Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Hunting on Cockroach - Mathias & Ashlyn

Mathias Dorn Szomb. Jún. 22, 2024 9:10 pm
• doing bad for bad reasons •
To: Ashlyn Brooke
Ahelyett, hogy a Csótányt írtottam volna már ki, bűzös fészkéből, azon kaptam magamat, hogy leálltam a prostival diskurálni. A kérdésére elmosolyodtam, ami nem látszott, pedig igazán szórakoztatott és barátságos mosoly ült ki az arcomra.
- Hős? Nem, nem vagyok hős. Távol áll tőlem ez a cím. - mondtam nyugodtan, nem különösebben volt bosszantó a még mindig névtelenségbe burkolózott prosti társasága, de a bemutatkozást követően, még tapsoltam is neki, amikor rástromfolt arra, hogy a képregényes gonosztevő, Batman egyik női ellenségéhez hasonlatos. Következő kérdésére, hogy valami görög emberke vagyok e, megcsóváltam a fejemet. Nem, a Fekete Archon nevet nem ezért választottam, azért, mert a páncélomnak ez a neve.
- Tévedsz kedves. Származásom nem görög és az Archon tisztséget sem töltöm be. A páncélom neve a Black Archon, aprócska hóbort, hogy elneveztem. - mondom és tényleg nem kamuzok, még igazat is mondok neki, elvégre a páncélom tényleg olyan mintára készült, mint a görög hopliták vértezete. Lassan kezdjük lefutni a tisztelet köröket és kiderül az is, hogy nem prosti. Hatalmas tévedésemet, az általam várt reakciótól eltérően fogadta. Hát jó, már ezt is tudjuk. Azt azonban ne akarja bemesélni, hogy szimplán egy vakmerő lány, aki hóbortbó egy ilyen rossz környéken sétálgat, éjszaka. Csendben bólintok, tudomásul véve és nem firtatva, hogy egy vakmerő lány a sok közül. Aztán olyasmit mond, ami hallatán a figyelmemet reá irányítom. A Csótányra vérdíjt, kerülő úton, álnév használattal, de én tettem és ígértem pénzt a fejéért. Oldalra billentem a fejemet, miközben ő rá nézek.
- Magam is rovarirtásra érkeztem. Egy nagyra nőtt, undorító Csótányt keresek. - mondom határozottan, de kissé halkabban, mintha attól tartanék, hogy az ablakon mindjárt kiugrik a szóban forgó Hőscinccér és nyakunkba esik, mint egy zsák ...
- A francokat vagy te szokványos vakmerő lány. A Csótány nem kispályás rohadék és szimpla vakmerő lányok nem szoktak ilyen fazonok után rohangálni. - mondom nyugodtan, mégis olyan hangon, amellyel próbálom kizökkenteni abbéli nyugalmából, hogy ő márpedig Csótányt keresi.

A megfélemlítési kísérletem dugába dől és ahelyett, hogy bepisilt volna és hazaszaladt volna, hogy kicserélje a Tenna Ladyt, közli, hogy ő segíteni hovatovább, velem akar jönni. Köti az ebet a karóhoz, hogy Ő márpedig tudni akarja, hogy mégis mit csinálok itt ezen a környéken. A derekamra teszem a kezeimet, majdnem szuperhős póz, de mégsem, majd közlöm.
- Strici vagyok! Éjszaka, az utcán kódorgó, vakmerő lányokat futtatok, azzal a céllal, hogy nagyra nőtt, beszélni képes, büdös Csótányokat öljenek. Ha velem akarsz futni, akkor bizonyítanod kell, hogy mennyire vagy kemény! Te mész előre! Ebben a lepukkant krégliben, nincs lift, szóval lépcsőzz fel a negyedikre, ahhol ez a tetü lakik. - mondom, majd színpadias, várakozással teljes mozdulattal, mindkét kezemmel a korábban kitépett ajtó, tátongó nyílása felé mutatok. Az út tárva nyitva, csak fel kell mennie a negyedikre és kiugrasztania Csótányt a bokorból. Mindenre képes az a rohadék, aki felelős a feleségem haláláért, így arra számítok, hogy menekülni fog és az ablakon keresztül. Márpedig, akkor kint is kell lennie valakinek, aki vár rá. Az pedig én leszek, az ítéletvégrehajtó, bíró és esküdt egyszemélyben.

