Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Masculine conversation

David H. Xavier Szomb. Szept. 07, 2024 7:27 pm
• doing bad for bad reasons •

Kaine-Xavi


Kaine Parker fejében kényelmes. Lehetne benne kurva nagy káosz, de lesimítja a dolgokat, mintha szabadidejében nem szuperhős pókszörny lenne, hanem szakács. Valahogy ott gyúrja a tésztát, ahol kell, még önmagában is. Óvatosan lesek gondolatai közé, hátha nem basz fel még jobban, ugyanakkor tudni akarom rólam mit gondol, mert egész Bayville felől érzem az alázós bully vibe-ot, holott szívesen bemutatnám őket a saját szaruknak. Nem kedvelnek, Winifred, vagy Niel, esetleg saját stílusom miatt, mindegy. Kainenél ezt nem veszem észre, azon sajnálkozik, ő az alfa a csordában (hiszi, na persze) annyiban talán, hogy rá számítanak a többiek, mivel én nagy ívben teszek a jólétükre, Alversel együtt. Annak is esze van bazdmeg. Szóval ha Kaine nagyfatert akar játszani, egészségére, akkor az majd néha megüli a gyomrát. Értem viszont kár aggódnia.
-Nem fizikailag értem, úgy persze, hogy jól vagy. Gondolom rád is rossz hatással volt, ami a horror házban történt.
Igazából rohadtul nem vagyok kíváncsi a nyavalygására, de azt hiszem ő nem fog, vagy nem úgy, hogy egy üres szemetesbe hányjak és talán tényleg nincs senki más, akinek elmondhatná. Laze józanon is be van lőve, Topsfieldet meg Romyt hagyjuk, kezdjük ott, hogy mindkettő elekromos egérnek képzeli magát egy kilencvenes évekbeli rajzfilmből! A spanyol csaj szerintem előbb ordít, aztán gondolkodik. Áh, hogyne, csak bele kell néznem a fejébe, összeráncolt szemöldökkel veszem tudomásul, nem bízik bennem. Odatette a még szócskát, de ez esetben szarok rá, durcásan hátradőlök a székben. Mindenki saját maga legnagyobb ellensége, ha tudnád Kaine Parker nekem mennyi van!
Aztán már nem olvasom tovább, egy idő után terhes, megpróbálom kizárni.
-Hát persze. Szerencsések vagytok, hogy csak Tospfield bátyja halt meg.
Prüszkölöm, aztán oldalt pillantva rá prüszkölöm tovább a magamét.
-Nekem mondod?
Hallgatunk. Meredünk a velünk szemközti falra, legalábbis én, Kaine Parker talán a saját fejébe néz, de most nem követem, hallgatom tőle az érveket, hogy Freddy erős, nekem ő mégis több, fontosabb, nekem ő Winifred.
-Tudom, hogy erős, erősebb is mint kéne és te sem tudsz mindent róla, amit én esetleg igen, hogy mennyire az. De valójában tök mindegy valaki mennyire erős, ha túl nagy ütés éri, meg fogja érezni és Topsfield folyamatosan rinyál neki. El fogom egyszer intézni azt a féreg nagybátyját, ha még egyszer a közelébe megy. Ha valaki bántja…
Megroppannak ujjaim akkora elánnal szorítom össze. Felciccenek, hát persze, hogy leszarom mit gondolnak rólam.
-Nem is érdekel. De néha azért idegesítő tud lenne egyesek kotnyelessége. Winifred már hivatalosan is a barátnőm, ha ez nem tetszik valakinek, leszarom és minimálisra veszem, csak… Azért mégis néha idegesítő egy ilyen közeg. Lehet, hogy elköltözöm.
Vetem fel, gondoltam már rá.
-Eredetileg sem terveztem soká maradni.
Csak idegesíteni akartam őket, de végül ők idegesítenek engem. Romyt szándékosan nem sarazom, nem őrültem meg. Inkább próbálok úgy gondolni rá, mint egy mellék létezőre és hogy felesleges jelentőséget tulajdonítani valakinek, aki Pokemoonokra izgul.
-Igazából Topsfield zavar a legjobban, mert hajt Winifedre. Ez nektek tudom, hogy nem tűnt fel, mert úgy volt Liliát szereti. Hát nem, meggondolta magát, mert egy kis kamasz gyík, aki bizonytalan, ééén nem is tudom, legyen inkább Freddy…
Kezdem el utánozni a nyavalygó kislánypopsztár hangját.
-És totál meg tudja szédíteni a buzis baromságaival.
Fröcsögöm hozzá és rá a falra minden Niel iránti gyűlöletem.



