Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


Váratlan Vendég - E&D

Csüt. Nov. 02, 2023 6:00 pm


Csak egy laza este



22:31
55 Liberty Street, Manhattan
Danny


Elég sok fura dolog történt mostanában, ahhoz képest, hogy visszavonultam. Ez azt jelenti nálam, hogy nyitva tartom a szemem, ugyan de azért beleszólok ha olyat látok. Viszont semmi hivatalosan. Viszont be kell valljam, néha megesz az unalom, és akkor kimozdulok megnézni egy-két ismert helyet. Ma viszont csajos napot tartok: hajat festettem, most pedig bekészültem a kedvenc pizsamámba a mozizáshoz: körömlakk, és épp beraktam a mikróba egy adat pattogatott kukoricát. Imádom, szóval vagy két zacskóval készítek, de van mikor kijövök egy harmadikért. Hála az égnek az egészségtelen szarok se ártanak, így cola-t is bekészítek némi sörrel. Nem tudom, mikor mit kívánok. Na meg a fagyi, az kötelező elem. Ma esti filmem a Texasi Láncfűrészes. Semmi nyál, vagy túlzott akció, kiborít hollywood elcsicsáz mindent.
Az első adag popcornt kiöntöm, majd viszem a tv elé, beindítom a második adagot, mikor csöngetnek. Az órára pillantok automatikusan este fél 11, ki a jó ég zargat ilyenkor. Mély levegőt veszek, mert csak olyan kereshet akit nem akarok a nyugdíjazásomon látni. Öcsém pedig előbb bejelentkezik, anyu meg nem tenné be ide a lábát, utálja a nagy városokat, fojtogatja. Jobb híján a konyhakés felé nyúlok. Szerintem a múltam megengedi a bizalmatlanságot. Viszont nem akarom megijeszteni ha esetleg  valamelyik szomszéd az. Pedig még el se kezdtem a filmet a házimozival. Sóhajtok, a kezem is fegyver. Mikor már csöngetés mellet erős kopogtatást is hallok felmegy bennem a pumpa. Nénikédet türelmetlenkedj...
- Jövök már ember! - az egész tetőtér , két szintes lakás, így nem egy perc a bejárati ajtóhoz menni.
Mikor oda érek valósággal kitépem az ajtót. Már készültem elküldeni melegebb éghajlatra, mikor végig nézek a férfin, aki ütlegelte az ajtómat. Elismerően biccentek.
- Nem rossz, de nem rendeltem semmit... - lehet az egyik barátnőm volt az, csak kár hogy nincsenek. Vagyis ki tehet róla Elsa, vámpírok réme? 


emme

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •

Percike and Danny Ketch a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Csüt. Nov. 02, 2023 7:42 pm



Elsa
Manhattan

No rest forthe likesof us



Nem akarok itt lenni. Utálom ezt a várost, a bűzt, amit New York az emberen tud hagyni, a gazdag környékektől meg egyenesen hányingerem van. Pechemre, jelen esetben mindkét tényező adott. Ráadásul nincsenek olyan ábrándjaim, hogy az ezen a címen lakó különösebben el lesz ragadtatva, amikor közlöm vele, miért zavarom meg a péntek estéjét. Az sem javít az általános hangulatomon, hogy hallom a hátam mögötti ajtó résnyire nyílását. Valaki nem hallotta még, hogy a kíváncsiság megkurtítja az életvonalat. Mindenesetre, nincs kedvem megvárni, míg kérdéseket kezd feltenni, úgyhogy kopogtatásom ritmusa szaporábbra vált, holott nyilván semmi nem garantálja, hogy ezzel némi sietségre tudom buzdítani az ajtón túl tartózkodót. Hallom a nekem címzett üzenetet bentről, de van annyira tele a tököm, hogy ignoráljam és inkább megnyomjam a csengőt még egyszer. Nem azért, mert szükséges, hanem azért, hogy ne maradjon a nő válasz nélkül, elvégre, nem vagyok én ennyire neveletlen.
- Nagy kár. Nekem azt mondták a melóhelyen, hogy a házhozszállításért garantáltan jár a futárnak a borravaló. - mondanám, hogy legalább egy öt csillagos értékelést ejtsen meg, de erre ráérünk később.
- Eredetileg masni is volt rajtam, de azt levitte a menetszél, mire ideértem. - az élet már csak ilyen kegyetlen, ha az ember motorral közlekedik mindenhová.
- Beszélhetnénk? - belátom, ez még önmagában egy elég rövidre fogott magyarázat arra, miért is vagyok itt, ezért hozzáteszem:
- Valami olyan helyen kellene, ahol a falnak kevesebb füle van. - szavaimat azzal nyomatékosítom, hogy szemeimmel a szomszéd ajtaja felé jelzek.
- Nem folyosótéma. - ha ez esetleg eddig nem lett volna elég egyértelmű. - Inkább szakmai jellegű. - remélem, nem várja, hogy lebetűzzem.



listen up, there's a Devil in the church
@HyeRi Codes


Danny Ketch
Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : New York, USA
Munka/hobbi : Démonvadász
Ki van a képen? : Matthew Daddario
Danny Ketch
• doing bad for good reasons •

Percike and Elsa Bloodstone a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Pént. Nov. 03, 2023 12:44 pm


Csak egy laza este



22:31
55 Liberty Street, Manhattan
Danny



Nem hittem volna, hogy ilyen kellemes, vagy majd később fog kiderülni valójában kellemetlen meglepetésben volna részem ma este. Az előttem magasodó férfi eléggé karizmatikus, jóképű, én pedig pedig pizsamában, smink nélkül bizonyára számára is ugyan olyan vonzó vagyok..
Mély levegőt veszek.
- A borravaló csak akkor jár, ha elégedett vagyok a szolgáltatással, egyenlőre ezt nem tudom megítélni. - ismét végig mérem.
- Ez csak azt bizonyítja, hogy rossz helyen volt az a masni. - vigyorodom el, tetszik, hogy humora is van.
- Oh. - reagálok arra, hogy csak beszélgetni akar, majd kitárom az ajtót, hogy fáradjon beljebb.
- Nem tudom ki vagy, de visszavonultam, bármit is akarsz, ezt tisztázzuk. - mondom miközben bezárom az ajtót, és összefonom karjaimat a mellkasom előtt.
- Ha már itt tartunk, ki is vagy te ?
Elég későn, váratlanul toppant be. Ezek szerint senkitől nem kapta meg a számom, email címem, de a lakcímem kapásból meg van neki. - Egyébként is drágám, honnan is tudod a címem? - csipog a mikró, így oda sietek, kikapcsolom és kiveszem a popcornt. - Ha felhívtál volna előtte, több kukoricával készülök. - forgatom a szemeim.



emme

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •

Percike and Danny Ketch a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Pént. Nov. 03, 2023 4:10 pm



