Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


This is not what I expected

Kedd Ápr. 09, 2024 3:43 pm

L³ x W
This is not what I expected
Two Face ϟ  ∞ szószám ϟ Starbucks parkolója majd Bayville
- Biztos vagyok abban, hogy jó szakember. Három éve ő az év dolgozója a munkahelyén. – ami nagy szó volt, rekordot ugyan nem tartott ezzel Lachlan apja, de a szavaiban is volt már valami nehezményezés, ő erre nem volt büszke. Az apjára lett volna szüksége, akitől tanácsokat kérhet és akivel egyszerű dolgokat csinálhat, mint például a focizás, kosarazás vagy barkácsolás.
- Pattog, mint a nikkelbolha, de végtelen energiával. Néha engem is túlszárnyal és meglep. – válaszolta a nő kérdésére, bár ez viszonylag a legkedvesebb és legvisszafogottabb leírása Hisztis Missnek.
A férfi megjegyzése már meg se lepte, inkább csak bólintott, hogy ha vele valami baj történne, akkor tudják kinek kell szólni. Még jó, hogy nem az anyja tanárnői névjegykártyáját adta meg, a végén azt is hallgathatta volna, mondjon valamit ő is norvégul, mert nem fog.
Elmotorozott az adott helyre. Volt persze egy kis kétely benne, hogy mégis hová mennek, miféle úttalan utakon, de aztán elengedte. Nem ismerte a helyet, de szerencsére innen hazatalált, még ha a világ végén is volt neki éppen ebben a pillanatban.

Arckifejezésén csak erősödött a nemtetszés, amikor a konyha ajtajával találkozott a háta és szembe is nézett a hátrongálóval, amint megpillantott egy meglepett arcú lányt, aki valószínűleg nem számított az ő érkezésére. A lány nem tűnt valami bizalomgerjesztőnek neki, de a srác se, miután valami speckó kávészemekről beszél.
- Sziasztok. – köszön ő is és a véleményét, hogy a lány lehetne óvatosabb és a srác csak tartsa meg a saját őrleményét a darabosabb megjegyzésével együtt. Ő nem hitt az ilyen humbugban és annyira nem is osztotta Mindy asszonyság lelkesedését ezzel kapcsolatban. Ám révén nem ő a házigazda itt és csak véletlenül csöppent be ide, nem fog még észt osztani.
- Én azt kérem, amit a főnök is. – ha az a speckó lesz hát istenem, egyszer belefér Lachlan életébe is, most nem fog ismeretlenekkel leállni veszekedni.
- Jó helyen vannak, most az orvosnál. Addig is nyugodtan dolgozhatunk a csirkeólon. Van már elképzelés arról, hogy milyennek kell lennie? Egyszerű téglalap? – az volt a normális szerinte, lélekben erre is vállalkozott. Hamar meg is lettek volna ezzel.
Bár gyanúsak voltak neki ahogy összesugdolóztak, nagy jelentőséget nem fordított rájuk. A srác eleve többet beszélt, mint ő és arról ne is kerüljék említés, hogy strandolósra fogták a formát, nem is csodálkozott már azon, amit Lance mondott róluk. Elég volt ezt a kettőt látnia, hogy igazat adjon a férfinek, velük így tényleg nem tudna csirkeólt építeni.
Ha engedték kiszolgálta magát, se cukor, se tej. Elvette a poharát és beleivott, jó nagy korttyal, lássák, hogy nem kispályás.
- Részemről mehetünk. – még nem itta meg a kávét, de amilyen gyors ivó volt ilyen téren, mindig sietett, most is, pedig volt elég ideje a jelek szerint, különben nem lett volna itt. Nem kímélte a kávét – útközben azért próbálta meglesni, hogy vész esetén hol is van a mellékhelyiség – ami még volt, azt három nagy kortyból meg is itta. Jobb ötlet hiányában az ablakpárkányra tette le, vagy bármilyen ahhoz hasonló helyre, ahol szem előtt van és valamelyik itt lakó lesz olyan kedves és beviszi helyette. Ő még nem ismerte a járást, nem is akarta ismerni, elég, ha a csirkeólt felépítik.
- Ők ketten az idegevők, vagy mások is vannak? – kíváncsiskodott, mert jó nagynak tűnt az épület, meg amúgy is valahogy ki kellett békítenie Lancet a kilyukasztott kerék miatt.


_________________
strong
is the new pretty
Lachlan Smith
Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 30.
Tartózkodási hely : Otthon a melegben
Munka/hobbi : végzős diák
Ki van a képen? : Tanner Buchanan
Keresem : Sigyn
Lachlan Smith
• doing good for bad reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Márc. 17, 2024 4:01 pm
You gotta be kidding. i need a fucking teen repellent.
Lachlan & Alvers
Amíg visszapakoltam a szerszámokat, Mindy átvette a névjegykártyát a seggdugasztól. Kurvára belenéztem volna a fejébe, mit főzött ki már megint. Kamasz surmónak ajánlgatott autószerelőnek, a kamasz surmó meg a bankár apját reklámozta. Mégis mi a redvás picsa van a mai nappal?
– Biztosan remek szakember. Ha szülőnek csapnivaló, valahol kompenzálnia kell.
Aztán hozzácsap egy ilyen szöveget, baszki. Sántított az egész faszkodás. A Hisztis Missre úgy felcsillant a szeme, mintha gyűjtenénk a picsogó csitriket, és pont a pondró barátnője hiányozna a kollekcióból. Becsuktam a csomagtartót. Csak lettünk volna már túl a délutánon.
Mindy tovább szórakozott a hátam mögött.
– Ő mitől olyan rémes?
Ez is elcseszett női kényszer. Kiéhezett ragadozóként ugranak a pletykákra.
És mi a fasz volt a spirituális maszlag? Rossz cselekedet mellé jó? Tökön szúrom magam, ha áttérünk a karmára.
– Nem is volt tervben a haverkodás – tájékoztattam az törpét. – A motorod meg felőlem lángra kaphat. Mindy tudja, milyen számon értesítse hozzátartozókat. – Oldalra böktem a nőre. Leráztam magamról a nemtetszését, és bevetettem magam a kormány mögé.
Olyan geci meredek volt a lejtő, hogy feleslegesen próbáltam volna fékezni. Inkább haladjunk. Ez sem alakulhat rosszabbul, mint egy átlagos hétvégém otthon.

Morozov kurvára nem azt csinálta, amit kértem. Alighogy elkezdtem kávét lapátolni a gépbe, belejtett a zakkant kleptomániás meg a fogyatékos hippi. Egy torokhangra futotta.
A kiscsaj Mindy karjában kötött ki. Szerencsésnek érezhettem magam, mert így kevésbé szúrta ki a kóbor tacskó szemét az eltüntetős trükkel. A némber úgy bazsalygott a pisisekre, mint aki menten örökbe fogadja őket.
Lemondó horkanással folytattam a dolgom. Megnézném, hogy köhögi vissza a fekete kávét a piperkőc. A tej a gyöngéknek való, mi? Berosálok.
Kihagytam a köszönést, időpazarlás. Mindy magára vállalta a házigazda meg a mediátor szerepét.
– Hallod ezt, Lance? Én a speckó szemekből kérek – adta le nekem a rendelést.
Kelletlenül előkotortam a dobozt. Egyszer láttam a füves szöszke kezében, azóta kerültem, mint a leprát.
Miközben a két hiperaktív hörcsög összepusmogott, Mindy behajolt a látóterembe, vetett rám egy pillantást, és vigasztalóan meglapogatta a kezemet. Cseszettül élvezte. Intenzívebben lüktetett az ideg a halántékomnál. Az összes nyamvadt önkontrollomat bevetettem, hogy ne repesszem ripityára a kiöntőt. Hat adagot raktam fel, és mindegyik szarosnak fogtam hozzá poharat. Örömmel kitapostam volna érte a belemet. Nem kávézgatni akartam velük, hanem gúzsba kötve a pincébe hajítani őket, amíg végzünk a tetves barkács projekttel. A némber vidám duruzsolása tartott vissza.
– Mindy vagyok. Lance barátja és volt lakótársa – tett pontot a sutyorgás végére. – Nagyon örvendek, Freddy. Laserian. – Sorban kezet rázott velük. – Ő pedig Lachlan. Önkéntes jótéteményként segít megépíteni a csirkeólt. Ma találkoztunk. Lance elismerte a képességeit.
Lecsaptam az utolsó bögrét a konyhaszigetre.
– Azt mondtam, nem használhatatlan.
– Az nálad elismerés – legyintett. – A baromfi udvar merre? Szívesen megnézném.
Wilson már szóra nyitotta a száját, fogadni mertem volna, rávágja, hogy a zsebében nyaralnak a tyúkok.
– Orvosnál – előztem meg. Aztán vetettem egy barátságtalan pillantást a legidegesítőbb lakókra. – Hallottátok. Nem volt mit megzavarni. Takarodjatok relaxálni!
Kitöltöttem egy tripla eszpresszót. A maradékot eléjük toltam. Szolgálják ki magukat. Eddig tartott a szívélyességem.
Not your damn babysitter.