Mennyire leszünk toxikusak?
Helena

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: Masculine conversation

Kaine Parker Pént. Szept. 06, 2024 11:23 am
• doing bad for good reasons •
Backfilling on

Ahogy David mellém zuhant, éreztem a feszültséget, ami körülötte vibrált. Nem kellett sokáig várnom, hogy kimondja, amit már látni is lehetett rajta: dühös. Nem mintha ez meglepő lett volna. Mindig is olyan volt, mintha küzdött volna a belső démonjaival, de most a szokásosnál is jobban érződött rajta, hogy forr. A szavai—„Kapd be, hogy igazad van, Csodapók”—nem leptek meg, de azért egy kicsit elmosolyodtam. Tipikus David. Még amikor beismeri, hogy hibázott, akkor is oda kell szúrnia. Nem tettem mégsem szóvá, hogy igazat adott nekem, a néma elismerés nekem bőségesen elég volt. Nem különösebben érdekelt az, az új lakók közül kit mi és mennyire motivál, leginkább kiegyeztem azzal, hogy ha nem keverik bajba a társaságot, akkor maradhatnak. Szánt szándékkal legalábbis.
Figyelem őt, ahogy próbálja kifújni magát, de nyilvánvaló, hogy ez nem fog egykönnyen menni. A feszültség szinte tapintható. Nekem pedig… feltűnt, hogy valamiért mindig én vagyok az, aki összeszedi a darabokat, ha a csapat kezd széthullani. Hát, ennyi legalább rám marad. Mégis nagy falatnak éreztem ezt minden egyes alkalommal, hiszen nem éreztem magam erre a legalkalmasabbnak, ha beszélgetésről volt szó. Én csak szerettem rendben tudni a dolgokat.
- Jól vagyok. – válaszoltam, talán egy kicsit túl gyorsan, de nem hazudtam, hiszen a sebeim folyamatosan gyógyultak be, nem volt arra szükség, hogy ellássák aqnnál jobban, mint amennyire Lili átkötötte. Tudtam, hogy nem hitt nekem teljesen, és ez nem is volt baj. Valójában én sem tudtam biztosan, hogy minden rendben van-e. A bestia... aggasztott. Az elmúlt órák próbára tettek, és a legnagyobb ellenségem mindig is én magam voltam. De ezt neki nem kell tudnia. Most nem. – Odaát? – kérdezek vissza, majd némi gondolkodás után hozzáteszem: – Kaptam egy kellemetlen ellenfelet, de legyűrtem némi segítséggel. De úgy hiszem ezt mindenki elmondhatja magáról.
David valószínűleg hasonlít abban rám, hogy inkább megfigyelő mint résztvevő még akkor is, ha ő inkább elvonulni igyekezett mindenki elől, de ahogy őt nézem, látom, hogy inkább saját gondjaival van elfoglalva. Az önmarcangolás nála is elég gyakori dolog lehet, bár egészen más módon éli meg talán. Ezt csak az olyanok látják, akik részesei voltak már.
