Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei
Nincs

Kate Bishop

Kate Bishop Szer. Feb. 14, 2024 9:02 pm
• doing good for good reasons •
KATHERINE ELIZABETH „KATE” BISHOP


ÁlnévHawkeye
BecenévKate, Katie, Kate-Hawk, Hawkette, Lady Hawkeye
Szül. idő2002. december 11.
Szül. helyUSA, New York
Foglalkozásönkéntes hős, leendő nyomozó
Csoporthős
PBHailee Steinfeld

   
FONTOS INFORMÁCIÓK
CSALÁD:
Derek Bishop (édesapja): Kate gyerekként szemtanúja volt szülei feszült kapcsolatának, számos veszekedésüknek. Eleanor szeretett volna elköltözni, hogy távol legyenek Derektől és piszkos ügyleteiről. Kate mindig is apás gyerek volt, nagyon kötődött hozzá, ellenben nem tudott soha az illegális dolgairól. Édesapja elhunyt a Chitauri invázió alatt.  
Eleanor Bishop (édesanyja): férje rengeteg adósságot halmozott fel Wilson Fisk felé. Ennek törlesztése érdekében Eleanor dolgozni kezdett Wilsonnak. 2024 karácsonyán bukott le és tartóztatták le. 2025 nyarán megszökött a börtönből, jelenlegi tartózkodási helye ismeretlen. Kate azóta is nyomoz utána.
Susan Bishop (nővére): a Chitauri invázió alatt külföldön tartózkodott. Franciaországban tanult cserediákként, gazdasági szakon, ahova később kiköltözött a Bishop cég külföldi terjeszkedése miatt. Jó üzleti érzékkel rendelkezik. Mikor édesanyjuk börtönbe került, akkor költözött haza New Yorkba, hogy az anyacég irányítását folytassa. A vagyonosok körében mozog, számára fontos a luxus életkörülmény. Gyűlöl mindent, amit Kate csinál, különösen a „világmegmentős” attrakcióit és hogy emiatt eltávolodik a családjától. Az érzés kölcsönös Kate felől, de a nézeteltéréseik ellenére sosem hagyná cserben a nővérét.
Clint Barton (partner): Kate számára Clint barát, partner, mester és apa figura egyben. Fontos számára a véleménye, az észrevételei és krízis esetén igénye is van tapasztalt meglátásaira. Kölcsönösen számíthatnak egymásra.

JELLEM:
Rendkívül magabiztos, bátor és kiemelkedő igazságérzettel rendelkezik. Nagy az önbizalma és talpraesett, jól boldogul egyedül, de jó csapatjátékos is. Barátságos és közvetlen, könnyedén megy neki a small talk és a kapcsolatépítés.
Egyenes ember, gyakran nyíltan kimondja a véleményét, nem habozik ellenállni, ha nem tetszik számára valami. Általában udvarias és tisztelettudó az idősebbekkel, viszont, ha úgy érzi, hogy tévednek, egyszerűen figyelmen kívül hagyja tanácsaikat, amint eltűnnek a látóköréből.
Hajlamos a makacsságra. A magas intelligenciája miatt érzéke van olyan dolgokat is észrevenni, amit mások nem feltétlenül. Például felismerni másokban a jót, képes megérteni a morálisan szürke tetteket (pl.: Clint Barton fellépése Roninként a bűnözők ellen). Gyakran a megérzései is helyesek szoktak lenni, még tanulnia kell, hogy hallgasson rá.
Lojális barát, aki mindig kiáll azokért, akiket szeret vagy akikért törődik. Sokat inspirálódott Hawkeyeról, a példaképéről, aki miatt mindenképpen hős szeretett volna lenni. Megfogadta, hogy soha többé nem fogja betölteni az áldozat szerepét, és különösen agresszív azokkal szemben, akik hatalmukat kihasználva másokat kihasználnak.

