Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


Witcher adventure

Szomb. Május 11, 2024 8:01 pm


Wither & Dust

You can count on me


Idióta kérdésre idióta válasz, ugye? Milyen jól jönne most egy jel- vagy fantázianyelv, amin anélkül tudnánk megvitatni a részleteket, hogy tartanunk kéne a foglyunk akaratlan informálásától vagy a mellőzésétől! Még menőbb lenne, ha telepatikusan tudnánk beszélgetni egymással, vagy ha Asgardiak lennénk, és bármilyen kihalt, rég elfeledett nyelven kommunikálhatnánk zavartalanul.
Sajnos a felsorolt lehetőségek közül egyik sem áll a rendelkezésünkre, így kénytelenek vagyunk kissé eltávolodni a férfitól, amíg egyeztetünk egymással. Nem mondhatnám, hogy különösebb megnyugvással tölt el a jelenléte, de még mindig biztonságosabb a közvetlen közelünkben tudni őt, mintha ekkora szabadságot engednénk számára. Egyetlen pillanatra sem merem elfordítani róla a tekintetem, hogy Witherre nézzek, ő pedig ártatlan, mindentudó mosollyal viszonozza a figyelmemet. Egyenesen visszataszító.
- Az elmondása szerint húsz percre vannak innen, nagyjából egy tucatnyian, plusz az elrabolt mutánsok. Nem tudom, mennyi igaz ebből - de mégis mennyien lehetnének? Valószínűbb, hogy ő is csak felnagyította a valós helyzetet. - Éppen csak valószerűbb számot választott az ezerszeres túlerőnél. Bárhogy is legyen, tudom, hogy kizárólag a megközelítésünkön múlik, milyen könnyen birkózunk meg velük. Óvatosnak és ravasznak kell lennünk.
Sztoikusan emelem Kevinre a pillantásomat a gödörben keltett homokvihar ötletére, egy másodperc erejéig kis híján megfeledkezve róla, hogy éppen szemmel kell tartanom valakit.
Óvatosnak és ravasznak. Teljesen megvalósíthatónak tűnik.
- Vagy mi lenne, ha engednénk neki, hogy elvezessen minket a helyszín közelébe, majd otthagynánk eszméletlenül a legközelebbi sikátorban; két irányból megközelítenénk az épületet, és kiszabadítanánk a mutánsokat, hogy együtt szálljunk szembe a kereskedőkkel? Feltéve, hogy még lesznek továbbiak, mire rájuk találunk. A maradékot elintézhetjük egy gödörben is - teszem hozzá diplomatikusan.
Eszembe jut, hogyan járna el Hellion és Elixir: szétválás helyett valószínűleg inkább együtt, ajtóstul rontanának a házba. Nos, ezúttal nem kockáztathatjuk meg, hogy egyszerre mindkettőnket elkapjanak. Habár a férfi állítása szerint mezei mutáns kereskedőkről van szó, nem szeretném elkövetni azt a hibát, hogy alábecsülöm őket vagy a helyzeti előnyüket.



Sooraya Qadir
Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 18.
Ki van a képen? : Anya Chalotra
Keresem : my Angel
Sooraya Qadir
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Kedd Ápr. 16, 2024 3:35 pm