_________________
hzC1HWW.gifaKROn0U.gif"
  Watch out for the cracks.
Rulebreaker & Earthbender
Lance Alvers
Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : asztalos, szerelő, ezermester
Ki van a képen? : Christian Kane
Lance Alvers
• doing bad for good reasons •

Laserian Harries and Lachlan Smith a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Márc. 02, 2024 8:17 pm


Freddy & Laze
Lance & Lachie
Mi rossz történhet ma? Elterveztem, hogy totál chillbe vágom magam, bár ez nem olyan nehéz, ha már kevés dolgon stresszelek, ellentétben a többiekkel. Én kibékültem magammal, még az egyetemi dolgaimat is bökkenőmentesen végeztem el eddig. Ott persze másképp viselkedtem, mint itthon, a beadandókban sem az látszott, hogy a társaimtól meghökkentő, kétségbeesett vagy leszidott megjegyzéseket kapnék. Elmenne a fülem mellett, egy darabig, már belefáradtam azt magyarázni, hogy minden hülyeségem egy nap a javukat fogja szolgálni. Ők még nem látják ezt. Ha akarnám sivatagos is lehetne ez a hely, de nem teszek ilyet, inkább bozótost növesztek ide, ami elrejti a kecót. Mondjuk az ilyen nagyobb tervek kivitelezése után szünetet tartok, kell is, ha minden nap vadnövények lepnék el a helyet egy idő után én is kiégnék. A mobilt is ugyanilyen egyszerűséggel dobtam fel a töltőre így, ha pityegett is valamit, akkor nem foglalkoztam vele.
A tegnap megtisztítottam a jakuzzit, azt se látta senki, miért is látta volna, hogy milyen áldott jó fiatal felnőtt vagyok, csak azt veszik észre előbb, ami balul sül el. De semmi baj sincs ezzel, legalább látják, hogy valamin nagyon dolgozom. Dexter laboratóriuma szerencsére általam nem fog létrejönni, a többiekről nem tudok, miattam a víz számla az elmúlt hónapokban sokat nem nőt, de most kénytelen voltam ezt a jó szokásomat megtörni azzal, hogy legalább a jakuzzit a mai nap elkezdem üzemeltetni. Én nem hittem a 12 hónapos vízben, sokan vagyunk, jobb így, hogy amikor szükséges cseréljük. Na én a tegnap láttam ennek a szükségességét és pakkba tenni. Csak közben nem számítottam váratlan eseményekre, mint például amilyen a magyarázkodásom volt Freddynek, hogy mennyire lett volna jobb, ha nem egy videóban közli, hogy a kövirózsa a csirkék martaléka lett. Jó, nem mindegyik, de a legtöbbön ott látom a kicsippentés és teljességgel kikaparást a földből. Ezek a csirkék nem tisztelnek semmit és senkit sem, ha elkezdik jól érezni magukat egy zöld területen. Na épp valami szájbarágós hülyeséget mondtam volna, amikor Freddy szólt, hogy Romy valami SOS üzenetet küldött, amit nem tudtam elolvasni sem, mert még mindig töltöttem a mobilt, de majd…
Mielőtt elszóltam volna magam, hogy én nem tudom mi az istennel etetjük a csirkéket, hogy úgy szaladnak, mint a T-Rex, ha behal a böngésző. Indákkal elkapni őket pedig nem akartam, mert az már állatkínzás volna Freddy szemében és a csirkék legyenek a tanúim, hogy nem bánom, ha az ő ricsajukra ébredek és pont az én ablakom alatt rikácsolnak szombat-vasárnap hajnali ötkor. De vajon milyen lehet annak, aki a földszintről hallja őket? Na ez az, amit sose kérdeztem!
- Valóban, tényleg igazad volt ezzel kapcsolatban. – nyugtattam meg Freddyt. Az más kérdés mennyire sikerült, inkább annak örültem, hogy ennyire örül a rózsaszín flamingójának. Be is nyitna nagy büszkén az ajtón, de váratlan meglepetésbe ütközik. Legközelebb nem fogom előre engedni, hogy kinyissa az ajtót, hanem majd én fogom, döntöm el magamban.
- Csákány! a hátadba te fogyatékos hippi, látom az üzenetet Lance szemében, amint meglát minket Freddyvel. De az arcomra szökő mosoly, amikor meglátom Lance eddig jól eltitkolt családját, bár a srác túl idős ahhoz, hogy a fia legyen, megkérdőjelezni nem fogom én a csodákat, ahogy akkor se tettem, amikor Lacey-vel találkoztunk. Lehet a jövőből jöttek? Vagy a múltból?
- Hello! Mi még nem találkoztunk. Lance nem is mesélte, hogy van egy barátnője, meg egy öccse. – nézek a töpörtyűre, aki most jelentette ki, hogy neki nem kell tej a kávéba.
- Ha tényleg ébren akartok maradni, akkor javaslom a speckó kávészemeket. Saját… - termesztés lett volna a válasz, de igazából nem termesztek még kávébabokat, csak megbuherálom azt, amit nem kéne. - … kezűleg őröltem meg, kicsit darabosabb, mint az eleve megőrölt kávé, de eskü erősebb és éberebb lesz tőle az ember. – nem dicsekvés volt ez s, mielőtt megmondhattam volna, hogy melyik a speckó kávészemes izékém, addigra Freddy vonta el a figyelmem a kérdéseivel.
Kicsit odébb is húzódtam vele. Az már mind lényegtelen, hogy a majdnem térdig érő kék fürdőgatyámmal és a vállamra dobott hupikék törölközővel milyen látványt nyújthattunk Lance eltitkolt családja előtt. Ilyen üdvözlést tuti nem kapnak mástól.
- Nem ismerem őket, Romy nem mesélt arról, hogy Lancenek lenne családja. – veszem egy kicsit halkabbra, de ha itt is mindenki nagyothalló, mint a pókcsalád, akkor felesleges, azért mégis reménykedem abban, hogy a srác van annyira süket, hogy a következőket ne hallja. – De ha a titkos családja volna, akkor a srácról meggyőződésem, csak örökbe fogadták. – újabb vigyort lövellek Lance felé, ne most akarja a padlót feltörni alattunk. – Bemutatkozhatunk, abból sosem származott semmi rossz, még. – tettem hozzá, de van egy olyan érzésem, hogy a még hamarosan eljön. Előre engedtem Freddyt, de akárhogy is tervezte ezt a bemutatkozást én mindenképpen mellé álltam, így védve őt a leégéstől. Ha már leégünk, akkor égjünk le együtt. Ha pedig Freddy elmondta a nevét akkor én is szépen bemutatkoztam, nyilván a Laserian-nel, hogy ki se tudják ejteni a nevem.
- Megzavartunk valamit? – teszem fel a tíz dolcsis kérdést. – Freddyvel relaxálnánk egy kicsit odakint. – azt nem mondtam, hogy hol, szerintem elég egyértelmű volt, ha nem úgyis meglátják majd, a fekete lencsés napszemüveget is feltettem a szememre, menőnek nem tűntem tőle, de Lance addig se láthatta, hogy kiket nézek közben.
Psycho -  ∞ szószám - I see a bad moon rising

_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)
Laserian Harries
Hozzászólások száma : 309
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Sosehol
Munka/hobbi : egyetemista
Ki van a képen? : Rudy Pankow
Laserian Harries
• doing bad for good reasons •

Lance Alvers a Nap Antihősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Márc. 02, 2024 1:30 pm


Nahát! Vendégek!
Elpakoltuk a pipiket. Kemény meló volt, de Romy adta ki rá az utasítást, és vele nem packázunk. Az, miért kell tyúk-mentesíteni az udvart, elpattogott a fejem felett. Mintha Lavina bácsiról hablatyolt volna valamit. Na, vele még kevésbé akasztanám össze a bajuszt. Szóval fogócskáztunk. Laze meg én a szárnyasok ellen.
Különben azért sem koncentráltam a részletekre, mert amikor érkezett a parancs, épp Lazának magyaráztam lazán, mennyire nem fair a növények érdekeit a csibék öröme elé helyezni. Különben is, rég loptam volna kerítést a dilis kövirózsáinak, ha szól! Lándzsa bátyának is szereztem egy sufnit!
A fárasztó munka jutalmául fürdőruciban, törülközővel a hónom alatt lejtek a jakuzzi felé. Próbálok gumi kacsa helyett rózsaszín flamingót kirázni a kisujjamból. Tuti, csórtam ilyesmit a kerti szobor- és játék bazárról.
– Mondtam, hogy lesz nálam! – Hátra fordulok Laze-hez, úgy haladok tovább a hátsó terasz irányába, közben büszkén, a nyakánál fogva lóbálom a pink madarat. Belököm az ajtót. És juj. Nekitolatok valakinek a konyhában. Ijedtemben elsuvasztom a flamingót meg a törcsit is.
Tej a gyöngéknek kell, én anélkül iszom – keménykedik egy ismeretlen fiú hang, engem viszont szépen manikűrözött, női kezek hoznak egyenesbe. Ázsiai hölgy mosolyog rám. Ismerősnek tűnik valahonnan.
Tátott szájjal nézek körbe a többieken, ami baromi illetlen, szóval gyorsan odakapom a mancsom takarásként.
– Öhm… Szia? – ráncolom a szemöldököm a srácra, aki túl erős a tejhez. Aztán a nőhöz fordulok. Úgy bazsalyog rám, mintha cuki kiskutyát toltak volna elé. Lavina bácsira nem merek nézni. – És jó napot? Meg bocsánat!
Összeszedem magam, és arrébb lépek, lehúzódom Laze mellé. A tenyerem mögül suttogom oda neki a temérdek kérdésemet.
– Te ismered őket? Miattuk kellett pipit terelnünk? Kik ők? Lavina titkos családja…? Szerinted mutatkozzak be?
Lándzsa bátyát még mindig kerülöm a tekintetemmel, de idáig érzem, hogy baromi pipa. Asszem miattunk. Általában miattunk az.
Nem bírom. Már megint mit követtünk el?
★ Üdv Bayville-ben! ★
—Hakrabi