Elsa
Manhattan

No rest forthe likesof us



Nem hittem volna, hogy ma este bemutatkozás gyanánt egyből azt tesztelhetem majd, mennyire jól tűri a megjegyzéseimet és melyeknél húzza meg a határt. Utóbbitól jelenleg nem tartok, szemmel láthatóan nem kell átkopognia a szomszédba tanácsért, én pedig egyébként sem voltam soha olyan fickó, aki megtagadná magától a kínálkozó lehetőségeket. Úgyhogy fejemet enyhén oldalra döntve hagyom, hadd térképezze fel tekintetem a nő alakját, már amennyit legalábbis az ajtó látni enged belőle.
- Az elégedettségre reggel is visszatérhetünk, akkor egyértelműbb lesz. - még az sem tud megállítani a pofátlanságban, hogy szavaim címzettje történetesen képes lehet lyukat ütni egy falba. Akkor is, ha ott van valakinek a feje. Az ilyen apróságokkal már nem törődök egy ideje.
- Kíváncsian hallgatom a javaslatokat. - ami a masnit illeti.
Azon azért meglepődök, hogy egyből beenged a lakásba. Ez olyasmi, amit én személy szerint nem léptem volna meg ilyen hamar, de meg kell hagyni, jól áll a csajnak ez a magabiztosság.
- Ugye tisztában vagy vele, hogy akár rosszakaró is lehetek, aki éppen rád vadászik? - nem annyira bírálat ez, sokkal inkább a gondolkodásmódját próbálom felfedezni a kérdéssel. Természetesen szigorúan csak azután, hogy már átléptem a küszöböt és becsukódott mögöttem az ajtó. Ha már idáig utaztam, nem fogok lelépni, mielőtt célba érnék.
- Létezik egyáltalán olyasmi a magunkfajták számára, mint a visszavonulás? Mondjuk tény, neked láthatóan nem kell aggódnod a nyugdíjas évek miatt. - a kérdés őszinte, de azért nem bírom ki, hogy mondatom másik felével ne az életkörülményeket dörgöljem az orra alá.
- Danny. Danny Ketch. - nem várom, hogy bármit is mondjon neki a név. Van egy másik, amit még a Közel-keleten aggattak rám, de azt nem kötöm az orrára. Egyelőre. Ha olyan tájékozott, mint amilyennek sejtem, úgyis tudni fogja. Idővel.
- Nem olyan nehéz kideríteni az ilyesmit, ha az, akit keresel, Amerika legvagyonosabb vadászcsaládjából származik. Áltathatod magad azzal, hogy visszavonultál, de eltűnni már nehéz. - nehéz, de nem lehetetlen. Ha a másik két jelöltemet, aki segíthetne, elő tudnám keríteni, nem lennék most itt.
- Csörögtem volna, de az instrukciók csak a családnévre korlátozódtak, nem járt hozzá elérhetőség. - és inkább nem kockáztatnám meg, mit találnék az "okkult szakértő" keresésre a neten.
- De a ma este után megadhatod a számod. - amíg a mikrónál bíbelődik, kihasználom a lehetőséget, hogy a falnak vetve vállamat, immáron szabadabban kövessem le körvonalait.
- Mit tudsz a démonokról? - nincs ínyemre, hogy az alapoktól kezdjük a beszélgetést, de a tisztánlátás végett ezen úgyis túl kell esnünk, így nem látom értelmét köntörfalazni. Különben sem hiszem, hogy a vérszívók után ezen a témán fog meglepődni.



listen up, there's a Devil in the church
@HyeRi Codes


Danny Ketch
Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : New York, USA
Munka/hobbi : Démonvadász
Ki van a képen? : Matthew Daddario
Danny Ketch
• doing bad for good reasons •

Percike and Elsa Bloodstone a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Pént. Nov. 03, 2023 8:40 pm


Csak egy laza este



22:40
55 Liberty Street, Manhattan
Danny



Csak meg lepődve nézek a csávóra, elvigyorodom, nagyon tetszik, hogy visszadobja a labdát, ritka mikor veszi a lapot, és tudja kezelni. Ezt csábítónak találom.
- Nem bírnád a tempót. - válaszolom egyszerűen, épp olyan magabiztosan, ahogy azt ő tette.
- Szerintem tudod mire gondoltam. Biztonságos, zárható helyen. - a tekintetem az ágyéka felé, majd egyszerűen mielőtt ezzel tovább mennénk, és be is vonulok a lakásba. Hát akkor térjünk a tárgyra.
- Ha rossz akaró lennél, már rég megtámadtál volna, és nem flörtölnél. Egyébként elég szemétládával találkoztam, hogy átlássak rajta. Arról nem is beszélve, hogy felkenném veled a padlót, maximum a berendezést sajnálnám. - nézek rá hátrafordulva, mosolyogva.
- Attól függ, a lényeg, nem vállalok semmi melót, de attól még nyitva tartom a szemem, szándékosan nem keveredek semmibe. Igen eléggé jövedelmező a szakma ha jól csinálod. - zsoldosként jó sok fizetséget halmozott fel a családom. Apám évszázadokig élt, és volt mikor egész birtokot, vagy egy kisebb kastélyt kapott fizetségnek. Az egyik ilyen az angliában lévő kastélyunk volt, de az egy harc folyamán porrá éget. Majd amerikában annak mintájára építette apám a kúriát, nagyon sokat jelentett neki.
- Áh Daniel. - rázogatom meg a popcornos zacskót, majd kiöntöm egy tálba. - Tudod Daniel, nem illik főleg nőket késő este zavarni, lehet még fel is öltöztem volna. - pizsama nem előnyös...
- Ott a pont, de azt hiszem az összes lakásomat álnéven vettem, és szerepel mindenhol. - Nagyon kreatív voltam Buffy Summers néven vagyok minden ilyesmin hivatalosan. Ha csak az ő köreiben nem így ismernek... - De ezesetben feltételezem van valakid, aki ismer minket. - billentem oldalra a fejem kíváncsian. Felnevetek a számcserés részen, nem mintha nem lenne ínyemre.
- Magabiztos vagy, azt meg kellhagyni. - vigyorodom el. Majd fogom a kiöntött kukoricámat, majd magamhoz szorítom, a konyha pult másik oldalán állt meg, így magunk közé teszem a tálat, amíg csipeget.
- Tekintve, hogy a szörnyvadászat a szakmám része... démonok is beletartoznak. - a pultra támaszkodom és csipegetek, mintha moziban lennék, de közbe azért figyelek. - Egyél nyugodtan, vagy egyebet esetleg éjszakai zaklatómnak? kávé? tea?




emme

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •

Percike and Danny Ketch a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Nov. 04, 2023 4:48 pm