Kevin & Sooraya




Azt hiszem aprócska túlzásba esem. Soora legalábbis mintha próbálná felölteni a fegyelmezésemre szánt arckifejezést - látom hogy néz másokra és be is válik, de olyan cifrát mondtam, hogy nehezen találja. Most kezdhetnék el zavartan hadonászni, á nem úgy gondoltam, orrohasztást különben sem érdemelnek még a terroristák sem, de esküszöm ennek a pasasnak a fizimiskájához passzolna.
Ahogy rávillantom tekintetem és egyik állat számára világossá válik, hogy a másik is állat, látom átfutni tekintetén a rettegést és szinte érzem orromban az égő hús bűzét. Kiszáradt torokkal, nagyot nyelve próbálom elnyomni azt a beteg késztetést, hogy átrendezzem a pofáját.
De Dust nem vesz komolyan és amikor válaszol már a tag is megnyugszik, talán csak buta fenyegetés volt. Előveszem a telefonom, gondosan, kesztyűs kézzel. Kicsit bénább az ember, ha plusz réteg van rajta. Arrébb sétálok, hogy a tag legalább a bizalmas főni interkaciómat ne hallja, de sajnos csak Elixír üzenetrögzítőjét érem el, ahol hagyok egy rövid SOS jelet és hogy józanítsa ki Helliont, ha látja.
-Hát hogyne, jönni fog mindenki, ezerszeres túlerőben leszünk.
Hazudom a csávó orrát fixírozva, nem, határozottan nem kell az neki. Aztán félrevonom kicsit Dustot.
-Nem tudtam elérni őket, de szerintem megoldjuk, csak kell egy rövidke terv. Mit szedtél ki az ürgéből? Sajnos nincs nálam semmi egyéb, tudod én nem nagyon tartok magamnál dolgokat…
Ha olyan van úgyis elmállanak rajtam, ha elég rossz a kedvem még a ruhám is leszakad. De amíg az isten haverom és orrokat emlegetek nincs gond, Soora sem fog zavarba jönni. Ha felvázolta mit tudott meg, elő is állok egy terv szerűvel.
-Rohasztok nekik egy nagyobb gödröt. Ha nem menne, elég kimondanod egy mondatot és meg tudom csinálni. Aztán te beborítod őket homokkal, kisebb vihar a lyukban és már elő is szedjük a többi mutánst. Mit szólsz?
Kérdezem és próbálok valamivel komolyabb képet vágni.




_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Ápr. 14, 2024 9:25 pm


Wither & Dust

You can count on me


Rengeteg olyan tudást sulykoltak belém, amiről azelőtt nem gondoltam, hogy valaha is képes lennék elsajátítani. Ezek között szerepelt az információszerzés is - habár nem pont ebben a nyers formájában. Bizonyos dolgokat elárul nekem a gesztusaival, a hanghordozásával, de már önmagában a javaslatával is. Kiszedhetnék belőle többet is más körülmények között, hazugságok közé burkolózva vagy egy hűvös kihallgatóhelyiség asztalánál ülve, a jelen helyzet azonban szembemegy minden megszokottal. Nem tudom, ilyen esetben mi lenne a megfelelő protokoll: szorít minket az idő, ugyanakkor nincs rá mód, hogy biztonságosan kivitelezzük a mentőakciót, nincsenek információink a telephelyükről vagy egyáltalán arról, kik ők, és egyelőre nagyon úgy tűnik, hogy a többiek segítségére sem számíthatunk. A felelősségteljes énem ordít velem, hogy ne menjek bele a játékába; a lelkiismeretem azonban nem hagyná, hogy a srác nélkül térjünk vissza a bázisra. Minden bizalmatlanságom és gyanakvásom ellenére már abban a pillanatban meghoztam a döntést, hogy elhangzott az ajánlata.
Szóra nyitnám a számat, csakhogy Kevin nem hagy rá sok lehetőséget, hogy félbeszakítsam. Ugye, most csak viccelt vele, hogy a legrosszabb esetben mi fog történni? Ha nem lenne fültanúja a beszélgetésünknek, most elég lenne felöltenem magamra a szigorú arckifejezésemet (amiből persze csak a tekintetemet látná), hogy belefojtsam a szót. A legtöbb csapattársamnál be szokott válni. Foglyunkra való tekintettel viszont egy pillanatig sem szeretném helyteleníteni a mészárlással kapcsolatos jövőképet, vagy az orrlerohasztást, ami - ha jobban megnézem magamnak az arcát - nem is tűnik annyira rossz ötletnek. Nagyon szeretném megkérdezni, miként javítana a sunyiságán a Voldemorthoz való hasonlóság, de attól tartok, ezzel a kérdéssel kénytelen leszek várni, ha azt akarom, hogy legalább az egyikünket komolyan vegye.
- Oké - vágok közbe határozottan, mikor Kevin istenekkel kezd fenyegetőzni. - Értesíted a csapatot? Én addig elbeszélgetek a foglyunkkal. Ja és, ha van nálad valami, amivel megkötözhetnénk, az jól jönne. - Nekem nem igazán állt módomban felszerelést hozni magammal, tekintve, hogy egyenesen idejöttem az egyetemről.
Az idő sajnos továbbra sem áll a mi oldalunkon, ezért igyekszem rövidre fogni a kikérdezést, csak a legfontosabb információkra koncentrálva: hol, kik és mennyien. Ha lehet hinni a szavainak, egy raktárépületben rendezkedtek be a város szélén, és nagyjából tíz-tizenkét ember tartózkodhat a helyszínen az elrabolt mutánsokat nem számolva. Egyszerű mutánskereskedők. Mindez túl egyszerű, a daloló együttműködésétől kezdve a csoport jellegtelenségéig, de ahogy Kevin is mondta, nem igazán van más választásunk.
Mindez legfeljebb öt percet vesz igénybe, lévén, hogy semmilyen ellenállásba nem ütközök. Utána ismét a társamhoz fordulok.
- Elérted őket? - Nem szeretném Hellion vagy bárki más nevét emlegetni a pasas előtt, habár előbbinek már mindegy: Kevin még azt is készségesen az orrára kötötte, hogy ő a vezetőnk.