- Tudod, David, nem mindig könnyű eldönteni, mi a helyes. Én sem vagyok biztos benne, hogy mindig jó döntéseket hozok. – szúrom közbe, miközben a tekintetemet a távolba szegezem, mintha lenne ott valami, ami választ adhatna a kérdéseinkre. Persze nincs. – De úgy gondolom Niel nem az a személy, aki ok nélkül gyűjt ellenségeket. De a harag nem célravezető mindig. Megacéloz, de olyanná is tehet, aki nem szeretnél általa lenni.
David szavaira, hogy meghalt-e a variáns, csak egy határozott bólintással válaszolok. Nem akarom tovább részletezni a dolgot. Nem akarok többet gondolni az összecsapásra, az ott történtekre. Bizonytalanság jár át, mert minden egyes alkalommal ahányszor elveszítve érzem a kontrollt egyre közelebb kerülök ahhoz, hogy valami véglegesen eltörjön bennem. Most észnél voltam, de mi lesz máskor? Mi lesz akkor, ha még sok ilyen ér minket. Csak arra tudtam gondolni, hogy azt az arcot kivel farkasszemet néztem csak elfeledjem és arra koncentráljak, hogy erősebb legyek.
Amikor David azt mondja, hogy nem haragszik rám, egy pillanatra meglepődöm. Tudom, hogy nem vagyok neki ellenség, de a szavai most különösen jól esnek. Ő nem az a típus, aki könnyen elismeri az embereket, így ezt értékelem, még ha nem is mutatom ki.
A Freddyvel kapcsolatos dolgok azonban bonyolultabbak. Nem akartam közvetlenül reagálni arra, amit David mondott a háztetős esetről. Inkább csak hallgattam, mert valahogy úgy éreztem, most nem a szavaknak van helye.
- Figyelj – kezdek bele, miközben rápillantok. – Freddy… ő más. Erős. Többet bír el, mint azt gondolnád. Tudom, ott voltam mikor találkozott a nagybátyjával. Tudom, hogy igyekszik pozitívumokat és kapaszkodókat keresni.
Aztán David félrevonja a tekintetét, mintha valamiért zavarná a dolog, de nem tudom, hogy pontosan mi. A moziest említése azonban visszahozza az emlékeket. A félreértések, a kellemetlen helyzetek, a bonyodalmak, amik azóta is fennállnak.
- Tudom, hogy nem használtad ki őt, de valahogy eddig úgy hittem téged nem érdekel mások véleménye és az, hogyan látnak téged. – válaszolom végül, talán kissé védekezően, de határozottan. Ha így lenne, az feszültséget szítana és előbb vagy utóbb kiütközne egy ekkora társaságban. De nem is érdekelt mit csináltak ott különösebben.  – És nem gondoltam azt. Romy... neki fontos a nagybátyja miatt. Neki nyomja elég baj a vállát, hogy néha a kelleténél többet aggódjon. De te sem vagy tökéletes, mi mind nem vagyunk azok. A legtöbb amit tehetsz, hogy elfogadod őket és ha nem jössz ki velük jól, akkor minimalizálod a kontaktot velük. Nekem bejön. Igazából mind megerősítenek valamiben. Még ha nem is közvetlenül. - értettem ezt Bayville azon lakóira, akikkel alig váltottam eddig néhány szót.
Végül én is előremeredek, mintha a félhomályban keresnék valami választ.

