Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Time for rest

Illyana Rasputin Hétf. Jún. 03, 2024 6:57 pm
• doing bad for good reasons •
Time for rest
- Hogy érzed magad? - Pillantásom kutatón fut végig Kitty vonásain. Míg ő és a csapatunk nagy része majdnem egy hetet töltött az Akadémián Emma Frost fogságában, addig nekem és Daninek mindössze órák teltek el, mióta otthagytuk őket a Hellionsokkal. Tekintettel a kiszolgáltatott helyzetükre és a menekülés izgalmaira, mindannyiunknak megvan az oka a kimerültségre - annál is inkább a mennyezet álmatlan mustrálására. A többségünk azonnal vissza is vonult a szobájába, amint átléptük az iskola küszöbét, kizárólag a fiúk maradtak még hátra, hogy őrizzék az épületet az esetleges betolakodóktól. (Mondták ők.) Esetemben ez azt jelentette, hogy a nap összes őrültsége után végre egyedül maradtam a legjobb barátnőmmel.
Már pizsiben zuttyanok az ágyába, hogy érdeklődjek felőle. Szőke tincseim nyomokban nedvesek az imént vett gyors zuhanytól, kócosan-hullámosan hullanak a felsőmre. Mikor beléptem a fürdőbe, még hallottam, ahogy Bobby és Sam a nappaliban dumálnak egymással, mostanra azonban teljesen elcsendesedett a ház. Lehet, hogy mi vagyunk az egyetlenek, akiket még nem küldött kényszer pihenőre a fáradtság. Nem szeretném sokáig ébren tartani őt, de képtelen lennék úgy álomra hajtani a fejemet, hogy előtte ne győződnék meg róla, minden rendben vele; legalább vele. A többi kérdésre később is lesz még alkalmunk, feltéve, hogy nem törik ránk az ajtót álmunkban Frost házi kedvencei. Tényleg, mi a legrosszabb, ami történhet? Napjaik voltak rá, hogy engedelmességre kényszerítsék a csapatunkat, hogy megtörjék Kittyt, ám ahogy a mellékelt ábra mutatja, az igyekezetük hiábavaló volt. Ettől függetlenül kíváncsi lennék rá, mivel tömték a fejüket, de nem áll szándékomban faggatózni. Ha készen áll rá, úgyis beszélni fog róla. Tudja, hogy bennem megbízhat... akárcsak én őbenne. Már a puszta jelenléte is elég ahhoz, hogy valamelyest lecsituljanak az idegeim.
Persze, egy perc sem telik el úgy, hogy ne aggódnék Piotr és az eltűnt X-Menek miatt, a racionális énem viszont tisztában van vele, hogy ha a Bosszúállókkal és a Fantasztikus Négyessel egyszerre szívódtak fel, akkor nincs olyasmi, amiben épp az Új Mutánsok lehetnének a segítségükre. Kivéve talán abban, hogy ne legyünk láb alatt.
Kitty & Illyana
They are so lucky that you're safe.


_________________
VILLAINAre you my hero or my villain
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.