Sooraya Qadir
Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 18.
Ki van a képen? : Anya Chalotra
Keresem : my Angel
Sooraya Qadir
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Pént. Márc. 29, 2024 10:41 am

Kevin & Sooraya




Azért arról nem maradok le, ahogy Dust pofozkodik, nagyon durva - és majd kap óvatos, félpoénos megjegyzést mennyire kemény csaj. Vele nem merek annyira hülyéskedni, egyelőre, avagy eddig legalábbis visszafogtam a vicckönyvet, amit egyszer, régen azért nyeltem le, hogy kibírják mellettem mások, nade ezt a jobbost később meg kell említeni.
Sajnos aztán kénytelen vagyok rohadást hozni valakire és ez tényleg megvisel, nem csak a szagok, vagy hogy orron, arcon, tetten csap miféle vagyok, maga a procedúra és gyilkolás ténye.
Megint két lábon járó depresszió leszek és már a pofonos vicc sem jut eszembe, amivel Dust-nak készültem, csak a lejm létezésem, ahogy nagy nehezen mégis odaandalgok az utolsó élő áldozathoz.
Szánalmas lenne nem magamra vállalni, ha őt is el kell tenni láb alól, szerintem Dust sem repes a gyilkolástól, lehet megkérem járjon velem terápiára.
Próbálom persze menteni a menthetőt, összetört kedvem maradékát viccekbe gereblyézni, ezért áltatom magunk poénokkal.
Végülis rossz ember volt, talán gyermektelen, bántott más X-eket, lehet semmirevaló életet élt, mindennap focit nézett és vedelt, nem is volt személyisége, vagy véleménye. Á, fenét álltatok, mindenkinek van, annak is, határozottan, akinek a horoszkópját akarom tudni. Kár, hogy nem azt mondja rák, kedvelem a rákokat.
Biccentek Soora javaslatára, gyorsan és csináljuk is a… semmit… Még az áldozatunk is lenéz minket egy kicsit.
Megkönnyebbülten felsóhajtok. Ebben a pillanatban még nem fogok sírni, király!
Csakhogy kivárok, elhangzik Soora jogos kérdése, én ugyanis gondolkodás nélkül megállapodtam volna vele. Nem hal meg több ember, juhú…
Az okosabbra kell hallgatnom, itt ez a lány, IQ-ja kb. többszöröse lehet az én neander völgyi képességeimnek.
-Ha te mondod, akkor biztos bűzlik valami, mondjuk a többi terrorista haverjához vezet el, de igazából nincs választásunk. Figyelj, legrosszabb esetben kinyírunk mindenkit. Vagy…én annyira rossz vagyok kínzásban, de próbáljam meg? Megpróbálom lerohasztani csak az orrát, akkor kevésbé lesz sunyi tekintete, úgy fog kinézni mint Voldemort és Jackson.
Ajánlom fel. Egy kicsit bánthatjuk, szerintem, de hagyom őt dönteni.
-Ha megyünk, akkor értesítsük Helliont, mindig be vagyunk kapcsolva nála, hallod, szar horoszkópú, a főnökünk tudja merre indulunk, és pár istent is fel tudok hívni, hogy segítsen, szóval ha ez csapda az egész fajtádat kiirtjuk.
Majdnem képen törlöm, annyira átélem a szövegem, de szerencsére csak a kezére taposok rá és remélem ez nem lesz annyira mérgező, csak szimplán fájdalmas.



