Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


Devil in Flower Field

Pént. Márc. 08, 2024 11:08 pm
to Laze
-Szerintem ez hülyeség. Mégis miért kellene ítéletet mondania bárkinek is?-Sóhajtok egyet, mert tudom, hogy sajnos a világ rohadtul nem így működik. Néhány ember úgy érzi, hogy ő több, mint bárki más, hogy neki joga van olyan dolgokat tenni, vagy mondani, amik megváltoztathatják az ember életét, vagy pozitív irányban vagy negatívban. Ez baromság. Miért adunk ennyire mások véleményére?
Biztos most fog idiótának nézni, amiért ilyeneken kezdek el agyalni. Mégis mi értelme van neki? Megváltoztatni úgy sem fogom tudni a világot, vagyis világokat. Te jó ég, vajon mennyi lehet? Talán ebből s végtelen mennyiség van?
-Hasonlítok rá? Mégis miben?-Én nem látom a hasonlóságot kettőnkben. Szerintem ő jóval erősebb és okosabb nálam.
-Valóban érdees Drac is. Amennyire utálatos az elején annyira meg lehet sajnálni már a végére. Nem lehet könnyű olyan apa mellett felnőni. -Én legalább is sajnáltam a végére. Olyan dolgot akartak rá kényszeríteni, amit ő maga nem akart megtenni. A családja élete forgott kockán. Hát még természetes, hogy be volt rezelve.
-Mi? Baszki ennyire átlátszó vagyok? A francba….-Nevetem el magam, majd megrázom a fejem. Egy másodpercre se gondoltam erre. Csak úgy véltem jó kis buli lehetne.
-Nem mintha te a növényeid segítségével nem tudnád megtenni. Mindenkinek megvan a maga képessége, amitől különleges. Lehet nekem nagyobb az erőm, de nem tudok új életet növeszteni csak úgy a földből.-Nem mondom, hogy utálom a képességeimet. De lehet, ha adnának egy listát, nem feltétlenül ezeket választom.
-Nekem nem szokásom menőzni a képességeimmel. Úgy vélem nem azért kaptam őket.-És ezt teljesen őszintén mondom neki. Használni is csak akkor használom, ha nagyon muszáj, vgy csak egy kis magányra van szükségem. De amióta itt vagyok még nem igazán éltem a lehetőséggel. Ami valahol megnyugtató, de kicsit azért hiányzik.
Elfogadom a felém nyújtott kezet és úgy tápászkodom fel én is a földről.
-Házi gránátalma lé? Egészen izgalmasnak hangzik.-Tudom, hogy szinte minden közös, de azért nem merek bármiből venni, vagy beleinni. Így azt sem tudtam, hogy van nekünk gránátalma levünk. A konyhába érve leülök az egyik székre. És onnan figyelem Lazet, miközben megzaklatom őt párkérdéssel a kerttel kapcsolatban. Belelkesültem én is. Sok ötletem van, de nyilván nem tudjuk az összeset megvalósítani.

Ciaran
Gwen Stacy
Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Ki van a képen? : Chloë Grace Moretz
Gwen Stacy
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.