Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei
Nincs

Piotr Rasputin

Piotr Rasputin Hétf. Jún. 03, 2024 12:48 pm
• doing good for good reasons •
PIOTR “PETER” NIKOLAIEVITCH RASPUTIN


ÁlnévColossus
BecenévPeter
Szül. idő1995. január 7.
Szül. helyUst-Ordynsky, Siberia
FoglalkozásTanár (művészettörténet, festés), X-Men
CsoportHős
PBHenry Cavill

FONTOS INFORMÁCIÓK

Apja: Nikolai Grigorievich Rasputin
Anyja: Alexandra Rasputina
Testvérei: Mikhail Nikolaievitch Rasputin, Illyana Nikolievna Rasputina


KÉPESSÉG

Fém-utánzat:
Képes testének szöveteit szén-alapúból azonnal ozmium alapúvá változtatni, amely jelenleg a legsűrűbb fém (ellentétben a valós kémiával, nála szagtalan az anyag). Mozgásában nem akadályozza, s bár képes lenne bármennyi ideig fenntartani ezt az állapotot, a leghosszabb tudatosan fenntartott idő pár nap volt mindössze. Ezen a páncélon voltaképpen semmi sem képes áthatolni, kivéve a vibranium-alapú tárgyakat, fegyvereket. Ez ugyanolyan sebzést okoz neki ebben a formában, mint másoknál egy adott fegyver.
Eszméletlen vagy alvó állapotban teste visszaváltozik normál emberi testté.
Nem képes testének részeit átalakítani: az átalakulás vagy a teljes testére kiterjed, vagy egyáltalán nem. Ez az átváltozás veszély esetén automatikusan bekövetkezik, megállítani, a folyamatot visszafordítani nem lehet.
Amennyiben hosszabb idő után változik át vissza emberi formává, a változás energialöketet indít testéből, melyet képtelen kontrollálni, a körülötte tartózkodókat ledönti lábáról.
Ebben a formában jóval átlag feletti erővel, állóképességgel és gyorsasággal bír, Xavier professzor sem képes használni telepátiáját vele szemben (ez a forma védi az ilyen szintű mentális támadásokkal szemben is), s ebben a formában víz, levegő és étel nélkül is képes létezni, így akár veszélyes helyekre is bejutni.

Láthatatlanná tévő pajzs
Művészi képességének egyik kivetülése: képes három méteres körben egy olyan pajzsot maga köré vonni, amely visszatükrözi környezetét. Ez csakis álló helyzetben kivitelezhető, s ideje is korlátozott: nagyjából egy órát képes fenntartani. A pajzs nem áthatolhatatlan, átléphető, felfedve a mögötte lévőket.

Pajzs
Képtelen teljesen irányítani, ha sikerül is, a leghosszabb idő eddig három perc volt. Nagyjából másfél méteres átmérőjű, áttetsző pajzsot tud egyik alkarja elé összpontosítani. Egyes esetekben teljesen ösztönös, akkor csak pár másodpercig marad meg, s fordult már elő olyan is, hogy éppen akadályozta a mozgásban, mintsem segítette. Ennek ellenére szorgalmasan gyakorolja, hogy minél stabilabban tudja fenntartani a pajzsot.

Auralátás
Színek és festés megszállotjaként képes látni mások auráját. Ez sokkal inkább tudás, mint valódi látás, mivel elsődleges képessége során magát a rezgést érzékeli, s fordítja le azt színekként értelmezve.Tudatos figyelemmel képes ezt érzékelni, azonban tudattalanul mindenki rezgése hat rá, amit igyekszik szintén tudatossá tenni, mivel képes befolyásolni képességeit.