_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Márc. 24, 2024 8:22 pm


Wither & Dust

You can count on me


Nem vall a természetemre, hogy örömömet leljem abban, ha erőszakosan lépek fel bármilyen élőlény ellen. Most sem tölt el különösebb boldogság, mikor puszta kézzel mosok be a mutáns vadász csoport egyik tagjának, de azért elegendő ahhoz, hogy megérje ezt az utat választani az ártalmatlanítására. Senkire sem tudok úgy haragudni, mint azokra az emberekre, akik a magunkfajták elrablásán és fogva tartásán nyerészkednek, habár tudom, a neheztelésem egy bizonyos ponton túl már helytelennek számít. Nem az én tisztem ítélkezni felettünk, vagy kiszabni rájuk az őket megillető büntetést. Mégis, valahányszor egy küldetés során az a megtiszteltetés ér, hogy kivehetem a részemet ebből a folyamatból, az újból biztosít róla, hogy a megfelelő helyen vagyok. Minden meghiúsított próbálkozásukkal egyel többen leszünk szabadon, biztonságban (amennyire az egy mutáns esetében lehetséges), végső soron pedig ez az egyetlen, ami számít.
Kevin nem várat sokáig magára, ám addig is kihasználom az időt, hogy tüzetesebb vizsgálat alá vegyem az utolsó éberen és életben maradt támadónkat. Első ránézésre esze ágában sincs ellenünk szegülni - nem meglepő, végül is éppen ezért választottam őt a társa helyett, aki a rövid ismeretségünk alatt kétszer is gondolkodás nélkül vetette magát a harcba. Hát ilyen remek emberismerő lennék: kiiktatom azt, aki fejjel megy a falnak és inkább abból szeretnék új információkat kicsikarni, aki körültekintő; akinek a tekintete szinte átfúrja az enyémet, és valószínűleg ebben a pillanatban is azt fontolgatja, hogyan járhat túl az eszünkön. Mire Kevin végül csatlakozik hozzánk, azon kapom magamat, hogy összeszűkített szemekkel méregetem az idegen férfit.
Míg ők premier plánban végignézték, mi történt a kijáratnál, számomra kizárólag a trió legszerencsétlenebb sorsú tagjának az artikulálatlan üvöltése és a fel-feltámadó szél által felém sodródó szagok adták hírül Kevin sikerét. Nem is bánom, egyetlen alkalommal is sok szemtanújává válni a képességének. Csak sejtem, őt magát mennyire megviselheti annak használata. A tekintetét látva legszívesebben visszapörgetném az időt, hogy találjunk valami más módot a trió lefegyverzésére, de most már sajnos késő ezen rágódni.
Habár belül megmosolyogtat a horoszkópos poénja, kívülről csak a fejemet rázom. Nincs most idő a komolytalanságra.
- Minél gyorsabban kell cselekednünk - felelem határozottan... Ezután pedig egy rendkívül kínos és hosszúra nyúló hatásszünet következik. Itt vagyunk mi, a két halálos mutáns. Ötletem sincs, hogyan használhatnánk a képességeinket - vagy a Kevin állapotára való tekintettel, az én képességemet - arra, hogy minimális károkat okozva kivallassunk valakit.
- Lehetne egy javaslatom? - szakítja félbe a beállt csöndet a kivallatásra váró delikvensünk. Mintha egy gúnyos mosoly halvány árnyékát pillantanám meg a szája szegletében. - Ha kezeskedtek róla, hogy nem esik bántódásom, elvezetlek titeket a mutáns barátotokhoz.
- És ugyan miért tennél ilyet? - Nincs rá okom, hogy palástolni próbáljam a hangomból sütő gyanakvást. Minél tovább tartózkodom a fazon társaságában, annál inkább nyugtalanít a puszta jelenléte. Tudom, hogy az első adandó alkalommal csapdába csalna minket, és a farkastekintetéből ítélve biztosan találna rá módot.
- Miért kockáztatnám a saját életemet egy megbízatás sikeréért?
- Nem tetszik ez nekem - mondom már Kevin felé fordulva.



