Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei
Nincs

Kevin Ford

Kevin Ford Kedd Jan. 02, 2024 2:14 pm
• doing good for good reasons •
Kevin Ford


ÁlnévWither
BecenévKev
Szül. idő2003.01.02
Szül. helyGeorgia, 6969-es föld
FoglalkozásSzobrász/festő
CsoportHős
PBCole Sprouse

FONTOS INFORMÁCIÓK

Apa- Trevor Ford - Meghalt
Anya-Angela Ford - Nem kért belőle

Család
Nem hall, nem lát nem beszél róla.
Kösz, kihagyom a nyilatkozást, mert mit mondhatnék az eseményről, ami csavart egyet tökéletes életemen. Legalábbis, ha élve elbomlasztod az apád, miután üvöltve jössz haza a suiból, mert elsorvad körülötted minden, nem kérsz többet, soha többet a valóságból.

Az anya meg köszöni szépen Dubaiban nyaral. Remélem. Azt is el akarom felejteni, hogy Angela volt a neve.

Személyiség

Savanyú a szőlő, de a világágést fanyar humorral kompenzálja.

Tudod, könnyebb megjátszani, hogy nem vagyok normális. A bolondokat szeretik és mindenáron úgy teszek, mintha szeretném, hogy szeressenek. Talán, ha nagyon őszinte akarok lenni, érdekel. De nem hall, nem lát, nem beszél róla, rólam senki.
Julianon és pár fiatal X-en a csapatból (begyűjtőosztag, Hellions) nem tudja senki.
De nekik és mindenki másnak előadom az idiótát, csak a keserű, cukrozatlan grapefruit szalutál néha a képbe. Legalább tudom kedvesen szivatni a többieket, mert ha már sorvadás vagyok a világra, szóban sem akarom bántani őket. Juliant sokszor hívom őrnagynak, Elixírt doktor bácsinak, megkérdezem ki mit szívott és én is osztogatok az "anyagomból"
Igazából nem merek tudatmódosítókat használni, mert nem egészen tudom kontrollálni a képességem. Ráadásul van egy beteges késztetésem, hogy használhassam, mint a vámpíroknál.
Csak ez rosszabb, mint szexi vérszopónak, vagy zombinak lenni, én vagyok a rohadás. De legalább poénkodom vele, mert kell, hogy életben maradjak és eddig semmi mást nem segített csak a szar vicceim.
Néha lebetegszem saját magamtól, mert ki nem fogdosná magát ugyebár. Ezt majd alább kifejtem neked, spoilernek csak annyi: Amikor a zombi magához nyúl.
Az enyészet 50 árnyalata is szürke.

Hobbi, tevékenységek, kedvelések, gyűlölések

Szabadidőmben nem rohasztok, bár valamennyire rohadok, csak illatosan csinálom. Lehetnék a fogatlan sorozatgyilkos a Parfümből...
A szar poénokat félretéve szeretek, azt hiszem tudok is festeni, ezt a szobrászkodás után, közben, előtte terápiának használom, valamint összerakni szemétből...alkotásokat.
Biztos van valami flancos neve, mint a slam poertynek -ergó amikor hülyeségeket beszélsz és még a wczési szokásaid is érdeklődve hallgatják. Én szemétből gyúrok bádogvárat.
Hobbiból pénzt is keresek vele, legyen egy kis zsebpénzem az egyedülléthez.
I love you
-Zenére vonulni, hallgatni, ülni, állni, feküdni rá
-Olvasni
-Másokat hallgatni és egy kicsit szívatni
-Utánozni másokat, ha te beugrassz a kútba, megy veled.
-Megjátszani mennyire menő
-Táncolni - valamennyire az ének, tánc is megy
-Orvosokhoz járni - azt hazudja covidos, cisztás fibrózisa van, tüdőbaja, szeret oltásokra járni.

No
-Az érzéseiről beszélni, terel, palástol, rajzol
-Aludni, mert álmodik és olyankor minden rohad
-Retteg és utál mindenféle számítógépes játékot, mert általában ölnek benne és az szerinte agresszív. Ugyanez igaz a zombi filmekre, horrorokra, azoktól kikészül.
-Sok mindentől retteg, csak nem mondja el.
-Hipochonder, a covidon kívül még egy csomó betegséget kitalál magának,  főleg ha lerohad magától. Allergiás mindenre.