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: Masculine conversation

David H. Xavier Hétf. Aug. 19, 2024 10:36 am
• doing bad for bad reasons •

Kaine-Xavi


Nem tetszik, ahogy beolt a pók, akit eleinte aszociálisabbnak monitoroztam magamnál, pedig az teljesítmény.
Mindig szinte fizikai fájdalmat okoz szembesülni saját tökéletlenségemmel, legyen az bár olyan hülyeség, minthogy nem bírom visszafogni indulataim és legszívesebben lekapcsolnám Topsfieldet az életről. Fogalmuk sincs mennyire jelentéktelen tud lenni egy gyilkosság.
De a póknak igaza van, hogy rohadjon meg, lezuttyanok mellé egy székre és kifújom a bennem rekedt, dühös levegő egy részét.
-Kapd be, hogy igazad van, Csodapók.
Azért kicsit odaszúrok neki, Romy így hívja. Mindenesetre a kört ő nyerte.
Odaltpillantván rá, észreveszem, hogy rajta is rágott egy sort a kaland.
-Te jól vagy? Mi volt veled odaát?
Nagyjából a legkompetensebb tagként a csapatban komoly részt kellett vállalnia. Pillanatra belenézek a fejébe, csak hogy biztosan az igazat mondja majd, de alapesetben nem fogok fáradni ezzel, Kaine Parker nem tudott hazudni. Valahogy az volt az érzésem nem tudott. Aha, a legszarabb ellenfelet kapta, saját magát. Az engem is kicsinált volna. Csodapók volt, ahogy az idegesítő vöröse vinnyogta mindig.
-Ebben én is. Ettől függetlenül haragudnom kell rá. Komoly rivális volt. De ezt ne mondd el neki, úgyis csak bőgne, meg vinnyogna, hogy jaj, ő nem is. Remélem ezek után majd golyói nőnek és nem sodorja veszélybe Winifredet, vagy el fog egyet veszíteni.
Szarok rá, hogy szegényke igazán nem akarta… Nyit egy baszott portált, visszalöki és nem repedt mellkassal műtenék a barátnőmet!
Figyelek rá, valamennyit tudok a mágus variánsairól és az ekörüli túltolt szenvedésről. De a kis csillagocskáknak mindig is derogált ölni, főleg saját magukat. Bezzeg én…milyen szívesen irtanám ki legalább a Légióm felét!
-Meghalt? Ez a variáns. Csak mert, ha nem, intézkedem.
Valahol egészen nagy élvezetet okozna Niel képmásait gyilkolni…
-Tudom, rád nem haragszom. Azon kevesek egyike vagy Bayville-ben, akiket kedvelek. Józan és megbízható. Helyes, mármint, hogy a fickó meghalt. Gondolom a testvére megöléséből óriásdráma lesz. Tudod csak az a gáz, hogy megint Winifred fogja megszopni. Ő fogja hallgatni Niel sírását, miközben neki magának is megvan a maga gondja. Mindent magára vállal. Ti nem is tudjátok mennyi mindent.
Hogy mi van? Megtorpanok és egy pillanatra megint belenézek, látta a háztetős esetet. Elfintorodom. Fogalmam sincs mi volt az, ami akkor előjött a kiscsajból. Az utána következő gyáva megfutamodás már inkább illett hozzá. Jobb, ha erre nem válaszolok, inkább előremeredek. Félhomály van. Sóhajtás van. Kiengedek egy jó nagy adagot.
-Tudom és mindjárt megnyugszom. Fontos. Azzal ellentétben, amit ti mind gondoltok a moziest óta, rohadtul nem használtam ki őt és a helyzetet. De hiába magyaráztam a barátnődnek.
Sandítok rá, most én, félig felvont szemöldökkel, ő mit gondol erről. Hiszen személyesen zavarta meg a kis légyottunkat.



Mennyire leszünk toxikusak?
Helena

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: Masculine conversation

Kaine Parker Csüt. Aug. 08, 2024 6:59 pm
• doing bad for good reasons •
Backfilling on

