Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Eat, sleep, dream

Shu Kyoko Vas. Szept. 15, 2024 12:39 pm
• doing bad for good reasons •



Oké, nem mondom, hogy nem adott aggodalomra okot, mennyire tényleg majdnem összeesett a fiatal férfi előttem. Ráadásul nem teljesen így emlékeztem rá, de nem tudtam volna egyből megmondani, hogy mi volt más. Nyilván nem volt szokásunk személyesen találkozni, de gyerekként az erőm egy részének hála, ezzel az ismerős erővel játszottam, amikor tegyük azt, büntetésbe voltam, gyakoroltam, vagy hasonlók. Amikor el voltam zárva a sziklába, akkor is sokat segített abban, magamnál maradjak, hogy léteztek álmok. Az Álmok urának ereje, inkább az erejének a közelsége volt az egyik kapaszkodóm, aminek hála az ép eszemnél maradtam.
A kissé álomittasnak ható visszakérdezése igazolt abban, hogy tényleg megváltozott. Az Álom fogalom volt, és mint olyan halhatatlan. Aki vigyázott rám, nem egyszer, és most mégis azt kérdezi, hogy ki vagyok, és hol találkoztunk. Elvesztette volna az emlékeit, vagy az egész lényét változtatta meg? Netalán szimplán csak egy voltam a megszámlálhatatlan játszópajtásai közül? Bármi is volt az indok, nem sértődtem meg rajta. Jelenleg olyan fiatalnak tűnt, hogy rajtam volt a sor, picit megtartsam, és ha kell vigyázzak rá addig, míg magához nem tér, vagy bele nem tanul újra a régi formájába. Amiről nyilván neki nem is kellett tudnia. De mi rókák, ha kaptunk valamit, mindegy volt, hogy jót vagy rosszat, természetünkből fakadóan vissza is adtuk azt! Sokszorosan…
Szóval mosoly telepedett a képemre, a kérdésére, és szusszanással fojtottam el egy nevetést.
- Ezek szerint emlékszel rám, legalábbis részben. Amint megkapjuk a rendeléseinket, és le tudunk ülni, részletesebben is kitérhetünk erre. Itt most a kérdés az, mióta van szükséged vércukor szintre? - vontam fel kíváncsian a szemöldökömet. Úgy emlékeztem rá, már az érzések alapján is, amit az ereje keltett bennem, hogy egy egyszerre óriási, és embertelen hatalom, mégis képes volt bársony takaróként körbe fogni az én erőmet, és tartani bennem a lelket, amikor arra a legnagyobb szükségem volt.
Inkább gyors még egy cukor után kotortam a zsebeimbe, meg nyomtam a kezébe, miután szerencsére találtam egy autentikus darabot, míg tényleg le nem huppanhattunk a helyünkre. Figyelmen kívül hagytam egy pillanatra az előttem gőzölgő csészét, és kissé hunyorgó szemekkel néztem az előttem ülőre.
-Álmok Ura, üdvözöllek New York-ban. - biccentettem mindenek előtt, szándékom szerint elegánsan. - Korábbi kérdésedre válaszul, személyesen most találkozunk először. Azonban mindig is ott volt az erőnk egymáshoz közel. - döntöttem oldalra a fejemet. - Pont ezért meg kell, hogy kérdezzem, mi történt? Több ezer éve találkozunk, kommunikálunk egymással a hatalmunkon keresztül, így nem kérdés, hogy felismerlek. Mégis, valami más, mint szokott. Egy plusz aroma, ha szabad így fogalmaznom - arra külön figyeltem, hogy véletlen se legyen semmi fenyegető a megjelenésemben, vagy kisugárzásomban.
Arra pedig bölcsen nem hívtam fel a figyelmét, hogy meg kellett kérdeznie, hogy ki vagy mi vagyok! Ha nem is név szerint, de az illúziót régen mindig felismerte bennem. Úgy sejtettem, azért is vigyázott rám, vagy legalábbis tartotta fiatalabb koromban velem a kapcsolatot, hisz elmosódik az álmok és az illúziók között a határ.
Az eszembe sem jutott, hogy megkérdezzem tőle, miben segíthetek. A kellően erős, és öreg lények ritkán kértek segítséget közvetlenül, sőt… elfogadni sem volt nekik egyszerű, úgy tapasztaltam. És miért bántottam volna meg már kezdésnek azzal, hogy itt azt gondolom, ami esetleg neki nehézséget okoz, majd az én fiatal, csak pár ezer éves személyemnek menni fog? Inkább hazám jó szokásához híven megpróbáltam körbe járni a kérdést, és ha tudom, hogy menne a segítség, akkor azt úgy megoldani, hogy lehetőleg a másik fél észre se vegye, ha nem muszáj!

