Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 15:01-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. 19 Szept. 2024 - 19:11

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. 18 Szept. 2024 - 22:29

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. 18 Szept. 2024 - 21:47

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Welcome to the Jungle

Gwen Stacy Vas. 29 Okt. 2023 - 18:38
• doing good for good reasons •

 
to Kaine
Dalcím Outfit Megjöttem  :oww:

 
New Yorkban? De mégis hogyan? Nem hallom a rendőröket szirénázni, nem látom a közeledő helikoptert. Minden olyan békésnek tűnik itt. Mégis ugyanott lennék? Lehet, hogy csak képzelgés volt és igazából jobban beütöttem a fejem, mint kellett volna? De akkor is hallanom kellene a szirénák…
-Nem tudom, most már semmit nem tudok.-Ráncolom össze a homlokom. Ismernie kellene a nevemet, tudnia kellene, hogy létezik egy pókcsaj, aki segít a városnak. De ő nem tud rólam és ez a fura érzés sem akar elmúlni. A pók micsodám beindult, de fogalmam sincs, hogy miért és most több kérdés is kavarog a fejemben, így igyekszem most azt félre tenni. Ketten vagyunk csak itt. Nem tudja ki vagyok… Akkor ez tényleg más hely lenne?
-Hát… Éppen menekültem a rendőrök elől. Megláttam fentről ezt a sikátort és egyszercsak zuhanni kezdtem. Hiába próbáltam  hálóval valami biztos helyet elkapni. Körülöttem eltűnt a város egy pillanatra, de mégis olyan végtelennek tűnő zuhanásnak tűnt az egész. Utána meg itt landoltam. Abban a sikátorban, amit kinéztem, de mégsem ugyanolyan. Nem hallom a rendőröket, nincs helikopter….-Na jó ha egy vadidegen nekem ilyet kezdene el mesélni vagy kinevetném, vagy elgondolkoznék azon, hogy vajon nem szökött e ki a diliházból.
-Tudom ez furán hangzik… még nekem is és nem lepődnék meg, ha most hívnád a rendőréget, hogy egy dilis nőszemély mászkál a városban.-Egy apró mosolyt megengedek magamnak. Fogalmam sincs, hogy most mégis hogyan tovább. Haza kellene mennem. Jobb lenne előbb visszaérnem, mint apa.
-Igen meg, csak kicsit bevertem a fejem a landoláskor.-Lehetett volna rosszabb is, így igazából szerencsém is volt.
-Elvileg van. Nem vagyok hajléktalan vagy ilyenek és tényleg nem a diliházból szabadultam ki.-Tényleg úgy nézek ki, mint akinek nincs hol laknia? Mondjuk igaz kicsit koszos a jelmezem, de azért egy hajléktalannál remélem jobban nézek ki.
-Hogy tessék?-Pislogok rá kicsit sem meglepődve. És mégis ki lehet az a Peter?
-Már miért ne mehetnék haza?-Lehet, hogy ez egy csapda és ezt akarta volna jelezni a pók micsodám? Pár lépést hátrálok tőle. Na jó mégis mi folyik itt?
-Talán jobb, ha most tovább állok. Ne haragudj az egészért és köszi, hogy meghallgattál meg minden.-Visszaveszem a maszkom inkább, majd ki is lövöm a hálómat. Intek neki egy sziát és a következő pillanatban már a ház tetején vagyok. De ahogy körbe nézek valami cseppet sem tetszik nekem. Igen, valóban New Yorkban vagyunk, de mintha megváltozott volna.
 