_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •

Laserian Harries and Lachlan Smith a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Feb. 27, 2024 9:30 pm

L³ x W
This is not what I expected
Two Face ϟ  ∞ szószám ϟ Starbucks parkolója majd Bayville
Azt már régóta sejtette, hogy a felnőttek élete olyan, mintha másik univerzumból jöttek volna, vagy ha elérnek egy bizonyos kort akkor hajlamosak arra, hogy elfelejtik, milyen volt tiniként. Vajon egyeseknek ennyire megterhelő visszagondolni rá? Nem állt szándékában sokat filozofálni ezen. Egyrészt lehet kiesett volna a szerepéből, másrészt tele volt ellentmondással, most éppen jót cselekedett, de ki tudja meddig tart ez.
Nem akarok ilyen felnőtt lenni. Gondolta magában és már kapta is a választ önmagától. Nem is leszel. Másnak ez persze fura, neki nem volt. Szívesen vitatkozott önmagával, mostanában egyre többször, a tinikorra fogta, hogy még keresi a saját hangját. Egyszerre tűnt felettébb szórakoztatónak és mire más is az eszébe juthatott volna, már nem gondolkodott ezen, hanem cserélte a kereket, vagy legalábbis igyekezett vele.
Tett némi megjegyzést is, hogy mégse tűnjön annak a csendben dolgozónak, mert jól lehet az volt, azonban a felnőtteknek ezt nem kellett most tudnia. Behízelegte magát. Legalábbis azon volt. Minden dicséretet egy vigyorral fogadott, főleg azt amikor a férfi kijelentette, hogy nem lesz teljesen haszonálhatatlan. Azt ő maga is tudta, legalábbis az esze ezt súgta neki. Miután feltápászkodott a kerékszerelésből, visszaadta a kulcsot a férfinak és a nőtől is elfogadta a választ, meg a cetlit, amit átnyújtott. Nem kellett tanulmányoznia sokat, egyszerű névjegykártya volt, látott már ilyet. A férfi neve volt rajta és a telefonszáma, egyszerű a képlet. Ő is a zsebébe nyúlt és átnyújtotta az apja névjegykártyáját.
- Ha pénzügyi tanácsokra, kölcsönre van szükségük hívják őt. Nem tőlem kapták a névjegykártyáját. Bár, ha előbb elküldöm autószerelőhöz, akkor erre nem lesz szükségük, de azért tartsák meg a biztonság kedvéért. Sose tudhatják, mikor kellhet. – ezzel nem azt akarta mondani, hogy zsarolják nyugodtan az apját, hiszen bankár, hívják nyugodtan fel, árulják el neki milyen szép fiúk van, kiszökik a szobafogságból és hasonlók. – Azt nem kell megemlíteniük neki, hogy épp szobafogság alatt ismertem meg magukat. Rajtam már az sem segítene, ha tudna róla. – érdektelennek gondolta az apját, a munka rabjának, aki észre se veszi őt, csináljon bármennyi és bármekkora rosszaságot, csak a felére fog emlékezni ő is meg az anyja is. Hiányolta a régi estéket, legalábbis azokat, amikor az apja nem volt ekkora pozícióban. Az sem most volt. Lehet igaz sem volt és összekeveri valami mással. Nem állt szándékában érzelgőskődni.
- Ha rólam azt gondolja, hogy rémes vagyok… Akkor még nem találkozott Hisztis Misszel. – inkább ennyiben hagyja, nem folytatta tovább, attól tartott, hogy valahonnan megidézi a lányt és kiderül, hogy nem a leckét tanulja és nem is szobafogságban van, hanem itt lóg valahol a város másik felében.
- Kell a kikapcsolódás. Egy rossz cselekedet mellé, elegendő jó, hogy egalizálódjon a dolog. – magyarázott megint csak össze vissza, erre még az agya is azt mondta neki, hogy inkább fusson legközelebb egy kört, mielőtt ennyire közvetlenül színt vall valakinek, akit csak most ismert meg. Ezzel az erővel Hisztis Missnek is megírhatja, hogy hol van éppen.
- Nagyon barátságos, megjegyzem, hogy mihez kell tartanom magam. – nem ijedett meg, úgy érezte nincs mitől, noha a férfi erős is volt, biztos kevesebb karatéra járt, mint ő. De megtanulta már, hogy az ellenfelét sosem szabad alábecsülnie, még ha az illető lány is. Néha azok is tudnak meglepetéseket okozni, de ezt se hangoztatta például Hisztis előtt. A végén még a fejébe száll, hogy Lachlan minek látja őt és a végén cseszheti az egészet.
- Ne ijedjen meg majd a visszapillantóban, a kerek nem gyúltak meg, csak rászereltem valamit, amitől úgy tűnik, mintha Ghost Rider vezetné a motrot. – poénkodja el a végét s, már megy is odébb, nehogy kapjon pluszba egy nyaklevest a végén, amire nem számít.
Elmondta, amit kellett és miután a férfi kihajtott a helyéről, szépen elkezdte követni, először lemaradva, de amikor úgy érezte, hogy mégse kéne lemaradnia, akkor egy kicsit rákapcsolt. Nem tudta merre kell menni, ezért tisztességesen vezetett. Miután megérkeztek az úticélukhoz igyekezett nem túl feltűnően körbe nézni. Nem ismerte a környéket ez hótziher, de csendesnek tűnt, csendesebbnek, mint ahol ő él.
Követte a nőt és a férfit oda be. Szépnek találta a helyett, de visszafogottnak koránt sem. Sokkalta ezt a rengeteg növényt, biztos valami növénybolond a tulaj, gondolta magában, vagy az egyik olyan rémes lakótárs, akikről a nő beszélt. Mindenesetre le nem vette róluk a szemét. Az a biztos, nem állt szándékában itt maradni, ezért se akart csodálkozni semmin, már nem volt kisgyerek, ha vendégségbe kerül. Nem az az első dolga, hogy a vendégfogadó gyerekeivel összebarátkozzon és a játékaikat kiborítva fejfájást okozzon a vendégfogadó szülőnek azzal, hogy minden legurul a lépcsőn, mert ő kitalálja, hogy nézzék meg mi az, ami előbb földet ér és ezt játszák el többször is.
- Tej a gyöngéknek kell, én anélkül iszom. – meg a nőknek, tehette volna hozzá, de nem tette, mert nyilván nagyszájúnak nézte volna őt a pasi. Mindenesetre tényleg erősen kellett neki az a kávé, nem lightosan tejjel. Ha kakaóskávét akart volna inni, akkor azért nem jön ide.