Elsa
Manhattan

No rest forthe likesof us



Visszavonult vadászhoz képest elég magabiztos, azt meg kell hagyni. Mondjuk ez egy olyan felmenővel, mint Ulysses Bloodstone talán nem is annyira meglepő. Még szerencséje, hogy én itt vagyok és szívesen visszarángatok bárkit a földre.
- Ezt nem tudhatod biztosra. Elvileg visszavonultál, nem igaz? Ki tudja, lehet, hogy már csak a szövegeidet gyakorlod, hogy így kendőzd el a berozsdásodást. - ha Eric itt lenne, már szóvá tette volna, hogy erre nincs időnk, jobb kedvében esetleg megjegyezné, hogy nem szerencsés húzogatni az oroszlán bajszát. De tehetek én erről, ha a szóban forgó vadmacska a jelek szerint szeret játszadozni? Én csupán azt nyújtom, amire szüksége van.
- Egy magára valamit is adó profi nem tenné ennyire nyilvánvalóvá a szándékait. Egy frontális támadás kezdeményezésével csupán önmagát tenné sebezhetővé, hiszen nem tudhatja, mennyire felszerelt a hely. Vagy a célszemély. - azt viszont nem kétlem, hogy meg tudja magát védeni. A berendezések között véleményem szerint semmi olyan nem sérülne, amit az ő vagyonával nem lehetne néhány nap leforgása alatt pótolni, de ki tudja, ettől még lehet szentimentális alkat. Eric engem arra tanított, hogy az ilyen kötődések feleslegesek, így nem is feltétlenül értem őket.
- Nyugi, nem a terepre akarlak visszarángatni. Tekintsd ezt inkább amolyan szakmai eszmecserének. Engem a tudás érdekel, amit egy bizonyos témában a családod felhalmozhatott. - ha van olyan ereklye vagy fegyver, ami a segítségemre lehet, annál jobb, de ennyire nem kell előreszaladnunk. Haladhatunk kis léptekben, akármennyire nem az én stílusom.
- Minek? Fel vagy öltözve. - mármint, definíció szerint takarja őt ruha. - Kissé túlságosan is, de mindenen lehet segíteni. - és igen, ha szépen kéri, örömmel asszisztálok benne.
- Igen, az apám. Vagyis, a nevelőapám. Bonyolult. - lefordítva: nem szükséges belemennünk.
- Ő ismerte az apádat, még évekkel ezelőtt volt valami közös ügyük. A nevedet a naplójában találtam meg, néhány álnévből álló lista mellett, amit még az öreg Bloodstone adhatott meg neki. Nem ismerem a részleteket, de úgy tűnik, jóban voltak. Már amennyire az ilyesmi lehetséges a mi szakmánkban. - nevezhetnénk pesszimista nézetnek azt, amivel megtoldottam a "jó" ismeretség részt, de a mi valóságunk már csak ilyen. Szövetségesek vannak. Általában átmenetiek.
- De ha ettől jobban érzed magad, hívhatlak Buffynak. - ha esetleg bizonyítékra vágyna, hogy elvégeztem a házi feladatomat.
- Még itt vagyok, tehát nincs okom nem annak lenni. - értheti, ahogy szeretné. Még életben vagyok, tehát legyek akármekkora pöcs, azért értem a dolgomat. De úgy is veheti szavaimat, hogy itt állok a lakásában. Nézhet akármilyen beképzeltnek, beengedett, tehát annyira azért nem piszkálhatja a csőrét a késő esti zavarás.
- Na és mit tudsz Mephistoról? - nem kell abszolút nulláról kezdenünk a beszélgetést. Ez jó. Akkor közelebb léphetünk a lényeghez.
- Valami erősebb játszik? - nem vagyok a koffein híve este tíz után, de ha az a nem is annyira burkolt célja, hogy egész éjjel ébren tartson, azt meg tudja tenni kávé nélkül is.



listen up, there's a Devil in the church
@HyeRi Codes


Danny Ketch
Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : New York, USA
Munka/hobbi : Démonvadász
Ki van a képen? : Matthew Daddario
Danny Ketch
• doing bad for good reasons •

Percike and Elsa Bloodstone a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Nov. 04, 2023 9:06 pm


Csak egy laza este



22:45
55 Liberty Street, Manhattan
Danny



- Jó vagy, de hozzám kevés. - nevetem el magam, bár akaratlanul is túl kacér lett ez a nevetés. A következőkre, már csak komolyan nézek rá, és ez a nézés már pusztított el szörnyeket, és embereket is egyaránt.
- Fogalmad sincs róla ki vagyok, és mire vagyok képes. Szóval szerintem jobban jársz, ha nem teszel próbára. Behívtalak, de az nem azt jelenti, hogy nem végezhetek veled egy pillanat alatt. - reagálok negédesen, egy gyilkos mosoly keretein belül. Az tény, hogy mióta nálam van apám öröksége a vérkő, kicsit nőtt az önbizalmam. Inkább elmúlt a félelem érzetem, és mióta father meghalt, úgy érzem vele együtt minden idegszálam is. Azóta csak lebegek, élek, de mintha egy buborékba. Semmi nem érdekel.
- Elég sok tudást felhalmozott a családom, évszázadok óta jelen vagyunk. De ha szerencséd van, pont tudom a választ, ha kedves leszel. - billentem oldalra a fejem, egy vigyor kíséretében, miközben feldobok egy kukoricát hogy elkaphassam a számmal. Olcsó játék hülyegyerekeknek.
- Oh elképesztő! - őszinte döbbenet tükröződik rólam, enyhe szarkazmussal. - Micsoda úriember, jóképű is, és még segítőkész is. Micsoda mázlim van. - nézek rá kamu izgalommal, arra, hogy szívesen segítene levetkőztetni. Hát én is őt, de azért ismerkedjünk egy kicsit előtte, nem adom olcsón, azért egy pár perc beszélgetés belefér.
- Eric Simon Payne. - mondom rögtön mikor előadja, honnan is tudhatja a címemet. Apám csak egy emberbe bízott annyira, hogy információt adjon ki a családjáról. Ha bármi történne vele.... - Az egyik nevelt kölyke vagy. - bólintok, inkább magamnak megerősítésnek. - Hát sajnállak, nem lehetett könnyű. Igen jóban voltak, régen. Aztán sok lett az ellentét közöttük. Belső bizalom ugyan megmaradt, de a szakmai ellentétek miatt külön utakon folytatták. Ennyi tudok. - ezt nem értem Erik miért nem közli saját neveltjével. Én tisztában vagyok vele, miért nem beszéltek évekig. Ebben nincs semmi titok, ha csak nincs valami még mélyebb dolog, amiről én sem tudok.
- Maradjunk Ellie-nél, arra jobban hallgatok.... - nem tudom miért kapásból a becenevemet ajánlom. Egyszerűen marha fura érzés, de annyira könnyedén beszélek vele, mintha mindig is ismertem volna. Összeszedem magam.
Mikor meghallom kiről kérdezz, minden mosoly eltűnik az arcomról. Csak bólintok.
- Ehhez sokkal erősebb kell. - megindulok a bárpult felé, habár nekem egy egész raklapnyit meg kéne innom ahhoz, hogy ártson, még is jól esik. - Szolgáld ki magad. - mutatok a megannyi pia felé, van választék.Mikor rám néz kérdően, csak megvonom a vállam. - Szeretem az üvegeket, marha jó üvegeik vannak. - mindenkinek vannak hóbortjai, nem?
- Szóval, drágám rácsesztél ha bármi közöd van Mephistohoz. - öntök magamnak egy kis vodkát, áfonyalét, édesre vágyom. - Maga az ördögről beszélünk, még apám se tudta soha hogyan kell legyőzni. A vele köttetett egyességek felbonthatatlanok, megtalálja a módját annak, hogy a fizetséget megadd. Jóformán minden démon tőle, és Lilithtől származik. - rázom a fejem. Ez a kettő, aki még engem is megrémít. - Egy szörnyvadász nem látta még egyiket sem, akik életbe maradtak volna. - kissé aggódva nézek a férfire, pedig csak most találkoztam vele életembe először. Iszok egy jókora kortyot. - Mi dolgod van vele, Daniel?