 

 

 

 

Re: Welcome to the Jungle

Kaine Parker Vas. 29 Okt. 2023 - 18:36
• doing bad for good reasons •





Gwen
&
Kaine




Sem kedvem, sem affinitásom nem volt arra, hogy most valakit is a nyakamba vegyek, leszámítva a rekesz sört és az esti iszogatást. Túlságosan átmentem durván introvertáltba ahhoz, hogy én most itt mindenféle égből potyogó lányokkal foglalkozzak. Még talán ha ezt valakinek mondtam is volna, biztosan kiröhög. Még lehet én is magam, hisz kik potyognak ennyire késő este a nyakunkba,New York kellős közepén, nem?
De mégis megtörtént és annyira hirtelen ért, hogy még a pókösztön is hirtelen tolt egy fáziskésést. Másfelől, hogy rohadtul zavart, épp engem használtak esőpárnának, de legalább a sör nem koccant, igaz felrázódott és fogalmam sincs, hogy mikor bonthatnám ki.
Ahogy azonban a csajra néztem, első blikkre ami roppant frusztráló volt benne, az a ruhája. Nem olyan volt mint az enyém, de egyértelműen hasonló elemeket hordozott, a hacuka sapi része pedig nem is volt annyira eltérő, csak… csajos.
- New York-ban. – válaszoltam neki szűkszavúan. Még eldöntöm, hogy azért voltam az speciel, mert amúgy sem voltam egy beszédes egyén vagy mert eléggé meglepett a jelenléte. Tudtam, hogy ebben a világban nem ismerte senki Peter Parkert, mert elintézte, hogy így legyen, de ez a csaj mégis tökre úgy nézett ki, mint a legnagyobb rajongója.
Oké, mikor derül ki, hogy ez az egész egy vicc igazából?
De hiába vártam a csattanót, az csak nem akart jönni. Egyáltalán nem akart jönni. Mi több, a szavaitól olyan ismerős érzés fogott el, én is hasonlót éltem át, csak hogy is mondjam, engem vonzott ide valami. Ő pedig… fogalmam sincs. Legfeljebb hülyének néz, ha megkérdezem, nem? De azért még szuggeráltam egy ideig, amíg beszélt.
- Nem, kellett volna? – kérdeztem vissza minden arroganciát mellőzve. Tényleg lövésem se volt róla, hogy ő kicsoda és ettől még frusztrálóbb volt az egész szitu. A pókösztön valamit nagyon el akart nekem mondani, mert megint telibe triggerelt, de fogalmam sem volt, hogy mit akar, mert ahogy körülnéztem, semmit nem láttam érkezni. Legalább levette a maszkot és láthattam az arcát. Oké, most már tényleg egyértelmű volt hát az agyam eldobom, egy pókcsaj…
- Az előbb mondtad, hogy valami fura volt, körül tudnád írni? Biztos van oka, hogy így a nyakamba szakadtál, szó szerint. – még mindig nem voltam arról teljesen meggyőzve, hogy ő is hozzám hasonló képességekkel rendelkezne, de a szerkóját tanulmányozva – talán tényleg elég erősen megbámultam tetőtől talpig – még mindig arra tudtam következtetni, hogy ő is olyan.
- Megmaradsz? – figyeltem, ahogy a fejét lapolgatta, de nekem nem úgy festett, mint aki menten összeesik itt. De azért a miheztartás végett figyeltem a reflexeit, hátha.
- Van hová menned? – némi hezitálás után végül csak megszólaltam. Nyilván nem volt, ha igaz a gyanúm és ő egy másik univerzumból pottyant ide. Pont, mint én, de ő nem tűnt úgy, mintha a helyzet ura lenne. Úgy egyáltalán nem. De ami még furább volt, az az, hogy miért most és miért így érkezett? Felpillantottam az égre, a szitu jobban izgatott, mint a személye, talán jobban is szuggeráltam az eget, mint kellene, de nyoma sem volt semmi kapunak, csillanásnak, semminek.
- Attól tartok, nem tudsz hazajutni. Talán beszélnem kellene Peterrel. – haraptam be a mondat második felét, mert rohadtul nem volt kedvem hozzá, de ez a szitu mégis megoldást igényelt. Francba.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: Welcome to the Jungle

Gwen Stacy Vas. 29 Okt. 2023 - 18:31
• doing good for good reasons •

 
to Kaine
Dalcím Outfit Megjöttem  :oww:

 
Fogalmam sincs, hogy hol vagyok jelenleg. Az ütközés okozta fájdalmat érzem, így kell is idő mire felfogom, hogy nem vagyok egyedül. Meglepetten pislogok, hogy nem kezd el üvöltözni, hogy itt van a pók nő, vagy próbálja meg lerángatni rólam a maszkot, hogy megtudja ki is vagyok.
Nehézkesen, de végül felállok a földről. Legszívesebben letépném a fejemről a maszkot, de egyelőre még nem teszem meg, hisz fogalmam sincs, hogy bízhatok e benne…
-Valami pókcsaj?-Ezek szerint azt sem tudja ki vagyok én? Mi a franc? Hová kerültem.
-Hol vagyok?-Körbe nézek. Valami ismerős, de mégsem. Mintha teljesen máshol lennék.. De mi volt az a zuhanás, az a lyuk…
-Ne haragudj… Valami furcsa dolog történt. Nem is tudom, hogy pontosan mi… De valami nincs rendben. Ismerős ez a hely, de mégis olyan idegennek érzem.-Ismét körbe pillantok, majd megakad a tekintetem a srácon.
-Ehm ez most biztosan elég dilisen hangzott. De az életemre esküszöm, hogy nem a diliházból szabadultam, főleg nem ebben a göncben… Nem is hallottál még rólam?-És ez a legfurcsább, hisz New Yorkban mindenki tudja ki vagyok. Vagy utálnak, vagy szeretnek. Vagy rács mögött akarnak látni, vagy eltaposni, vagy csak segíteni… Sajnos utóbbi a ritkábbik eset. Gyilkosnak tituláltak. Mégis ki szeretne egy ilyen szuperhőst?
Végül nem bírom tovább. Lehúzom a maszkomat. Egy nagy levegőt veszek, majd a fejemhez nyúlok a kezemmel, de szerencsére nem ütöttem be annyira, hogy elkezdjen vérezni.
 

 

 

 

 

Re: Welcome to the Jungle

Kaine Parker Vas. 29 Okt. 2023 - 18:30
• doing bad for good reasons •





Gwen
&
Kaine




Ha valaki, hát én nagyon tudom milyen az, amikor csak úgy telnek el az évek, hogy észre sem vesszük, csak gubbasztunk és egyhelyben lebegünk a tétlenségben. Talán jót tett nekem a levegőváltozás, hogy kiléptem a komfortzónámból és életemben először hallgattam másra, de az is könnyen meglehet, hogy az újdonsült lakótársaim pörgős, laza életvitele rázott annyira fel a tespedésből, hogy megtaláljam a telefonom, lepötyögjem a közös csoportba, hogy mentem majd jövök, azzal le is rendeztem mindennemű jelzést.
A történtek után úgy éreztem, hogy kell egy szussz, feltöltődés, akármi.
Ez nem mehet így tovább a végtelenségig, nem zárkózhatok el ismét mindenkitől és nem tagadhatom meg magamtól az emberi mivoltom alapjait, ami egyre erősebben dörömböl azon a bizonyos képzeletbeli ajtón, miközben én próbálok nem tudomást venni róla. Szóval valami emberi fizimiskát öltöttem, valami vállalható pólót húztam a farmer fölé és lecsattogtam az utcára, hogy nyakamba vegyem a betonrengeteget.
A tervem pofon egyszerű: veszek egy karton juharleveles sört és hazaviszem. Sosem voltam az az alkoholizálós fajta, de nem tagadom, a sör könnyen csúszik, főleg amióta azt is tudom, milyen kézműves specialitásokat alkotnak manapság. Vannak igazán remekek is közöttük, mi tagadás.
Gyorsan megjártam az az aprócska közértet, ami szó szerint éjjel és nappal megállás nélkül is nyitva van. De számít egyáltalán, hogy mennyi az idő és ilyen miért most jut eszembe? Minden mindegy alapon indultam lassan vissza, mert azért kár lett volna felrázni az üvegeket, amikor valaki engem akart matracnak használni, én meg majdnem pofára estem a sörrel. Az utolsó pillanatban bejelzett reflexek csak annyit mentettek, hogy tényleg ne a sör lássa kárát, inkább még én is előrébb lódultam. Aztán csak megrökönyödve meredtem a csajra, aki ismerősen ismeretlen szerkót hordott. Na de az a mintázat a ruhán...
- Te valami pókcsaj vagy? És miért nem tudtál kikerülni?
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Welcome to the Jungle