A lepukkant ház, épp olyan csöndesnek és nyugodtnak tűnik, mint amilyen rossz környéken van. Különös ellentmondásban van egymással a két tény, ezen a szuarkupacon mégis olyan, mintha semmi sem történne ilyen késő éjszaka. Lehet a Csótány tart rendet?    Vagy felkészült a váratlan látogató fogadására és csapdát állított? Nos, nem fogjuk megtudni, amíg Harley baby fel nem koslat a negyedikre.

Re: Hunting on Cockroach - Mathias & Ashlyn

Ashlyn Brooke Szer. Márc. 13, 2024 12:06 am
• doing bad for bad reasons •


Hunting on Cockroach

The Cockroach is a pseudonym, but who can he really be? And why is it so important? What can you know?


Nem teljesen értem mibe is keveredtem. Átlagos emberek nem szoktak csak úgy az „asztrális kivetülésükkel” arrébb dobálgatni embereket, valljuk be. Habár nem tudok sokat a mutánsokról, mert röpke közöm volt csak hozzájuk, de rájuk hamarabb ráillett ez a fizimiska. Apropó fizimiska, mégis mi ez a cucc rajta? Úgy néz ki mint egy asztronauta bohóc. Ennyire még Jason se tolja túl. – Várj, meg van, akkor te valami hős -féle vagy? – Hát ha mutáns nem, akkor csak az lehet, hiszen azok is többnyire ilyen idiótán néznek ki. Uram bocsáss, én sosem tudtam felnézni a maskarás bolondokra. Pont annyira hagynak hidegen, mint ez a drogos is, akit megküldtem kissé. Felhúzott, ezek sosem tudják, hol a határ. Azt hiszem aztán, hogy elszomorodok, amiért nem viszonozza a bemutatkozást, de a hasonlata nagyon tetszik. Nem titok, imádom Harley Quinn-t és igen, a nevemet is neki köszönhetem, sőt, igazából az örültségi faktorom sem áll valami messze az övétől, ami azt illeti. De ezt egy csöppet sem szégyellem. – Ahogy mondod, pont úgy, mint Harley Quinn. – Aztán újabb öröm az ürömben, hogy mégis csak bemutatkozik. Micsoda sejtelmes név, „Black Archon”. – Akkor te valami görög emberke vagy, vagy csak tetszett a tisztség? – Magamon is meglepődök, de valóban érdekel a válasza ezzel kapcsolatban.
Hogy én? Prosti? Hát ez nagyon jó. Fel is kacagok ezen. – Nem, dehogy, nem vagyok prostituált. Csak egy vakmerő lány, a sok közül. – Annyira nem is vagyunk sokan, na mindegy. Nem, igazából szerintem csak én vagyok az és nem is vagyok biztos benne, hogy ez az egész vakmerőség, vagy inkább szimplán az őrültségem következménye. – Egy bizonyos Csótány-t keresek. Na nem azt az undorító csúszómászót. Azt hiszem álnév lehet, vagy ilyesmi. – Minek is magyarázom, habár ha hős, talán már hallott róla, de kitudja. Lehet a falnak érdemesebb volna dumálnom erről. – Veled tarthatok? Ha gondolod, segíthetek. – Bármiben is kelljen, mert ugyebár azt nem tudom még. De őszintén unalmas ez az este és némi izgalomra vágynék. Terveim szerint Jason egész éjszaka oda lesz és isten mentsen, hogy egyedül kelljen az ágyban lennem, vagy ne adj isten még aludnom is. Nem is véletlen, hogy eljöttem otthonról.
Pattanok Black Archon után, mint egy hű társ és csak ámulok, ahogy gyakorlatilag berobbantja az ajtót. Jó, valószínűleg ha megfújja is hasonló lett volna a vég kifejlett, amilyen fos állapotban van. Vagy volt, inkább. – Tényleg érdekel, szóval elmondhatnád mi járatban vagy ezen a környéken. – Én nem teszem fel a kérdést, hogy strici-e, vagy esetleg hímringyó, mert úgy érzem, az nem volna túl helyénvaló az előbbi prostis kérdése után. Nyilván ezt nem kérdezte volna meg, ha ő maga is ebben a szakmában utazna.