emme

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •

Percike and Danny Ketch a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Nov. 04, 2023 10:27 pm



Elsa
Manhattan

No rest forthe likesof us



Kevés. A szó keserű félmosolyt csal az arcomra. Volt már párszor szerencsém hallani, azonban azok, akik annak minősítettek, rendre tévedtek. Van egy olyan orcátlanul sikeres tendenciám, hogy nem csupán nem fogadom el mások véleményét, de mindent elkövetek annak érdekében, hogy bizonyítsam a mellélövésüket. Ki tudja, talán éppen ez a fajta makacsság volt az, ami mindezidáig életben tartott.
- Ez aranyos, de már olyan pokollények szájából is hallottam hasonlót, akik nálad idősebbek. És az, hogy itt vagyok, az élő bizonyíték arra, hogy érdemes lehet még átértékelned ezt az állítást. - nincsenek illúzióim, egy szimpla pusztakezes harcban az ő adottságaival szemben nincs esélyem. De ez nem jelenti azt, hogy ne lennének olyan trükkök a tarsolyomban, amivel képes volnék meglepni.
- Így gondolod? Bloodstone vagy, a családod tagjai számára a vámpírhajkurászás épp olyan természetes, mint a korodbéli csajoknak a plázajárás. Azt állítod, visszavonultál attól az őrült világtól, de elhallgatva az iménti fenyegetésedet, szerintem még te magad sem vagy erről annyira meggyőződve. Tudom továbbá azt is, hogy mivel te vagy Ulysses legidősebb gyereke, örökségként olyan erő csörgedezik az ereidben, amit valószínűleg egyszerre imádsz és utálsz, mert hiába mondogatod magadnak, hogy visszavonultál, valószínűleg most is égsz a vágytól, hogy használd. - Eric mindig is nagy hangsúlyt fektetett arra, hogy alapos ismeretekkel eredjünk valaki nyomába, legyen szó bármilyen eredetű ellenségről vagy potenciális szövetségesről. Talán rohadék egy húzás egyből ezt a berögzülésemet megcsillogtatni, de hát valakinek le kell szednie a pizsamás bestiát a magas lóról.
- Szóval, ha belegondolsz, máris jobban ismerlek, mint az összes szomszédod együttvéve. - összegzésem zárásaként küldök felé egy pimasz, provokatív mosolyt. Ha eddig nem képzelte el, hogy kitekeri a nyakamat, szerintem ezután kipipálhatom.
- Még nem is tudod mekkora. - közlöm egy hanyag vállrándítás kíséretében, ha már ilyen cseppet sem szarkasztikus módon szóba hozta a mázliját. Eddig egy nő se panaszkodott. Igaz, soha nem is maradtam, hogy kikérjem a véleményüket.
- Tehát hallottál róla. - bólintok. Nem kellene meglepnie. A mentoromat híresen megelőzi a neve, még úgy is, hogy vadász körökben a legtöbben fenntartásokkal viseltetnek az irányába. Mondjuk, ilyen szempontból nem fogok a védelmébe kelni, megharcolt ezért a státuszért. Talán azért sem karja, hogy megtaláljam, mert rajtam kívül mindenki mást sikerült már elmarnia maga mellől. Miért tudom ezt ennyire? Mert én is ezt csinálom. Gondolom, ezért voltunk jó társak.
- Ez már csak ilyen, ha két személy közül az egyik a legmélyebb bugyrokból előmászó lényekre áldozza az erejét. - és a barátait. De mindez Eric szemében a szükséges rossz. A kellő áldozat. Egy kikerülhetetlen lépés.
- Viszont nem azért jöttem, hogy kinyomozzam, mi vert éket közéjük. - talán majd máskor megpróbálok rájönni, de a problémámon ez most nem segít.
- Valójában abban bíztam, hogy vethetnék egy pillantást Ulysses jegyzeteire. - rákérdezhetnék, hogy voltak-e neki egyáltalán, de legyünk őszinték... az egyik, ha nem a legnagyobb vadászról van szó, aki évtizedeken át űzte az ipart. Kizárt, hogy nem volt valami személyes könyvtára vagy ilyesmi, ahol az ismereteit tárolhatta. Márpedig ha van, annak hollétéről csakis a dögös vörös tudhat.
- Fájdalomcsillapításnak, hogy kevésbé érezzem, ha később feltörlöd velem a padlót? - lépek oda mellé egy gúnyos kis mosollyal a képemen, de azért a felajánlást elfogadom. A választásom egy single malt whiskeyre esik. Amilyen flancos cuccokat tart ebben a lakásban, fogadni mernék rá, hogy az utcában lévő kocsmában még nem szolgálták fel azt, amiből éppen töltök magamnak.
- Egyelőre nincs dolgom vele. Közvetlenül legalábbis nincs. Azon dolgozok, hogy ez így is maradjon. - elsüthetnék valami szúrkálódó megjegyzést arra, hogy mintha aggodalmat láttam volna átsuhanni az arcán, de érdekes módon nem teszem, csak ajkaimhoz emelem a poharat és hagyom, hogy kellemesen füstös íz töltse ki az érzékeimet. Igen, igazam volt a minőséget illetően.
- Erős a gyanúm, hogy idővel szeretne megkörnyékezni. Az, akivel legutóbb találkozott, nyom nélkül eltűnt, így arra következtetek, hogy a jelöltek listáján lehetek. - az őrültebb részletekbe egyelőre nem avatom be. Elég, ha egyelőre ennyit tud. Úgyis csak információért vagyok itt.
- Nem legyőzni akarom. Arra kéne rájönnöm, van-e rá mód, hogy egy lépéssel előtte maradjak és ne kaparinthassa meg a lelkemet. - igen, hát, ezen a részen nincs mit szépíteni, gyanítom, nem sok ember van ezen a bolygón, akinek csábítóan hangozna az örök kárhozat.
- Csak annyit kérek, hogy adj egy lokációt, ahol megtalálhatom Ulysses naplóit, aztán itt sem vagyok. - őszintén nézek rá. Egyrészt nincs okom hazudni neki, másrészt, annak ellenére, hogy az imént még húzztam vele, ha valóban új életet szeretne, tiszteletben tartom. Nekem csak egy cím kell.



listen up, there's a Devil in the church
@HyeRi Codes


Danny Ketch
Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : New York, USA
Munka/hobbi : Démonvadász
Ki van a képen? : Matthew Daddario
Danny Ketch
• doing bad for good reasons •

Percike and Elsa Bloodstone a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Nov. 05, 2023 12:12 pm