Adat - Adat - Adat

_________________
Be like the fox who makes more tracks than necessary,
some in the wrong direction. Practice resurrection.
TAMAMO-NO-MAE

Re: Eat, sleep, dream

Raven M. Shaw Szomb. Szept. 14, 2024 11:13 am
• doing the best they can •

Shu Kyoko&Raven



A valóságban mindig darabosabban mozogtam és amióta megkaptam Morpheus örökségét méginkább nagy ívben kerülöm, amit a halandók szükségletként könyvelnek el, mindazonáltal talán, lehetséges, hogy még nem egészen emelkedtem isteni magasságokba.
Lehorgonyozok a valóság néma pultjánál és annyira nem bánom, hogy vannak érzékeim, avagy csokis, csipkebogyós dolgok léteznek ideát.
Nem csak az álomúrságot kell szoknom, de úgy tűnik ezt a valóságot és annak gyáva felszolgálóit, a reggeleket, tömegek nyomulását, az újra járást, létezést.
Még éppen szétfújom a fejem homályosító fellegeket, amikor megszólít egy érzésre érdekes, valahonnan messziről ismerős idegen, akinek emléke mégsem egészen kúszik tudatomba. Megkapaszkodom belé, ahogy hirtelen fordulatomban megpróbál leteríteni a szédülés. Ostoba, földi dolgok és természetesen ráfogok mindent a fogságomra.
-Természetesen, nem engedhetek meg olyan ostoba dolgokat, mint rosszul lenni, akárcsak holmiféle senki. Megesik, egy úgynevezett vércukorszint nem kedvel túlságosan és hosszabb ideje nem ettem. De csak ennyi. Mindjárt megkapom a rendelésem. Honnan vagy ilyen ismerős? Egy álomból?
Elveszem a cukrot, amíg készítik a rendelésem és segít, kissé kitisztul az elmém, jobban az ismerős idegen arcába tudok nézni, noha egyelőre minden fürkészés meddő, mélyre kell ásnom az öreg rám hagyományozott emlékeiben, egyelőre kevés cukrom van hozzá és komfortosabb lenne egy álomban. Aztán elengedem, mert már stabilabbnak érzem a talajt, különben sem áll szándékomban gyengeséget mutatni.






_________________
“Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly.”
..

Shu Kyoko a Nap Hősének tart

Re: Eat, sleep, dream

Shu Kyoko Hétf. Szept. 09, 2024 2:52 pm
• doing bad for good reasons •



Két mozdulat között torpantam meg, ahogy megéreztem ezt az ismerősen ismeretlen illatot. Nem lehetett pontosan semmihez hasonlítani, bár az édes aromája eltéveszthetetlen volt. Egyszerre juttatta az eszembe, az esti kakaó fahéjjal megszórt, álmosítóan vaníliás ízét, alhangon egy kis macskagyökér szaggal. Ismerős bizsergéssel szaladt végig a hátamon az érzés, és akaratlanul is mosolyra húzódott a szám. Szemeim borostyán sárgán izzottak fel, ahogy elindultam felkutatni ezt a régen érzett hangulat forrását.
- Aki bújt, aki nem... indulok! - suttogtam magam elé, szinte dalolva. Egy pillanatra elfelejtkeztem, minden elbújási és lapulási szándékomról. A Hyakki Yagyomban lévő baku is ébredezni kezdett.
Nem volt nehéz az álmok urát megtalálnom. Valójában kellően hasonlított az erőnk ahhoz, ne legyenek kétségeim, hogy ő is tudni fogja, ki szakadt a nyakába. Ugyanis ez volt a végső célom, hogy lelkesen a nyakába landoljak, hisz gyerekkorom óta incselkedünk egymással a délibábok és a napközbeni álmodozások peremén játszva. Igazán ideje volt, hogy személyesen is találkozzunk, ne csak az erőnkön keresztül!
Felszaladt szemöldökkel figyeltem, ahogy egy meglepően kölyök képű, és nem mellesleg illata alapján is fiatal, nem több száz, vagy ezer éves lény sétált előttem, finoman szólva is, a világát se tudva. Mégis meglepő élénkséggel kerülgette a környezetét, nem szaladt bele senkibe, és úgy tűnt, hogy tudja, hova viszik a lábai.  
Érdeklődve követtem egy étkezde-kávézó, nem tudom Amerikában erre van-e valami egyedi megnevezés, vagy sem. Hangtalanul soroltam be mögé a sorba, hogy lássam mit rendel, és igen, a rókák kíváncsiak, ezt soha nem is tagadtam, illetve, hogy ha beténferedik az egyik asztalhoz, mire feleszmél, már ott ülhessek úgy előtte, mintha az mindig is az én helyem lett volna, és ő ült volna oda hozzám. Fejbe tökéletes volta terv, azt leszámítva, hogy a fiú, vagy fiatal férfi úgy ténfergett, mint aki tényleg nincs teljesen ébren.
Óvatosan közelebb léptem hozzá hátulról, míg a rendelését leadta, mert úgy megtántorodott, kéznél akartam lenni, ha véletlen elesne, nehogy itt átaludja magát a túlvilágra!
- Bocsánat! - köszörültem meg mögötte a torkomat - Jól vagy? Az előbb eléggé szédelgősnek tűntél! Ne vedd sértésnek! - toltam a markába egy töltött cukrot, és magamba fohászkodtam, ne nézzen se cukros bácsinak, se ne nyelje itt félre a kókadozása közben.