Sooraya Qadir
Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 18.
Ki van a képen? : Anya Chalotra
Keresem : my Angel
Sooraya Qadir
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Hétf. Márc. 11, 2024 6:48 pm

Kevin & Sooraya





Golyózápor ropogása közben valahol menő a mobilodat nézni, mintha nem érdekelne mi más lyukad még ki a sapkádon kívül.
Persze a begyűjtő osztagosok mind elég gyáva embernek gondolnak, ha skálát írnának belőlünk ott kullognék a végén minden baromságommal.
Valójában a helyzet más, a szívem nem ugrik ki a helyéről, ha rám lőnek, sőt egyfajta közönyös ürességet érzek, mert nem találtak el. De ez még mindig nem az a rész, amikor lehetek szomorú, vagy balfék.
Kicsit leporolom szétlőtt sapkám, aztán zsebre vágom én is telefonommal és Soora okéjával együtt.
Kilesek, éppen amikor Dűne kettőt játszik, ilyenkor mindig eltátom a szám és megtorpanok kiélvezni a látványt, hihetetlen mire nem képesek egyes mutánsok.
Sokáig nem bámészkodhatok, pedig valahol mennyire kényelmes lenne nézni a műsort (egyúttal persze ultrabéna) de enyém a harmadik tag, aki szintén megütközött Dust produkciójától, így már majdnem elérem a cipőjét.
Unalmas, fekete bűnöző lakkcipő, turkálós darab lehet, nem érezni rajta az eredeti bőrszagot. Különben a rohadt gumitalpnak is van egy sajátos bukéja…
És hasra vetődöm, puszta kézzel elkapom a bokáját, az illető olvadni kezd, többféle szag keveredik, az említett cipő, a hús és belsőségek, tulajdonképpen elrohad az egész, én meg elég rosszkedvű leszek ettől, hogy maszkot húzzak.
Elvileg védenie kellene levegővételeimtől az atmoszférát.
Na igen, gulyás lett az öreg, de képtelen vagyok csak lábat rohasztani, ha egyszer valakihez hozzáértem, bomlik az egész, mint amikor a gyertya lángra kap és belobban, hamu lesz.
Felegyenesedem, visszahúzom a kesztyűt és zsebrevágott kézzel, kissé egykedvűen indulok meg Dust és az utolsó élő delikvens felé. A maszkom elvileg mindenkit remekül véd a rosszkedvemtől.
Járásom beteg kocka részeg lépteit idézi, de a rám került álca sokat takar arckifejezésemből.
Felhős tekintetem szinte villámokat szór és nem merek túl nagy levegőt venni, pedig rászolgálnék.
-Na hogy akarjuk megkínozni? Ha rásóhajtok elvileg csak leprás lett. Na öreg, mit szólsz néhány enyves keléshez?
Próbálom magam visszahozni humorba, bár még rezeg a léc, ha Dust rám bízná a vallatást, talán tényleg pattanásos lenne a képe.
Ölés után sosem jó nekem, elvégre a nem kedves bűnözők is csak emberek, akár családdal, megint elvettem valaki apukáját. Ez annyira rohadt dolog, hogy még simán mérgező vagyok.
-De ha te akarod csinálni, nyugodtan. A lányok valahogy jobban kérdeznek és nekem hirtelen nem is jut más eszembe, mint hogy mi a horoszkópja.
Jah, nem kéne fullba nyomnom a kretént, ki tudja ez a személyiségem része-e már, vagy csak rám rohadt az álca.


