Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

» Egy utolsó fejezet
by Danny Ketch Szer. Szept. 18, 2024 9:18 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: I'm confessin' that I...

Kaine Parker Csüt. Szept. 05, 2024 2:39 am
• doing bad for good reasons •
Delirium

Ahogy Romy reagált, meglepődtem. Az a kijelentése, hogy „ki vagyok száradva,” egyszerre volt vicces és aranyos. Egy pillanatra elgondolkodtam, hogy vajon mennyire komolyan gondolja, de a játékos mosolya és a pimasz kijelentései eloszlatták a kétségeimet.
- Ne aggódj, nem akartam elvenni tőled a poharat. - válaszoltam, miközben próbáltam visszafogni a nevetést.
Amikor Romy azt mondta, hogy szívesen cserélne velem poharat, elmosolyodtam. Vicces volt, ahogy próbálta elérni a poharat. De Laze italából többet nem kap.
- De azért vigyázok, hogy a poharad megmaradjon.
A közvetett csók említése, ahogy Romy fogalmazott, vicces volt. - Nem tudtam, hogy ilyen szoros kapcsolatot jelent az ital cserélés.
Az, ahogy a táncparkettre vezetett, és az, hogy olyan közel voltam hozzá, igazán különleges volt. Kezdtem érzékelni, hogy valami különleges lehet köztünk. Észrevettem, hogy amikor közel vagyok hozzá, én is sokkal felszabadultabb vagyok, és az közelség valahogy különösen fontos számomra. Bár még nem tudom pontosan, miért érzek így, az biztos, hogy jó érzés vele ilyen közvetlen kapcsolatban lenni. Az este gyorsan elrepült, és a visszaszámolás hirtelen közeledett. Még nem volt hasonlóban sem tapasztalatom.
Ahogy visszaszámlálták az utolsó másodperceket, próbáltam magamban összeszedni a gondolataimat. A buli zaja, a villódzó fények, és a tömeg közelsége továbbra is zavaró volt, de Romy jelenléte valahogy enyhítette az egészet. Éreztem, hogy valami más is van a levegőben, valami, ami nem csak az ünneplésről szól. Mintha az egész éjszaka egy pillanatra szűkült volna össze, és csak mi ketten maradtunk volna a középpontban.
Romy meglepett azzal, hogy hozzám bújt és az arcát a nyakamhoz szorította. A teste melege, a finom illata és az a puha nevetés, amit csak neki volt szokása előhozni, mind egyszerre hatott rám. De nem volt időm hosszasan gondolkodni rajta, mert amint a visszaszámlálás nullához ért, Romy hirtelen mozdult, és meglepetten éreztem, ahogy fogai finoman belemélyednek a nyakam bőrébe. Egy pillanatra megdermedtem a meglepetéstől, de aztán elmosolyodtam. Tudtam, hogy direkt csinálta, még ha próbálta is úgy tenni, mintha véletlen lett volna. Ahogy hátrébb húzódott, szemeiben ott volt az a játékos csillogás, amit annyira megszoktam tőle, de most valami más is ott rejtőzött, valami mélyebb. A megjegyzését még tisztán hallottam, de már nem volt rá alkalmam reagálni, mert miközben a kijelzőn megjelent a nulla, az emberek körülöttünk tapsolni, üdvrivalgásba kezdtek.
- Boldog Új Évet, Romy! – válaszoltam, szinte túlkiabálva a zajt. - Fogadalmad, hogy vámpír leszel a következő évben? – tettem hozzá egy játékos kacsintással, miközben a kezemmel finoman megérintettem a helyet, ahol megjelölte. Ahogy hátrébb lépett, és elkezdte levenni a bőrkabátját, én már csak akkor kapcsoltam, amikor a kabátja a kezembe landolt. Egy pillanatra találkozott a tekintetünk, és tudtam, hogy valami komolyabb van a levegőben. A kérdésére inkább most csak bólintottam, mert többen hangos beszélgetésbe, részeg kurjongatásba kezdtek, mielőtt még válaszolhattam volna, már el is indult a pult felé. Én igazából fel sem ocsúdtam, mert konfettik durrogtatása és a visszatérő partyhangulattal már nem akartam törődni. Fullasztó volt a meleg és egyre nagyobb a tömeg, Odébb araszoltam hát, hátha valahol a szélén sikerül Romyt elcsípnem, hogy aztán valahogy mégis járjak egy kört a keresésével. Nem vártam tovább, hogy megkeressem. Amint meghallottam a hangját, azonnal odafordultam, és amikor megláttam az elérzékenyült arcát, a szavai szinte belém vájtak. Erre pont nem számítottam, vajon erről beszélt, amikor azt mondta szokott spiccesen dolgokat megbánni?
- Nyugi, itt vagyok. Nem megyek sehová.- suttogtam, miközben bizonytalanul egy kezemet a hátára csúsztattam. - És ha már szülinapod van, akkor tényleg a tiéd a nap. Tudod mit? Menjünk ki a tűzijátékra, és hozzuk a piát is. Aztán leválhatunk a tömegről, én díjaznám a frissebb levegőt. Egyébként is van valami, amit nem ejtettünk meg.