Adat - Adat - Adat

_________________
Be like the fox who makes more tracks than necessary,
some in the wrong direction. Practice resurrection.
TAMAMO-NO-MAE

Eat, sleep, dream

Raven M. Shaw Szer. Szept. 04, 2024 8:35 am
• doing the best they can •

Shu Kyoko&Raven



Éhesen szívom be az idegen New York nem nekem szánt levegőjét, bár ez is tele van szmoggal. Valahol túlságosan hasonlít ez a világ ahhoz, amelyet otthagytam és ez, ha már ide kerültem, nem tetszik, igazán tartogathatna több érdekességet.
De a reggeli utcák ugyanolyan porosak, az épületek szürkék, álmosak, hangyaként rajzanak ki-be az emberek, falak veszik körül őket, hogy aztán falakba temessék magukat.
Egy visszhangos betonút komponál zenét lépteimnek, szédülő fejem körbekering, mégis indul az orrom után, valahol pékárukat sütnek és most jöhet a kávé, levegőben kapok el egy gyümölcsös illatot.
Ha meg lehet szokni egy teljesen másik világot, ami mégis ugyanolyan, teljesítettem a feladatot. Megnyugtató, hogy az erőm és Morpheus emlékei is ugyanazok maradtak, én sem változtam, ugyanakkor kétségbeejtő, hogy itt nem találom az anyám és a hollóm, mintha egy részem odaát maradt volna.
Rá akarok jönni a világjárások nyitjára és idehozni őket, mert tetszik, hogy itt nincs más Álomúr rajtam kívül, és anyámnak is nagyobb tér jutna rajongni a szuperhősökért.
Fontos volt megtalálni a saját stílusom, szerencsére itt is szeretik a feketét, így lehetek, aki voltam odaát is, hosszú kabátban, fekete garbóban és nadrágban, álmodhatok, akármit létrehozva belőlük, de sajnos emberi szükségletek is bolygatnak, ugyanúgy. Ezért bánom, hogy nem kerülhettem valahová, ahol egészen Istenné válhattam volna mindenféle földi baromságok nélkül, ahogy szerintem Zeusz sem vonult el New York Times-al a mellékhelyiségbe, úgy nekem is felesleges lenne cipót ennem az életbenmaradáshoz. Addigis, amíg megveszem, rágom, élvezhetnék ugyanilyet valamelyik álomban, csak ott a dzsem beszélne hozzám.
Mielőtt összeesnék mégis eljutok a kávézóig, nagy levegővétellel kergetem el a szürke foltokat szemeim elől és mogorván, merően nézem a kínálatot. A pult mögötti fiatal srác kissé összerezzen, de én máris leadom a rendelést, kellemetlen lenne elájulni, keménynek, hidegnek tűnik a padló és túl közel van a kandallóhoz a lépcső pereme, valamelyiket biztosan eltalálná a fejem.
-Üdv, a csokisat kérem és valami kávét, az előbb megaradtam egy illatot. Volt benne… eper, csipkebogyó. Legyen inkább csipkebogyó. Gyorsan.
Kapaszkodom meg a pultban, tényleg csak végső kétségbeesésemben szoktam enni, amikor már rosszul vagyok. Lehet, hogy nem is baj, hogy anyám átmenetileg egy másik valóságban siratja hiányom, a héten nem kell az anonim anorexiások körében bevallanom mennyire feleslegesnek tartom az anyagcserét.







_________________
“Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly.”
..

Shu Kyoko a Nap Hősének tart

Re: Eat, sleep, dream

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.