_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Márc. 10, 2024 9:42 pm


Wither & Dust

You can count on me



Összerezzenek, amikor éles üvöltés hasít a levegőbe; az izmaim megfeszülnek, készen rá, hogy azonnal akcióba lendüljek, ám ennél hamarabb tudatosul bennem, hogy nem Kevin hangját hallottam. Egyelőre úgy tűnik, nincs közvetlen veszélyben, így nem látom értelmét, hogy meggondolatlanul előre masírozzak - annak csak egy vége lehet, és bármennyire is nem ártatlanok az embereink (ennyiben biztos vagyok), nem szeretnék holttesteket hagyni magam után, ha nem kényszerítenek rá. Próbálok minél több információhoz jutni, de hamar meg is bánom: éppen, amikor a szűkös látószögemből végre kibontakozik Kevin alakja és összetalálkozik a pillantásunk, fegyverropogás tölti be a tetőt. Reflexszerűen csusszanok lejjebb a fedezékem mögött.
A helyükben nem pazarolnám a lőszert. Nincs túl jó kedvem.
Tehetünk egy próbát - írom még utoljára Kevinnek, mielőtt végleg száműzném a mobilomat.
Tudom, hogy nem szereti használni a képességét, de sem az idő, sem a körülmények nem alkalmasak arra, hogy megkérdőjelezzem a felvetését. Annyit viszont megtehetek, hogy könnyebbé teszem számára a helyzetet. Hirtelen ötlettől vezérelve egyszerűen felegyenesedek az eddigi helyzetemből, eltéveszthetetlen jelet adva a pozíciómról az őt kergető fegyveresek előtt. Miközben ezt teszem, a kezem, majd az alkarom helyén homok képződik. Amint a tekintetem megállapodik a két férfin - abban a percben észlelik ők is a jelenlétem -, sebesen mozgó homokfelhőként indulok feléjük, pillanatok alatt felemésztve a kezükben tartott fegyvereket. Még hallom a fájdalommal átitatott káromkodásukat, mielőtt a karom után a többi részem is dematerializálódna. Gyorsan leküzdve a köztünk lévő távolságot, közvetlenül előttük öltök újra alakot. Addigra a páros egyike már egy második fegyvert fog a kezében, és nem is habozik elsütni azt, amint meglátja rajtam az első szilárd felületet. A formámat részlegesen “felhígítva” kerülöm ki a felém tartó lövedékeket, mielőtt a korábbihoz hasonló sorsra juttatnám a kevésbé gyors észjárású férfi pótfegyverét is, ami időközben előkerül. Csak ekkor engedek meg magamnak egy kósza pillantást Kevin irányába. Mindössze néhány lépés választja el a harmadik támadótól.
- Én abbahagyom, ha ti is - vetem fel készségesen, miközben végignézek rajtuk. A tenyerükön, melyek másodpercekkel ezelőtt még két-két pisztollyal érintkeztek, most vérző vágások éktelenkednek. Nem mélyek, hiszen nem állt szándékomban kárt tenni bennük, de azt hiszem, sokatmondóak. A tekintetükben aggodalommal vegyes megvetés ül, szinte hallom a ki nem mondott ellenkezést: “egy mutáns ugyan ne mondja meg nekünk, mihez kezdjünk.” A nikábom nélkül talán ők is látnák rajtam az undort, amit a magukfajta emberek váltanak ki belőlem.
Mielőtt bármit is felelhetnének, felhangzik a harmadik társuk ordítása a távolból. A figyelmük megtörik: egyként pillantanak hátra a válluk felett, hogy lássák, mi történik, én pedig kihasználom a hirtelen adódó lehetőséget és ezúttal a képességem helyett a jobbhorgomat használom fel a bátrabbik kliensünk ellen. Szeretném, ha pihenne egyet, amíg mi elbeszélgetünk a társával.



Sooraya Qadir
Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 18.
Ki van a képen? : Anya Chalotra
Keresem : my Angel
Sooraya Qadir
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Pént. Márc. 08, 2024 5:35 pm

Kevin & Sooraya





Tisztában vagyok vele, hogy nem tudnak teleportálni, de ebben a pillanatban nagyon zavar a dolog. Legalább Hellion növeszthetne szárnyakat, ha red bullt iszik, bár ez a gondolat olyan klisés, hogy a saját kedvem is elmegy magamtól.
Nem, ez most komoly, bár erőltetetten próbálom őrizni vidámságom még most is, nehogy kirohadjon tőlem az alsó emelet, elég gáz lenne random halott titkárnőket hagyni magam után, csak mert rossz kedvem kerekedett pár rám vadászó, őrült mutáns gyilkos miatt.
Elbújok egy kémény mögé és bűvölöm a telefonomon váltakozó perceket, sürgessék magukat.
Többiek kaphatnának egy kis speed-et Tommytól.
Meglepetésemre Dust van énközelben, vele idáig annyira nem is tudtam beszélni, de bekapcsol a lány detektorom és már csak a miheztartás végett is próbálok normálisabban lélegezni, nyugalom és viccek, ha valaki jó backup, az biztosan Sooraya lesz.
Még kap egy smileyt tőlem, aztán kezdik szétlőni a kéményemet.