KÉPESSÉG

pale
Amikor egy hangulat igazán rohasztó... Kevin lebomlaszt, elporlaszt, a földdel tesz egyenlővé minden szerves és szerevetlen anyagot. Érintésétől elszáradnak a növények, kihalnak az állatok (biztos miatta döglöttek meg a dínók)
Lemálik róla a ruha, bomlik körülötte minden.
Az emberek a másodperc egy töredéke alatt meghalnak, elrohadnak, porrá bomlanak tőle. Mindenki, kivétel nélkül, neki elég csak fogdosódnia.
Lehetne ezt kreatívan használni, pélrául elrohassza a földet, amin sokan állnak és az beomlik. Például megölel valakit és az illető soha többé nem viszonozza.
X professzor csináltatott neki egy különleges kesztyűt, így tulajdonképpen nullhuszonnégy azt viseli. Ha abban ér hozzá bármihez, nem bomlik el. Nade mi van, ha a kesztyű koszos lesz?
Különleges képesség...aha.

affraid
Először is szerinte ez nem erő, hanem átok. Valóban nem érhet senkihez, egyébként kesztyűben képes rá, de sokszor még úgyis fél. Erre egyetlen immunis személy volt eddig még csak Rolling Eyes
Kev betegesen vágyik az érintésre, minden testi interakcióra, mint vámpír a vérre, vagy mintha késztetésed van magadhoz nyúlni, hiszen fiúból vagy és az néha kell, nem?
Megtapasztalni a csókot? Minden egyebet. Persze ha elrohad alattad a lány, egy kicsit nehéz és a sok vággyal sem egyszerű mit kezdeni.

Hozzá akarok érni...valamihez


Kevinnek könnyebb kitalálni akármit, amiért NEM teheti meg, ilyen bármilyen fertőző betegség, így alakutlt ki nála a hipohondria.
És azért néha megteszi. Amikor megszólal fülében a ringasd el magad, ha senki sincs, ki elringasson, ringasd el magad
Amikor nem bír ellenállni és megfogja valamijét. Ő nem rohad el tőle, de valóban beteg lesz, köhögni fog, elszédül, a szervei mind nehezebben dolgoznak és minél tovább fogdossa önmagát annál intenzívebben haldoklik. Szép lassan, amíg el nem engedi...

S azért az sem mindegy, hogy ha speciális kesztyű nélkül ér a tárgyakhoz, akkor minden elbomlik a kezei között. A bögre, lebomlanak a ruhái, az ágy alatta, az emelet alatta, a világ szó szerint szétesik körülötte.
Nem csoda hát, hogy szerinte ez nem képesség, szerinte ez átok.


ELŐTÖRTÉNET

Úgyhogy az élet nem nagyon ízlett, miután az Atlanta középiskolában hirtelen kirohadt tőlem a veteményes, sőt a ruháim lassú foszlásban kezdtek szétszakadozni mellkasomon.
Nagy levegő Kevin, csak semmi pánik. Nem jött be, semmi sem segített. A levegő elfogyott, a világ megdöglött, még az üvöltésem is csak secc per kábé létezett.
Első áldozatom a saját apám volt. Egy olyan ember, aki segített volna. Valaki, aki megtette néhány elrohadó pillanattól. Ha megkérdezed, milyen érzés volt, vagy hogy vészeltem át, leveszem a professzor kesztyűjét és a nyakadnál kezdjük.

*

Ha nincs a Xavier intézet még mindig szemétből csinálnék homokvárat. Egyébként azóta egészen kiváló dolgokat gyúrok belőle össze és egy kutya halála segített benne. Azóta rettegek azoktól is. Csak meg akartam simogatni a telepi dögöt, amikor egy ideig hajléktalanként gereblyéztem a ganajt. Nos...belehalt. Több idegösszeomlásom is volt. Szerintem folyamatosan van, de vegyük az őrzőkutya halálát az egyik ilyennek. Azóta különben jobb a helyzet, festészetet, szobrászatot tanulok (néha-néha elvétve egy-egy kiállítás) és halott apukáktól kezdve döglött, élő kutyákig minden szemetem megejelenik rajta, Nade ne szakíts félve, ott tartottunk, hogy Xavier intézet, Charles és kesztyű, hogy végre nem voltam hajléktalan és lettek barátaim.