Csak egy laza este



22:45
55 Liberty Street, Manhattan
Danny



Mosolyt csal az arcomra, és csak hallgatom a monológját, mi szerint ő teljesen kiismert. Még én se ismerem saját magam, így eléggé mellé lőtt, egy része...
- Ez aranyos, hogy így próbálsz menőnek tűnni, hogy azt hiszed elég szörnyűséget láttál. De tudod mit? Ma jó kedvembe vagyok, szóval egyezzünk ki egy döntetlenbe. - lépek egy kicsit közelebb hozzá. - Elmondtad az egyértelműt, ehhez komoly gratuláció jár. Rólad meg süt a beteges bizonyítási vágy, ezért érvelsz folyamatosan, és próbálsz másokon felemelkedni.  A túlzott önbizalom visszatud ütni, szóval vigyázz vele, mert megégeted magad. Van mikor szó szerint. - ennyit mondok, nem fogok úgy tenni, mintha ismerném. Neki volt ideje felkészülni belőlem, tudom, hogy apám valószínűleg folyamatosan tartotta a kapcsolatot haverjával, így ő tudhat rólam több mindent is, én viszont róla semmit. Így ez a játék nem igazán egyenlő küzdelem.
- Nem ismersz. - szögezem le végül. Az hogy pletyik által hallott rólam pár dolgot, még nem jogosítja fel arra, hogy ilyen merész kijelentéseket tegyen. És én itt ezzel be is fejeztem a vitát, mert nem az ajtón keresztül fog távozni, elég nagy ablakok vannak itt, hogy kár nélkül kivághassam.
Hogy mekkora mázlim van vele, csak forgatom a szemem, eddigi tapasztalataim szerint pont a nagy szájúak nem teljesítenek kiemelkedően.
- Persze, hogy hallottam gyerekkoromba többször volt nálunk. Kedves egy ember... ha ismereted volna az apámat, hozzá képest kezesbárány. - bírtam az öreget, de ő se volt egyszerű eset. Viszont mindig hercegnőnek hívott, ami aztán főleg a mi életünkben nagyon jól esett, mikor soha nem kapsz egy kedves, vagy hízelgő jelzőt se.
Mikor elmondja valójában miért jött ide, azonnal összeszalad a szemöldököm.
- Ullysses jegyzetei személyesek, ugye nem gondolod csak úgy oda adom őket? - nézek rá vigyorogva. - Őszinte leszek veled Daniel, a helyzet az, hogy apám rengeteg jegyzettett, és könyvet írt kutatásairól. Szó szerint egy könyvtárnyit. - körülnézek. - Nincs itt minden, sőt. Mivel elakarok az egész szartól távolodni, így alig van nálam valami. -hát ez nem teljesen igaz. Az emelet egyik fele fegyver szoba, és könyvek, és jegyzetek, én magam is elkezdtem egyet, ami a saját tapasztalataimon alapszik. Ahhoz hogy én oda felvigyem nagyon nyomós indokot kell felhoznia.
Elnevetem magam a fájdalomcsillapítós szövegre.
- Hmm, nem is rossz ötlet. - szívesen felmérném, hogy mennyit bír. Érdekes kis párbaj lenne.
Aztán meg tudom miért is van itt, és hát nem irigylem. Ami azt illeti eddig elég rendes srácnak tűnik, még ha beis akarok neki verni egy hatalmasat, így sajnálom. Elgondolkodom az infókon amit megad.
- Tehát egy családi átok? - összegzem magamba. Hát az akkor rábaszott. Sóhajtok.
- Mint mondtam nem lehet kijátszani, magáról az ördög az aki megátkozott. - fordulok felé a poharammal.- De tudod mit ? Szimpatikus vagy. - végigmérem, de most viccből, nyílván nem azért akarnék neki segíteni.
- Nem akarok belekeveredni ebbe. - biccentek. - De megmutathatom mi van nálam, viszont teljes diszkréciót kérek. Sok kellemetlen alak akarja apám jegyzeteit, vagyont érnek a fekete piacon. Így nem viheted el őket a házból, csak is itt végezheted a kutatást. Addig maradhatsz. - lehúzom a piám maradékát. - Van vendégszoba bőven, szóval válassz ki egyet. - majd ránézek vigyorogva. - Szerencséd van, hogy szeretem a veszett ügyeket.



emme

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •

Percike a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Nov. 05, 2023 8:53 pm



Elsa
Manhattan

No rest forthe likesof us



A döntetlen felajánlására megforgatom a szemeimet.
- Ha te ettől érzed magad jobban. - egyezek bele egy vállrándítás kíséretében. Az, hogy "elég" szörnyűséget láttam volna, alapvetően meglehetősen szubjektív. Láttam olyasmiket, amiket az ebben a háztömbben élők legfeljebb horrorfilmekkel kötnének össze. Olyanokat is, amiktől a legtöbb katona hónapokon, vagy akár éveken át poszttraumás stresszben szenved.
- Gyakorlatilag vérdíj van a lelkemen. Szerinted érdekel még engem, hogy mi történhet velem fizikailag? - nem próbálom meg kétségbe vonni a szavai mögött megbújó, általános bölcsességet, csak éppenséggel a rossz embernek rukkol elő vele. Elmúltak már azok az idők, hogy zavarjon, ha megütnek vagy rám lőnek. Ha annyira foglalkoznék a saját testi épségemmel, akkor nem azzal foglalkoznék, ami hosszútávon idehozott ebbe az undorító városba. Sőt, ha nem volnának kényszerítő tényezők, már itt se volnék.
- Voltak jó pillanatai. - közlöm bólintva. Ellenére annak, amennyire igyekezett magát elszigetelni bármilyen normális szociális tevékenységtől, sőt, sokszor úgy általánosságban maguktól az emberektől, Eric nem rossz személy. Sosem gondoltam ennek. Nem értek vele mindenben egyet, és a közös munka során mindketten mondtunkm ár olyasmit, amiket megbántunk. De ez nem változtat semmin.
- Elhiheted, hogy nem az érdekel, mire izgult fel életében. - sejtettem, hogy amiket összegyűjtött, nem publikus információk, de nem a Bloodstone családi háttérben kívánok vájkálni. Nem érdekelnek a sötét titkai, ahogy arra is magasról szarok, miket tudhatott a vérszívókról.
- Nekem csak az kell, amit a démonokról és a Pokolról összegyűjtött. - minden más számomra értéktelen, akármekkora is legyen az a szóban forgó könyvtár. Felhozhatnám, hogy talán annak a méretével kompenzálni akarhatott valamit, de hát halottakról állítólag jót vagy semmit.
- Nem is feltételeztem, hogy ezekkel aludnál. Ha így lenne, egyszerűbb lett volna betörnöm és ellopnom. - nem ez lenne az első, hogy morálisan megkérdőjelezhető dolgot teszek és nem is alszok miattuk nyugtalanul.
- Ebben még én sem vagyok teljesen biztos, de nem lepne meg. Nemrégiben szereztem csak tudomást arról, hogy a nevelőanyámat valójában Mephisto jobbkeze ölte meg. - szóval nem volna teljes mértékben elrugaszkodott következtetés, hogy ez az elfuserált szituáció a vérvonalat követi.
- A tesóm, Johnny valószínűleg már alkut kötött vele, gondolom ezért nem találni sehol. De még homályosak a részletek. - elég hálátlan feladat összerakni egy képet bejegyzésekből és egy eltűnt ember ködös utalgatásaiból. Ericnek volt pár nagyon jó tulajdonsága, de a bizalom egyáltalán nem tartozott közéjük. Szerette a lapjait közel tartani magához. Aki kiegészíthetné a kirakóst a hiányzó darabkákkal, szintén felszívódott. Így számítson az ember a családjára.
- Tényleg, mennyire szimpatikus? - ha már ő nem zavartatja magát, most rajtam a sor, hogy közelebb lépjek hozzá és miközben ajkaimhoz melem a poharat, végigfuttassam rajta a tekintetemet. Annyira azért nem tiltakozott az iménti segédkeződ felajánlásom hallatán, hogy szemmel ne verkőztessem le.
- Ne aggódj, a családi relikviák biztonságban vannak tőlem. Elolvasom, ami a témát érinti, aztán lépek. - nem Bloodstone holmikon terveztem meggazdagodni. Főleg, hogy eddig sem érdekelt ilyesmi. Akkor meg miért most kezdeném el?
- Melyik van a legközelebb a te szobádhoz? - legurítom a whiskeyt. Még mindig nem mosta fel velem a padlót, fenyegetés ide vagy oda, én pedig, pechjére, szeretek veszélyesen élni. Úgyhogy a pohár letétele után mélyen a szemébe nézek.
- Tudod, abban az esetben, ha hiányoznék és át akarnál surranni éjszaka. - némi ráadásként lepillantok az ajkaira. Nem fogok hazudni, az, ami keresztülsuhan az elmémen talán még az én mércémmel is őrültség. De hát elég magabiztosnak tűnik ahhoz, hogy tudja, mit akar. És azt is biztosan tudom, én mit akarok.
- Körbevezetsz? - nyilván nincs ebben semmi hátsó szándék. Nyilván nem képzeltem el, mennyire élvezné kiereszteni a gőzt. Nyilván nem vetném fel neki, hogy...
- Vagy kezdjük a kanapén? - igen, ez még az én mércémmel is új. De később majd vállon veregethetem magam, amiért még a saját remek ötleteimet is képes vagyok felülmúlni.