Pont nem érdekelt milyen hangulatban van Xavier, de a szarok rá stílusa számomra már kezdett átesni egyfajta gyerekes dacolásba. Nekem speciel sosem volt vele problémám, hiszen nem tett keresztbe, nem igazán szólt be, az ég adta világon nem csináltunk mást mint léteztünk egymás mellett. Valamikor nagyon régen fűtött belülről a harag a külvilág felé, most valahogy ezt a benyomást keltette magáról. Mégis kíváncsian vontam fel a szemöldököm a megjegyzésére.
- Akkor érte ne legyen mindegy. - nem volt szándékomban kötekedni, most is leginkább csak hátra dőltem a székemben és néztem magam elé. Annyi minden történt az elmúlt ki tudja hány órában, percben, hogy valahogy csak a semmire szerettem volna gondolni és nem arra a savanyú undorra, amit önmagam képének megpillantása ébresztett bennem nem is olyan rég.
- Freddy pedig belement, mert segíteni akart. Niel nem szerette volna, ha vele tartanak ennyien, ebben biztos vagyok. - nem tudom pontosan, hogy miért fújtak ennyire egymásra, bizonyára az is közrejátszott, hogy nagyon más személyiségek, ráadásul mindkettő szokatlanul sok időt töltött el a lánnyal, amit leginkább abból tudtam levonni, hogy relatíve sokszor hallottam őket beszélgetni. Aztán persze igyekeztem nem meghallani amit mondanak.
Vetettem egy pillantást a telefonra, aztán csak hümmögtem egyet magamnak. Vagy úgy, Romyt speciel akkor már nem hallottam, így most kerekebb lett a sztori, hogy a hazamenetelem és a visszajövetelem közvetlen környékén még mi történt. David megmutatta a telefonját, azt hiszem ez rosszat nem jelenthet. Egy picit el is mosolyodtam az egészen.
- Nos... nem tudom mennyit tudsz az előzményekről, Nielre vadászott egy másik univerzum-beli énje. Ha valakire szeretnél haragudni, akkor rá nyugodtan. Nekem is volt dolgom mágusokkal, mert néhányan átjöttek ebbe a világba onnan ahonnan én is jöttem. Hogy mennyire szerettük volna ebbe bevonni a többieket, nos az elég beszédes, hogy Lili is csak utólag tudta meg Halloween környékén. Tudom, hogy nem mindenki volt oda való, ha rajtam múlott volna mindenkit kidobok az átjárón, csak ránk csukták. A történtekből kiindulva mindenki gyenge pontja elevenedett ott meg. A végén a fickó és Niel testvére is meghaltak ott, bár én előbbit nem bánom, veszélyes dolog a világutazás. De senki sem érdemelte volna meg, hogy így vagy bárhogy megsérüljön ott. Sem máskor. - céloztam egyúttal arra is, hogy láttam az incidenst Romyval a háztetőn a toronyból, de sem közbelépni sem felhozni senki előtt nem akartam. Csak a srácra sandítottam.
- Megértem a haragodat, én is éreztem nagyon sokszor így magam. De most az a lényeg, hogy jól lesz. Fontos neked, igaz?

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

David H. Xavier and Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: Masculine conversation