_________________

Re: Hunting on Cockroach - Mathias & Ashlyn

Mathias Dorn Szomb. Márc. 09, 2024 11:25 pm
• doing bad for bad reasons •
To: Ashlyn Brooke
A drogos kéregető, félre taszításával egyidőben vagy egy picit megelőzve azt, egy szokatlan jelenség tárul elém. Meg is ráznám a fejem, mert hát ezen a környéken, szerintem elég ritka, hogy egy nő, egyedül mászkáljon ebben az időben. Legalábbis ennek az utcának rossz a híre. Kérdésére felvonom a szemöldököm, bár ezzel annyit érek el, hogy a sisakomhoz dörzsölődik a szemöldököm. kezeimet a csípőmre teszem, szuperhős pozíciót nem kell felvennem, mert nem vagyok szuperhős.
- Ember vagyok, akár te. - közlöm vele tárgyilagosan. Elvégre semmi sértőt nem mondott vagy kérdezett, csak meglepődhetett. Lehet nem látott még hozzám hasonlót? Úgy értem, hogy jelmezest, mint én, hiszen ebben a városban tucatszámra szaladgálnak lassan. De! Nincs nekem időm arra, hogy a nővel leálljak cseverészni, különben is ki tudja, hogy nem e valami prosti és a stricijével a közelben kószálnak. Mondjuk nem menekült fejvesztve. Lemondóan sóhajtok.
- Úgy nézek ki, mint akinek valami többvégtag szindrómája van? Nem, nem vagyok mutáns. - kikérem magamnak, méghogy mutáns. Teljesen normális embernek tartom magamat. Én véletlenül se foglalkozom ezzel am uténs nem mutáns hülyeséggel. Aki az utamba áll és nem hagy békén, azt hazavágom. Éppen mennék is tovább a dolgomra, amikor a korábbi kéregető rátámad a nőre, aki nem kimondottan finoman és szofisztikáltan közli az illetővel, hogy rossz kapun csenget. Miért lennénk kvittek? Kérdőn szétteszem a kezeimet, jelezvén, hogy ennek nem igen tudom az értelmét, nem értem, hogy mire gondol. Végül úgy dönt, hogy bemutatkozik és ismerkedős estet akar rendezni, ezen a környéken.
- Quinn? Mint a DC képregényes, Harley Quinn? - teszem fel a kérdést és azon gondolkodom, hogy mégis mit akar ez a nő itt ezen a környéken. én biztos nem mentem meg, ha felbukkannak a drogosok, arra ne is számítson.

- Az én nevem Black Archon. - közlöm teljesen nyugodtan az álruhás nevemet, nem fogom közölni, hogy Mathias Dorn vagyok. Elvégre hány ilyen néven futó gazdag fazon létezik ebben a városban? Feltehetően csak én.
- Te prosti vagy? - teszem fel a kérdést és mielőtt még nyelhetne vagy köphetne meg is magyarázom a következtetésemet. - Mert ezen a környéken eléggé ritkán járnak tisztességes nők. S azzal a fazonnal sem bántál szépen. Bár .. ki nem szarja le, hülye drogos volt. - ezzel le is tudom a drogos-prosti-rossz környék kérdéskört. Mennék is szépen a dolgomra, remélhetőleg Csótány mélyen alszik vagy bebaszva boxerben fetreng a pecója padlóján. Bár, leginkább holtan lenne a legjobb.
- Nézd, én most megyek, ha nem bánod. - mondom és elindulok a bejárat felé, ami eléggé rozogának tűnik. Egyetlen kézmozdulatomnra, kiszakad a helyéről az ajtó, majd pár méterrel arrébb a földre kerül. Szerencse, hogy ez egy rossz környék, mert riasztó az nem indult be, a kutya se vette észre vagy fel, hogy egy épületnek kiszakadt az ajtaja. A Csótány tényleg alhat vagy megsejtett valamit? Jobb felkészülni a legrosszabbra.