_________________
strong
is the new pretty
Lachlan Smith
Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 30.
Tartózkodási hely : Otthon a melegben
Munka/hobbi : végzős diák
Ki van a képen? : Tanner Buchanan
Keresem : Sigyn
Lachlan Smith
• doing good for bad reasons •

Lance Alvers a Nap Antihősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Feb. 24, 2024 12:57 pm
You gotta be kidding. i need a fucking teen repellent.
Lachlan & Alvers
Brühühü. Érdekelte a szüleit a sorsa, viszont szarul kommunikáltak, kurvára megszakadt érte a szívem. És köszönte a tanácsokat? Bassza meg, majdnem visszaokádtam a starbucksos mosogatólevet. A tacskó azt hitte, bárki beveszi ezt a jópofizást, miután kést döfött Kisasszonyba az orrunk előtt? Mindjárt berosálok.
Piszkos mázlija volt. Ott feszített mellettem a világ legnagyobb palimadara.
– Mi felnőttek mindig azt hisszük, jobban tudjuk. Nézd el nekünk! – babusgatta a törpeuszkárt Mindy.
Eddig voltam hajlandó fapofát vágni a jelenethez. Felhorkantam. Megszabadultam a késtől, és előkotortam a szerszámokat a kerékcseréhez, mielőtt leülteti a kölyköt, hogy átbeszélje vele az életét. Ilyen nyálas, elvarázsolt képpel biztos rohadt sok nyomor nyomta a lelkét.
A csavarkulcsot pörgettem, míg szóval tartotta a zakkant némbert. A csóró, elhanyagolt tinédzser sztorira megint röffentettem. Jött érte jattal az ítélkező hunyorgás.
– A szobafogság egyébként is értelmetlen büntetés – helyeselt Houdininak. Mi a picsára ment ki a játék? Komolyan haverkodni akart vele? Kezdtünk átmenni bölcsibe.
Hülyén meredtem a kiscsávóra. Összehordott minden retardáltságot pulykáktól a tyúklevesig. Ennek az idegrendszerében már a génmódosított KFC kosár sem okozott volna nagyobb kárt.
– Felejtsük el a kibaszott csirkéket.
– Pedig én is kíváncsi vagyok a csirkéidre, Lance.
Dobtam a nőnek egy éles pillantást, de lepattant a kaján vigyoráról. Direkt táncolt az idegeimen. Tudnám, minek.
Hát persze, hogy saját motorral furikázott a vakarcs. Kézzel kellett kisimítanom a gyűrődéseket a homlokomon. Mindy úgy fürkészett, mint aki pontosan tudja, mitől sajog a fejem. Még örült is neki, hogy rohadjon meg.
– Fasza. Nem leszel teljesen használhatatlan – odadobtam neki a csavarkulcsot, aztán kiemeltem az emelőt meg a kerékbilincset a csomagtartóból.
Mindy mellől, karba font kézzel néztem, mit alkot a nyálgombóc. Megoldja-e egyedül vagy a lábára ejti a járgányt, isten ments, beletörik a körmöcskéje az erőlködésbe. Már a lapos gumi leszerelésébe is beleizzadt. Nesze neki. Legközelebb talán nem más alvázán próbálgatja, mennyire éles a nyamvadt bicskája.
– Nincs autószerelőm.
– Lance az autószerelő.
A szememet forgattam Mindy büszke bazsalygására. Jó, hogy nem vágta a kölyökhöz a névjegykártyámat.
Elkiabáltam. Feltápászkodott a padkáról, és odanyújtott neki egy cetlit. Holtbiztosan nem a saját elérhetőségeit firkantotta rá.
– Mostanában otthonról dolgozik. A tyúkok kellemes kotkodácsolására – újságolta.
Ez már eldöntötte, hogy hazavisszük a tacskót körbevezetésre.
Eldörmögtem az ellenkezésem, de a szaftosabb részét megtartottam magamnak. Lógtam a némbernek pár szívességgel.
Beletúrtam a hajamba. Legyen. A faszomba is. Az otthoniakhoz viszonyítva életképes a pondró. A hülye stílus a legkisebb bajom. Amíg teszi a dolgát, nem költözik be az emeletre, és nem fossák tele a tyúkjai az udvaromat, addig tőlem barkácsolással is töltheti a szobafogságát.
– Pont ilyen rémesek – hagytam rá. Arra, mit vártak el, magasról tojtam. Megépítettem a retkes csirkealjat, mielőtt ők rendezik át a terepet. Nem akartam kideríteni, miket hord magánál a zsebes kiscsaj, azok után, hogy kedvtelésből felköhögött nekem egy szerelőműhelyt a ház mellé.
Visszapakoltam a cuccokat Kisasszonyba.
– Ennyire unatkozol? – Végigmértem. Nyálas képű piperkőc, aki azt sem tudta, mi ellen lázad. A tizenéves Alversről is pont ilyen hízelgő véleményem volt. Hogy pusztulnának meg mindketten. – Pattanj fel a Villámodra. De továbbra sem vagyok se a tanárod, se a puszipajtásod. Ha még egyszer kihúzod a gyufát, darabokban szednek össze a szüleid. Fogtad?
Megvártam a válaszát, majd morogva bemásztam a kormány mögé.
– Szólj, Romynak, hogy vendégünk lesz! – vetettem oda Mindynek. – Kurva sietősen tereljék be valahova a furább tyúkokat, kötözzék a kanapéhoz a tolvajt meg a füves csávót és adjanak sapkát a macskalányra. Nem akarok meglepetéseket.
Felkurt, milyen lelkesen telefonál Vöröskének, hogy beavassa a fejleményekbe. Megint magammal basztam ki.
Miután megtárgyalták, tovább lógott a mobilján. Gyanúsan belemélyedt.
– Mit csinálsz?
Lejjebb görgetett, ráhunyorított a kijelzőre.
– Átvilágítom a vendégedet – bökte ki fél perc múlva. Összevont szemöldökkel sandítottam rá. – Viccelek. Csészealj formájú csirkeólokat nézegetek.
Kellett nekem rákérdezni. Inkább az útra meg a visszapillantóra figyeltem.


Leparkoltam Kisasszonyt a kocsifeljárón. A garázsban szokás szerint nem volt hely, de tököm fog panaszkodni. A büdös életben nem magyarázom ki magunkat a szomszédoknál, ha a csitri idecsettint még egy melléképületet.
– Erre – intettem magam után Mindyéket, mihelyt a törpeuszkár lekászálódott a motorjáról.
Kint vezettem körbe őket a hátsó bejárathoz. Ignoráltam a jakuzzit a verandán, és eltorlaszoltam az ajtót, amíg ellenőriztem a konyhát. Üres volt. Kurta sóhajjal lejtettem be.
Morozov kitett magáért. Vagy épp a vihar előtti csendet élveztük.
– Felrakom a kávét. Találsz szójalét a frigóban, hátul normális tej is van – biccentettem Mindynek a hűtőre. Aztán a vakarcshoz fordultam. – Te mivel iszod?
Not your damn babysitter.


_________________
hzC1HWW.gifaKROn0U.gif"
  Watch out for the cracks.
Rulebreaker & Earthbender
Lance Alvers
Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : asztalos, szerelő, ezermester
Ki van a képen? : Christian Kane
Lance Alvers
• doing bad for good reasons •

Laserian Harries and Lachlan Smith a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Feb. 04, 2024 4:16 am

