Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Do we know each other?

Illyana Rasputin Szer. Júl. 31, 2024 10:11 am
• doing bad for good reasons •
do we know each other?
Ha a drámai felütéséből nem találtam volna ki, most már biztosra vehetem, hogy ellenőrző jelleggel érkezett hozzám. Unott türelmetlenséggel sóhajtok fel - tudatában vagyok a hírnevemnek -, és arra is szakítok időt, hogy megcsodáljam feketére lakkozott körmeimet, míg a varázsló kifejti ittléte pontos okát.
- Tudod, én is hallottam rólad egyet s mást - szólalok meg végül egy rövidebb szünet után. - Vagy egy másik Strange volt az, aki belebolondult a Darkholdba és kinyírta az egész univerzumát? - tűnődöm hangosan. Több variánsával is összehozott már a sors, mialatt a lelkem visszaszerzésén dolgoztam, de persze egyik sem volt akkora csődtömeg, mint könyves Strange. Öt méterről is felismerném a látványát a vérben forgó szemeivel. Ironikus, hogy éppen ehhez a Dokihoz nem volt még szerencsém, aki láthatóan a saját világunk felett őrködik.
Ahogy mondom: a mi világunk.
- Sajnálom, hogy ilyesmit kell közölnöm veled, de a te világod alighanem az én világom is. Nem tervezek vele semmi többet, mint bárki más: nyugalomban élni. Nos, leszámítva talán a megóvását. - Olyan mellékesen teszem hozzá, mintha egy pillanatra is el tudnám felejteni, hová tartozom. Hogy kiknek tartozom hűséggel és odaadással. Az X-Meneknél végzett munkám az egyetlen módja annak, hogy jóvátegyem a Darkchildként elkövetett bűnöket, ami mindenek előtt szándékomban áll... még ha nem is egyszerű a visszatérés.
- Ha már itt tartunk, pontosan hol voltál, mikor az itteni démonok elözönlötték New York utcáit? Jól jött volna a segítséged. - Annyira, hogy talán bele sem haltam volna a visszatoloncolásukba.
Stephen & Illyana
How nice of you to stop by!

[/quote]

_________________
VILLAINAre you my hero or my villain

Re: Do we know each other?

Stephen Strange Kedd Jún. 18, 2024 4:36 pm
• doing good for good reasons •

     
To: Illyana

Mondtam már, hogy szeretem a meglepiket? Janem. Annyira nem. Azt érzékeltem, hogy az illető nem az én dimenziómban van. Várhattam volna, míg visszagaloppozik az én dimenzióba. Csakhogy a hatásos belépőkért élek. Meg haltam is.
Meg most már annyira nem. Nyugalmat azonban csak időlegesen szeretek tudni magam körül. Sem az elmém, sem a jellemem nem a nyugalomra van képezve.
A portálon átlépve Köpeny máris egy szintbe hoz azzal, akihez érkeztem. Egymáshoz szoktunk. Várom a támadást, jelét ugyan nem adom, de az éberségem egyből még magasabba ugrik, ahogy még töményebben érzékelem az itteni energiát.  
- Hogyne. - a nevem, hogy mit csinálok, meglehet. De hogy tudni, ki vagyok? Még én is csak ismerkedem magammal (és a határaimmal...)
- Elég sokfélét rebesgetnek rólad. - a tettekben jobban hiszek. És nem szeretném, ha olyan tettei lennének, melyek veszélyt jelentenének a világomra.
- Engem azonban az érdekel, jelentesz-e veszélyt arra a világra, vagy bármely másikra, amely az én világomat veszélyeztetné, ha te ott, vagy az én világomban teszel valamit. Volt már tapasztalatom világok egymásra hatásában, - jah, mert én okoztam. Meg a párhuzamos valóságbeli éneim. - és ezeket elkerülni akarom.
Csak akkor ereszkedek le a talajra, ha ő is leérkezik, ha nem, akkor csak mellé lebegek a lépcsőn, megállva mellette.
- Milyen terveid és szándékaid vannak a világomban? - még csak véletlenül sem úgy kérdezek rá, hogy a világommal. Nem-nem. Az áldozat szerepet másokra hagyom. Dormammut is kihajítottam a világomból, őt is ki fogom, szándékától és tetteitől függően.
Érzékelem az új, vagy újraalkotott kapcsolatot a lelkével. Nem walk-in érzésem van, hiszen azok energiája egészen más.