David H. Xavier Csüt. Aug. 08, 2024 4:14 pm
• doing bad for bad reasons •

Kaine-Xavi





Baromi ideges vagyok és nem számítok rá, hogy ezt bárki is látja.
Kaine Parkerre is dühös pillantást vetek, automatikus első reakció, pusztán azért, mert itt van. Megzavarja a privát nyomorom, nem a lusta, leszarom gúnyt látja belőlem, hanem valami emberit. Pedig nagyjából vele van legkevesebb bajom abban a kurva házban, egyedül azt írom fel a számlájára, hogy megzavart minket Winifreddel. Még biztos él a mítosz, az ő koraérett mindenkit megvédek fejében is, hogy kihasználtam a csajt, mert egy seggfej vagyok. Semmi kedvem magyarázkodni, vagy változtatni az ostoba hiedelmeiken.
-Nem lesz semmi baja a berendezésnek. Egyébként szarok rá.
Nem teszem hozzá, hogy az orvos kinyalná a seggem, ha azt akarnám. Inkább leülök mellé, még mindig dühösen. Talán az nyugtat meg, ahogy nemes egyszerűséggel kijelenti, jól lesznek.
-Engem csak Winifred érdekel.
Meredek magam elé. Majdnem hozzáteszem, Topsfield remélem megdöglik.
-Belerángatta, tudom, hogy ő rángatta bele. Szóval tehetne egy szívességet a világnak.
Bukik ki belőlem mégis. Utáljon még jobban. Valahol jó lenne az egész Bayville antipátiára pakolni még, ha már lúd hagy legyen kövér. Különben sem értem mi a tökömért rontom még ott a levegőt. Az oké, hogy enyém lett a legnagyobb szoba és egy ideig poén volt az agyukra menni a puszta jelenlétemmel, de tele van állattal. És ez csak az egyik kellemetlen ok. Gyűlnek a kutyák, valaki macskává változik, folyton szerelmi szarokon cirkuszolnak. Nagy levegőt veszek, sűrűn fújom ki, ahogy oldalt pillantok Kaine Parkerre.
Lebuktatnál, mi? Amilyen dühös vagyok, képes lennék odafricskázni valami barátságtalant, ami elárul. Hallottam a gondolataitokban… de főleg veled érdemes vigyázni. Még egy mély levegő, előveszem a telefonomat, megmutatom Winifred üzenetét, amiben közli, hogy elment.
-Megkaptam ezt. Aztán a barátnőd, Morozov elég fennhangon ecsetelte Alversnek, hogy mi van. Még a lakásban. Nagy volt a felfordulás, éppen otthon voltam.
Fél füllel hallottam őket, itt a folyosón. Romy akar bemenni Nielhez és hülye módon meggyőződése, hogy Lavina megelőzné. Senkit sem érdekel a mágus…
Annyira nem is hazugság, ferdítés. Igazából hullára kizártam otthon Romyt, mert az ő gondolatai idegesítenek leginkább. Aztán úgyis megjelent a fejemben a fantom, részletesebb beszámolót adott, mint reméltem. De nem árt más szájából is hallani.
-Pontosan mi történt?
Kaine Parker nem szokott ferdíteni, de azért ellenőrizni fogom.




Mennyire leszünk toxikusak?
Helena

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: Masculine conversation

Kaine Parker Kedd Aug. 06, 2024 2:53 pm
• doing bad for good reasons •
Backfilling on

A mai nap finoman szólva is kaotikus volt. Majdnem többen meghaltak, Niel tesója pedig meg is járta. Nem ismertem a tagot, sem az előéletét, hogy együtt tudjak a helyzetért érezni, de a szőke mágus srác és Freddy miatt aggódtam. Nem kicsit igénybe vette a szervezetét és még számomra is alig hallható életjelei voltak csupán, Freddyről pedig még ennyi információm sem volt. Bíztam benne, hogy Crystal időben viszi kórházba mindegyiküket és abban is, hogy a többiek is jól vannak. Lilin határozottan láttam, hogy megviselték a történtek, a látottak, a szagok és az események. Minden. Romy már talán be is ért a kórházba, amíg Lilit haza dobtam Bayville-be, hogy kicsit összeszedje magát. kicsit nekem is azt kellett tennem. Nem voltam vacakul, a sebeim amiket szereztem immár maguktól is gyógyulásnak indultak. De teljesen letaglózott, hogy szembe kerültem azzal a bestiával. Egy öngól magamnak. Nem pont így szerettem volna a többiek előtt színt vallani, de már nem volt mit tenni. Kénytelen voltam az események sodratába csöppenni és bemenni a kórházba amit Crys megadott.
Immár vállalható szettben de csöndesen, lehiggadtan érkeztem meg. Egy kis kaja kellett nekem, meg kellett dobnom valamivel az energiám mielőtt behibernálom magam. Mivel Niel még a műtőben leledzett, íhy benéztem a többiekre. Romyval még nem találkoztam össze, hiszen Niel műtétjét is csak a hangok meg a doki utasításai hallatán tudtam kikövetkeztetni. Talán mindenkinek kellett egy kis friss levegő vagy elmentek a büfébe. David ökölcsapására léptem be a váróba. Csak biccentettem felé, nem tűnt úgy mint aki nagyon beszédes kedvében lenne.
- Finoman a berendezéssel, a biztonságiak nem szeretik a rongálást. - nem mintha kioktatni akartam volna, elvégre orvosnak készült, tudta errefelé mi a dörgés. De pont eggyel több tekintet függesztődött rá, mint kellett volna.
- Jól lesznek. - elég volt kicsit hallgatóznom, hogy Freddy szobájának irányából egyenletes szívverést meg légzést sejtsek, Niel meg még nem adta fel, szívós is. Eszembe jutott, hogy legutóbb én is ennyire dühös voltam. Mármint amikor Freddy velem volt, persze biztos vagyok benne teljesen más okból. Akkor miatta és elég erős haragot éreztem meg Bayville biztonsága miatt is. Helyet foglaltam csak az egyik széken és lassan kifújtam a levegőt.
- Ki szólt neked? - mert egy dolog, hogy nem találtam otthon, de az is meglehet Crystal időközben leadta neki is az infókat. Már igazából nem tudom ki kivel és hányadán van.