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: I'm confessin' that I...

Rosemarie Morozov Vas. Aug. 11, 2024 8:56 pm
• doing bad for good reasons •
To: Kaine
– De! Ki vagyok száradva – reagáltam habozás nélkül a szomjúságra. Kérem szépen, én ugyan nem fogok csorbát ejteni a Morozov névre azzal, hogy nem iszok tisztességes fél vérű orosz és ír módjára!
– Pedig finom. És mi az, hogy ez az első poharad? – gondolkodásom alatt szemöldökeim szinte találkoztak a homlokom keletkezett dombokon. – Jaj, azt ne mondd, hogy gyümölcslével koccintottál velem korábban! – szemeimben számonkérés csillant, ahogy Kainet fürkésztem. Az alapozásom egyik italát még vele gurítottam le, erre tisztán emlékszem!
– Ne! Ne vedd el!! – kaptam a pohár után reménytelenül. A két pohárból ugyanis a rosszra sikerült rányúlnom, így sajnos csak a levegővel pacsiztam. Viszont nem szomorkodtam sokáig, hamar kaptam mancsomba egy másik poharat.
– Oh, ha ízlett azt is mondhattad volna! – ocsúdtam fel. – Szó nélkül cseréltem volna veled. Engem nem zavar, ha a poharamból iszol – pimasz mosoly terült szét az arcomon, miközben folytattam: – Ugye tudod, ha valakik egymás poharából isznak az gyakorlatilag közvetett csóknak minősül? – a kérdő hangsúlyt egy korttyal öblítettem le az új italból. Ami azt illeti, én nem bántam volna. Na jó, azt sajnáltam volna az egészben, hogy csak közvetett.
Szívem kihagyott egy ütemet, ha nem kettőt Kaine gondoskodó ajánlatára. Nem igazán tudtam levenni a szememet Csodapókról. Az átkozott életbe, túl helyes volt és ezt nem lehetett csak az est fényeire fogni, hát így született. (Mivel a klónozás gondolatát fejben is kerültem.) A rock and roll király extrán segített a felejtésben.
– Ne aggódj, csak veled törődőm – instant átadtam magamat odafigyelésének és zokszó nélkül elfogadtam Csodapók támogatását, amivel segített bejuttatni a tánctérhez, hogy aztán együtt ropjuk Elvisre. Meg minden más nótára, ami azután következett. Mindössze csak két ivós szünetet kértem, ahol szigorúan Kainenek is fogyasztania kellett. Még mindig alig tértem magamhoz a korábbi kijelentéséből. Egy pohárral inni egy ilyen király bulin? Nem szép dolog!
A lassú számokat habozás nélkül kihasználtam. Volt legális indokom Csodapókon csimpaszkodni, hozzáérni a karjaihoz, na meg a hajához. Amikor túl ingatagnak éreztem magamat, kérdés nélkül átkaroltam a nyakát és ujjaimmal hátul birizgáltam sötét tincseit. Mert csak. Kéz ügyben volt és a tánc miatt feljogosítva éreztem magamat rá.
A visszaszámolás olyan hirtelen jött el, nem is értettem, hogy repülhetett el így az idő. Kaine mellett szinte végtelennek érződött, totál pozitív értelemben. Átkoztam az időzítést és nem igazán akarództam elengedni. Attól tartottam, hogy az éjféllel véget ér a varázs és pukk eltűnik mellőlem Csodapók is.