Re: Do we know each other?

Illyana Rasputin Vas. Május 26, 2024 4:07 pm
• doing bad for good reasons •
do we know each other?
Tudtam, hogy ez lesz. Alig több, mint egy hétre teszem ki a lábamat, és már démonlázadásokat szítanak. Hát nem hagytam itt nekik elegendő játékszert? Nem csaponghattak eleget büntetlenül? Annyi időt töltöttem fegyelmezéssel, hogy most másra sem vágyom, minthogy végre kinyújtózhassak a trónomon.
Bár azt mondhatnám, hogy nehéz volt visszatérnem ide; hogy jobban féltem a frissen visszakapott lelkemet a dimenzió rám gyakorolt hatásától, mint amennyire vágyódom utána. Hogy nem élvezem az irántam táplált rettegésüket, a nyers gonoszságot, ami körbelengi ezt a helyet. Az az igazság, hogy egyszerűbb itt lenni. Valahol, útközben a Limbo vált az elsődleges otthonommá. A dimenzió minden egyes lakója velejéig romlott - akárcsak én -, ezért nincs rajtam a folyamatos nyomás, hogy olyan legyek, amilyennek mások szerint lennem kéne. Éppen ellenkezőleg, itt egyedül én diktálom a szabályokat.
És nem hívtam magamhoz látogatókat.
Felegyenesedek ülő helyzetemben, ahogy pár lépcsőfokkal a trónszékem alatt egy portál tűnik fel. Azonnal felismerem a varázslót, aki előlép belőle, habár ez az első alkalom, hogy ebben az univerzumban találkozunk. Nos, szigorúan véve talán az első alkalom, hogy találkozunk egyáltalán. Nehéz megmondani. Tekintetem alig titkolt gyanakvással fut végig a vonásain, hogy aztán lejjebb, Agamotto szemén állapodjon meg.
- Tudom, ki vagy. - A székemből ugyan felkelek, de csak pár lépést teszek felé. - Mit szeretnél tudni? - És miért kéne válaszolnom bármire is? - sugallja a hanghordozásom.
Stephen & Illyana
How nice of you to stop by!


_________________
VILLAINAre you my hero or my villain

Do we know each other?

Stephen Strange Szomb. Május 25, 2024 8:23 pm
• doing good for good reasons •

     
To: Illyana

Nagyot sóhajtva hümmentettem egyet, mielőtt megmozdultam volna. Vannak dolgok, amik csak akkor érdekelnek, ha érdemben jelentenek nekem valamit. S létezik egy iskola, amelyet szemmel tartok. Vannak határok, melyeket nem lépünk át, de majd pont én leszek híres arról, hogy be is tartom. Lényegében mégis. Mivel részemről az iskola vezetőjével való beszélgetés a nem egyezik bele, hogy megnézzem őt magamnak, nem igazán tartozik rá, s nem veszem magamra valós értékkel. Aki mágiát használ, az a mi területünk, amivel az iskola vezetője is tisztában van. A kíváncsiság mellett mindig ott van a veszély feltérképezése, ezzel a világgal kapcsolatban.
De szeretem a teszteket is. Annyira nem. Most mégis megteszem. A legnagyobb élvezettel helyeztem volna el mágikus jeleket, melyeket csak mi látunk, aztán mágikus tárgyakat, amiket mi veszünk észre. Nagyon élveztem volna.
Csakhogy jobban szeretem az olyan belépőket, amelyek ... hatásosabbak.
Így előzményként felmérem, merre lehet, s portált nyitok a közelében, hogy azon átlépve, máris kihagyjuk az olyan részletkérdéseket, amelyeket small talknak neveznek, és rettenetesen untatnak.
- A nevem Doctor Strange és volna pár kérdésem.



Re: Do we know each other?

Ajánlott tartalom

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.