Re: Hunting on Cockroach - Mathias & Ashlyn

Ashlyn Brooke Szomb. Feb. 17, 2024 6:54 pm
• doing bad for bad reasons •


Hunting on Cockroach

The Cockroach is a pseudonym, but who can he really be? And why is it so important? What can you know?


Az egyik kuka mögül észreveszek egy alakot, aki szabályosan a semmiből kerül elő, de ami érdekfeszítőbb, hogy mindezt repülve teszi, holott nincsenek szárnyai. Az új Superman, vagy mi a tosz? Felvonom a szemöldökömet, majd mikor „leszáll”, kilépek a kuka csodálatos fogságából és csípőre tett kezekkel, kisterpeszben állok meg vele szemben. A következő pillanatban azonban valami eszméletlen történik. Igen, annál is eszméletlenebb, hogy megjelent a semmiből a levegőben. Egy drogos hajléktalan kuncsorog neki apróért, de ami a következő pillanatban történik, azt bizony nem teszi zsebre. – Hát te meg miféle szerzet vagy? – Normálisnak nem mondhatnám, azok után, hogy egy kis pénz reményében csóri drogost arrébb dobta. De hogy, hogy a büdös fenébe, azt nem tudom, mert lehet én vagyok vak, de esküszöm, hogy hozzá sem ért a kezeivel, se a lábaival. Mit szépítem, egyetlen testrészével sem. – Te valami mutáns féle vagy? – Hogy kissé jobban szemügyre vehessem, leengedem a karjaimat és elindulok fele. A levegőt betölti a mocsok és a drog szaga, ami így keveredve egészen opiát jellegű. Valakinek ez a szag bizonyosan rendkívül kellemes, de számomra inkább hánytató. Így lépteim nyomán befogom az orromat felülről, akárcsak mintha egy csipeszt csíptetnék szagló szervemre. – Remélem nem neked van ilyen csodálatos bukéd. –  Ezt csak motyogom magamban, hogy meghallja-e, fogalmam sincs és nem is igazán érdekel, tulajdonképpen. Éppen ekkor a sötétből bizonyára az imént feltámaszkodható fiatalember esik nekem. Hogy milyen célzattal, abban nem egészen vagyok biztos. Részben a drogtól elvakult ítélőképesség híján vágyna némi kósza pillanatra. Részben viszont leütöm a fenébe, mert még véletlen se gondolja egyik mocsok sem, hogy velem ilyen könnyen ellehet bánni. – Barátom van, te fasz! – Ordítok rá, miközben neki vágom a kuka sarkának, amire feljajdul. Ooops, remélem a gerincét azért nem sikerült eltörnöm. Néha én is meglepődök az erőmön, talán le kéne állnom az edzőtermi gyúrásokkal. – Most már kvittek vagyunk. – Ami a kattosságot illeti, bár ezt sosem vallanám be nyíltan, főleg nem egy idegennek. – Úgyhogy most már be is mutatkozhatnál. Én Quinn vagyok. – Na ná, hogy nem mondom el az igazi nevemet. Kitudja milyen szociopatával sodor egyszer össze az élet, nem hiányzik, hogy utána a nyakamra járjon és kikeresse a címemet.