Tizennyolc perc alatt sok minden történik, bár nem stopper tudatja velem az időt, vagyis az nyúlik, mint a kínos percek a suliban, ha fülig bele vagy zúgva a lányba melletted, de gyötör a hasmars.
Kb. ilyen érzés, ha lőnek rád, aztán kénytelen vagy óvatlanul lerohasztani egy lábat. Tulajdonosa egy rám vadászó fegyveres fazon artikulálatlanul üvölt fel, ahogy az enyv lassan szétmálassza, úgy fut fel a testén, mint a legbetegebb fertőzés és bomlassza végül masszává sejtjeit. Olvad és olyan rondán teszi, hogy körülötte többen ordítanak.
Nagyjából ekkor materializálódik Soora, próbálok kevésbé remegni közvetlen rohasztás után, hátha nem tűnök majd gáznak, ha közelebb jön, de egyelőre nem lát, úgyhogy kiélem magam. Hiába vagyok Begyűjtőosztagos, az ilyen akciók közben, után ráz a nyavalya, a szagok, érzés, maga a módszer ahogy a fazon csak úgy szétfoszlott.
Nehézkesen nyelek, éppen rálátok a szétlőtt kéményem mögül, bár az egyik golyó súrolta a sapkám és ahogy hasra vetődtem felhorzsoltam az állam. Fáj.
A kémény mögött vagyok, amibe most eresztettek golyókat. Kilyukadt a sapkám Sad((((((((((
A srác, persze, ölés közben el is felejtettem, még azt is meg kell menteni. Kéne taktika, mondjuk pont oda tudok lopakodni ahhoz, amelyik a kijárathoz tartana.
Neked oké, ha nem ölöd meg azt a kettőt, ami feléd megy? Mert ha nem kellek, ráugrok a harmadikra. Csak akkor tudod, leves lesz.
Nem a guszta tyúkhús fajta.


_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Csüt. Feb. 29, 2024 10:51 pm


Wither & Dust

You can count on me


Fejemet a tenyeremben pihentetve hallgatom a professzort. Ez a mai nap utolsó órája és annak is a végső szakasza; az első sorban ülve is hallani vélem a távolabbi padsorok egyre erősödő alapzöngéjét. A billentyűk ütemes kopogása alábbhagyott, akárcsak a tollak finom sercegése. Én magam a régimódiak táborát bővítem, a füzetem kinyitva hever előttem a keskeny padon. Lemerülve a rengeteg információtól, minden akaraterőmre szükségem van, hogy fenntartsam a koncentrációmat. Amikor azonban megüti a fülemet a mobilom rezgése - a speciális taktus, amit az SOS vonalunk számára tartok fenn -, habozás nélkül fordítom a készülék felé a figyelmemet. Eddig szerencsére kevés példa volt rá, hogy használtuk volna a vészhelyzetekre fenntartott csatornát, így jó okom van rá, hogy már az üzenet elolvasása előtt aggodalom fogjon el.
Amint kibontakozik előttem Kevin digitális segélykiáltása, villámgyorsan beütöm a címet a telefonomon lévő GPS-be. A sokévnyi terepmunkának köszönhetően rendelkezek elég helyismerettel ahhoz, hogy ennyiből menet közben is be tudjam azonosítani a pontos helyszínt.
Úton vagyok - írom késlekedés nélkül. Még szerencse, hogy az első sorban foglaltam helyet, így csak néhány társamon kell átfurakodnom, hogy kiszabaduljak a padok közül. Az első két lépést még futva teszem meg; mire a harmadikhoz érek, már viharként süvítek végig a termen. Vigyázva, hogy egy élő lelket se érintsek, az általam kivitelezhető maximális gyorsasággal siklok át folyosókon, utcákon, meg sem állva a végcélig.
A sarokhoz érve aztán megtorpanok. Újra emberi alakban vetek egy futó pillantást az órámra - a sietség ellenére is tizennyolc percbe telt, hogy ideérjek -, Kevin üzeneteire, majd a környező épületek tetejére. Kicsit sem lehetett volna konkrétabb a cheers üzenetek helyett, ugye?
Egyre nő bennem a tehetetlenségből fakadó frusztráció. Épp, amikor elhatározom, hogy véletlenszerűen választom ki az egyik közelebb eső házat, hirtelen mozgásra leszek figyelmes a szemem sarkából. Nem habozok: ismét homokformát öltve süvítek felfelé az épület oldalán. A sietség és a meredek útvonal következtében meginog a koordinációm és előfordulhat, hogy kitörök néhány ablakot, mire a tetőre érnék.
Már szilárd lábakkal érkezem a betonozott talajra, ahol a látásomat visszanyerve gyorsan felmérem a helyzetet: Kevin van rosszabb állapotban vagy az üldözői?
A csapattársam előtt veszem észre a két közeledő alakot. Kezükben géppisztollyal lassan, puhatolózva lépegetnek a tető hátsó része felé, minden vakfoltot gondosan ellenőrizve, ami engem is arra késztet, hogy fedezéket keressek magamnak. Mielőtt leguggolnék az egyik kiemelkedés mögé, még látom, hogy egy harmadik ember a tető egyetlen kijárata felé igyekszik: minden bizonnyal, hogy megkeresse az üvegcsörömpölés forrását.
Kevint még mindig nem találom sehol, úgyhogy kénytelen vagyok a további üzengetésre szorítkozni. A saját telefonomat lenémítom, csak remélem, hogy az övé sem fogja felhívni rá a figyelmet.
Itt vagyok. Szerezzük vissza a srácot. Tudod, merre vitték?
Két fegyveres nem olyasmi, ami elől bujkálnom kéne, de szeretnék nyerni egy kis időt, hogy átgondoljam helyzetet. Ha a sejtéseim helytállóak, legalább az egyiküket élve kell elkapnunk.