*
Hogy például J&J annak tartanak-e, nem tudom, Elixírt (kesztyűvel) hátbavágtam, amikor elszántan guggoltunk egy fal mellett, ahová nagyfőni parancsolta be a hátsónk.
-Sárgábbnak érzem magam, szerintem elkaptam tőled.
Julian hátranézett, ne most parázzak, de én nem hagytam Elixírt békén, sosem szoktam.
-De komolyan, van rá valami gyógyszer? Te hogyhogy nem sárgulsz tovább?
Azóta nem tudom... Néha-néha megtámadom, akár a szobájában is, olyankor kélelhetetlenül félresöpröm Davidet (kesztyűben) még ha szívesen rohasztanék is rajta, csak a haját, pls.
-Adjál antibiotikumot! Esküszöm holnap, ha bevetés lesz kórházba megyek a cisztás fibrózisommal! De van! De esküszöm! Látod a maszkom, nem csak dísz! És azért van rajta csontváz, mert menő. Na adjad. Legalább C vitamint, jó?
Úgyhogy nem, egyáltalán nem vagyok biztos Josh érzéseiben.

*

Főni szeret, azt tudom. Különben Főnivel nagy kapcsolatom van, még az is lehet feltűnne egy pszihológusnak. Egyidősek vagyunk, úgy is viselkedem vele, de ő az osztagunk nagykutyája. Úgyhogy van róla néhány halott festményem. Persze, Julian jelezte már, hogy nem kell félnem, hogy esetleg őt is megölöm, mert sokkal erősebb nálam. Ezt nem általlja non stop az orrom alá dörgölni.
Szerintem azt hiszed, hogy függök tőled, mert néha megkérdezem mire gondolsz. Lehet döntésképtelennek hiszel. De nem élsz az én bőrömben, nem bírsz az én átkommal, minden lépésem lehet valaki utolsó lélegzete. És elrohadni nem szép, tudod?
-Hé Jul, vigyél már el engem is ejtőernyős ugrani. Szólunk Joshnak, hogy szükség lesz mankóra.

Biztosan tudod, hogy magabiztos lépteid nyomában én is azt hiszem, érek valamit. Talán a te arroganciád és a többieké tart életben. A professzor dőre leszaromsága. A kikúrt kesztyűje és hogy nem szoktam, szeretek csúnyán beszélni. Agresszió, nekem minden csak agresszió.
-Tudod Jules, nem is bírom ezeket a küldetéseket. Ne, ne kezdd megint, hogy akkor lépjek ki, meg nem miattatok csinálom. Nekem is szükségem van rá, én is csak olyan vagyok, mint egy random farkas a falkában, követem az alfát. Most elbíztad magad, mi? Te bongyor kiképzőtiszt!


*


Valószínűleg idegesítelek, amikor egészen véletlenül nem hallgatok egy parancsodra. Állj helyett előremegyek. Amikor minden gyávaságom ellenére bebizonyítom, hogy sokkal bátrabb vagyok, mint illene, de mindig rosszkor. Elcseszett időzítések, káromkodások, amiket sosem ejtek ki hangosan.
Megállj és én elindulok, fedezz, de úgy lövök rá az élőre, hogy meg ne halljon, akkor is, ha terrorista, vagy mutáns kislányokat erőszakol. Talán azért félek ölni, mert az ölés én vagyok. Alapjáraton. Talán azért nem hallgatok rád néha, Julian, mert annyi mindenben követlek.
-Na mesélj, mit tudott a múltkori kis szőke?
Mert szeretném a te életed élni, a tiéteket. Amikben enyémek lehetnek a kis szőkék, sosem törik el a lábam, nem lázasodom be, betegítem meg magam, a világot, hozok rohadást rá, szinte azonnal, ha leveszem X porfesszor kesztyűjét.
Emme


_________________

Percike a Nap Hősének tart

Re: Kevin Ford

Percike Szer. Jan. 03, 2024 9:26 pm
• doing everything in your service •
Kedves Alkotó!

Ha ezt a szöveget olvasod, örültünk a karakterednek, lapodnak, személyednek és minden X molekuládnak. El vagy fogadva! Először is üdv az őrültek világában, ne fogd vissza magad, írj rá bátran a régi motorosokra, vagy bárkire, aki szimpatikus.  

Foglalj avatart, univerzumot, vagyis nyilatkozz róla, hogy helyi 6969-os földi, vagy másvilágbéli, galaxisbéli utazó vagy-e, és engedd szabadjára grafomániád!  


https://marvelmadnessreturns.hungarianforum.com
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.