KINÉZET:
165 cm magas, melyhez 55 kg párosul és edzett testalkata van. Hosszú hollófekete haját szuperhősködés közben jellemzően felfogja. Tengerkék színű szemei vannak. Ruhatárát általában a fekete és a lila különböző árnyalatai teszik ki.

ÉRDEKESSÉGEK:
– Utálja, ha Katienek szólítják, az egyedül Clint és családjának privilégiuma.
– Tud csellón játszani.
– Nem tud vezetni, annak ellenére, hogy a kora alapján már rég szerezhetett volna jogosítványt. Ehelyett jellemzően Uberrel fuvaroztatja magát. (Igen, akár bevetéseken is.)
– Bár kocsit nem tud vezetni, robogókat igen, van is egy lila színű Vespája.
– Egyetemi GPA pontja 3.8.
– Van egy kutyája, Lucky a Pizzakutya (eredeti neve Arrow volt, Clint követelte a névváltást). Lucky aranyszőrű Golden retriever keverék, egy balesetből kifolyólag hiányzik a bal szeme és nem egy Nick Fury imitátor. Egyébként igen intelligens jószág, imádja a pizzát, utóbbi miatt sajnos akadnak egészségügyi problémái.


   
KÉPESSÉG
Mesterlövész. Tehetsége főleg íjászatban mutatkozik meg, sőt még maga Hawkeye is a világ egyik legjobb íjászának tartja. Ez bizonyítja az is, hogy képes volt mozgó járműből eltalálni egyszerre két jelzőlámpát, mindezt Hawkeye balkezes íjával, annak ellenére, hogy ő maga jobbkezes. Ugyanakkor képes egyszerre tökéletes pontossággal öt nyíl kilövésére is. Továbbá a rögtönzött fegyvereket elképesztő pontosággal képes eldobni.
Harcművész. Öt éves korától kezdve tanul pusztakezes harcművészetet. Tizenötévesen fekete övet szerzett. Továbbá számos versenyen vett részt, ebből többet meg is nyert. Képzettsége van: Brazil jiu-jitsuból, judoból, karatéból, boxból és aikidóból. Könnyen adaptálja környezetét és használja fel az elérhető közelségében lévő dolgokat rögtönzött fegyverként.
Kardhasználat. Kétszeres állami bajnok vívásban.
Akrobata. Kiemelkedő akrobata képességekre tett szert a pusztakezes harcművészetek és a gimnasztika révén, melyet erőszeretettel vegyít küzdelmekben.
Kém. Van érzéke a beolvadáshoz megfelelő ruházat alkalmazásával.
Intellektus. Fotografikus reflexe és memóriája van. Azonban magas intellektusa főleg dedukciós képességében nyilvánul meg. (Pl.: az elszórt információkból összerakta, hogy Barton és Ronin egy személy.) De tudásával saját nyilakat is fejlesztett már Clint Barton mentorálása alatt a Stark Inc. és Pym technológiáját felhasználva.
Taktikus. Képes a vitális pontjait megtalálni az ellenfeleinek és azt hasznára fordítani, főleg célzásainál előnyös tulajdonsága.
Tolvaj. Képes a zárfeltörésre és észrevétlenül elcsenni dolgokat, ha a szükség úgy kívánja.

GYENGESÉGEI:
Ember. Legnagyobb gyöngesége, hogy nincs szuperképessége, ő egy egyszerű ember az önkéntes hősök között, ebből kifolyólag könnyedén sebezhető. Ha kifogy a nyílvesszőkből és rögtönözhető fegyverekből, akkor már csak rövid távon veszélyes. Szívóssága noha az edzések révén fokozott, nem tart ki végtelenségig. A súlyos sérülések hamar padlóra küldhetik.


   
ELŐTÖRTÉNET
Tisztelt William Maximoff! (Ismerek egy Bosszúállót, aki jó barátja volt egy Pietro Maximoff-nak, véletlenül nem rokona? Mellesleg tudok beajánlást kérni a Bosszúállótól!)