L x L
This is not what I expected
Two Face ϟ  ∞ szószám ϟ Starbucks parkolója
Nehezére kellett volna esnie színlelni, de nem érzett semmi ilyesmit. Kibírta a figyelő pillantásukat és minden részletre ügyelt, maga sem tudta miért. Nem szeretett ennyire megjátszós lenni, de valami belül azt súgta, hogy az lesz a legjobb, ha így tesz és hallgat a belső hangjára. Nem akart hallgatni. A férfi megjegyzésére csak lélekben forgatta meg a szemeit és amikor a nő is megerősítette őt a belső gondolatában, akkor bólintott csak igazán őszintén. A férfire ilyen téren nem fog hallgatni, az fix, bár túlzottan tocsi sem akar lenni ezt tudta jól, mert lett pár tantárgy, amit nem kedvelt. Maga sem tudta megmondani miért, de merő hülyeségnek tartotta. Ezt persze nem volt kivel megosztania, ezekkel az idegenekkel se fogja. Inkább magában tartja, hogy ő minden szeretne lenni, csak alulfizetett tanár nem.
- Köszönöm a tanácsot, valamelyiket majd megfogadom. A szüleim is szeretik az eszembe juttatni, hogy milyennek kellene lennem. – bár ők inkább a nőhöz hasonló módszert szokták alkalmazni rajta, valami olyan szöveggel, hogy „Tanulj fiam, mert ha nem tanulsz, nem lesz belőled senki.” De mi van akkor, ha ő a szíve mélyén észrevétlen akart lenni? Ha kerülni akarta a feltűnést? Ha nem akart hírnevet szerezni és elismerést abban a szakmában, amit kitanult? Mi van akkor, ha csendre vágyott? Persze szerte szét kavarogtak a gondolatai, most is valami belül azt mantrázta neki, hogy vágjon továbbra is normális képet, mert ha nem, búcsút mondhat mindennek egy szempillantás alatt, amit szeretett. Perpillanat szeretete tárgyát, a bicskáját. Ezért összeszedte magát, nem egy picsogó képet vágott, hanem egy kicsivel összeszedettebbet, amikor arról kérdezték, hogy gyakran van-e szobafogságban. Szívesen kitért volna a válaszadás elől. Sőt meg is akarta tenni, még vállat is vont hozzá, mintha nem tudná pontosan, vagy nem érdekelné őt ez annyira.
- Amikor elmélyülnek a munkában nem az az első dolguk, hogy megnézzék, tényleg a szobámban vagyok-e. Így, ha szobafogságban vagyok, ha nem, mindig megtalálom a kijáratot és csendben távozom. – erre egy kicsit büszke is volt, mert akárhonnan könnyedén elszökött, megtalálta az egérutakat. Arra azonban még nem vette rá magát, hogy egyből letegezze őket, először csak nem létező tiszteletből, másodszor azért, mert élvezte, ha ezzel piszkálhat másokat, akik még nincsenek a magázós korszakukban, de akkor is vicces volt. Harmadszor pedig azért, mert tartotta a távolságot, majd ha megbarátkoznak vele, amiben kételkedett ő maga is.
Úgy tett, mint akit nem érdekelne a férfi válasza azzal kapcsolatban, hogy a bicskája visszakerül-e hozzá vagy sem. Nem kellett nagy zseninek lennie hozzá, hogy összerakja, a férfinek tényleg vannak csirkéi és nincs elragadva se attól, hogy csirkeólt kell építenie nekik. Esküszik, hogy a férfiról már csak a szalmakalap hiányzik és már megvan a rodeós külsője is. De akkor eddig miért nem látta ezt a férfit a tévében, amikor rodeóverseny ment? Hát ez az a nagy kérdés, amit hangosan nem fog feltenni.
- Mekkorák a csirkéi? Ha jól felhizlalja őket, még pulykának is el tudja adni őket. – hazugsággal persze, de ez nyilvánvaló volt, hogy ő mire gondolt ezalatt, hogy a férfi is értette a célzást, az más kérdés. – Bár szerintem kár a fáradtságért, egyszerűbb levesben megfőzni és úgy megenni, mint KFC-zni. Ki tudja mennyit adnak vissza abból az egy csirkéből ténylegesen, hogy megérje. – ő nyilván nem tudta, mert nem dolgozott a KFC-nek, de érezte, hogy a szülei erre fogják kárhozni egy nap, mert már dobáloztak neki a Mekivel is.
- Tudok, van egy motorbiciklim, ha én nem cserélek azon kereket akkor a halál fog csak, de az is könyörgésre, mert az apám akkor örül, ha nem használom. - Finley Smith szerint úgy a fiával is kevesebb a baj, nem töri össze magát – bár ez csak rossz szóbeszéd, sztereotípia, amit Lachlan szerint a szülők sosem fognak kivetkőzni magukból – amiért hálásak is lehetnek. Most nem lennének azok. Ezt Lachlan is tudta. Ha a férfi idehozta a kellékeket neki, akkor bátran el is vette tőle a küszöbemelőt, a kerékőrt és persze a kerékkulcsot is. Azokat letette a közelébe és először, ahogy a férfi kérte és kellett is, elkezdte szépen meglazítani óra járásával ellentétes irányba a csavarokat. Nem kellett túlzottan erőlködnie, a csavarokat szépen ki tudta lazítani. Már csak az kellett, hogy a küszöbemelőt az emelési pont alá tegye, ehhez le kellett térdelnie, hogy jól láthassa hol is van ez az emelési pont. Ha ezt megtalálta, akkor egyenesbe állította a küszöbemelőt és elkezdte tekergetni a fogantyújánál, amikor látta, hogy a kerék végre felemelkedik a földtől, neki sem kellett több, még egy kicsit tekert rajta, majd elkezdte a kilazított csavarokat szépen kiszedni. Háh csak ugye a kerék elsőre nem akart kijönni, ezért meg kellett az oldalát csapkodnia, hogy az végre kijöjjön. Jó alaposan a helyére tették, gondolta magában Lachlan s, volt egy olyan sejtése, hogy ezt bizony nem egyszerű autószerelő csinálta, hanem valaki, aki ért hozzá.
- Ki a maga autószerelője? Jó munkát végzett, hozzá küldeném az apámat is. – kíváncsiskodott őszintén, miközben odébb gurította a meglékelt kereket és az újat oda állította a régi helyére. Igen, amit sejtett még egy kicsit tekernie kell az emelőn, hogy az új kerék beférjen a helyére, de nem panaszkodott, megcsinálta. Szépen feltette a kereket a helyére, visszatette a csavarokat a helyükre, ahogy előzőleg is voltak, csak most már a kerék volt jobb állapotba. Miután a csavarokkal teljesen készen volt, az emelőt kezdte el visszafele tekerni, hogy az újra használható legyen. Büszke volt valahol magára.
A munka végén kíváncsian figyelte a nőt és a férfi beszélgetését, a bicskáját miután visszakapta olyan gyorsan vágta zsebre, mintha az ott se lett volna.
- Egy kávét én is meginnék. – jegyezte meg csak úgy mellékesen, de esze ágában sem volt a két felnőtt közé bevegyülni, úgy néztek volna ki, mintha egy családi kupaktanácsban vettek volna részt és őt örökbe fogadták volna, de abból köszönte szépen nem kért.
- Ennyire rémes lakótársai vannak, mint amilyen én vagyok? Végül is, ha azt várják el, hogy maga egyedül építse fel a csirkeólt, akkor velem jár a legjobban, én nem fogok ott élni. – s nem fogja Lachlan az orra alá dörgölni se, hogy neki kellett segítenie ebben, mert valójában nem is volt más elfoglaltsága a szobafogságon kívül.
- Követem magukat az én Villámommal. Ott leszek a kocsi végében. De nem túl közel. – beléjük ütközni nem akart, már ha egyáltalán a férfi hajlandó volt ebbe beleegyezni. Úgy tűnt neki, hogy a nő szívesen vinné.



_________________
strong
is the new pretty
Lachlan Smith
Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 30.
Tartózkodási hely : Otthon a melegben
Munka/hobbi : végzős diák
Ki van a képen? : Tanner Buchanan
Keresem : Sigyn
Lachlan Smith
• doing good for bad reasons •

Lance Alvers a Nap Antihősének tart

Vissza az elejére Go down
Pént. Dec. 01, 2023 12:36 am
You gotta be kidding. i need a fucking teen repellent.
Lachlan & Alvers
Jól esett volna anyázni a mai kölyköket, miközben a srác a röhejes panaszával traktált, de hogy rohadnék meg, pontosan emlékeztem a tizenötévvel ezelőtti kölykökre. Pont olyan nyomorék volt mind, mint ez. Velem az élen.
– Akkor ne készülj egyikre sem, kevesebb meló – hajítottam neki oda a megoldást, mert nekem aztán marhára bevált. Mindy érezte az iróniát. Gecire oldalba könyökölt érte, de az elment simogatásnak ahhoz képest, amekkorát az egómnak odabaszott:
– Ne hallgass rá! Ha nem szeretnél húsz év múlva olyan tragacsot vezetni, mint egy alulfizetett tanár, akkor nem az ő példáját követed. – Összeakadt a tekintetünk, és végigfutott egy hajszálrepedés a járdán. Olyan pikírten vizslatott engem a nő, hogy ennyi erővel kiölthette volna rám a nyelvét. Hármunk közül ki is a gyerek?
Picsogott valamit a kölyök, talán nem tetszett neki, hogy lenyúltam a bicskáját.  Hát ezt baszhatta. Nekem meg a lyuk nem tetszett Kisasszony kerekén.
Összehúzott szemmel sasoltam. Mi volt ez a szöveg? Még nincs bácsikorom? Minden új generációs suhanc úgy kommunikál, mint egy kicseszett űrlény?
A zsebkendős mutatványától meg a zsetonos szökési tervtől sem tértem észhez. Váltottunk pár pillantást Mindyvel. Valami baja van a srácnak – üzentem felé egy grimasszal. Csak megszeppent – felelte az összehúzott szája meg az oldalra billentett feje. Fura – tettem pontot a vita végére, összekulcsolva a mellkasomon a karjaimat. Erre kelletlenül rábólintott, de már fordult is vissza édelegni:
– Hát persze, Lance fiatal és üde a bácsisághoz. Nyugodtan tegezd! És mondd csak, gyakran vagy szobafogságban, Lachlan?
A szememet forgattam. Kit érdekelt? Most is ott kellett volna lennie, aztán kurvára nem volt. Helyette kocsikat lékelt. A valódi rejtély az, miért engedték valaha emberek közé.
Megmozgattam a vállamat. Gyűlt bennem a feszültség, de a srác pont elég gügyének tűnt ahhoz, hogy ne vegye észre, és vígan belemenjen a némber tervébe.
Szájkaratézással bizonygatta, milyen kemény meg a bicskájáért alkudozott.
– Hogyne! Utána feltétlenül visszaadja. Igaz, Lance? – játszotta az ügyvédemet Mindy.
Pislogtam rájuk kettőt. Úgy értelmezték, ahogy akarták. Elegem volt az egészből. Essünk túl rajta alapon előkotortam a csomagtartóból a szerszámokat.
– Fasza. Az legalább húsz menü – dörmögtem. – Egyébként is a KFC-be készültek a redvás tyúkjaink.
Válaszul a kölyök kérdésére kiemeltem a pótgumit.
– Csináltál már ilyet?
Nem volt atomfizika, de faszom tudta, mennyire életképtelen ez a Lachlan gyerek. Ilyen névvel meg képpel nem fűztem hozzá nagy reményeket. Inkább bebiztosítottam magam.
– Először felrakjuk a kerékbilincseket – dobtam neki oda egy kesztyűt, nehogy koszos legyen a kacsója. – Meglazítjuk a kerékanyákat, aztán fogjuk az emelőt…
Lépésről lépésre végigvezettem rajta. Miután stabilan felkerült az új kerék, és készültem elrakni a régit, feltűnt Mindy hosszúra nyúlt hallgatása.
A járdaszegélyen üldögélt. A kabátomat használta párnának és a térdére könyökölve somolygott ránk. Picsába, gondoltam. Készült valamire.
– Akkor megyünk tyúkólt gyártani? – tápászkodott fel, a mosolya vigyorrá szélesedett.
Kidüllesztettem rá a szemem, aztán a srácra. Mint egy elbaszott család elbaszott délutáni programja – futott át rajtam. Kirázott tőle a hideg.
Hova a retkes pusztulatba tartott az életem?
– Mi – mutattam a nőre, aztán magamra – inni fogunk valahol egy normális kávét. Ő pedig – böktem a srácra – visszakapja a bicskáját, és megy a dolgára.
Odanyújtottam neki a kés markolatát. Hálás lehetett. Rohadt olcsón megúszta. Reméltem, veszi a lapot, és dobbant, mielőtt meggondolom magam.
– Pedig biztosan jól kijött volna a lakótársaiddal – provokált Mindy, sunyin méregetve engem.
Villámokat szórtam rá a szememmel.
Nem. Viszem. Haza.
Not your damn babysitter.