listen up, there's a Devil in the church
@HyeRi Codes


Danny Ketch
Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : New York, USA
Munka/hobbi : Démonvadász
Ki van a képen? : Matthew Daddario
Danny Ketch
• doing bad for good reasons •

Percike a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 07, 2023 10:45 am


Csak egy laza este



22:55
55 Liberty Street, Manhattan
Danny



Valóban olyannak tűnik, akit senki, és semmi nem érdekel. Megértem én is túl vagyok ezen az időszakon. Már vakmerőségem inkább a vérkőnek tudható be, de hát ha valaki teljesen sérthetetlen, szerintem minden ember számára eljön a pillanat, mikor elszáll tőle.
- Ha te mondod. - vonom meg rá a vállam. Majd elmúlik nála, vagy nem. Ezen nem tudok segíteni, csak saját magán tud. Kissé felhúz, ahogy apám jegyzeteiről beszél, így már elég csípős tekintettel nézek rá, ettől már haltak meg.
- Ha szívességet szeretnél tőlem kérni haver, több tiszteletet. Neki köszönhetsz minden pici infót, amivel szembe tudsz szállni, szerinted jó apádnak is ki segített? Szóval jobban jársz ha ettől a nagyon menő, leszarok mindenkit stílusból vissza veszel. - negédesen mosolygok rá, a végén azért kap egy "barátságosnak" mondott kacsintást is.
- Minden Bloodstone jegyzet, napló személyes. Saját tapasztalatainkat írjuk bele, és elméleteinket, nem olyan szinten személyes, amire te gondolsz - forgatom  a szemem. - Ezek veszélyesek, azért nem mutogatjuk, holmi jöttmenteknek. - ha már csípősek vagyunk, tessék, én is tudok lenni.
Majd elmondja, hogy a nevelőanyja Mephisto jobb keze volt, erre egy elismerő füttyentést megejtek.
- Nos ez nem semmi, akkor valóban családiasan vagytok benne a pokolba. Még is mivel jár, ha elér az átok? Meghalsz rögtön vagy szolgálnod kell? Imád szolgákat csinálni, valami fétise szerintem. - megiszok még egy pohárral, öntöm a következő.
Mikor közelebb lép hozzám, tartom a tekintetét, nem jövök zavarba. De azért van tartásom, végül elfordulok a következő adag piát öntsem.
- Oh abban biztos vagyok, ha így is lenne, hogy elvinné valamit, levadászlak és kész. - vonom meg a vállam. Majd ismét rá nézek. - Három szoba van, természetesen a távolabbit kapod meg, a közeledését meg kell küzdeni. - még is minek néz engem? Nem mintha nem lenne ínyemre a dolog, de nem szeretném neki könnyen megadni.... túl nagy az arca... sóhajtok. Pedig ... ah, nem kislány.
- Én nem szoktam átsurranni, hozzám szoktak surranni. - hát ez mondjuk fejben jobban hangzott, azért van olyan pia adag, ami megérezni megérzek, és ha nagyon durva a mennyiség berúgok, viszont a legjobb az egészben nem vagyok másnapos.
Az ajánlására felnevetek.
- A kanapé a nagymamámé volt. - csak ennyit tudok kipréselni magamtól, ami totál nevetséges, de mondjuk igaz.
- De körbe vezetlek vannak itt még, érdekes, és kényelmes helyek. - mégis mit művelek? Fogalmam sincs. - Egyébiránt, körbe tudok telefonálni, vagyis inkább tudok egy két embernek üzenni, aki tud esetleg valamit Mephisto-ról, nehezen hiszem, hogy akkora mázlid legyen, hogy pont azokat hoztam magammal. - Főleg, hogy ha jól emlékszem, több jegyzetben, és napló bejegyzésben is megemlítette. Elkezdtem évekkel ezelőtt össze szedni egy könyvbe ezeket, saját nézeteimmel, de azt tudom még Mephisto-ig nem értem el, és mióta felhagytam ezzel, azt is abba hagytam. Majd elindulunk a lakást bemutatom. A konyhát, fürdőszobát....
- Itt lemoshatod magadról, a nyomorod, rád fér.
emme