Hawkeye vagyok és a Leverage Iroda nyomozói pozíciójára jelentkezem. (Tudom, hogy nem volt meghirdetve, de köszönöm, ha időt szán a levelem elolvasására, sok órát öltem a megírásába!)

Nagy lehetőség lenne számomra (és a cég számára 😉 ), ha csatlakozhatnék a szervezethez és képességeimmel és tapasztalataimmal segíthetném a Leverage Magánnyomozó Iroda munkáját.

Lehet, hogy még fiatalnak számítok az önkéntes szuperhősök között, de maga Hawkeye (A legjobb!) képzett ki. Míg az ő szárnyai alatt tanultam, többek között segítettem branddé varázsolni a Hawkeye nevet (Kezdve a menő új szereléssel!), aktívan részt vettem a Tracksuit Maffia lekapcsolásában, túléltem egy összetűzést Kingpin ellen (Földre vittem!) és egyszerűen felvettem a versenyt egy Fekete Özveggyel szemben (Döntetlen volt!).

A kiképzésem alatt megtanultam különböző nyílvessző fajták használatát és előállítását, mostanra önállóan is képes vagyok egyedieket fejleszteni. A csapatmunka mellett pedig tapasztalatot szereztem az időutazásban is, mely során lehetőségem volt megmenteni Hawkeye-t (A másikat.) és ezt sikerült kiviteleznem kellemetlen következmények nélkül. (Azt hiszem… Legalábbis panasz nem érkezett azzal kapcsolatban, hogy összekutyultam volna az idő menetét.)

A Leverage Magánnyomozó Iroda működésében létfontosságú az aktuális esetek mielőbbi felgöngyölítése és sikeres lezárása. (Számomra is az! Magánesetekkel esetleg foglalkoznak?) Szakértelmemmel ezt a munkát szeretném elősegíteni és egy jól működő csapat részévé válni. (Eddig csak Dinamikus Duóként volt lehetőségem kipróbálni magamat, de örömmel fejleszteném csapatjátékos képességeimet.) Ráadásul jó kapcsolati hálóval rendelkezem, amivel elősegíthetem a nyomozásokat. (Nem csak egy Bosszúállóig terjed az ismeretem! Hallott már varázslókról? Nem a klasszikusokról, személyesen is ismerek valakit tőlük.)

Köszönöm, hogy időt szakított a pályázatomra, csatolva küldöm önéletrajzomat, amelyben további részleteket talál eddigi pályafutásomról. (Jól látja, hogy nem ragaszkodom a bérezéshez. Főleg tapasztalatokat szeretnék szerezni.) Az irodába bejárást meg tudom oldani és rugalmas tudok lenni. (Itt engedjen meg egy kérdést, kutyabarát az Iroda?)

Remélem, hogy felkeltettem az érdeklődését (Hé, valóban egy Hawkeye írását olvassa!) és lehetőségem lesz további részletekről személyesen is beszélgetni. (A hét minden napján, a nap 24 órájában bármikor alkalmas nekem, de ha lehet, akkor ne túl korán?)

Üdvözlettel,
Hawkeye (nem a másik)
Emme

   

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Some people have actually called me the world’s greatest archer.
World's Greatest Archer

Percike a Nap Hősének tart

Re: Kate Bishop

Percike Pént. Feb. 16, 2024 3:14 pm
• doing everything in your service •
Kedves Alkotó!

Ha ezt a szöveget olvasod, örültünk a karakterednek, lapodnak, személyednek és minden X molekuládnak. El vagy fogadva! Először is üdv az őrültek világában, ne fogd vissza magad, írj rá bátran a régi motorosokra, vagy bárkire, aki szimpatikus.  

Foglalj avatart, univerzumot, vagyis nyilatkozz róla, hogy helyi 6969-os földi, vagy másvilágbéli, galaxisbéli utazó vagy-e, és engedd szabadjára grafomániád!  


https://marvelmadnessreturns.hungarianforum.com
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.