Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

From a dream

Raven M. Shaw Szer. Szept. 04, 2024 7:59 am
• doing the best they can •

Bill&Tommy&Raven

A hetedik napon fáradnak el. Egyes keresztény tanok azt mondják akkor még Isten is megpihent, talán ettől az egyszerű ténytől nehezednek el pilláim, vagy az őr, a kerek, kopasz, pézsmaképű egyenleges szuszogása ringat álomba, vagy talán egy félájult, narkolepsziás roham a felelős.
Sok, mentális levelet kezdtem már, de egyik sem jutott el anyámhoz.

Kedves anya, fogvatartóim kiválóan gondoskodnak rólam, kaptam egy köpenyt, mert nem bírták elviselni meztelenségem. Szórakoztatónak találtam, főleg mert bizonyos pozitúrákban ez is sok mindent láttatni enged.

Kedves anya, nincs kedvem abszurd pozitúrákhoz és férfiasságom látványa sem ijeszti már meg a pocokfazont, aki tagbaszakadt muksókat bérelt fel, hogy bámuljanak Thanatosz parancsára, mint arra rájöttem. Irigy rám, azt hiszi a halál plecsnijére is pályázom, pedig anya, aludni egészen mást jelent…

Kedves anya, fogvatartóim tisztességesen gondoskodnak rólam, nem csak ruházatot, takarót is kaptam, nagyon hideg van ugyanis idebenn a búrában. Szolgáltak étellel, ami mivel más tevékenység nem volt számomra engedélyezett, mind elfogyott, itallal. Csupán a szükség kérdése érdekes, sőt bizonyos tekintetben megalázóak azok a középkori bilik, amiket teleportálnak, amiket aztán kivarázsolnak innen, de nem panaszkodom, hiszen akkor is így oldották meg és még csak fel sem szolgáltak paradicsomot, vagy narancsos üdítőitalt. Meg kell mondjam, nagyon szeretem a narancsos üdítőitalt, örülök, hogy emlékeztettek rá.

Kedves anya, járt bent nálam Thanatosz, a bátyjának nevezett, összetéveszt Morpheussal. Nem hibáztatom, néha én is összekeverem magam Morpheussal. Aggasztó hírekkel szolgált, miszerint próbált különböző világbéli Morpheusokat foglyul ejteni, de csak engem sikerült, brekegett valami leggyengébbről, de ezt nem volt méltóságom magamra venni, hiszen még csak 16 éve birtoklom az emlékeit és tudod, nem fértem hozzá mindhez. Magamban azért feltettem, ezt meg fogja bánni, kezdek kissé dühös lenni, hiszen nem hagynak aludni. Rájöttem azonban, hogy nem saját világomban vagyok, vagyis mondhatni, megijedtem hogyan jutok haza karácsonyra. Aggaszt továbbá, hogy ha rohamom támad, apró áramütésekkel térítenek magamhoz. Emlékszem, egy kísérletben így kínozták a kutyákat.

De most kidőltek az őrök, gyenge halandók. Még egy utolsó mosoly halványul el ajkamon, mielőtt alámerülnék egy álomba. Szívesen kapcsolnám ki az agyam, de nem lehet, egy vonaton utazom, érzem, ahogy zöttyen, a kupé régi műanyag bőrüléseit és megkopott szagát, valahol elnyomtak egy cigicsikket. Álmos állomások, fémízű sínek futnak mellettünk, ringat és sodor valamerre, csak óvatosan kapaszkodom az ülésbe, ez nem hagy leesni róla. Találnom kell egy vagy két, erős elmét, aminek felületén nem csúszom meg, akihez szólhatok, ennyire lesz erőm, legfeljebb két segítségkérő álomra. Ez a vonat gyorsan elszállít hozzájuk, mielőtt felébresztenek az apró áramütések.






_________________
“Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly.”
..
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.