francba az előbbieket. Ez viszont kellő döbbenetet okozhatott benne, mert mintha elgondolkodott volna a válaszon, amit nem is a kérdésnek megfelelően fejtett ki. Vagyis de, csak épp a lényeget hagyta le. Még mindig csak néztem rá eltűnődve, amikor leesett neki, mire értettem én a dolgot. De volt abban is valami, amit mondott. A szekrény után nem lett volna tanácsos még egy hangforrást is bekapcsolni így éjszaka, szóval inkább vettem egy nagy levegőt és megráztama fejem. Perszehogynemgond...
- Akkor maradjon inkább.
A pizzából viszont nem kap, hiába nézi ki a falatot is a számból. Egy ekkora energiaszippancs összecsapás után szabályosan jól esett minden egyes falat, naná hogy Arrow nem kap belőle. Egyébként is túl jól volt tartva még egy átlagos kutyához képest is. Nem is volt rossz ötlet ez a szenyó, többet tudtam egyszerre burkolni és tényleg finom volt. Bár lehet a kevesebb íz, nagyobb ízbomba máskor jobban jönne, most nem az a pillanat volt, hogy ezen filózzak mennyire finom.
- Szerintem jól kitaláltad. De igen, valami olyasmi. Szerencsére nem kell nekem semmiféle különleges cucc, hogy gyorsabban gyógyuljak csak kaja. Minden mennyiségben. - szándékosan nem akartam belemenni, hogy máshol nem enném így, mert sosem lehet tudni kajával kapcsolatban mikor kellene megszegnem a szavam, de készségesen álltam Romy kérdéseinek rendelkezésre. Nem egyszer kellett figyelmeztetnem magam arra, hogy ő nem tudott annyi mindent rólam, mint a variánsa odaát.
- Igen, szedd ki. Minden apró törmeléket. Elvileg nem gyógyul bele, de nem akarok ezzel kísérletezni. - pillantottan fel rá féloldalasan hátrasandítva. Muszáj volt megnéznem, hogy hol tart, bár a labór tartalma már inkább volt bizarr, mint amibe szívesen belenyúlna az ember. Nem akartam túl nagy feladatot elé gördíteni azzal, hogy ha esetleg megfeküdné ez a gyomrát. Inkább próbáltam kevésbé sziszegni, ne az akadályozza a haladásban, hogy nem mer a szilánkokhoz nyúlni. Sejtettem én hogy festhet a hátam, elvégre az a robot szabályosan beleállított a falba.
- Azért mondom ezt, mert teljesen máshogy reagál a szervezetem nagyon sok mindenre, mint mondjuk a tiéd. - igyekeztem emlékeztetni arra, hogy az én határaim jóval az átlagos tűrőképességen túl leledzettek valahol a végtelen felé konvergálva.
Egy pillanatra én is elgondolkoztam a kérdésén, azt mégsem mondhattam neki, hogy leginkább azért, mert van mit törlesztenem egy másik világban vagy mert tartanék attól, hogy valami visszacsinálhatatlan történik. Bárhogy is gondoltam a szituációra, kénytelen voltam magamnak beismerni, hogy nem csak a saját biztonságom érdekelt.
- Te velem ellentétben igen csak törékeny vagy. - pislogtam újfent rá olyan élt adva a megjegyzésnek, hogy mégse hangozzon annyira komolynak. Épp elég komolyság jutott már a mai napra részül, hogy ne az telepedjen újfent ránk. De az újabb kérdése tett róla, hogy kellően megütközve pislogjak vissza rá. Ugye ezt ő sem gondolta komolyan?
- Mert én vagyok a frontvonal. De ha tényleg szeretnél ebben hasznos csapattagként részt venni, akkor elsősorban a saját biztonságodat kellene biztosítani, hogy tudj a képességeiddel ügyködni. Te távkontaktban lennél a legerősebb. Nem tudnám mindig garantálni, hogy vigyázok rád, miközben te épp nem a testedben jársz. - ha tényleg érdekelte ez a stratégiai elgondolásom, akkor nagyon szívesen kifejtem neki egy másik alkalommal.
Ahogy Romy haladt előre a kötözéssel, érezhetően ügyesen csinálta. Egy idő után már tényleg csak néha szisszentem fel, amire bocsánatkéréseket kaptam válaszképp. Pedig ha tudná, hogy igazából ez nem fáj, csak kellemetlen, akkor talán nem tenné ezt ilyen sűrűn. A helyzet akkor kezdett számomra furává válni, amikor megint mintha ügyetlenebb lett volna, mi több, már csak azon kaptam, hogy a mellkasomon lévő jókora anyajegyet szuggerálja, majd meg is érinti. Én igyekeztem leolvasni az arcáról, hogy ezt most miért is szándékozta, de kifejezetten égetőnek éreztem én is a füleimet abban a pillanatban. Végül csak úgy tettem, ahogy kérte, magasba emeltem a kezeimet, hogy jobban átérjen. Tisztában voltam vele, hogy nem egy könnyű mutatvány lévén nem voltam kis darab, de ettől próbáltam elvonatkoztatni.
Végül az utolsó fáslidarab is rögzítve lett, én elsősorban elégedetten néztem ezen végig, de Romy megnyilvánulását nem tudtam hirtelen hová tenni. Ennyire sokk lehetett az egész neki? Nem is tudtam mit mondjak, mivel tudnám ezt oldani vagy inkább még kellemetlenebbé tenném a helyzetet vele. De nekem sokat segített és ezt szerettem volna, hogy tudja.
- Köszönöm, nagy segítség voltál. - egy apró mosolyt is igyekeztem azért mellé biggyeszteni. Ilyenkor mindig eszembe jutott, hogy Laze folyamatosan ezzel traktált, csak mosolyogj többet, attól kevésbé vagy ijesztő.
- A blini jó lesz. - bólogattam a kérdésre, bár az jobban magára vonta a figyelmem, ahogy megindult felém, majd megtorpant és aztán hezitált. Tényleg olyan volt mintha azzal viaskodna magában, hogy most adjon-e a szavamra vagy nem és ettől nekem is csak millió kérdőjel jelent meg a fejemben. Erre nem éreztem még elég szocializáltnak magam és ettől roppant ostobának is tűnhettem.
Végül csak elfogadtam a felém nyújtott kezét és az egésztől olyan érzésem lett, mintha ennél idegenebb dolgot nem is tudnánk épp csinálni. Tanácstalanul pislogtam vissza rá, de miután inkább takarodót fújt, én sem akartam tovább feszegetni a témát. Miért fogott kezet velem, amikor a bemutatkozásunk alkalmával sem tettünk így?
- Neked is jó éjt... és köszi a pizzát. - dörmögtem ez utóbbit inkább magamnak és az ajtónak, mert Romy relatíve gyorsan sarkon fordult. Még az sem tűnt fel, hogy Arrow elfelejtett vele kereket oldani és még mindig az ágyamon tanyázott. Naná, hát miért mozdult volna el a pizza mellől? A lavórra pillantva sóhajtottam egyet csak, végül pedig vettem még egy szeletet a kajából és nekiláttam betolni. Arrow a rajta lévő sonkából kapott most először egyetlen egy falatot, majd csak oroszul rászóltam, hogy menjen le az ágyról. Furcsamód most meg hallgatott rám, bár inkább velem szemben ült le és le sem vette a szemét a pizzámról. Én pedig róla.
- Néha úgy érzem téged jobban ismerlek, mint a gazdád. - még egy darabig figyeltem a blökit, ahogy nagy bölcsen szuggerálta tovább a kaját hol engem, végül csak kapott tőlem egy buksisimit.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.