Fél füllel hallgattam a ceremóniavezető beszédét, miközben Kaine nyakának hajlatába fúrtam az arcomat. Kiélvezve minden másodpercet és a kellemes illatot, ami körül lengte. Ennek mámorában ütött szöget bennem a „ha valamit még meg akartok valósítani, akkor valósítsátok meg” – kijelentés. Kiváló alkalom lett volna a vallomásra.
De nem akaródzott kijönni.
Ehelyett talán kihívásnak vettem. Talán az zavart, hogy a szőke ciklon szándékosan ott illegeti magát fél méterre tőlünk. Talán elment a maradék józan eszem is, amikor úgy döntöttem, hogy egy kicsit elhajolok, éppen annyira, hogy kipécézzem azt az egyetlen foltot, ahol nem fedi rendesen Kaine nyakát a felsője. Hogy aztán – mint akinek Drakula vére csörgedezik az érhálózatában – finoman ráharapjak. Csinos kis foltot hagyva rajta, amennyiben hagyta. Merő véletlenségből persze, mégis milyen lenne szándékosan így megjelölni egy buli közepén?
Na jó, direkt volt.
Szellős kuncogás kíséretében húzódtam hátrább, megtámasztottam államat a mellkasán, miközben felfelé néztem rá.
– Illegális ilyen helyesnek lenni! – jelentettem ki fülig érő mosollyal, azzal egy időben, hogy a kijelzőn megjelent a nulla, az órák pedig éjfélt ütöttek. Kintről tűzijáték tompa durranásait lehetett hallani. Idebent taps, üdvrivalgás és öröm fogadta az újév első másodperceit. Egyesek koccintottak, a párok egymás karjába keveredtek és csókkal ünnepeltek. Lopva, kisebb féltékenységgel lestem az érzelgős jelenetet.
– Boldog Új Évet! – harsogtam túl a zajt.
– Melegem van idebent – hátrább léptem kicsit, hogy kihámozzam magam a bőrkabátból. – Nem akarjuk inkább odakint megnézni a tűzijátékot? – kérdeztem Csodapókot mialatt a kezébe nyomtam a levetett felsőmet. – Hozok italt hozzá! Van egy szuper játékötletem – még csak meg se vártam válaszát már azon ügyködtem, hogy keresztül törjek a tömegen.
Szándékosan úgy indultam meg a pulthoz, hogy a párokat kishíján felökleltem, ahogy ingatag léptekkel törtem előre. A kiszolgáló kollégának jeleztem, hogy adjon klasszikus shothoz kellő italokat és poharakat, amiket elvihetek. Aggodalmát azzal érveltem el, hogy ma van a születésnapom, ünnepelni akarok, megtehetem.
Tettem egy bizonytalan 90 fokot, hogy a zsákmányt vidáman magasra emelve lóbáljam meg Kaine felé. Legalábbis amerre hittem és amerre nem volt. Arcomról lehervadt a mosoly, lassan visszaejtettem magam mellé a szerzeményemet és ide-oda hordtam tekintetemet az embereken. Csak azt nem találtam, akit a leginkább látni akartam.
Már-már azt hittem tényleg lejárt a varázslat, egyedül leszek a születésnapomon, amikor balról vagy jobbról (?) sosem fogom megjegyezni, hogy melyik irány ez, meghallottam Csodapók hangját. Elérzékenyülve fordultam felé és vetettem magamat a nyakába.
– Ne csinálj ilyet még egyszer! Azt hittem, hogy eltűntél – szipogásokkal tűztem tele szavaim.
– Most meg kell vigasztalnod! – húzódtam hátrébb, ahogy kapva kaptam az alkalmon. – Szülinapom van – tettem hozzá abszolút érvként. Hiszen a napomon annak kell lennie, amit én akarok!
   
HIGH-TECH SORCERER

   
   

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Re: I'm confessin' that I...