_________________
hzC1HWW.gifaKROn0U.gif"
  Watch out for the cracks.
Rulebreaker & Earthbender
Lance Alvers
Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : asztalos, szerelő, ezermester
Ki van a képen? : Christian Kane
Lance Alvers
• doing bad for good reasons •

Laserian Harries and Lachlan Smith a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 28, 2023 11:09 pm

L x L
This is not what I expected
Two Face ϟ  ∞ szószám ϟ Starbucks parkolója
Ha meglepte volna a pasas válasza valószínűleg most pislogott volna, hiszen igaza volt, annyi pénzért amiért a tanára tanítja őket, ő se választotta volna azt a szakmát. Pláne, ha ilyen csenevész kölykök keserítenék meg az életét, mint amilyen ő is volt. Sóhajtott volna, de ahhoz már nem volt sem mersze, sem pedig ideje, mert vizslatták őt, neki pedig ki kellett állnia a méregető próbát, ami elé bátran állt. Nem félt ő, pedig lehet kellett volna, a belső hangja azonban arra biztatta őt, hogy ne mutassa ki a félelmét, mert bizony volt neki egy kevés félelme, de az inkább a meglepettségből származott. Nem volt ez mindennapi.
Sajnálta is a bicskáját, amit elkobozott a férfi, már közbeszólt volna, hogy az az egyetlen bicskája, de ez olyan hazugság volt, amit nem akart kimondani. Volt egy életlen otthon, amivel semmit sem tudott kezdeni, de ilyen mindenes volt tulajdonképpen mégis, mert voltak olyan kihúzható kis részei, amivel például egy borosüveget lehetett kicsavarozni vagy egy cider üveg kupakjának megszabadítója, amit ritkán használt. Nem ivott sokat. De mivel a férfi kérdezte őt ezért nem tartotta magában a választ.
- Egy dög a vele járó extrákkal, ez éppen elég kellene, hogy legyen. Azt hiszi, hogy csak az ő órája létezik és az a legfontosabb, mintha nem lenne tíz másik amire készülnöm kell. – most csak egy random számot mondott, ami soknak hangzott és talán volt is benne igazság, de már ő sem tudta pontosan mi az, ami fontos ezek közül is mi az, ami nem. Ő edzeni szeretett, a sportot nem hagyta ki, az ökölharc még érdekelte is, ezt pedig nem hanyagolta el, mert valamiért mindkét részének tetszett az, ha edzhet. A mindkét részt pedig úgy értette, hogy ő és az a fele, aki mindig megsúgja neki a tutit, a lelkiismerete, ha úgy tetszik. A vicc kedvéért azonban a bicskája után nyúlt a levegőben, mintha ahol ő van el tudta volna érni és venni a férfitól. A látszat kellett és a lebiggyesztett száj, mondott valamit az orra alatt, de abból semmit sem lehetett kihallani. De ha érthetően mondja akkor az lett volna, hogy „Az volt a kedvenc bicskám.” vagy valami ilyesmi.
A nőre pillantott, aki figyelmet szentelt neki, így úgy érezte neki is hasonlót kell cselekednie most, mert jelenleg a nő az út a férfihez. A bicskáját pedig vissza kell szereznie. Először arra gondolt, hogy nem mondja meg az igazi nevét, de arra gondolt, hogy lenyomoznák semmi perc alatt és rájönnének, hogy nincs is olyan név a közösségi médián. Persze, hogy nincs, Instagramra se a saját nevével regisztrált fel anno – ettől függetlenül persze megadta a saját tisztességes polgári nevét is – de ez mind nézőpont kérdése. Gyerekesnek sem akart hangzani ezért nem a becenevét mondta ki hangosan, hanem a keresztnevét.
- Lachlannak hívnak és a pasinak még nincs bácsikora. Ha bácsikora lenne, már több őszhaja volna, de azért megjegyzem, hogy őt úgy hívják, hogy Lance. – teszi hozzá gyorsan, még mielőtt sértésnek venné a nő meg a férfi is az okfejtését, de ha persze a férfi bácsinak érzi magát Lachlan úgy gondolta szíve joga, csak akkor szóljon és elkezdi Lance bácsinak hívni. Nem fogja.
Nem értette a nő reakcióját, amikor elé tolta a zsebkendőt, a jobb kezével jelezte is, hogy neki nem kell, de aztán a bal keze a zsebkendőért nyúlt mégis és az orrához ért vele. Bal kézzel szerencsétlenebb volt legtöbbször, de most szerepelnie kellett súgta a lelkiismerete és jól kell játszania vagy különben baj lesz.
- Vadizsír téligumi? – kérdezett vissza. – Persze, otthon van a porcelán malacomban minden zseton, amit tőlük kapok, ha megtelik elutazom innen a világ másik felébe. – tréfának szánta, mégis foglalkoztatta őt a költözés gondolata, de csak otthonról akart lelépni és önállósodni. Ám a világ szemében kicsi volt ő, hiába érezte felnőttnek magát.
- A szobafogság alatt üres a pénztárcám, csak a végén adják vissza. – vallotta be végül, most az egyszer igyekezett őszinte lenni.
Nem nagyon értette, hogy mire akar célozni a nő azzal, hogy dolgoztassa le őt a férfi. Valami nagy iparos kocsiját tette tönkre? Tyúkól? Valami farmról lehet szó, amiről ő nem tud? Nem néz ki se a nő se a férfi farmernek, de sosem lehet tudni, ki mikor dönt úgy, hogy farmerkedésbe kezd New York kellős közepén. Legalábbis ő azt hitte, hogy a kellős közepén kell elképzelnie ezt, valahol a felhőkarcolók között vagy azokhoz közel egy épület tetején. Álomszerűnek tűnt és először ezért nem tudta mit mondjon a nő kérdésére, de aztán hevesen bólintani kezdett.
- Nem vagyok gyönge, karatéra járok. – szemet is forgatott volna s, el is mondta volna a díjait, de úgy érezte, hogy ezt most jobb, ha kihagyja.
- De segítek megbékélni velem, ha utána visszakapom a bicskámat! – tette hozzá, hogy a férfi lássa, mennyire fontos neki az a bicska. Fontos is volt, de más miatt.
- Tyúkólt akar építeni? Hallottak a KFC új ajánlatáról? Két csirkéért egy menü? – csak tréfálkozott, nem tudta elképzelni, hogy mire kellhet egy tyúkól, de úgy érezte, hogyha nemet válaszolt volna, akkor sosem tudja meg az igazat.
- Van pótkereke igaz? – kérdezte meg végül, a használtnak tűnő zsepit pedig a zsebébe dugta, csak összegyűrögette végül a bal kezében, az orrához csak díszből nyomta.