ELŐTÖRTÉNET

Szeretem színekkel körbevenni magam. Lehet harsogóan vidám, vagy megnyugtató természet-színű, mindegyik jöhet. Az egyik energiával tölt fel, a másik lecsendesíti zaklatott érzelmeim. Szeretem a nyugalmat magam körül, s ha ehhez némi bonyodalom szükséges, hogy elérjük, leszek én az, aki hangot ad ennek.
Semmit sem jó a sötétben rejtegetni, mert az hamar képes hatalmasra duzzadva, átvenni a hatalmat magunk és így mások felett is.
S éppen ezt láttam húgomban is, akinek ugyan örültem, hogy gyászomat levethetem, évekig abban a hitben élve, hogy elveszítettem. Cserébe éreztem a benne lévő árnyat, az ürességet. De láttam őt is, azt az Illyanat, akit szeretettel vettem mindig körbe, féltve őt mindentől.
Kemény volt az életünk otthon, de boldog voltam, mert mindenem megvolt, ami számomra fontos: család, testvérek, szeretet, étel az asztalon, még ha szűkösen is, de megéltünk.
Ez azon a napon változott meg, amikor életre hívtam képességemet, mikoron húgomat akartam megmenteni. Nem felejtem el a tekinteteket: azok az érzelmek a lelkükben, visszatükröződtek íriszeikben. S tudtam, mennem kell, még a tizenhárom éves fejemmel is felfogtam ezt, ha a családonmnak jót akarok, mert idővel talán csillapulnak az irigységgel és félelemmel vegyes érzelmek feléjük, még így is fognak rájuk mutoganti időnként. Minél előbb elmegyek, annál kevesebb sebet ejtek a családomon. A professzor mentett ki ebből, s még boldogabb voltam, hogy Illyana is velünk tartott. Nagyon féltettem őt, hogy a közösség áldozati bárányt vagy bűnbakot alkot belőle. Szüleink maradni akartak, s ebbe nagyon beleszakadt a szívem, ám megértettem őket: ahogy nekik a föld jelentette a kapcsot, azt én is úgy éreztem.
S nem gondoltam, hogy az életünk teljesen helyrejön, ám arra sem, hogy lehet ennél még rosszabb. Hiába van fedél a fejünk felett, étel az asztalon előttünk, segítő társaság, a bűntudat, hogy nem figyeltem Illyanara, s elnyelte a sötétség, képtelen vagyok megbocsátani magamnak. Még mindig ott van benne a Fény, látom. Az ártatlanul kíváncsi tekintetet, amivel a világra nyitotta szemeit. Szeretném azt a Fényt visszahozni benne, még akkor is, ha ez hosszadalmas évek, évtizedek munkája lesz. Akkor sem adom fel.

Egyéb tudnivalók:
- a föld iránti szeretete elkísérte az X-Men csapatba is: segítségével saját ellátmányt tudtak kialakítani. Nem bízik a máshonnan hozott ételekben, saját bőrén tapasztalta (szó szerint), mennyire is lehet ételekkel manipulálni, és csakis azt hajlandó megenni, amiről tudja, hol termett, az pedig nem más, mint a saját kertjük. Ért a növényekhez, annak ökológiájához, s érti a megfelelő táplálkozás fontosságát.
- orosz akcentus helyett brit akcentussal beszéli az angolt, számára az jobban a szájára jött, ahogy ő mondja. Orosz akcentusa sosem volt, ám előszeretettel előveszi, ha arra szükség van.
- foglalkoztatja minden, ami rezgéssel kapcsolatos. Tudományos megközelítés helyett a művészit választotta: számára ez ad mélyebb megértést a világról, így a színekről és a geometriáról is, amit előszeretettel épít be a tananyagba
- művészetek mellett élővilág ismereteket is tanít, ezzel szeretné megőrizni azt a tudást, amit a szüleitől szerzett a földműveléssel kapcsolatban, s a hozzá adott saját tapasztalatait is.
- Festő mesternek vallja magát, aki érti azt is, miként lehet festéket előállítani, s szorgalmasan kísérletezik régi mesterek feljegyzéseiből, restaurátorok munkáiból, miből is áll össze egy adott szín, s milyen anyagot lehet hozzá használni, ezen alapulva akarja továbbvinni a mester-inas képzést, ami szerinte sokkal mélyebb ismeretet és alázatot ad a művészeti ág irányába.


Emme

Percike a Nap Hősének tart

Re: Piotr Rasputin

Percike Hétf. Jún. 03, 2024 3:13 pm
• doing everything in your service •
Kedves Alkotó!

Ha ezt a szöveget olvasod, örültünk a karakterednek, lapodnak, személyednek és minden X molekuládnak. El vagy fogadva! Először is üdv az őrültek világában, ne fogd vissza magad, írj rá bátran a régi motorosokra, vagy bárkire, aki szimpatikus.

Foglalj avatart, univerzumot, vagyis nyilatkozz róla, hogy helyi 6969-os földi, vagy másvilágbéli, galaxisbéli utazó vagy-e, és engedd szabadjára grafomániád!


https://marvelmadnessreturns.hungarianforum.com
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.