Kaine Parker Kedd Aug. 06, 2024 3:47 pm
• doing bad for good reasons •
Delirium

Ez az egész szilveszteri buli eddig kicsit unalmas számomra. Romy és Laze nagy lelkesedéssel rángattak el ide, mondván, hogy életre szóló élmény lesz. Nekik könnyen megy a szórakozás, imádják a zenét, Laze főleg a tömeget, de én sosem voltam az a társasági ember. Most is, hiába dübörög körülöttem a zene és nevetnek, táncolnak az emberek, én csak a pultnál ülök, próbálva elkerülni minden figyelmet. Már dolgoztam itt, vagyis próbálkoztam, néha beugrok, így legalább a pultnál váltanak pár szót velem, ahogy Romyra várok. Nem si tudom mikor tűnt el mindenki mellőlem, de megígértem, hogy most nem vonom ki magam az ünneplésből. Egyébként is megígértem Romynak, hogy teszek egy próbát mennyire bírom.
Romy valahol eltűnt a tömegben, és Laze is elmerült a táncparkett forgatagában, így egyedül maradtam. Próbálom magam jól érezni, de minden erőfeszítésem hiábavaló. A zene túl hangos, a fények villódznak, és az emberek túl közel vannak. Nem tudom, hogy kellene feloldódni ebben a káoszban. Ahogy a pultnál ülök, megjelenik egy szőke lány mellettem. Észrevettem már korábban is, ahogy közeledett, de reménykedtem, hogy csak véletlenül jön ide. Az arca barátságos, a mosolya ragyogó, de nekem semmi kedvem beszélgetni. Mégis, ahogy megszólít, nem tudok udvariatlan lenni.
– Szia! Kaine vagy, ugye? Láttalak már párszor itt, akkor az ajtóban álltál. Most nem dolgozol?  – kezdi kedvesen. Vetettem egy gyors pillantást a tömeg felé, hátha kimenthetem magam, de talán túlságosan is elbambultam, mert a lány átoldalgott a másik oldalamra.
- Bocsika, lehet itt kevésbé harsog a zene. Megiszol velem valamit? Szívesen megismernélek. - szúlalt újból meg, mintha most szólított volna meg. Eddig is hallottam, de azt hittem elég lesz figyelmen kívül venni. Bólintok, miközben egy fanyar mosolyt próbálok varázsolni az arcomra.
– Igen, én vagyok. És te?
– Annie vagyok – mondja, és nyújtja a kezét. Kezet fogok vele, de érzem, hogy a tenyerem izzad. Azt akarom, hogy ez a beszélgetés minél hamarabb véget érjen, de nem akarom megbántani Anniet. Látszik rajta, hogy kedves, de én nem vagyok jó ebben. Nem tudom, mit mondjak, hogy elkerüljem a kellemetlen csendet.
– Örülök. – válaszolom végül, és próbálok egy udvarias mosolyt erőltetni az arcomra. Annie nem adja fel, továbbra is próbál beszélgetni. Kérdez rólam, a hobbiaimról, de én csak rövid válaszokat adok. Próbálom nem túlságosan elutasítóan viselkedni, de érzem, hogy nem megy valami jól. Közben az agyam lázasan dolgozik valami kifogáson, hogy eltűnjek innen, de semmi sem jut eszembe, ami elég udvarias lenne.
– Figyelsz rám? Táncolunk? Vagy csak hívj meg egy koktélra. - elkerülte volna valami kérdés a figyelmem? Csak a fejem ráztam, a csaj meg egy "bunkó" megjegyzéssel odébb oldalgott. Nem telt el sok idő, hiszen épp csak a pult felé fordultam, hogy kérjek most már én is valami alkoholosat, amikor Romy rajtam landolt. Zavart mosoly suhant végig rajtam, de az jobban magára vonta a figyelmem, hogy valami pohár koktél volt a kezében.
- Most már igen. - a helyzet abszurditása miatt kicsit el is nevettem magam, aztán a kezembe nyomott poharat az övének koccintottam. Épp csak ittam egy kortyot, amikor Romy megborult a mellettem lévő széken, volt pár másodpercem lerakni a poharat és a karja után nyúlni.
- Te aztán nem vagy szomjas. - elég volt néznem a műsort és Laze távoli vizslató tekintetét kiszúrni, hogy tudjam ezt ő adta. Rosszallóan csóváltam meg a fejem és segítettem Romynak egyenesbe vergődni a széken. El is vettem tőle a poharat, hogy kérjek neki egy másik ugyanilyet. Már ha egyáltalán van ilyen.
- Laze-től ne fogadj el semmit. Inkább koccintok veled mással, nekem úgyis ez az első poharam csak. - pszintén bevallottam ezzel, hogy ma még nem ittam mást. Elvégre mind eltűntek, én pedig nem tudtam sokáig feltalálni magam. Mit ne mondjak, nem lennék a party ördöge.
Egy pillanatra mintha Romy kioffolt volna, addig volt lehetőségem meginni legalább az első poharamat, mert én aztán követni nem tudtam rendesen, hogy már el is indul és húzna táncolni. De hát alig áll a lábán vagy nem?
- Foglak, ne törődj mással. - nem volt nehéz beletörődni a helyzetbe, szerettem vele táncolni. Csak épp most sokkal jobban kellett figyelnem, hogy ne billenjen rá másokra. Laze-t gondolatban elhordtam mindennek, de valahogy mégis kezdett oldódni a hangulat. Talán az egy pohár ital tette vagy a zene, vagy az hogy Romyval táncoltam, nem tudom. Hamar eljutottunk oda, hogy a bemondóban felrecsegett az ismerős kolléga hangja, "és mindjárt eljön a visszaszámlálás pillanata, ha valamit még meg akartok valósítani, akkor valósítsátok meg, ha bánnivalótok van, azt hagyjátok ebben az évben és csak jó kedvvel lépjetek tovább az új évbe. Remélem még ennyit fogunk együtt szórakozni, élményeket megosztani és kamatoztatni mint az óévben". Majd megjelent a tizes a kijelzőn, ami szűntelenül kezdett el visszaszámlálni, miközben mindenki azt skandálta.