_________________
strong
is the new pretty
Lachlan Smith
Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 30.
Tartózkodási hely : Otthon a melegben
Munka/hobbi : végzős diák
Ki van a képen? : Tanner Buchanan
Keresem : Sigyn
Lachlan Smith
• doing good for bad reasons •

Lance Alvers a Nap Antihősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 21, 2023 11:22 pm
You gotta be kidding. i need a fucking teen repellent.
Lachlan & Alvers
Mindy megértően bólogatott, amikor kitört a suhancból a kurva életbe pánik. Én a szememet forgattam. Ja, a kurva életbe. Osztottam az álláspontot.
– A faszom a tanárod. Tudod, mikor nyüglődnék veletek annyi pénztért.
Az elégedetlen fintor Mindy szája csücskében, na, az már tanci nénis volt.
Összehúzott szemmel vizslattam a srácot. Közben legurítottam a pocsék kávém maradékát, összenyomtam a poharat, és behajítottam a legközelebbi szemetesbe. A többi cuccot bepakoltam a meglékelt Kisasszony anyósülésére.
– Mivel vívta ki az a dög Hargrove a bosszút? – Lehajoltam a bicskájáért. – Ezt elkoboztam. – Azzal elzártam a kesztyűtartóba.
Mindy végig asszisztálta a parasztfelkelést, épphogy nem állt neki utána leporolni a kölyköt. Aztán asszisztált az idegösszeomláshoz is. Ott lapogatta a vandálunk hátát, miközben az előadta a szokásos sztorit. Jaj, véletlen volt. Jaj, a szüleim. Jaj, a rendőrök.
Akkor bezzeg nem rágódott ilyeneken, amikor kést döfött Kisasszonyba.
Meg kellett hagynom, ügyesebben csinálta, mint én az ő korában. Mentette a bőrét, nem állt bele dacból.
Nekidőltem háttal a kocsinak, és karba fontam a kezem. Vártam, hova fut ki a színdarab.
– Hogy hívnak? Én Mindy vagyok, az ijesztő bácsi pedig Lance – tutujgatta. Direkt húzta az agyam a bácsizással. Én meg direkt nem reagáltam rá. – Nyugi, nem jelentünk fel.
– Az attól függ – helyesbítettem. A némber erre arrébb tessékelt, és behajolt az autóba előtúrni egy csomag zsepit. Odatolta a picsogó szaros pisze orra alá.
Hű, de rühelltem volna középsuliban a képét. Itt sem volt a szívem csücske.
– Egy vadizsír téligumit basztál tönkre, kishaver – tájékoztattam. – Remélem, az őseid jól kitömték a zsebedet.
Mindy hitetlenül tátotta rám a száját. Belefért volna az öklöm.
– Ki akarod fizettetni vele?
Fapofával bámultam vissza rá. Még szép.
Kihúzta magát. Na, jön a fejmosás, gondoltam. Erre olyat nyögött be, hogy én is majdnem nyitva felejtettem a bagólesőmet.
– Inkább dolgoztasd le!
– Ne szórakozz, Mindy! Mi a picsát kezdenék ezzel a nyüzügével?! – Mutattam végig a suhancon. Lerítt róla, hogy dísznek van a bicepsz a karján. – Egy kereket sem tudna lecserélni!
– Majd most megtanítod neki! Kapóra fog jönni a segítség a tyúkólhoz. – Biztatóan megragadta a kölyök vállát. – Mit szólsz? Jóvá szeretnéd tenni, igaz?
A fejemet ingatva hunyorogtam a srácra. Szuggeráltam belé a helyes választ: nehogy igent merj mondani! Nem viszek haza még egy hormonzsákot. Mi van, ha a nyakamon marad?! Már csak az kéne!
Not your damn babysitter.


_________________
hzC1HWW.gifaKROn0U.gif"
  Watch out for the cracks.
Rulebreaker & Earthbender
Lance Alvers
Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : asztalos, szerelő, ezermester
Ki van a képen? : Christian Kane
Lance Alvers
• doing bad for good reasons •

Laserian Harries and Lachlan Smith a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Pént. Nov. 17, 2023 2:43 pm

L x L
This is not what I expected
Two Face ϟ  ∞ szószám ϟ Starbucks parkolója
Amint megtette, amit kell elkezdett lenyugodni, vagyis csak részben, mert akkor jelent meg két számára ismeretlen felnőtt. Ideje se volt odébb húzódni, mintha nem is ő tette volna a dolgot, mert rengeni kezdett alatta a föld, hirtelen a kezéből is elengedte a bicskát és megpróbált hátra fele kúszni. Nem jó ötlet persze, hátra hagyni a tettes fegyvert, de az ilyen rengések nem jelentettek jót, azt se tudta igazán, hogy ez most valamiféle földrengés akar lenni vagy micsoda. Az életét jobban szerette ez az igazság, legalábbis mostanában.
Addig ott húzódott meg a járdaszéléhez közel, azt se tudta mi volt ez. A nő, aki lehajolt hozzá egyszerre tűnt kedvesnek és furcsának is. Nem szokott ahhoz, hogy idegenek ilyen kedvesek legyenek. Valószínűleg ez egy csapda. A kedvesség álcája alatt akarják megbüntetni őt, amit lehet meg is érdemel, de ő akkor abban a pillanatban nem érezte hibásnak magát. Ő igazságot szolgáltatott a zsarnok tanára felett és ez megnyugtatta. Talán a pillanatot is kiélvezi, ha nem kapják el.
- Jól vagyok? – felelte kérdéssel, mert nem tudta eldönteni, hogy most fogják felráncigálni őt a földről vagy később.
- Tessék? – először a férfire nézett és utána a kocsijára. – Ez a maga kocsija? A maga kocsija? Kurva életbe! – dühösen eltemette az arcát a tenyerébe, de nem tartott ez egy pillanatnál tovább, mert hátra simította idegesen a haját. – Maga nem az a dög Hargrove tanár úr, pedig a kocsija az övé, neki is pont ilyen… - újabb szerencsétlen próbálkozást tesz a haja hátra simításával. Ideges. Persze.
- Az a dög is ide jár kávézni, most is bent ül valami nőcskével. – de már felpillantani nem tudott, hogy megbizonyosodjon erről tényleg ott van még a tanárja vagy sem. – Minden nap, ugyanakkor köt ki itt, már egy hete figyelem. – felsóhajt és egyenesen a nő szemébe nézett, úgy gondolta, ha a nő szívén keresztül férkőzik be a sajnálat tükörszobájába, a férfivel se lesz nagyobb gondja annál, ami most van.
Megpróbált feltápászkodni a földről és összeszedni minden erejét, úgy érezte jó vastag bőrt kell növesztenie most az arcára, hogy azt, amit rá mondanak majd ezután elviselje. Vacillált, egy része bocsánatot akart kérni, egy másik pedig nem, azzal nyugtatta magát, hogy ennek így kellett történnie, fogadja el és a hasonló történésekért se kérjen bocsánatot többé. Ezt persze még nem tudta így elfogadni. Nem is akarta így elfogadni. Meg is rázta a fejét, hogy egy kicsit kitisztuljanak a gondolatai. De azok tovább gördültek és arra lett figyelmes, hogy olyasmit mond el, amit nem kellene.
- Nem, nem, nem lehet, hogy rossz kocsit néztem ki. Amiatt a mocsok miatt vagyok, most szobafogságban, már három hete megszakításokkal. Nem mondhatják, hogy ez nem az ő kocsija. Az apám kinyír, az anyám valószínűleg elzár… Hacsak nem jönnek értem előbb a rendfenntartók. – sopánkodott, de nem magától, ő nem akart ilyeneket mondani, szándékosan legalábbis, mégis valami azt súgta tegyen így. Legyen őszinte, mondja ezt, mert így talán, ha a férfire nem is, a nőre hatna, a nőkre jobban lehet hatni. Bár ezt otthon hiába próbálta sosem ért semmit. Mintha az anyja elég mérges volna ahhoz, hogy rá figyeljen és arra őt a jó szándék vezérli, csak rossz dolgok történnek, amiről nem ő tehet. Vagyis pontosabban fogalmazva, nem ő akar tenni, mégis megtörténik minden baljós. Számára ez az autóbenézés is az volt.
- Fel fog jelenteni igaz? – kérdezett rá, most már elhessegetve a szintérről a sopánkodót. Komolyan tudnia kellett mi történik most ezután vele. Egy biztos volt, a tanára nem veheti őt észre! Most is, mint mindig, megint mindent jól elintézett.