Sooraya Qadir
Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 18.
Ki van a képen? : Anya Chalotra
Keresem : my Angel
Sooraya Qadir
• doing good for good reasons •

Kevin Ford a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Feb. 25, 2024 6:51 pm

Kevin & Sooraya


Na ezért utálok egyedül küldetésre járni! Hellion megint részegen hajkurássza Josht, vagy tudja ég merrefelé gajdolnak, engem meg körbeszivattak egy random küldetéssel, amire legyintettek, könnyű, a mutáns fiú a megadott sarkon fog várni, megismerem majd a gördeszkájáról. Azt tudja átalakítani bármiféle méretű, formájú járművé.
Arra gondoltam, ez nem is olyan rossz, beülünk egy helikopterbe, mert  srác elvileg tudja is vezetni őket és számtalan szállítóeszköz totál idegen számomra, úgyhogy arra gondoltam küldök Hellionéknek egy kapjátok be jelet, de aztán kitöröltem, még a gondolataimból is, mert az is barbarizmus.
Jónak kell lennem, rendesnek, csak semmi negativizmus! A dolgok viszont elromlottak, jelenleg egy tízemeletes ház tetején állok, a gyereket lenyúlta valami szervezet, mondták a nevüket, de épp a gördeszkán felejtettem fülem, tátott szám, meg a szemem is, úgyhogy maradjunk az ismeretlen pedofil fickók megnevezésnél.
Ezt a képükbe is vágtam, de mivel tudtam, hogy ha eléggé lerohad a kedvem, a gyerek is meghal, ahogy tíz méteres körzetemben mindenki, csak mert levegőt veszek, inkább hagytam, hogy bekergessenek ebbe az épületbe.
Fel a tizedikre, onnan egy tető, aminek kirohasztottam a zárját, vagyis simán fel tudnak majd kutyagolni értem.
Nem tudom éppen ki elérhető közös SOS vonalunkon és mennyire józan, de gyorsan pötyögni kezdek, kihasználva a néhány perc előnyt a rámküldött pedofilok és az ujj rutinom között.
SOS! A gördeszkás gyerek Náluk van.
Engem felkergettek egy tetőre.
Írom a címet!

Ugyanaz a sarok, ahol a kölyök várt volna.
Menő a gördeszkája!

És ennyi, ekkor dübörgést hallok, valaki van olyan okos, meg sem nézni az apró, általam kreált művészi lyukat a záron, máris rám rúgja az ajtót.
Itt vannak
Cheers.

Pötyögöm még és nagyon erősnek érzem magam amiért
kurvázós jelzők nélkül tudok gondolni a partizó szarháziakra. Azért ez, ennyi engedtessék meg nekem. Most minden bizonnyal meg kell ölnöm néhány ártatlan terroristát!


_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.