_________________

Re: Hunting on Cockroach - Mathias & Ashlyn

Mathias Dorn Hétf. Feb. 12, 2024 9:11 pm
• doing bad for bad reasons •
Csótányra mindig is odafigyeltem, na nem mintha annyira nagy rajongója lennék, sokkal inkább mert gyűlölöm. Szívből. Miatta halt meg a feleségem a gyerekem, aki még meg sem született! Jogosan tartok igényt a fejére, ezüsttálcán. Egyáltalán nem zavar a tény, ha valaki más nyírja ki helyettem Csótányt, amíg az a rohadék meghal. Sikerült egy újabb fülest szereznem arról, hogy merre tartózkodhat az a rohadék, aki még mindig rejtőzködik, mint a nevéhez hű bogár. A környék eléggé rossz hírnek örvendett, nem csodálom, hogy ilyen névvel itt rejtőzködik. Hol másutt bújna meg egy csótány, ha nem a szemétkupac kellős közepén? már pedig neki igazán van miért rejtőzködnie, elvégre, valljuk be, felelnie kell a feleségem és a gyermekem haláláért.

Volt bennem némi rossz érzés azzal kapcsolatban, hogy újra belépek abba a világba, ahonnan a legszívesebben távol tartanám magamat, elvégre inkább vagyok üzletember, semmint bűnöző. Ugyanakkor ez szükséges áldozat, hogy eltakarítsam az életemet tönkretevő mocskot. Amikor azonban felvettem a sisakomat, már elpárolgott minden aggodalmam. Elvégre megszűntem Mathias Dorn lenni. Attól a pillanattól fogva, hogy felöltöttem a páncélomat és a sisakomat is magamra öltöttem, átlényegültem. Immáron én vagyok az, akit úgy ismernek és akitől félnek, én vagyok Black Archon.

Nyugodt este volt, nem volt különösebb mozgás a városban, ami a hozzám hasonló, jelmezes fazonokat illeti. Mondjuk hozzám hasonló, eleve kevés futott, elvégre, én egyedi vagyok. utánozhatatlan és megismételhetetlen. Így aztán úgy döntöttem, hogy telekinetikus képességemnek köszönhetően repülve érkezem a helyszínre, reménykedve abban, hogy Csótány döglik.  A landolás nem sikerült teljesen úgy, ahogyan szerettem volna, némi energia vesztéssel járult, amelynek meglett a nyoma. Pár apróbb szemét hazudtolta meg a gravitációt, ahogy a kinetikus energia felkapta, mqajd visszaejtette a földre. Határozott léptekkel indultam meg az említett épület felé, de amikor az egyik kéregető közelebb lépet és nem kevés beszédhibával közölte, hogy:
- Adná egy kis aprót? - a karomat könnyed mozdulattal nyújtottam ki felé, de ahelyett, hogy néhány bankót kapott volna, néma sikolyra nyitottaz a száját, ahogy a kinetikus energia a kartondobozokból álló "szálláshelyére" repítette.
- Nincs apróm. - mondtam szenvtelenül és tova haladtam az épület felé, ahol reményeim szerint csótány rejtőzködik és ahol a ma éjszaka vér fog folyni, ha elkapom azt a rohadékot.

Hunting on Cockroach - Mathias & Ashlyn

Ashlyn Brooke Szomb. Jan. 13, 2024 10:49 pm
• doing bad for bad reasons •


Hunting on Cockroach

The Cockroach is a pseudonym, but who can he really be? And why is it so important? What can you know?


