Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Comedy of Errors

Sooraya Qadir Szer. Júl. 31, 2024 8:25 pm
• doing good for good reasons •
Comedy of ErrorsXavier Magániskola | 2026 | Mirage
Váratlan látogatóm távozását követően meglehetősen sok időt töltök elmélkedéssel és imával, mire némi megnyugvásra lelek. Tíz perces késéssel észlelem csak, hogy Cessily már üzent nekem a vacsoraidő miatt: szerencsére akadt még egy kis dolga, így nekem sem kell rohannom a készülődéssel. Ha lehet, a szokásosnál is jobban az arcomba húzom a nikábomat, mintha ezzel pótolhatnám a korábbi mulasztásomat. Arra jutok, hogy várakozásképp akár el is indulhatok az étkező felé, hátha lesz alkalmam néhány szót váltani a többiekkel, mielőtt Cessel elvonulnánk a szertartásszerű közös kajálásunkhoz.
Surge már visszafelé tart valamelyik barátnője társaságában, és feltűnően jókedvűen mosolyog rám, mialatt közeledünk egymáshoz.
- Nézzenek oda, Sooraya! - szólít meg, alighogy odaér hozzám. - És én még azt hittem, Elixír jóllakatott.
Hosszan szívom be a levegőt az orromon át, mielőtt válaszolnék, de még így is ingerültebben cseng a hangom, mint azt terveztem.
- Mit mondtál? - Nagyon szeretném, ha ez az egész csak egy félreértésnek bizonyulna, és nem ismételné meg a hallottakat. Vagy, ha legalább nem tenne rájuk még egy lapáttal.
- Ó, nem kell szerénykedni. Hallottam, hogy szegény félmeztelenül rohangált hozzád ki-be. Jellemző, hogy épp a lényeget felejtse a szobájában, nem? - emeli égnek a szemét, majd önelégült mosolyt küld a barátnője felé, ami elég gyorsan meglepett fintorba fordul. Csak a gyorsaságának köszönheti, hogy sértetlen marad; öklöm a tenyerének feszülve áll meg a levegőben, ahogy kivédi a támadásom.
- Egyszer igazán befoghatnád. - Bár azt mondhatnám, hogy megbánom a viselkedésemet, de Norikónak mintha az idegeimen való akrobatika is a szuperképességei közé tartozna.
- Ezt nagyon nem kellett volna[ - érkezik a fenyegető válasz. Azt hiszem, mindketten pontosan tisztában vagyunk vele, hogyan zajlana a következő negyed óra, ha a diáktársaink egy csoportja nem ezt a pillanatot választaná rá, hogy visszatérjen a vacsorából. Surge megadóan engedi le az öklét, ajkain a jól ismert kárörvendő mosolya tűnik fel. - Később találkozunk. - Fordulj fel, válaszolom gondolatban, és kétségem sincs afelől, hogy a tekintetem tökéletesen közvetíti az üzenetet. Végignézem, ahogy elsétál, mielőtt én is továbbindulnék. Cessily már biztosan az ebédlőben vár rám; amíg odaérek, legalább lesz egy kis alkalmam lenyugodni.

Josh Foley a Nap Hősének tart


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.