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

I'm confessin' that I...

Rosemarie Morozov Vas. Jún. 30, 2024 12:14 am
• doing bad for good reasons •
To: Kaine
Az után a bizonyos éjszaka után megfogadtam, hogy soha többé nem iszok alkoholt. Ma este viszont alapozás nélkül nem indultam útnak, mégiscsak Szilveszter van! Plusz a szülinapom előestéje, abszolút megérdemlem. Meg hát, gondoltam ez lesz az a nap, amikor elmondom Csodapóknak milyen külföldi ösztöndíjas lehetőség hullott az ölembe, amin komolyan elgondolkoztam. Sőt, már túl voltam a bürokrácián, leadtam minden nyavalyás papírt hozzá, csak az ítéletre várok. Ehhez szükségem volt, hogy valami feloldjon…
Persze nem sikerült még elmondanom neki.
Mikor odaértünk a Földalatti Nappaliba (ahova kivételesen nem dolgozni mentem), Szilveszter jeligével koccintottunk, így máris lecsúszott az első pohár az alapozásra. Aztán egy újabb, amikor Csodapók megkínált. Előre ittunk az egészségemre, mert mégis közeledik a szülinapom, három óra múlva itt van! OMG. Meg hát nem is akartam nemet mondani neki. Majd legördült egy újabb, hogy legalább egy kicsit felvegyem a többiek hangulatát.
A mosdóból visszajövet viszont elhatároztam, hogy nincs mese, most végre beszélek Csodapókkal!
De végül elvetettem az ötletet.
Éppen egy random szőke nőcike legyeskedett körülötte, szóval inkább egy nagy pohár koktélba menekültem. Oké, hogy Gwen nem volt a képben, ettől még megmagyarázhatatlanul, leírhatatlanul bosszantó volt egy ötcsillagos szupermodell oldalán látni. Aki nem csak dögös volt, de naná, hogy szőke is. Szívszaggató látvány volt, mert igazságtalanul jól mutattak egymás mellett.
Ekkor jött Laze, mintha érzékelte volna, hogy a saját levemben készülők megfőni éppen. A kezembe nyomott egy rettentő érdekes színű löttyöt tartalmazó poharat, tetején csicsás dekorációval. Sméagol hangon győzködött arról, hogy igyam csak meg, mert megéri! Józan eszem itt kiáltott volna, hogy ne fogadjam el. Csakhogy már cseppet sem voltam józan.
Néhány korty után derűsen közelítettem meg a pultot, ahol Csodapók strázsált. Végre nem volt mellette az idegen szőkeség, szóval készültem lecsapni a mellette lévő, megüresedett bárszékre. Ügyetlenül ültem fel rá, mivel a művelet közben nem tudtam nem lecsekkolni Kainet bizonyos helyeken.
– Ciao – bazsalyogva kortyoltam a poharamból. – Mondták már, hogy milyen helyes a feneked? – túlkiabálva a zenét osztottam meg vele pikírt bókomat. Finoman eltoltam magamat a pulttól, hogy vehessek rá még egy pillantást. Azonban valahogy jóval hátrább sikerült dölnöm, mint azt eredetileg terveztem. Észre se vettem, hogy kezem mindeközben önálló életre kelt és engedély nélkül lecsekkolta a szóban forgó testrészét. Juj, eskü nem direkt volt! Valamiben muszáj volt megkapaszkodnom mielőtt lepottyanok a székről! Úgy mozgott a Föld alattam, mintha Lance kitartóan rázná a skilljével. Ha itt lenne, azt feltételezném róla, hogy mérges.