_________________
strong
is the new pretty
Lachlan Smith
Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 30.
Tartózkodási hely : Otthon a melegben
Munka/hobbi : végzős diák
Ki van a képen? : Tanner Buchanan
Keresem : Sigyn
Lachlan Smith
• doing good for bad reasons •

Lance Alvers a Nap Antihősének tart

Vissza az elejére Go down
Szer. Nov. 15, 2023 12:47 pm
You gotta be kidding. i need a fucking teen repellent.
Lachlan & Alvers
Beállítottak egy kefebajszos, kiöregedett hipsztert a pult mögé, és faszán megtanították neki félreírni a neveket, amitől rögtön baristának képzelte magát. „Minty” cukorszirupos pacsmagját olyan akcentussal adta ki, hogy elgondolkoztam, Amerikában vagyok-e még.
– Kedves egészségedre – baszta el a kedves egészségemet a bájolgásával.
– Kösz – vetettem oda.
Átszlalomoztam a csivitelő csajok, egy flörtölő pár meg két laptop fölött görnyedő egyetemista között. A legfélreesőbb sarokba küldtem Mindyt asztalt foglalni. Hála a jó istennek, sikerült neki.
Épp a hülye kutyás könyvemet lapozgatta. Már a pénztárnál bántam, hogy megvettem. Az alattomos mosolya azt üzente, bánni is fogom egy darabig.
– Lance – búgta, miközben leraktam magam a szemközti székre. – Te örökbe fogadtál egy kutyát? Nem lesz sok a tizenegy gyerek mellé?
Odatoltam elé a rendelését, de a tetején hagytam a kezem.
– Ne bassz föl, mert kiöntöm ezt a fost a klotyóba.
– Miért elvitelre kérted? – csóválta a fejét, miközben lefejtette az ujjaimat a pohárról.
– Sokan vannak.
Körbenézett. Előre tudtam, mindjárt kinyögi nekem a pontos kalkulációt.
– Tizenöt fő. – Bingó. Kényszeres, tudálékos némber. – A dolgozókkal meg velünk együtt. Túlzással sem nevezném tömegnek.
– Bedoblak az otthoni kölykök közé egy napra. Akkor majd megérted.
– Ha már felhoztad, milyen kollégiumi nevelőnek lenni?
Mindy kérdése keserű ízt hagyott a nyelvemen, de annak legalább volt íze, nem úgy, mint a kávémnak. Belefintorogtam az americanóba.
– Csészealj alakú baromfiólt akarnak csináltatni velem. Szerinted?
Be kellett tapasztania a száját, hogy ne köpje rám röhögés közben a tejszínhabot.
– Csak akarnak? – ingerelt elvékonyított, célozgató hangon. Miután nem reagáltam, megböködte a sípcsontomat a cipője orrával. Hátrébb húzódtam a székkel együtt, és tüntetően kibámultam az ablakon.
– Mi a… – hunyorítottam rá a kocsim körül ólálkodó figurára. Ennél már csak akkor lett volna gyanúsabb, ha harisnyát húz a fejére.
Nagy csikordulással felpattantam, és kirontottam a parkolóba. Mindy értetlenkedett mögöttem. A szemem sarkából észleltem, ahogy összeszedi bent a cuccainkat, aztán utánam ered.
Pont elcsíptem a hátsókerekem haláltusáját.
Kivezettem megamból az indulatot a talajba, a beton berepedt a remegéstől a guggoló szarházi alatt. Megvillant a bicska pengéjén a fény. Céloztam rá egy fókuszált lökéshullámot. Vagy darabjaira hasítja a kést, vagy kiszakítja a kezéből egy az egyben, végső esetben én tépem ki belőle, mielőtt széttépem a ficsúrt. Nyúltam megragadni a grabancát, de lefékezett a szorítás a vállamon.
Mindy félkézzel visszarántott. A másik karján a kabátomat egyensúlyozta meg a könyvet, rajta a poharainkkal. Aggodalmasan vizslatta a suhancot a földön.
– Picsába – szűrtem a fogaim között.
– Egyetértek – suttogta röhejes nyugalommal.  Köpni nyelni nem tudtam, amikor biztatóan hátba veregetett. – Egyre precízebben zúzol.
Átaggatta rám az összes vackot, és lehajolt felsegíteni a kölyköt.
– Jól vagy? – Ökölbe szorult a kezem a mézes-mázas mosolyától, de mielőtt elhajítottam volna mindent, ugyanebben a tanárnénis stílusban hozzátette: – Elárulnád, mit vétett ellened ez a jó ember meg a kocsija? – bökött rám hátra mutatóujjal. – Valamit mondanom kell majd a tárgyaláson, ha nem élnéd túl a mai napot.
Ez a némber legalább annyira értett a felidegelésemhez, mint a lenyugtatásomhoz. A kölyöknek viszont nem kellett erről tudnia. Letöröltem a képemről a félmosolyt, nehogy elbízza tőle magát.
Not your damn babysitter.


_________________
hzC1HWW.gifaKROn0U.gif"
  Watch out for the cracks.
Rulebreaker & Earthbender
Lance Alvers
Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : asztalos, szerelő, ezermester
Ki van a képen? : Christian Kane
Lance Alvers
• doing bad for good reasons •

Rosemarie Morozov, Laserian Harries and Lachlan Smith a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Nov. 12, 2023 7:19 pm

L x L
This is not what I expected
Two Face ϟ  ∞ szószám ϟ Starbucks parkolója
Morcos volt, úgy érezte ma teljesen jogtalanul nem engedik el otthonról, csak az anyja volt itthon, az apja pedig már nem tudta mit mondott, hogy hol tartózkodik és milyen üggyel foglalkozik éppen. Lényeg, hogy nincs itthon. Lentről érezte a finom illatokat, amik azzal kecsegtettek, hogy bizony odalent valami finom készül. Nem tudta megmondani, hogy milyen étel készül, de arra számított, hogy valamilyen húsos étel készül, csak most túlságosan haragudott, ahhoz, hogy lemenjen és kiderítse mi történik odalent. Jobb esetben talán még be is segített volna az anyjának, beleforgatni a húst sóba, borsba, s amibe kell, de most nem volt jobb eset.
Hisztis Miss is videóhívásban akart lenni vele, de azt mondta neki, hogy be kell fejeznie a háziját, amit amiatt a bunkó tanárjuk miatt kapott. Mondjuk a tanár jogosan adott neki plusz feladatot, de ezt most nem fogja beismerni sem a lánynak, sem pedig önmagának. Megkérte Hisztist, hogy ne haragudjon rá, de most nem tud válaszolni, a tanár elég rövid határidőt szabott ki neki. Ez igaz is volt, de a lánynak nem mondta el, hogy már készen van vele. A tanár nem fog ki rajta az hét szentség, most épp a bosszún agyal. De itthon képtelen lenni. Szobafogság ide vagy oda, őt nem fogják csicskagyerek módjára idebent tartani és ezt meg is egyezte önmagával. Az ajtón nem mehetett ki, az anyja észrevette volna, amikor elhagyja a házat, viszont az ablak, az jó ötletnek tűnt. Azon ki tud mászni és le is érkezik a földre simán. Össze is pakolt pár cuccot magának a hátizsákjába. Egy kendőt, amivel majd az arcát fogja eltakarni, ha szüksége lesz rá és a bicskája. Iskolába nem viszi magával, oda elég a pusztakeze, de az öklével nem fog egy gumikereket tönkre tenni. Ő viszont most pontosan erre készült. Borsot törni a genya tanára orra alá.
Már megfigyelte, hogy hol tartózkodik, tudta a kocsija márkáját és színét, egyedül a rendszámot nem, de az csupán olyan részletkérdésnek gondolt, amire úgy hitte nem lesz szüksége.
Szóval összepakolt, leereszkedett a növényfuttatón (pergolán) és óvatosan a motorjához osont, most nem volt ideje gondolkodni a továbbiakon, egyszerűen csak ellökte a támasztott és halkan kitolta azt az útra. Egy darabig még tolta maga mellett, majd, amikor elég távol volt az otthonától felült rá és uccu neki! Meg sem állt a helyszínig, na jó, a piroson azért nem hajtott át, annyira ő sem bolond még. De jó érzés volt megülni a motorbiciklit, ő ezt szerette, nem a négy falat. Lassan, de biztosan megérkezett a helyiség parkolójába is, a bukósisak még a fején volt és úgy vizslatta az üvegablakon keresztül a nyugodtan kávézó embereket. Megpillantotta a tanárját is, valami lotyóval beszélgetett éppen, hogy mit azt sem kedve, sem ideje nem volt kitalálni, inkább akcióba lépett. Szépen leparkolta a motorját és a kocsik között haladt szépen hátrafele, fél szemét néha a kamerák irányába tartotta. Nem láthatják meg az arcát. Ez járt a fejében. Fel is húzta a kendőt az orráig miután szerinte sikerült háttal állni a parkolót mustráló kamerának. Amikor pedig megvolt a tanára kocsija… Fülig ért a szája, egyből ki is kotorta a táskájából azt, amit magával hozott és már le is kuporodott a kocsi mögé. Mintha épp leejtett volna valamit és csak azt venné fel, pedig nem. Szépen törpe guggolásban a hátsó kerekekhez ment és a fejében megfordult az, hogy jó erősen oda csapjon a bicskájával, tönkre téve a kocsi kerekét úgy ahogy van, de marcangolta önmagát legbelül. Ő nem ilyen. A szabad keze azonban ökölbe szorult és cselekedett. Egy nagy pukk után ki is húzta a bicskát.
- Remélem egy életre megtanulod, hogy kivel ne kekeckedj te mocsok! – morgott és valószínűleg most le is lépett volna, ha nem pillant meg valakit, aki határozottan nem a tanára volt.

_________________
strong
is the new pretty
Lachlan Smith
Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 30.
Tartózkodási hely : Otthon a melegben
Munka/hobbi : végzős diák
Ki van a képen? : Tanner Buchanan
Keresem : Sigyn
Lachlan Smith
• doing good for bad reasons •

Lance Alvers a Nap Antihősének tart

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.