Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


Shadows lurk around every corner

Pént. Nov. 03, 2023 5:51 pm



to Kaine
este, valahol NY utcáin egy sikátorban

Mondom: nemvagyok márSzörnyvadász




"Ennek a világnak még van esélye." Itt már komolyan tekintek rá. Van valami a hangjában, és a tekintetében, amit még az én kővé dermedt szívesemet is megmozgatja. Csak nézek ár egy darabig, majd rájövök, hogy ez a kölyök tényleg borzalmas dolgokat láthatott, és élt meg. Néha én is úgy gondolom, hogy borzasztó dolgok vannak a világunkba, a szörnyek és a többi. Viszont most ahogy elnézem, lehet itt még nem is annyira szörnyű. Csak biccentek neki erre, mint együttérzés, de nem tudom valójában mennyit ért...
Többihez nem igazán tudok hozzászólni, csak korgó gyomrom az, ami kitud zökkenteni. Így meghívom készségesen kajálni, úgy érzem valamiért jól esne neki, nekem pedig a társaság. Szép, és jó a nyugdíjazás, viszont marha magányos, ha minden ismerősöd, barátod a volt kollégád, akiket szépen kizártam az életemből.
A pókgyerek 2.0 eltűnik, addig én zavartan állok a zacskó krumplimmal. Mondjuk mára semmi haszna, akár ki is dobhatnám. Majd útközben oda adom egy hajléktalannak, gondolom a krumpli is jól esik nekik.
- Na akkor menjünk. -  bólintok az utca felé, mikor Kaine immár emberi ruhában.
- Mond csak, nem vág be a ruha? Baromi szűknek néz ki, ti meg aztán ugráltok rendesen benne. - hogy ezt a kérdést azóta felakartam tenni, mióta megláttam pókembert elsőnek a tv-ben. Azóta minden vágyam volt, örülök így összehoztak egy pókkal.
Végül betérünk kedvenc sushi báromba, kicsi, és alig vannak, azt gyanítom Mr. Tatsuki valószínűleg jakuzza volt, és itt nyitott sushizót, azért sem reklámozza viszont, pont ezért tökéletes újdonsült haverommal tudjunk beszélgetni. Ő elmeséli a sztoriját, és az ő őszintesége engem is erre biztatt persze, én sem mondok el teljesen mindent. Viszont kellemesen telik az este, kis szakét is kapunk, bár rám nem hat az alkohol akkor is érzem mennyire erős, és jól esik. Nem tudom a pókoknál hogy működik az alkohol felszívás. Végül elérhetőséget cserélünk, azzal, hogy bármelyikünk nyugodtan írjon a másikra, bármi van...


i'll melt your heart into two
@HyeRi Codes



_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.