Kacarászva kapaszkodtam meg a pult szélében. Igazából, ha Csodapók nem kap el, akkor tuti lepottyanok. A szinte védőhálóként kivetett karja segített abban, hogy visszaigazgassam magamat rendesen az ülőhelyemre.
– Majdnem leestem – kommentáltam nevetve a meghiúsított szcenárió végkimenetelét. – Látnod kellett volna az arcodat! Megleptelek mi? Én is meglepődtem! – visszahúztam korábban önálló életet élő mancsomat és az arca felé gesztikuláltam vele. Végül ujjaim a poharam köré fonódtak, tekintetem is lassan követte mancsaimat. Csendben szemrevételeztem a különös színű itókámat.
– Huh, szerencsére nem löttyent ki! – megnyugodva szusszantam fel. Poison Iannek igaza volt, tényleg megérte az ital.
– Naaa… és hogy tetszik a buli? – emeltem poharamat koccintásra. Mozdulatom közben közelebb hajoltam hozzá, hogy halljam mit mond. Nekem nem volt szuperhallásom, mint neki.
– Mennyit ittál? – faggattam tovább. – Ezt ki kéne próbálnod! Megéri – utaltam mancsomban szorongatott italra. Laze által tolt marketingszöveget kölcsön véve. – Szeretnéd megkóstolni? – részemről nem lett volna probléma, ha belekortyol a poharamba.
A közelgő veszélyt érzékelve kinyúltam, hogy nyomban átkaroljam Csodapók felém eső karját. Szorosan közelebb húzódtam hozzá és szemöldökömet ráncolva meredtem a szőke ciklon után, akit korábban láttam mellette. Nem repestem az örömtől, hogy visszatért, ráadásul túlontúl közel mert eljönni Kainehez. Le is stírölte!
Csodapókról csak el a szemekkel!
Morogva meredtem felé, még Arrow is megirigyelte volna tőlem ezt a hangot. Hirtelen felindulásból egy hoppal elugrottam, csak néhány hosszú másodpercre, éppen csak annyira, hogy ellehetetlenítsem a fruskát attól, hogy valaha használni tudja a telefonját. Sylvainre olyan PIN/PUK kódot állítottam be, hogy soha nem fogja tudni feltörni!
– Bocsi, mit is mondtál az előbb? – kérdeztem rá, mikor újfent a bőrömben voltam. Fogalmam sem volt arról, hogy valóban mondott-e bármit is Kaine, miközben elugrottam. Viszont semmiről sem akartam lemaradni. Bár az se volt igazán tiszta nekem, hogy miért vagyok félig a karjaiban.
– Most már itt vagyok – lapogattam meg sután jobb alkarját, ezzel jelezve, hogy bátran elengedhet.
– Hol tartottunk… – komolyan gondolkodóba estem. A hangfalakból felcsendült dal, azonban elvonta minden figyelemem.
– OMG! Elvis!! – felcsillanó szemekkel ugrottam le a székről. Alig szédültem meg a landolásnál. – Gyere, menjünk táncolni! – ragadtam meg lelkesen Csodapók kezét és megpróbáltam a táncparkett felé húzni.
Nagyon igyekeztem egyenesen menni, de elég bukdácsolósan sikerült. Asszem' rossz ötlet volt, hogy magas sarkút vettem fel. Nem csak kényelmetlen, de a járás is eléggé bizonytalanul megy benne.
   
HIGH-TECH SORCERER

   
   

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
It makes me laugh every time I look back.
When I believed, I couldn't be anything more than that.
HIGH-TECH CODE SORCERER

Laserian Harries a Nap Hősének tart

Re: I'm confessin' that I...

Ajánlott tartalom

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.