Gwen Stacy Vas. 29 Okt. 2023 - 18:27
• doing good for good reasons •

 
to Kaine
Dalcím Outfit Megjöttem  :oww:

 

Csak pár rossz fiút szerettem volna helyre tenni és leszállítani a rendőrségnek, de e helyett megint csak menekülni kényszerülök az apám elől. Igaz már ő sem mai gyerek, de basszus azért elég jól bírja a tempót. Biztos miattam van ilyen jó kondiba, nem hagyom, hogy ellustuljon. Igazából akár még hálás is lehetne értem.
Talán egyszerűbb lenne, ha elmondanám neki az igazságot, akkor nem kellene ennyit menekülnöm, de ezzel is csak őt akarom védeni. Meg ki tudja ki állítanának a helyére. Így legalább több időt töltök el az apámmal… Na jó ez csak vicc volt.
Felérek az egyik ház tetejére és meg is állok a peremén, hogy a várost figyeljem. Vagy öt rendőrautó szirénázását hallom, ahogy közelítenek az épület felé. De egy hang jobban felkelti az érdeklődésem. Magam mögé pillantok. Az ajtó kicsapódik és megjelenik apa, ahogy fegyvert fog rám és üvölteni kezd. Egy nagyot sóhajtok, felé fordulok, majd szalutálok neki egyet és hátra vetem magam. Élvezem a szabad zuhanást. Behunyom szemeimet egy pillanatra, majd ki is vetem már a hálómat, hogy utána, mint Tarzan lebegjek a beton Dzsungelben.
Egy nagy ugrás és egy újabb ház tetején landolok. Nah most már több időm lesz kicsit körbe nézni. Szeretem ezt a várost a sok szarság ellenére is. Persze nem egy Párizs vagy London, de megvan a varázsa neki is. Mondjuk lehetne kicsit kellemesebb illatú is, de végül is hozzászokik az ember. A rendőrautók már közelednek is felém, de tovább hajtanak. Ezek szerint elvesztették a nyomomat. Sajnálom apát, hogy mindig kudarcot vall, de nem akarok rács mögé kerülni, vagy esetleg rosszabb…
Már éppen lesétálnék a tetőről, mikor a helikopter reflektorfénye telibe talál engem. A kezem arcom elé kapom. Hallom ahogy kattan a fegyver, így amint lőni kezd én már zuhanok is lefelé, megint. Esküszöm néha inkább érzem magam madárnak, mint póknak. Mégis mióta repdesnek a pókon így?
Cikk-cakkban lengek az épületek között próbálva lerázni azt a fránya koptert. Néhány perc múlva végül megpillantok egy elég sötét utcát, így arra veszem az irányt. Egy nagy ugrás és…

Az az ugrás sokkal hosszabbra sikerül. A város eltűnik körülöttem és csak zuhanok, de most nem tudok miben megkapaszkodni. Hiába vetem ki a hálómat, mintha az ürességben lennék…

… földet érek, vagy jobban fogalmazva, sikeresen rázuhanok valamire, vagy valakire egy nagy nyögés közeppe. Ez nekem sem esett jól. Fájdalmak közepette gurulok le ideiglenes „matracomról, ami bár kicsit visszafogta a becsapódást mégsem volt elég puha ahhoz, hogy ne okozzon fájdalmat.
-Mi a franc volt ez?-Mormogom magamnak, ahogy megint rendesen levegőhöz jutok. Utoljára akkor zuhantam ekkorát, mikor először próbáltam egy nagyot ugrani, ami kissé balul sült el.

 

 

 

 

 

Re: Welcome to the Jungle

Ajánlott tartalom

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.