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

David H. Xavier and Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Masculine conversation

David H. Xavier Szomb. Jún. 22, 2024 3:28 pm
• doing bad for bad reasons •

Kaine-Xavi


Bazdmegfejjel járkálok fel-alá a váróteremben, oda-vissza, mint egy
űzött vad.
Már megoldottam Winifred emlékeinek helyreállítását, de még órák kérdése mire magához tér, bármit mondani tudok, segíteni, ott lenni neki és kurvára felzaklatott ennyire összetörten látni.
Mivel már megoldottam az emléktörlést, egy darab xanaxot letoltam a torkomon, mert el kell viselnem az ébredésig fennmaradó időt.
Kurva erős késztetést érzek mégis, egy ugyanis nem üt ki annyira, hogy ne tudnék belemászni a Topsfieldet műtő egyik orvos fejébe, hogy tök véletlenül az ő szívében kössön ki a szike, tépjék ki azt, miatta fekszik most itt Ő!
Rohadtul nincs kedvem az őrült Bayville-i brigádhoz, mind bolond, hogy füttyszóra ugrottak a törpének kockára tenni kb. az életüket. Van aki egy karcolás nélkül megúszta, az a szőke csaj, Crystal, akiről a világon semmit nem tudok, vagy a másik. Csak evett valamit a csajokon az a buzi variáns…
Winifred emlékeiből nem láttam szart sem, csak hogy megérkeztek, Romy elájult, hát hogyne, Topsfieldnél már csak ő gázabb, a többiek nekiálltak démonokkal harcolni. Gondolom az erős hímek védték a nőstényeiket, mert Lazet se láttam nagyon szenvedni. Annak is milyen beteg becenevet adtak. Lazac. Egyik se normális! A barna lány valamelyik rokona úgy, hogy egyikre se hasonlít, faszom az összevissza bonyolult kapcsolati szálaikba és drámázásukba, nem tudom követni. Az a lány talán szarabbul nézett ki, igen az lesz Topsfield állítólagos barátnője. Lenne, ha nem bassza el.
Odakerült istentudja honnan egy baromi nagy, fekete fazon, nem lehet a popnyál apja, de különben ki az épelméjű, józan ember, aki ennyire megsérül miatta?
Kaine Parkert is normálisnak hittem, de az előbb láttam mennyire szarul néz ki. Legalább nem kell műteni. Ha az utolsó, nagyjából normális tag is kirohad Bayvilleből, tuti költözöm.
Összefutottam a főbérlővel is, kb. rámorogtam, aztán folytattam a néma dühöngést a folyosókon.
Valamibe bele akarok rúgni. A fal lesz a kurvára szerencsétlen áldozat!



Mennyire leszünk toxikusak?
Helena

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: Masculine conversation

Ajánlott tartalom

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.