Rablás történt a 8. sugárút és a 41. utca sarkán. – Hallatszik Jason rádió vevőjén keresztül. Ő éppen a zuhanyból lép ki, mikor elhangzik s „minden egységnek, vették?”. Kérdőn néz rám, én pedig nemes egyszerűséggel megismétlem, amit a rendőrségi vevő közölt. – Bassza meg. – Igen, éppen vacsorázni készültünk. Ez van, ha az ember barátja rendőr, ráadásul újonc, akit mindenhova riasztanak, hogy kikészítsék az idegeit, mielőtt meggyőződnének róla, hogy közéjük való-e. – Semmi baj. – Vállat vonok. Megszoktam. Nem mondom, hogy nem esik rosszul, de megszoktam.
Pik pak felöltözik és a belső zsebébe csúsztatja a mellényét, majd a fegyvertartót is magára köti, benne a pisztolyával. – Vigyázz magadra, ne feledd, hogy most csak egy rendőrtiszt vagy. – Erre valamiért mindig késztetést érzek, hogy emlékeztessem, mintha attól félnék, neki állna hősködni minden védő felszerelés nélkül. Még adok neki egy búcsú csókot, majd elhagyja a szobát és a lakást is. Úgy döntök, ahelyett hogy itthon unatkoznék munka hiányában, magánakcióba kezdek. Az a jó a melómban, hogy plusz hullákért a kutya sem szól rám. Úgy körülbelül délután 5 óra lehet, így indulást megelőzően bekapok pár falatot. Most néhány szem koktél paradicsomra esett a választásom, amit alaposan megsózok. Ilyen állapotában igazán szeretem nasinak is. A nagy vacsorámat követően felviharzottam a hálóba és feltártam a ruhatáramat. Volt benne egy igazán szép, kissé elegáns kezeslábas, aminek a boka részei és a karjai csipkéből voltak. Mindez éjfeketében egy vörös csipkeövvel. Erre esett a választásom. Ez alá még felvettem egy meleg, fekete harisnyát. Felülre pedig a megszokott bőrdzsekim jöhetett. Ékszereknek felvettem egy gótikus nyakpántot és egy tigris karom medállal ellátott láncot. Karkötőt ezúttal nem vettem fel, ugyanis a csipke ujj mellé már soknak éreztem. Került még két töltény alakú fülbevaló a füleimbe és kést is voltam. A hideg miatt még egy fekete sapkát is felkaptam, bár ezt lehet menet közben le fogom venni. A táskámba kerültek lőszerek, két fegyver, egy 9 millis és egy hangtompítós pisztoly. Emellett füstgránát, mert az mindig elmaradhatatlan, sosem lehet tudni, mikor lesz szükség a menekülésre és veszem majd hasznát ennek.
Kiléptem az ablakon és elárasztotta a fülemet a város zaja. Dudáló autók, szirénázó mentők és rendőrök, autóforgalom hangjai, fékcsikorgatások. Minden egyszerre telítette meg hallójárataimat. Szívtam egy nagy levegőt a csodálatos benzingőzös, mérgező levegőből és elindultam le a tűzlépcsőn. A végéhez érve leugrottam a sikátor szemetesének tetejére. Szerencsémre zárva volt éppen, így nem kellett attól aggódnom, hogy a bakancsom undorító szemét szagú lesz. Elszaladtam a sikátor végéig és körül néztem. Üres volt az utca, körülbelül 500 méterrel arrébb közeledett egy autó, de ennyi. Átszaladtam az úton a szemközti sikátorba és ezt követte még további 6-7 ilyen manőver, aztán befordultam egy megvilágítatlan utcába. Valamikor még itt is éghetett az utcai lámpa, de a huligánok ledobálták kővel. Hogy ez nekik miért volt szórakozás, azt nem igazán tudom. Egy-két drogosban majdnem felbotlottam, amint a járdaszegélynek támaszkodva be voltak nyomva. Ez az a környék, ahol Jason-nel legelőször találkoztam. Gusztustalan egy környék. De most nem is hozzájuk jöttem. Néhány héttel ezelőtt kaptam egy fülest egy bizonyos Csótányról. Bizonyára ez egy álnév, semmiképpen sem a rovarról van itt szó. Ő egy személy. Egy igazán ocsmány személy. Gondoltam eljátszadozhatnák vele egy kicsit. Kivéreztetném, vagy ilyesmi.




_________________

Re: Hunting on Cockroach - Mathias & Ashlyn

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.