Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei
Nincs

Thomas Maximoff

Thomas Maximoff Szer. Jan. 03, 2024 6:37 pm
• doing good for good reasons •
thomas maximoff


ÁlnévSpeed
BecenévTommy
Szül. idő1994.04.06.
Szül. helyFöld - 696969, USA, Westview
FoglalkozásFutár
CsoportHős
PBEvan Peters

FONTOS INFORMÁCIÓK*
*Az X-Men adatbázisából.

Láttam, üres a profilom. Kitöltöttem nektek. Szóljatok, ha kíváncsiak vagytok még valamire. ; )
Puszi,
Tommy

Elősztori: anyám úgy gondolta, ha nem lennénk, ki kellene minket találni. Szóval most itt vagyunk.

Család
William Maximoff: öcsém a szomszédos lélekpetéből, alias Wiccan, alias Asgardian, alias bármi, ami a csövön kifér. Nekem csak Billy. Jobb napokon kvázi isten, rosszabb napokon istenek dobálják univerzumok között, miután kérésre odaadta nekik a képességeit. Nála lehet kopogtatni plusz infókért, mindkettőnkről. Szívesebben mesél és kevésbé hadar.

Wanda Maximoff: kitalálónk és mutterunk. Házon kívül világot mentett, a családdal eljátszotta, hogy hétköznapiak meg normálisak vagyunk. Aztán Billy szépen felborította a rendet. Utána lazább lett az élet. Végre nem csak azt kérdezgette tőlünk anya, hogy mi volt a suliban vagy miből írunk dogát.

Vision: tiszteletbeli apánk. Szintén ki kellett találni, hogy legyen, csak inkább kőből gyúrták, mint lélekből. Elvoltunk. Talán ő értett meg a legjobban, amikor besokalltam tőle, hogy még a Skarlát Boszorkánynak meg a félisten tesómnak is túl elrugaszkodottak a nyűgjeim.

Küllem
Néha megőszülök. Designos, áramvonalas a csomagolásom. Ha a méreteim érdekelnek, előbb el kell hívnod vacsizni.

Jellem
Az egyetlen stabil dolog körülöttem meg bennem, az a kedélyem. Annyi időm van, hogy nincs időm túlgondolni az életet. Nem gond, ha nem érted. Nem első randis téma.
Szeretem, ha van mit csinálni. Utálom a tökölést. Imádom a dilis öcsémet meg a csapatot, akit a másik világban hagytunk. Rühellem a szarkavarást. Lokit egyszer még megfojtom. Minden mást gyorsan csinálok. Ezt lassan fogom.
Erősségem a sebességem, gyengém, hogy más idősíkon létezem. Azt már rakjátok össze ti, ez mivel jár. Én eleget gondolkodtam magamról. Unom a banánt.


KÉPESSÉG
Akceleráció
Abnormális tempóban pörgök, agyban, részecskékben és minden szinten. Járulékos nyereség, hogy robbanásig bírom rezegtetni az atomokat, átvibrálok szilárd tárgyakon, intenzív lökéshullámokat, légörvényeket és hasonlókat generálok. Futok vízen, falon, plafonon. Gyorsabb vagyok a gravitációnál, a fényénél, a hangnál és bármilyen gondolatnál.

Felturbózott fizikum
Hamar regenerálódom, kevés üzemanyaggal is elgurulok. Mikro alvásciklusokkal operálok. Jól bírom a gyűrődést. Elbírok cirka 800-1000 kiló teherrel, és kutya bajom pár emeletnyi eséstől vagy egy karamboltól. Tippek szerint valami védőburok is hozzájárul a sikeremhez, másképp palacsintává lapulna mindenki, akit magammal viszek egy körre.

Idő-negáció
Ez a része megfejtésre vár. A fentiek nehezen magyarázzák meg, hogyan tudok gyorsabban kievakuálni egy teljes szigetet, mint Billy odateleportálni, szóval a legjobb tippünk, hogy rácáfolok az időre. A szövetszálai között futok. Ignorálom, manipulálom. Valami van. Nem tudatos, és ha rajtam múlik, később sem lesz az. Így is az őrületbe kerget az idő puszta koncepciója.