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •

Percike a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 07, 2023 12:59 pm



Elsa
Manhattan

No rest forthe likesof us



Alapvetően egyetértenék azzal, amit mond... egy ideális világban. Nem tudom, mennyire nézett körbe utoljára, de az, amiben mi élünk, sok mindennek nevezhető, az ideális viszont pont nincs a lehetséges felsorolás között. A tisztelet szép dolog, és az is igaz, hogy nem kerül semmibe, cserébe azonban pontosan ennyit is ér. Még arra se jó, hogy kitöröljék vele. Arról már nem beszélve, hogy egy halottakat, mindegy, mennyire akarjuk megszépíteni a témát az elmúlás utáni léttel, rohadtul nem fogja érdekelni, hogy a hátramaradtak miként vélekednek róluk. Ha valami kebelre ölelős udvariasságot vár a segítségéért, akkor nagyon csúnyán összekever a város egyik barátságosnak tartott, harisnyás korcsával.
- Hasonlóan a zsarukhoz vagy az újságírókhoz, az ilyesmi nem számít a mi munkánkban. Az információ végső soron információ marad, mindegy, kitől származik. És általában nem ingyenes. Senki sem tevékenykedik pusztán felebaráti szeretetből. - nem tudom, milyen képet alakíthatott ki magában a megboldogult papáról, de nem árt, ha hozzácsapja annak a lehetőségét, hogy minden apró infómorzsáért elkérte az árat. Ha nem is a szó materiális értelmében, hát másban. Ezt nem negatívumként hozom fel, szimplán ilyen az élet, köztünk így működnek a dolgok. Ezt Eric is tudta. Önmagában a hála sem ér többet a tiszteletnél, hacsak nem származik belőle valami használható.
- Oké, figyelj, nagyon aranyos, hogy mennyire véded a családi örökségedet, amit nem mellesleg a saját bevallásod szerint soha nem fogsz már hasznosítani, tekintve, hogy visszavonultál, de ha gondolod, írásba adhatom, hogy egyértelműbb legyen: nem számít a veszély. - aggódhatnék miatta, nyilván, de a részletek fényében ez olyan luxus, amit nem engedhetek meg magamnak, így hát nem teszem. Különben is, mi a legrosszabb, ami történhet? Megdöglök? Az egyébként is bekövetkezne előbb vagy utóbb, s ha legalább annyit elérek vele, hogy jól felhúzom vele Mephistot, már nyertem. A többire valóban magasról teszek, de nem azért, mert menőnek gondolnám ezt a viselkedést, hanem szimplán azért, mert tényleg nem érdekel semmi más.
- Jó kérdés. Mint mondtam, a részletek még homályosak. És aki válaszolhatna néhány kérdésre, szintén játssza a szürke szamarat a ködben. - nem ismerem Johnnyt, de feltételezem, nem véletlenül teszi. Nem mintha ez engem bármekkora mértékben vígasztalna.
- De ha tippelnem kellene, kétlem, hogy azonnal kinyírna. Már egy csomó más módot talált volna rá, ha ez lenne a célja. - rendelkezésére állnak az alvilág legrusnyább dögei. Jó vagyok, pofátlanul jó, de azért nem hiszem, hogy egyetlen vadász kiiktatása különösebb problémát okozna a Pokol lordjának.
- Valóban? És ki van felül? - ha már ilyen készségesen elárulta, hogy őhozzá szoktak átsurranni, miért ne kérdezhetnék bele még tovább? Lényegében, az eszközt ő adta a kezembe, én csupán használom.
- És mi másért afdta volna, ha nem azért, hogy boldoggá tegye a családot? - mostanra már egyértelművé válhatott számára, hogy én az ilyen jellegű szentimentalizmusban nem osztozok. Minek kötődnék valamihez, ami holnap talán már nem lesz?
- Tetszik ez a gondolkodás. - nem tagadom, hogy vele szívesen lennék kényelmesen, bármelyik helyen. Finom győzelem lenne kizökkenteni őt az eddigi szurkálóódó magabiztosságából.
- Egyelőre szükségtelen. Minél kevesebben tudnak erről annál jobb. Én már bevasaltam egy szívességet egy informátoromnál, azt viszont nem akarom, hogy aktív vadászok is kutakodni kezdjenek, mert bármelyik pillanatban szembe találhatják magukat egy démonnal. Nem volna szerencsés, ha a rossz körökben menne híre annak, hogy le akarom rázni az ördögszarvas vénséget. - ezt a rizikót nem vállalom. Pláne nem mások bőre árán. Akiket felhívna, sétáló céltáblákká válnának, teljesen feleslegesen. Egy pöcs vagyok, de azért nem ennyire.
- Ebből a helyből szinte csak egy komornyik hiányzik. - többet aludtam autókban és ócska motelekben, mint ilyen helyeken, így azért nem nehéz rácsodálkoznom a helységek méreteire és felszereltségére.
- Most jön az, hogy felajánlod hozzá a segítségedet? - ha már ennyire jól látja a nyomoromat...
- És a te szobád hol is van pontosan? - mert az előbb ugye említett valamit arról, hogy mások mennek át hozzá, de én sosem voltam az a surranós típus. Annál direktebb vagyok. Ezért érezheti a kezemet a derekán, miközben a fürdőszobában mögé lépek. A mozdulatban semmi támadó nincs, gyengéden simítok fel oldalán a pólóján keresztül, hogy aztán ujjaim ugyanezt az utat bejárhassák lefelé is. Eddig csak tekintetében véltem látni a tüzet, szóval, ha tényleg szeretné tesztelni a berendezések tűrőképességét azzal, hogy emberfeletti képességeit bevesse és feltörölje velem a padlót, ez is olyan tökéletes kezdőhely hozzá, mint a többi.



listen up, there's a Devil in the church
@HyeRi Codes


Danny Ketch
Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : New York, USA
Munka/hobbi : Démonvadász
Ki van a képen? : Matthew Daddario
Danny Ketch
• doing bad for good reasons •

Percike a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szer. Nov. 08, 2023 10:08 pm


Csak egy laza este



22:55
55 Liberty Street, Manhattan
Danny



Tulajdonképpen ugyan azt mondjuk, csak nagyon szereti, ha az Övé az utolsó szó. Én pedig kezdek fáradni, pedig csak egy tál pattogatott kukoricát sikerült beszélgetés közbe benyakalnom, közbe már kezd rá rakódni a pia is. Sajnos abban viszont vannak korlátaim, szóval én is eltudom érni azt a pontot, mikor zsibbadok.
Így csupán csak felhorkantok arra, hogy semmi nincs ingyen. Még szép, hogy nincs ingyen. Bár, hogy ha őszinte akarok lenni saját magammal, jelenleg nekem a társaságával fizet. Rég volt részem ilyen sziporkázó beszélgetésben.
- Persze, hogy védem. Miért nem védeném. Benne van, hogy családi örökség, de köszönöm a megértésed. - nézek rá fásultan. - Akkor én is írásba: leszarom, hogy te leszarod a veszélyt. Nem rád veszélyesek az információk. Az veszélyes, ha kikerül innen bármi. Ezért igyekezlek minden szavammal megkérni téged, ha odáig süllyednék, hogy jófejségből segítenék neked, akkor nem kerülhet innen ki semmi. - és ezzel, mint egy pont a mondat végén, lehúzok egy újabb pohárral.
A szexuális utalásra, hogy kivan felül, csaj sejtelmesen rá mosolygok. Ilyen információkat nem szoktam megosztani, majd az a hévben kiderül. Egyébként, hiába játszom a nagylányt, annyi férfival nem voltam...
Tehát valóban nem tud semmit, csak annyi biztos, hogy családi átok van rajta, és leakarja lassítani azt a folyamatot, hogy őt is elérje. Eddig tiszta. De többet nem tudok meg, és így meglátjuk, hogy a keresésnek milyen eredményei lesznek. Így felajánlom neki, hogy körbe tudok telefonálni, anyámnak is, Cullen, Michael. Mindenki hozzáfér közülük Bloodstone jegyzetekhez, és lehet náluk van az,amit keres.
- Bárkit, akit tudnék ez ügyben hívni, mind tapasztalt vadász, és ismeri a sötét oldalt Sith mester. Senkit nem tudsz már ennél mélyebbre süllyeszteni. De ahogy óhajtod, ahogy kell szólj. - vonom meg végül a vállam. Ezt ő tudja, nem fogok könyörögni, hogy segíthessek.
- Oh oda haza van komornyikunk. Alfrédnak hívják. - megvonom a vállam. - Nem tudom miért, szerintem nem is ez az igazi neve. - sóhajtok, komolyan. Majd folytatjuk utunkat.
- Miért? Szükséged van segítségre ? -nézek rá nagy szemekkel. Bár imádok flörtölni, és jó is vagyok benne... nem mindig az a vége, hogy ágyba bújok valakivel. Ami azt illeti nagyon, nagyon ritkán, azt hiszem egyszer volt egy egy éjszakás kalandom volt. És két exem. A rohadék előtt volt egy szerencsétlen próbálkozásom egy vadász sráccal, hm egy kis tini románc, de hamar elmúlt mikor az a köcsög visszatért. Tehát igen,csak ennyire nagy a szája Elsa Bloodstone-nak. Viszont ebbe a pasiba van valami... a pimaszsága, a magabiztossága... meg... valami... sajnálat? Sajnálat irányába, mert tényleg látszik rajta, hogy neki már nem számít, senki és semmi. Látom a tekintetében, azt a végtelen ürességet, amitől az én mellkasom is összeszorul. Félre értés ne essék, ha itt bármi történni fog, az nem szánalomból, vagy sajnálatból. Csak... jól esne lekötni mindkettőnk figyelmét, nyomorát ?
- Oh, azért nem akkora ez a hely, hogy ne találja meg az, akinek kell. - vigyorodom el, de annyira idiótán hangzik hangosan, hogy elnevetem magam.
- Tehát a fürdő ez. - kinyitom az ajtót. - A szobád két ajtóval arrébb van. - biccentek felé. - De egyébként a szobákhoz is jár egy nagyobb fürdő, ez csak az sos helyiség.
emme