Gyenge pont
Amíg nem lesből támadsz, nálam is gyorsabban, addig majdnem akkora isten vagyok, mint a tesóm.


ELŐTÖRTÉNET
Szevasz, Billy!
Kösz a gyorstalpalót a világhoz, Wagner kapitánnyal nem voltam kisegítve. Most szenvedtünk hajótörést az X-meneknél. Elméletileg itt lakott. Gyakorlatilag alig van képben.
Ja, amíg te porladoztál, én kalózkodtam az űrben hét kicsi meg egy nagy teleportáló elffel. Ottani idő szerint két év volt. Helyi szerint hét. Érzésre ezer.
Mindjárt átugrom megint hozzád, ha megtaláltad ezt a vackot. De előtte körbevezetlek.
Ez itt az X-kert. Ez a szobám. Ez a konyha. Az ott Volstagg, asgardi mesterszakács. Ő pedig Kurt Wagner, azaz Nightcrawler. Integessen a kamerának, kapitány!
Ez meg a Danger Room. Itt futottunk zátonyra. Az ott az árbocunk maradványa. Sok csatát túlélt. Az meg egy lézersugár volt, szóval visszajöttem az udvarra.
Persze mit izgat téged ez a szerény kúria. Teljes emeletet kívántál az Empire State Building tetejére. Nem apróztad el, öcsi. Közelebb akartál kerülni az isten haverjaidhoz, mi?

Teddyről meg a többiekről nincs infóm, bocsi. Egy-két héttel az eltűnésed után kiszagoltuk, hogy gáz van, és nekimentünk Lokinak. Mind megbánták bűneiket a félreértés után. Azt közösen szúrtuk el, csapat munka volt. Csak mondom.
Tervekkel együtt mentünk, felkészültünk, amennyire az indulatok hagyták, de nem kalkuláltuk bele, hogy Loki kigáncsol engem egy dimenziókapuval. Na, az kizárólag a te sarad. Azért tudta bejátszani, mert olyan adakozó kedvedben voltál a képességeiddel.
Nincs harag, ne parázz. Mérges voltam rád egy napig, aztán elengedtem. Wagner kapitány kellemes társaság, a tisztjei őrültek, és bőven akadt kit megmenteni. Elütöttük egymást az idővel. Most meg végre előkerültél. Jobb később, mint soha.
Hiányoztál, tesó.

Evilági anyánk műsora egészen stimmel. Nem emlékszel, milyen sitcomot toltunk otthon? Évekig sunyiban sprinteltem, nehogy belerondítsak az idillbe.
Hallod, Billy, nekem még ki kell találnom, mit akarok, azon kívül, hogy kinyírni Lokit. Az X-ek annyit csak meg bírnak mondani, hol praktizál Strange doki. De utána mi a stratégiánk? Inkább nem keresném az otthoniak pótlékát. Felesleges, fárasztó és szürke lenne. Érted, mire célzok?
Jelezz, ha végigértél a videón, és szaladok megbeszélni. Innentől ketten vagyunk a világ meg főleg Loki ellen. Vagyis nem teljesen. Wagner kapitány biztosan kölcsönadja a legénységét.
Na, végeztél már? Kezdem unni magam.
Tudod mit, az erkélyen leszek. Kiolvasom a könyveket az irodádból.
Ja, és szerváltam egy tál müzlit. Legközelebb varázsolhatnál Cini Minist.
Emme


_________________
EmRh1sJ.gif
time is just a social construct.
Speeding through.

Percike a Nap Hősének tart

Re: Thomas Maximoff

Percike Csüt. Jan. 04, 2024 9:35 am
• doing everything in your service •
Kedves Alkotó!

Ha ezt a szöveget olvasod, örültünk a karakterednek, lapodnak, személyednek és minden X molekuládnak. El vagy fogadva! Először is üdv az őrültek világában, ne fogd vissza magad, írj rá bátran a régi motorosokra, vagy bárkire, aki szimpatikus.  

Foglalj avatart, univerzumot, vagyis nyilatkozz róla, hogy helyi 6969-os földi, vagy másvilágbéli, galaxisbéli utazó vagy-e, és engedd szabadjára grafomániád!  


https://marvelmadnessreturns.hungarianforum.com
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.