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •

Percike a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Pént. Nov. 10, 2023 7:17 pm



Elsa
Manhattan

No rest forthe likesof us



Mélyet sóhajtok a nyomatékosítás hallatán, mert az, amit tisztázni, vagy még inkább sulykolni szeretne, annyira egyértelmű volt már eddig is, hogy kezd kissé olyan hatása lenni, mintha egy elsős kölyöknek szeretné elmagyarázni a munkájával járó íratlan szabályokat. Ez bármilyen más környezetben még bájos is lenne, ha épp nem volna fogytán a türelmem és nem kellett volna már így is a büszkeségem egy nagyobb részét félresöpörni az útból, hogy idejöjjek.
- Ez magától értetődő. Nem tegnap csöppentem bele ebbe a munkakörbe és nem szokásom információt kiárusítani. - nincs kétségem afelől, hogy vannak olyan vadászok is, akik inkább a "pénz beszél" életelv szerint élnek, de én nem tartozok közéjük. Általában nem jövök ki másokkal, ha ez nem tűnt volna fel neki, így nem üzletelek napi szinten senkivel. Mi több, ha nem magamról lenne szó, a naplóknak a puszta létezésükre is a sztratoszféra magasságából tennék. Ami engem illet, elfeledkezek a kis családi örökségéről, amint a problémám megoldódik. Ha pedig nem oldódik meg... nos, túl halott leszek ahhoz, hogy bárkinek is beszélhessek a Bloodstone vérvonal féltve őrzött titkairól.
- Nem a képességeiket vonom kétségbe. - ezt azért fontos tisztázni, mielőtt még téves indokokat kezdene feltételezni, amik miatt viszsautasítottam az ajánlatot.
- Ha voltak olyan őrültek, hogy belevágjanak ebbe az egészbe, és még élnek is, akkor nyilván kompetensek. - másképp nehezen működne. A mi "szakmánkban" a Darwin-elmélet többszörösen érvényesül, annyi különbséggel, hogy vannak, akik túlélnek, rajtuk kívül a szerencsésebbek meghalnak, akik pedig igazán pórul járnak, azok valami másként léteznek tovább. Olyasmiként, amit írtani kell.
- De ahogy te is rávilágítottál, ez egy kicsivel más liga, mint a vérrel üzletelő, sápadt elfajzottak. - ő maga korábban, hogy a legtöbb vadász, aki beleásta magát ebbe, az életével fizetett a kíváncsiságért. Az egyedüli személy, aki kivételt jelenthetett valamilyen okból ezalól, Ulysses volt. Ha feltételezzük, hogy talált is valamit a démonlordról, ami számomra használható, abba az infóba nem hiszem, hogy bármilyen épeszű kolléga szívesen belekukucskált volna. Már önmagában a tudás felérhet számukra egy halálos ítélettel. Jobb nem felhívni erre a figyelmet. Mindenesetre azért a nyitva hagyott ajánlatot elraktározom magamban. Stratégiai szempontból hülyeség lenne a részemről teljesen elvetni a lehetőséget. Az már egy más történet, hogy nehezen dolgozok össze másokkal.
- Alfred? Túl angolosnak hangzik ahhoz, hogy valóban így hívják. - ez a 21. század. Ilyen nevet legfeljebb Nagy-Britanniában adna valaki a gyerekének, és akkor is abban az esetben, ha nem tervezett ivadék volt, akivel ki akar szúrni.
- Alapvetően elboldogulok egyedül is, de ha jó a társaság, miért utasítanám vissza? - egy szupererővel bíró nőét, aki végleges gerincmasszázst tud adni? Mit mondhatnék, kevés dolog állít meg abban, hogy magamat adjam, és az előttem álló nő azért még jópár férfitársam figyelmét felkeltené, szóval igazán nem lehet nekem felróni, amiért nem rejtem véka alá az érdeklődésemet.
- Nem az útbaigazításon van a hangsúly, csak érdekelt a reakciód arra, hogy mi lesz a következő állomásunk. - legyünk őszinték, ha fel akarna pofozni, már megtehette volna. És ezután is lesz rá temérdek lehetősége.
- Akkor még szerencse, hogy ez nem egy S.O.S. szituáció. - azzal a derekánál fogva szembefordítom magammal, hogy közelebb húzhassam. Ha akar, majd úgyis megállít. Megvan hozzá az ereje.
- Vagy talán mégis? - a költői kérdést megpecsételem azzal, hogy birtokba veszem az ajkait. Igazából, szívességet is tenne, ha kitekerné a nyakam a pofátlanságomért, de amennyiben erre mégsem kerül sor, csók közben lesiklik rajta a kezem, hogy combjai alá nyúlva felkaphassam és kisétáljak vele a helységből. Ellentétes irányba indulok el azzal, mint amerre a "szobámat" mutatta az imént. Mivel említette, hogy a távolabbit kapom, nem nehéz kitalálni, merre kell elindulnom ahhoz, hogy az övében kössünk ki. Csakhogy érzékeltessem vele, nem szoktam a levegőbe beszélni... komolyan az a következő állomásunk.



listen up, there's a Devil in the church
@HyeRi Codes


Danny Ketch
Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : New York, USA
Munka/hobbi : Démonvadász
Ki van a képen? : Matthew Daddario
Danny Ketch
• doing bad for good reasons •

Percike a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.